NARCISSEN vtttn- tabletten SOl'Oplossing UIT DE OMSTREKEN. GEVONDEN VOORWERPEN. VISSCHERIJ-BERICHTEN. Ijder kreeg een hoofdwonde, terwijl zjjn lontje, die op de duo zat, er erger aan i was. Deze brak zijn rechterbeen, terwijl j bovendien nog enkele hoofdwonden op* ,p De auto reed in volle vaart door. Een sseerende vrachtauto nam het tweetal op braoht hen naar een dokter, die de inden verbond. POGING TOT MOORD. Te Amsterdam is een 25-jarige man aan- ihouden, die getracht had een 29-jarige ouw over de leuning van de brug tussehen Waalstraat en de P. L. Takstraat in het iter van het Amstelkanaal te werpen. BRAND. Jjjdens een hevig onweer, dat Zondag- tnd in den Oostelijken hoek van Zuid- burg woedde, is te IJzeren, gemeente id-Valkenburg, de bliksem geslagen in de Jlingen bij de groote boerderij van den ix Jos. Dresen. Deze stallingen stonden eet in lichte laaie, terwijl ook spoedig het woonhuis de vlammen oversloegen. els kon worden gered en o.a. kwamen koeien, 5 kalveren, 1 stier en 2 paarden de vlammen om. Mannacht om 2 uur is een lievige brand tdekt in de loods van oliën en vetten van Handelsmaatschappij Stokvis en Zonen ii de Pelgrimskade te Rotterdam. Daar brand zich ernstig liet aanzien ia het oot alarm uitgegeven doch voordat de dende stoomspuiten ter plaatse aankwa- u waren een viertal handspuiten aan de orzijde van het gebouw de blussching •dsmet zeven stralen begonnen. Het vuur jedde het hevigst in een der hoeken van gebouw, waar halfgevulde vaten en »ge blikken lagen opgeslagen. De brand gebluscht met zeven stralen van de hand uiten en met twee stralen der sto'om- uiten. Het andere groot materiaal bleef reserve. De oorzaak is niet bekend. Ver- ;ermg dekt de schade, welke evenwel be- kkelijk gering is. OVERREDEN EN GEDOOD. Te Boekei Is het 5-jarig meisje V. door vrachtauto van H. v. d. H., uit Volkel, eden en gedood. Den chauffeur treft schuld. Het kind sprong al spelende ssklaps voor de auto. ERNSTIGE VAL. ilaandagmiddag is de landbouwer L. J. Sommelsdrjk, van een schuur gevallen in een koestal terecht gekomen. De man d met een zware hersenschudding op nemen. Zjjn toestand is zorgelijk. 'e dokter kreeg een dringende boodschap dadelijk te gaan kjjken bjj een jonge ieder, die veertien dagen geleden een had gekregen. Buiten adem kwam bjj i De jonge vader stond in de deur, horloge in de hand. Wie is er ziek?" vroeg de dokter h\jgend. ,Tot nog toe niemand." antwoordde de familias. „Maar mjjn vrouw wilde weten, hoe lang het zou duren, voor ier bent, als de baby eens ziek mocht len. U hebt er negen en een halve it voor noodig." RECLAME. ondersteund door inwrijven met stillen rheumafische pijnen en jicht. 8651 ALKEMADE. Loop der Bevolking. evestigd: A. E. Smits van Haarlemmer- »r. P. Pijnacker en gezin van Leiden. W. M. van den Broek van Woubrugge. M. Leendertse, gehuwd met H. Reijn- •d van Bennebroek H. J. de Jeu van Voor- '1. P. Klein en gezin van Muiden. A. C. eswijk van Aalsmeer. J. W. M. Hogen- ,rn van Haarlem. T. van Wijk van Deu [K Vertrokken: W. J. M. Heemskerk naar 'rroond. J. H. van der Ploeg naar Alphen den Rijn. A. E. van Baaien en gezin lr Broek op Langendijk. J. J. Bontje naar 1 Haag. S. P. Kins naar Noordwijk. A. ïloffs naar Haarlem. A. Korporaal naar tmstede. C. A. Schakenbos naar Voor- li W. J. Oostrom naar Bodegraven. J. J- van Ruiten naar Leiden. C. A. van naar Rijnzaterwoude. P. Bakker en. n naar Heemstede G. L. van der Salra r Naaldwijk. - In den loop der maand April zijn ter ■pelane aangegegeven de volgende slacht- Ken- Bedrijfsslachtingen. 