DAHCING Plaats Open Zondag - L'UNION Stee-straat Gem, vrij Bovanhuis Winkelhu s ANTIEK GEMENGD NIEUWS. KERK- EN SCH00LNIEUWS. UIT DE OMSTREKEN. Katwijk aan Zee Mahoniehouten Kabinet, £KQLISH BIOSCOOP „SCALA" IN DEN HAAQ GESLOTEN. Hel nieuwste Haagsche bioscooppaleis „Scala" in de Wagenstraat, dal eerst eenige weken ceopend is heeft zijn voorstellingen gestaakt Financieele moeilijkheden, we gens de slechte bedrijfsresultaten zouden de oorzaak zijn Het moei in de bedoeling liggen hinnen eenieen tijd onder nieuwe directie hel theater weer als bioscoop te gaan exploiteren. HET CONGRES VAN „HORECAP" Te Groningen is hel Iwecdaagsch con gres van „Horecaf" gehouden onder voor zitterschap van den heer Van Hanja, te Scheveningen, die een welkomstrede uit sprak. Vervolgens nam de burgemeester het woord. Hij gal een kort overzicht van het hotelbedrijf in vroegere dagen. Spr. uitte ten slotte de beste wenschen voor het congres. Een uitvoerige discussie werd gevoerd over de afschaffing van het fooienstelsei en de vervanging daarvan door een bedrag van 10 procent op de rekening Vele spre kers wilden die vervanging wel ten aanzien van de hotels, speciaal de grootere, maar niet voor de café's en restaurants Het Hoofdbestuur zal rekening houden mei het personeel en ried aan het vraagstuk nauw keurig te bezien. De heer Kropveld hield daarna een rede over „Middenstand, middenstandscrediet- wezen en hotelwezen". De hotelhouders, enz. behooren tot den middenstand dien men kan indeelen in een handeldrijvenden en industrieelen middenstand. Het hotelwezen acht spr. van groot belang voor de maatschappij met het oog op de vele leveranties bijv. voor de talrijke vreem delingen, die millioenen in het land bren gen. Hel is dus noodig, aldus spr., dat de autoriteiten het bedrijf zooveel mogelijk steunen, door wegneming van belemmerin gen, soepele wetgeving en belasting. Vervolgens hield mr. A J. Herzberg te Amsterdam een rede over de Drankwet en de Wettelijke aansprakelijkheid. Op den tweeden dag sprak allereerst de heer A. Ingenool Jr. uit Den Haag over „De Pers en het Hotelbedrijf". Vervolgens hield de heer W T. Detinger een inleiding over „De arbeidsbemiddeling en de internationale uitwisseling van jeug dige arbeidskrachten". Hierna werd besloten dat hel volgend congres te Utrecht zal worden gehouden. Bjj Kon. besluit zjjn benoemd tot lid van het Centraal College voor de Reclas- seering mr. dr. C. J. H. Schepel, raadsheer in den Hoogen Raad en mr. dr. W. A. J. M. Fick, rechter in de rechtbank te 'a-Graven- INBRAAK TE ROTTERDAM. In den kousenwinkel van de firma S. in de Jonker Fransstraat te Rotterdam hadden inbrekers zich toegang verschaft, nadat zij de buitendeur met een valschen sleutel hadden geopend. Een groote partij dames kousen en heerensokken ter waarde van ongeveer f 2000 werd uit den winkel ge stolen. Ook een bedrag van f 43, welk geld zich in de kassa bevond, was door de in brekers meegenomen. Zij hadden alles overhoop gehaald en toen 's morgens de eigenaar in zijn zaak kwam, vond hij nog een klein partijtje goederen gereed liggen, om mee te nemen. De dieven zijn gestoord, of hadden reeds te veel bij zich. om ook dit pak