Lourens Bosch BUITENLAND. TELEGRAMMEN. LAATSTE BERICHTEN. MARKTBERICHTEN. Tandarts AFWEZIG. WEERBERICHT. Barometerstand. hedenmiddag 3 uur. Hel dunne lijntje geeit den sland aan van gistermiddag 3 uur. Gistermiddag 3 uur: 772. Hedenmiddag 3 uur: 775. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. naar waarnemingen in den morgen van 30 Nov., medegedeeld door het Meteorologisch In-tiluul Ie De litldt Hoogste stand 776.3 te Aberdeen. Laagste stand 737.3 te Isafjord. Verwachting tot den avond van 30 Nov.: Zwakke tot matigen, Noord-Oostel ijken tot Zuid-Oostelijken wind. Nevelig of betrok ken tot zwaar- of hallbewolkt. Weinig of geen regen in het Noorden; in het Zuiden mogelijk eenige regen. Iets kouder. LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voorm.: 41/3 gr. C. (40 gr. F.). 12 uur 'smidd.: 4'/! gr. C. (40 gr. F.). 3 uur nam.: 4'/1 gr. C. (40 gr. F.). HOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK-a.-ZEE Voor Donderdag. Hoogste stand voorm. te 7 u. 01 min. Hoogste stand des nam. te 7 u. 33 min. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Woensdag 30 Nov.: 4.19 n.m. tot 7.18 v.m. Voorts komt de aanstelling van school- arisen spreker noodzakelijk voor. Zoowel Ged. Staten ais het Provinciaal bestuur heeft zich hieromtrent als voorstanders uitgespro ken en spreker hoopt dan ook dat B. en W. stappen in die richting zullen doen, indien mogelijk ook met andere gemeenten tot aan stelling van een ot meerdere artsen, belast met dit onderzoek. (Wordt vervolgd). DE ALGEMEENE TOESTAND. Heden de voorbereidende ont wapeningscommissie bijeen Het conflict tnsschen Polen en Lithanen. De meeste gedelegeerden van de zes en twinlig naties, die deelnemen aan het werk der voorbereidings-commi9sie voor de ont wapening zijn thans te Genève. Voor de eerste maal in de geschiedenis van de voorbereidingscommissie zullen alle groote mogendheden, waaronder twee niet - leden van den volkenbond de Vereenigde Statn en sovjet-Rusland, aan haar werk zaamheden deelnemen. De vertegenwoordi- ders der 9ovjet-regeering hebben voor den eersten keer zitting in de commissie. Hedenochtend elf uur heeft de eerste offi- cieele bijeenkomst plaats. De verklaring, die de Russische delegatie waarschijnlijk reed9 direct zal afleggen, zal, naar verluidt, zeer uitvoer:? zijn en een aantal gedetailleerde voorstellen inzake de ontwapening bevatten. Algemeen rekent rnen op een tangen duur der besprekingen, daar de Russische delegatie zal vasthouden aan een grondige behandeling van haar voorstellen. Frankrijk en Engeland zullen het zwaar tepunt der besprekingen waarschijnlijk wil len brengen op de kwestie der veiligheid, waartegen zich de Duitsche delegatie zat verzetten. De Duilsche delegatie verwacht, dat zij daarbij den steun van een aantai andere delegaties zal hebben. Tegenover elkaar zullen komen te staan de volgende twee zienswijze: lo, eerst de veiligheid verzekeren: dan pas kan aan ontwapening worden gedacht; 2o. eerst ontwapenen; dan is de veilighpid er van zelf. 't Zal zeer moeilijk, zoo niet ondoenlijk zijn, deze twee zienswijze met elkaar te ver zoenen. Op een gereed komen, voor 5 Dec. de Volkenbondsraad bijeenkomt, wordt al niet meer gerekend. De Volkenbond9raad zal zich trouwens allereerst wel moeten bezighouden met het Poolsch-Lithausehc con. 