DAMES PEIGNOIRS Fa. DE WILDE. Keelpijn? fORMAMlHT hebt U onze groofe collectie AGENDA. al gezien? BREESTRAAT 93 FAILLISSEMENTEN. BUITENLAND. TELEGRAMMEN. Donderdag. Huize Feenstra (Rapenburg 13): Vrouwen- vereen. ter bev. der theologische kennis. Spr. dr. G. D. Sax over Gustav Frenssen. Halfvier. Nutszaal: Ned. Chr. Vrouwenbond. Lezing met film van den heer Kruis, over „Re- classeeringswerk". 8 uur nam. Vrijdag. L'Union: A!g. Verg. Veefonds Leiden. Ned. Leger des Heils (Beestenmarkt): Samenkomst te 8 uur. Zaterdag, Ned. Leger des Heils (Beestenmarkt): Samenkomst te 8 uur. Dagelijks. „Casino-bioscoop", Hoogewoerd: Voor stellingen te 8 uur. Woensdag- en Zaterdagmiddag van 2 tot 4 uur kinder- en familie-malinée. „City-theater". Haarlemmerstr.: Bioscoop voorstellingen te 8 uur. 's Woensdags en 's Zaterdags malinée te 2 uur. „Luxor-theater". Stationsweg: Bioscoop- en Variété-voorstellingen Dagelijks te 8 uur. 's Woensdags en 's Zaterdags malinée te 2 uur. Trianon-Theater", Breestraat: Bioscoop- cn Variété-voorstellingen. Dagelijks te 8 uur. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 17 October tot en met Zondag 23. October waargeno men door do apotheek van den heer P. du Croix, Rapenburg 9, telefoon 807. RECLAME. Prijzen vanaf f2.70 9905 RIJNSBURG. Raadsagenda. Do Raad dezer gemeente vergadert Vrij dag a.s. des avonds te halfacht. Onderwerpen ter behandeling: 1. Inge komen 6tukken. 2, Verzoek van mcj. W. v. cl. ZwartRavens-bergen om ontslag als schoonmaakster van de Openbare Lagere School. 3. Machtiging van B. en W. oproe pen van sollicitanten schoolschoonniaak- ster. 4. Vaststelling Instructie Administra teur van de Bedrijven. 5 Vaststelling be drag zekerheidsstelling administrateur van de Bedrijven. 6. Machtiging aan B. en W. inrichting kantoor administrateur van de Bedrijven. 7. Vaststelling verordening be treffende de levering van electriciteit. 8. Vaststelling installatie-voorschriften Elec triciteit. Opgeheven: wegens gebrek aan actief de fa.il!. van R. Hofstra. Ocgslgeest; A. Stobbe, Den Haag en II. D. Berg, Zoeter- woude. Vernietigd door het Gerechtshof te 's-Gra- venhage: J. A. W. Swane, Juridisch student te Leiden. DE ALGEMEENE TOESTAND. Werk voor den Volkenbondsraad. Het secretariaat van den Volkenbond pu bliceert de nota, waarin Lithauen tegen de vervolging van Lithausche geestelijken en andere burgers te Wilna en Grodno door Polen protesteert. Volgens den wensch van Lithauen zal de kwestie op de volgende Raadsagenda geplaatst worden. DU-ITSCHLAND. De Schoolwet. Pruisen en de rijksvlag. De arbeidsconflicten In den Rijksdag werd het debat over de rijksschoolwet in eerste lezing voortgezet. Afgevaardigde dr. Runkei (Volkspartij) vestigde er -de aandacht op, dat de minister van de Volkspartij zich zijn houding ter zake van een aantal punten nog voorbehouden had. Met medewelen van de andere mi nisters was van dit voorbehoud openlijk mededeeling gedaan De fractie erkende, dat hot wetsontwerp een bruikbare grondslag was voor verdere onderhandelingen. Zij behoudt zich echter volkomen vrijheid voor ten aanzien van eventueele amendementen zoowel als ten op zichte van het geheele ontwerp. De Pruisische regcering publiceerde vol gend besluit: Het staatsministerie beschouwt hel als een ïiationalen plicht en als een politieke nood zakelijkheid, dat bij plechtigheden, waaraan vertegenwoordigers van de staatsregeering of van haar ondergeschikte autoriteiten deel nemen, de gedachte van de Rijkseenheid en van trouw aan het rijk duidelijk door het vlaggen met de rijkskleuren zwart-rood-goud tot uiting komen. Het ministerie gelast daarom, dat verte genwoordigers van de Pruisische staatsauto- riteiten