Verkooping Harddraverij te Warmond JO. DE LA RIE-HEMERIK D.D.D Heerenhuis ROTTERD. LLOYD Hanepoot AMMONIA H. C. VISSERSZOON Elastieke Kousen VARIA. SPORT. VRAGENRUBRIEK. f 100.- Openbare hervat de lessen Donderdag 1 Sept a.s. FRANS FRIJHOFF - LEERAAR VIOLONCEL Vakschool voor Dames en Jonge Meisjes Aanvang der lessen 1 September. KORTE VACANTIE-REIZEN J, WINSEMIUS, Rijnsburgerweg 125, Tel, 2065 Kaapsche Wijn. Voor 15 centen C. KORT Hebt CijLLast van ONZE SPECIALITEIT PRIMA Roestvrije Breukbanden Elast. Moderns Breukbanden Dames- en Heeren-buikgordels Gerieflijk Wij herinneren nog eens aan de open bare samenkomst, welke morgenavond zal plaatshebben in de Oude Kerk, waar ds. Kuyper, van Den Haag, zal voorgaan en spreken over Oranje en Datheen. In de Oude Kerk is gecollecteerd voor de Zending f 10.25 en in de Nieuwe Kerk f10 voor de armen. Hedenmorgen werd alhier op het strand bij paal 91 „om de Zuid" gevonden een dolfijn, met opengereten onderlijf. Het dier dier wordt overgebracht naar het Rijks museum van Natuurlijke Historie, om te worden bewaard als skelet. Gevonden voorwerpen: Damesporte- monnaie met inhoud; dames-zegelring met grooten steen en een dasspeld. NOORDWIJK. Naar wij vernemen, zal de afd. Noord- wijk en Omstreken op 6, 7 en 8 Sept. a.s. in hotel Royal een groote bloemententoon stelling organiseeren. Vanaf Zondag 4 September a.s. zullen de H.H. Missen in de parochiekerk van St. Jeroen weder plaats hebben om 7 uur, 8 uur en 10 uur de Hoogmis. NOORDWIJK-BINNEN. Vastgespeld werd het programma van de Oranjefeesten te Noordwijk-Binnen op Dinsdag 30, "Woensdag 31 Aug. en Donder dag 1 Sept. 1927 als volgt: Dinsdag 30 Augustus. 's Avonds 8 uur Concert op het Lindenplein door het mu- züiekcorps Jeanne d'Arc", van Noordwij»- kerhout. Etalagewedstrijd. De keuring door juryleden zal plaats hebben bij kunstlicht. De prijzen zijn geëtaleerd bij den heer Th. Tasken, Kerkstraat. De keuze zal worden gelaten aan de winnaars-deelnemers. Prijs, uitreiking gelijk met» die van het Bloemen corso. Woensdag 31 Augustus. Voormiddags 8 uur: Koraalmuziek van den» toren te Noordwij k-Bmnen. Voormiddags 9£ uur: Het bestuur der Oranje-vereeniging vertrekt met de beide muziekkorpsen vanaf het Lindenplein langs v. Limburg Stirumstraat, Bronckhorststraat Molenstraat naar de Wilhelminastraat, al waar de kinderoptocht wordt saamgesteld. Te volgen route: Wilhelminastraat, H. Geestweg, Kerirstraat, Bronckhorststraat, Zeestraat, Lijnbaanweg, Pickéstr., Bronck horststraat, Kerkstraat, v. Limb. Stirum straat, Douzastraat, Voorstraat, Wilhel minastraat van daar naar hun scholen. Al daar tractatie. Namiddag 1 uur: Bloemencorso samen komst der deelnemers op de laan van „Huize Offem", aldaar opstelling en keu ring, daarna een tocht door de beide Noord- wijken, opgeluisterd met muziek. Te vol gen route: Voorstraat, Wilha.straat, Molen, straat, Bronckhorststr., Kerkstr., v. Limb. Strirumstraat, BronckhorststrZeestraat, Nieuwe Zeeweg, Schoolstraat, N. Boule vard, Hoofdstraat, Huis ter Duinstraat, O. Zeeweg, Pickéweg, Pickéstraat, Douza- straat, Voorstraat, Daarna ontbinding van den stoet. De geldprijzen