OPENING ZICH EEN POSITIE TE SCHEPPEN Heerenhuis DAMES-KAPSALONS GEOPEND RADIO-PROGRAMMA RECHTZAKEN. UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. SPORT. Klein Heerenhuis Woensdag 21 Sept. n.m. 4 uur VAN HET GOUD-, ZILVER-, JUWEEL- EN HORLOGERIE-MAGAZIJN EN ATELIER TURFÜIARKT II - TEL. 2336 F. J CORNELISSE, jongen door een auto aangereden en gedood. Een vier-persoons auto, waarin de Am- sterdamsche familie A. W. Breuk gezeten was en die bestuurd werd door den heer A. Bielstroo, raakte Zondagavond bij de Ellecomsche bocht in den Doesburgschen dijk achter de tramrails. De wagen zwenkte naar links en kwam in aanraking met den 16-jarigen F. P. J. Bruil, die per fiels op weg was van Dieren naar Doelinchem. Bij het opnieuw uitwijken slipte de auto en sloeg om. De fietser werd met een kaak- fractuur en een hersenschudding opgenomen en naar het ziekenhuis te Velp vervoerd, waar hij des avonds overleed. Een van de beide inzittende dames en de beide heeren kregen kwetsuren. De wagen is betrekkelijk licht beschadigd. verdronken. Te Broek in Waterland is de 60-jarige S. Honingh door onbekende oorzaak achter zijn woning tel water geraakt en verdronken Te Berlikum (Fr.) is de 52-jarige schil dersknecht J. Hilverda uit St. Anna Paro chie met zijn fiets in de Steensloot gereden en verdronken. Hij laat een vrouw en zeven kinderen achter. doodelijke val. Te Roosendaal is het 12-jarig dochtertje van dr. P., uit Tholan, van een trap go- vallen. De kleine was terstond dood. door een vallende koffer. Op den hoofdweg tusschen Ierseke en Kapelle heeft een ernstig motorongeval plaats gehad. De heer Lansen uit Goes had achter op zijn motor eenige koffers en reed in de rich ting Kapelle. Daarachter kwam de heer Slabekoren eveneens uit Goes, met op de duo zijn echtgenoote. Hij wilde de eerste motor voorbijrijden, doch op hetzelfde oogen blik viel een der koffers van den motor van den heer L. De heer S. reed over den kof fer heen en kwam te vallen. Door den val had hij een stuk van zijn tong afgebeten. Zijn vrouw, die eveneens was gevallen, be kwam lichte kwetsuren. De heer Lansen echter keek om naar den gevallen koffer' en kwam daardoor even eens te vallen. Hij bekwam een ernstige schedelbreuk. Men vreest voor zijn leven. Dr. Gnirrep uit Wemeldinge en dr. Wouda uit Kloetingen verleenden de Eerste hulp. De gewonden zijn naar het ziekenhuis tel Goes vervoerd. Gast: „Zoo komt er eindelijk iemand? Ik heb zes keer gebeldl" „De bel gaat niet, meneer." „Dat had je mij dan wel kunnen zeggen, toen ik eenmaal gebeld had." voor woensdag 21 september. Hilversum ,1060 M. 12 uur: Politieber. 12.352 uur: Lunchmuziek door het trio D. Coronel, viool. J. Drukker, cello. L. Kapper, piano. 5.6 uur: Concert door het Anro-orkest o. 1. v. Nico Treep. Willem Herckemath, bas. bariton. Egb. Veen a. d. vleugel. 6.6.30: Lezing door J. Vin cent, over: Klokken en klokkenisten. 6.307.15: Voortzetting van het Concert. 7.157.15: Gezondheidshalfuurlje. Dr. R. N. M. Eykel, Hoofdinspecteur van de Volks gezondheid te Nijmegen. 7.15: Politieber. 10.30: Persber. 8.10: IC. R. O.