aan plechtigheden, waarbij gevlagd wordt, slechts dan mogen deelnemen, wan neer de rijkskleuren op de eereplaat9 prijken en aan deze kleuren een goed en waardig aandeel in den vlaggentooi ingeruimd wordt. Voor de beslissing over de deelneming van vertegenwoordigers van autoriteiten moet, voor zoover bedoelde plechtigheden niet door rijks-, staats-, of gemeente-autoritejten zelf voorbereid worden, vastgesteld worden, of en in hoeverre aan de eischen van deze order voldaan wordt. Met de uilnoodiging van den rijksminister van arbeid, 'om de onderhandelingen over 't conflict in de midden-Duitsche bruinkool- industrie voort te zetten, is de staking in een beslissend stadium gekomen. De stakingsleiding verklaart, dat, wan neer men er in slaagt heden tot overeen stemming te komen, hot technisch toch niet mogelijk is, vóór Maandag den arbeid te her vatten. Indien overeenstemming wordt bereikt, zullen onmiddellijk gedelegeerden-vergade ringen bijeen worden geroepen, om zich uit te spreken over de voorgestelde overeen komst. Over 't algemeen, heeft de staking zich nog uitgebreid maar blijft het rustig. Enkele gevallen van mishandeling van werkwilli gen hebben zich echter voorgedaan. Ingevolge gebrek aan kolen is de suiker raffinaderij van Dessau, een der grootste ondernemingen van midden-Duitschland, stilgelegd. Meer dan twee duizend man zijn hierdoor werkloos. Een deel der arbeiders kon voor instandhouding der noodzakelijke werkzaamheden aan den arbeid blijven. De mijnwerkersbonden in het Roergebied hadden aan de vereeniging van mijneige naren schriftelijke onderhandelingen ver zocht over een loonsverhooging. In zijn antwoord betreurt de mijneigena- renbond het, op dit verzoek niet te kunnen ingaan, daar hij met de motieven, waarop dit verzoek werd gebaseerd, niet kan accoord gaan. Overigens, zoo luidt verder liet antwoord, is de economische positie van de mijn-in dustrie in het Roergebied de laatste maan den zoodanig verslechterd, dat de bond lie ver onderhandelingen over loonsverlaging, dan over loonsverhooging zou beginnen. FRANKRIJK. De financiën De moord op Petljoera voor 't gerecht. Na Tainlevé te hebben gehoord verwierp de Kamercommissie van financiën met li Tegen li stemmen het socialistische amen dement, strekkende om de stemming over de credieten voor de oproeping der reser visten op te schorten. Zjj nam vervolgens met 15 tegen 3 stemmen het hoofdstuk der begrooting van het ministerie van oorlog nopens de credieten voor de instructie aan. Overeenkomstig het verzoek van Poincaré heeft de commissie de. amendementen, wel ker aanvaarding een tekort op de begrooting van 1923 ten gevolge had kunnen hebben, van het ontwerp afgescheiden. Zij betreffen de vermindering met 5 pet. van het registra tierecht bij den verkoop van onroerende goederen, waarvoor ingevolge de constitu- tioneele belasting reeds 7 pet. ten bate van de amortisatiekas moet worden betaald. De commissie aanvaardde de amende menten nopens de gelijkstelling van zekere builenlandsche effecten met de Fransche en een amendement ten gunste van de gepen- sienneerde oudstrijders. Aan het slof der zitting diende de rappor teur-generaal de begrooting in voor 1928, welke sluit met een batig saldo van 123 millioen. Onder groote belangstelling is het proces begonnen tegen Schwartbard, den moorde naar van Polljoerak den Oekrajienschen helman Een groote politiemachl hield in en buiten het Paleis van Justitie tbezicht. De vrouw van Petljoera en zijn broer woonden de zitting bij. Met een scherpe, doordringende stem ver telde de beschuldigde, na voorlezing der acte van beschuldiging, hetgeen er op dien bewuslen Meidag in 1926 is gebeurd. In den