Fijne Koffie Fa A. VAN DAM v. d. WIJK ALBERT HEIJN Jongen (P.6.) OCCASIONS Jongens en Meisjes Openbare Verkooping Dubbelbreed Cicelè v. Avond-japonnen f3.98 „DE WITTE STAD" Coiffeuse ALBERT HEIJN's Koffie Salons Eet- en Slaapkamers Hasselman Pander Donkersteeg 13-15 J. A, SMIT, Kanloor Vrouwensteeg 1, Leiden, Tel. 1417 Maison GAILLARU Haar! straat 188 - Doezastr 6 B. A. A. VAN NOORT Donkersteeg 3 - Haarlemmerstr. 44 NET MEISJE GEVRAAGD, ARSAVON Tijdelijke extra Aanbieding met zeer Groote Reductie, De vereeniging voor Tuinbou won derwijs vraagt voor den wintercursu9 een lokaal en f 50 subsidie. B. en W. stellen voor aan dit verzoek evenals andere jaren te voldoen. Aangenomen. Voorstel van B. en W. om aan het be stuur van het departement Alphen a. d. Rijn der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen te verhuren vier lokalen van de O. L. School aan de Schoolstraat voor zijn am- bachtsteekenschool. Aangenomen. Voorstel van B. en W. om onbewoon baar te verklaren de woning aan de Rijn- steeg, plaatselijk gemerkt no. 72. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot het beschik baar stellen van een crediet voor den aan koop van een brancard. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot het aangaan eener regeling krachlens art. 114-bis der Gemeentewet voor de belegging en opne ming van kasgelden door den gemeente ontvanger. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot het beschik baar stellen van een extxa-crediet voor het aanschaffen van leermiddelen ten behoeve van de O. L. School aan den Oudshoornsche weg. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot het verleenen Van een crediet voor betere inrichting van de dienstkamers van het bureau voor Openbare werken. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot aanvulling van de verordening regelende de jaarwedden van het Secretarie-personeel. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot aanvulling van het Reglement voor het Algemeen Arm bestuur. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot vaststelling van de vergoeding ingevolge artikel 101 der Lager Onderwijswet 1920 aan Besturen van B'ljz. Scholen over het jaar 1925. Op verzoek van den heer ten Cate Brou wer in verband met den korten termijn van bestudeering aangehouden. Voorstel van B. en W. om aan de fa. Gustave Depla te Rotterdam ondershands te gunnen de levering van 800 M2. trottoir banden. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot verkoop van een strook grond achter de woningen aan de Noordzijde van de Torenstraat aan H. van Vliet e.a. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot verkoop van grond aan de St. Jorisstraat aan de fa. W. van der Bijl q.q. en tot verlenging en ver betering van die straat. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot wijziging van het bouwplan „Bloemhof", gelegen achter de Bloemhofstraat. Voorstel van B. en W. tot verkoop van grond aan de Hortensiastraat aan den heer G. J. van der Bijl q.q. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot verkoop van grond aan de Hortensiastraat aan den heer S. de Jeu. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot verkoop van *jgrond aan de Hortensiastraat aan G. Gesman en C. Zoetemeijer q.q. alhier. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot verkoop van grona aan de Prins Hendrikstraat en Zaal- bergstraat aan J. A. Vellekoop q.q., alhier. