OPGEPAST Witte tanden WINKELHUIS. SEIZOEN-ARTIKELEN Kleine Htfverlenliïn N.V. LEIDSCHE IJZERHANDEL Terstond te huur UIT DE OMSTREKEN. VOOR MISLEIDING PH. HART0GS WINKELPAND MET RUIME WONING GELD beschikbaar CREDIETEN Kantoor VERGOUWEN, Bericht van Inzet GEVRAAGD 5. Voorstel tot niet goedkeuring besluit ran den Raad van Koudekerk tot heffing van Teerrechten des Zondags. Uitgaan en uitstapjes maken is in deze dagen niet van de lucht; en de auto bussen dragen het hunne er toe bij om deze uitstapjes zoo gemakkelijk en genoeglijk te maken. De Chr. Knapenvereeniging „Het Mos terdzaadje" ging ook per autobus van gebr. Buitelaar van Waddinxveen een kijkje nemen te Arnhem, alwaar de Indische Ten toonstelling werd bezocht en de ketting brug en bedriegertjes in oogenschouw wer den genomen. Dat deze jongens een dag van veel genot hebben doorgemaakt, behoeven we niet te vermelden. Hedenavond zal van uit de muziektent onze Harmonie, onder leiding van den heer W. Bolderdijk van Leiden, een concert geven. De Chr. Zangvereeniging „Zang en Vriendschap" alhier behaalde op het Chr. Nat Concours te Boskoop in de 3de afdee- ling met 302 punten een eersten prijs, ter wijl het Chr. Kinderkoor „Looft den Heer" in de 4de afdeeling een 2den prijs met 283 punten en een eersten prijs voor het deel nemen aan den optocht werd toegekend, bestaande uit een zilveren kruis en f. 10. ter-aar. Burgerlijke Stand. Geboren: Neellje, D. van W. Rodenburg en A. Blokland Wilhelmina Theresia, D. van P. A. Hoogervorst en Th. den Haan Simon Henricus, Z. van Jac. van der Meer en C. Eberhart. Gevestigd: L. M Kleijn van Alphen a. d. Rijn. Th. Posthuma Linthorst van Dan- tumadeel Jac. Zevenhoven en gezin van Alphen a. d. Rijn E. Vonk van Alphen a. d. Rijn. Vertrokken: A. Bouwmeester naar Rijn- zaterwoude P. Vis, W. Th. van Rijn en A. Keijzer en gezin naar Alphen a. d. Rijn H. Robertz naar Mijdrecht L. Timmers en gezin naar Schoterland. Morgen, Zondag, zal er in deze ge meente een ongewone wedstrijd plaats hebben op het gebied van hengelsport Vanwege den Nederlandschen Hengelaars- Bond zal een hengelwedstrijd gehouden worden aan het Aarkanaal in deze ge meente. Hieraan wordt door ongeveer 1000 a 1500 personen deelgenomen, allen leden .van verschillende afdeelingen hengelaars- vereenigingen. De deelnemers zullen Zon dagmorgen 3 uur met een aantal auto's van Rotterdam afreizen. Het geheele Aatkanaal zal in beslag worden genomen, waarvoor zeker wel veel belangstelling zal bestaan, vooral bij mooi zomerweer. In een speciaal daartoe ingerichte consumptietent zal ge legenheid worden gegeven voor het gebruik van ververschingen. In de vacature van bestuurslid van den Koordeind- en Geerpolder, ontstaan we gens het bedanken van den heer C. Roest, werd benoemd de heer P. A. van der Zon te Leimuiden. w0übrugge. Tot secretaris-penningmeester van den polder Vierambacht alhier is benoemd de heer Joh. van Reenen, ambtenaar ter secre tarie alhier. Donderdagavond is bij den autobus dienst ,-Adwal" een groote autobus (model Brockway) in dienst gesteld en het tarief verlaagd, zoodat nu geen andere goedkooper route genomen behoeft te worden. aalsmeer. Donderdagavond gaf „Bovenkerks Fan farecorps" .n concert in de muziektent te Aalsm eer-Oost. De belangstelling