aanvang was hij kalm doch later wond hij zich zeer op. Petljoera had hij gedood omdat deze een groot moordenaar was als aanzetter tot pogroms als anderszins. Als rasgenoot heeft Schwatzbard daarvoor wraak genomen. Gezien de menlalitei! van een Fransche jury lijkt daarom vrijspraak niet zoo vreemd. Alleen: er is nog een ander gezichtspunt. In sommige kringen wil men in-den dader zien een agenl der sovjets, die in Petljoera een gevaarlijk tegenstander uit den weg deden ruimen, maar vooralsnog klinkt het wc:nig waarschijnlijk. Schwartzbard is ge naturaliseerd Franschinan en heeft in den oorlog in de Fransche gelederen meegestre den. ENGELAND. Cecil's opvolger. Medegedeeld wordt, dat de koning de be noeming heeft goedgekeurd van Ronald Mc. Neil tot kanselier van het hertogdom Lan caster. als opvolger van Lord Cecil of Chel- wood. Mc Neil is financieel secretaris van de schatkist. HONGAklJE. Grensincident Een grensincident heeft zich voorgedaan te Battonia aan de Rocmeensch-Hongaar- sche grens, waar des nachts een chauffeur op Hongaarsch gebied door een Roemeen- sehen wachtpost doodgeschoten is. POLEN. Het parlement naar huis ge zonden Cook toch toegelaten Verschenen is een decreet van den staats president waarbij de zittingen van Land dag en Senaat voor gesloten worden ver klaard. Dus toch! Dit verscherpt het conflict tusschen regee- ring en parlement opnieuw. Cook heeft een telegram ontvangen van het uitvoerend comité der mijnwerkers-inter nationale te Warschau, meldend dat het Poolsche departement van buitenlandsche zaken aan den Poolschen consul te Londen order zond, hem (Cook) een visum te ver strekken. De vergadering te Warschau is tot morgen uitgesteld. Dan zal Cook per vliegtuig in de Poolsche hoofdstad aankomen. RUSLAND. De binnen- en bnitenl. politiek. Uit Moskou wordt gemeld, dat Dinsdag j.l. een zitting heeft plaats gehad van het poli tiek bureau. In deze zitting werd de binnen- landsche politieke toestand besproken. Stalin bracht rapport uit over de verhou dingen in de communistische partij. Hij drong er op aan, dat krachtiger maatregelen tegen de oppositie zullen worden genomen en stelde voor: le. ontbinding van de oppositie in de com munistische partij. 2e. uitsluiting van alle aanhangers der oppositie uit de partij. 3e. verbod tegen Trotzki en Zinowief uit le vaardigen, om redevoeringen te houden. Tsjitsjerin bracht arpport uit over den buitenlandschen politieken toestand. Hij constateerde dat de betrekkingen tusschen Frankrijk en Rusland sinds de terugroeping van Rakofski uit Parijs verbeterd zijn. De nieuwe Russische gezant te Parijs Dowgalewski zal dezer dagen naar de Fran sche hoofdstad vertrekken. In Moskou hoopt men, dat de Fransche re geering tegemoetkoming zal toonen in de kwestie der regeling van de schulden-van .voor den oorlog en de onderhandelingen over een garantieverdrag met Rusland zal willen bèspoedigen. Tsjitsjerin deelde verder nog mede, dat de Perzische regeering nog in den loop van deze week het Russisch-Perzi9ch verdrag zal ratificeeren. Litwinol heeft in een rede voor 12000 arbeiders over de builenl. politiek nog eens weer gezegd, dat Rusland bereid is de be trekkingen met Engeland weer le hervatten, maar op voet van gelijkheid. Een nieuwe poging? VEREENIGDE STATEN. Tegen een „natten" candidaat Het bestuur van de Anti-Saloon League heeft een beroep gedaan op haar supporters om-1,000,000 dollar bijeen te brengen voor een campagnefonds, dat gebruikt zal wor den om te verhinderen, dat door één der po litieke partijen een „natte" candidaat be noemd zal worden voor de presidentsver kiezing van 1928. De mogelijkheid, dat de democraten AI Smith, gouverneur van New-York, één