COUPONS GERZON Winkeljuffrouw LEERLINGEN Kantoorjuffrouw UIT DE OMSTREKEN. GEVEILDE PERCEELEN. FAILLISSEMENTEN. V1SSCHER1J-BERICHTEN. P. H0GEND00RN ZOON Haarlemmerstraat 150-154 PAASCH - AANBIEOING DAMES* MODE*, VAALS RODENT 20 RATTEN Wagenrijders, MORGEN LAATSTE DAG AALSMEER. Alhier ontstond in het perceel van B., aan het Molenpad, tea begin van brand. De brand liet zich aanvankelijk ernstig aanzien; de kamer stond vol rook, terwijl de schoorsteenmantel reeds brandde. Het geLukte den buren, door met ladders op het dak te klauteren, boven den schoorsteen te komen en met emmers water den brand te blusschen. De motorspuit, welke inmiu- dels was gearriveerd, behoefde geen dienst te doen. Ei werd veel waterschade veroor zaakt. HAARLEMMERMEER. Naar wij vernemen bedroeg op Hl Maart het aantal bij de arbeidsbeurs alhier ingeschreven werkloozen 153 tegen 120 in het vorig jaar. KATWIJK AAN ZEE. Jaarvergadering Reddingsbrigade. In de lunchroom van oen heer C. de JüDg hield de ivatwijkscbe iiedriDgsbngade haar jaarvergadering. De waarnemend voor zitter, de heer J. van Hettinga Tromp, opende met een woord van welkom deze vergadering. De notulen der vorige vergadering wer den wegens ongesteldheid der secretaresse niet gelezen, evenmiD als het jaarverslag. Dö reken.ng van oen penningnuv&ter, die nagezien was door mevr Wouda—Vau Wag- tendonk en den neer KL Haasnoot, sloot in ontvangst f. 346 en in uitg&al f. 2S9.90 met een batig saldo van f. 56.10. Verder deelde de vourzitter mede dat van H. K. H. Prinses Juliana een gilt van f. 50 was ingekomen. Dr. Eikelenboom bracht daarna dank aan de dames en heeten die deel uitge maakt hadden van den gevolgden cursus .Eerste hulp bij ongelukken, en reikte met eenige toepasselijke woorden aan de ge slaagden hun diploma uit. Bij de nu vol gende bestuursverkiezing werd in de plaats van dr. G. C. A. van Dorp de heer J. v. Hettinga Tromp tot voorzitter gekozen, en als nieuw bestuurslid de heer KI. Haas noot; in de plaats van den heer W. Taat 'werd gekozen mej. Lemmerzaal; als pen ningmeester do heer dr v. Dorp en herko zen werd de heer J. C- v. d. Berg. Tot afgevaardigde naar de op 9 April te houden algemeene vergadering in de Stads gehoorzaal te Leiden, werd gekozen de heer A. Kuipers en tot plaatsvervanger de heer j H. J. Franse. Verder werd nog besloten, om geduren de het badseizoen, ter hoogte van den vuur toren op het strand een vlet te plaatsen om hij evontueele ongevallen bij het zwemmen, aldaar dienst te kunnen doen. Ten slotte werd medegedeeld dat de les sen in droog zwemmen voor dames cn hee- ren, en jongens en meisjes van 12—16 jaar, begin Mei een aanvang zullen nemen. Daarna werd de vergadering gesloten. Aan het postkantoor Katwijk-aan-Zee en de daaronder ressorteerende hulppost- kantoren werd gedurende de maand Maart ingelegd.f. 10013.18 en terugbetaald de som van f. 6017.72. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3986. Bij den postchèque- en girodienst werd gestort f.,lll896t.21 en uitbetaald f. 29574.35. Door verschillende ingezetenen zijn valsche kwartjes ontvangen, vermoedelijk afkomstig van de hier een paar dagen ver toefd hebbende zigeuners. Het geld is in beslag genomen en een streng onderzoek wordt ingesteld naar de horkomst. Gevonden voorwerpen: Een geruite jongenspet en een gesp van een ceintuur. Men wordt er aan herinnerd dat men voorwerpen, welke gevonden worden, dient te deponeeren aan het politiebureau of daarvao aangifte doet. daar bii nalatigheid procesverbaal zal worden opgemaakt. In de Ned.