mee te nemen. LEVENSGEVAARLIJK GEWOND. Gistermiddag omstreeks kwart voor vijf heeft op den Meers9enerweg te Limmel een ernstig ongeluk plaats gehad. De landbou wer B. R. wilde juist met zijn kar op het kruispunt aldaar den Meerssenerweg pas- 6eeren, toen een auto, bestuurd door den 18-jaTigen C. uit Venlo, met groote snelheid uit de richting Meerssen kwam aanrijden. R., die naast zijn wagen liep. werd door den auto gegrepen en meegesleurd. Zwaar ge wond, met een schedelbreuk, een dubbele beenbreuk en een heupfractuur moest de man naar CalvariënbeTg te Maastricht wor den overgebracht Zijn toestand is uiterst zorgwekkend. BRANDEN. Te Zeist brak gistermiddag, vermoedelijk door een vonk van een sigaar of sigaret, die op een der pakken tabak is terecht gekomen, brand uit in den tabaksvoorraad op de bovenverdieping van de N. V. Ta baksfabriek voorheen A. J Reynvaan aan de Donkere Laan. Doordat de motQrspuit spoedig water gaT, bleef de schade beperkt tot het verloren gaan van pl.m. 1000 K.G. fijne tabak Vele ruiten van de fabriek, die ook veel waterschade had. zijn gesprongen. Alles wordt door verzekering gedekt. Te Lonneker is des nachts tegen twee uur een boerenhuis, bewoond door den ar beider V., door onbekende oorzaak tot den grond toe afgebrand. De bewoners merkten den brand pas toen de rook in hun slaap kamer was doorgedrongen Zij konden zich slechts redden door in nachtgewaad uit het raam van een opkamertje te klimmen. De geheele inboedel, alsmede de hooivoor- raad zijn verloren gegaan. Het vee kon worden gered. Alles was verzekerd. De brandweer, welke ter plaatse was, kon wei nig uitrichten, daar door den feilen wind het huis spoedig afgebrand was. Vrijdag i9 het vaartuig van Meper Bou- land, dat geladen was met slroo, te Nieuw- weerdinge een prooi der vlammen gewor den. Te Heer Hugo waard is het perceel van den heer A Blaauboe;, die er een wagen- makerij. rijwielhandel en sigarenwinkel houdt, tol den grond afgebrand Niets kon worden gered Oorzaak onbekend Door onbekende oorzaak is te St Wille- brord de woning van J afgebrand Een deel van den inboedel kon wordpn gered. Verze kering dekt de schade WEER EEN VALSCHE MUNTER GEARRESTEERD. Behalve de reeds gemelde gepension- neerde spoorwegbeambte P. v. d W. te Blerich. is op diens aanwijzing nog aange houden zekere E S arbeider te Tegelen, een jongeman van 19 jaar en Duitscher van geboorte, die echter reeds zoo bedreven in het valsche-muntersvak schijnt te zijn ge weest dat hij den gepensionneerde ..het vak" schijnt geleerd te hebben Nog een derde persoon zekere J. de B., die mede- geholpen heeft, het geld uit te geven, is aangehouden. De gearresteerden zijn naar Roermond overgebracht en ter beschikking gesteld van den officier van justitie. DOODELUK MOTORONGELUK. Gistermiddag half vijf reed de landbouwer P. Heesterman te Oude Tonge op den Stad- echendijk tusschen Middelharnis en Stad aan 't Haringvliet met zijn motorrijwiel tegen een 9leen. waardoor hij kwam te val len. Zijn schedel werd verpletterd. De man was op slag dood. Hij laat een vtouw met een kind na. DE ONBEWAAKTE OVERWEG. Een ongeluk in Friesland. Op den onbewaakten overweg bij Corn- jum (Fr.) is