der verbitterdsle tegenstanders van het 18de amendement zullen kiezen, heeft de League tot deze actie gedreven. BUITENLANDSCH GEMENGD. UIT DE VLIEGWERELD. Volgens een bericht, door den vertegen woordiger der Associated Press te Berlijn ontvangen, zou de begeleider van Koennecke graaf Solms, in het vliegtuig gewond zijn. Koennecke zou daarom besloten hebben, graaf Solm9 met het vliegtuig naar Kaapstad te brengen, vanwaar hij naar Duilschland terugkeeren zou. Men houdt rekening met de mogelijkheid, dat de verwonding van graaf Solms de afbreking van den vliegtocht tengevolge hebben zal. Dei vier R. A. F.-vliegbooten zijn gister middag een uur te Bordeaux opgestegen en tegen den avond in de haven van Marseille neergestreken zonder tusschenlanding. Kapitein Lancarter en mevrouw Kerth Millar zijn op hun tocht naar Australië in hun Baby Arro-machine gisteren te Pisa aangekomen. Zei hadden onderweg veel op onthoud en storm. Vandaag gaat de tocht naar Rome. DRIE MANNEN VERDRONKEN Een roeiboot waarmee zes arbeiders bij Stekingen over den Rijn gezet werden, is door deining omgeslagen, waardoor drie mannen, onder wie twee vaders van groote gezinnen, zijn verdronken. EEN VERIJDELDE SPOORWEG-AANSLAG. Tusschen Oppeln en Meisse in Opper- Silezië is Vrijdag jl. bij het 'dorpje Bausch- wilz een aanslag op den spoorweg gepleegd, die door oplettendheid van een machinist niet tot een ongeluk geleid heeft. De schroe ven van acht dwarsverbindingen bleken losgemaakt te zijn en de rails waren met groote sleenen bezwaard. Als daders zijn nu drie scholieren uit het dorp Bauschwitz aangehouden die door het lezen van Nick Carler-lileraluur tot hun onverantwoorde lijke daad gekomen waren. OPGRAVINGEN IN HET ATHENE DER OUDHEID. Naar Reuier uit New York meldt heeft een onbekend gebleven maecenas de 2.250,000 dollar toegezegd welke noodig zullen zijn om te Alhene over een uitge strektheid van 10 vierk. K.M. opgravingen en oudheidkundige nasporingen le verrich ten ter plaa'tse waar in de oudheid het marktplein van de stad had gelegen. De werkzaamheden zullen aanvangen in 1929. De Grieksche regeering heeft reeds de vereischle toeslemming gegeven. MOORDAANSLAG OP DRIE ITALIANEN. Te Chockicr, een dorp bij Luik. zijn drie Italianen, die bij den consul waren ge weest, ten einde een pas te bekomen voor Frankrijk, om zich aldaar met hun gezin te vestigen, bij avond overvallen. Een der Italianen werd doodgeschoten, de tweede doodelijk gewond, de derde wist te ontko men. Uit het onderzoek zou blijken, dat de misdaad aan een politieke wraakneming van communistische landgenooten dient ge weten te worden. De slachtoffers waren gewezen communisten, die echter sedert eenigen tijd voor de fascistische opvattingen bleken gewonnen te zijn. EEN STOOMSCHIP OP EEN WALVISCH. Het stoomschip „Devanha" van de P. en O.-lijn, is dezer dagen op weg van Colombo naar Aden, bij mooi weer en kalme zee op een grooten walvisch geloopen. Door de kracht, waarmede het schip voer. drong de boeg in het lichaam van den visch, waar door deze aan het schip bleef vastzitten. Dit zag zich dientengevolge genoopt te stoppen. Dit had het gewenschte gevolg, want zoodra het schip stilhield, viel de walvisch van den boeg af en zonk. De lengte van den walvisch was volgens schat ting meer dan acht meter. TREINAANSLAG IN MEXICO. Er werden zes personen gedood en ver schillende gewond, toen Mexicaansche re bellen een bom wierpen, die een trein ver nietigde ten Z. van S. Louis Potosi. De re bellen plunderden den trein. Volgens een telegram uit "Washington deelde de Amerikaansche consul te Mazat- tan aan het dept. van staat mee, dat de bandieten W. Mitchell, den Engelschen administrateur