-&n /Meao) SCHERMEN. WORSTELEN. RONDOM DE OLYMPISCHE ARENA. Canada) 22,8 sec.2. J. A. Carlton (Australië) Vierde serie (vier deeln.): 1. J. Schuller '(Duitschland) 22 sec. ;2. M. vandeBerge (N e d e r 1 a n d). In deze 9erie dingt de Rotterdammer M. van de Berge mee. Heel rustig spurt hij naar de tweede plaats en komt al9 tweede binnen voor de Belg F. Prinsen en den Zwitser H. Niggl. Van de Berge komt dus in de volgende ronde en onze meisjes-athleten op de deel nemerstribune brullen uit volle borst: „Heisa, heisa, hop-sa-sa, enz enz." Vermelde 4 series konden gisteren nog aan een deel onzer lezer worden bekend gemaakt. De andere resultaten zijn: Vijfde serie (vier deeln.): 1. Paddoak '(Amerika) 22.2 sec.2. M. Gomez Gaza (Mexico). Charley Paddock, die nu reeds zijn derde Olympiade meemaakt, won zooals hjj wilde. Zd6de serie (vier deeln.): 1. J. Scholz (Amerika) 22.2 sec.2. R. A. Adams (Canada). Zevende serie (twee deeln.): 1. IL Schlösske (Duitschl.) 2t> sec.2. Ch. Borah (Amerika). De Hollander W. H. Hennings is in deze serie met opgekomen. Daar ook de Luxemburger R. Codrons en de Spanjaard E. Chavarri wegbleven, liepen, op hun slofjes, alleen de beide boven vermelde athleten over de baan in den tijd van 25 sec Achtste serie (zes deeln.): 1. A. Cher- benney (Frankrijk) 22.2'sec.2. P. Brocbart (België). Negende serie (vier deeln.): 1. W. BL Legg (Zuid-Afrika) 22.4 sec.; 2. G. Hester (Canada). De tweede aankomende G. Hester (Canada) is gedisqualificeerd. Als tweede is geplaatst A. Barucoo (Argentinië). Tiende serie (drie deeln.): 1. H. Körnig (Dnitschland) 23.4 sec.; 2. K. Knenicky (Tsj echo-Slowakije) Zondpr strijd gewonnen. Elfde serie (drie deeln.): 1. G. M. Butler (Engeland) 22.8 sec.2. J. Mannaert (Frank rijk). Twaalfde serie: (vier deeln.) 1. H. Geissler (Oostenrijk), 22,4 sec.; 2. G. Castelli (Italië). Dertiende serie: (vier deeln.) 1. W. Ran- geley (Engeland) 22 sec.; 2. H. A. Broos, (Nederland). De Nederlander Broos, de bescheidenste Nederlandscbe athleet, heeft op kranige wijze de tweede plaats veroverd achter den snellen Brit Rangely. Hij sloeg den Belg Dujardin en den Portugees J. A. P. Rebelo de Lima Twee Nederlanders komen dus in de vol gende ronde: M. van de Berge en H. A. Broos. Veertiende serie: (drie deeln.) 1. Williams (Canada) 22,6 sec.; 2. J. H. Hambridge (Engeland). Vijftiende serie: (drie deeln.) 1. C. W. Gill (Engeland) 22,2 sec.; 2. H. P. Kinsma Zuid-Afrika. De Italiaan E. Toefti viel 6 M. yoor de finish. Dan volgen de kwart-finales .waarin onze landgenooten afvallen. De beste twee van elke kwart-finale worden in de halve be slissing geplaatst: Eerste serie: 1. J. Schüller (Duitschland) 22 sec.; 2. Cummings (Amerika). Tweede serie: 1. W. B. Legg (Zuid-Afri ka) 21,8 sec.; 2. C. W. Gill (Engeland). In de laatste 60 Meter werd deze serie door M. van de Berge (Nederland) verloren. Hij werd vierde van de vijf deelnemers. Derde serie: 1. Paddock (Amerika) 21,8 sec.; 2 B. Kugelberg (Zweden). Deze serie werd eveneens door Broos (Nederland) in de laatste 60 Meter verloren. Hij werd vijfde. Vierde serie: 1. Scholz (Amerika) 22,8 sec.; 2. W. Rangeley (Engeland.) Vijfde serie: 1. J. Fitzpartick (Canada) 22 sec.; 2. M. Gomez Gaza (Mexico) Zesde serie: 1. H. Körnig ((Duitschland), 21,6 sec.; 2. Williams (Canada). In de laatste 5 M. door Ch. Borah (Ame rika) verloren: de 100 M. kampioen Wil liams bleek hem te snel. 800 M. hardloopen. Bij de start voor de finale 800 M. hard loopen heerscht een nerveuze spanning. Lowe heeft de binnenbaan, doch wordt ver vangen door L. Hahn, gevolgd door Edwards. Op de vierde plaats loopt Sera Martin, de weredrecordhouder. Na 