-Herv. Kerk werd gecollec teerd f. 20, f. 4 en f 0.25 voor de Zending; f 2.50 voor de ziekenverpleging; f. 1.25 voor de Zending en f 1.25 voor de Kerk. De collecte voor behoeftige predikanten en weduwen heeft f. *207 27 opgebracht. In de Geref. Kerk hebben de collecten in Maart opgebracht f. 277 43V& voor de kerk. Voor de armen f 128 22, voor de hulpbehoevende studenten f. 36; catechisa- tiebussen f. 2O.03,/£, kerkbussen f. 13.05. N00RDWIJKERF0UT. De staking. De stakende metselaars, werkzaam aan het in aanbouw zijnde krankzinnigen-gesticht voor vrouwen, hebben alleD het werk hervat De directie heeft geen enkelen eisch in gewilligd. En autotocht met een onplezierigen afloop. Een jongmensch, genaamd Piet v. d B. ging Zaterdagavond met eenige vrienden een auto-locht maken met zijn vaders Foid. welke hij heimelijk uit de garage gehaald had. Nabij het Groene Kerkje te Oegst- gest kwam hij in botsing met een bestel auto van de firma H. uit Leiden. Van het Fordje brak de achteras, terwijl eén achterwiel zwaar beschadigd werd. De schuld ligt bij den jeugdigen Ford- bestuurder, die geheel links van den weg en met te groote snelheid door de bocht reed. Hij was bovendien niet in het bezit van een rijbewijs, zoodat dit muisje voor hem nog wel een staartje zal hebben, afgezien van de thuiskomst, die ook wel niet erg hartelijk zal zijn geweest. De be schadigde auto werd door personeel van de firma van den Ameele weggesleepd NOORDWUK. Aan het postkantoor Noord wijk en de daaronder ressorteerende wijkpostkantoren werd gedurende de maand Maart ingelegd f. 3333.16 en terugbetaald f. 7903.32. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 6382. B. en W. hebben na gehouden aan besteding het schilderwerk der gebouwen en van de gasfabriek opgedragen aan de laagste inschrijfster fa. wed. M. v. d. Weijden alhier. OEGSTGEEST. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Dirkje, d. v. C van Klaveren en J. van Aalst; Dirk, z. v. A. D. M. Stravers en C. Vrolijk. Ondertrouwd: II. J. Zuurmond te Leider dorp en G. de Wit te Oegstgeest. Overleden: M. Plug, wedn. v. P. Plug, 78 jaren; A. H. Maks echtgen. v. J. N. van Eist, 65 jaren: J. Bron, 36 jaren. RIJNSBURG. Jaarvergadering Rijnsburgsche Burgerwacht. Bij den heer J. J. Verbree alhier werd Maandagavond de jaarvergadering gehouden van de Rijnsburgsche Burgerwacht. De vergadering werd door den voorzitter, den heer H. W. Grimbergen met een wel komstwoord tot de aanwezige leden geopend. De secretaris, de heer C. Haasnoot, las hierna de notulen en het jaarverslag. Het ledental der vereeniging nam in het afgeloopen jaar toe en bedraagt thans 326. In het bestuur werden de leden W. van Egmond en G. Vos vervangen door de hee- ren J. van Rootselaar en G. v. Delft Kzn. Aan verschillende wedstrijden werd deelge nomen, en vooral met scherp mocht de ver eeniging daarbij vaak een behoorlijke plaats innemen. Zoo werden vijf prijzen behaald in den kringwedstrijd te Katwijk en twee bij de wedstrijden in Den Haag. Ook in den Bekerwedstrijd met Oegstgeest mocht het dit jaar gelukken den beker te behalen. Spr. bracht dank aan den Burgemeester voor den ontvangen steun, aan het bestuur van „Flora" voor de zaal voor de schiet wedstrijden, aan den heer C. van Delft, die bijna geheel alleen al het werk van een corveëer deed, aan kapitein Snijders, die zich voor het werk der Burgerwachten zeer beijverde, en aan sergeant Schouten, voor diens medewerking. Spr. eindigde met den wensch, dat de le den 1928 met nieuwen moed zouden ingaan, en als trouwe Burgerwachters