698te JAARGANG VRIJDAG 27 APRIL 1928 No. 20896 Officieele Kennisgevingen. JTADSNIEUWS. Het voornaamste nieuws van heden. LEIDSCH DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. PRIJS DER ADVERTENTIEN: 30 Cts per regel voor advertentic-n uit Leiden en plaatsen waar agente happen van ons Blad gevestigd zijn Voor alle andere advertentiën 35 Cts per regel Kleine Advert^ntiPn uitsluitend bij vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 Cts. bij een maximum aantal woorden van 30. Incasso volgens po«trerht Voor eventueele opzending van brieven 10 Cts porto te betalen. Bewijsnummer 6 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postchèque- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54 PRIJS DEZER COURANT: Voor Leiden per 3 maanden f 2 35 per week Buiten Leiden, waar agenten gevestigd zijn, per week Franco per post 2.35 portokosten. 0 18 n 18 I nummer bestaat uit VIER Bladen EERSTE BLAD. SLUITING OPENBAAR SLACHTHUIS. Burgemeester en Wethouders van Leiden rengen ter algemeene kennis, dat, wegens et herdenken van hel 25-jarig bestaan van ie inrichting, het Openbaar Slachthuis en keuringslokaal op Dinsdag 1 Mei a.s. den eheelen dag en op Woensdag 2 Mei d. a. v. an des voormiddags 7 tot 9 uur zullen zijn iloten. 8358 A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN. Secretaris. Leiden, 27 April 1928. DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Leiden engen ter openbare kennis, dat C. P. de rrool. te Leiden, een verzoek heeft inge- lend ter bekoming van verlof voor den ver- oop van alcoholvrijen drank voor gebruik ir plaatse van verkoop in het perceel Aal- larkt no. 22. 8357 A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN. Secretaris f Leiden, 27 April 1928. ZILVEREN JUBILEUM VAN DEN HEER G. STARRE. Heden was het 25 jaar geleden, dat de pr G. Starre in dienst trad bij de Licht- Ibrieken. Per auto afgehaald met z(jn gezin, terd hij ten kantore in tegenwoordigheid een groot aantal ambtenaren allereerst ;csproken door den directeur, den heer iiukenberg, die de bekende groote hulp- iwiiigheid van den jubilaris, zijn oprecht- iid en voorbeeldigen ijver zeer prees en em daarvoor dank bracht. De directeur sUte het dan ook een genoegen, hem met kqw en kinderen hier te verwelkomen en eiak te wenschen, opmerkend, dat de jubi- wel ouder is geworden, doch zijn ijver iel is verflauwd. Hierop nam do hoofdboekhouder, de heer P'?gers, het woord, die dank bracht voor wjjze, waarop de heer Starre steeds taak heeft vervuld, plichtsgetrouw en ongerepte eerlijkheid. De neer Wig- 5 achtte het een gelukkige keuze, dat jubilaris nu 10 jaar geleden aan de ideeling werd geplaatst en wee» ten 'Ito op zijn onberispelijken staat van dienst. Be groote sympathie, welke men a'gemeen %ens hem koestert, is ook gebleken uit algemeene deelneming, zoowel van tech- ische als van administratieve ambtenaren, het huldeblijk, dat de heer \Vigger3 flu nu aanbood, een haard, vergezeld van keurig album, bevattende de namen er deelnemers. Spreker eind'gde met de ]op uit te spreken, dat de jubilaris dik- itjb aan dien haard zittend, met genoegen lan dezen dag zal terugdenken. De heer Starre antwoordde daarop met enige woorden van welgemeenden dank aan en directeur en den hoofdjoekhouder voor e gesproken woorden, aan de commissie 7 huldiging voor de vele moeite, die zij ich heeft gegeven en aan al de aanwezige ollega's voor deze uiting van sympathie, 5rvvijl h$j den wensch uitsprak nog vele tten zjjn krachten in dienst der fabrieken mogen besteden. PROF. HAZEU. Prof. dr. G. A. J. Hazeu, sinds 5 Mei 1920 hoogleeraar in de Javaansche laal- letlerkunde, heeft