-uitzen- ding. De Harmonie „L'Union" te Heithuy- sen. M. Kooien, organist. Het Heibloemsche jongenskoor, la. Marche militaire, Alford. b. Psalmes et Lauriers, ouvert., Langlois. (Harmonie). 2. Rede van den Burgemeester van Heithuysen, de heer L. Mertens. 3. Dan- ses Hongroises no. 5 en 6. Brahms (Harmo nie). 4. Causerie over „De Heibloem", door Br. Matthias, van het gesticht „De Hei bloem". 6. Adagio et Rondo, saxifoon- tenor, piano, Singelee (piano). 6a. Heibloemsche Volkslied, Thyssen. b. Ave Maria, Theobal- dus. c. In memoriam (Fragment Jubilé can tate van Br. Theodoras), Br. Theobaldus. d. Roomsche Blijdschap, Sicking, e. Potp. van populaire liederen (Heibloemsche Jongens koor). 7. Solo de Concert (Clarinet en piano). Avoor). 8. Samenspraak tusschen A. Braat en H. van Beek. Heibloemsche jongens. 9. Intermezzo de l'Arlesienne 2de suite, Bizet Harmonie). 10. Rede van den heer II. Terra, lid v. d. Gemeenteraad te Blerick, als oud leerling van „De Heibloem". 11. The Mid day, Alforce (Harmonie). Orgelconcert door Martin Kooien. 1. Adagio, solo voor fluit en orgel, Kling. 2. 3e sonate, e. a. Preludio. b. Adagio motto, Guilmant. 3. Fuga in G-molI, Bach. 10.30—12 uur: Cs avonds): Caba ret. Willy Corsari, levensliedjes a. d. piano. Alex de Haas, conferencier. The Russian Balalaika Orcheslre. Daventry, 1600 M. 12.20: Dansmuziek. 1.202.20: Orkeslconcert. 3.20: Licht klassiek concert. Daventrykwartet en solis ten (alt, tenor, piano). 6.35: Kinder uurtje. 6.20: Concertorgelbespeling 6.40: Tuinbouwpraatje. 6.50: Tijds., weerber., nieuws. 7.05: Concert-orgelbe speling. 7.20: Lezing: Flying over Europa. 7.35: Orgelconcert, 7.50: Or kestconcert. D. Jones, tenor. P. Cochrane, viool. 9.20: Weerber., nieuws. 9.35: Lezing: The National radio Exhibition. 9.40: Actueele causerie. 9.50: Nieuwsber. 9.5511.20: „The Liars", orig. comedie in 4 acten van II. A. Jones. 11.2012.20: Dansmuziek. Parijs „Radio-Paris", 1750 M. 10.50 11.20: Concert. 12.50210: Orkestcon cert. 5.055.55: Kamermuziek (piano, viool, cello). 8.5010.50: Orkeslconcert. Populaire muziek. Langenberg, 469 M. 1.302.50: Orkest concert. 5 506.20: Orkestconcert. 8.50: „Mutter Mews", nederduitsch drama in 5 acten van F. Stavenhagen. Daarna tot 12.20 Dansmuziek. Königswusterhausen, 1250 M. 12.20 7.40: Lezingen en lessen. 7.5Ó: „Djami- leh", opera in 1 acte van Bizet. „Cavalleria Rusticana", opera in 1 acte van Mascagni. 10.5012.50: Concert door het orkest Prof. Fahrbach-Ehmki. Hamburg, 395 M. 4.35: Gedichten voorlezing. 5.20: Dansmuziek. 6.20: Orkestconcert. 7.20: Orkeslconcert. 8.20: Voorlezing uit de werken van Her mann Löns. Orkestmuziek. Daarna tot 11.10 Dansmuziek. Brussel, 609 M. 5.206.20: Orkestcon cert. 8.3510.35: Operafragmenten. Orkest en soli. de portugeesche bankbiljetten. affaire. Naar de „N. R. Ort." verneemt zal op 10 October a.9. door den Hoogen Raad worden behandeld de strafzaak tegen K. Marang van IJsselveere, die in de bekende Porlu- geesche bankbiljettenkwestle door de recht bank te 's-Gravenhage tot 11 maanden ge vangenisstraf met aftrek van voorarrest, en in hooger beroep door het Gerechtshof te Den Haag, tot 2 jaar gevangenisstraf is veroordeeld. In deze zaak zal gepleit worden