Bb&v^v^vDE AliSTERDAMSCHE CAMEL SPREKEN EN DENKEN y_ over Levensverzekerina I M is spreken en denken over Cj ECHTE VERSCHE CAMEL UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. BADPLAATS KATWIJK ALGEMEEN ADRESBOEK VAN KATWIJK LAND- EN TUINBOUW. KUNST EN LETTEREN. VRAGENRUBRIEK. RECLAME. 6353 RIJKS W ATERSÏAATPERSONEEL. In de gisteren te Utrecht gehouden verga dering van de Vereeniging van Personeel in dienst bij den Rijkswaterstaat „Eendracht maakt macht" is het beleid van het H. B. besproken en goedgekeurd. Tot leden van het dagelijksch bestuur koos de vergadering daarop de heeren W. Walinga. Harlingen en J. Schouten, IJmuidenOost. In het be stuur van het Onderling Uitkeering9fonds werden benoemd de heeren H. Groeneveld, voorz.; F. Muys. secr.-penn.; dr. H. Ekama, wiskundig adviseur. NEDERLANDSCHE SPOORWEGEN. De directie der Nederlandsche Spoorwe gen heeft een commissie ingesteld met dr. J. E- C. Schook, chef van de rekenkamer bij de Spoorwegen, als voorzitter, aan welke is op gedragen de bevordering van de méchani- sche behandeling van de administratie en het brengen van meer eenheid in de hier voor te gebruiken technische middelen. ARBEIDSCONFLICTEN. De Rijksbemiddelaar prof. Aalberse heeft gisteren te Den Haag een langdurige bespre king gehad met elk van beide partijen, be trokken bij de staking aan de Schelde te Vlissingen Deze bespreking heeft echter geen enkel resultaat opgeleverd. Gisteren vertoefde ir. A. H. van Yssel- steyn, Rijksbemiddelaar, te Enschede ter behandeling van de staking "bij de stufca- doors en het dreigend conflict bij de firma M. van Dam en Zn., textielfabrikanten al daar. In geen van beide conflicten is men tot overeenstemming gekomen. De staking van de stucadoors duurt dus voort, terwijl in een gisteravond gehouden vergadering van de arbeiders der fa. M. van Dam en Zonen is besloten in staking te gaan en hedenochtend den arbeid niet te hervatten. De slaking omvat plm. 150 personen. De gewone audiëntie van den minister van Marine a.i. zal op Maandag 16 Juli 1928 niet plaats hebben. RECLAME. IV ij kannen niet genoeg loaarechuwen tegen het koopen van uit zoogenaamde Ramech- partijen, die in een of ander naburig land ver legen en oud zijn opge kocht, Laat U geen enkel pakje met een nummer of lettere in de handetoppen, doch eiechl voor onzen naam op de bande- rolle. ALVANA - DEN HAAG beni/je Importeurs. 3196 ALPHEN. Aiphen schjjnt steeds meer over goede zangers te beschikken; dit bleek wederom op het te Boskoop gehouden Christelijk nationaal zangconcours, waar de Christel, zangvereeniging „Sursum Corda' een 2en prjjs in de 1ste afd. met 289 punten, „Hosanna" een 2en prijs in de eere-afdeeling mot 28 i punten, en de tusschenklasse van „Hosanna" een len prqs in de 3e aid. met 353 punten behaalden. De schoolreisjes zijn wederom in vollen gang. Gisteren maakten de leerlingen var de Openbare school Oudshoornscheweg, hoofd de neer J. GaiUard een uitstapje naar Ka',wijk aan Zee. Per Volharding-boot werd de reis afgelegd tot Leiden en vandaar naar Katwjjk aan Zee per tram. Vol lof over hetgeen dezen prachtigen dag genoten was, keerde het gezelschap des avonds huis waarts; deze reis werd afgewisseld door muziek van eenige leden van