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot aankoop van een hoefslag aan den Aardijk aan J. Uit- tenbroek. Aangenomen. Voorstel van B. en W. tot aankoop van een strook grond van de N. V. Ned. Asphalt- fabriek 'voor het Loodgieters- en Fitters- bedrijf, welke strook grond deel uitmaakt van den Hooge Rijndijk en bestemd is voor open- baren weg en tot het beschikbaar stellen van een crediet voor het in orde brengen van het trottoir ter plaatse. Aangenomen. Benoeming van een lid der Schattingscom missie als bedoeld in art. 57 der Wet op de Inkomstenbelasting. Benoemd wordt de heer Cocks. Voorstel van B. en W. tot benoeming van Mej. L. J. A. Kiers, onderwijzeres op wacht geld te Winschoten, tot onderwijzeres aan de openbare school voor g.l.o. aan den Ouds hoorn sc he weg. Aangenomen. Benoeming van een onderwijzer aan de O. L.-school aan de Raadhuisstraat. Benoemd wordt de heer Meijer. Op voorstel van B. en W. wordt nog be noemd als onderwijzeres Mej. Kann. onder wijzeres op wachtgeld te Loenen. De heer Ten Cate Brouwer vraagt bij de rondvraag of B. en W. in verband met het Rijkswegenplan niet voeling kunnen hou den met het Rijk over de mogelijkheid om 'n grooten verkeersweg om de gemeente Al phen heen te leiden, omdat het spreker ge bleken is, dat een dergelijk plan zeker in overweging zou genomen worden. De voorzitter antwoordt, dat de meenin gen van B en W. en den heer Ten Cate Brouwer elkaar volkomen dekken. Men is reeds bezig stappen in die richting te doen. Burgerlijke Stand. Geboren: Wilhelmus Adrianus, Z. van W. Zandvliet en J. E. Pleij. Gehuwd: P. v. d. Breggen jm. 28 j. en M N. Blom jd. 22 j. Overleden: Ha. Steen ongeh. vr. 74 j. (overleden te Oegstgeest) Ja. van Dam jd. 3 j., overl. te Leiden. Gevestigd: W. H. Penders, Bruggestr. 18, uit Den Haag R. Weggeman, Steekter- weg 56, uit Wierden F. Eding, Oudsh weg 20, uit Amsterdam P. Koren en gezin, Lindenhovenstr. 43, uit Zwammerdam J. T. Knot, Prinsenlaan 22, uit Amsterdam A. J. Guillart, M. St., uit Rotterdam H. Hagen en gezin, Steekterweg 232, uit Wad- dinxveen A. Kom en gezin, Nieuwe-Sloot 16, uit Den Haag W". v. d. Wolf, Horten- siastr. 15, uit Boskoop A. F Splinter, Kortsteektenveg 63 uit Maarseveen I. Heeringa, Bruggestr. 6, uit Den Haag H. M. Vink, Raadhuisstr. 206, uit Mijdrecht. Vertrokken: M. Cloeck, naar Renkum A. Klever, wed. G. de Jong, naar Valkens- waard J. Staring en gezin, naar Haar lemmermeer J. van Veen, naar Hazers- woude A. Heil naar Zwammerdam G. van Duuren naar Bodegraven M. Stap per, wedo. A. Hoogeveen, naar Waddinx- veen L. Havenaar en gezin, naar Pijnacker C. T. Sabon, naar Rijnsburg S.E. Hoek, naar Utrecht Mozartlaan 5 J. Groot, naar Enkhuizen E. Heil, naar Zwammerdam G. Kok naar Bodegraven Kinderen v. d. Berg naar Leiden, De Genestraat 29 D. v. d. Ent Braat, naar Dubbeldam. Zaterdagavond ongeveer 6 uur ge beurde in de Bruggestraat alhier een onge val, dat goed is afgeloopen. Op de rollaag der brug stond een paard en wagen; het paard liep, al steigerende achteruit, waar door de wagen van (je rollaag kantelde en in de étalage van K. terechtkwam. Geluk kig was het raam een raamschut aange bracht, zoodat op dit alleen de sporen der botsing achterbleven. Met vereende krach ten werd het gerij weer op de hoogte ge haald. Een collecte voor de meisjesvereeni- ging ,,Dorcaa" alhier gehouden, heeft op gebracht f 281.62& BOSKOOP. Gevonden voorwerpen: een paar sokken- houders, 2 Lipssleuteltjes, een portemonnaie met eenige vreemde geldstukken, een porte- monraie, een jonge trekhond. Inlichtingen bij de politie. LEIDERDORP. De ln-gebruik-neming van het nood^ slachthuis i9 bepaald op 1 November a.s. Vanaf dien datum moeten alle uit nood ge slachte dieren naar genoemd gebouw wor den overgebracht. RIJPWETERING. Vrijdagavond is het vierjarig zoontje van den heer G. H. te water geraakt en ver dronken. Het kindje was bij grootmoeder op bezoek geweest en bij het naar huis gaan in het water terecht gekomen. Na het lange uitblijven van het kind is men het kind gaan zoeken met het bekende gevolg. ROELOFARENDSVEEN. R.K. Tninderspatroonsver. „St. Benedicts". Op de Vrijdagavond gehouden ledenver- gaedring waren zooals gewoonlijk niet bui