het voornemen kennen gegeven wegens gezondheids- Kienen tegen het eind van dezen acade- ïiischen cursus ontslag te nemen. Naar wij vernemen, heefl prof. Hazeu ptusschen zijn ontslag aangevraagd. SZOEK y. HONGAARSCHE STUDENTEN. I Yan 2 lot 13 Mei a.s. zullen 15 Hongaar- ■cne studenten een bezoek brengen aan federland. Van 8 tot 11 Mei zullen zij alhier ver gaven als gasten der leden van het Leid- Pije Studenten Corps. f! P^fTamma voor Leiden is als volgt: ag 8 Mei: Aankomst te Leiden 15.22. ^°°r studenten. Inkwartie- 'n ii Sas! heeren. Ontvangst door Collegium Civ. Acad. Lugd. Bat. Supr. emeenschappelijke maaltijd op Socië- winerva Bezichtiging jer stad n*o,11 Burcht Oudheidkundig pi. m Wandeling door de Stad Be- Avo 8en holje- rd° h in ^en omtre^. georgani- Donnf0/ ^ridsche Studenten Motorclub. 10 Mei: Bezoek aan Den Haag Mauritshuis Gevangen Poort Vredespaleis Receptie door het Bestuur der Vereeniging „NederlandHongarije" Vrijdag 11 Mei: Morgen: Vertrek naar Delft. Daar een bezoek aan Holland op andere wijze voor de Hongaarsche studenten ge heel onmogelijk was. is thans hel „inkwar tieringssysteem" toegepast. De Hongaar sche collega's zullen dus gedurende 3 da gen geheel de gasten zijn van de ontvan gende studenten HET VUIL NAAR DEN OVEN OF NAAR DEN AKKER? Het economisch sociaal belang van het vnil naar den akker. Is het voor Leiden financieel mogelijk? Moeten de steden het vuilverbrandings proces voortzetten dan wel het stadsvuil naar den akker brengen, is een der groote vraagstukken van onzen tijd geworden. Ook vcor Leiden, waar immers de gemeente Leimuiden zich met voorstellen tot de Sleu telstad heeft gericht om het Leidsehe vuil te benutten voor rietlanden etc. daar ter plaatse, waarover tezijnertijd onze Gemeen teraad zal hebben te beslissen. Op zichzelf génomen was het derhalve goed gezien van het gemeentebestuur van Leimuiden en van de directie der Mij. voor Ontginning van woeste gronden door toe passing van stedelijke afvalstoffen „Myvo" te Amsterdam in een bijeenkomst over het groote vraagstuk eens nader licht te doen schijnen. Deze bijeenkomst heeft gister avond in den Foyer der Stadszaal plaats gehad, waartoe waren uitgenoodigd: het college van B. en W. en de raad van Lei den. de Kamer van Koophandel, de be sturen der Holi. Mij. voor Landbouw, de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plant kunde, Bloembollencultuur, Mij. voor Nij verheid etc., waarvan vertegenwoordigers aanwezig waren, evenals de directie der Lichtfabrieken en van de Vuilverbranding. Namens B. en W. zagen we den heer Splin ter, wethouder van fabricage, onder wiens ressort de kwestie in de eerste plaats valt. Uit de omgeving gaven nog enkele burge meesters van belangstelling blijk. De bijeenkomst werd geopend door den heer J. A. Bakhuizen, burgemeester van Leimuiden, die allereerst wees op het be lang bij zijn gemeente bij de kwestie Hij heette alle aanwezigen welkom, speciaal wethouder Splinter en de leden van den raad, met name den heer Schüller, die trots vergadering van zijn fractie ge komen was. Hij deelde mede, hoe Leimui den, waarvan de gansche gemeenteraad acte de presence gaf, met de „Myvo" spoe dig tot een overeenkomst was. geraakt en hoe aan deze maatschappij 23 H.A. rietland reeds in huur was gegeven. Verder bracht hij dank aan mevr. Koert, die voor de regeling had gezorgd en aan den heer M. van den Hout uit Naaldwijk, lid der Prov. Staten van Zuid-Holland en tuinbouwkundig-adviseur der „Myvo", die zich bereid had verklaard een causerie te houden, met lichtbeelden toegelicht. Tenslotte sprak hij de hoop uit. dat de onderhandeliggen met Leiden spoedig tot