het harmonie- gezelschap „Crescendo" alhier. Ter gelegenheid van het 25-jarig be staan van de gymnastiek-vereeniging „Hoü- Vast" alhier, stelt genoemde vereeniging zich voor haar 25-jarig bestaan feestelijk te herdenken door het geven van een buiten gewone uitvoering op een nader te bepalen dag in de maand September a.s. Zjj heeft daartoe de medewerking verzocht en ver- kregei van de damee-gyoinastiekvereen gin gen „Brunhilde" en „Concordia", te Leiden, en van de Olympische heerenploeg. Voor leden en oud-leden zal in een der wintermaanden 1928 een gezellig samenzijn Plaats vinden, zang en voordracht door be roepsgezelschap, afgewisseld met daflseh. v erdere bijzonderheden worden nader medegedeeld. De voorloopige feestcommissie is benoemd uit oud-leden en bestuursleden van genoemde vereeniging, terwijl tot dekking van de kosten een z.g. garantiefonds is gesticht. De heer dr. H. J. Lovink alhier is be noemd tot plaatsvervangend lid der com missie van beroep voor het christelijk mid delbaar en voorbereidend hooger onderwijs (voor de besturen). BOSKOOP. Eindexamen Rijkstninbonwschool. Het einddiploma met aanteekening voor hanaelscorrespondentie in de achter hun namen aangegeven talen behaalden: A. J. Dijkhuis (F., D., E.), H. J. Grootendorst (F., D., G. Loef (F., D., E.), A. G. Lünnemann (E.), C. B. Liinnemann, C. B. van Nes (D., E.), A. H. Schrijver (F., D., E.J, D. A. Spek (F., D. E.), en A. Vaan drager (F., D., E.|, te Boskoop, J. F. de Bruyn (F., D., E.), te Alphen a. d. Rijn, H. Bosch (F., D., E.), te Woerden, B. J. Hermans (F. D. E.), te Oegstgeest, J. H. v. d. Eurg (E.), en C. A. M. Sondermeijer (E.), te Rotterdam, J. H. J. v. d. Hoorn (F., D„ E.), te Utrecht, L. Edie, te Zeist, S. H. J. Rieuwerts, te Bussum, J. Th. A. Braams (E.), G. Brouwer (D.), J. Douglas (F., D., E.), N. H. Bennebroek Evertz, H. G. Mastenbroek (F., D., E.), J. R. G. Mulder (D. E.), N. W. Pel (F., D„ E.), W. E. Slijboom (E.), en J. F. v. Turnhout (F., D., E.), te 's-Graveuhage, A. P. Brui gom (F.), te Delft, K. J. W. Schoone (E.), te Schoorl, K. A. Berkhout (F., D., E.), te Dordrecht, A. H. Krijnen (F.. D„ E.), te Helder, L, A. v. d. Berg (D., E.), te Zutphen, H. M Timmermans (E.), te Ommen, J. H. Akkerman (F„ D., E.), te Zuidhorn, C. E Siertsema, te Hoogkerk, en P. J. F. Lom- bart? (F., D., E.) te Zundert. Afgewezen 2. LEIDERDORP. OpenluchtmeetixLo Jongelings- en Jonge- dochtersver. op G. G. Onder begunstiging van helderen zonne schijn, waarvan de hitte werd getemperd door een matig koeltje, had gistermiddag op een weiland, in de nabijheid van den huize Doeshot, de aangekondigde openluchlmee- ting plaats, uitgaande van de Jongelings- en Jongedoehtersvereeniging op Gerefor meerden grondslag te Hazerswoude, Koude kerk en Leiderdorp. Te ongeveer drie uur betrad dr. W. H. Gispen, Gerei, predikant te Hazerswoude het spreekgestoelte, en liet zingen Psalm 19 vers 1, waarna hij voor ging in gebed, om daarna met een kort openingswoord den eersten spreker, prof. J de Water van Amsterdam in te leiden. Deze hield een. rede over: „Liefde en Cri- tiek". Spreker ontvouwde hoe oi in onze dagen op alles en velerlei critiek wordt uit geoefend, zoowel in het maatschappelijk, sociaal als geestelijk