nimmer ver sagen zouden, maar als één man zouden, staan achter bestuur en Regeering. De voorzitter dankte den secretaris voor diens jaarverslag en voor de vele diensten door hem geheel belangeloos als comman dant bewezen, en hij hoopte dat het hem gegeven mocht zijn. zijn functies nog vele jaren waar te nemen. Den heer C. van Delft werd door den voorzitter, als blijk van waardeerin? na mens de vereeniging een cadeau overhan digd. Hierna was aan de orde het jaarverslag van den penningmeester, den heer Joh. Oudwater. De ontvangsten hadden bedra gen f. 533.71, de uitgaven f. 495.38, zoodat er een batig saldo is van f 38.33. Ook den penningmeester werd door den voorzitter dank gebracht. De heeren Jan Kromhout en L Driebergen werden aange wezen om rekening en verantwoording van den penningmeester te verifieeren. Wegens aftreding van de heeren Jan Kromhout Joh Oudwater. A H. de Mooij en G. van Vliet werden vervolgens bestuurs verkiezingen gehouden. Tn plaats van den heer A. H de Mooij werd gekozen de heer G Vos. terwijl de overige aftredenden her kozen werden. Namens het bestuur deelde dc voorzitter nog mede, dat in verband met de Olympi sche spelen dit jaar te Loosduinen door de Kon. Ver. van Ned Scherpschutters inter nationale schietwedstrijden zullen worden gehouden, waaraan vermoedelijk ook wel leden van deze burgermacht zullen deel nemen. Het bestuur werd gemachtigd een bijdrage uit de kas voor dit doel af te slaan. Aan den nationalen landdag van den Ned. Bond van Vrijw. Burgerwachten zal Rijnsburg met 20 man deelnemen, terwijl drie leden zich beschikbaar stelden, om eventueel andere Burgerwachten te verte genwoordigen. De schietwedstrijden te Katwijk zullen op 24 April a.s. aanvangen. Besloten werd in het najaar prijswedstrij- den te houden, in drie klassen. De opbrengst van het busje komt voort aan de vereenigingskas ten goede. Hierna word overgegaan tot de prijsuitreiking. Nadat de overgebleven prijzen ten bate van de kas waren verkocht, sloot de voor zitter met een woord van dank de vergade ring. SASSENHEIBL Raadsagenda. De gemeenteraad vergadert "Woensdag 4 April 's avonds te 7 uur. Te behandelen onderwerpenIngekomen stukken en mededeelingen. Verslag Woning wet en gemeente over 1927. Comptabiliteit 1927. Ondershandsche aanbesteding leve rantie hekwerk park Rusthoff, zijde Menne- weg. Bepaling huurvergoeding voor speel terrein Sporthoff en de Kooi. Verpachting grasgewas speelterrein Sporthoff. Verkoop grond naast speelterrein de Kooi. Plannen Gemeentehuis. Door B. en W. werd aanbesteed het leggen van een rioleering voor Ter Leede. Ingeschreven werd door Vergun6t en Dau- dcy, Lisse f. 1550; Th. Reeuwijk, Sassen- heim f. 1222; J. Patman, Lisse f. 1099: C. J. Kiebert, Sassenheim f. 999. De gunning is aangehouden. Gedurende de maand Maart is bij de Rijkspostspaarbank alhier ingelegd f. 4705.72 en terugbetaald f 3540.59. VALKENBURG. De collecten in de maand Maart heb ben in de Herv. Kerk bedragen voor de Diaconie f. 42.15; voor de kerk f. 85.60 en de inhoud der bussen f. 18.04. VOORHOUT. De treinenloop. De pogingen door onzen burgemees ter gedaan, om te Voorhout, bij den aan vang der nieuwe zomerdienstregeling meer dere stoptreinen te krijgen, is naar wij uit goede bron vernemen, mislukt. Alleen War mond zou één stoptrein meer krijgen. Raadsagenda. Woensdag a.s., des avonds kwart voor 8 uur komt de Raad dezer gemeente in open bare vergadering bijeen. De agenda luidt: 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken en mededeelingen. 