een resultaat mogen leiden. (Applaus). Daarop ving de heer Van den Hout zijn causerie aan. Hij wees er op. hoe het gaat om een kwestie van nationale beteekenis. De vrij sterke aanwas der bevolking roept om het scheppen van nieuwe bedrijfsmoge- lijkheden en nieuwe werkverruiming. Tot dit laatste dragen o.a. reeds bij de aanleg van nieuwe verkeerswegen te land en te water, een meer intensief bebouwen, van den bodem (in 't Westland b.v. zeer ver doorgevoerd, een opbrengst van f. 18l/a millioen 't laatste jaar. hetgeen nog nader werd toegelicht) en kan verdeT ook bijdra gen het onderwerp van dezen avond, een vraagstuk van de geheele geschiedenis door. Denk aan het in cultuur brengen van de Haarlemmermeer, het indijken van een deel va.n de Biesbosch, de drooglegging der Zui derzee etc. Gepropageerd wordt voor emigratie, voor al naar Canada, maar zoolang in eigen land de productie is uit te breiden, geeft spr. daaraan de voorkeur. En op zoovele manieren kan men nog nieuwe cultuurgronden verkrijgen. Een mid del daartoe is het gebruik der stedeliiue af valproducten. Bij verbranding gaan deze verloren, behalve dat enkele bescheiden producten nog worden overgehouden van weinig waarde. Uitnemende hulnmiddelen vormen deze stedelijke afvalproducten tot de ontginning van woeste gronden, riietlan- den, polderlanden etc. Verrassende resul taten ziin bereikt. Gezien den lagen water stand kan in polderland, dat wel wordt gebezigd voor wei- en bouwland, bijkans geen sprake zijn van intensieve bebouwing, dcch door het aanwenden van stedelijk af val is dat anders geworden. Wat en hoeveel te bereiken is. liet spr. daarop zien aan de hand van een reeks lichtbeelden over het exploiteeren van de stad Antwerpen van de landen van Brecht. een modeion tcinfüngs- bedrijf met stedelijk afval, waarvan de heer De BreueVelaer de ziel is geweest, wiens standbeeld dan ook in Rrerht een plaats heeft gevonden. Ongetwijfeld is daar mooi werk gedaan, als men ziet. wat van het woeste land is gemaakt: rijke akkers, heer lijke boomgaarden, tuinen etc. Hierop werd gepauzeerd. Onder leiding van mevr. Koert werden eenige verver- schingen aangeboden. Na de pauze liet spr.. wederom door een reeks van lichtbeelden, zien. wat er in ons land op dit gebied nog te doen is.'Eerst in Lcimuidpn daarna in Ooslelbeers en Dussen in Noord-Brabant, waar de „Myvo" reeds 1000 H.A. zijn toevertrouwd. Ook de minister van Landbouw interes seert zich voor het vraagstuk, speciaal wat Drente betreft. Het aanbieden van een ga rantie achtte spr. echter bedenkelijk. De overheid moet toch slechts aanvullend op treden. wanneer het particuliere initiatief te kort schiet en in de ..Myvo" bezit on^ land toch een maatschappij, die naar hehooren weet od te treden op dit terrein De mi nister is z. i. daarom in dezen voorbarig. Spr. verklaarde dit. hoewel ziin verhouding tot de „Myvo" alleen vriendschappelijk is. al voelt hij voor 't doel. mede uit zelf door hem opgedane ervaring met een stuk grond in het Westland waar nog steeds afval wordt gebruikt, b.v. door Naaldwijk op eigen gekochten grond. Spr. sloot met een warme peroratie. (Ap plaus). Uit bovenstaande ziet men, hoe het vraag stuk werd behandeld van de economisch, sociale zijde. Van de financieele zijde werd echter niet gerept en men zal licht bevroe den, dat ook aan dit vraagstuk een zooda nige kant is. Het aanwezige raadslid Schüller was het, die daarop wees en over hei financieel be lang der gemeente Leiden gaarne nadere gegevens zag verstrekt. De heer Van den Hout kon daarop echter moeilijk antwoorden. De financieele zijde meende hij te moeten overlaten aan meer bevoegden