van de Amajaemijnen in het district Nayarit gevangen genomen hebben. Zij nagen een rantsoen van 5000 pesos onder bedreiging hem te dooden. De bandieten hebben ook een postzak genomen met 2000 pesos voor de salarissen der mijn werkers bestemd. Er zijn 4 soldaten van het escorte gedood. Van de beide bommen, door de bandieten gebruikt, ontplofte er een onder een 2e klas wagen, de andere verwoestte de baan vóór den trein. Volgens een laatste bericht zijn er 10 per sonen gewond van wie er 2 overleden zijn, zoodat het totale aantal dooden 8 bedraagt. De bandieten hebben zich in de bergen teruggetrokken met een buit van ca. 10.000 pesos. EEN DOODE AAN HET STUUR. In een der straten van Chicago werden de voorbijgangers plots tot staan gebracht doordat uit een- passeerende auto eenige snel op elkaar volgende revolverschoten opknalden. Meteen werd een deur van den dichten wagen opengegooid, waaruit de lij ken van twee meisjes op straat rolden. De auto reed nog even door, slingende en reed tegen een lantaarnpaal te pletter. Het bleek toen dat een doode aan het stuur zal Op den bodem van den wagen werd een revolver gevonden; de politie heeft nog niet uit kunnen maken, of de bestuurder eerst de meisjes en toen zich zelf dood schoot, of dat een vierde persoon, die wist te ont snappen, dezen drievoudigen moord heging. De kennissen der meisjes nemen het eerste aan. De jonge man, die den wagen bestuurde, leed aan tuberculose, en deed enkele uren te voren nog een poging om zijn hesten vriend het leven te ontnemen, zoo vertelt men. DE DUITSCHE RIJKSDAG. BERLIJN, 20 Oct. (V. D.) Heden zal de Rijksdag de lsle lezing der schoolwet be ëindigen. Voor Zaterdag zullen nog eenige kleine wetsontwerpen en interpellatie worden be handeld waarna de Rijksdag voor korten tijd uiteen zal gaan. Dr. VON KNILLING OVERLEDEN. MUNCHEN, 20 Oct. (V. D.) De rroe- gere Beiersche minister-president dr. Eugen von Knilling is hedenmorgen na een operatie op 62-jarigen leeftijd te llünchen overleden. Hij was van November 1922 tot Juli 1924 minister-president van Beieren. Hjj was lid van de Beiersche Volkspartij. DE EURÓPEESCHE SPOORWEGEN. PRAAG, 19 Oct. (Wolft). In de heden ge houden voltallige zitting der Europeesche conferentie voor het vaststellen der dienst regelingen op de spoorwegen werd het Bel gische voorstel, om den zomertijd in de Mid- deleuropeesche staten voor dezelfde periode te doen gelden als in de Westeuropeesche landen, aangehouden. Het Fransche voorstel, om de aanstaande zomerdienstregeling op Maart 1928 te doen aanvangen, werd aange nomen. Ook het Zwitsersche voorstel, om ook den Volkenbond tot de conferentie uit te noodigen, werd goedgekeurd. De volgende conferentie zal te Weenen bijeenkomen, waarschijnlijk op 22 Oct. 1928. FRANKRIJK EN ZWITSERLAND. GENEVE, 20 Oct (V. D.) Inzake de on derhandelingen over hel handelsverdrag met Frankrijk zijn nog slechts weinig vor deringen gemaakt. De Zwitsersche delegatie wacht op het beloofde gedetailleerde en schriftelijke ant woord van den Franschen verlegenwoordi- gers. Zoodra men in het bezit hiervan is zal het antwoord onderzocht en aan den Bondsraad worden voorgelegd. De bespre kingen zullen worden voortgezet. NIET NAAR RUSLAND. PARIJS, 20 Oct. (Belg. Tel'. Ag.) De per manente administratieve commissie der so cialistische partij weigerde aan haar leden verlof om naar Ruslnnd le gaan teneinde deel te nemen aan de geestelijkheden der viering van den verjaardag der Russische revolutie. STAKING IN SPANJE GEËINDIGD. MADRID. 