CORRESPHNPFNTIE. Heeft iedereen toch wel gelezen, wat er aider de raadsels staat? dat de brieven iets rroeger bezorgd moeten worden, anders jan het pakket niet tijdig genoeg aan mij morden gezonden. En de brieven over de post ook als je blieft, zorgen dat die Dinsdags m Kloosterzande (Zeeland) zijn. iVel wel wat ben ik dit jaar lang jarig, nu in dit pak nog weer vele gelukwenschen, anderen die schrokken toen ze lazen dat k anderen bedankte. Daar behoeft nie- nand van te schrikken. Dat kan je toch liet helpen als je niet weet dat ik jarig tras. Bij dezen bedank ik nu nog allèn, die nij nu deze week nog feliciteerden. Ziezoo nu wat aparte antwoorden het pras weer een reuzen hoeveelheid brieven. Ghr. en Henk Döll het antwoord op je praag staat onder de raadsels. Wiesjc en Heiltje Vis zoo, hebben jullie er een lief klein nichtje bij gekregen. Wil je oom en tante wel van mij feliciteeren. ^ou je tante zoo aardig hebben gevonden ïls het 10 Maart was geboren, en kwam iet kleine ding nu pas 11 Maart. Ja, het js svel jammer als tante nu graag eens een jongetje had gehad bij alle meisjes om haar heen, maar kleine Annie is toch ook wel- ïom, merk ik wel. Willy v. Booma zeker ben je weer welkom, ik herinner mij je naam nog heel 50 ed. hoor. Neelie en Marietje de Best hard aan het eeren en werken voor de repetitie? Wo- len jullie ver van de school? dan is het wel gemakkelijk dat jullie nu op de fiets iunt gaan. Janny v. d. Kamp het doet mij genoegen lat je zoo in je schik bent met je mooie loek en er dadelijk in bent gaan lezen. Teunis v d. Akker ik neem het je vol trekt niet kwalijk dat je mij verleden week net hebt gefeliciteerd, want als je niet wist dat ik jarig was, kon je mij ook niet feliciteeren. Annie Trap eene tante van Henkie was eoö vriendelijk mij uitvoerig over hem le schrijven, arm lief ventje, zoo jong nog. Maar daarom vind ik van jou toch ook heel lief dat jij er mij ook nog uitvoerig over schreef, je wist niet, dat zijne tante mij aJ had geschreven. Dirk Lancel ik kan je nu niet bij je 3 nichtjes zetten, die ontbreken deze week. Mijntje Schild wil je voorloopig geen nieuwe raadsels sturen, ik heb er nog ge noeg liggen en deze 3, die je nu stuurde, hebben er al in gestaan. Dikkie v. Dijk je mag meedoen en mij Tante noemen. Zoodra men 11 jaar is, mag men met de grooteren meedoen. Gezellig hè zoo zusjes en broertjes onder elkaar. Kees en Celia Muyzert je brieven met gelukwenschen pas deze week ontvangen. Op 1 April jarig? foppen ze je dan niet den heelen dag? of kan je daar wel goed tegen? Gerrit Prevo jij precies eene week na mij. Heb je een prettigen dag gehad? Rika, Jan, en Chr. Pauw doet de 3 briefjes maar in hetzelfde couvert. Annie de l'Ecluse je was zeker wel blij dat je niet zóóveel gelukwenschen kreeg als ik, dan zou je zóóveel te beantwoorden hebben, en ik ben daar wel aan gewend, aan veel schrijven. Jeanne en IJsbrand de Geus jullie zijn pas mee gaan doen, dus je kón dat heusch nog niet welen. Johan Leder, neen hoor mijne raadsels zijn nog steeds niet op. bewaar nog maar wat je voor mij hebt. ik vraag er later wel om. Ja, je mag met de grooteren meedoen. Abram Planje de gelukwenschen waren nu heusch ook nog welkom. Henk Boom wil je even lezen, wat ik net hiervoor antwoordde dan begrijp je mij wel. Jacobus Brouwer ik weet niet wat je be doelt over Woensdagmiddags bedoelde je soms Zaterdagmiddag? dan begrijp ik het heel erg goed. Ik vind erg prettig dat je je zoo verheugt op je nieuwe school. Louis v. Wingen ik ben volstrekt niet goed op de hoogte van voetbalwedstrijden, ik hen er nooit heen geweest, maar ik begrijp hfst dat jongens er veel belang in stellen. Cisca van Dam dat was veel prettiger dat ■ie beter was en uit mocht, zoodat je zelf je prijs kon gaan halen. Heb je het boek al uit? Kobus Koevoet jammer dat je voortaan niet meer