'et. waarin weinig verandering is gekomen. Van wijziging of uitbr; i ling der regce- r'ng in Lithauen is geen sprake meer. De leider der christen-democratische Partij, dr. Bistres, wiens naam in verband niet de poging tot een 9taatsgreep en de on derhandelingen over de uitbreiding van de vogeeringscoalitie genoemd werdt. is met drie begeleiders over de Oost-Pruisische grens gevlucht om aan het gevaar eener ar restatie te ontkomen. Het leger staat aaneengesloten achter oldemaras, Waar de Fransehe minister Briand zoo vol den Poolschen als den Lilhauschen ge zant ontving, wordt gemompeld dat Briand a's bemiddelaar zou willen optreden. BELGIE. De rereerinqsverklarincf. laspar heeft in de Kamer, Hgmans in in den Senaat de regeeringsverklaring voor gelezen. De nieuwe regeering, wordt gezegd, stelt JKh tot taak, het financieel en economisch herstel te voltooien en het probleem der reorganisatie van het leger op te lossen. Wat België's betrekkingen met het buiten land betreft, zal de regeering de actie tot internationale samenwerking en pacificatie, dooi de vorige regeeringen begonnen, onder leiding van den Volkenbond en in den geest der overeenkumsten van Locarno voortzetten. Zij zal het parlement de verschillende reeds gesloten arbitrage-verdragen ter ra tificatie voorleggen, benevens een reeks overeenkomsten, waarvan de strekking is, de betrekkingen met het buitenland nog ver- trouwvoller te maken. De regeering zal alle pogingen in het werk stellen, om de herziening van de ver dragen van 1839 tot een goed einde te brengen in een geest van wederzgiische samenwerking, er op bedacht, de eerbiediging van België's essentieele belangen te ver zekeren, speciaal wat betreft 's lands ver bindingswegen met de zee en den Rjjn. Op internationaal gebied zal de regeering het werk van economische expansie voort zetten. De regeering constateert met voldoening dat de stabilisatie der munteenheid tot stand kwam met volkomen en definitief succes, maar dit werk is nog niet voltooid; groots voorzichtigheid blijft geboden. Bet militair probleem staat boven de politieke twisten. Heel het Be.gische grond gebied dient tegen vreemde invasie te wor den verdedigd. Dat zal geschieden door de kracht onzer verdedigingsmiddelen, welke, samen met de verdragen, een waarborg moe ten zyn tegen schending van Belgisch grond gebied Dit probleem dient in zijn ganschen omvang te worden bestudeerd. De regeering zal onverwijld bij het par lement een wetsontwerp indienen, betref fende een systeem van grensverded ging, en een gemengde commissie, samengesteld uit parlementariërs en militairen, benoemen, welke alle kwesties, betreffende leger-or- ganisatie en diensttijd zal onderzoeken. In de conclusies, waartoe deze commissie zal komen, zal de regeering de elementen vinden van de wetsontwerpen, welke zij aan het parlement zal voorleggen. De verklaring sluit met de vermaning, vóór alles en ten koste van alles het finan cieel welzijn des lands te verzekeren. In de Kamer is het debat reeds begonnen; in den Senaat begint dit volgende week. De socialist Mathieu zei, dat zgn partij- genooten tegenover de weifelende politiek der regeering een constructieve politiek zullen stellen met, als voornaamste punt, den zes-maandendienst. De frontist, Van Severen, critiseerde de regeeringsverklaring, wijl hij er de Vlaam- sche hervormingen in mist. België heeft Engeland, Italië en Holland tegen zich opgehitst. Het staat onder voogdij schap van de bankiers en ontvangt het orde woord uit Partjs. Vervolgens hekelde deze spr. de Vlaam- sche Katholieke minimalisten, die hij zei te verachten en die in hun zwijgzame hou ding gevaarlijker zijn dan de vijanden van Vlaanderen, wier bedoelingen men tenminste kent. Daarna voerde de communist Jacquemotte het woord. Hij zei, een scherpe oppositie te zullen voeren en daagde de socialisten uit, geen welwillende oppositie, maar een vinnigen strijd tegen de nieuwe kapitalisten- regeering aan te binden. DUITSCHLAND. Een conflict tnsschen Prui sen en een rijksminister. Dr. von Keudell, de rijksminister van binnenl zaken heeft een telegram gezon den aan de nationalistische