leven; doch meestal criliek zonder liefde, dus een afbrekende critiek. Noodzakelijk is het om een goed har monisch leven te scheppen, dat critiek wordt uitgeoefend, doch dan gedaan in liefde, dus in opbouwenden zin. Spreker bond de vele onder zijn gehoor zijnde jonge menschen op het hart, elkander niet te becritiseeren, wie of de meeste zal zijh. maar naar den eisch van Gods woord le leven om elkander ie steunen in het door God geschonken op al lerlei gebied zoo rijke menschenleven. Na ongeveer een half uur pauze, sprak de heer J. Schouten lid van de 2de Kamer vervol gens over het onderwerp: „Kennis en Liefde". De rede van dezen begaafden spre ker kon een aanvulling genoemd worden van hetgeen zijn voorganger had gezegd. Met vele voorbeelden deed spreker uitkomen, dat kennis van zaken en liefde daarvoor bij elkaar behooren en hij schetste vervolgens, dat de jonge menschen van heden zooveel voor hebben bij de ouderen, daar dé voor lichting van zaken op allerlei gebied, voor al de levenskwestie, wat betreft de beginse len naar den eisch van Gods woord, zooveel beier kan worden genoemd dan voorheen. Ook deze spreker drukte zijn gehoor op het hart paraat le zijn, om de Geref. beginselen uit te dragen. Te ongeveer half zes sprak dr. Gispen het slotwoord: hij dankte allen die hadden medegewerkt tot deze uitstekend geslaagde openluehfmeeling. Ook dankte hij hartelijk voor de tegenwoordigheid van den burge meester. den heer Burg. alsmede van Wet houder de Bruijne. Ds. Haspers eindigde met dankgebed, waarvoor nog werd gezongen Psalm 89 vers 8 De Chr. muziekvereeniging „Devote" verleende muzikale medewerking. ROELOFARENDSVEEN. De heer Nic. Bijl, assistent te Dui- rendrecht is benoemd tot kapelaan te de zer plaatse. WADDINXVEEN. Uit het finantieel verslag van de Woningbouwver. „Waddinxveen" blijkt, dat deze over het afgeloopen jaar een winst heeft gemaakt van f. 822.86. Het fonds voor onderhoud en herstel der woningen sloot met eetn reserve van 13483.74. Aan de aandeelhouders werd de gebrui kelijke 4 pet. rente uitgekeerd. De vereeniging, die er finantieel gunstig voorstaat, exploiteert 140 woningen. Er is echter nog een groot gebrek aan arbeiders woningen. De oollecte in de Geref. Kerk voor da nieuwe kerk heeft opgebracht f. 121.38. ZWAMMERDAM. De leerlingen dar Openb. lagere school no. II, in den Tempel alhier, maakten hun jaarlrjksch reisje naar Arnhem, alwaar eerst een bezoek werd gebracht aan de Indische Tentoonstelling, welke zeer de moeite waard bleek. Na Zijpendaa! was Roosendaal aan de beurt, met kettingbrug en bedriegertjes, hetgeen voor de jongens natuurlijk 't leukste was. De dag was dan ook veel te gauw om. De heer C. Akerboom alhier, had zjjn auto bus disponibel gesteld om het gezelschap naar en van het station Bodegraven te rijden. AALSMEER. De Ohr. Oranjevereeniging alhier zal weer op 31 Augustus a.s. haar jaarlijksch kinderfeest geven, op een terrein van do familie 't Hooft, aan den Aalsmeerderdijk. De heer P. Veer Czn. alhier, is aan de Midd. Techn school te Haarlem, afd. Bouwkunde, bevorderd tot de 3e practi- sche klasse (het practische jaar). HAARLEMMERMEER. Naar wij vernemen is de bouw van 24 woningen voor de woniogbouwvereeniging „Goed Wonen" te