20 Oct. (Belg- Tel- Ag) Volgens officieele berichten is het conflict der mijn werkers mi Aslurië opgelost wegens de nieuwe voorstellers door de arbeiders ge daan. RECLAME. Neem dan zonder uitstel Formamint. Dan zult ge Uw keelpijn spoedig genezen. Formamint doodt de bacteriën in mond en keel en voorkomt zoodoende besmettelijke ziek ten, zooals Qtiep, Roodvonk, Influenza, enz. Bescherm ooh Je gezondheid van Uw hulsgenoolen door hun getegeld Formamint te geven. De keel-ontsmetteode tabletten In alle Apoth. en Drog. I,per flescK 9871 RUSLAND EN JAPAN. TOKIO, 20 Oct. (Reuter). De bladen hier stellen zeer veel belang in de reis van den zakenman Kuhara, die, nadat hij een audiëntie had gehad met den keizer, a.s. Zondag zal vertrekken voor een nieuwe missie naar Moskou en Berlijn. Het blad „Kokumin" brengt deze reis in verband met het aanstaande bezoek van burggraaf Goto, uit Moskou, en beschouwt dit als een poging om een verbond op te richten tasschen Japan, Rusland en Duitschland, om Japan in zijn tegenwoordige onvoordeelige positie, ontstaan door het annuleeren van het EngelschJapansch ver bond, te beschermen. De Japansche regeering ontkent, dat er verband bestaat tusschen beide bezoeken, en verklaart, dat Kuhara voornemens is den economischen toestand in Rusland te be- studeeren alvorens te onderhandelen ovel eer. handelsverdrag. Het bezoek van burggraaf Goto zou on officieel en geheel persoonlijk zijn. ARBEIDSCONFLICT IN AUSTRALIË. LONDEN, 20 Oct. (Reuter). Naar uit Ade laide wordt gemeld is in Zuid-Au9tralië een strijd uitgebroken om het zeggenschap over den arbeid tusschen de vakvereenigingen en den spoorwegcommissaris Webb, een Ameri kaan die in 1922 tot defce functie werd be noemd. Deze heeft de regeerings-spoorweg-. werkplaatsen te middernacht gesloten we gens een staking, uitgebroken onder de vor mers naar aanleiding zijner weigering tot wederindienslneming van twee dienstweige raars. De commissaris heeft den steun der rc-'geering. UIT DE VLIEGWERELD. LISSABON, 20 Oct. (V. D.). Miss Elder en Ilaldeman worden Maandag alhier ver wacht. MONTEVIDEO, 20 Oct. (Reuier). Kapitein Costes, die Dinsdagavond tengevolge van een onweder genoodzaakt was te Pelotas te dalen en voornemens was een nonstop- vluchl te maken van Rio de Janeiro naar Buenos Aires, heeft telegrafisch bericht, dat hij voornemens is hedenmorgen opnieuw weg te vliegen. BANGKOK, 20 Oct. (Reuter). De Fran sche aviateur, kapilein Challe, die een vlieg tocht maakte van Parijs naar Siem, is heden komende van hel vliegveld Villacoublay bij Parijs, hiel* aangekomen. BERLIJN, 20 Oct. (V. D.) Een te Daimstadt opgestegen ballon, die .deelnam pn den wedstrijd van de Leipziger Messe, is na een tocht van meer den 2000 K.M., bij Illinom nabij Moskou gedaald. SIDNEY, 20 Ooct. (Reuter). De pre mier Bavin heeft aan kapitein Kingsford Smith, die wil trachten van San Francisco naar Sydney te vliegen, geseind, dat het niet mogelijk is hem nieuwen financieels steur te verleenen, en dat h>j Sm'th dea tocht dus sterk ontraadt wegens de daaraan verbonden gevaren. IN HOOGER BEROEP. BOEDAPEST, 19 Oct. (Wolff). Yrouw Groeller, die wegens moord op haar man tot levenslange gevangenisstraf was -veroor deeld, werd in hooger ber^pp. veroordeeld lat de strop. Haar beide medeplichtigen, die de daad feitelijk volvoerden, en met wie zij in ongeoorloofde verhouding stond, werden ver oordeeld, de een tot levenslange gevangenis straf, de ander tot 15 jaar tuchthuis. OVERSTROOMINGEN IN YOUGO SLAVIË. BELGRADO, 20 Oct, (V.D.) Uit het Oos telijk gedeelte van Zuid-Slavië worden be richten ontvangen over groote overstroo mingen tengevolge van de hevige regens. Vele huizen zouden zijn verwoest. Twee spoorwegbruggen zijn ingestort. Het spoor wegverkeer is gedeeltelijk verbroken. 2X

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 2