mee kan doen omdat je de cou rant voortaaD niet meer hebt. Verder wensch ik je van harte beterschap. Drietal Koevoet Kobus antwoordde dat hij geen familie was van jullie. Hebben jullie Zondag zoo ver gewandeld? het was toch 's middags geen mooi weer. Hanna v. Wilsum zag je dat ik de beide brieven nu heb ontvangen. Bernard en Christina Miché gaat maar allebei de raadsels oplossen en als je zin hebt om er iets bij te schrijven, dan zal ik er op antwoorden. Drie zusjes van Woudenberg \Tan kwalijk nemen is geen sprake, nu nog wel bedankt. Willy de Neys vervelend hoor dat je zoo vreeselijk verkouden bent, moet je ook veel hoesten? Henk Franke, ja. zoo'n raadseltante met zóóvele neven en nichten krijgt veel geluk wenschen. daar heb je groot gelijk aan. Als jij nu later eens raadseloom wordt, dan krijg je ze ook Fred, Joh en Hendrik Mulder dat raadsel heeft er al ingestaan maar alsjeblieft voor- loopig nog geen nieuwe raadsels sturen. Wim en Ernst Oppelaar zeker dat is beat voorlaan samen meedoen. NeTly en Rika Owel zooveel familie tege lijk op visite? neen dan was er toen geen tijd om raadsels op te lossen. Annie en Pietje Jongeleen, wie van de twee was jarig? en kreeg zooveel cadeautjes? Herman Winterkamp, ga je gang, je mag gerust meedoen. Geertruida Kerkvliet de griep gehad? ver velend hoor. ik weet bij ondervinding dat het eene e'llendige ziekte is. Mag je nu al weer uitgaan? Nico Oudshoorn ik was je voornaam ver geten. je doet nou niet lang mee en als ik dan 150 brieven krijg zooals verleden week, dan zie ik heel wat namen en heb veel te onthouden. Frans Simons, wat lastig voor je ook op school, dat je je rechterarm niet kon ge bruiken. Ik hoop voor je, dat het gauw ge nezen zal zijn en je zelf weer alles kan doen. Beb Hemerik, ga maar meedoen, je mag mij Tante noemen, je behoort tot de groo teren. Piet Stroebei, zóóveel plezier gehad op die gymnastiekuitvoering? Dat was ook een aar dige verdeeling later: „de grooteren gingen dansen, de kleineren gingen slapen". Later behoor jij dan ook tot de dansende afdeeling. Nienke Lolkes de Beer, nu vindt je deze week je naam weer bij de goede oplossingen en in de correspondentie. Hoe oud is Cobie geworden? Nico van Wijk, bewaar als je blieft nog wat je voor mij hebt, ik heb nog allerlei uit te zoeken. Bep Planjer, nu nog wel bedankt Bertha Mulder, al weer beter? Of moet je nog in huis blijven? Gretha Tegelaar, als je mij wat vraagt of vertelt, dan kom je in de correspondentie, maar er zijn ook massa's kinderen, die al leen de raadsels sturen. Abraham van Wijk, voor jou geldt het zelfde wat ik net hiervoor heb geantwoord. Jo Vens, 0, er zijn overal zieken en ook vreeselijk veel mcnschen, die niet bepaald ziek zijn, maar net zooals jij, zich een beetje akelig voelen en dan geen zin hebben 0111 te schrijven. Annie Linschooten, ben je nog thuis als jc moeders hulp, of ga je al weer school? Tilly de Groot, ja, ik ben dol op dieren, maar niet op alle soorten, geen spinnen bij voorbeeld, of wespen of gevaarlijke dieren, jij toch ook niet? Adriaan Bakker, ja vindt je niet, een reu zen-correspondentie den laatsten tijd. Noem mij maar Tante.- Cobus Flippo, je hoeft heusch niet alle raadsels op te lossen, dat weet je wel. Cor Kettenis, je bent mij welkom bij de raadseljeugd. Ben je een jongen of een meisje? Hendrika Ouwerkerk, je naam stond al leen op het couvert, zal je dien voortaan ook onder je brief zetten. Stientje en Joh. Ilarland, jullie gelukwen schen waren nu ook nog welkom. Jan en Annie de Blanken, om beurten ziek? Vervelend hoor. Ik hoop, dat je nu al lebei wat beter bent. Ja, dat is heel aardig van je zusje. Bob Sloos, op Moeders verjaardag denkt men niet aan raadsels, dat begrijp ik En als de krant zoek is, dan lean je ook geen raadsels oplossen, dat begrijp ik ook al. Celia en Nico Kret, ik wensch jullie