3. Voorstel tot redactie wij ziging van de nieuwe verordening op de Hondenbelasting. 4. Voorstel tot invoering van een nieuw stelsel met betrekking tot de reserveering en belegging va ndoor de bijzondere schoolbesturen gestorte en nog te storten waarborgsommen voor school- bouw. 5. Advies op het verzoek van den correspondent der Arbeidsbemiddeling om een jaarlijksche vergoeding als correspon dent 6. Voorstel tot vaststelling van het heffingsprecentage voor de gemeentelijke inkomstenbelasting 1928/1929 op 3, 2 en handhaving van het aantal opcenten op de B I. B. op 30. 7 Verzoek van het Bestuur der R.K. Landbouwschool en bouwgrond voor een te stichten Directeurswoning, met vooislel van B. en W. 8. Verzoek van het Bestuur der Woning- bouwvereeniging „Herman Boerhaave" tot het koopen van bouwgrond en een garanlie voor te stichten arbeids- en middenstand 9- noningen, met preadvies van B. en W. 9. Voorstel tot het in eigendom, beheerd en onderhoud overnemen van een weg van het U.K. Armbestuur, liggende langs het voor maligc Everlastingterrein. 10. Vaststelling van het kohier wegenbe lasting 1928. 11 Ontwerp besluiten tot wij ziging der gemeentebegrnotingen 1927 en 1923. 12 Reclames Wegenbelasting. Bij den correspondent der arbeidsbe middeling alhier, werden afgeloopen week ingeschreven 4 werkloozen. Van de vorige week stonden nog te boek 23 personen Hiervan werden geplaatst in eigen dienst 7 personen, zoodat het aantal werkzoekenden op heden 20 bedraagt. VOORSCHOTEN. Vrijwillige Burgerwacht. Alhier was de vrijwillige burgerwacht in feeslvergadering bijeen onder lei ding van den commandant en voorzitter, den heer Turion, in het vergaderlokaal in de Schoolstraat. De zaal was versierd, dank zij den ijver en toewijding van de heeren C. J. A. Schrassert Bert en v. Egmond en mej. J. Schrassert Bert. De vergadering werd, door den voorzitter, met een woord van welkom tot de aanwe zigen geopend en waarna hij een woord van waardeering en hulde sprak voor de aangebrachte versiering. Onder de talrijke aanwezigen weiden op gemerkt majoor Phaff, kapitein Snijders en de heer E. Veraéde, burgemeester van Voor schoten. Na de opening door den voorzitter, hul digde majoor Phaff in het bijzonder, twee ijverige bestuursleden, den voorzitter den heer A. J. Turion en den secretaris den heer C. J. A. Schrassert Bert, terwijl hij aan mej. J. Schrassert Bert een geschenk overhandigde voor de bclanglooze toewij ding. Ten slotte richtte majoor Phaff zich tot den heer E. Vernéde, burgemeester, voor de door hem steeds betoonde belangstelling in den bloei der Burgerwacht De heer C. J. A. Schrassert Bert dankte majoor Phaff voor zijn vriendelijke woor den en uitte den wensch. dat de goede geest tan onderlinge vriendschap en samenwer king steed9 mag blijven bestaan tot heil der vereeniging. Alvorens tot de prijsuitdeeling over te gaan besprak kapitein Snijders de taak der burgerwachten. Spr. wees op het bui tenland, waar in verschillende landen on rust en verdrukking heeischt, waardoor de toestand in verschillende Europee9che lan den voorzeker niet rooskleurig is. Wat de toekomst brengen zal, weet spr. niet, maar wel is het, ten zeerste noodzakelijk, paraat te blijven en zich voorbereid te houden om zoo noodig in de toekomst het wettige ge zag te steunen en de openbare orde le kun nen handhaven. Hierna werden de prijzen door kapitein Snijders uitgereikt. Klasse A. (hoogst aantal rozen): 1. R. van Mulligen, 34 rozen; 2. G. J Yperlaan, 31 rozen; 3. J. Noort, 30 rozen; 4. A. v. Eg mond Ilzn., 29 rozen. Klasse B.: 