400 M. loopt Lowe naar de tweede plaats, Edwards blijft drie. Zoo is de positie tot na 700 M. Dan zet Lowe een weergalooze spurt in. Hij passeert pijl snel Hahn, die niets meer heeft in te bren gen, spurt meteen uit en wint met een aan zienlijken voorsprong. Inmiddels is de Zweed Byhlèn hem gevolgd en met kleinen voorsprong twee geworden, op het nippertje den neger Edwards passeerend. De Duit- scher Engelhard is goede derde geworden. De beide Amerikanen zijn als acht en negen geëindigd. Het is een historische wedstrijd geworden van boeiende bekoring ook van Euro- peesch standpunt, want de gevreesde Ame rikanen zijn zelfs niet tot den derden prijs gekomen. Het oude werelddeel heeft in alle opzichten gezegevierd. Uitslag: 1. D. G. R. Lowe (Engeland) 1 mm. 51.8 s. (Nieuw Olympisch record). 2. E. Byhlèn (Zweden). 3. H. Engelhard (Duitschland). 4. P. Edwards (Canada). 5. L. Hahn (Amerika). 6. S. Martin (Frankrijk). 7. P. Keiler (Frankrijk). 8. R. Watson (Amerika). 9. E. Fuller (Amerika). 5000 M. hardloopen. Wereldrecord: P. Nurmi (Finl.), 14 min. 28.2 sec. Olympisch record: P. Nurmi (Finland) in 14 min. 31.2 sec. Uit elke serie plaatsen zich de eerste vier in de finale. Eerste serie (14 deeln.). De Mexicaan C. Chapa en de Nederlander A. A. Wolf nemen in de eerste ronde den kop, maar zakken al gauw af. Wanneer de Belg J. Serwy, die de rij sluit, in de vijfde ronde uitvalt, loopt Wolf achteraan en geeft halverwege op. De jonge Fin E. Purje doet in zijn stijl veel aan Nurmi denken en loopt met den Deen A. Petersen en den Brit W. Beavers vooraan twee ronden voor het einde bestaat het hoofdpeleton nog uit zes man. Purje gaat in de laatste ronde aan het hoofd, maar vlak voor de finish wordt hij gepasseerd. Hij stelt zich tevreden met zich in de finale te plaatsen. 1. L. Lermond (Amerika) 15 min 2.6 sec, 2. S. Petkevit9ch (Letland). 3. E. Purje (Finland). 4. V. Magnusson (Zweden). Tweede serie (14 deeln.). In deze serie komt o. m. uit de Nederlander A. Ger- brandts. V. Ritola (Finland loopt kampjes op de tweede plaats totdat het tempo hem te langzaam gaat; hij loopt dan voorop. In de zesde ronde valt Gerbrandte uit. De Finnen Ritola en Kinnunen en de Zweed Eklöf vormen het leidend peleton, dat geleidelijk het meerendeel der mede dingers voorkomt. De Brit Oddie handhaaft zich op eenige tientallen meters afstand als vierde. Uitslag 1. N. Eklöf (Zweden), 15 min. 7.4 sec. 2. V. Ritola (Finland). 3. A. Kin nunen (Finland). 4. Dr. C. F. Oddie (En geland). Derde serieNurmi loopt in de derde serie en laat den Spanjaard A. Pena aan vankelijk rustig aan. het hoofd. De Neder lander A. Klaasse doet beter werk dan zijn landgenooten in de vorige series en het publiek begint hoop te krijgen, dat de stoere Haarlemmer het er goed af zal bren gen. Tot gTOot enthousiasme van het pu bliek neemt Klaasse na 3000 Meter zelfs den kop, die hij gelukkig, want het kop- loopen was weinig tactisch kwijt raakt aan den Amerikaan M. Smith. Nurmd loopt kalmpjes op de derde plaats en controleert zich, gelijk te doen gebruikelijk, met zijn chronometer. De toeschouwers juichen voort durend den Hollander toe. Het rhythmisoh geroep „Klaasse" davert door de lucht. Vier ronden voor het einde gaan E. Wide (Zweden) en Numri (Finland) er van door, Klaasse zakt af naar de zesde plaats en voert met den Duitscher O. Kohn een hef- tigen strijd om de vijfde plaats, die in het voordeel van Kohn eindigt. In de laatste ronde spurt Smith naar vo- rer en wint, doordat Nurmi geen partij geeft, tot groote vreugde der Amerikaansche kolonie. De uitslag luidt: 1. M. Smith (Amerika) 15 min. 4 sec.; 2. E. Wide (Zweden); 