de veelransportauto van den veehandelaar Tadema te Vrouwbuurt giste ren door een trein gegrepen. Van de beide inzittenden, twee zoons van Tadema, werd één gedood. De andere is, levensgevaarlijk gewond, onder geleide van een arls, per trein naar Leeuwarden vervoerd. Het uitzicht op de lijn was vrij. PONT MET AUTO GEZONKEN. Gistermorgen zou de vrachtauto van den heer Bangma te Oosterzee (Fr.) overgezet worden over de Lemsterrijn in den weg tusschen Follega en Oosterzee. Bij het aan boord rijden van de auto brak de ketting, waarmede de pont aan den wal bevestigd was Hierdoor dreef'de pont af met de auto, die er halverwege opgereden was. De pont is ten slotte, met de-auto er op, gezonken. De inzittende chauffeur wist zich nog juist te redden. De scheepvaart werd niet gestremd. „Vindt u het pianospel van mijn dochter niet bijzonder zielvol?" „Ja 't herinnert mij aan Paderew9kl". „In hoever, meent u?" „Wel, die speelde ook met twee handen". PREDIKBEURTEN. VOOR ZONDAG 25 SEPTEMBER. LEIDEN Doopsgez. Gem.: Voorm. 10 uur, ds. Bonga Eglise Wallonne: dimanche 4 dix heures et demie du matin, Mr. E. Michelin, pasteur 4 la Haye. Evang. Luth. Kerk- Voorm. halfelf, mej. L. C. Dufour, propte, te Haarlem. Rem. Geref Gem.: Voorm. halfelf, dr. Lente. Kinderkerk (Middelweg): Nam. halféén, mej. B. Wesslra. Ver. ,van Vrijz. Herv (Volkshuis): Voorm. halfelf. ds. Boer. van Den Haag K. Vrije Kath. Kerk: Zaterdagnam. 8 uur, Vespers en Lof; Zondagmorgen halfelf, Mis. ALPHEN AAN DEN RUN. Ned. Herv Kerk (Julianastraal): Voorm. 10 uur, ds. Veldhoen (H D.); nam. 7 uur, ds A. J. v. Heyningen, van Rijswijk. Hulpgebouw Gouwsluis: Nam. 7 uur, ds. de Bruin. Ned Herv. Kerk (Oudshoomscheweg)' Voorm. 10 uur, ds. Van Linschooten. Evangetisatiegehouw (Hooftstraatl Voor middag 10 uur en nam halfzeven, ds. Van Apeldoorn, van Bennekom. Geret Kerk (Raadhuisstraat): Voorm 10 10 uur. ds. Boseh. nam. 6 uur. de heer Kamper Geret Kerk (GrijpesteinStr.)- Voorm 10 uur, de heer Kamper, cam. 6 uur. ds. Srhouten Geref. Kerk (Hooftstraat): Voorm. 10 "ur en nam halfzeven, ds. Wientjes. BOSKOOP. „Salvatori"- Voorm. halftien en i.-a. o uur. ds Pras van Klundert. Ned Herv. Kerk Voorm. 10 uur. ds Glas. Gerei. Kerk' Vóorm 10 en nam. 6 uur, ds P van Hazen van Honselerdijk. Ned Herv (Geref.) Evangelisatie: Voorm halftien en nam 6 uur. ds. W. Bieshaar, van Den Haag HILLEGOM. Ned Herv Kerk: Voorm. 10 en nam 5 uur, ds Grolle Geref Kerk Voorm 10 uur en nam 5 uur. ds J van Herksen. Chr Geref Kerk' Voorm. 10 en nam 5 uur. leesdienst. KATWIJK AAN DEN RUN. Ned Herv Kerk Voorm. halftien en nam. 6 uur. ds Bollee. Geref Kerk Voorm. halftien en nam. 6 uur, ds. Meijering. KOUDEKERK. Ned. Herv. Kerk Voorm 10 uur en nam. halfzeven, ds. Israel. Geref Kerk: Voorm 10 en nam. 7 uur, ds Haspers. LISSE. Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur, dr. Akkerman, van Öegstgeest, nam. 5 uur. ds. G van Dijk Azn. Geref Kerk: Voorm halftien en nam. 4 uur. dr. Th. Ruys Jr. Chr. Geref Kerk: Voorm. 10 en nam 5 uur, ds. S v. d. Molen. Geref Gem.: Voorm. halftien en nam. 4 uur, leesdienst. Ned. Prot. Bond: Voorm. kwart over tien, ds. G. Hulsman van Den Haag. NOOFnVT.vr- - OTTT Ned. Herv, Kerk' Voorm 10 uur, ds. G. van Dijk, van Lisse. SASSFNHETM. Ned. Herv. Kerk: Voorm. 