1. L. v. Mourik 1790 pnt.; .2. P. v. Klaveren 1713 pnt.; 3. C. Zwaan 1691 pnt.; 4. W. Ju 1673 pnt.; 5. J. J. Luvnen- burg 1641 pnt.; 6. A. J. Turion 1632 pnt.; 7 T. de Groot 1582 pnt.; 8. J. Pijnnakker 1574 pnt. Klasse C.: 1. J. O. Luynenhurg 1759 pnt; 2. K. v. Turenhout 1675 pnt.; 3. N. Ver néde 1622 pnt.; 4. J. v. d Hoeven 1431 pnt.; 5 G. v. Mourik 1407 pnt.; 6. A. P. Schram de Jong 1386 pnt.; 7. B. de Jong 1360 pnt. De medaille beschikbaar gesteld door den heer A. J. Turion, commandant, werd uit gereikt aan den heer G. J Yperlaan. voor het hoogste vijf maal geschoten aantal pun ten; de zilveren beker beschikbaar gesteld door de N.V. Zilverfabriek „Zilva" aan den heer G. J. Yperlaan, met drie maal achter een het hoogst aantal behaalde punten. De zilveren medaille beschikbaar gesteld door den heer G. J. Yperlaan werd gewon nen door den heer R. v. Mulligen voor het hoogste aantal geschoten rozen. Na de prijsuitdeeling voerde de heer E. Vernède het woord. Spr. stelde het op hoo- gen prijs in zijne gemeente eene burger wacht te hebben, om in moeilijke tijden welke echter naar 'spr. hoopt niet zullen aanbreken het wettig gezag te steunen. Mocht het ooit noodig zijn, dat een beroep moet worden gedaan op de leden der bur gerwacht dan hoopt spr'. dat allen, zonder eenige uitzondering bereid zullen zijn orde en tucht te helpen handhaven tot bescher ming der burgerij. De burgerwacht is geen schietvereeniging, maar is een steunpilaar van het gezag. Mochten er leden zijn, die er anders over denken, wat spr. niet gelooft, dan zou hij zulke leden willen toeroepen „Verwijdert u uit onze gelederen, want dergelijke personen behooren dan niet thuis in de burgerwacht Van den bond van Vrijw. Burgerwachten was een schrijven ingekomen om mede werking tot het houdf-n van een nationalen landdag in September a.9. op Houtrust in Den Haag. De voorzitter uitlte den wensch, dat vele leden ook van hier, zullen deelne men, waarvoor men zich bij het bestuur kan aanmelden. Gedurende de pauze gaven de heeren Verkerk (viool) en Verrips (piano) verschil lende muzieknummers ten beste, waarvoor deze heeren een welverdiend woord van dank van den voorziller aan het einde van den feestavond mochten ontvangen. Gedeputeerden Staten van Zuid-IIo.- land hebben bericht van goedkeuring go- zonden van het raadsbesluit tol aankoop van een terrein voor woningbouw, zoodat dus tol woningbouw binnen korten tijd kan worden overgegaan. Zondagmiddag heeft in het café van mej. wed. v d. V. een ernstige vechtpartij plaats gehad, waarbij de pianist de neer v. W. het heeft moeten ontgelden. Enkele personen, werkzaam aan een spoorlijn in een naburige gemeente moeten met bezoe kers ruzie hebben gezocht en toen den pianist hebben gestoken met een mes. De heer v. W. heeft zich onder behandeling van een geneesheer gesteld. Door de poli- tió zal een onderzoek worden ingesteld. ZOETERWOUDE. Lijk opgehaald. Maandagmiddag is door de gemeentepolitie alhier uit de Nituwe Vaart het lijk opge haald van den sinds 10 Maart vermisten A. K. uit Leiden. Het lijk is naar het lijken- huisje alhier vervoerd, alwaar het door do familie is herkend. Gehouden verkooping in het Notarishuis te Leiden, op Vrjjdag 30 Maart 1928, ten evers taan van: 1. C. Versluys, notaris, te Leiden: Opslagterreinen o.a. Witte Rozenstraat en Witte Singel perc. 4 en 5. Kooper V Fontein q.q., rwpectievelgk voor f.2100 en f.3490; pero. 6, C. L. v. Dam q.q., voor f.1650. 2 B. H Stumpel, notaris te Leiden: Middelstegracht 62a, A. C. v. d. Tuyn, voor f.600; Nieuwstraat 21 is niet gegund. 