SPLINTER Linoleum Krommenie UIT DE RIJNSTREEK. betreft den bovengrond een meter met zui ver zand. Een verzoek van Schlagwein te Leiden om de oude klok te kunnen koopcn voor f. 15 wordt met algemeene stemmen afgewezen Besloten wordt vervolgens tot wijziging der begrooting 1927, conform het voorstel van B en W. Aan de schoolbestu ren wordt een voorschot op de gemeente lijke vergoeding toegekend voor t *^558, nis volgt: R -K. Schoolbestuur Zmdbuurt iMeis jesschool) voor een handwerkonderwijze- res f. 240; voor gewone vergreding f. 2731.29 aan de R.-K. Jongensschool f. 2677,02 en aan de R.-K. School aan den Hooge-Rijn- dijk f. 1971.59. In de vacature-Stadhouder wordt tot lid der commissie tot wering van achoolverzuim benoemd de heer J. de Groot Op eon verzoek van J. de Lange om van de gemeente het restant bouwterrein to kunnen kooien aan de Rijnegommerstraat voor een som van f. 2000, teneinde daarop 15 woningen te bouwen, binnen dertig maanden na overdracht van den grond, wordt met 9 tegen 2 stemmen (de heeren Los en De Graaf) gunstig beschikt-, nadat nog is bepaald dat de aan de gemeente toebehoorendc sloot mede zal worden ve-r- kocht voor dien prijs, onder bepaling even wel dat de belanghebbende bewoners en de gemeente het recht van vrije doorvaart blijven behouden. Tïierna is aan de orde de vaststelling van een verordening rege lende de heffing van een plaatselijke be lasting voor het gebruik van gemeente- eigendommen en bezittingen, waarmede wordt bedoeld o.a. dat men voortaan geen brug, dam enz. kan maken met gebruik making van den gemeenteberm enz., dan nadat men telkenjare daarvoor een bedrag betaalt van een guiden. De heer Los vindt dat deze verordening te belemmerend zal werken. De heer De Graaf vindt de veror dening ad rem, omdat de gemeente toch maar niet behoeft te gedoogen dat ieder een op eigen houtje maar gaat graven, palen slaan enz. De heer Starrenburg is er tegen dat de te verleeuen vergunning krach, tens deze verordening zal moeten gegeven worden door B. en W omdat dit college de verleende machtiging tot uitdieping van de Meerburgerwatering bij de Vrouwen brug niet goed heeft uitgevoerd, want ter plaatse is het nog ondiep. Bij stemming wordt de verordening dan azngenonen met 9 tegen 2 stemmen (Je heeren Los en Starrenburg). Vervolgens wordt vastgesteld een ver ordening op het beheer van het waterlei dingbedrijf, conform het voorstel van B. en W. Eveneens wordt vastgesteld de ver ordening regelende de samenstelliog der commissie en haar werkkring. Bij de vast stelling van een nieuwe instructie vcor don administrateur maakt de heer Star renburg aanmerking dat de gemeente-op zichter (tevens administrateur) is opge treden als bemiddelaar bij den verkoop der 60 woningen aan den Vrouwenweg. De ge- meenteopziohter heeft genoeg werk bij de gemeente, zoodat hij geen werk meer voor particulieren mag doen. De heer Los dient dan een voorstel in om het desbetreffend artikel dermate te wijzi gen, dat het den administrateur voortaan verboden zal zijn om andere dan gemeen telijke betrekkingen enz. te bekleoden, ter wijl hij eveneens geen daden van koop handel ten eigen bate mag verrichten, met algemeene stemmen wordt vastgesteld. Op een verzoek van W. om ontheffing van schoolgeld wordt afwijzend beschikt; aan van R. wordt voor 1928 vrijstelling verleend voor een ziek kind, dat momenteel de school niet kan bezoeken. Een verzoek van v. S. om ontheffing van rchoolgeld wordt afgewezen. Vervolgens doet de voor. zitter voorlezing van de rapporten der ge meente-veldwachters, opgemaakt aan de hand van de desbetreffende circulaire van den Minister van Justitie, over de arres tantenlokalen, zulks in verband met de ge houden interpellatie van don heer Starren, burg, in