21 runderen, 21 ■feDS' 8 kalveren. Huisslachtingen. 5 ■yPS' I nuchter kalf en 2 biggen. Nood- J^hngen. g runderen, 1 graskalf 68 nuch- m .veren, 1 paard, 4 varkens, 2 biggen, gf^Pen, 1 geit. yngevoerd weid 558 K.G. vleesch Het Eg^ngen bedrag aan keurloon is groot bodegraven. IrifaJl ondörwjjzeres aan de Verhoeff- Koto80^ uitgaande van de Chr. fin is benoemd met ingang 1 meb W. Geesink, te Uithoorn. ^leer van Binsbergen Heein genomen voor een adres- I hife 3an ^en burgemeester, naar aan- H 660 a'gerneen verspreid naam- BB pamflet over diens persoon. van u ^er belangrijkste vereenigin- finn richtingen heeft dit adres, omwonden deze, „op sluipmoorde naarsmanieren gelijkende" praktijken worden afgekeurd, geteekend. Daarmede betuigen ae onderteekenaars echter niet, dat zjj in stemmen met de in den laatsten tijd ge nomen maatregelen van het gemeentebestuur, doch uitsluitend verwerpen zij de lafhartige wijze van doen. Langs de huizen zal deze week een collecte worden gehouden voor het hulde blijk der Nederl. vrouwen aan Koningin Emma. Mevr. Van Dobben de Bruynvan Hoeken heeft de leiding op zich genomen. Aantal handelingen Poslchèque- en Girodienst in de afgeloopen maand: 855 stortingen f. 159.445.85 207 uitbetaalde chèques k f. 127.337.34. HAZERSWOUDE. Burgerlijke Stand. Bevallen: G. Steenpoorte, geb. Van der Steen, d. Overleden: J. Vente, 87 j., wednr. van N. van der Wilt. KOUDEKERK. Maandagavond gaf het fanfarecorps alhier een concert in de muziektent ter eere van den 19den verjaardag van de Prinses. Ondanks het triestige weêr bracht dit vele menschen op de been-, ook de jeugd was in helaas te grooten getale tegenwoordig en maakte door haar lawaai dat er veel van de muziek verloren ging voor degenen die kwamei? om te luisteren. De prijs van de zoete melk is alhier gebracht van 14 ct. op 13 ct. per L. LEIDERDORP. Burgerlijke Stand. Geboren: Pieter Jelle, z. v. P. J. Goed hart en A. J. Bronkers. Gevonden: een daraeshandtaschje. In lichtingen zijn ter secretarie te verkrijgen. Ter gelegenheid van den verjaardag van H.K.H. Prinses Juliana, was Maandag avond door de Chr. Oranjevereeniging in de Geref. Kerk een openbare samenkomst belegd^, waarin als feestredenaar optrad ds. Poot, Ned. Herv. pred. te Haarlem, die een rede hield over het onderwerp: „Een gouden draad". Ter afwisseling werden door mej. Zaalberg enkele zangstukjes voorgedra gen en bracht de heer F. D. v. Wijc-k op het kerkorgel een paar muziekstukjes ten gehoore. LEIMUIDEN. Loop dei bevolking. Vertrokken: Wed. Roest en gezin, naar Haarlemmermeer. Klaas de Haan en gezin, naar Haarlemmermeer. Wed. C. van Heijningen en gezin, naar 's-Gravenhage. Ds. D. Ringnalda en gezin, naar Middel burg. W. Broker, naar Alphen a. d. Rijn. C. v. d. Hengst en gezin, naar Amsterdam. P. v. d. Hengst en gezin, naar Amsterdam. Trijntje Klomp, naar 's-Gravenhage. G. H. Feenstra, naar Aalsmeer. Joh. Schrama en gezin, naar Woubrugge. F. Liebeton en gezin, naar Oisterwjjk. Gevestigd: L. J. v. d. Berg, uit Haar lemmermeer. Maria Heemskerk, uit Haar lemmermeer. Alida A. den Haan, van Amsterdam. G. Rietdijk, van Berkel en Rooenrijs. Th. J. v. Iperen, van Rijn zaterwoude. Adriana de Jong, nit Haar lemmermeer. P. J. Jansen en gezin, van Rijnzaterwoude. Th. van Egmond, van Hillegom. Margaretha de Hollander, van 's-Gravenhage. Adriaantje van Splun- ter, van Amsterdam. De Emmabloemcollecte bracht in deze gemeente f. 76.67V2 op. Gedurende de maand April werden ter secretarie dezer gemeente ingevolge de Vleeschkeuringswet aangegeven: Bedrjjfsslachting2 varkens t.m. 