was zeer groot, waartoe het prachtige zomerweer ongetwijfeld veel bijdroeg. Verschillende muziekcorpsen en zangvereenigingen heb ben zich bereid verklaard in de tent een concert te geven. Bij de gehouden aanbesteding door architect W. Maarse Jr. alhier voor het bouwen van een woonhuis voor den heer J. Keizer te Kudelstaart, werd het laagst in geschreven door: A. v. d Zwaard, metsel werk f. 1663; J. Vierbergen, timmerwerk f. 1823; G. F. v. d. Meer, loodgieterswerk f. 227.50; J. Uiterwijk, schilderwerk, f. 410, allen alhier, aan wie het werk is gegund. Do „Zonnestraal"-collecte, hier Woens dag gehouden, heeft de som van f. 330.18V£ opgebracht. De eerste Chysanten zijn weer aan de veiling verschenen. De kwaliteit is nog on voldoende, wat niet te verwonderen is, daar de Julimaand zich niet leent, om reeds goede bloemen te hebben De soort, welke wordt aangeboden, is de Rayonnante. hillegom. De Hillegomsche Zwemvereeniging heeft een springtoren aan de Gemeente- Zweminrichting aangeboden. Dit aanbod is aanvaard. Voor het a.s. Zwemfeest op Za terdagmiddag 21 Juli is door het Gemeen tebestuur en door 'fc Nut een medaille uit geloofd. Er blijkt veel belangstelling voor dit feest te bestaan. Het aantal leden van de H.Z.V. stijgt regelmatig. De heer H. P. de Noo herdacht Vrij dag zijn 25-jarig dienstverband bij de Ne- derlandsche Spoorwegen. Hij is thans com mies. Door ongesteldheid van den jubilaris kon dc huldiging niet, als naar gewoonte, op het Station plaats hebben. Do stations chef bezocht daarom den heer De Noo thuis, hield daar een toespraak en bood de gebruikelijke enveloppe met inhoud aan. Van spoorwegpersoneel en van belangstel lende firma's hier ter plaatse ontving hij een tiental bloemstukken. Het heeft den jubilaris niet aan belangstelling ontbro ken. Deze week stond de vlag op het ge bouw der coöperatieve Bloembolleu-Veiling- vereeniging „Hillegom", omdat de bouwer begonnen was aan het dak. Het lange en breede gebouw wordt overspannen met ijzeren dakspanten, die per stuk ongeveer 2000 kilo wegen. De vloer van het lokaal is belegd in het midden met steenen voor het berijden met wagens en terzijde met tegels. Er komt voorin een vestibule, een directiekantoor en een administratie-kantoor. Dit correspon deert met het platform van den afslager. Het gebouw is zoo geplaatst, dat uitbrei- ling mogelijk is. Het terrein der vereeni- ging is er groot genoeg voor. Men is ook begonnen met het aanleggen van een nieuwe straat van het veilinggebouw af naar de Weeresteinstraat. KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren Marinus, Z. v. L. van der Bent en G. M. Mmnee. Elisabeth, D. v. L. van der Bent en A. P. Aondewiel. Cor nelia, D. v. C. van der plas en G. van der Boon. Pietje, D. v. J. Haasnoot en N. den Haas. Teunis Mathijs, Z. v. W. van Du ij venbode en H. C. Geijteman. Hendrik, Z. v. J. van Velzen en A. van Dai ij ven voorde. Overleden: Leentje Krijgsman 10 m., D. v. G. Krijgsman en L. Groen. KATWIJK AAN DEN RIJN Het Wiilebrordus-college. Zooals bekend, worden er alhier 21, 22 en 23 Juli a.s., door de oud-leerlingen, onder voorzitterschap van prof. dr. Alphon9 Steger groote feesten georganiseerd, als af scheid van het oude gebouw, daar het St. Willebrordu9-Conviel naar Den Haag zal