de vorige vergadering. Uit deze rapporten blijkt dat de arrestantenlokalen aan de momenteel geldende eischen vol doen en dat voor wat de verwarming be treft en het contact hebben met den be waker vrijstelling is te verkrijgen tot 1940. Verder zegt do voorzitter dat in de 8 jaar dat hij hier burgemeester is er slechts 5 personen in voorarrest hebben gezeten en dan nog voor heel korten tijd. Vervolgens doet de seoretaris voorlezing van een ge voerde correspondentie met den ingenieur over de aiwijking van den Oostelijken vleugel van de Vrouwenbrug, waaruit blijkt dat deze wel geen 6 duim, doch we) eenige afwijking vertoond, maar dat dit volgens het oordeel van den gemeente-op zichter niet te wijten is aan eenige verzak king, doch dat men bij het maken der schoeiing niet de meeste nauwkeurigheid in acht genomen heeft Gevaar voor doorzak king is evenwel niet aanwezig. Bij de rondvraag vraagt de heer Starren burg een zandbak met deksel te plaatsen bij de Vrouwenbrug. De voorzitter zal dit bespreken in de vergadering van B en W. Verder wijst de heer Starrenburg er op dat er bij de Vrouwenbrug niet voldoende gediept is. De voorzitter antwoordt dat een en ander is geschiedt ten genoege van Rijn land. De heer Starrenburg acht het uitdie pen onvoldoende ten opzichte van zijn vis- scherij. Een lange discussie ontspint zien dan nog over dit punt, totdat de voorzitter zegt, dat wanneer de heer Starrenburg particuliere klachten heeft hij zich schrif telijk moet wenden tot den raad, als raads. PECLAME. HEDEN GEETALEERD: 2 Meter breed f 2.60 2614 lid kan hij hier niet telkens voor zijn eigen belangen pleiten. Vervolgens besluit de raad nog de op de begrooting geraamde f. 25 voor politiedien sten te verdeelen tusschen de brugwacn- ters van de Lammebrug en de Wilhelminar- brug. Tenslotte besluit de raad tot het doen verpachten van bagger langs den Broekweg uit de Broeksloot, tot verpachten van grasgewas, alsmede van vischwater, tot het aanbesteden van de onderhouds werken en van de leverantie van 800 kub. grint en 40 M3. keislag en het vervoer en uitkarren daarvan. Dan gaat de raad in geheime zitting, die ongeveer 'n kwartier duurt, waarna met 9 tegen 1 stem (de heer Starrenburg) wordt besloten aan J. W. van der Salm een schadeloosstelling te betalen van f. 55 's jaars voor het hebben van een huis in diens land. Hierna sluiting, Vrijdagmiddag had op den Ommedijk een aanrijding plaats tusschen den stroo- wagen van den heer V. alhier en een gespan van den veehandelaar R. uit Benthuizen. Van laatstgenoemd voertuig brak het le- moen, waardoor het paard schichtig werd en op hol sloeg. B., die zelf het paard mende-, wist van het voertuig af te sprin gen. Juist toen bij het voertuig had verla ten, botste het tegen een langs den weg 6taanden boom. Het paard geraakte daar door van het voertuig los en holde, alleen den spoorstok op de hielen, de Weipoort in. Ter hoogte van den Nieuwen weg kwam het in botsing met een telefoonpaal, en werd het dier tot stilstaan gebracht. B. klaagde over pijn in de borst en het paard was aan kop en achterpooten bloe dend verwond. Het voertuig was totaal vernield. De voerlieden geven elkaar de schuld. Intusschen is het voor B. een aanzienlijk schadepost je. Het komt den laatsten tijd herhaalde lijk voor dat de straatlantaarns door de baldadige jeugd het moeten ontgelden. Ondanks dat de politie een waakzaam oog in het zeil houdt, mocht het haar tot heden niet gelukken de kwajongens te pakken te krijgen. Vrijdagavond werd weer een lan taarn vernield in de Noordbuurt en thans heeft de politie voldoende aanwijzingen ontvangen om de daders op te sporen. Een flinke straf hebben ze wel verdiend. Vrijdagnacht zijn bij den houthande laar Jac. v. d. A. 