50 K.G., 2 koeien; Noodslachtingen21 nuchtere kalveren, 4 varkens t.m. 50 K.G., 2 biggen, 2 varkens, 1 pink, 4 koeien, 1 veulen en 1 geit. Hiervan werden goedgekeurd: 3 koeien, 1 pink en 1 nuchter kalf. Van buiten den keuringskring werd in gevoerd 240 K.G. vleesch. Intotaal werd aan keurloon f. 56 ont vangen. OUDE-WETERING. Maandagavond vierde de R.K. Tooneel- vereeniging ,.S(* Theodulfus" haar eerste lustrum. Bij deze gelegenheid werd aan de donateurs in Hotel Van den Bosch een voordracht-avond aaiigeboden. De opkomst der leden was niet zoo groot als gewoon lijk, hetgeen waarschijnlijk te wijten is aan het ver gevorderde seizoen. Door den voor zitter den heer W. Adema werd bij de opening een kort overzicht van het wel tn wee der vereeniging gegeven. Hierna traden de leden achtereenvolgens met hun voor drachten voor het voetlicht. Deze voor drachten vielen bij de aanwezigen zeer in den smaak en het is een avond van vaak onbedaarlijk lachen geworden. Tussehen de verschillende voordrachten werd aan de le den koffie enz. aangeboden. Toen de voor zitter te ruim half twaalf den avond sloot mocht hij met recht van een geslaagden avond gewagen en de vereeniging zal er zich naar het ons voorkomt, van verzekerd kunnen houden dat de ingezetenen haar zul len blijven steunen, opdat zij in staat zal blijven om die genoeglijke en nuttige avon den te kunnen blijven geven welke ieder jaar van haar bestaan aan de leden zijn verschaft De heer A. Fangmann vulde op zeer ver dienstelijke wijze de pauzen aan met pia nomuziek, terwijl de grimeering door den heer Franssen goed verzorgd was. RIJNZATERWOUDE. Gemeenteraad Belastingverlaging Het vermenigvnldigingscijfer van 2 op 1,7 gebracht. Een brandweerkwestie. Afwezig n^et kennisgeving de heer N. Disseldorp. Voorzitter de heer J. A. Bak- huyzen, burgemeester. De voorzitter opent de vergadering met gebed. De notulen der vorige vergadering worden gelezen, goedgekeurd en geteekend. Aangezien deze raadszitting samenvalt met den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana, wijdt de voorzitter eenige woorden aan deze gebeurtenis, den wensch uit sprekende dat zij nog véle malen dezen dag tot blijdschap der Nederlanders zal mogen herdenken. Ingekomen zijn o.m. eenige missives van Ged. Stalen, waarbij raadsbesluiten goed gekeurd teruggezonden worden. Een schrijven van Ged. Staten van Zuid- Holland, waaruit blijkt, dat de bijdrage, ingevolge de Warenwet voor het jaar 1928 bepaald is op f. 90.54. Van de plaatselijke Commissie van Toezicht op het Lager On derwijs, is een beredeneerd verslag inge komen over den toestand van het Lager On derwijs over het jaar 1927. Van de Commissie tot wering van School verzuim is eveneens het jaarverslag over 1927 ingekomen. Na voorlezing door den voorzitter wor den beide verslagen voor kennisgeving aan genomen. De voorzitter zegt. dat thans het belang rijkste punt van de agenda aan de orde komt. n.l. vaststelling van het vermenig- vuldigingscijfer voor de plaatselijke inkom sten-belasting dienstjaar 19281929. Hij geeft tot 't-doen van voorstellen het woord aan de daartoe aangewezen com missie. De heer Compeer deelt namens de com missie mede, dat zij dank zij de bereidwil ligheid van den burgemeester en den ge meenteontvanger in het bezit is gekomen van de officiële cijfers. Door toelichting van genoemde heeren is het de commissie gelukt een zuiver beeld te krijgen van de financiën der ge meente. Bij een vermenigvuldigingscijfer van 2 is op de kohieren dienst 1927 1928 aan dé opbrengst der plaatselijke in