tengewoon veel leden tegenwoordig. Niettemin kan de vergadering belangrijk genoeg zijn, zoo ook deze. Ten eerste was het een kennismaking met den nieuw be noemden geest, adviseur den weleerw. heer Weber. Zonder in bijzonderheden te treden over hetgeen Z.E. ten beste gaf, zal het gesprokene niet alleen een gunstigen indruk hebben nagelalen, maar was het een aan sporing tot meeleving in de organisatie, wat tevens beteekent aandacht schenken aan de eischen en vragen van den dag. Zooals bekend moet het Coll. Arbeidscon tract bij eventueele wijziging of anderszins drie maanden voor het eindigen van het contract-jaar door een van beide partijen worden opgezegd; daarvoor is dan ook speciaal deze najaarsvergadering om ook hierover een gedachtenwisseling te houden. Behoudens eenige punten van niet ingrij penden aard werden geen bezwaren naar voren gebracht. Aaiv het bestuur werd op gedragen voor zoover dit deze vergadering betrof besprekingen te voeren. Enkele gege vens, welke in een lezing door den Rijks- tuinbouwconsulent den heer Koemans over het onderwerp „Tuinbouwvakonderwijs en proeftuin" waren besproken, werden, nader onder de oogen gezien. De rattenverdelging en het kroos, dat de slooten in den zomer en het najaar op veel punten onbevaarbaar maakt, maakten daarna nog een onderwerp van bespreking uit. Van de rondvraag maakte de geest, adviseur gebruik tot het geven van een paar algemeene wenken. Hierna sluiting. In de vermelding van de namen der heeren, die zich tot een commissie hebben gevormd, in zake onderzoek voor de ver werking van de in het a.s. winterseizoen te trekken bloemen, heeft vergissing plaa.s gehad. De-commissie bestaat uit de heeren P. Huig-sloot, P. Loos, N. Koek, C. Huig- feloot en E. Koek. Binnen afzienbaren tijd zal van de commissie een advies \1erwacht kunnen worden inzake de te volgon werk wijze. Donderdag 3 November zal de Coöpe ratieve Boerenleenbank alhier haar 25-jarig bestaan herdenken. Des avonds om 7 uur komen de leden in de groote Pancratius- zaal bijeen, waar dit feit feestelijk Zjal wor den herdacht. Bedriegen de voorteekenen niet, dan belooft deze avond schitterend te worden. WADDINXVEEN. Het jaagpad WaddinxveenGouda. Op de vragen van het lid der Stalen van de provincie Zuid-Holland, den heer A. Braat luidende als volgt: 1. Is het aan Ged. Staten bekend, dat op een paal, staande op het Jaagpad nabij Gouda, een nieuw slot gedaan is, zonder de boeren, die daarheen moeten rijden, daar van in kennis te stellen en een sleutel te geven, zooals voorheen het gebruik was? 2. Zijn Ged. Staten bereid te bevorderen, dat die boeren, die steeds daar heen plach ten te gaan, opnieuw van een sleutel wor den voorzien? Hebben Ged Staten geantwoord, dat zulks hun inderdaad bekend is. Ter toelichting wordt het volgende opge merkt: In 1906 is het Jaagpad geen rijweg door een slagboom afgesloten om te voorko men. dat door de schade, welke uit rij- en voertuigen aan het smalle en weeke pad zou worden aangebracht, de waterkeering ge vaar zou loopen te worden verzwakt. B. en W. van Gouda en van Waddinx veen hebben krach lens het bepaalde in art. 25 van hel Provinciaal Reglement op de wegen en voetpaden aan alle betrokken aan- wonenden op nun verzoek vergunning ver leend tot het berijden van het Jaagpad met een niet zwaar beladen en met één paard bespannen voertuig, zulks voor wat betreft het gedeelte van hunne woning tot den Bruggeweg te Waddinxveen. Deze vergun ninghouders kunnen derhalve van hunne woning rijdende over Waddinxveen Gouda bereikeji. Nadat enkele jaren geleden het Jaagpad een belangrijke verbetering had ondergaan, doden aanwonenden, die het maken van bedoelden omweg over Waddinxveen be zwaarlijk achtten, het verzoek om dat pad voor het verkeer open te stellen. Dit ver zoek kon met het oog op den