Vacantie-Fotowedstrijd 68"° JAARGANG WOENSDAG 14 SEPTEMBER 1927 No. 20706 ZATERDAG 17 SEPTEMBER ZATERDAG 17 SEPTEMBER 0FFICIEELE KENNISGEVING STADSNIEUWS. Burgerlijke Stand v. Leiden. Het voornaamste nieuws van heden. LEIDSCH DAGBLAD PRIJS DER ADVERTENTIËN: 30 Cts. per regel. Bij regelabonnement belangrijk lageren prijs Kleine Advertentiën uitsluitend bij Vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 Cts. bij een maximum aantal woorden van 30. Incasso volgens postrecht. Voor eventueele opzending van brieven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 5 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postchèque- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54 PRUS DEZER COURANT: Voor Leiden per 3 maanden 2.35 per week0.18 Buiten Leiden, waar agenten gevestigd zijn, per week 0.18 Franco per post 2.35 portokosten. Oit nummer bestaat uit DRIE Bladen EERSTE BLAD. Nog drie dagen bestaat er gelegen heid voor onze abonné's tot het inzenden van foto's ter beoordeeling door de jury die zal beslissen welke vacantiefoto's in aanmerking komen voor de prijzen, die wij beschikbaar stellen voor het beste werk. Reeds gaven vele abonné's gehoor aan onzen eenige malen herhaalden oproep en zonden hun foto's met inachtneming van de wedstrijdbepa lingen in. Aan hen, die ons nog geen foto's zonden, berichten wij voor de laatste maal, dat de foto's voor den wedstrijd nog kunnen worden ingezonden tot en met Na dien datum gaat de jury de foto's beoordeelen en dan zal zoo spoedig mogelijk worden bekend gemaakt wien het fototoestel wordt toegekend, wien het zilveren horloge, enzoovoort. Dan hopen wij spoedig de be kroonde foto's in ons blad af te drukken, en kunnen onze abonné's zien welke voortreffelijke, vaardige, geestige en kunstzinnige amateur fotografen er schuilen onder onze abonné's sluit de inzending. DIRECTIE „L. D." DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Leiden, krengen ter openbare kennis, dat W. de Koning te Leiden, een verzoek heeft inge diend om verlof voor den verkoop van alco holvrijen drank, voor gebruik ter plaatse van verkoop in perceel Beestenmarkt No. 26. Leiden, 14 September 1927. 8152 A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN TE LEIDEN. Behalve de gisteren reeds vermelde inge komen stukken, was ook ingekomen een schrijven van den Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid om het oordeel der Kamer te vernemen over de internationale conferentie te Genève met betrekking tot de afschaffing van in- en uitvoerverboden en -beperkingen, waarop in de vorige ver gadering reeds de heer Van Ginkel als een hoopvol verschijnsel had gewezen, zijnde het eerste werk op dit gebied van den Volkenbond. De voorzitter lichtte het schrijven toe en was ook van oordeel, dat dit pogen moest worden toegejuicht. De heer Van Zonneveld was niet zoo optimistisch. Hij vreesde met de ervaring van Amerika voor oogen, dat er dan wel eens pohryditieve (verhinderde") maatrege len voor in de plaats konden komen. In een schrijven aan de Kamer van Koophandel te Tilburg werd daaromtrent ook eenigen twijfel uitgesproken. Deze Ka mer is voor vrijhandel, doch in dien zin, dat naast vrijen invoer ook vrije uitvoer staat. Tot een bepaalde conclusie kwam de Kamer niet. Daarop volgde de mededeeling van een ingekomen schrijven van het Turksche con sulaat, dat voor elke legalisatie naar dit land een recht van f 8.90 moet worden ge stort. Van de zijde der Regeering was ech ter deze mededeeling weersproken. Er zou daarvoor een wisselend tarief bestaan Het Bureau zal nadere informaties inwinnen. Van den Min. van