komstenbelasting f. 13716 geraamd. Volgens de begrooting 1928. moet de op brengst aan belasting voor het dienstjaar 1928—1929 f. 10.000 bedragen. Bij een factor 2 zou op een opbrengst van f. 12 000 gerekend kunnen worden. De commissie stelt daarom voor het vermenigvuldigings cijfer voor het jaar 19281929 te brengen van 2 op 1,7, hetgeen een aanmerkelijke belastingverlaging beteekent. De raad besluit conform het voorstel der commissie. De voorzitter zegt, dat dit een stap in de goede richting is. Het hondenbelastingkohier voor 't dienst jaar 1928 wordt vastgesteld op f.74. Vast gesteld worden nog eenige besluiten tot wijziging der begrootingen dienst 1928 en 1927. Rij de rondvraag, vraagt de heer C. van Tol, hoe het tegenwoordig met den brand weer staat. Naar hij vernomen heeft, is het vorig jaar de beproeving van de brand spuit niet doorgegaan. De voorzitter zegt. dat dit gekomen is, omdat de brandraad wil treden in de be voegdheid. bij de gemeentewet aan den burgemeester toegekend Dit kan hij niet toelaten. De wrijving in den brandraad, is van dien aard, dat ingegrepen moet worden. De voorzitter zegt nogmaals, dat deze zaak zijn onverdeelde aandacht heeft. Aangezien niemand meer het woord ver langt sluit de voorzitter de vergadering. ROELOFARENDSVEEN. De heer A. J. van Raay, onderwijzer aan de R.K. Parochiale Jongensschool al hier is in gelijke betrekking benoemd te Hoogerheide. WADDINXVEEN. EEN GEHEIMZINNIG PAKKET. Zopdag j.l., des middags kwart over één, is gezien, dat een onbekende 4-persoonsauto stopte even buiten de bebouwde kom dezer gemeente aan den Kanaaldijk, in de om geving van het zwembad. In deze auto bevonden zich 4 personen, n.l. de chauffeur (met platte pet) een heer en twee dames. Nadat deze auto daar ongeveer 10 min. had stil gestaan, kwam er een darne, die blijkbaar meenende niet gezien te worden in de Ringvaart van den Zuidplaspoldor een groot pakket wierp. Daarop reed de auto snel weg in de richting Gouda. Het pakket werd daarna door iemand, die het voorgevallene had gadegeslagen, op- gevischt en de politie met het geheimzinnig geval in kennis gesteld. Het pakket bleek te zqn een vierkante blauwe overrhemdendoos, gewikkeld in een Nieuwe Rott. Crt., d.d. 17 April 1928, avondblad D., waaromheen een gekleurd lint gebonden. In die doos bevond zich: le. een zwart zijden damesreticuul of taschje, de buitenkant „geknoopt", koperen ringetjes om te sluiten, waardoor een zwart zijden koord; 2e. een witte ouderwetsche haak- muts, zooals oude vrouwen die nog wel dragen; 3e. een lange, ouderwetsche zwarte damesbont, aan beide einden twee pluimen; 4e. twee roote raetselsteenen, blijkbaar met de bedoeling het pakket snel te doen zinken. De vraag komt naar voren of deze vondst ook in verband kan staan met eenig misdrijf, om welke reden deze kennisgeving hoofd zakelijk geschiedt. De voorwerpen zijn gedeponeerd bij den burgemeester. Afscheid van Ds. H. A. de Gens. Zondagavond nam ds. H. A. de Geus af scheid van de Ned Herv. Gem., alhier. Z. Eerw. had tot tekst gekozen Hebreen "Er zijn heel wat menschen. die van alle bloeiende bolgewassen aaja nnrcïs»eo «Je voorkeur geven en wie bovenstaande afbeeldingen eens aandachtig beschouwt, zal zich met deze keuze ongetwijfeld kunnen vereenigen. Beide zijn gekweekt en gewonnen door de firma G. Lubbe Thzn.> te Oegstgeest en stellig waardige representanten van dezo bloemensoort. De bekende Pocticus Ac- taca (links) behoort reeds jarenlang tot de beste bestaande Pocticus-soortenrechts een nieuwere narcis, de Incomparable Lady Chamberlain. Dat ook deze bloem uit stekende kwaliteiten bezit, bewijst wel, dat zij onlangs werd uitverkoren als tafel versiering bij het diner, dat H. M. de Koningin aan Sir Austin en Lady Chamber lain aanbood. 