toestand van de betrokken Gouwekade niet ingewilligd worden. Teneinde echter aan de geuite wenschen tegemoet te komen, werden ver voerders van lichte vrachten in de gelegen heid gesteld, rechtstreeks naar Gouda te rijden. Er is een proef genomen met een zoodanige regeling, dat de aanwonenden in het bezit gesteld worden van een sleutel, waarmede zij zelf den vorenbedoelden af- sluitpaal konden bedienen. Deze proef nu is als niet geslaagd te be schouwen. Meermalen bleek namelijk, dat men verzuimd had het slot weder aan den paal te bevestigen of dat men den paal zelf op een willekeurige plaats had geworpen. Toen eindelijk het slot geheel verdwenen bleek te zijn, is met het oog op de mogelijk heid, dat er in den nacht zware vrachten over de kade zouden worden vervoerd, hetgeen tot zeer nadeelige gevolgen voor de waterkeering had kunnen leiden, aan den paal een ander slot bevestigd. Den bijbe- hoorenden sleutel kunnen vervoerders van lichte vrachten thans, evenals dit eerder gebruikelijk is geweest, bekomen bij den gaarder der Gouwerechten, die in de nabij heid van den afsluitpaal kantoor houdt. 2. Op deze vraag wordt, met verwijzing naar de bij de beantwoording van de eerste vraag gegeven toelichting, geantwoord, dat Gedeputeerde Staten niet kunnen bevorde ren, dat de als proef gefaald hebbende rege ling opnieuw getroffen wordt. Gemeenteraad. De begrootingen 1928 vastgesteld. Aanwezig alle leden. Voorzitter de burge meester de heer P, A. Troost Het verslag der vergadering van 14 Octo ber wordt zonder op- of aanmerkingen goed gekeurd en nadat de voorzitter nog mededee- ling heeft gedaan van eenige ingekomen stukken, wordt overgegaan tot de behande ling der gemeeïitebegrootingen voor het dienstjaar 1928. De heer Fafianie opent de algemeene be schouwingen met een compliment aan het adres van het dagelijksch bestuur en den gemeente-secretaris voor de serieuze samen stelling der begrootingen, maar beeft tegen eenige posten van inkomst en uitgaaf be zwaren. welke hij gaarne naar voren zal brengen. In de eerste plaats vindt spreker het jam mer dat de post „opcenten op de Vermogens belasting" niet weer is gebracht van 40 op 100 opcenten. Verder zou spreker wat be treft de inkomstenbelasting gaarne zien dat de aftrek voor noodzakelijk levensonderhoud werd gebracht voor de gehuwden op f 800 en voor de ongehuwden op f 650. Ook vindt spreker het niet ondienstig dat scherper wordt toegezien op de uitvoering der bouwverordening. En dan heeft hij vooral het oov op de huizen welke in de laatste jaren zijn gebouwd aan den Onderweg en op de Kielkade. Telkenjare wordt door den raad een flink bedrag gevoteerd terzake subsidie voor de vereeniging tot bestrijding der t b. c. en dat is natuurlijk prachtig, maar wanneer dergelijke huizen worden gebouwd die be paald 9lecht zijn te noemen, ja in sommige! gevallen reeds nu bouwvallig zijn, waarin zich nu reeds scheuren vertoonen. dus toch ten, dan zijn dat ongetwijfeld broeinesten voor de i b. c.-bacillen. Vooral ook omdat in vele gevallen de afvoer van de faecalien niet of zeer onvoldoende is geregeld en dit een onhoudbaren en ongezonden toestand zeer in de hand moet werken. Ook zou spreker gaarne zien dat er verbetering werd aange bracht in de bestrating der Emma straat. Deze verkeert in een zeer desolaten toestand. Dan is het noodzakelijk dat woidt voorzien in de bestrating van het Oude Dorp en meer speciaal in den onhoudbaren toestand van hel trottoir. De eene heeft platte ste'enen ge bruikt, de andere opstaande, een derde keien, het is in een woord een warwinkel. Verder meent spreker dat B. en W. terzake de beplanting van de Oranje'laan leelijk bij den neus zijn genomen. Er is geen openbare aanbesteding gehouden en hierdoor is e'en en ander duurder geworden dan noodzakelijk is. Spreker heeft zich