alle bei van harte beterschap. Ais ie ziek bent, mag je altijd met potlood schrijven. Jo en Riekie Minnema ja dat vind ik ook juist zoo prettig om te merken dat er zoo- velen in vriendschap om mij denken op zoo'n dag en daarom vind ik het ook een feestdag. Neen R., het is nog lang geen 8 December. Lucas de Romijn de gelukwenschen van Je tante en jou waren nu ook nog heel wel kom. Je hoeft niet altijd de heele correspon dentie te lezen, als je maar wel leest als ik iets schrijl dat voor allen te zamen is. Daan Baars als je niets ervan wist, kon je er ook niets over schrijven, dat begrijp ik natuurlijk wel. Herman Zaalberg hebben jullie nu thuis radio gekregen? dan zal je er wel graag dik wijls naar luisteren. Jana Rooda gelukkig dat het goed ging met je moeder, toen .je haar kwam bezoe ken. Ga je deze week weer naar haar toe? Is je zuster erg ziek? ligt zij te bed? Guus Glasbergen, terwijl ik dit schrijf, schijnt het zonnetje heerlijk, daar zal jij in je tentje ook wel van genieten, jullie die daar buiten liggen, hebben de zon noodig. Simon Willems ook dat begrijp ik zoo goed dat je er vreeselijk naar verlangt dat je moeder weer heelemaal beter is, ja hoor dan is alles in huis prettiger en vroolijker. Zoo, vaart je vader altijd, ja dan kan die ook niet veel thuis zijn. Ik krijg altijd zoo ontzettend veel met de post, ze weten mij best te vinden. Stientje Hereur je anecdote zal ik bewa ren. Martinus wie was die lastpost? was je dat zelf? of een kleiner broertje? Ali en Reinier den Hertog, nu 2 brieven van jullie gevonden in dit pakket, dus ook nog de gelukwenschen voor 10 Maart Zeg aan je zusje dat ik aardig vind als ze later ook mee gaat doen. Anje de Gelder dat bedoelde ik juist, dat ale een volwassen mensch je meeneemt, dan behoef je geen 13 jaar te zijn. Ik zou stellig allerlei soorten van bloemen in het tuintje zaaien, en al9 er genoeg ruimte voor ia, ook eens wat groente probeeren, dat hoor ik van zóóveel kinderen die dat ook doen. Veel plezier dus gehad in Boskoop. Nelie en Lena Oostveen. dachten jullie dat ik 10 Mei jarig was, hadt je mij dan willen feliciteeren? Jullie hebt goede wan delplannen. Als het Goeden Vrijdag mooi weer is, zal ik aan jullie denken, aan de wandeling naar Den Haag. Jo Nagtegaal. neen ik ken dat boek niet, dat jij hebt gekregen. Was de verjaardag van je moeder een heerlijke feestdag? En was het kleine neefje ook gekomen om zijn grootmoeder te feliciteeren Agatha Braat. heb je vroeger in Wasse naar gewoond? Wat zijn daar mooie lanen en bosschen en duinen: het is wel iets an ders als Leiderdorp, zooals je zegt. Catharina van Egmond. het is wel heel vervelend om ziek te zijn en niet uit te mogen gaan, maar in huis kan je toch ook nog zóóveel doen. Houdt je ook veel van handwerken? Want een heelen êag lezen is toch ook niet prettig. Heb je nu al met klein broertje buiten mogen rijdenhet is nu veel zachter. Nelly van der Voet als je dit leest is je verjaardag alweer voorbij: ik hoop. dat je een heel goed jaar bent ingegaan en je spoedig geheel beter mag zijn. Je gaat toch gelukkig mooi vooruit: 103 pond dat vind ik al een heel aardig gewicht. Heb je op je verjaardag de visites in je tentje ont vangen? Emmy Christiaanse, ook al ziek en in bed. en schijnt het zonnetje dan net in je gezicht. Nu ik hoop. dat het zonnetje je spoedig buiten zal beschijnen Neen. nog geen raadsels sturen, nog wat wachten. Je anecdotes zal ik later eens plaatsen, ze zijn aardig. Gonnie Raumann, zal je je brieven wat vroeger bezorgen, zoodat ik die op tijd krijg, want n\T was in het pakket alleen maar je brief der vorige week. Leo Flipse, je mooie briefkaart der vorige week kreeg ik nu pas in dit pakket. Maartje en Coba Haasnoot, of ik blij was toen ik van school afging? Ja, zie je, toen

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 23