die daarvan studie hadden ge maakt. Wel kon hij nog verzekeren, dat de „Myvo" reeds aan eenige gemeenten voor stellen had gedaan, die goedkooper uitkwa men dan verbranden. Met een woord van dank voor aller aan wezigheid sloot hierna de heer Ros, voor zitter der „Myvo", de bijeenkomst. De financieele zijde van het vraagstuk is dus voor Leiden niet behandeld. Toch zal ook dit terdege onder de oogen moeten worden gezien Ongetwijfeld is het aanwen den van ons stadsvuil voor Leimuiden een belangrijke zaak. Maar als voor Leiden deze wijze van verwijdering van het stadsvuil nu eens duurder bleek? De Leidsehe belas tingbetalers zouden ongetwijfeld voor Lei muiden geen meerdere kosten over hebben en terecht. Tenzij b.v. de regeering. dat meerdere vergoedt of anders compensatie was te erlangen. Dit meenen wij even kort te moeten vast leggen. zonder overigens in deze periode van onderhandelen lusschen beide gemeen ten verder op de zaak in te gaan. Bij gelijk-blijven der kosten etc. domi neert o. i het sociale belang, bij de kwestie zoo ruimschoots betrokken. DE H. T. M. NAAR HET PLEIN. Met ingang van 1 Mei zal de H. T. M - lijn LeidenDen Haag worden doorge trokken naar het Plein. In beide richtingen zal in Den Haag bij de Boschbrug een halte worden ingesteld en bovendien in de richling naar het Plein een halte op het Tournooiveld. FF^FTAVOND TER GELEGENHEID VAN HET 50-JARÏG BESTAAN DER ZONDAGS SCHOOL „DE 24 HUIZEN". In verband met het 50-jarig bestaan der Zondagsschool „de 21 Huizen" was door het bestuur gisteravond in het wijkgebouw „Prediker" een ouderavond georganiseerd, om daardoor meer contact met de ouders te krijgen en hun op de hoogte te stellen met de plannen die worden voorbereid om dit gedenkwaardig feit tot een gebeurtenis te maken voor de leerlingen. De talrijke opkomst der ouders bewees dat men meevoelt met de Zondagsschool en de voorzitter die legen 8 uur de vergadering met het zingen van Ps. 103. 1 en gebed opende, riep ook al dadelijk in zijn ope ningswoord de aanwezigen een hartelijk welkom toe. In het bijzonder werden ge noemd de heer H. Drost, medeoprichter der Zondagsschool en verschillende andere oud- onderwijzers(ressen) die uit andere plaatsen waren overgekomen. Na dit openingswoord stelde de voorz. de heer Drost in de gelegenheid eén cau serie te houden over het ontstaan der Zon dagsschool Spreker begon op te merken dat zijn zusier wijlen mej. Johanna Drost, die indertijd les gaf op de fabrieksscholen zeer was getroffen door de onkunde die er op geestelijk gebied heerschte onder de fa- brieksarbridersfsters) en daardoor besloot een Zondagsschool op te richten. Da naam „24 Huizen vindt z'n oorzaak in he' feit dat deze Zondagsschool werd opgericht in het slop „De 24 Huizen" aan de Longe- grachl", waar een scheerderswinkeltje van Jaap Marijt (bijgenaamd Jaap de kruk) werd afgehuurd. De spr. schilderde uitvoe rig de primitieve inrichting der Zondags school. Doordat de ruimte slechts 3 bij 3 Mr. was, maakte men plaatsen door turfjes op te stapelen, waarop de onderla gen uit de bedstede werden gelegd en de kinderen plaats namen, in de scheersloel zaten 2 kinderen. De kerstfeesten waren het glanspunt van het jaar, dan werden de kinderen gelracteerd op groote kadetjes met bruine suiker en ontvingen kleeding- stukken. Toen het kinderaantal toenam werd de school verplaatst naar de Zand straat om later te ruilen met de school Pasteurslraat, terwijl ze nu gevestigd is in de gemeenteschool a. d. Maresingel. Spr. wijst nu op den zegen van den arbeid ten eerste door het toenemend aantal leer lingen van 12 tot nu 250 maar ook den zegen die velen nu nog waardeeren