studenten, waar in hij zich solidair heeft verklaard met hun actie tegen dr. Becker, den Pruisisehen minister van onderwijs. Dit telegram is Zon dag voorgeleden in een groote betooging van do studenten in bet circus Bach te Berlijn en.daar luide toegejuicht. Dit geval heeft het Pruisische kabinet aanleiding ge geven tot een bespreking. In Pruisische regeeringskringen heeft het telegram groote verontwaardiging verwekt. Het kabinet schijnt te hebben besloten stappen bij de rijksregeering te doen om voldoening voor dr. Becker te verkrijgen. Minister-president Braun heeft een schrij ven gericht aan den rijkskanselier en daar in krachtig geprotesteerd tegen het onheb belijk optreden van von Keudell. Enkele linksche bladen verzekeren, dat Pruisen zich de tactloosheid van von Keudell niet zal laten welgevallen." Zij geven te ver slaan, dat het rijk wel zal worden gedwon gen zijn verontschuldiging aan te bieden en dat in elk geval Pruisen er voor zal zor gen, dat het geval niet verdoezeld wordt en dat het rijkskabinet zich ermee zal be zig houden. ENGELAND. Baldwin over de verhouding tot Rusland. Als antwoord op een vraag nopens de hervatting der betrekkingen met Rusland, speciaal met het oog op de feitelijke her vatting, die te Genève zal moeten plaats hebben, zèide Baldwin in het Lagerhuis: ,,ln mijn rede van 9 November heb ik de voorwaarden omschreven, onder welke wij bereid zouden zijn. de betrekkingen met Rusland weer aan te knoopen. Wij hebben nog geen belofte ontvangen, dat de Russi sche rc-gecring zal afzien van elke inmen ging in onze eigen aangelegenheden. Wan neer deze voorwaarden aanvaard zijn, zou het mogelijk zijn verder te komen, maar anders niet." VEREENIGDE STATEN. Volgt Smith Coolidge na? Naar de ..Chicago Tribune" verneemt, is in democratische .kringen der Vereenigde Staten met verbazing en ontsteltenis ver nomen dat Al. Smith de gouverneur van New-York, dien men als den grooten favo riet in den wedren naar het presidentschap hese hou v''1. verzocht heeft zijn naam van de lijst dei candidaten, te schrappen, daar iiij geen president der Vereenigde Staten wil worden. In sommige kringen wordt evenwel de meening uitgesproken, dat men hier slecVs met een verkiezingsmanoeuvre te doen hrcit en dat men Smith heel gemakkelij1* zal kunnen overtuigen van de noodzakelijkheid van zijn candidatuur voor de democratische partij Men blijft dan ook de campagne ten zijnen gunste voortzetten. MEXICO. „Withemden". De bond voor revolutionaire verdediging, die Calles en Obregon steunt, vormt een militaire organisatie om de „reactionairen" te verpletteren Zij zullen waarschijnlijk „withemden" worden genoemd, om ze te onderscheiden van de fascistische zwart- hemden. BUITENLANDSCH GEMENGD. RAMPEN OP ZEE. Zuid-Rusland is door geweldige orkanen geteisterd. Op de Zwarte Zee en de Kaspische Zee worden niet minder dan 177 schepen ver mist. Men vreest dat er velen van zijn ver. gaan en dat een groot aantal opvarenden den dood hebben gevonden. Op de Kaspi sche Zee bleven meer dan 100 schepen van de Staats-Visscherijtrust in het ijs zitten en men is er tot nog toe niet in geslaagd ze uit hun benarde positie te bevrijden. In de nabijheid van Lagan werd een schip met 120 man opvarenden a-an boord door een ijsschots doorgesneden. Het schip zonk, ,maar de bemanning kon wordeD gered. Ook op de Wo'ga is een sterke ijsgang Een kotter met 9 personen aan boord is vergaan OVERSTROOMINGEN OP HAITI. Volgens een bpncht uit Port au Prince is het eiland Haïti door ontzettende stor men en overstroomingen geteisterd. Bijna 300 000 personen zijn dakloos. Op verschil lende plaatseD zijn menschen omgekomen. Zoover men tot dusverre heeft kunnen nagaan, staan 5C0 vierkante