10 kippen en één haan ontvreemd. ALPHEN. Gevonden voorwerpen: belasting- plaatjes 1928, zwart geverlde schuit; streng touw; een beursje met inhoud; klein bruin hondje; ledige melkbus; zwart lederen acletasch; hondenhalsband; zwarte porte- monnaie met inhoud. Inlichtingen aan het politiebureau. BODEGRATEN. Gemeenteraad De gemeente in 1927 Het geschil met het plaatselijk blad De rioolbelasting De exploitatie van het slacht huis. Afwezig de heer A. de Vos. Drie kwartier werd besteed aan de lezing van de notulen der beide Decembervergaderingen. De Burgemeester brengt vervolgens een overzicht van het jaar 1927, waarbij tallooze werken worden opgesomd, die in dat jaar werden tot stand gebracht. De voornaamste zijn wel de electrificalie van de Meye, do vergrooting van het slachthuis, de bouw van het rioolbemalingsstation, verbetering van enkele straten en het leggen van vele riolen. De samenwerking met Zwammerdam voor het slachthuis werd gememoreerd. De financieele toestand der gemeente is gunstig, het vermenigvuldigingscijfer bleef 1. Onder de ingekomen stukken bevond zich o.a. een voorste! van den heer Beyen, waar bij deze voorstelt de officieele bekendma kingen, zooals dat door de Raad in Juli 1926 is vastgeteld, weer spoedig te doen plaatsen in het Bod. Nieuws- en Adverten tieblad. Schriftelijk licht de voorsteller zijn voorstel toe en herinnert aan de woorden van den heer Baan Batelaan op 31 Dec., waarna de publicaties niet meer verschenen zoodat dit wel een besluit van B. en W. zal zijn. Deze houding acht hij onjuist, omdat de raad gelden beschikbaar stelde en het belang der ingezetenen dit vordert B en W. dienen van advies en verwerpen het stand punt Beyen. B. en W. publiceeren en niet de Raad Deze geeft alleen de gelden. De uitgever bleek het gevoel van verantwoor delijkheid te missen. Intusschen is met den redacteur onderhandeld en is de zaak van de baan. B. en W. zullen nu wel overwe gen wat te doen. De heer Oldemans meent dat het hier gaat om het recht. Hij veroordeelt de woor den van den heer Baan Batelaan op 31 Dec., maar vindt de houding van B. en W. veel erger. Hij wil uitspreken dat de redacteur vrij is te schrijven wat hij wil. Het optre den van den anonymen schrijver keurt hij af. Hij dient een motie in, waarbij de Raad uitspreekt dat het verstrekken van publica ties aan plaatselijke bladen, niet afhanke lijk mag zijn van de inhoud van het blad en keurt de houding van B. en W. af. Hij zegt ook dat z.i. B. en W. den redacteur hebben willen dwingen om hun welgeval lig te schrijven. j De voorzitter ontkent dat pressie werd uitgeoefend en zegt dat het hier ging om de verantwoordelijkheid Het blad is door het plaatsen van de officieele berichten, min of meer officieel geworden. De voorzitter zegt dal de heer Oldemans met zijn motie niets bereikt. B. en W. moe ten beslissen. Het voorstel Oldemans wordt nu met 5 tegen 4 stemmen verworpen Weth. Bate laan stemde blanco Tegen de heeren v. d. Marei, Burggraaf, Leliveld, C. B Batelaan en Baan Batelaan Besloten wordt aan de Prinsenstraat een lantaarn te plaatsen. Be handeld worden 25 adressen tegen rioolbe- Iasting. Op twee na zijn deze gelijkluidend en zeer uitvoerig. Indertijd hebben dezelfde adressanten bezwaar gemaakt tegen den voorloopigen aanslag en un tege nhet offici- eelen billet. Zij maken bezwaar tegen dit billet, omdat dit een tweeden aanslag is, immers de eerste is erkend doordat er aan maning en dwangbevel op volgden. Tallooze bezwaren tegen den aanslag worden op- somd. B. en W. stellen voor de adressen voor kennisgeving aan te nemen. De heer Olde mans ziet in de argumenten der adressan ten veel goeds en meent dat ook de Raad van beroep te Leiden dat toestemde. Er zijn slordige fouten