10 en nam. 5 uur, ds. Krijkamp. Geref. Kerk (Concordia): Voorm. halftien ds Gunst van Öegstgeest, nam. 6 uur, ds. Boeijenga. Geref. Kerk (Tentoonstellingsgebouw): Voorm. halftien, ds. Boeijenga; nam. 5 uur. ds. Gunst van Öegstgeest. Chr. Geref. Gem. Voorm. 10 uur. lees dienst; nam. 5 uur, de heer D. L. Aangeen- brug. WOUBRUGGE. Ned. Herv. Kerk: Voorm. 10 uur en nam. halfacht, ds. Joh. Kijne. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 7 uur, ds. D. Nauta. ZOETERWOUDE. Ned. Herv. Kerk: Voorm. halfelf. de heer Verburgt, van Leiden. ZWAMMERDAM. Ned. Herv. Kerk: Voorm. 10 uur. ds. Kloots; nam. 7 uur, zendeling De Neef. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 7 uur, preeklezen. R NED.-HERV. KERK. Beroepen: Te Schoonoord (Dr.): I. Fabel-, te Doetinchem. Aangenomen: Naar Kielmindeweer (Gr.): J B. Kleffens. te De Wilp (Gr.); Naar Vrie- zenveen: O. Groenewoud, te Parrega. GEREF. KERKEN. Bedankt: Voor Zetten-Elst: G. Staal, te Culemborg. CHR. -GEREF KERK. j Beroepen: Te Gouda: J, B. G. Croes, te Bussum; Te Maarsen: H. Biesma. te Gro ningen. AALSMEER. Bij genoegzame deelname zal hier dezen winter een verband-cursus worden gehouden, i waarvan het initiatief werd genomen door do afd. van „Het Witte Kruis". Dr. Oei heeft zich bereid verklaard den cursus te leiden. HAARLEMMERMEER. L. van Andel. f Vrijdagmiddag is do bekende persoonlijk heid en algemeen geacht ingezetene uit deze gemeente, de heer Leendert van Andel, in zijn woning aan den Kruisweg te Hoofd dorp op 73-jarigen leeftijd vrij plotseling overleden. Men zou het dezen krassen 'ouden heer, die Zondag nog ter kerke is geweest en Donderdagmiddag nog een bezoek heeft gebracht bij zijn zuster te Nieuw-Vennep, alwaar hij ook vele jaren heeft gewoond, niet hebben aangezegd, dat hij reeds de 70 gepasseerd was. De heer Van Andel gaf op velerlei terrein blijk, dat hij nog helder van geest was. Als ambtenaar van den burgerlijken stand, welke betrekking hij ruim vijf jaren met veel ambitie vervulde, zou hij Vrijdagmiddag vooi de voltrekking van een huwelijk zijn steeds door iedereen gewaardeerde diensten nog bewezen hebben. Hij was ook plaatsvervangend griffier bij het kantongerecht Haarlemmermeer, lid van den Kerkeraad der Geref. Kerk te Hoofd dorp en voorzitter van de bouwcommissie voor de stichting Van een nieuw kerkgebouw. Ook is hij gedurende 14 jaren (van Nov. 1905- -Sept. 1919) lid geweest - van den gemeenteraad van Haarlemmermeer. In ai deze functiën, die door hem steeds met opgewektheid werden vervnld, heeft bij vele goede diensten bewezen. Aan de ontwikkeling van den Haarlemmer- meerpolder, waarin hrj roim 54 jaren heeft woono en die hem lief geworden was, heeft de heer Van Andel zoowel op landbouw gebied als anderszins op verdienstelijke wijze medegewerkt. Zijn nagedachtenis zal dan ook ongetwijfeld bij velen in eere blijven. HILLEGOM. Zwemvereeniging. De Hiliegomsche Zwemvereeniging heeft baar eerste vergadering gehouden. Leider was de heer L. Burggraaf, wijl de heer Uoik wegens ambtsbezigneden niet tegenwoordig kon zijn. De heer Burggraal heette de