door dat zij, onder het geklank van hel Evan gelie werden gebracht. Wij mogen, aldus spr., wel zeer dankbaar zijn; laten de ouders dat ook toonen door te bidden voor hun kinderen en v^>or het personeel. Ook blij mogen we zijn en het doet spr. genoe gen dal het bestuur het initiatief nam om dezen zomer het feit te herdenken door met de kinderen een boottocht te gaan ma ken. Nadat spreker nog eens op de heer lijkheid van het werk heeft gewezen ein digt hij met het uitspreken van de beste wenschen voor de Zondagsschool. Hierna zongen de kinderen der hoogste klas „Heer mijn hert is boos en schuldig", terwijl direct daarop door de dames Dons en Wer ner zeer verdienstelijk werd gezongen „Goeden nacht". In de pauze die nu volgde werden ver- verschingen aangeboden. Na de pauze sprak de heer J. v. d. Steen als vertegenwoordiger van ds. G. H. Bee kenkamp zeer hartelijke woorden. Het doet spr. genoegen aan de vergadering mee te kunnen deelen dat ds Beekenkamp's ge zondheid zeer vooruit gaat. Als de kinderen nogmaals een lied hebben gezongen krijgt mej. M. Raadsen het woord, die een refe raat houdt over „De werkzaamheden der Zcndagsschool-onderwijzer(es)." In keurige gezochte woorden wijst ze de ouders op de groote moeilijkheden waarvoor het perso neel staat. Men moet voor hen die Chris telijk onderwijs ontvangen boeiend zijn, terwijl zij die openhaar onderwijs ontvan gen niet moeten kunnen zeggen het is me te onduidelijk In de laagste klassen is het noodig de kinderen hun gedachten te la'cn meevoelen in' de Oostersche toestanden, terwijl in de hoogste klassen de geestelijke beteekenis der verhalen meer op den voor grond moet worden geplaatst Nadat mej Raadsen een hartelijk applaus was ten deel gevallen, neemt de voorz. opnieuw het woord; hij dankte alle spre kers en verzocht den ouders alleen je wil len meewerken om het a.s. feest voor de kinderen te doen slagen. Staande werd nu nog Ps. 72: 11 ge zongen. waarna de heer Drost met gebed sloot. WONINGBCUWVEREEN. TUINSTADWIJK. Gisteravond hield deze vereeniging haar jaarvergadering in het gebouw „Slaalwijk". Een flink aantal leden was opgekomen. De jaarverslagen van secretaris en penning meester werden onder dankzegging aan de functionarissen mei algemeene stemmen goedgekeurd Eveneens werd de begrooting voor dit jaar overeenkomstig het voorstel van het bestuur vastgesteld. Tot voorzitter werd gekozen de heer J. Metselaar en tot bestuursleden herkozen de heeren A. Segaar en J. Houps. In de 2 vacatures in den Raad van Com missarissen werd voorzien door de verkie zing van de heeren J. W. van Hees en A. Galjaard Sr. Over het voorstel van het bestuur om een vaste kracht aan te stellen, teneinde die de voorkomende reparaties te laten uit voeren, hadden uitvoerige discussies plaats. Ten slotte werd het voorstel met meerder heid van stemmen aangenomen. Bij de rondvraag richtte de heer N. Tim mermans namens commissarissen en den secretaris Hoogeveen woorden van erken telijkheid en dank tot den scheidenden voorzitter, den heer Jac. Tjalsma. In de bestuursvergadering, welke aan de ledenvergadering vooraf ging, werd het uil te voeren verfwerk in plan I gegund aan den heer M. J. v. IJzerloo te Rijswijk (Z.H.) HET CARILLON VAN DEN STADHUISTOREN. Als voorspel van „Heel-uur-slag" van het Sfadhuis zal het Carillon vanaf Maandag 30 April des middags 12 uur laten hooren: O Heer, die daer des hemels tent-e spreyt (Valerius). Voor Half-uur-slag: „Naastenliefde". Muz. L. F. Brandts Buys. ACADEMISCHE EXAMENS. Geslaagd is voor het candidaats-examen geneeskunde C. H. A. Hammes (Leiden); voor het artsexamen 1ste gedeelte de heer J. Th. H. Bots (Leiden). Bevorderd is tot arts de heer W. H. H. Krul (Den Haag). Bevorderd is tot doctor in de Letteren BINNENLAND. Het stadsvuil naar den oven of naar den akker? (Stadsnieuws Ie' Blad). Prof. Veraart over den politieken toestand. (Binnenland. 