door mr. J H. Rolandus Hagedoorn en mr. S. van Oven. de mishandeling met doodelijken afloop te noordwijkerhout. De bekende mishandeling met doodelijken afloop komt voor in hooger 'beroep voor de Haagsc-he Rechtbank op 3 Oct. a.s. leiderdorp. Bij het hevig onweer van Zondag morgen werd een rund van den landbouwer D. Verkleij in de weide gedood; tevens werd de bliksemafleider van den hoogen schoorsteen van de fabriek .Holland" ge raakt, waardoor de schoorsteen geheel scheel is komen te staan. waddinxveen. De groentenkoopman W., alhier, had het ODgeluk van zijn wagen te vallen, met het noodlottig gevolg, dat hij zijn arm brak. Hij moest zioh onder geneeskundige behan deling stellen. zwammerdam. Met ingang van gisteren is alhier de pr^js der melk met 1 cent per liter ver hoogt-, zoodat deze thans 13 cent per liter bedraagt. De 49ste jaarcollecte voor de scholen met den Bijbel heeft in deze gemeente opgebracht de som van f 193.37. Uit een goed gesloten schuur bij C. V., alhier, is een zoo goed als nieuw rijwiel ontvreemd. Ter gemeente-secretarie alhier is als volontair werkzaam gesteld de heer D. J. van Bmmmen, voorheen volontair ter secre tarie te Hardinxveld. Een extra-collecte, in de Ned.-Herv. Kerk alhier gehouden, tot bestrijding van noodzakelijke herstellingskosten aan het kerkorgel, heeft f 165 opgebracht. hazerswoude. Omdat de stand van de kas „de Hoop" zeer gunstig was, werd door een lid der coop, vereeniging het denkbeeld geopperd voor rekening van de coöperatie een of andere excursie te organiseeïen. Daar dit denkbeeld ingang vond, heeft bet bestuur een reisje georganiseerd naar de haven werken te Rotterdam. Deze reis werd met twee autobussen ondernomen. Bij aankomst werd met een gereedliggen de boot de reis door de verschillende havens aanvaard, 't Was waarlijk een interessante tocht. Men stond verbaasd over wat er al zoo in de Rotterdamsche havens omgaat. Na geruimön tijd door verschillende havens gekruist te hebben werd de steven gewend naar 't vliegveld „Waalhaven", waar men onder een flinke stortbui aankwam. Hier werden onder deskundige leiding de han gars en vliegtuigen gezichtigd, wat niet minder interessant was en toen door de bestuursleden gevraagd werd: wie durft er mede te gaan vliegen, bleek het, dat er slechts een 7-lal jongens waren, die 't er eens op wilden wagen. Een „Fokker" was spoedig naar buiten gerold en toen onder daverend applaus stegen ze de wolken in om na 15 minuten behouden weer te lan den, 't Was hun best bevallen. Hierna werd het bootje wederom opge zocht en gevaren naar de emplacementen van den Holl. Lloyd, waar het groote mail schip de „Indrapoera" werd bezichtigd. koudekerk. Mej. R. v. Wensveen heeft Zondag afscheid genomen van de kindsren der Zon dagsschool. Mej. Wensveen is ruim 29 jaar werkzaam geweest in de Zondagsschool, maar moest, daar zij in het huwelijk treedt en naar elders vertrekt, deze taak neder- leggen. De kinderen zongen haar op harte lijke wijze toe, waarna ds. Israël haar in waardeerende bewoordingen toesprak en haar dar.kie voor de vele jaren van trouwen arbeid. Van de kinderen ontving zij een fauteuil; ook door den