3. H. A. Johnston (En geland); 4. P. Nurmi (Finland) De tijd van A. Klaasse, die achter Kohn. luide toegejuicht, als zesde de race beëin digd, was volgens onzen chronometer 15 min. 36 sec. dus beter dan het Nederland- sche record. De Amerikanen moeten inmid dels niet denken, dat ze Nurmi, Wide en Ritola in de finale kunnen slaan Het eerste gedeelte van den Olympischen vijfkamp (bestaande uit schieten, zwem men, schermen, cross-country en ruiter sport) is gisteren op de schietbanen Zeeburg te Amsterdam verwerkt. Er werd twintig maal geschoten op af stand 25 M. De beste prestatie werd geleverd door H. Ham (Zwitserland) met 20 treffers en 196 pnt. Voor onze landgenooten waren de uit slagen: 8. C. Tonnet, 20 treff. en 186 pnt.; 11. W. J. v. Rijn. 20 treff. en 183 pnt.; 32 T. Pasman, 17 treff. en 145 pnt. ITALIË WINT DEN LANDENWEDSTRIJD OP FLORET. De eerste nederlaag van Gaudin. De beslissingswedstrijden voor landen- équipes op floret werden gistermiddag in. het Schermgebouw bij het Olympisch Sta dion getrokken. Voor de finale hadden zich geplaatst Italië. Frankrijk, Argentinië, en België. Elk der deelnemende landen-ploegen trekt in deze beslissing een drietal wed strijden. De eerste twee poules gingen tusschen. België en Italië en tusschen Frankrijk cü Argentinië. De ploegen waren als volgt samengesteld België: A. L. de Roocker, J. P. Verbrug- ge, P. Pêcher en C. Crahay; Italië: G. Chiavacci, G. Gaudini, G. Guaragna en G. Pessina; Frankrijk: L. Gaudin, Ph. Cattiau A. Labatut en A. Gaboriau. ArgentiniëR. Larraz, R. Anganuzzi, L .J. Lucchett-i en H. Lucchetti. Italië had weinig moeite met België, waarvan hot won met 133 part. en met 4172 on tv. treff. Meer spanning was er tusschen Frankrijk en Argentinië. Het ver loop der rondes was 31, 62, 75, 9—7. De volgende twee poules namen gister middag te kwart voor vier een aanvang. De strijd ging nu tusschen FrankrijkItalië en BelgiëArgentinië. De Fransche équipe had R. Ducret in de plaat© van A. Gabo riau genomen, terwijl de Italiaansohe ploeg O. Puliti liet trekken voor Pessina. RECLAME. f' \>\V, 0. PULITI, kampioen van Europa op degen. De Belgische équipe bracht twee wijzi gingen aan: Verbrugge en Crahay werden nl. vervangen door M. Janiet en 11. Y. Bru, terwijl de Argentijnen dezelfde ploeg ais in de eerste ontmoeting op den looper brachten. In den wedstrijd FrankrijkItalië leidde majoor A. E. W. de Jong als hoofd-secon- dant. Deze ontmoeting trok de meeste be langstelling. De Fransche kampioen Gau din begon met een uiterst fraaie overwin ning op Guaragna van 5—1; waarna Gau dini den Franschman Labattut met 53 versloeg. Pulitti behaalde vervolgens een zwaar bevochten zege van 54 op Ducret en Chi avacci won in een snelle en schitterende partij zonder één ontvangen treffer met 50 van Cattiau. De stand na de eerste ronde werd der halveFrankrijk 1, Italië drie winstpunten. De kansen gingen nu even gelijk op. Ma joor De Jong leidde op de hem eigen vlotte wijze. Een fraaie overwinning van Gaudini met 53 op den Franschman Gaudin, die, naar wij ons meen en te herinneren hiermede zijn eerste partij in dit geheel© touroooi, ver loor, werd gevolgd door een verliespartij van Puliti, die op wonderlijke wijze vijfmaal achtereen door den Franschman Labattut getoucheerd werd. De partij ChiavacciDucret eindigde in het voordeel vAn eerstgenoemde met 63, waarna weer e-en Fransche zege volgde van Cattiau—Guaragna 53. De kamp werd nu spannend door het verloop der partijen PulittiGaudin, die door den Franschman met 3 gewonnen werd en CattiauGuaragna, die eveneens op een Fransche zege 53 uitliep. Chiavacci won daarop van Labattut met niet minder