Financiën was op een desbetreffend verzoek van de Kamer mee gedeeld, dat Z. E. niet kon besluiten Alphen a. d. Rijn aan te wijzen als losplaats bij invoer van goederen. De meerdere kosten, die daaruit zouden voortvloeien acht de Minister niet te verantwoorden, waar bo yendien vertraging niet is uitgesloten. Als voorbeelden van niet rendeeren werden plaatsen als Assen, Apeldoorn en Heerlen genoemd. Het Bureau stelde voor de zaak nu ver der te laten rusten, waartoe werd besloten. Als antwoord op een verzoek van het Bureau aan den Min. van Waterstaat om in verband met den overweg te worden in gelicht over de aanstaande winterdienst- regeling der Ned. Spoorwegen, was mede gedeeld, dat dergelijke inlichtingen niet vooraf worden gegeven en van dezen maat regel kan ook ten opzichte van de Kamer niet worden afgeweken. Door den heer Van Zonneveld was in de vorige vergadering de wenschelijkheid be pleit om bij telefoongesprekken te voeren met een bepaald persoon, die men niet aan het adres vindt, door middel van overscha keling of door een oproep, vanwege het telefoonkantoor tot dien persoon te richten, zonder bijbetaling, zooals ook in Amerika en in Zweden geschiedt. Het Bureau had zich tot het Hoofdbestuur der Posterijen en Telegrafie gewend te dier zake, doch tot antwoord ontvangen, dat daartegen overwegende bezwaren beston den, welke door den voorzitter wel gevoeld werden, doch door den heer Van Zonne veld niet. De heer Molkenboer zou toch nog wel een adres willen zenden aan het Hoofdbestuur om den maatregel te doen invoeren tegen betaling van het ,,geen gehoor tarief", waartoe werd besloten. De Ned. K. van K. te Brussel had mede gedeeld, dat zij eerstdaags haar 25-jarig jubileum viert en verzocht het Bureau de leden op te wekken zich als lid dier Kamer op te geven. De voorzitter zeide, dat het Bureau wel als bemiddelaar wilde optreden. Naar aanleiding van een in de vorige vergadering door den heer Wernink geuite klacht over ondiepe plaatsen in het Leid- sche vaarwater had. de directie van Ge meentewerken verzocht deze plaatsen wel te willen mededeelen. Als ondiepe plaatsen waren reeds genoemd de vaart bij de spoor brug tusschen Galgewater en Rijn-Schie- kanaal. bij de Morschkade en bij de Aarde werkfabriek Amphora". Slaande de ver gadering was van den heer A, de Koster er ook nog op attent gemaakt, dat in de Zijl- singelgracht ondiepe plaatsen zijn. Van deze plaatsen zal nu aan Gemeente werken kennis worden gegaven. Met betrekking tot de vraag of de Kamer zich zou aansluiten bij het streeknet Lisse door het telegraafkantoor te Leiden ge vraagd, adviseerde het Bureau dit niet te doen. De kosten zijn f50 en het Bureau heeft uitgerekend, dat er voor zoo'n bedrag geen telegrammen en telefoongesprekken van de Kamer uitgaan. De heer Van Zonneveld merkte op, dat daarbij geen rekening is gehouden met het geen de aangeslotenen bij de Kamer zelf doen of zouden doen wanneer de aanslui ting bestond. De zaak zal nu nog eens op nieuw worden bekeken. Van de directie der Zilverfabriek en de Kettingfabriek te Voorschoten was een uit- noodiging ontvangen tot bezichtiging dezer fabrieken door de Kamer. Besloten werd van deze uitnoodiging ge bruik te maken en het vertrek te bepalen op 5 October a.s. 's morgens halfelf per autocar. De leden kunnen zich daarvoor opgeven. Van de Alg. R.