Aalsmeer, opgedragen aan den laagsten inschrijver, den heer W. de Vos, te Nieuw-Vennep alhier, voor de som van f. 59.600. Bouwkundige van dit werk is de heer C. van Daramo, te Hoofd dorp. Te Hoofddorp, Nieuw-Vennep en op andere plaatsen in den Haarlemmermeer polder zijn vanwege de remontecommissie weder paardenmonsteringen gehouden, waarbij een 20-tal mooie exemplaren wer den aangekocht. De prijzen varieerden van f. 300600. HILLEGOM. Gisteren was de toestand van burge meester Wentholt zeer zorgwekkend. KATWIJK. Katwijksch adresboek. De heer A. de Klerk, te Katwijk aan Zee, is op het gelukkige denkbeeld gekomen een adresboek voor Katwijk samen te stellen. Mogen wij dit denkbeeld op zichzelf reeds gelukkig noemen, omdat aan een dergelijk boek hier wel behoefte bestond, de wijze, waarop de samensteller zich van zijn vrij willige taak gekweten heeft, verdient in niet mindere mate den lof van ieder en dat zullen er ongetwijfeld zeer velen zijn die dit werkje raadpleegt. Behalve een volledige lijst van adressen vinden wij nog een opgave van hotel- en pensionhouders en kamerverhuurders-, een opsomming van de vereenigingen op ker kelijk, politiek, sociaal en maatschappelijk terrein, gemeentezaken, enz. Wij hopen, dat het handige boekske een gunstig onthaal moge vinden en velén tot nut moge strekken. Heden verscheen bij den Uitgever A. DE KLERK te Katwijk aan Zee, het met meest volledige lijst van Hotels, Pensionhouders en Kamerverhuurders. PRIJS 75 CENT AFGEHAALD. Franco per post, na ontvangst van 90 cent per postwissel of storting op postrekening 28793. 3239 Ook verkrijgbaar te Katwijk/Zee in VAN DER LEE's BOEKHANDEL; te Katwijk a. d. Rijn bij A VAN DEN BERG; le Leiien in Bockhandel GARNADE, Steenstraat 15 en verder bij eiken soliden Boekhandelaar. KATWIJK AAN DEN RIJN. Zondag j.L is voor 't eerst als proef bij de Geref. kerk de kerktelefoon voor zieken in gebruik genomen. De proef is uitnemend geslaagd. De dienst was heel goed te volgen. Deze week volgen meerdere aansluitin gen. Reeds zijn er 8 aanvragen, t.w. 6 te Katwijk a. d. Rijn en 2 te Valkenburg. De installatie werd geleverd door P. K, Domisse van Maassluis. NOORDWIJK AAN ZEE. Vanaf de Schoolstraat zal een rioleeriag worden gelegd door den Jan Kroonsweg en Nic. Barnhoornweg. Men is begonnen met da werkzaamheden aan de Schoolstraat, waar door het verkeer door die straat gestremd is Daar het riool op vrij groote diepte moet liggen, zullen de werkzaamheden nogal wat tijd vragen, wanneer tenminste niet meer personeel wordt aangesteld. OEGSTGEEST. Tragisch onqeval. Gisteravond heeft alhier een ernstig ongeval plaats gehad, waarbij de 25-jarige M. van W. uit Leiden op droeve wijze om het leven is gekomen. Genoemde juffrouw had een visite ge maakt in huize Duinzicht; bij het verla ten van het huis bemerkte zij waarschijn lijk niet de stoomtram naar Haarlem, welke om 9 uur uit Leiden was vertrokken. De machinist gaf nog signalen en tracht te uit alle macht de machine nog tijdig tot stilstand te brengen, doch de afstand was te kort en een aanrijding was onver mijdelijk. Toen men het slachtoffer te voorschijn haalde, waren de levensgeesten reeds ge weken Het ernstig verminkte lijk werd per politiebrancard anar het