dan 51, terwijl Gaudini dit voorbeeld tegen Cattiau volgde. Na de derde ronde wae de stand: Italië 7, Frankrijk 5. De Franechen gin gen nu inloopen door ©cn overwinning van Gaudin met 53 op Chiavacci, zoodat de 6tand 76 voor Italië werd. Doch de laatste drie partijen werden evenzooveel Italiaansche overwinningen nl. Guaragna tegen Labattut 53, Gaudini tegen Ducret 52 en Puliti tegen Cattiau 5—2. Italië won dus met tien winstpartijen en 52 ontvangen treffers van Frankrijk met zes winstpartijen en 64 ontvangen treffers. Op den anderen loopea* trok België tegen Argentinië. De Argentijnen begonnen goed. Het verloop was; 1ste ronde BelgiëAr gentinië 13; 2e ronde: 35; 3e ronde: 48; uitslag: Argentinië wint met 11 gew. part. en 50 ontv. treff. van België (5 gew. part. en 63 ontv. treffers). De stand werd daardoor Italië 2 punten, Frankrijk 1 punt, Argentinië 1 punt, Bel gië 0 punten. De derrde, tevens laatste poule, ging tus schen ArgentiniëItalië en Frankrijk-^ België. Na een korte rustpoos werd om ruim zeven uur aangevangen. Met uitzondering van de Argentijnsche ploeg ondergingen de équipes weer éenige wijzigingen, waarvoor wij naar de onderstaande verzamelst-aatjes verwijzen. De eerste ronde in de partij Frankrijk— België verliep als volgt: Ducret verloor met 45 van Orahay, Flacher verloor met 35 van Pêcher, Gaboriau won met 53 van De Roocker, Cattiau won met 54 van Bru, zoodat FrankrijkBelgië 2—2 ston den. In de tweede ronde wonnen de Fran- schen Ducret, Flacher, Gaboriau en Cat tiau met 54, 54, 52 en 51 van Pê cher, De Roocker, Bru en Crahay, waar door Frankrijk met 62 de leiding nam. Thans kwam er wat meer spanning door drie achtereenvolgende Belgische overwin ningen en slechts één voor Frankrijk. Het was nu 75 voor de Franschen. Een twee tal Belgische overwinningen 'bracht de par tijen daarna gelijk op 77 en toen zorgde België voor de verrassing door wederom te winnen. Na het goede begin van de Fransche équipe zonder hun „hors classe" Gaudin werd op een dusdanigen loop niet gere kend. De laatste partij, die tusschen Cat tiau (Frankrijk) en De Roocker (België1 ging, zou door eerstgenoemde met 50 ge wonnen moeten worden om een gelijk spel te forceerem. En inderdaad geschiedde zulks! De uitslag was nu dat beide landen 8 partijen wonnen en ieder 62 treff. ont vingen. Op den anderen loopesr wonnen de It a lianen de eerste vier partijen, n.L Pignoti, Puliti, Gaudini en Pessina met 53, 52, 54 en 54 van L. J. Lucchcttt. Anganuzzi, H. Lucchetti en Larraz, waar door Italië met 4O de leiding had. De volgelingen van Mussolini zetten hun reeks overwinningen yoort, met Pignotti— Anganuzzi 52, PulitiH. Lucchetti 51 en GaudiniLarraz 5—2, terwijl de Argen tijn L. J. Lucchetti van Pessina met 51 won, waardoor de stand 71 werd in het voordeel van Italië, dat dan steeds haar voorsprong vergroot en wint met 115 geW. part. en met 5068 ontv. treff. De totaal-uitslag is: Olympisch kampioen Italië met 6 punten, tweede Frankrijk met 3 punten, derde Argentinië met 2 punten en vierde België met 1 punt. Da beslissingen om den eersten prijs. Gisteravond te halfacht werden in het krachtsportgebouw van het Olympisch Stadion de vrije worstelwedstrijden voortge zet met de finales in de verschillende ge wichten. Dei beslissingen voor den tweeden en derden prijs worden hedenavond ver werkt. Ondanks de belangrijkheid van deze ont moetingen was de belangstelling bij den aanvang verre van bevredigend. In de finale voor den Olympischen titel in het bantam-gewicht plaatsten zich de Amerikaan R. Hewitt en de Fin K. Makinen. Medegedeeld werd, dat om den titel van Olympisch kampioen twee wedstrijden