-K. Werkgeversvereeniging was een uitnoodiging ontvangen voor het Economisch urgentie-congres op 19 Sept. in Den Haag te houden. Besloten werd geen officieelen vertegenwoordiger der Kamer te zenden. Een \rerzoek van den A. N. W. B. en de K. N. A. C. om de meening van de Kamer te mogen vernemen over een door deze lichamen in studie genomen Rij-swegsn- plan, werd voor kennisgeving aan^ oomen. Een verzoek van het Comité van actie tot bestrijding van den verkoop met cadeaux om zich op de vergadering, in October te houden, te doen vertegenwoordigen, wilde de voorzitter renvoyeeren naar de afdeeling Klein Bedrijf. De heer Sanders merkte op, dat deze kwestie ook het Grootbedrijf aangaat. Wordt besloten dat deze afdeeling zich in dezen met het Grootbedrijf zal verstaan. Alsnu kwam in bespreking de vaststel ling van het antwoord aan het bestuur van den polder Nieuwkoop en Noorden inzake ophooging van rietlanden ingevolge het praeadvies der Commissie van Vervoer en een adres aan het gemeentebestuur van Den Haag om het vraagstuk tot ophooging dezer plassen met stadsvuil ernstig te overwegen. De voorzitter deelde nog mede dat B. en W. van Den Haag, vergezeld van ingenieur den heer Lely, juist dezer da een een onder zoek in loco hebben ingesteld. Besloten werd beide adressen te ver zenden in derf geest zooals in het rapport der Commissie voor Vervoer voorgesteld, in ons blad van Maandag 1.1. opgenomen, hier en daar iets gewijzigd. Naar aanleiding van het voorstel ter be spreking van de verbetering der Leidsohe Trekvaart, deelde de voorzitter mede, dat het Bureau dienaangaande een conferentie heeft gehouden met de college's van B. en W. van Leiden en Voorhout en met den burgemeester van Noordwijkerhotit. waarin men eenstemmig tot de conclusie kwam. dat het onderhoud behoort on<?edrn?en te worden aan de Provincie. Het Bureau heeft op zich genomen om na nader overleg met andere belanghebbende gemeentebesturen daarvoor stappen te doen bij Ged. Staten. Inzake bevordering van de export van Leidsche kaas, welk punt ook op de agenda stond, deeldë de voorzitter mede, dat het Bureau in samenwerking met het gemeente bestuur van Leiden diligent is. Op het oogenblik wordt verdere bespreking niet wenschelijk geacht, zoodat de voorzitter voorstelde het punt van de agenda af te voeren, waartoe bij acclamatie werd be sloten. Hierna werd de datum van verkiezing der Kamer bepaald op Maandag 14 No vember a.s. Verder kwam nog ter tafel het voorstel vliegtuigverbinding met Ned.-Indië voor postpakketvervoer en goedkoopere telegram- - tarieven. Voor dit voorstel had in de vorige vergadering de heer Van Ginkel zich bij zonder geïnteresseerd. Men had daarom met de behandeling gewacht, totdat de heer Van Ginkel, die de Kamer had vertegen woordigd bij de officieele opening van de bloemententoonstelling weder aanwezig was De heer Van Ginkel had dje twee zaken los van elkander willen behandelen. De voorzitter meende dat zij in onderling ver band moeten worden beschouwd. De heer Leman wilde twee adressen aan het Hoofdbestuur der Posterijen en Tele grafie zenden. De heer De Gooyer daarentegen was het met den voorzitter eens, dat men het een met het ander tegelijk moet bezien. De heer Roëll daarentegen was weer van oordeel, dat men op een bepaalde vraag betreffende den luchtdienst ook een bepaald antwoord moest geven. Nadat de heer Van der Steen nog een en ander had opgemerkt, vroeg de heer Van Zonneveld wat Engeland zou doen. Het is feitelijk een zaak van internationaal belang. De voorzitter was van oordeel, dat dit vraagstuk geheel buiten de zaak staat. Nadat de heer Van Ginkel had verklaard, dat hij er niet op stond dat alleen de post- luchtdienst ter sprake zou komen, werd overeenkomstig het gevoelen van den voor zitter besloten over beide zaken tegelijk te adresseeren aan het Hoofdbestuur. Met betrekking tot het verzoek van den directeur-generaal dér Posterijen en Tele grafie om de Kamer te doen vertegenwoor digen op een door hem uit te schrijven conferentie met belanghebbenden uit de kringen van handel en industrie, werd be sloten dat de Commissie van Vervoer een afgevaardigde uit haar midden zal aan wijzen. Hierna werd na rondvraag de openbare vergadering gesloten en ging de Kamer over in huishoudelijke zitting. ADRESSEN, VRAGENDE EEN O.L.