mijl (plm. 2 3/4 millioen H.A.) land onder water. In do stad Limbe alleen viel in 24 uur 54 c.M. regen. De schade is nog niet te overzien, maar het staat vast, dat deze geweldig groot is» De regeeriug heeft terstond hulp naar de getroffen streken gestuurd, maar het reddingswerk is uiterst moeilijk, daar alle verbindingswegen onder water staan. Bovendien hebben de autoriteiten poli tie en gendarmerie naar het geteisterde gebied gezonden ter handhaving van de orde DE ONTWAPENINGSCONFERENTIE. GENEVE, 30 Nov. (V.D.). In zijn openings rede van de commissie van den Volkenbond der internationale ontwapeningsconferentie wees jhr. Loudon als voorzitter er op dat het de belangrijkste taak der commissie is overeenkomstig het verzoek van den volken bondsvergadering commissies in te stellen voor de kwesties der veiligheid en arbitrage. Hij heette in het bijzonder welkom de ver tegenwoordigers der nieuwe staten die aan de werkzaamheden der commissies deelna men, n.l. sovjet-Rusland, Canada en Cuba. Hij betreurde, dat de afgevaardigden de Brouchère en lord Cecil niet meer aan de besprekingen kunnen deelnemen. De Grieksche gedelegeerde Politis werd bij acclamatie tot vice-president der commissie gekozen. HET CONFLICT TUSSCHEN POLEN EN LITHAUEN. RIGA, 80 Nov. (Belg. Tel. Ag.). Uit Kowno wordt gemeld, dat de Russische militaire attaché te Kowno aan den Minister van Oorlog van Lithauen heeft verklaard, dat sovjet-Rusland zeker handelend zou optre den, indien Polen een of andere militaire beweging tegen Lithauen zou uitvoeren.- In een ander telegram uit Kowno wordt gemeld, dat de Woldemara9 besloten heeft dat het tegenwoordige kabinet in functie zal blijven, daar het onmogelijk is, het vóór de bijeenkomst van den Volkenbond te Genève, te wijzigen. De premier zal weldra naar Genève ver trekken. EET AMERIKAANSCHE DRANKVERBOD. NEW-Y"ORK, 30 Nov. (Reuter). Aan een diner, waar vele New-Yorksche bankier9 en zakenlieden aanzaten, is door den Natio- nalen bond tegen het amendeeren der drank verbod wet een veldtocht geopend voor het bijeenbrengen van een som van 3 millioen dollar, tot het doen houden van een referen dum over het drankverbpd UIT DE VLIEGWERELD. BUENOS AYRES, 30 Nov. (V D.) De Fran- sche vliegers Costes en le Brise vertrekken Vrijdag naar Rio de Janeiro en vandaar naar Shantiago de Chili. WARSCHAU, 30 Nov. (V.D.) De Engelsche vliegers Mc Intosch en Hinkler, die getracht hebben een non-stopvlucht naar Indië te maken, zijn uit Lemberg alhier aangekomen. Zij gaan naar Londen. Het vliegtuig, blijft voorloopig te Lemberg TREINBOTSING. DAYTON, 30 Nov. (N. T. A. draadloos). Gistermorgen i9 bij een overweg de groote expresse-trein van New-York naar Cince- nati in botsing gekomen met een goederen trein Een passagier werd gedood en 15 ge wond, waarvan eenigen ernstig. VULKAAN IN ACTIE. SANTIAGO (Chili), 30 Nov. (N. T. A. Draadloos). De Laima vulkaan op Zuid- Chili is gisteravond tot uitbarsting gekomen. Asch en lava worden in groote hoeveelheden de lucht in gespoten. Groote vlammen slaan uit den krater en zijn op grooten afstand zichtbaar. Onder de bevolking der streek is een pa niek uitgebroken. DE OVERSTROOMINGEN IN ALGIERS. ALGIERS, 30 Nov. (V.D.) In de over stroomde gebieden van Algiers regent bet nog voortdurend. De overslrooming heeft thans de stad Aran bereikt, die voor een vierde gedeelte ontruimd is. Het aanlal slachtoffers wordt thans op meer dan 500 geraamd, terwijl de schade meer dan vier millioen pond sterling zou bedragen. STADSNIEUWS. ACADEMISCHE EXAMENS. Geslaagd zijn voor he! candidaatsexamen Nederlandsche Letteren mej. W. M. Beun (Oegstgeest); voor het candidaatsexamen wis- en natuurkunde (F) de heer W P van Horssen (Leiden); voor het candidaats