moes ten worden geworsteld. Zou elk der tegen standers een der partijen winnen, dan zou een derde partij de beslissing brengen. De eerste wedstrijd tusschen genoemde candi- daten voor den Olympischen titel was van slecht gehalte. De Fin wist tenslotte zijn tegenstander door een dubbelen schouder- greep op keurige wijze te toucheéren. Vedergewicht: Hier kwamen tegenover elkander J. Minder (Zwitserland) en A. Mor rison (Amerika). De eersle oogenblikken werden besteed aan verkenningen van beide zijden en er werd zeer voorzichtig ge werkt. De titel stond op het spel. Het gevolg was, dat tien minuten moest worden ver lengd. De Amerikaan bleek hel meest in den aanval te zijn geweest, en won op punten. In het lichtgewicht werd gestreden tus schen den Noor D. Nilsen en den Esthlander O. Kapp. Laatstgenoemde athleet ving den strijd aan met een wilskracht, een betere zaak waardig. De Noor verkeerde steeds in gevaar. Tenslotte moest de stoere Esthlander zich met een punten zege tevreden stellen. In de midden-A-klasse werd hevig ge streden tusschen A. J. Haavisto (Finland) en den Amerikaan L. Appleton. De Fin wist zijn tegenstander door een heupzwaai in het nauw te brengen, echter buiten de mat, waardoor niet kon worden getoucheerd. Ap pleton gaf echter geen kans en wist zoowaar de overwinning nog uit het vuur te sleepen. In de midden-B-klasse had de kamp plaats tusschen den Zwitser E. Kyburz en den Amerikaan R. Hammonds een sensationeel einde. De> Zwitser wi9t zijn tegenstander op onverwachte wijze in de volle heupzwaai te vloeren, zeer tot verbazing en onder protest van de Amerikanen. Het was echter een zuivere touche. In het Midden C.-geWicht kwamen de Amerikaan H. Edwards en de Zweed T. S. Sjoestedtt tegenover elkaar. Een dubbele achterwaartsche ceintuur van den Zweed had geen succes. Het was een prachtige strijd, waarin tenslotte de Zweed winnaar werd. Zwaargewicht De laatste strijd in de eersle ronde ging tusschen athleten boven 87 K.G.. zwaar-gewicht, en werd beschouwd als de clou van den avcmd. De sportieve op vattingen van den Amerikaan Ed. George bleken ver te zoeken, te'gen den Zweed J. G. Richlhoff. Twee touché'9 in heupzwaai moesten wegens uitvoering buiten de mat worden geannuleerd. De Amerikaansche sup porters lieten hun strijdkreet door het lokaal klinken en moedigden hun boy ter dege aan. Het mocht echter niet baten, want na tien minuten worstelen wordt den Zweed de overwinning toegekend Bij de beëindiging van de halve beslis sing was de stand van de verschillende lan den als volgt: Amerika 2 overwinningen, Zweden 2 over winningen, Esthland 1 overwinning, Fin land 1 overwinning en Zwitserland 1 over winning. Beslissing Bantam-gewicht: R. Hewitt (Amerika)K. Makinen (Finlend). Voor de tweede maal wist de Fin zijn tegenstander te overwinnen en hiermede beslag te' leggen op het Olympisch kampioenschap Bantamge- wicht. Beslissing Veder-gewicht: J. Minder (Zwit serland) en A. Morrisson (Amerika) zijn om beurten in den aanval. De Zwitser ontneemt zijn tegenstander eenige minuten voor het einde een kans, door van de mat te loopen. De overwinning ontging hem echter niet, hoewel de supporters van de Zwitsers het niet met de beslissing van de jury eens waren. Beslissing Licht-gewicht: O. Kapp (Esth land). en de Noor B. Nilsen strijden voor de tweede maal. De Noor bood mi beter teg« stand. Vermelding verdient zijn redding do< een brugstand uit de achterceintuur. Te?; dö kracht en techniek van Kapp kon hij echter niet bolwerken, zoodat deze terec: tot kampioen werd uitgeroepen. Beslissing Midden A-gewicht: E. AppleL (Amerika)A. J. Haavisto (Finland). Wj de Amerikaan