13 vs. 5, laatste gedeelle: ..Ik zal u niet begeven en Ik zal u niet verlaten". Onder de aanwezigen merkten wij o.m. op het college van B. en W., alsmede de schoolbesturen der Chr. scholen en Jonge lingen- en Jongedochtersvereeniging. De heer Zijderman sprak zeer waardee- rende woorden tot ds. De Geus. Ds. Van Eist voerde daarna het woord, waarna hij de gemeente verzocht den vertrekkenden leeraar staande toe te zingen Ps. 121 vs. 4- „De Heer zal u steeds gadeslaan". Ds. De Geus dankte hierna alle aanwe zigen voor de belangstelling en de vele blijken van liefde, die hij heeft mogen ont vangen Hiermede was de plechtigheid af geloopen. De kerk was geheel met belangstellenden gevuld. De oneenigheid in de Ned. Herv. Kerk bijgelegd. Opnieuw is een vergadering belegd, waar in, nadat de heer J. G. Herfst nogmaals het standpunt van de meerderheid der kerk voogden had uiteengezet, een der lidmaten een pleidooi hield voor het eenmaal door de kerkvoogden ingenomen standpunt waarvan echter het slot was, dat aanbevolen werd om, ter wille van den goeden gang van zaken, te buigen voor de eischen van den Raad van Beheer. De vergadering vereenigde zich eenparig met dit laatste gezichtspunt. Gerekend wordt, dat de nieuw-benoemde kerkvoogden thans de herbenoeming zullen aannemen en zich richten naar het zoo even genoemde besluit, gelijk een paar weken geleden reeds in uitzicht is gesteld. Burgerlijke Stand. Geboren: Adriana Maria, d. v. S van Vuuren en M Koot. Jacobus Johannes Gerardus, z v. W. J Ravensberg en K A. Degenhardt. Willemina Adriana, d. v. II .Hofstede en M. M. van Leeuwen. Gehuwd: W. den Besten en M. J. de Joode H Troost en C. Drost. De burgemeester onzer gemeente en wethouder Herfst zijn herbenoemd als be stuursleden van de Woningbouwvereeni- ging. alhier. De beide gepensionneerde gemeente veldwachters hebben zich bereid verklaard zich te belasten met de inzameling van gelden voor het huldeblijk aan H. M. de Koningin- Moeder. Gevonden: een armbandhorloge, een dameshorloge en een heerenrijwiel Inlichtingen ter secretarie. Een auto, bestuurd door een Rotter- damschen chauffeur, reed Zondagavond in het Noordeinde verkeerd, waardoor de wa gen door een heg heen een tuin van den heer V. inreed en aldaar groote schade aanrichtte door heesters en boompjes te vernielen. Men schat de schade op f. 50. KATWIJK AAN ZEE. Dinsdagavond waren in ,,Casa Cara" bijna alle prijswinnersfsters) die meededen aan de Winkelweek bijeen om hun prijzen in ontvangst te nemen. Alvorens hiertoe werd overgegaan sprak de voorzitter der Oranjetvereenigmg de heer J. Eikelenboom een kort openingswoord, in hoofdzaak over de schitterende resultaten die winkeliers en met hen de beide regelende besturen der Oranje en Middenstandsvereeniging, bereikt hebben. Spr. felicteerde allen daarmede; hield verder een algemeene beschouwing over deze Winkelweek en bracht vooral het belangloos handelen der jury naar voren. Spr. besloot met den wensch dat de win keliers op den ingeslagen weg van durf en zelfvertrouwen zouden doorgaan. Tenslotte deelde spr. mede dat de bronzen legpenning, geschonken door de N.V. Leidsch Dagblad te Leiden, door de jury toegewezen was aan den heer Klinkenberg fabrikant van Katwijksch Aardewerk, die met en voor zijn artikel en winkel de meeste reclame had gemaakt. De1 jury had een puntenstelsel gevolgd