aanwezige dames en heeren welaom en zette het doel dezer organisatie uileen, n.l.het zwemmen te propageeren, waterpolo, duiken, redden van drenkelingen, het vormen eener red dingsbrigade, het houden van onderlinge wedstrijden, het uitreiken van diploma's, etc. Hieruit blijkt de omvangrijkheid van dan te verrichten arbeid, zoodat het voorl. bestuur gemeend heeft, dat vele leden in de diverse commissies een handje kunnen heipen, De vereeniging zal zich aansluiten bjj den Ned. Zwembond en bij dien tot redding van drenkelingen. Bijzonder vestigde spreker de aandacht op de noodzaka ij field van een flink corps aaspiranUeden, die de reserves vormen voor de toekomst. Wat de financiën betreft, werd deze ver eeniging onder een gelukkig gesternte ge boren: er is een betrekkelijk groote kas, n./. bijna f300. Dit stemt tot dank jegens de ontbonden vereeniging. Hierna volgde: vaststelling van statuten en huish. regiement. Nadat beide zijn voor gelezen en enkele kleine wijzigingen zijn aangebracht, werden beide met alg. stem men goedgekeurd. Na stemmingen, herstemmingen en loting werd het bestuur als volgt samengesteld: voorzitter de heer C. P. J. Dolk; secretaris ds heer L. Burggraaf; penningmeester de heer E. Meyer; commissarissen: mej. M. Toot, mevr. StaatsOut, mevr. De Vreugd— Hensbergen en de heer H. Kijne. Vaste commissies: Voor Polo werden ge kozen de dames T. Mailand en N. van Houweninge en de heeren Wiedjjk en G. Ktoon. Voor de Reddiugsoommissiede da mes Mathot en Stans en de heeren M. Schou ten en J. H. Versteege. Voor de Propaganda- commissie de dames Veen en Kroon en de heeren C. Joh. Bakker en J. Meyer. In iedere commissie neemt een der be stuursleden zitting. De voorzitter deelde mede, dat in de contributie ook begrepen is de afdracht aan den Zwembond en die voor het reddings wezen. Na korte bespreking werd de contributie voor een werkend lid bepaald op f2.50 per jaar, voor een adspirant-lid (tot 16 jaar) op f 1.25 en voor een ondersteunend lid op een minimum van f 1.55. De voorzitter deelde mede, dat de kleuren der vereeni ging die der gemeente Hillegom zullen zijn, n.l. geel-groen. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: J. J. Rusman en M. G. Jonkman. N. Assendelft en A. Rijfers. C. Bland en D. v. d. Heyden. J. B. Sods en M. O. M. v. Bruggen. Getrouwd: C. J. v. d. Tang en A. E. Krieger. Bevallen: B. VosZwiers, d. M. T. LommerseUitendaal, z. Z. v. Til Kuschula, d. G. S. W. DekkersVan Druten, z. E. M. WeyersVan Berkel, d. In de bijeenkomst van 3e afd. Hillegom van den Nederl. Protestantenbond heeft dr. C. E. Hooykaas, nanjens het bestuur mede- deeling gedaan van eenige veranderingen in het afdeelingsleven. Behalve de reeds plaatsgevonden hebbende overdracht van 't voorbereidend godsdienstonderwijs van mej. J. G. Vennekool aan mej. Th. Meyer, deelde dr. Hooykaas mede, dat ds. W. N. v. Nooten, wegens afloop van zrjn studie het godsdienst onderwijs der afdeeling zal overdragen aan ds. F. Oort, kleinzoon van prof. dr. Oort, te Leiden. De laatste zal als hulpprediker der afdeeling optreden en een groote uit breiding geven aan het huisbezoek. Ds. Van Nooten treedt Zondag 2 Oct. hier op. De beteekenis