kerkeraad werd haar een klein geschenk aangeboden. De kinderen ontvingen een zakje bruidsuikers, waarna mej. Wensveen, zichtbaar aangedaan, de kin deren, ds. Israël en het verdere personeel van de Zondagsschool, dankte voor dezen onvergetelijken middag. AALSMEER. Het zoutgehalte van het boezemvrahKV Bij het laatstgehouden onderzoek van het boezemwater, dat tweemaal per week door den directeur der Rijks Tuinbouwschool, alhier wordt ingesteld op verschillende plaatsen in de gemeente, is duidelijk ge bleken. dat het zoutgehalte thans afneemt. Wees het genomen monster aan het einde van den Uiterweg o.23 gram zout per Liter, aan, bij de Oud-Kath. Kerk, pl.m. 5 K.M. dichter bij A'dam, was het cijfer 0.28. Waar het zoutgehalte op laatstgenoemde plaats voor eenigen tijd tot pl.m. 0.90 gr. zout per L. wa9 gestegen, is het daar vooral dus sterk afgenomen. Normaal is het boezem water nog lang niet; dan mag 't niet meer dan van 0.02-0.04 gr. zout p. L. bevatten. De vele regens der laatste weken, alsmede het voortdurend inlaten van zoet water in het Zuiden van het waterschap en het spuien in het Noorden, zal ongetwijfeld oorzaak zijn, dat het zoute schutwater van de hoofd stad thans voor een groot deel wordt weg gevoerd naar het Noordzeekanaal. Voor de kweekers, die reeds veel 9chade aan ver schillende cultures hebben te boeken, een heele geruststelling, dat de kans grooter wordt het boezemwater weer tot normalen samenstelling terug te brengen. Over enkele weken zal vanwege de Doopsgezinde Gemeente een Zondagsschool worden opgericht voor kinderen vanaf den 7-jarigen le'eftijd. HAARLEMMERMEER. Afscheidspredikatie ds. Wielenga. Zondagavond hield ds. J. D. Wielenga, die het beroep naar Franeker heeft aange nomen, in de Gereformeerde Kerk te Hoofd dorp zijn afscheidspredikatie. Het kerkge bouw was geheel bezet. Voor zijn afscheidswoord had ds. Wie lenga tot tekst gekozen: Filippensen 2:27 „Alleenlijk wandelt waardiglijk het Evange lie van Christus; opdat hetzij ik kom en U zie, hetzij ik afwezig ben, ik van Uwe zaken mag hooren, dat gij staat in éénen geest, met één gemoed gezamenlijk strijdende door het geloof des Evangelies." Aan het eind van zijn rede gekomen, bracht ds. Wielenga een hartelijk woord van dank aan den kerkeraad voor de pret tige samenwerking, in het bijzonder aan den ouderling den heer Van Andel voor de ondervonden bewijzen van vriendschap. Verder aan de besturen en leden van ver schillende vereenigingen, waarvan zijn- eerw. eere-voorzitter was, voor de betoonde medewerking en de aangename wijze waar op hij met hen in het belang van kerk en school en op ander godsdienstig terrein heeft mogen werkzaam zijn. Na nog eenige woorden gericht te hebben tot den waarnemend burgemeester, den heer Knaap en den wethouder, den heer Kistemaker, nam hij afscheid van zijn ge meente onder het uiten van de beste wen- schen voor alles wat tot bevordering van haar welzijn kan strekken. Hierop sprak de heer Van Andel ds. Wielenga in hartelijke bewoordingen toe, hem namens de kerkelijke colleges dan kende voor al hetgeen hij in hét belang der kerk haJt gedaan en de liefde en toewij ding waarop hij steeds