2e Blad). Aanrijding met doodelijk gevolg te Rotter dam. (Gemengd, 3e Blad). De schermwedstrijden van den K. O. S. B. te Den Haag. (Sport. 2e Blad). De gemeentelijke gasfabriek te Noordwijk bestaat heden 25 jaar. (3e Blad) De opening van de Katwijksche Winkel week. (4c Blad). BUITENLAND. De Duitsche Oceaanvliegers zijn te Lake St. Agnes geland. (Buitenl. Ie Blad). Nog altijd aardschokken rondom den Bal kan. (Buitenl. en Tel. Ie Blad). Nieuws uit de vliegwereld. (Buitenl., Ie Blad). Ernstig spoorwegongeval in Znid-Atrika. (Tel. le< Blei). en Wijsbegeerte op proefschrift getiteld: „L'Attribution de philoraena a chrétien de troyes" de heer F. Zaman, geboren te Clinge (Zeeland). Bevorderd is tot doctor in de Wis- en natuurkunde op proefschrift getiteld „Kwan titatieve bepaling van het absorbeerend ver mogen van de moederkoorn-alkaloïden in het ultraviolette gebied en een practisehe toepassing daarvan" mej. A. Hannsma, ge boren te Lippenhuizen (Fr.). De heer II. J Koets alhier, gediplo meerde van de afdeeling Eleclrolechniek der M. T. S. te Haarlem, is geplaatst als radio technicus bij de N V. Philips Gloei lampenfabrieken te Eindhovende heer P O. Koets, alhier gediplomeerde der af deeling Weg- en Waterbouwkunde, i9 be noemd tot opzichter bij het Hoogheemraad schap Rijnland. Naar aanleiding van een artikel, gewijd aan de Leidsehe Politie en in het bijzonder gericht tegen één der Leidsehe inspecteurs, in de Politiebode van Woensdag j.l., kunnen wg, na bekomen inlichtingen van bevoegde j autoriteiten, mededeelen, dat de in bedoeld artikel naar voren gebrachte feiten schro melijk overdreven en volkomen uit hun ver band gerukt weergegeven zijn. Stct no 82 bevat de goedkeuring der statuten der Kon. Ned. Grofsmederij alhier. Wij vragen de aandacht voor de ad vertentie betreffende de regeling van het bezoek van prof. Albert Schweitzer. Er is voldoende ruimte om 1200 menschen z66 in de Hooglandsche Kerk te plaatsen dat die allen de lichtbeelden kunnen zién en den spreker kunnen verstaan. Het bestuur hoopt, dat ieder zich zal houden aan de wijzigingen welke in het belang der goede orde zullen worden gege ven zoowel buiten als binnen de kerk. Een collecte zal worden gehouden ten bate der medische zending in Centraal Afrika. Trouwens alle baten en entrees komen ten goede aan het werk in Centraal- Afrika, dat door prof. Schweitzer is aan gevat. Van 716 Mei zal bij de firma Bur- gersdijk en Niermans alhier verkcoping van boeken zijn uit de bibliotheken van de hee ren dr. A. P. M. Franchimont, hoogleeraar in de Scheikunde alhier; dr G. M. Rutten, scheikundige; dr. H. Oort, oud-hoogleeraar in het Hebreeuwsch en de Israëlitische oud heden alhier; mr. F. Fernhout, advocaat en procureur te Scheveningen; dr. P. J. A. Levedag, geneesheer te Gouda; jhr. mr. C. G. A. van Asch van Wijck. in leven griffier bij het Kantongerecht alhier: dr. L. G. Holtz, N.-H. predikant te Almelo en mr. Th. M. Schultz van Haegen te 's Gravenhage. Men verzoekt ons te willen berichten dat het Casino Theater aan de Hoogewoerd, dat gedurende eenige dagen was geslotpn. op Vrijdag 27 April weder zal worden geopend. Vanaf dien datum zal het Theater worden geëxploiteerd door den hper W. F van der Maden, die het intérieur eenigszins heeft gerestaureerd. Voor verdere bijzonderheden zie men de advertentie in dit blad.

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 1