examen wis- en natuurkunde (B) de heer L. de Haan (Den Haag) en voor het voor bereidend kerkelijk examen de heer J. Chr. Fritzsche (Leiden). In de Prinsesekade alhier is een groote drijvende bok aangekomen van de firma Kloos uit Kinderdijk, waarmede vannacht om één uur zal worden begonnen met het aanbrengen van het ijzerconstructiewerk, benoodigd voor de verandering van de Blauwpoortsbrug. waardoor de trams voort aan ook op de brug stroom zullen ontvan gen. Voor het examen van apothekers assistent waren opgeroepen 4 candidaten. Geslaagd zijn de hoeren C. II. Borghuis, ge boren te Leeuwarden en G. H. J. A. van Moock, geboren le Coevorden. In de heden gehouden zitting van den Raad van State, afd. voor de Geschillen van. Bestuur, werd o.m. voorlezing gedaan van de volgende Kon. Besluiten: Ongegrond zijn verklaard de beroepen van de Ned Spoorwegen tegen de besluiten van Ged. Staten van Zuid-Holland waarbij vergunning is verleend' aan P. Langhout te Ter Aar voor autobusdiensten tusschen Noorden-Nieuwkoop en Leiden en tusschen Nicuwveen en Leiden. INBRAAK IN EEN GOUDSMIDSWINKEL TE AMSTERDAM. Voor 20 a 25.000 gulden aan sieraden gestolen Twee daders gearresteerd Een d=rde persoon is ontsnapt. In den afgeloopen nacht is ingebroken in den goudsmidswinkel van den heer B. Kan in de Reguliersbreeslraat 4 te Amster dam. Er werden diamanten, gouden en zil veren sieraden vermist, ter waarde van 20- a 25 000 gulden. Vermoedelijk zijn drie personen aan deze inbraak debet. Twee hunner zijn, toen zij het perceel wilden verlaten, gearresteerd. Het zal omstreeks halfvijf geweest zijn, toen de bewoonster van het perceel Regu- liersbreestraat 6 het raam openschoof en luide riep „moord!" Een surveilleerend po- lilie-agent ging er onmiddellijk heen en zag dat twee mannen langs een brandladder, die zich aan het perceel Reguliersbreestraat 3 bevindt, naar beneden kwamen. Ilij loste een schot cn daarop verschenen binnen en kele minuten eenige manschappen van het politicbureau Singel, die er in slaagden de beide mannen, die op de vlucht wilden slaan, te arresteeren. Het bleek dat de aangehoudenen en ver moedelijk nog een derde persoon den goudsmidswinkel waren binnengekomen door, na het daaraan bevestigde prikkel draad te hebben doorgesneden, over oo deur van een tusschen de perceelen 4 en 6 gelegen slopje te klimmen. Vandaar waren zij op een plat boven het achtervertrek van het winkelhuis geklauterd, hadden daar een vaLraam opgelicht en een ijzeren bout doorgezaagd, zoodat zij daarna vrijen toe gang tot het winkelhuis konden krijgen. In den winkel gekomen zijnde, namen zij alles wat van hun gading was weg. Uit de étalagekast stalen zij gouden horloges, rin gen en hangers met briljanten afgezet, en tal van andere sieraden. Ook uit de vitri nes werden verschillende gouden en zilve ren sieraden gestolen. Bij hun vertrek hoorden de buren van perceel 6 gestom mel, waarop -de kinderen begonnen te schreeuwen en te huilen. Dank zij dit ge schreeuw, dat aangewakkerd werd door het ,,moordgeroep" van de vrouw des hui zes konden, zooals hiervoor reeds is ge meld, twee der drie inbrekers gear resteerd worden. Toen de mannen onraad bemerkten, wierpen zij hun overjassen, waarvan de zakken uitpuilden van de gestolen sieradbn •p het plat weg. Intusschen was een der drie daders ont komen. De beide aangehoudenen bleken le zijn de 24-jarige S. en de 26-jarige B. Zij werden in het politiebureau Singel opgeslo- ten. Hedenmorgen werden vanwege de justitie vingerafdrukken genomen. In den winkel bleek alles overhoop le zijn gehaald. De eigenaar was bezig met het inventariseeren. De overjassen, ook die van den derden inbreker, die onlkomen is, werden door de politie in beslag