zijn ambt heeft ver vuld. Ds. B. A. Bos van den Aalsmeerderweg (Rijk) sprak nog woorden van waardeering namens de classis, waarna den scheiden den leeraar werd toegezongen Psalm 124 4 „De Heer zal u steeds gadeslaan." De Raad van deze gemeente komt in openbare vergadering bijeen op Donderdag 22 September a.s., des namiddags te één uur (nieuwe tijdregeling). hillegom. Eeu auto uit Heemslede, waarin de oud-Hillegommer O. zat, heeft nabij Oost einde den heer van W. aangereden, terwijl deze per fiets op de trambaan, geheel rechts van den weg reed. De aangeredene kreeg een snede over de kruin van zijn hoofd en verschillende schaafwonden. De politie heeft verbaal tegen den bestuurder opge maakt. Men beweert, dat de menschen die in de auto zaten, te veel gedronken hadden. De politie heeft alle wegracers weer eens gecontroleerd. Zij moesten afstappen en hun belastingplaatje toonen. Bovendien werden de bellen en remmen nagezien. De politie in Lisse ên Sassenheim treedt ook tegen de wegracers op. Het publiek klaagt veel over racers, die onbesuisd rijden. katwijk aan zee. De familie H. doorleefde gisteren een droeven dag. Kwam er eerst bericht uit Vlaardingen, dat grootvader een ongeluk had gekregen door aanrijding met een auto, later trof hen nieuw leed. Een zoontje, dat jarig was en tien jaar werd, was op een in gang zijnden wagen van de zandtrein in de zanderij om de Noord gesprongen. Hij 9prong evenwel mis en viel, waardoor een der wielen over zijn rechter been ging en hem den voet ter hoogte van den enkel afknelde. In allerijl werd dr. Eikelenboom geroe pen die een eerste verband legde, waarna men den jongen naar het Acad. Ziekenhuis te iQiden vervoerde ter verdere behande ling. noordwijk. Loop der bevolking. Gevestigd: P. M. de Groot, liefdezuster van Överveen, Bronckhorststraat 42. M. H, P. Geilsman (geh. met P. H. Etman) van Voorburg, Lijnbaanweg 21. E. Kempe, dienstbode van Leiden, Zd. Boulevard 39. Ch. Th. de Vries Robbé, zonder beroep van Leiden, Atjehweg 2. M. E. Kropman, zonder beroep van 's-Bosch, Bronckhorst straat 42. J. M. Lemckert, zonder beroep van 's-Bosch, idem. E. J. G. de Clercq geb. van Dam, zonder beroep van A.'dam, Oude Zeeweg 94. E. G. Rock, hulp i. d. huishouding, Wilhelminastraat 31. Vertrokken: A. Wötzel, chauffeur naar Ostenburg, Duitschland, Joh. Hulsebosch en fam., tuinder naar Noordw.hout, 's-Gra- venzandscheweg 213. Fr. Britsch, dienst bode naar Amsterdam, de Laersseslraat 102 III. J. M. C. Voet, religieuse naar Bloemendaal, O verveen Klooster. L. R. M. Gerrits, id. naar Woensdrecht, St. Anna Geslicht. J. E. van Gasteren, id. naaT A'dam, St. Leo scholen, Spaarndammerstr. Dj. Wijnja, winkelbed. naar Workum, Stuurstraat 54. Mevr. wed. proff. G, Kalff geb. Momma, naar Bussum, Koedijk laan 33. Adr. Verzijl, kappersbediende naar Den Haag, Denneweg 61. F. G. Ver steeg®, zonder beroep naar Zenderen, Gym nasium St. Alberti. A. Horndcker, huis knecht naar Lobenhaussen, Duitschland. H. de Goey, winkelbediende naar Wad- dinxveen F. 29. J. van Schooien en fam., tuinder n. Noordw.hout, Schulpweg. P. Olijslagers en fam.. metselaar naar Vught, Koestraat. W. Kruisinga, verpleegster