en hem het hoogste aantal toegewezen. Daarna werden de prijzen uitgereikt aan de winnaars, met een opwekkend woord van „volhouden" en ,,weer meedoen" bij even- tueele voorkomende gelegenheid. Er heersch- te een zeer opgewekte stemming. Vrijdag a.s. zullen bekend gemaakt worden de winnaar van den eere-prijs, geschonken door H. K. H. Prinses Juliana, de prijs voor de spreuk puzzle (Mevr. Schokking) en en puzzle- prijzen. Een en ander „ten overstaan van Notaris H. Eerdbeek". Alsdan hopen wij nogmaals op de Winkel week terug te komen. De verkoop van de Emmabloem heeft opgebracht te Katwijk a. Zee f. 94.80. Kat wijk a. d Rijn f. 23.07; Rijnsburg f. 40.28; Valkenburg f. 32.30. Totaal f. 190.45. NOORDWIJK AAN ZEE. Onze oudste ingezetene, de heer C. Schot, Schoolstraat 82, vierde Dinsdag zijn 92sten verjaardag. Rijwielbelastingplaatje, rijwielbelasting- plaatjc in étui, kosteloos rijwielbelasting plaatje, zilveren vulpotlood, schroeven draaier, huissleutels, portemonnaie met in houd, portemonnaie (ledig), stopapparaat, handschoenen, koperen kraansleutel, ijze ren 2-K.G.-gewicht, ceintuur, lorgnet, ge zangenboekje, 10-rittenkaart LeidenKat wijk, vulpotlood in den vorm van een schroef, sleutel van een klok, muziekboekje, Wilka-sleutel, rijwielbelastingplaatje van Twigfc, damestasehje met inhoud, spat- 6cherm van een rijwiel, zilverbon k f. 2.50, rozenkrans in étui, gymnastiekschoen, R.-K. kerkboekje, fietssleutel, bril in étui, zwart kinderschoentje, schilderstukje, zeildoeken boodschappentasch met inhoud, knot sajet, 2 sleutels aan koehoorn, paardenzweep, bril met blauwe glazen, ,,Ford"-sleutel, eenige stoelveeren, bankbiljet k f. 10, zil veren broche met haar, gouden lÏDg met diamantjes, lederen riem, damesrijwiel, kra len halsketting, 12 spiarzegels, cirkeltrek ker. polshorloge aan lederen armband, schooltasch inh. sponsendoos enz., school- tasch inh een flesch, pakje inh. kinder broekje enz., regenjas, blauw werkpak, vulpenhouder, honden. Gevonden in het Postkantoor: Porte monnaie met inhoud. Terug te bekomen en inlichtingen te ver. krijgen ten politiebureele alhier eiken werk dag, behalve Donderdag en Vrijdag, tus sehen 1 en 3 uur n.m. VISCHPRIJZEN. IJMUIDEN, 2 Mei. Tarbot per KG. f. 1.200.52; Griet per kist van 50 KG. f.4220; Tongen per KG. f 21; Zeischol per kist van 50 KG. f. 31 21; Kleine Schol per kist van 50 KG. f. 19 2.40; Bot per kist van 50 KG. 1.10.50—. 5.50; Schar per kist van 50 KG. f. 73; Tongschar per kist van 50 KG. f3220; Vleeten per stuk f. 2.751.18; Pieterman en Poontjes per kist van 50 KG. f. 13t; Groote Schelvisch per kist vain 50 KG. f. 29 16; Middel Schelv. per kist van 60 KG. f. 28—10; Kleinmiddel Schelvisch per kist van 50 KG. f. 13.50—8 50; Kleine Schel visch per kist van 50 KG. f. 10.503.40; Kabeljauw per kist van 125 KG. f. 2410; Gullen per kist van 50 KG. 1.6.504.40; Lengen per stuk f. 1.200.50; Heilbot per KG. f. 1.201.05; Wijting per kist van 50 KGè f. 4.703; Koolvisch per stuk f. 0.47 0.09; Makreel per kist van 50 KG. f. 8.50 —3 60. De besommingen van de 18 ingekomen stoomtrawlers zijn: !Jm. 127 f. 1469; Mm. 271 f. 1738; IJm. 325 f 1609; IJm. 179 1. 1478; IJm. 331 f 1479; IJm. 18 f.1151; IJm. 50 f.2418, IJm. 48 1.1873; Mm. 15 f.2199; IJm. 110 f. 1819: IJm 82 f. 1665: Mm. 41 f. 1115; IJm. 330 f 1848. Mm. 193 f. 1747; Mm. 130 f.1607; Mm. 37 f.2254. KW 123 f.1851; en van de 8 loggers: KW 99 f. 403; KW 5 f.235: KW 134 f.318: KW 110 f.871; KW 96 f. 309; KW 25 f. 461KW 175 f. 638; KW 117 f.572. 3-2

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7