genomen. Een groot aantal van de gestoien sieraden werd daardoor te rug verkregen. TJAKKO KUIPER BEGRAVEN. Hedenmiddag 12 uur werd vanuit het Binnengasthuis te Amsterdam begraven het stoffelijk overschot van den heer Tjakao Kuiper, die Zaterdagavond het echtpaar Pisuisse en daarna zich zelf doodschoot. Een groote menigte belangstellenden had zich in de buurt van het Rokin verza meld. Nadat de kist in den rouwwagen was geplaatst, vertrok de stoet naar de Oosterbegraafplaats. Velen volgden hem op weg daarheen. Tot lid van het Koog Militair Ge rechtshof is benoemd de kolonel Belzer, commandant van de 2de infanterie-brigade te Ede. Naar wij vernemen zal de begrafenis stoet van den heer en mevrouw Pisuisse te Den Haag de volgende route rijden- Johan van Oldenbarneveldslaan. Sfadhouderslaan, Stadhoudprsplein, Houtruslbrug, feplaan Laan van Meerdervoort, Laan van Eik en Duinen. De auto's zullen tegen 2 uur op Oud Eik en Duinen zijn. De dienstbode van mevr. S wonend'? a de Klimopstraat te Den Haat. vond gis termiddag haar mevrouw bewusteloos op den divan liggen, terwijl de kamer gevuld was met gas Vermoedelijk is de vlam van een gascomfoor uitgewaaid, waardoor het gas zich in de kamer verspreidde Een dokter van den Genepsk Dienst verleende de eerste hulp; levensgevaar is niet aan wezig. Uit Brussel wordt gemold, dat de Ne derlandsche gezant le België, jhr Van Vre- denburch een blindedarm-operatie heeft ondergaan. Zijn algemeene toestand is bevredigend UIT NED. OOST-INDIE. GEARRESTEERD. BATAVIA, 30 Nov. (Aneta). De employe van de Gasmaatschappij, de heer Schrok, die verdwenen wa9 met medeneming vaa f 14000 is te Soerabaja gearresteerd. AMSTERDAM. 30 Nov. Veemarkt. 279 veile kalveren le kw. f 1.00f 1.10 per kilo, 2e kw. 8698 levend gew., 3e kw. 7484; 46 nuchtere kalveren 1422 gl per stuk; 480 varkens Holl., Overz. en Geldersche le kw. vleeschvarkens 7273, Hollandsche 2e kw. 7072, vette varkehs 7072. WOERDEN, 30 Nov. Kaasmarkt Aange voerd 191 partijen, le kw. 5255, m Rijks- merk le kw. 5457, 2e kw. 5163, 2e kw. 4951. zware 58. Handel vlug. Ondertrouwd: 5411a C. v. OS en P. C. KOMPIER. Voorschoten, 30 Nov. Huwelijksvoltrekking: Vrijdag 16 December. Heden overleed, geheel onverwachts, voorzien va< de Genademiddelen dor Kerk, onze gelieid© Oom DIRK LOVINK in den ouderdom v.84 jareD Uit aller naam: D. J. N. LOVINK Leideü, 29 November 1927 Hoelstraat 9. 2C63 Eenige en Algemeene Kennisgeving Heden overleed tot onze d epe droefheid, na ee angdurig en smartelijk lijaen, na voorzien te zijn van de H. H. Sacramenten der Stervenden, mijn innig geliefde vrouw en dei Kinderen en kleinkinderen zorgzame Moeder en Groot moeder Mevrouw JEERTRÜIDA ANTONIA KOHSCHULTE geb. MEIJERS in den ouderdom v. 65 jaar A. KOHSCHULTE. i. F. A. KOHSLHULTE. M. KOHSCHULTE— Roozbn en Kinderen Den Haag: 2094 F M. KOHSCHULTE. L. W. KOHSLHULTE— Haas. G. KOHSCHULTE. eiden, 29 Nov, 1927. Rijn- en Schiekade 2. Eenige en Algemeene kennisgeving. De H. H. uitvaartdiensten zullen g.'houden worden tn de parochie kerk O. L. Vrouw. Onbevl. Ontv. op aterdag 3 December te 7, 7 45 en 8 20. De gezongen requ m le 7.45 waarna de begralenis te 11 uur op het R.K. Kcrkhot. Voor de vele bewijzen van belangstelling, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefden Man, den Heer KAREL VIJLBRIEF, beluig ik mijn hartelijken dank. 2024 Wede. J. W. VIJLBRIEF— BROEKVELD. Leiden, 30 November 1927, Drie-Ocloberstraat 2a. Voor de deelneming, ons be toond na hel overlijden van onzen lieven Man en Valer, zeggen wij hartelijk dank. Mevr. de Wed. S KOEKT BOUMAN. BIEN. HANNEKE. 2074 Leiden, Pieterskerkgracht 16. Wegens Sterfgeval Donderdag en Vrijdag 2022 3- 1

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 3