naar Amsterdam, Prinsengracht 775. J. W. de Haas, arbeider naar Maasbree, Fran ciscanerklooster te Baarloo. Door V. alhier is bij de politie aan gifte gedaan, dat zijn zoo goed als nieuw heerenrijwiel hetwelk hij des avonds onbe heerd voor een winkel op de Voorstraat had laten slaan, bij zijn komst uit den winkel, was verdwenen. Een onderzoek wordt inge steld. noordwijkerhout. Tijdens werkzaamheden op de elec- trische timmerfabriek der firma B. Ver schoor Bn. kwam de patroon in aanra king met één der machines. Zijn hand werd ernstig verwond en dr. Jlomijn moest er aan te pas komen om de eerste hulp te ver- leenen. De metselaar v. d. Togt hing, tijdens zijn werkzaamheden zijn jas op, waarin een portemonnaie zat met f 14.50. Toen hij 's avonds naar huis ging. was zijn geheele bezitting verdwenen. De politie heeft de zaak in onderzoek. Eerst thans is de melkprijs verhoogd en bedraagt nu 12 cents per liter, wat min der is, dan in omliggende plaatsen. n oord wijk -binnen. Naar het bestuur van het Fanfarecorps Excelsior ons mededeelt is het voornemen a.s. Donderdag te 8 uur een concert te geven in de muziektent op het Lindenplein. NOORDWIJK AAN ZEE. Een noodlottige dag. Gistermiddag tegen half 4 is de 60-jarige M. H„ toen hij uit het pakhuis van de N.V, Reederij Tilly de Westhavenkade te Vlaar dingen wilde oversteken om zijn schip, den zeiliogger Tilly VI. 27, dat daar aan den kant lag. te bereiken, door den motorrijder D. S. overreden. Met gebroken linkerbeen, een schedelfractuur en een zware hersen schudding is de schipper naar het zieken-, huis overgebracht. De getroffene was gis teren met 21 last haring van de haring- visscherij op de Noordzee binnengekomen, en is alhier woonachtig. Zonder tot bewustzijn te zijn gekomen, is hij in den afgeloopen nacht overleden. Als tragische bijzonderheid kan nog wor den gemeld, dat terwijl een van de zoons van den getroffene, Janus H., schipper op een Katwijksche logger, welke gisteren naar zete moest vertrekken met zijn vrouw naar Vlaardingen was gekomen om hun vader nog eens te zien, uit het academisch ziekenhuis te Leiden in 't Vlaardingsche ziekenhuis werd opgebeld met de mededee- ling, dat hun oudste zoontje van 10 jaar door een auto bij Leiden was overreden en in het academisch ziekenhuis aldaar was opgenomen. De verbouwing van de Ned.-Herv. Kerk alhier is opgedragen aan de laagste in- schrjjfster, de firma D. Appels Zoon, te Driebergen, voor f68.690. VOETBAL. de a. s. c.-elftallen voor zondag. Het A. S. C.-elftal, dat Zondag a.e. voor de competitie te Vlaardingen tegen Fortuna moet uitkomen, is als volgt samengesteld (v. 1. n. r.): Doel van der Meer; achter: Josson en Hegenbarth; midden Liotard, Goslings en Wassenaar; voor Stephanus, Brouwer, l, Janssen, Bliek en van der Mark. A. S. C. II, dat thuis speelt tegen h. V.V, III zal vermoedelijk in de volgende op stelling uitkomen: doel: Smolders; achter: de Jongti en Fontein; midden: v, d. Valk, du Pon en Vervloei; voor Alt, Bierman, G. Janssen, Han en Wijkmans. het olympisch tournooi. Naar de N.R. Crt. verneemt, hebben er al meer dan 22 landen toezegging gedaan om met een