- SCHOOL EN EEN OPENBAR!" BEWAARSCHOOL IN HET HAAGWEG-KWARTIER. Uit het Haagweg-kwarlier zijn twee adressen tot den raad gericht. In het eene vraagt de onderteekenaar, de heer G. Barten, tot de oprichting van een openbare lagere school in dat stadsgedeelte te willpn hesluiten. Gezien den groolen afstand van de Haagweg-buurt tot de naastbijzijnde openbare school meent hij dat het alles zins billijk is te achten, wanneer ook in die buurt gelegenheid wordt geboden om openbaar lager-onderwijs te volgen. Door 75 ouders van 126 leerplichtige kinderen wordt het verzoek van den heer B. gt>- steund. Dat ook in de toekomst een even tueele openbare school voldoende leerlin gen zal trekken, blijkt volgens den heer B uit sterken aandrang voor een open bare bewaarschool in dit stadsgedeelte. Door den heer L. Prevo is namelijk, mede namens een groot aantal ouders bui ten de voormalige Wittepoort, tot den raad het verzoek gericht om spoedig tot de inrichting van een openbare bewaar school over te gaan. De heer P. wijst ia zijn adres ook op den grooten afstand tot de openbare bewaarscholen in de binnen stad en op het groote gevaar, waaraan bij het toenemend verkeer speciaal kinderen van 3 tot 6 jaar bloot staan. Waar de heer Pr. en degenen die zijn verzoek steunen, principieele bezwaren hebben om hun kin deren naar bijzondere bewaarscholen te sturen, vertrouwen zij, dat de raad in de dringende behoefte aan een openbare be waarschool in dit gedeelte der gemeente zal voorzien. MILITAIR TEHUIS MORSCHWEG. Gisteravond werd de aangekondigde schiet en sjoel wedstrijd gehouden, waarvoor een buitengewone belangstelling bleek te be staan Te 8 uur precies heette vader Joosten alle kampvechters hartelijk welkom en opende den avond op de gebruikelijke wijze. Niet minder dan 17 prijzen (kunstvoorwer pen) konden bekampt worden door de 48 deelnemers. Het was ruim halfelf, toen het laatste schot viel en de jury haar moeilijke taak beëindigde. De uitslag was als volgt: le prijs: dpi. v. d. Veer; 2e pr. serg. Voorbach; 3e pr. serg. Vis; 4e pr. dpi. Lindenberg; 5o pr. dpi. Wijngaarden; 6e pr. dp.. Njjland; 7o pr. dpi. Bliek; 8e pr. dpi, Datema; 9e pr. dpi. v. d. Does; 10e pr. dpi. v. Schaik; 11e pr. dpi. Verboog; 12e pr. serg. SI eg ten horst; 13e pr. serg. Bakels; 14e pr. dpi. Beukers; 15e pr. dpi v. d. Hoek; 16e pr. dpi. Mafait; 17e pr. dp v. Djjk. De overige deelnemers behoefden niet met leege handen heen te gaan, daar de firma Erven Wed. v. Nelle voor allen de noodige pakjes tabak beschikbaar had ge steld, welke begrijpelijkerwijze hun weg wel vonden. Naar ons wordt medegedeeld heeft Prinses Juliana zich niet onder den naam van freule van Buuren laten inschrijven als noviet der Vereeniging van Vrouwelijke Studenten alhier, doch onder dien van Juliana van Oranje-Nassau van Mecklen burg. De Commissaris der Koningin in Zuid-Holland heeft benoemd tot lid van de Gezondheidscommissie alhier mr. E. G. Wiersma, advocaat en procureur alhier. Een batterij van het 6e regiment veld artillerie alhier vertrekt Vrijdag a.s., onder bevel van kapitein A. E. W. de Jong, naar Nijmegen, om deel te nemen aan de oefe ningen van de infanterie aldaar. Het welbekende