worden overgeplaatst. De grootsche feeste lijkheden zijn in alle stilte voorbereid en zullen door de voormannen der katholieke beweging in ons land, zoowel op politiek als sociaal en economisch terrein als oud- leerlingen worden bijgewoond Zij zullen oude herinneringen nog eens wakker roe pen door actief deel te nemen aan sport wedstrijden, tooneelopvoeringen, enz. enz. Het belooft bijzonder interessant te worden genoemde „hooge oomes" hun tweede jeugd te zien beleven! Verdere bijzonderheden mogen niet gepubliceerd worden, aangezien de feesten een verrassing moeten blijven! Het nieuwe gebouw aaa den Raamweg van het SL Willebrordus Convict, dat van Katwijk naar Den Haag wordt overgeplaatst nadert zijn voltooiing. Het stukadoorswerk is gereed, terwijl de tegelvloeren bijna ge reed zijn. De schilders zijn thans druk bezig het gebouw -uit- en inwendig geheel af te werken. Er wordt op gewerkt, om den geheelen bouw 1 September a.s. gereed te hebben, al zal op dien datum de tuinaanleg en enkele andere buiten-werkzaamheden, welke eerst een aanvang nemen kunnen als alle hulpmateriaal is opgeruimd, nog enkele weken daarna opgeleverd kunnen worden. Zooals bekend, is de architect de heer P. G. Ruskens, uit Rotterdam, en aanneemster de firma G. Nollen. Het nieuwe gebouw zal uitsluitend als internaat c.s. bestemd zijn, terwijl de daarin gehuisveste studenten de de college's in het bestaande gebouw (aan de Oostduinlaan) zullen volgen. Het wordt steeds slechter voor de tuinders. Liep het nog lang goed met de bospeen, thans brengt dit artikel geen loo- nende prijzen meer op. Alleen de bloem kool, waarvan nog maar weinig is, is, in tegenstelling mei alle groenten, zeer duur. De vroege aardappelen gaan ook nog in prijs naar beneden en gaan ook voor prijzen waarvoor de tuinders deze niet kunnen telen. De omzet aan de veiling is, bij vorig jaar vergeleken, nog laag, althans een groot bedrag achter bij vorig jaar. Het 4-jarig zoontje van B. uit het Commandeurspad is zoodanig gevallen das men overbrenging naar bet ziekenhuis noo- dig achtte. De Tandheelkundige praktijk van BLIJFT GEVESTIGD: Voorstraat 4 KATWIJK AAN ZEE, ondanks valsche geruchten v. vertrek 9966 KATWIJK AAN ZEE. De Badplaats. Als Juli in 't land is en iederen dag de zon haar heerlijke stralen over het aard- tijk verspreidt, dan begint er in ons dorp een bijzondere drukte komen. Huis aan huis, en vooral de hotels en pensions, worden meer en meer met vreeta- delingen bevolkt, die allen hun werkkring en het drukke woelige stadsleven den rug toekeeren en aan ons mooie, stille 6trand verpoozing zoeken en volop genieten wat zon, zee en strand, duin en bosch te ge nieten geven. Deze week waren de dagjesmenschen die ons strand bezochten, reeds legio en nu moeten grcotendecls de vacanties nog be ginnen. Wanneer we een poosje zulk mooi zomer weer mogen houden, dan zal men de vol gende week den stroom van strandbezoo- kers niet kunnen overzien. Buitengewoon veel belangstelling ontmoe ten wij voor ons strand, van hen, die kan toor of winkel na 5 uur in de stad verlaten. Alles komt dan bijna per fiets naar ons zeedorp en als de rijwielstallingen te 6 uur nog geen daggeld verdiend hebben, dan maken de laatste uren van den namiddag dit nog vaak dubbel en dwars