lijkenhuisje nabij het Groene kerkje vervoerd, waar het he denmorgen door de familie werd geïdenti ficeerd. RIJNSBURG. De 8-jarige v d. V. alhier is gister middag bij den landbouwer H. v. E. uit een hooiberg gevallen. Het kind is eerst naar dr. Jonker vervoerd, die hersenschudding constateerde," en daarna per auto naar huis. SASSENHEIM. Door B. en W. werd gisteren aan besteed het bouwen van een dubbele ar beiderswoning op een terrein aan de Rust hoflaan. De uitslag is als volgt: C. Melman f.8021; J. E. Dijkstra Zoon f.7600; M. J. v. Breda f.7596; Th. Keeuwijk f.7546; Gebr. van Nieuwkoop f. 7194.36; Gebr. Meeuwissen f.7165. De gunning Ie aangehouden. ZOETERWOUDE. De heer R. uit Boskoop, die langs den Hooge-Rijndijk alhier per rijwiel reed en zich achter de Boskoopsche autobus liet voorlsleepen, kwam bij het passeeren van een ander motorrijtuig te vallen. Door krach tig remmen wist de bestuurder van een per sonenauto die achter de bus reed te voor komen dat de heer R. werd overreden. Hij bleef met een ernstige hoofdwonde op den weg liggen. Na bijgebracht en verbon den te zijn is hij weer naar Boskoop ver trokken. PLUIMVEE. Kropgebreken voorkomen o! genezen. De gebreken aan den krop onzer hoen ders en duiven kunnen van verschillenden aard zijn en daarom is ook de behandeling niet altijd gelijk. Een veel voorkomend geval is de overla ding met moeilijk te verteren stoffen, bijv. lang en dus niet voldoende kort gesneden gras (niet langer dan twee centimeter) of ook de worteldeeltjes van raapstelen (die altijd weggeknipt moeten worden). Het dier tracht zich zelf door het eten van zand, steentjes enz. te helpen en overlaadt dan den krop nog meer en zelfs zóó, dat er moet worden ingegrepen langs operatieven weg. Als men nu overtuigd is, dat do fout hier aan te wijten is. kan men tot operatie over gaan. Met een scherp mesje wordt een ver ticale insnijding gemaakt, zoo wijd, dat een kleine lepel ingevoerd kan worden. De zeer onaangenaam riekende inhoud wordt er nu voorzichtig uitgeschept en daarna onder zoekt men met den vinger of soms de mon ding naar de maag verstopt is. Zoo ja, dan tracht men die verstopping op te heffen. Soms is een stukje touw de oorzaak, bijv*, zoo iels als van een gekookte worst wordt afgesneden, waaraan nog een stukje vleesch was blijven zitten, door roekelooze men schen aan de kippen toegeworpen. De maag- mond is dan afgesloten en ondanks de over- vulde krop moet het dier van honger ster ven. Daarna moet de wond dichtgenaaid wor den en wel eerst het kropvel apart met een wit zijden draad Daarna pas wordt het bui- tenvel afzonderlijk dicht gemaakt en met een laagje collodion gedekt. De hechtdraden kunnen blijven zitten. Om de kropovervulling te voorkomen, zorge men voor regelmatige voedering in juiste porties. Heeft bijv. een dier een lange reis gemaakt en komt het hongerig aan, dan geeft men alleen geweekt brood of ander zachtvoer. Volstoppen met graan, bijv. mais, zou bij het zwellen der korrels*zeer ernstige ja zelfs doodelijke gevolgen kunnen hebben, omdat het kropvlies zoo sterk gespannen wordt, dat het moet scheuren. Een ander geval is een gevolg van ver slapping der kropwanden, waarvan meer overmatige vloeibare spijzen de oorzaak zijn. Vooral