van deze verandering werd den toehoorders duidelijk verklaard. Dr. Hooy kaas sprak over: Drieërlei Levenshouding; het was een doorwrochte rede, die over een paar weken in „De Stroom", zal ver schijnen. De aanbesteding van brandstoffen voor da gemeentegebouwen door B. en W. had tot uitslag: Firma J. Schoonderbeek, Duit sche gietcokes f20, Holl. Emma gietcokes f20, Wilhelmina anthraciet-50x80 f22, id. 30x50 f 28, Wilhelmina Sophia 30 x 50 f 36, Belgische Petit f35, alles per 1000 K.G., lange Friesche turf f 12.90, harde id. f 8.25, vuurmaker f6.10 per baal. Nic de Groot: eerste soort Duitsche gietcokes f 19.50, anthraciet Wilhelmina 50x80 f22.75, Wil helmina Sophia f 35.75, Friesche turf f 13.75, harde turf f 10, vuurmaker f 8.75. A. üilenreef: anthraciet Wilhelmina 50xS0 f25.75, 30x50 f 28.75, Duitsche gietcokes f 21.50, Friesche turf f 16, harde turf f 10. Over de gunning wordt later besloten. KATWIJK. Burgerlijks Stand, GeborenPetrus Jacobus Anthonius, Z. v. J. P. Rietveld en A. H Smits. Jacob Z v. P. Aandewiel en N. van der Bent. Sophia, D. v. M. van 't Wout en Tr. van i Wijk. Johannes, Z. v. J Hoek en T. van Duijn. Agada, D v J. Varkeviseer en J, de Vreugd. Dirkje, D. v. L. Schaap en H. J. van Duijn. Gijsbert, Z. v. M. van Duijn en A Ouwehand. Franciscus Jo hannes, Z. v F. J. van Lingen en E, Barn- hoorn. Pieter, Z. v. G. J. van Klaveren en M Guijt Klaasje, D. v. A. Messe- maker en L. van der Plas. Ondertrouwd: C. Ouwehand en L. van Duijvenvoorde - A. van Groen en A. ds Wilt. J. Jonker en L. Klinkenberg. M den Hollander en C. v. d. Rugge. GehuwdT. van Beelen en G van Bee- len. P. Nieuwenhuizen en A. Baalber- gen. O. Varkevisser en M. Dijkdrenth. KATWUK AAN DEN RUN. Trünbouw, De prijzen der verschillende koolsoorten blijven nogal goed wat in verband met de vele slechte gewassen voor den tuinbouw gelukkig is. De prijzen kunnen echter de teelt moeilijk loonend maken omreden deze zoo slecht zijn als nog weinig voorkwam. Behalve de bloemkool blijft ook ds roode en gele kool goed op prijs Bospeen komt niet veel meer; nat goed ie brengt rede lijke prijzen op. Thans komt de late peen die f 3 per 100 K.G. opbrengt. Boonen zijn iets goedkoop er. II et. slechte weer sorgt wel dat weinig 1ste kwaliteit komt. De uien- prijs is redelijk doch ook niet loonend om het slechte gewae. Bloemkool wordt nogal voor export gevraagd, hetgeen de prijs op houdt. KATWIJK AAN ZEE. Aan het Bureau voor Arbeidsbemidde ling stond'en heden als werkzoekend inge schreven 4 losse arbeiders, 1 straatmaker, S opperlieden en S grondwerkers, te samen 9 personen. De heer W. A. Gouw, die voor ruim ëem jaar geleden een filiaal-magazijn van de firma Hees Co, te Delft, op d« Voorstraat opende, heeft zich in dien korten tijd wel populair bij het publiek weten te maken. Als gevolg daarvan bleek de maga zijn-ruimte al spoedig te klein, zoodat uit breiding noodzakelijk was. Door het bijtrekken van twee flinke kamers en suite is thans een gelegenheid geschapen, die aan de gestelde eischen voldoet en daarbij plaats geeft aan het koopend publiek om op rustige, aangename wijze zich van de hoedanigheid van het te koopen instrument te overtuigen. De rijke