goed. De stroom van vaste badplaatsbezoekers groeit ook gedurig, wat ook het volgende bewijst. Door het NecL-Herv. Kerkbestuur is be sloten een vasten Zondagmorgendienst in te stellen in het gebouw voor Christelijk Protestantsche Belangen opdat vooral de badgasten van Hervormden huize op Zon dagmorgen een vrije plaats kunnen vinden in een zaal waar het Woord verkondigd wordt. Aanvang te 10 uur. Ook zij die in de beide kerkgebouwen geen plaats konden bemachtigen, zullen hier de gelegenheid krijgen om een vaste plaats te bekomen. In de godsdienstoefening die morgen voor het eerst in genoemde zaal zal gehou den worden, zal voorgaan dr. Woldendorp van Warmond. Wij vernamen dat op Dinsdag 17 de zer, de strandevangelisatie geopend wordt door den voorzitter van dit comité, ds. W. M. A. Kalkman, gevolgd door een woord van dr. ds. C. N. Impeta, van Kampen. Deze eerste samenkomst zal een bijzon der karakter dragen, omdat de zang bege leid zal worden door een 8rtal hoornmuzi kanten van de Chr. muziekvereen. „Uit spanning na Inspanning" (U.N.I.) Is het sinds jaar en dag, in figuur lijken zin „een doorn in 't oog" geweest van de zeedorpbewoners, dat de burge meester der gemeente, immer woonde in het veel kleinere Rijnsdorpsdeel, thans staat het zoo goed als vast, dat hierin verandering komt en wel, doovdat aan de Noordzijde van den straatweg Katwijk-aan- Zee—Katwijk a. d. Rijn in Duinoord (voorheen Mierenweide) een woning voor burgemeester Schokking in aanbouw is, zulks door de firma Zwanenburg en Van der Bent. Hedenavond halfacht worden op het strand bij de watermolen lezingen gehou den over zecstroomingen, muyen, banken enz., allee in verband met het zwemmen aan de kust en de daaraan verbonden ge- varen. Een en ander geschiedt op initiatief van de Katwijksche Reddingbrigade. De heer C. van Rooyen, onderwijzer aan de le Herv. School alhier, heeft zijn benoeming tot hoofd der Herv. School te Ter Aar aangenomen en hoopt aldaar 1 Sept. in functie te treden. In zijn plaats al hier is nu benoemd de heer E. C. Cr. Lnbree te Waddinxveen. De stand der werkloosheid was vol gens de laatste opgave aan het Gemeente lijk Arbeidsbureau: visschers 4, opperlieden 2, kindermeisje 1, tezamen 7 personen. NOORDWIJK. Aanrijding. Vrijdagmiddag heeft alhier een ongeluk plaats gehad dat, gezien de omstandighe den, beter afliep dan verwacht kon worden. Toen de heer W. met een wagen beladen met hooi huiswaarts keerde, kwam een Fortl-auto hem met een vaart van 70 K.M. achterop rijden. Van de tegenover gestelde richting kwamen een kleine auto en een autobus aangereden. De Fordauto-bestuur der wilde den hooiwagen passeeren, doch zag juist op hel laatste oogenblik de auto's van de tegenover gestelde richting aanko men. Goede raad was duur! en daar de remmen niet deugdelijk waren, reed hij met volle vaart op den hooiwagen in, waardoor deze met een geweldigen stoot tegen het paard aankwam en den heer W. omver gooide. Het paard sloeg op hol en rende met den volgeladen wagen weg. Daar de wagen nu onbestuurd was slin gerde hij geweldig en sloeg dra om, waar door het paard tot stilstand kwam. De heer W. kwam met slechts lichte verwondingen en den schrik vrij. De Fordauto liep nogal beschadiging op, doch kon op eigen kracht wegkomen. De