bij kuikens van zwaarder ras kan de dagelijksche overvulling de krop wanden zóó uitzetten, uildunnen, dat er een zoogenaamde hang- of zakkrop ontstaat. In die zakvormige ruime blijft het voer onver teerd zitten omdat nu de uitmonding naar de maag te hoog ligt. De massa kan niet weg. gaat gisten en bederven, waardoor een vieze slof uit snavel en neu9ga'en komt Het dier zit lusteloos en ineengedoken ter neer. Om nu dit kropgebrek te voorkomen, heeft men nauwkeurig te waken tegen veel eten opeens, dus geen groote porties, vooral niet hij jong goed, maar evenmin bij volwassen dieren. Is de krop dus vol en waterig, dan zal men goed doen die voorzichtig te kneden en de overtollige stoffen uit den bek te doen wegloopen Een andere melhode is het dier juist met den kop omhoog zoo loodrecht mo gelijk te houden, wat geschikt gebeuren kan, door het in te bakeren, te omwikkelen met een lange met breed gevouwen lap, waarbij de kop vrij blijft, de beenen gestrekt. Door deze houding wordl de verzakking van de krop opgeheven en nu kan de inhoud lang zamerhand weer In den maagmond aanko men Een duif kan men in dal geval in een wollen kous stoppen en op een veilige plaat» aan een spijker ophangen gedurende min stens een halven dag. Een ingewikkelde kip of haan behandele men eveneens gedu rende vele uren op dezelfde wije. NIEUWE UITGATEN. Van da N.V. Gebr. Klullmxn's Uiig. Mi), fe Alkmaar ontvingen wij: „De avonturen van Kokkie en zijn maats" door Joh. H Been, geïllustreerd door J W. M Wins, prijs ingen. f. 2.50, gebonden f. 3.60. „Riek de kwajongen" door Nanda, geïl lustreerd door Henri Pieek, prijs ing. f.2, gebonden f 2 90. „Kee9 en zijn kornuilon" door N. J. P. Smilh. geïllustreerd door Pol Dom, prijs ingen. f 1 60. gebonden t. 2 50. „Tusschen 'irht en Donker" vertellingen verzameld door S. GruysKrueeman, met teekeningen van Pol Dom, prijs geb. f. 4.50, in 2 deelen gob. f. 2.60 en in 4 deelen geearl 4 f 1.10. Al deze boeken met fraaie banden, zul len aan aanwinst zijn voor de boekenkast van onze jongpns en meisjes en een inhoud, ooi in da a.s. vacantia van te smullen. TIJDSCHRIFTEN. NU, De Juli-aflevering brengt het (weede be drijf van Frederik van Eedens nieuwe too- neelwerk Rembrandt van Rijn. Dr. Jan Ro mein besluit zijn Nederlandsche Cultuur geschiedenis. A. M. de Jong begint een too- neelspel in 6 tafereelen, Maskerade. Henri Bruining bespreekt Albert Kuyle'9 Songs of Ivalua. Dirk Schilfer vervolg! zijn heftige artikelen over De Muziek van Heden. R. Stenhuis houdl beschouwingen over De Op positie in de S. D. A. P. en verklaar! aan het slot: „Voor oi iegen de demokratischo ■eco logie, dat is de groole vraag in de socialis tische beweging". Roel Houwink critiseert Nico van Suchtclens Tot het Al-Eene. Kees van Bruggen vervolgt zijn drama Herrijzing. Willem van de Woeslijne geefl critiek op Hendrik de Mans De Psychologie van het Socialisme. A M, de Jong zei zijn Mijmerin gen van een Godzoeker voort. M. J. Vonk geeft een Antwoord aan Mr Paul Catz, Sam Goudsmit in Kroniek van Nu zet Dirk Cos- ter terecht. Een critisch opstel van Is, Querido over .Marsmans Vliegende Hollan der besluit doze aflevering, waarin nog Ge dichten van S Pinkhof. DE KEMPHAAN. In de Juli-aflevering 