gemaakt, onbegrijpelijk voor een rechtsgeleerde. Hij heeft gehoord dat de voorz. van den Raad van Beroep zich heel scherp uitliet over de verhouding in Bodegraven. Hij wenscht een commissie te benoemen tot onderzoek. De voorz. wil het ingenomen standpunt handhaven en de beslissing van den Raad van Beroep af wachten .Een conflict ontstaat tusschen den voorzitter en den heer Oldemans .om dat deze laatste den voorz. beschuldigt dat deze hem in de rede valt Hij is daar door ernstig gegriefd en toont zich zeer verontwaardigd. De voorz. meent dat hij voor de goede orde wel wat mag recht zetten. De heer 0. meent dat de voorz. dat doet om de leden in de war te brengen. De heer Jongeneel vestigt er de aandacht op dat er dus aan de verordening ook wel wat mankeert. De hooge toon tegen spre kers voorstellen had dan ook wel wat lager kunnen zijn. Besloten wordt tenslotte de adressen af te wijzen en de beslissing van den Raad an Beroep af te wachten. Langdurige bespreking wordt uitgelokt over een adres van twee slachters, waarin lagere tarieven worden gevraagd voor kal veren en magere koeien en reductie over alle geslachte dieren als een bepaald aan tal is bereikt. B. en W. adviseeren afwij zend. De directeur ziel de noodzaak niet in De tarieven zijn lager dan elders. Re ductie over alle geslachte dieren kan niet gegeven worden. De uitpel-inrichting is een groot voordeel voor de slachters. De heer Jongeneel meent dat de reductie wel ge geven kan worden. Echter zijn de uitkom sten over het bedrijf in 1927 nog niet be kend, zoodat nu niet beslist kan worden. Indertijd is beweerd dat de directeur met de betrokkenen de tarieven besproken zou hebben. Die bespreking zal niet hoog heb ben gestaan, anders zouden er nu, na drie maanden reeds geen grieven zijn. De voorz. is in staat eenige cijfers te geven. De winst over 1927 kan ongeveer f. 3000.bedragen. Aan rente en aflossing komt er echter in 1928 f. 2300.bij het nieuwe gebouw. Echter zet 1928 reeds ge heel anders in dan 1927. In 1927 werden in totaal 223 magere koeien geslacht doch nu wil men daar meer werk van maken. De heer Oldemans wil de winst verdee len onder de gebruikers van het slachthuis. De heer Jongeneel wijst er op dat in 1927 heel wat nieuwe dingen zijn aangeschaft, die eenvoudig werden afgeschreven. Deze worden dit jaar gemist. Men moet voor zichtig zijn, maar de toekomst is hoopvol. Er moet met de adressanten geconfereerd worden. De voorz. wil de verord. vaststellen. Vele leden vinden dit goed, mits een con ferentie wordt toegezegd. Weth. v. <L Ma- rel wil de zaak uit koopmansoogpunt be zien en is voor reductie als daardoor het kwantum kan worden opgevoerd. De heer Baan Batelaan legt vast. dat er dus een conferentie komt, waarna de heer Jongeneel er o.a. nog op wijst dat in de twee maanden van 1928 het cijfer 225 magere koeien van 1927 al is bereikt. Het voorstel B. en W. wordt aangenomen. Besloten wordt verder de O.L.-school B. in de Meye en de onderwijzerswoning pu bliek te verkoopen. Met 83 stemmen besloten. Besloten wordt een kantoorbediende ter secretarie aan te stellen tegen f. 300.per jaar. Het voor stel wordt met 91 stem aangenomen. De ontruimingstermijn van de huizen aan de Rijnkade wordt een half jaar ver lengd. Twee zijn ontruimd. De heer Olde mans wil de laatste termijn doen zijn. Hij begrijpt niet hoe een Raad met zedelijk- heidsinzichlen als deze de menschen kan laten huizen met een gezin in een huisje met 1 kamer en zolder, terwijl 7 huizen 1 privaat in de buitenlucht hebben. Als andere huizen te duur zijn, moet men maar subsidieeren. Bij de rondvraag maakt de heer Olde mans opmerkingen over de exploitatie van het Beursgebouw dat hij het „Rendez-vous- huis" noemt. De Raad heeft aan deze