de eerste maal te overwint bij de tweede ontmoeting tapte Haavisto een ander vaatje. In een recordtijd va: l_min. 30 sec. werd de Amerikaan met halve nekgreep getoucheerd. Hierdoor moe4 voor dei derde maal gestreden worden, dezen derden beslissenden kamp werd Fin door toepassing van de volle heupzwu winnaar. Hierdoor werd hij Olympisch ko pioen in het Midden A-gewicht Beslissing Midden B-gewicht: E. Kybin (Zwitserland) tegen R. Hammonds (Amenk- De mat van 36 vierkante Meier bleek voce deze athleten nog te klein te zijn. De: Amerikaan werd een waarschuwing g* geven voor unfaire handelingen. Verschi lende malen werkte en duwde hij zijn tege* stander van de mat. Het publiek schreeuw! om disqualificatie. De gong gaf redding, dod geen beslissing. Vijf minuten moest worden verlengd, doe! deze waren voldoende voor Kyburz om zij: tegenstander te toucheeren. Onder davereri applaus van het publiek, dat nog stee!; vijandig was tegen den Amerikaan, verlté Kyburz al9 Olympisch kampioen in de:: klasse het strijdperk. Midden C-gewicht: Hier ging de beslissnuj tusschen den Zweed T. S. Sjoestedt en d* Amerikaan H. Edwards. Na driemaal in f? vaar te zijn geweest, weid de Amerikaan op keurige wijze door e'en Nelson getouchees en werd Sjoestedt Olympisch kampioen. Zwaargewicht: De strijd om den titel i deze klasse tusschen den Zweed J. G. Richt hoff en den Amerikaan Ed. George, duurd niet lang al was hij hevig. Richthoff maak; korte metten met zijn tegenstander. Met e: voorwaarteche linksche lendengreep wist r in vier min. 41 sec. te toucheeren en was'i Olympisch kampioen zwaargewicht. De roeiwedstrijden. De roeiwedstrijden beginnen morgenoch tend om 9 uur met een reeks heats en ski! Negen voorwedstrijden zijn daarvoor vast gesteld. Door het terugtrekken van enke'? skiffeurs is het totaal tot 15 geslonken en zullen er dus eenige row-overs komen. Vm 12 uur af volgen dan vier heats in de Tw& zonder stuurman en den ganschen namid- dag van twee tot vier uur worden de heati in de Vier zonder stuurman geroeid. De das wordt besloten met de heats voor de Acht, die om half vijf beginnen en om zeven wt moeten eindigen. Vrijdag volgen dan eer-1 alle beats in 'de dubbel skif. Daarna in de Twee met stuurman en vervolgens in de Stuurmanlooze vier. Van drie uur namidd?; af hebben dan achtereenvolgens de repecha- ge-wedstrijden in 9kif, Vier met stuurman en Acht plaats. Zaterdag volgen de repechages in dubbel- skif, Twee zonder stuurman, Twee mei stuurman en de Vier zonder stuurman en dan wordt des namiddags aan de tweeda ronde, kwart-eindstrijden, enz. begonnen. Eerst op den laatsten dag, 10 Aug., worden van alle nummers de eindstrijden gehouden. De Laga-acht die op de Olympische Spe len zal uitkomen is thans samengesteld als volgt: G. van Ditzhuizen (boeg. J. Huge?, O. Appel, A. D. Ferman, J. J. Stenger, Tij James, A. C. Beynen, H. E. Kruyt (slag), L A. Gaay (stuurman) De twee zonder stuurman van de Deaf Devil Club, bestaande uit van Wankum (boeg) en van Zuylekom (slag) is thans ook definitief aangewezen om deel te nemen aan de Olympische roeiwedstrijden. Nederland komt derhalve in alle wed strijden uit, behalve in de gestuurde vier. Losse nummers van ons Blad zijn behalve aan ons bureau ook verkrijgbaar bij de Firma A. HILLEN, Breestraat 154» Firma A. HILLEN, Stationsweg, J. J. RIJSBERGEN, Sigarenhande! Heerenstraat 2. Fa. A. SOMERWIL Azn. Hoogew. 24 Firma A. J. H. WIJTENBURG, Haarlemmerstraat 2. A. M. VAN ZWICHT, Kiosk Prinsessekade, en bii JOH. HOGERVORST, Haarl.str. 128 en des Zaterdaes bij A. H. v. d. VOOREN, H. Rijndijk 74- 2-3

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 10