9chrljft H. van Mee geren in het atelier van wijlen Fl. Arntze- nius een brief aan dien overleden vriend, vol bilterheid legen eigenlijk alle schilders die niet alleen maar „puur schilder" zijn en vol warme vriendschap voor den heen- geganen meester. In een artikel De Schalen van Hemel en Aarde gaat Jan Ubink te keer tegen Jan Greshoff en tegen het Rolt. Hofstad Tooneel, dat hij „een artislieke mislukking" noemt. Coen Hissink maakt eenige Aanteekeningen over Tooneclspeelkunst. Kon parabel sprookje van Japn zonder Ge nade sluit dit nummer, waarin poëzie bijdragen van Gilles Lavieler, Willem van Deventer en Leo den Hollander. DEN GULDEN WINCKEL, In de laatste aflevering houdt Gerard van Eekeren eenige beschouwingen over Twee Fransche schrijvers in Nederland. F. S, schrijft over de Pressa en constateert dat deze voor iedereen heel veel brengt, behalve voor den journalist. G. H. 's-Gr is Al Pra lende met Noto Soeroto, die hem een en ander vertelt over zijn ideeën omtrent politiek in Indië en over zijn litteraire werk. Taf van critieken volgen over Holland- sche, Framche en Engelsche werken. Boekenschouw besluit de aflevering. F. K.f te L. Leiden, Warmonderbek, Warmond, Saesenheim, de Leeghwater, Venneperdorp, Hoofddorp, de Lynden, Sloten, Amsterdam. Totaal 42.3 K.M. Boot naar Meppel (vertrek de Ruyterkade, stei ger 8): Maandag-, Woenedag- en Vrijdag avond te 7 nur. Prijs enk. reis le kajuit) f. 1.76 retour f. 3); 2e kajuit enk. reis f. 1 (retour f. 1 60); rijwielen L 0.30. Aankomst te Meppel aan de Stoombootkade. Vertrek van Meppel Dinsdag-, Donderdag- en Za terdagavond te 7 nnr. J. van H.t te L. Leiden, Brug-Leider- dorp, Groenendijk, Hazerswoude, Waddin*- xeen, Gouda, Stolwijk, Berg-Ambacht, Berg stoep(veer), Groot-Ammers, Laag-Blokland, Gieesen-Oudekerk, Giessendam, 81iedrechtw Totaal 68.7 K.M. Sliedrecht, Giessendam, Hardinxveld, Gorinchem(veer), Woudrichom, Rijswijk, Giessen, Neer- en Op-Andel, Veen, 8pijk, Wijk, Aalburg, Heusden, Herpt, Haarsteeg Vlijfmen, Den Bosch, Dungensdie Brug, lij weg naar Reeewijk, Veghel, Erp. Ge- mert, Bakel, Deurne, Liessel, Meyel, Rog gel, Haelen, Horn, Roermond. Totaal 131.6 K.M. J. N., te L. Leiden, Brug-Leiderdorp, Brug-Koudekerk, Alpben, Zwammerdam, Bodegraven, Woerden, Harmeien, Utrecht De Bildt, Zeist, Rijsenburg, Driebergen, Doom, Leer sum, Amerongen, Eist, Rheneo, de Grebbe, Wageningcn, Reokum, Heel- sum, Oosterbeek, Arnhem, Elden, Eist, Lent, Nijmegen. Totaal 142.5 K.M. Leiden, Zoeterwoude, 8tompwijk, Zoeter- meer, Zegwaard, Den Hoorn, Kruisweg, Bleiswijk, Bergiwhenboek, Hillegersberg, Rotterdam, Wevershoek, Rijsoord, Zwijn- drecht, Dordrecht, Papendrecht, 81iedrechi Giessendam, Hardinxveld, Gorinehem, Da lem, Vuren, Herwijnen, Hellow, Haaften, Tail, Waardenberg, Opijnen, Ophemert, Tiel, Wamele Leeuwen, Droten, Afferdeo, Winssen, Ewijk, Benn ingen, Woort, Nij* megen. Totaal 149.1 K.M. J. 8., te L. Uw vraag vindt n volle dig beantwoord in bet boekje met werk- teekening van het 3-lamps toestel voor wis selstroomvoeding van W. Peeters. Overal in boek- en radiohandel verkrijgbaar. ONZE TELEFOONNUMMERS DIRECTIE en ADMINISTRATIE 2500 (op 2 lijnen) REDACTIE 1507 3—2

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7