harmoniegezelschap „Werkmans Wilskracht" behaalde gisteren op een te Vlaardingen gehouden concours een eersten prijs B, bestaande in een gou den krans, waarvan een zilveren harp het middenstuk vormt. In optocht trok het kranige corps gister avond naar het repetitielokaal, waar men nog eenigen tijd gezellig bijeen bleef. De Sts.crt. no. 75 bevat de gewij zigde statuten betreffende dc vereeniging „Wederzijdsche Hulp" alhier. Door den landbouwer G. A. v. B., uit Nieuwe-Wetering is bij de politie aangifte gedaan dat gisteravond omstreeks halfzeven z'n fiets is ontvreemd in de Roodborststraat alhier. Gisteravond heeft de student F., alhier woonachtig het den conducteur F. S., in de blauwe tram zeer lastig gemaakt. Hij sloeg een ruit in en mishandelde den conducteur. Na aankomst der tram alhier te omstreeks halféén is de student naar het politie-bu- reau gegaan om zich te laten verbinden. Te vens is toen proces-verbaal tegen hem op gemaakt. Onlangs is door mej. K. bij de politie aangifte gedaan van het vinden van een kaas. Toen nu dezer dagen de vrachtrijder P. G. zich bij haar vervoegde om de kaas, die hij vérloren had, terug te halen, bleek er nog slechts drie pond van over te zijn. De politie is hiervan in kennis gesteld. GEBOREN: Aiida Freda. Wilhelmina, D. v. J. Flippo en E. Bodij. Johanna Maria, D. v. A. P. W. Nijbacker en M. A. B. Verheul. Hendrik Coenraad, Z. v. H. 1 de Nie G. van Nood. Anna, D v. L. H. v. der Vos en E. H. L. de Vos. Jan, Z. v. J. Bouwman en D. M. Jasperse. Joha. Elizbh. Wilha. Maria, D. v. J. P. van Kem pen en C. P. Bizot. Armand Pierre Guille. Ante., Z, v. A Mulder en M. J. G Claassens. Everardus Alphs. Maria, Z. v. J. H. J. Bik en A. A. Rijkenberg. Maria Johanna, D. v P. van Berkel en C Verhoeven. Maria Suzanna, D. vl A. F. Goutier en J. Neuteboom. Catharina Jacoba, D. v. T. J. v. Vegten en M. J. Hofman. Antonie Adriaan, Z. v. A. P. 'Hollemans en W. F. Bruinsma. Gerar- dus Johannes, Z. v. J. E. van Biezen en J. S. Kroon. 4 Hendrika Johanna, D. v. M. J. van Rooijen en A. Stuivenberg. Karei, Z. v H. J. v. der Steen en G. v. der Klis. Pieter, Z. v, O. Kruijsdijk en A. Poorter. Johs. Marts. Ilendrs., Z. v. L. van Zandwijk en C. de Haas. Henricue Johannes, Z v. B. H. M. Keller en P. Si mons. Joha. Anta. Elistih., D. v. A. C. H. Speel en J. Brittijn. Corns. Gers. Maria, D. v. G. H. A. v. Hoorn en C. J. M Pegt. Abraham, Z. v. N. Taverne en P de Bruijn Justine, D. v. D. v. d. Kaay en F. E. Stadtmuller. GEHUWD: W. van Heusden, jm. en W. P. Raadsen. jd- N. Sira, jm. en A. Olivier, jd. W. F. Y. Hakkaart, jm. en M. Uljee, jd. T. Eradus, jm. en M. de' la Rie. jd. J. A- v. Eek, jm. en J. v. d. Linden, jd. P- T. Mizee, jm., en M. Honsbeek, jd. J. J. Blij ven. jm- en E. v. Tongeren, jd. A. F v. d. Oord. jm. en W. E Witteman, jd. Ph. A. Kuijvenhoven. jm. en A. C. Klerk jd- Th. L. Overmeer, jm. en S. v. d. Klauw, jd- N. Rijnbende, jm. en C. v. Weeren, jd- I. Fasseur, jm. en W. v Leeuwen, jd. J-. Cuperus. jm. en H. D. AlbeTts, jd. J. W- van Hagen, jm. en M. A. Barths. jd. OVERLEDEN: J. Homburg, jd 2 j. J H. de Sauvage jm. 49 j. C. Jansen, m. 57 j. E. Th. M v. Kuyk, z. 3 d, A Scboonenberg. wedr. 59 j. C AI Pouw, z. 3 w. S. v d. Stoel, z. 7 j. M. Bronmeijer v. Boveren, vi. 51 j. J. Dixkse, wedr. 82 "i/iNNENLAND. De jubileumfeesten van de afd. Leiden der Kon. Ned. Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde. (2e blad). Amsterdam zonder socialistische wet houders. (Binnenland, 2e blad). Vergadering van het Nederlandsche Rundvee-Stamboek. (Land- en Tuinbouw, 2e blad). BUITENLAND. Jhr. Loudon voert het woord in de derde Volkenbondscommissie. (Buitenl., le biad\ De aanstaande verkiezingsstrijd in Ier land. (Buitenland, le blad). Japan door een wervelstorm geteisterd. (Buitenland en Telegrammen, le blad). j. L. v. d. Kaay, wedr. 85 j. M. Freke Groen, wede. 82 j. J. v. Duuren, m., 24 j. S. Lammers, m., 61 j. M. Kok— Overdijk, vr. 83 j. A. Calis, m. 63 j. A. KompeerZuiderwijk, vr. 38 j. J. Kremer—Jorma, yt. 76 j. GEVESTIGD: J. G. B. v. Heek en fam.. hoofd mijnbouw N. O. I., Rijnsburgerweg 163. A. P. den Dunnen, verpleegster, Acad. Ziekenhuis. W. F. Verboon, dienstbode, Rijn en Schie- kade 15. N. Vianen, operateur. O. Rijn 48. M, Tschebultsch, buffetjuffr. Sta tionsweg 11-13. G. Rozengasser, dienst bode, Witte Singel 32. Mas Roesbandi, Haarl.straat 18. L. C. Hofmann, Steen straat 55. J. G. Ermers, Witte Singel 107 G. J I-Iuge, onderwijzeres, Schelpenkade 32a P. Zwanenburgde Bolster. Bronkhorst- straat 31a. H. G. P. v. Cleef, banketbak ker, Heerenstraat 120. W. J. P. Kriek, kinderjuffr., Haarl.weg 3. J. Steenbergen en fam., winkelbed., Langebrug 91a. - A. N. Dieben, kleermaker, Hooge Rijndijk L 142. W. M. de Vries, Noordeinde 50. R. Kranenburg en fam., hoogleeraar, Zoeterw. weg 5. G. H. Ruitenhof01- denziel, dienstbode, Zoeterw. weg 5. C. J. Goudsmit, advocaat, Oegstg.laan 23. L. Windervanck de Blécourt, Rapen burg 117a. W. C. Ninaber en fam.. Me relstraat 19. M. J. Siemons, dienstbode, Oegstg.laan 7. A. Kersseboom, Steen- straat 59. E. E. Crop, verpleegster, Acad. Ziekenhuis. J. v. d. Woerd, onderwijzer, Heerenslraat 5. Ph. Sender, verver, Groenoordstraat 32. Liang Soei Sie, Hee renstraat 128. M. Delhez. Schelpen kade 47. W. J. Gelok, opzichter, Qroen- hovenstraat 17. G. D. C. André de la Porte, Rijnsb.weg 16. P. v. Stralen, in casseerder, Diefsteeg 19. D. Key. kanoer, Kaiserstraat 16. J. G. Reyers, Apoth.dijk 16. Wede. C. C. Goossensv. d. Goes, Witte Singel 74a. C. C. Epskamp, ban ketbakker, Noordeinde 23. Wed. M. A. v. d PoelBremmer, Heerensingel 37. G. W. NieuwenhuizenDeegens, Hoefstr. 6 W. Planjer, boekbinder. Schoolstraat 12. A. v. Halem, opperman, v. d. Duvn- straat 34. P. J. Geertsma, Noordeinde 25. Wed. SmitsStarink, Heerengracht 98. J. H. v. d. Heide/ambtenaar N. S., Merel- straat 25. G. Th. Plasmeijer, bediende, Haarlemmerstraat 186. C. Kiljan, bouwk< opzichter, Fagelstraat 46. Wed. T. v. cL WeideP. Hofslra, Lombokstraat 3a. H. G. S. Snijder, leeraar Gymnasium, Rooden- burgerstr. 22. J. M. v. d. Meer, dienstbode, Steenstraat 18. C. J Janmaat, dienst bode, Morsehweg 14. J G. Verhoog, mag.- hediende, Groenhazengracht 7b. G. van Kopij, Oude Singel 2a. T. M. Bierman, dienstbode, Rijnsburgersingel 23. C. P. Thomsen, Witte Singel 37. H. Hillen, Nieuwe Rijn 29a. M. J. v. d. Zwaan, dienstbode, Lammermarkt 27. Wed. H. TeppeD. G. J. Goetze, huishoudster. Johan de Wittstraat 17. H. Ehrke, Langebrug 7, F. W. A. baron van Asbeck, Morsehweg 55c. G. Beelaerts van Blokland. Noord-, einde 41a. Th. M. Seijen ten Hoorn, win keljuffrouw, Boisotkade 7. A. B Hozee, bibliothecaris, Groenhovenstr. 21. E. van Deventer geb. Wolfram, Johan de Witt- straat 17. VERTROKKEN: M Vrolijk, Rijswijk (Z.-H.), Alexander- laan 11 W. J. Sibbes, Leiderdorp, v. d^ Doesstr. 42 E. Lobusch. Gelsenkirchen, Hültenslrasse 25 J- Nijenhuis, Oegstgeest de Kempenaerslr. 103 M. C. Verwijs. Am- - sterdam. 1ste Jan Steenstr. 134 III A. Storm geb v. Halderen. Helder. Ruigweg48 J. Serdijn. Amsterdam. KI. Wittenb sir 18 bis J. M Simons Voorschoten, Leid sche sir weg 58 Chr. D. v. Es. Deventer, Polair. 38 J. G- W. Goedhart, Zeits, Wil-

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 1