voetbal-elftal deel te nemen aan de Olympische Spelen in 1928, zoodat het in elk geval het grootste tournooi wordt, hetwelk tot dusverre plaats vond. Hierdoor is feitelijk wel komen vast te staan, dat volgens afval-systeem ook wel beker-systeem genoemd gespeeld zal moe ten worden, en tevens, dat 't aantal wed strijden zoo groot wordt, dat voor een of enkele wedstrijden van andere velden, dan die te Amsterdam zal moeten worden gebruik gemaakt. KORFBAL. fluks ni. Daar het derde Fluks-lwaalftal zich waarschijnlijk uit de competitie terug zal trekken is de wedstrijd Vitesse II—Fluks III van het programma van a.s. Zondag afge voerd. HOCKEY. wedstrijden te amsterdam. Voor den hockeydag op 25 September te Amsterdam komt Leiden in de eerste ronde tegen T. H. C. 1925. SCHIETEN. wedstrijden „burgemeester de gijselaar". Door deze politie-schietvereeniging alhier zijn van 15 Juli tot 16 September, de jaar- lijksehe onderlinge schietwedstrijden ge houden op den Burcht, Er is geschoten met de buks op schijl „Bloemendaal". De prijzen werden behaald als volgt: le pr. G. P. Kok, 435 punten; 2e pr. Boting, 407 p.; 3e pr. Bakker, 405 p.; 4e pr. Impel- mans, 404 p.; 5e pr. Udo. 402 p.; 6e pr, Grolleman, 393 p.; 7e pr. Uitendaal, 391 p.j 8e pr. Kerkmeijer, 388 p.; 9e pr. Cooiman, 383 p.; 10e pr. v. Gennip, 378 p.; lie pr, Barlo, 376 p.; 12e pr. Bruins, 374 p.; 13e pr, De Gunst. 365 p.; 14e pr. Sepers, 359 p. 15e pr, de Bock, 356 p.; 16e pr. v. Drumpt, 355 p.17e pr. v. d. Berg, 346 p.; 18e pr, Post, 334 p.; 19e pr. Mom, 331 p.; 20e pr, Wielinga. 296 p.; 21e pr. Schutte, 296 p.;' 22e pr. Akkerman, 296 p.; 23e pr. Dragt, 279 p.; 24e pr. Dijkstra, 273 p.; 25e pr, Bourgonje, 257 p "26e pr. Eveleens, 238 p.j 27e pr. Straathof, 230 p.; 28e pr. v. d. Schaft, 229 p. Winnaar van den C. P. Kok-wisselbeker werd voor het jaar 1927-'28 de heer Udo met 4145 punten; winnaar voor het jaar 1926-'27 was de heer Cooiman. De C. P. Kok-medaille werd gewonnen door den heer Bruins met 444237 pun ten, eveneens werd door den heer Bruins gewonnen op de geluksbaan met 479 pun ten een wetboek. De rozenprijs werd behaald door den heef C. P. Kok met 18 rozen. Voor Jongeman van prima lamilie, algemeen ontwikkeld en met koopmanschappelijken aanleg, bestaat gelegenheid als leider van 1ste klasse Zaak, voor Leiden en Omgeving. Brieven vermeldende leeftijd, opleiding, tegenwoordjgen of vroegeren werkkring en relerenties onder No. 565, MORKS' Adv. Bureau, Den Haag. 8384 Hnurovername aangeboden van het 8885a met voor- en gr. achtertuin, Morschkade 4. Modern ge bouwd. Bev. ruime suite, gang, keuken; boven: 1 gr, 2 kl. slaapkamers, zolder, vliering Gas, electr. en walerl. (W.C Huurprijs f 500Te bevr. Hooge Rijndijk 64a. MODERN te koop voor f *4800.rr.et Voor- en Achtertuin. Bevatt. vijf Kamers, Keuken, Zolder, Gas, Electr. en Waterleiding Papelaan Ö6B, bij Station Voorschoten. 7005 Beleefd aanbevelend, M. BRINKS 8872a MANICURE de naar de eischen des tijds ingerichte Speciaal ingericht voor duurzame Haarverving met Henné Beleefd aanbevelend, 8878a TEL. 2378 - BREESTRAAT (48 PEDICURE 2—2

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 6