door een deskundige» laten inlichten. Dat het salaris van den opzichter van het electriciteitsbedrijf op de begrooting voor komt heeft hem verwonderd. Algemeen is men er van overtuigd dat deze ambtenaar kan worden ge'mist en du9 meent spreker dat het niet aangaat dit salaris maar weer op de begrooting te plaatsen. Wel wordt be weerd dat deze ambtenaar zich door pro paganda te voeren voor de bedrijven, ver dienstelijk kan maken, maar dat blijft de groote vraag. Voorts is spreker er dankbaar voor dat het college van B. en W. niet getornd heeft aan de' salarissen van de ambtenaren en werk lieden, noch er aan heeft gedacht pensioen- verhaal toe te passen. De heer Hijkoop thans het woord verkrij gende meent dat het niet meer dan billijk is pensioenverhaal op de ambtenaren toe te passen en dient een voorstel in, strekkende tot dat verhaal. Dit voorstel geen ondersteu ning vindende, wordt niet behandeld. De voorzitter de sprekers beanlwoordende begint met te zeggen dat B. en W. niet wc'er voorstellen zullen doen om opnieuw hon derd opcenten te gaan heffen op de vermo gensbelasting. De raad beeft er zich eenmaal in meerderheid tegen verklaard en daarom vindt het college van B. en W. geen termen aanwezig met nieuwe voorstellen terzake te komen. De voorziter gelooft voorts niet dat het col lege van B. en W. bij den neus zou zijn ge nomen, met betrekking tot de beplanting van de Oranjelaan. Trouwens geniet de uitvoer der van dezei werkzaamheden het volle ver trouwen en wordt bedrog zoo goed als bui tengesloten beschouwd. Nadat de voorzitter op de andere vragen nog heeft geantwoord krijgt wethouder Vis ser. tevens voorzitter der bedrijvencommissïe het woord en spreekt als zijn meening uit, dat de heer Schutte zich ongetwijfeld wan neer hij goed propaganda voor de bedrijven maakt, verdienstelijk kan maken en alzoo zijn salaris ten volle kan verdie'nen, indien hij ijverig is. Wethouder Herfst begeeft zich thans het terrein van den woningbouw en is meening toegedaan dat het met de h aan den Onderweg nog wel van stapel la Spreker geeft toe dat daar woningen die zich in minder goede conditie bevind maar toch meent hij dat het over het s meen nog al gaat. Nadat over en weer de verschillende sta punten ten opzichte van voornoemde zak nog nader zijn uiteengezet, begint de a ke'lsgewijze behandeling der begrooting. Volgnummer 135: belooning der vel wachters. B. en W. stellen den raad vooro gelden te voteeren voor het aanstellen v een „dienaar van Politie". Deze persoon zo! dan een salaris ontvangen van f 1000 uitsluitend worden aangewezen voor nac' dienst. De heer Fafianie1 zou liever zien dat w besloten om tel voteeren een bedrag voor f veldwachter. Deze zou dan ook den gehee:. dag en niet allen gedurende den nacht t beschikking van den burgemeester zijn dat acht spreker een belangrijk voordeel. De voorziter antwoordt dat ook hij de b schikking had over een volledige krach maar dat hij niet met de wethouders tot ove eenstemming ten opzichte van dit punt ku nende komen, ten slotte bij wijze van co promis, deze re'geling heeft getroffen. Het nu aan den raad uit te maken, of er ee veldwachter of een dienaar van politie worden benoemd. Ook acht de heer Fafianie het in het lang van den Zondagsrust der veldwacht dat er een volledige' kracht wordt benoe~ Dan kunnen ze althans om den andere Zondag meent spreker wel vrij zijn Ten slotte wordt besloten voorloopig v den tijd van een jaar met een dienaar politie in zee te gaan, en verder de maar eens „af te kijken". Vervolgens wordt mede op voorstel het brandbestuur besloten de post ,,onde houd der brandbluschmiddelen" te verfr gen, in verband met de instelling van nieuw weksystc-'em voor de vrijwillige bran weer. De uitwerking hiervan wordt aan en W. in overleg met het brandbesluur, ove gelaten. Gaarne