stichting meegewerkt en hij acht de ont wikkeling van het gebouw verkeerd. De voorz. is daarmee onbekend. Het gebouw voldoet voor de markt uitstekend. Een voorstel om gemeenteambtenaren te verbinden geen giften te aanvaarden wordt in handen van R. en W. gesteld. De voorz. ontkent dat het Raadhuis minder wordt onderhouden. Of er een nieuw komt. hangt van den raad af. Hel tegenwoordige ge bouw is oud en niet te verbouwen. Hierna sluiting der vergadering. Bnrgerlijke Stand. Geboren: Johannes, z. van C. J. Voor- douw en A Slappendel. Pieter Anlhonie, z van C. v. Dam en A. v. Griethuizen. Cornelis Willem, z. van G. J. Zaal en P. Hogendoorn. Jacob Jan, z. van P. Verse- put en E. K Burger. Willem, z. van B. Kroone en M v. d. Panne. Jan, z. van J. Veerman en W. Kalisvaart Overleden: G. Verwey 40 j., gehuwd met J Rijlaarsdam. Gerrit van Dam 54 j., gehuwd met A. Verburg. Gevestigd: J. Otten. boerenknecht van Amsterdam M v. Dam, dienstbode van Onderwater J. D Barth en echtg. predi kant van Alphen a. d Rijn L. Baard man. huishoudster. M. Beijeraan, dienst bode van Leimuiden J. Otten, los werk man van Snelrewaard. J D. Lok, zon der beroep van Alphen a. d. Rijn. T. II. Maat, huishoudster. J. Kruit, dienstbode. Vertrokken. C. v. Harlen, smid naar Anna Pauwlowna. F. Kerting, dienst bode naar Oldenburg (Duilschl E. Dei- i RECLAME. 51 ninger, dienstbode naar Oberrot (Duitschl). A. H. Kaïplein, dienstbode naar Wad- dinxveen. P. C. v. Velzen dienstbode naar Woerden. M. Corver, dienstbode naar Amsterdam. Even willen we er de aandacht op ves tigen dat de vorige week de aanvoer aan de wekelijksche eierenveiling gestegen is tot bijna 22.000 eieren. Vorig jaar kon het cij fer van 20.000 nooit worden bereikt en een jaar daarvoor konden we met blijd schap, op het bereiken van de 10.000 wij zen. De gunstige werking der pluimvee- vereen., die de eierenproduetie zoo sterk doet toenemen, wordt door deze nuchtere cijfers wel geïllustreerd. Ljjst van onbestelbare brieven en briefkaarten, van welke de afzenders onbe kend zijn, terugontvangen in de 1ste helft der maand Maart. Binnenland. BrievenBureau de Boer derij, O. Misset, Doetinchem. Mej. de Rooi, Rotterdam. Donderdagavond belegde de Geref Kna- penvereeniging een openbare vergadering in de Geref. Kerk. Ds. van Arkel van Utrecht lichtte aan de hand van een rijke 9erie lichl beelden zijn reis naar Palestina toe. Ilct groote kerkgebouw was met belang stellenden tot in alle hoeken gevuld, zelfs moesten stoelen in de paden worden ge plaatst. Na een inleiding van den voorzit ter P .G. den Broeder vertoonde spr. aller eerst een kaart van het Heilige Land, dat hij geheel had doorzworven. Hij zou echter al leen vertellen van zijn reis uit Jeruzalem, over Bethanie naar Jericho en verder naar de Doode Zee. Op zeer interessante wijze wist de spreker zijn gehoor 3 uur lang bezig te houden met zijn lantaarnplaatjes en toe lichtingen. Heel wat dingen en geschiede nissen uit de Gewijde Historie kwamen heel wat dichter bij de hoorders te staan. In verband met het Paaschfeest vertelde ds. v. Arkel van een Goede Vrijdag processie, die hij had meegemaakt en waar alle Christe nen van welke belijdenis ook, zich veree- nigden in een lijdensprocessie langs den Via Dolorosa, een tocht, die een geloofs belijdenis was tegenover de Joden en Mo hammedanen. De vereeniging tenslotte in de kerk van het H. Graf waar een monnik de. Lijdensgeschiedenis las is een manifesta tie van de eenheid van alle Christenen, die op Golgotha elkander vinden in den Gt- kruiste. Zeer voldaan keerden de aanwezi gen huiswaarts. Door een aantal milde leden der Geref. Kerk werd een som van ruim f. 1000. beschikbaar gesteld voor de aanschaffing van een zitvereD Avondmaalsservies. De kerktelefoon der Ned. Herv. Kerk, die thans reeds bijna 20 aansluitingen telt van zieken, die de kerk niet meer kunnen bezoeken, kon niet verder worden uitge breid. Thans is men er in geslaagd de ca paciteit zoodanig te vergrooten dat het aan tal aansluitingen wel tot 100 kan stijgen. BOSKOOP. Raadsagenda. De raad dezer gemeente vergadert Donder dag 22 Maart a.s., des nam. te 7 uur ter behandeling van de volgende agenda: 1. Opening. 