3. M. G. Bon, notaris te Leiden: Julianalaan 16, Oogstgeest, G. W. Proper q.q., voor f.8100; Oostdwarsgracht 9, 9a, B. J. Huurman q.q., voor f.5700; Emma- straat 57, 6 en 8, Ph. v. d. Drift q.q., voor f.3941; Prin3 Hendrikstraat 8, J. W„ Würzer q.q., voor f.5600. STATISTIEK OVER MAART. Samengesteld door Van der Graaf 4 Co, (Afd. Handelsinformaties). Uitgesproken faillissementen Noord-Holland fexcl Amsterdam) 45;' Amsterdam 60; Zuid-Holland (excl. den Haag en Rotterdam) 25; den Haag 38. Rot terdam 10; Utrecht 24; Gelderland 26;' Noord-Brabant 26; Limburg 11; Zeeland 4; Friesland 9; Groningen 15; Drente 5; Over. ijssei 8. Totaal oveT Maart 326 faillissementen. Totaal vanaf 1 Januari 932 faillissementen Totaal zelfde tijdvak vorig jaar 1011 faillissementen. IJMUIDEN, 3 April. VISCHPRIJZEN. 35 Tarbot per K G. f. 3 10-2.70. 10 Griet per kist van 50 K.G. f. 8535. 2772 Tongen per K.G. f. 3.50—2.80. 1 Middelschol per kist van 50 K.G. f 42. 40 Zetachol f. 40—28.: 551 Kleine Schol t 22-6.50. 33 Bot f 7.50— 2.30. 70 Schar f. 15—5. 18 Tongschar f. 65— 26. 27 Roggen per 20 stuks f. 3518. 27 Vlee- ten per stuk f. 3—2.50. 28 Pieterman en Poontjes per kist van 60 K.G. f. 177. A Groote Schelvisch f. 7166. 17 Middel Schelv. f. 5742. 62 Kleinmiddol Schelv. f. 30—21. 257 Kleine Schelv. f. 21—6. 292 Kabeljauw per kist van 125 K.G. f. 44- -29. 333 Gullen per kist van 50 K G. f. 17.50—8. 33 Lengen per stuk f 4- 0.75. 23 Heilbot per K.G. f 2.30—1.85. 265 Wijting per kist van 50 K.G. f. 9—5.50. 905 Koolvisch per stuk f. 1.30—0.35. II Makreel per kist van 50 K.G. f. 11—10. Binnengekomen zijn 15 stoomtrawlers met de volgende besommingen: IJM 385 f. 2229;' IJM 125 f.3493; IJM 109 f.1683; IJM 84 f 2419- IJM 92 f. 6379; IJM 150 f. 2153: IJM 8 f.1520; IJM 66 f.2133; IJM 201 f 2470; IJM 82 f.3325. IJM 68 f.8198; IJM 177 t. 1888; IJM 191 I. 1897; IJM 29 f 2741: IJM 38 f. 4575 en IJM 49 (van IJsland) f. 4256 en 2 stoombeugers. Gevestigd 1880. 2-PERS. GESCHILDERDE LEDIKANTEN C Qfl 12.50 10.75 8.60 0.OÜ 2-PERS. MASSIEF EIKENHOUT LED1K. in no 32.50 28.90 24.75 -13 sU STALEN GEZONDHEIDSMATRASSEN 1 pers. 14.90 10.90 2 pers. 17.90 13.90 2-PERS. BEDSTEL, prima vulling, best. uit: 3-deelig matras, schuine peluw enn-t rn 2 kussens voor Z O U NIEUWSTE SOORTEN WOLLEN DEKENS 1 pers. 4.25 2 pers. 5.25 2 PERS. BEDSTEL, prima vulling, best uit: 3-deelig matras, schuine peluw enoc c 2 kussens, voor 35,/t) 6522 ARTIKELEN Gehord. Zijden Japonkragen f 0.80 Opaal Dames- ktagen met das 0.80 Zijden Rlba Damesvesten 1.50 Zl|dsn Crêpe da China Vest1.57»/, 6462 HAARLEMMERSTR. VOOR ÉÉN DUBBELTJE. Era 9*0ruik*, tchrtjfti .Ztlfa overdra vemeld, het bfl om *»-> ratte». Ik koekt «o deoaje RODENT ran I I.» ca gebruik-* cr dc helft wam. Gevolgi Deo centen anebt 61 doode ratten e» de twee volgend* luchten tomen J9." RODENT werkt betoovercad en ver nietigend op ratten «e muizen. Êta dootje kan U tientallen golden» beaparca. Ocej/t# mm SO ct. en f t- Fa. B. WELNDERSUA. Dca Boa*. FaW.i TH. BAKLBT, Apotk* Parth. 14 BSSBSSSw; tMiwiajftL s ti 464 gevraagd, bij J. v. SCHIJNDEL Aankomend, Speêt0^Jmagazijn, gevraagd. Brieven Bur van dit 5532a Breestraat 28. Blad onder No. 5523a. N.V. NEDERL. IJSCO VAN si.,,.. - picpK VEREEN. BANKETBAKKERS BIe,,er r* Gevraagd: nog eenige tegen loon en provisie Aanm.: kantoor Heoiengracht 911. i 6518 J GEVRAAGD ENKELE NETTE 6517 WOLLEN STOFFEN ZIJDEN STOFFEN WASSTOFFEN EFFEN- EN BEDRUKTE SHANTUNQ BEDRUKTE WOLLEN MOUSSELINE 6514 8-3

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7