zou de heer Fafianie zien dat vo: taan het onderhoud der plantsoenen publie werd aanbesteed Dit voorstel kan evenw in den raad geen meerderheid vinden wordt alzoo verworpen. De begrooling wordt verder vastgesteld i ontvangst en uitgaaf op f271.538.55 vo zoover betreft de geiwone dienst. De begrootingen voor het gas- en water leidingsbedrijf gaan verder onveranderd on der den hamer door. sluitende respectievelijJ met een saldo van f 3428.471/2 e f 3735.38 1/2. Bij de behandeling der begrooting voor h electriciteitsbedrijf komt ter sprake het sal ris van den electro-technischen opzicht Nadat de voorzitter de mededeeling hee gedaan dat dit is uitgetrokken als „proe voor een jaar. en de heer Schutte dus in d gelegenheid wordt gesteld zich krachten ontplooien, wordt de begroeting vastgesl: met een saldo van f 1458.46. Hierna sluitin Burqerlijke Stand. GeborenEverardus Johannes, J. van Velzien en M. C. Verkley. Adrianj D. v. J. van Rijswijk en W. Wolvers. Marina, D. v. L. van Wijk en M. C. Bie. Gerrit, Z v. Chr. Sannez en Slierend recht. Corn el is Gerrit, Z. v. Hofman en W. Bonefaas. Overleden: Pieter de Bruin, 40 jaar. Gehuwd: A.' J. Klever en C. M. Ye kleij. M. van Hofwegen en I. Hofma J. M. van Eeden Petersman en B. H venaar. C. Roos en A. Kraan. Lijst van onbestelbare brieven, te ontvangen aan het postkantoor alhier, v welke de afzenders onbekend zijn. Centraal Boekhuis, Amsterdam. D. van Kersten, Rotterdam. A. Fritze, V ibeck. De alhfier gehouden vlaggetjesd" vanwege de aftleeling Waddinxveen va het Centraal Genootschap voor Kinde Hersteliings- en Vacantie-kolonieB, hee f 142.71 opgebracht. Gevonden voorwerpenEen rozen, krans, een portemonnaie met inhoud, ee kruk van een auto, een sleutelring en ee WOUBRUGGE. Burgerlijke Stand. Geboren: Johanna Dorothea, D. van Th. Elslgeest en J. W. van^Egmond. Door een tiental liefhebbers van g schiedenis en kunst alhier, is het bedra saamgebracht tot aankoop van de zilvere gedenkpenning van Prins Maurits ann 1622 en deze geschonken aan de verzam- ling ten raadhuize alhier. Aan de Voreenigde Tonwfnbrickcn, de Zijl- dijk Leiderdorp, knnnen eenige flinke geplaatst worden. 468 op Donderdag 3 Nov. '27, 's morgens 10 nar te Aar- landerveen op de boerderij bewoond door den Heer J. RODENBURG van: 261 17 Kalfkoeien, 5 Vaar- koeien, 10 Klamvaarzen, 9 Graskalveren en onge veer 60000 h. kilo's best gewonnen hooi. Tegen contant geld, door den Notaris Mr. C VAN DER LEE Gelegenheid tot bez chtiging 2 uur voor den verkoop. RECTIFICATIE Yi. V2, 7-». V10 en V20 Trekking (N.S.) Verkrijgbaar bij den Hoold-Vertegenwoordiger en H.U. AGENTEN 2767a GARNEEKEN van mantels niet of zonder bijlevering van bont. Rcpareeren van bont mantels enz. 2772a Billijke prijzen. C. c. DEVELING-PRACHT. Bontwerkster, Haarl.weg 56 gevraagd 2766a Stationsweg 14* Wanneer U koopt weet U pas wat het wil zeggen werkelijk te drinken. HOFLEVERANCIER LEIDEN: Tclc oon 1842 R <17 471 Ondergeteekende maakt bekend dat hij sinds Maart 1.1.. in geen enkel betrekking meer staat tot de N.V, B VAN NOORT, Hoeden en Pettenmagazijn, gevestigd destijds te Leiden. 465 Door het verbindend worden van de nitdeelingslijst in het faillissement van n. C. HOOG EK VORST, vroeger wonende te Leiden, thans te Amsterdam is dit faillissement geëindigd. 430 De Curator Mr. W. DE CLERCQ. Langebrug 8a. van 8 3 uur. Niet beneden 15 jaar Zich aan ie melden tusschen 7 en 8 uur's avonds bjj Mevrouw MOHR, Fagel- straat 3, Lelden. 2781a (wtTTIC CUt««OU>) HAARWASCHMIDDEL •iiruzxa TTtïnrf pctPMi'J vu»aj3M« *FL£5SCttEN WS senx i+K ce voor; t TARSAVON COMWtNY -KURLEM 7705 GEVRAAGD: voor Afd. Expe 'itie. Brieven met uitvoerige in ichtmgcn en opgave van verlangd salaris aan bureau van dit blad onder No. 415. LEIDEN 428

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 10