2 Notulen. S. Ingekomen stukken. 4. Mededeelingen. 5. Voorstel van B. en W. om te besluiten tot toekenning van voorschotten op de ge meentelijke vergoeding, ten behoeve van bijzondere scholen, voor het dienstjaar 1928 6. Voorstel van B. en W. om te besluiten tot vaststellingen der vergoedingen, welke aan de besturen van bijzondere scholen, over het jaar 1926, toekomen. 7. Aanbieding door B. en W. van het b redeneerd verslag van hetgeen met betre king tot verbetering der volkshuisvesta gedurende het jaar 1927 is verricht. 8. Voorstel van B. en W. om te besluit tot verkoop van een peroeel bouwgrond het gemeentelijk bouwterrein aan de Zui kade, aan den heer Th. J. J. Dijkman. 9. Voorstel van B. en W. om te besluit tot verkoop van een perceel bouwgrond het gemeentelijk bouwterrein aan de Zui kade, aan den heer A. Aarssen. 10. Voorstel van B. en W. om over gaan tot vaststelling van het vermenigu digingscijfer der plaatselijke inkomst»! lasting voor het belastingjaar 1923-1929. 11. Advies van B. en W. op een sè van G. J. van Noordt e. a., houdende vi zoek de Zuidkade op voldoende wijze verharden of te bestraten. 12. Voorstel van B. en W. om te besluit tot overdracht in eigendom, beheer onderhoud van „de Zijde" aan de Provinc 13. Advies van B. en W. op een verzo van de Feestcommissie 1919 a. a., om v gemeentewege over te gaan tot aanschaf li van een verplaatsbare muziektent 14. Voorstel van B. en W. om aan heer J. Muller een tegemoetkoming f. 100 te vorleenen in de kosten van slo demping. 15. Voorstel van B. en W. om te besluil tot vergrooting van het gebouw der R® tuinbouwschool. 16. Advies van B. en W. op een am dor Middenstandsvereenigingen, houdei verzoek den electriciteitsprijs voor wink verlichting te verlagen. 17. Voorstel van B. en W. om adv uit te brengen i.z. herclassificatie van gemeente voor Personeele Belasting. 18. Voorstal van B. en W. om te sluiten tot aanvaarding van vier geschild de glazen voor bet nieuwe Genieentehi 19. Onderzoek van den geloofsbrief, I lating resp. beëediging van het nieuw noemde raadslid, den heer A. Keijzer 20. Rondvraag. 21. Sluiting. -Gevonden voorwerpen: een school-t een portemonnaie met eenig geld, belastingplaatje. KOUDEKERK. Burgerlijke Stand. Geboren: .'„annie, z. van H. Bloois eu Rodenburg Albert Friedrich Jan en Be hardina Maria Elise. zoon en dochter A. de Groot en E. Hesse. Gevestigd van Alphen a. d. Rijf. j- Johanna Rfkken. van Hazerswoude A aan Wezelenburg. van Utrecht J°'1ji GeeTtruida Cornelia de Pree. van s Maria Johanna Franken, van Leidei Maria Bijleveld, van Haarlemmermeer Willem Boogaard, van Alphen a. d o- Jan Chrisliaan van Wijngaarden, van dingsveeu Klaas Schuurman en i van Ter Aar Nicolaas Snatene Vertrokken: naar Hoogeveen, Okken Naar Zoeterwoude, Lamb® I Oppelaar Naar Hattem. Carl Died® Irafil en gezin Naar Schiedam Dirl Sara de Zeeuw Naar Leiden. Petrol van Vechten Naar Alphen a- d. L Theodorus IJsveldt en gezin Idtm.^ Oudshoorn en gezin Idem voets Naar Hazerswoude Wilhe| Straver en gezin Naar Rijnsburg nella Maria van Burfk Naar He Hendrikus Gal en gezin Nanr Baam nelis van Leeuwen Naar Rijnsburg ne'tis Kagenaar en gezin Naar Leideri Bertram Gerardus Corto Naar Hal woude, Marinus van Harskamp en SeZr 3—5 V-

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 10