politie was spoedig ter plaatse en stelde een ernstig onderzoek in. Burgerlijke Stand. Geboren: Bernhard Friedrich, zoon van H D. G. Lüschen en A. C. Meijer. Anto- nia Cornelia Theresia, dochter van C. J. van der Ham en J. van Beelcn. Geert, zoon van G. C. de Vries en A. J. van Oosten. Corneli9 Maarten, zoon van G. Beijen en M. van Os. Simon, zoon van G. W. Houwaart en L. Klinkenberg. Adriana Johanna Maria Cornelia, dochter van A. van der Weijden en M. A. J. Heemskerk. Getrouwd: L. Plug, 24 jaar, te Noordwijk en J. de Vreugd, 20 jaar, te Katwijk. oegstgeest. Dinsdagavond te 8 nur geeft het Leidsch Muziekgezelschap „Orpheus", dir. de heer J. Vink, een concert voor de ver pleegden in het gesticht „Rhijngeesl". Het programma luidt als volgt: 1. Wellington March, W. Zehle; 2. Ein Morgen, Mittag und Abend in Wien, ouver ture, F. von Suppe; 3. Zangersmarsch, A. Trubbe; 4. Het Kerkje, V. E. Becker; 5. Avond in Venetië, A. Billeter; 6. Alle Mei klokjes luiden, J. W. Kallewoda; 7. Immer oder Nimmer, Suite de Valses, E. Waldteu- fel. Pauze. 8. Le Barbier de Seville, ouver ture, Rossini; 9. De Heem'Ien roemen de Grootheid des Heeren, Beethoven; 10. Vi- neta, Franz Abt; 11. Sterrennacht, A. M. Storch; 12. De twee Jagers. H. Blottmacher; 13. Ballet Egyptien (vier deelen) A. Luigini; 14. Colonel Bogey, Marsch, Kenneth J. Al- ford. Oe nummers 1, 2, 7, 8, 13 en 14 uit te voeren door het muziekgezelschap „Or pheus"; de nummers 3, 4. 5. 6. 9. 10, 11 en 12 uit te voeren door het Zusterkoor van de gestichten ..Endegeest" en ..Rhijngeest" met medewerking van enkele leden van het muziekgezelschap „Orpheus". valkenburg. In de plaats van den heer C. den Haan, die ontslag genomen heeft, is tot directeur van „Valkenburg's Harmonie" benoemd de heer J. Noordanus Sr., van Leiden. voorhout. De heer P. Prins L.A.z., alhier, slaag de aan de Bissch. Kweekschool te Beverwijk voor het examen lager onderwijs. Het verven van de nieuwe muziektent is opgedragen aan den heer H. v. de Pla9, alhier, als laagste inschrijver, voor de som van f.215. Ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de heeren K. v. Schaik en K. Ouwehand, beambten bij de Nederland-t sche Spoorwegen, alhier, bracht de muziek vereen iging „St Cecilia" den beiden jubi larissen een serenade. voorschoten. Yrijdag middag werd de heer A. v. R. in de Kerksloot aangeroepen door een paar jeugdige visschers, die verzochten hun hen gel uit het water te halen. Groot was zijn verwondering, toen hij, inplaats van een hengelstok, het 8-jarig zoontje van D. B. onder water zag liggen. De knaap is door hem gered. Niemand had den jongen in het water zien vallen. warmond. Men verzocht ons te berichten dat zoo als de vorige jaren reeds gewoon, ook dit jaar „Warmond's Fanfare" op den voor avond van de opening der Kaagweek, dus a.9. Donderdagavond een concert zal geven in de muziektent op de baan nabij Stad Rome. wassenaar. Bij de arbeidsbemiddeling staan inge schreven 3 grondwerkers, 1 los werkman, 1 timmerman en 2 kantoorbedienden. Onze vroegere plaatsgenoot de heer A. Kroon zal Zondag a.s. in Mill-Hill (Enge land) tot priester gewijd worden en op 22 dezer alhier zijn eerste plechtige H. Mis opdragen. Een ernstig ongeluk is Vrijdagavond aan den Deijl gebeurd. Omstreeks zeven