collectie en 3e schitterende Instrumenten komen dan nu ook veel beter tot hun recht dan voorheen. Ook voor onze gemeente is deze zaak een prachtige aanwist, die het aspect van da Voorstraat aanmerkelijk verhoogt De heer A. Kleinman, sedert een jaar tijdelijl agent van politie, 13 met ingang van 1 Sept. als vast aangesteld. NOORDWUK. Burgerlijke Stand. "Geboren: Doreen Clare, d. v. B. Dunn en D. C. Edwards. Martinus Hubertus, z. v. A. A. v. Rhijn en W. Bierman. Arris, Petrus Johannes, z. v. J. G. L. da Ridder en P. Waasdorp. Anna Catharina Maria, d. rv P. M. Bosman en M. P. Corstjens. Pieter, z. v. M. v. d. Niet an A. Vink. Maria Maria Hilda, d. v. H. W. G. van Urk en C. P. Ruigrok. Ondertrouwd: Adrianus Jansze, 25 j„ te Voorhout en Johanna v. d. Deijl, 24 j., te Noordwijk. Cornells Johannes Caspers, 23 j. en Neoltje Noppe, 23 j. Bij vol macht: Jhr. Cornells Abraham van de Poll, 22 j., te Bodja (N. O.-Indië) en Harma Adriana de Boer, 20 j„ te Noordwijk. Bernardus Marinus Winterink, 41 j., te Noordwijk en Maria Petronella Vuurpijl. Bij volmacht: Leendert Bos, 32 j., te Rantan Pandjang (N. O.-Indië) en Neeltje Imthorn, 21 j., te Noordwijk. Getrouwd: P. v. Duijn, 24 J. en A. n Veldhoven, 21 j. Overleden: Hubertus Petrus r. Kesteren, 1 j„ z. v. A. H. v. Kesteren en A, v. 4 Burg te Noordwijkerhout. Adriana v. d. Niet, 14 j„ d. v. Jacob v. d. Niet en T. v. Duijn. Cornelis Daniël Antonius Steen voorden, 1 j., z. v. L. J. Steenvoorden en W. M. Wassenaar. Gevonden voorwerpen: een handboekje van een bond, een bril in étui, een hangslot, een gele doek, een rozenkrans, een broche met haar, een armband (schakel), een imit parelketting, een postduif eh een oorknopje. Inlichtingen over bovenstaande voorwerpen zijn te bekomen aan het politiebureau te Noordwijk-Binnen, uitsluitend iederen Zater dag var 12—1 uur. Onder helaas zeer weinig belangstelling gaf het fanfarecorps „Excelsior" een concert in de muziektent op het Lindenplein. Het slechte weder was hiervan de oorzaak. Wij konden weder merken, dat onder leiding van haar tegenwoordigen directeur het corps vooruit was gegaan. Wij wenschen haar veel succes. In hel Hofje van EVA VAN HOOG E VEEN te Leiden Doe lenster?. is een 8611 Id aanmerking komen we duwen en ungphuwde vrouwe lijke personen, die den leeftiid van 55 laar hehberr bereikt Inknopsom f 900 laarlijk sche uilkeurmjr f 40 Aanmelding in hef Hofie No 12, dagelijks tusschen 2 en 5 uur >f hit den Oegenl Mr A J. VAN RoYEN Prin? Hendriklaan 4, Amsterdam. LEIDEN'S GROOTSTE GEZELLIGSTE CllAltl.E!-l«>N, t TIMI ii Mi' PKI.IZIIV. Sclvtte *nd qroot Orkest V. It. Llk< v^Uc. .a,. - i-jockslei' ontvang een Luxe Uuo» iioitboiis unt«ee als geuoon, 9460a voor billijken prfy's te huur Te nevragen rtt>23 Van Wasscttaerkade 57. ti* huur aangeboden. voor alle doeleinden geschikt. Leliestraat 2, b. d. Heereustr. Adres G. C. BIK, Hoelstr 21 Drijfwerken, Machine-Reparatiëp, Pompen, Motoren. H. Morsoh^eg 12 Te koop aangeboden, een styl Louis s«ize Te «ien Mandenmakerssteeg 9. 9448a Mi-s HELEN CARTER, Rapenburg 110, Conversation, Commercial correspondence, translation. 9470a 2—2

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 6