CENTRALE VERWARMING STEVENS Telefoon 116 E N.V. v.h. Groaiste keuze Electr.Ornamenten SANITAIR Het nieuwste Ontvangtoestel der Nederl Seintoestellen Fabriek Vraagt Demonstratie Breestraat N.S.F.4 E.n .M.nond.rllnn.t vlUgongetuk t. Rom.i h.t vliegtuig vloog met «oovo.1 voort tegen nol eon vil Ie, dot do kop der mochlno door den muur drong. een ongewoon looneel voor het gebouw der Froneche Komer, waar een vrl] groot» politiemacht «nweilg was om de belde eommunl.ti.ch» leden Cochin on Volllont-Couturler (zie Inzet) to orreeteeren, nadat het betreffende regeerlngtbeelult door do Komer wo» goedgekeurd. Tetkenjars wordt In Roemenië „Het feeet der zegening van het watar" gevierd Boven: de militaire parade van de koninklijke garde voor de plechtigheid Onder: d« Roemeensche geestelijkheid op weg naar de rivier, waarin een krult wordt geworpen en weer opgevischt Merkwaardige „Import" der Handel en Cultuur Mij. v/h. Smldt en Amesz, bij Blauwhoeden- veem te A'dam gefotografeerdeen pythonhuid van 7,5 m lengte. De hal van een enorm fabrieksgebouw? Neen, een gezicht In het „geraamte" van de R 100, het grootste luchtschip der wereld, «]ai gebruikt zal worden voor passagiersvervoer tusschen Engeland en Amerika. De foto laat den vloer van een der restaurantzalen zien P. M A Bogaert ta Maastricht Is 25 jaar werkzaam bij de Nederl. Spoorwegen. Tegen woordig als Inspecteur van het Vervoer, if. Wydeveld, leerling der Kweekschool voor de Zeevaart te A'dam, Is gehuldigd voor het met levensgevaar red den van een jongen uit het Oosterdok, Op de Paul Krugerlaan te Den Haag Is men bezig de boomen te rooien. Ook al weer voor het moderne verkeer. Gevaarlijke beroepen: da man» die met levensgevaar de kruin van den boom moet afhakken. Tn een circulaire wordt opgewekt tot medewer king aan een fonds voor een Rusthuis voor journalisten in het Gooi, dat feitelijk al gesticht is. De heer N. van Harpen heeft nl. zijn villa te Laren over gedragen aan een daar voor gevormde stich ting.

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 10