uur kwamen een auto en een motorrijder uit de richting Den Haag. Ter hoogte van den Kerkdam wilde de motorrijder den auto passeeren. Deze laatste wilde echter op hetzelfde oogenblik den Kerkdam inrijden. Een botsing volgde, met het gevolg, dal de motorrijder R. van hier bekneld raakte tegen de straat werd geworpen. Met een gapende wonde werd hij opgenomen en naar dr. de Haan vervoerd .Deze constateerde hersenschudding en achtte den toestand bedenkelijk. makeo elk gezicht sympathiek eo knap. Dikwyls reeds door een maal poetsen met de heerlyk verfrisscbend smakende Chlorodont- tandpasta verkrygt U een prachtigen ivoorglans op Uw tanden, ook op zyde, by gelyktydige gebruikmaking van deD daarvoor 6peciaaJ geconstrueerde» Chlorodont-tandenborstel. Rottende 6pysresteD in de tusschenruimten der tanden als oorzaak van onaan^enamen reuk uit den mond worden daarmede geheel ver- wyderd. Probeert U bet eerst met een tube van 85 cent, groote tube 60 cent. Chlorodont-tandenborstel voor dames 75 cent (zachte borstels), voor heeren 75 cent (harde borstels). Alleen echt in blauw groene origineele verpakking met het opschrift „Chlorodont". Overal verkrygbaar. 3408 Te huur, te Alphen a d. Rijo op prima stand, kom der gemeente, WIKKEL- EN WOONHUIS, nieuw en modern ingericht (niet voor kruidenierswaren). Huurprijs f. 12.— per week. Bevragen Emmalaan 105, Alphen a.d. Rijn. 3389 Raamhorren Vliegenkasten Vliegenkappen Vliegenklappers Ijsmachines IJSKASTEN in vanaf f. 0.80 vanaf f. 6.00 f. 0.40 f. 0.20 f. 6.00 diverse maten Gieters vanaf f. Tuinslang per Meter f. Tuinstoelen, opvouwb. f. Tuintafels vanaf f. Gegalvaniseerde baden f. 12.50, f. 15.00 TUINBANKEN in verschillende 0.65 0.59 1.80 4.70 prijzen 340» voorheen Firma BERNARD VISCHMARKT - Telef. 479 - KOORNBRUGSTEEG Te huur of te koop, op prima stand 4877a Koopprijs incl. zaak f. 19.000.-. Inl. Woning Bur. HAWI, Nieuwe Rijn 3, Tel. 2511. voor eerste hypotheek. Rente vanaf 4 3/4 op huizen land, tuinen en schepen; ook tweede hypotheek en (Bedrijfs-, Landbouw-, Han dels-, Bouw- en Autocrediet) bij Leiden, Heerengracht 53. Spreeknnr 912. 2972 gem. villatje te noord- wijk aan zee, bevattende 6 kamers, voorzien van stroo- mend water. 3244 Inlichtingen bij J J. DE CLER, Rijnsburgerweg 31 E. Het Hnis met erf en 9chuur a. h. Watertje te Zoeterwoude, eigendom van den heer C. van der Hoeven, is in bod gebracht op L 3000.— Afslag a.8. Dinsdag voormid dag elf nur (nieuwe tijd), in het café van den heer SCHUUR, te Zoeterwoude. 3380 S. J. RUIZEVELD, Notaris le Zoeterwoude. strippers Bij de Firma A. H. J. WIJTEXBURO, X. Kljn S3- kunnen nop eenitrn nette Pelsjes eD strippers ge- Plaatst worden. Zich tc joegen Nieawo Kijn KAMERS Student vraagt tegen 1 Oct. zit- en slaapkamer of zlt-slaApkamer met of zonder pension. Brieven pic. opgave van prijs aan 1) CADóE, Balkbrug Prijsopgave gevraagd >an metsel-, stueadoors-, srhilders-, loodgieterswerk woo- den bouw van 6 hce- Jv.-uulzeD te Voorschoten. j-tM-htlng Oranjekade 3, oorschoten. dienstbode In kleine, beschaafde Ta mil wordt per 1 Aug. a.s. ol later een dienstbode of hup. in de huishouding gevraagd. Duitsch (bij voorkeur) of Hollandscb. T-leven Bur van dit Blad onder No. 4679 k. meisjes Gevraagd nette meisjes aan de Stoomwaschlnrichtlng B. SPROXK, Witte Sin gel 14. kamers Gevraagd vrije zlt-(en)- slaapkamcr met volL pen sion. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 4388 k. loopjongen Gevraagd voor direct een nette flinke loopjongen. Ac am bij Maison BOTS, Hoogewoerd 128, Lelden. loopjongen gevraagd goed kunnende fietsen. Aanmelden Maan dagavond tusschen 7 en 8 uur. Oude Singel 68. loopjongen Gevraagd oette loopjongen f. 4.30 per weck. Filiaal S. H. O. SMITS Zoon. Doezustraat 20. dagmeisje Gevraagd oei dagmeisje, le. ftljd 16 a 17 Jaar. Aanmelden na 7 uur. Oegslgccsterlaan 21. h. b. s. Gevraagd eenige leerboe ken voor de 8e klasse, aan geboden eenige goedge keurde boekeD voor de lo klasse. Heerengracht 26. heerenhuis te huur of ie koop ge vraagd In Lelden, bij voor keur centrum. Bri 'ven Bur van dit Blad onde. No. 4618 k. WONING Jonge menscheD die wen- schen te trouwen, zoeken een beneden- of bovenwo ning Huurprijs f. 6 a f. 5.50 Brieven Bur van dit Blad onder No 469# k. meisje Een net meisje gevraagd voor halvo dagen, met middngeten. Zondags vrij. ApolhekersdUlf 29. loopjongen gevraagd niet bcnedoD de 14 jaar, goed kunnende fietsen. Maison BERNSEN, Brce- slraat 157. burgerhuisje Te koop gevraagd Burger huisje buiten de Koepoort. Brieven Bur van dit Blad onder No. 47llk. meisjes Sloom-Wasch-Strijkinrich- tlng Firma A. DIEBEN en Zn., Witte Singel 2—3—4, Leiden, vraagt netto meisjes voor de stoom- mangcl. net dagmeisje gevraagd, van 's morgens 8 uur tot "s middags 2 uur. Zondags vrij. Leeftijd pl.m. 14 Jaar. AanmeldoD 's av. na 7 uur Terwecweg 104, Oeg8tgeest. net meisje Gevraagd een oet meisje of vrouw voor hulp In de huishouding bij bejaard echtpaar Loon 5 a 6 gul den per week Zondags vrij Zich te vervoegen Zater dagavond na acht uur. Consultatiebureau T.R O.- beslrijding Middelweg 38. net meisje Gevraagd net meisje, 12 a 13 Jaar, bij kindje van 1 j., van 8 tot 12 uur. Adres: Leliestraat 66. dienstbode Wordt gevraagd een flinke dienstbode. Geen kaasma kerij. Bij C. LEEFLAND, Vrcdcbcst, Noordwljkcr- hout. dagdienstbode Gevraagd zoo spoedig ino- colijk ecu flinke dag- dienstbode. niet beneden 20 Jaar. MeJ. v. LUYKEN Janvossensleeg 52. meisje gevraagd voor halve da gen. 14 Jaar Lage Rijndijk S3. bijverdiensten ZIJ, die veel willen bijver dienen gelieven te schrij ven onder No. 4723 k. Bur. van dit Blad. Cost.-Huisnaaister Dame vraagt bekwame huisnaaister om eenige Ja ponnen tc maken. Brieven Bur van dit Blad onder No. 4787 k. maleis ch Grondig lea gevraagd In Malelsch Brieven met cond. onder No. 4746 k. Bu reau van dit Blad. wagenrijders Gevraagd eenige nette wa genrijders tegen loon en provisie. N. V. Nederl. IJsco v. Vereen. Banket bakkers. Heerengracht 9—11. NET MEISJE Mevr. G. PERK, Prins Hendrikstr 16, Oegstgeeat, vraagt met 1 Aug. een net meisje P.G., goed kunnen de koken eD werken. Zich aan te melden 's avonds na 7 uur. italiaansch Dame zou gaarne wat Ita- liaanseho lessen nemen om het zoo spoedig mogelijk wat te kunnen spreken. Brieven Bur van dit Blad onder No 4736 k benedenhuis To huur gevraagd in oT nabij Lolden eer, gemeubi leerde of gestoffeerd be nedenhuis of le ótagc. Brieven met prljsopg. etc. onder No. 4732 k. Bur. van dit Blad. 3—2

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7