worden een uur na afloop uitgereikt in Hotel Royal. Namiddag 2V6 uur: Zakloopen met attrac tie voor jongens van 8 tot en met 12 jaar op het lindenplein. De prijzen zijn geëtaleerd bij den heer H. W. L. Koudijs, V oorsfcraat. Prijsuitdeeling na afloop in café Royal" (prijzen naar keuze). Namiddag 2V6 uur: Fietsrijden met at tractie voor jongens van 12 tot en met 16 jaar op het Lindenplein. De prijzen zijn ge- ebaleerd bij den heer H. A. Mathot, Kerk straat. Prijsuitdeeling na afloop in café Royal" (prijzen naar keuze). Namiddag uur: Eierendragen voor meisjes van 8 tot en met 12 jaar op het Lindenplein. De prijzen zijn geëtaleerd in het Sigarenmagazijn „Homerus", Voorstr. Prijsuitdeeling na afloop in café Royal (prijzen naar keuze). 's Avonds 7 uur: Zanguitvoering door de Ghr. Gemengde Zangvereen. „Advendo" en „Soli Deo Gloria", met het volgende pro gramma: Wilhelmus van Nassouwe. Feest lied, Mens. Speelevaren (Advendo), Fr. Abt. Volkslied (Soli Deo Gloria), J. v.- Egmond. Avondvrede, W. v. Thienen. Len telied, F. Pijlman. Soli Deo Gloria, Fr. Abt. 's Avonds 8 uur: Concert op het Linden plein. Daarna muzikale wandeling naar het Feestterrein aan de Pickéstraat. Donderdag 1 September. Namiddag 1 uur: Samenkomst van deelnemers voor het Ringsteken met versierde auto's op de laan van „Huize Offem", alwaar de keuring zal plaats hebben. Daarna optocht langs Offemweg (Noordel. richting), Voorstraat, Douzastraat, Pickéstraat, Lijnb.weg, Zee straat, Bronckhorststraat, v. Limb. Stirum straat, H. Geestweg. Namiddag 2 uur: Ringsteken met automo bielen voor heer en dame op de Wilhelmina straat; rondrit Molenstraat, Kerkstraat en H. Geestweg. De prijzen zijn geëtaleerd bij den heer J. Tissing, Voorstraat. Prijsuitdeeling een uur na afloop in hotel Royal". Namiddag 1 uur: Somenkomst van deel neemsters aan het ringsteken voor meisjes met versierde rijwielen op de laan van „Huize Offem", alwaar de keuring zal plaats hebben. Namiddag 2 uur: Ringsteken voor meis jes op rijwielen op het Lindenplein. De prijzen zijn geëtaleerd bij den heer Th. Tastein Kerkstraat. Prijsuitdeeling een uur na afloop der ringrijderij met auto's in hotel „Royal." Namiddag 2^ uur: Schietwedstrijd op het sportpark voor mannelijke ingezetenen boven 17 jaar, onder leiding van het be stuur der Vrijw. Landstorm en Burger wacht. De prijzen zijn geëtaleerd bij Druk kerij „Flora", v. Limb. Stirumstraat. Tij dens den wedstrijd kan publiek worden toegelaten, echter geen kinderen. 's Avonds 7 uurZanguitvoering door de Chr. Gemengde Zangvereenigingen „Ad vendo" en „Soli Deo Gloria" (programmal als vorige avond). Het feestterrein bevindt zich aan den Pi^éstraat op het feestterrein zijn aan wezig vermakelijkhedenZweefmolen, Auto molen, LuchtschommeL, Deensche Hoog- vaart, Hoepla, Kijktent Oudheden, „Mi nerva", Schouwburgtent, Fototent, Schiet tent. Slagmachine, Lijntrektent, Vroolijk Rad, Theater, Vischsport, Lampensport, Draaimolen, Speelgoederen. Kramen Consumptietent, Oliebollenkraam, Poffer tjeskraam, Fruitkraam, Palingkraam, Zuur kraam, Vischkraam, Koek- en Suiker- kraam. Op het terrein zijn leden der Noordwijk- sche Reddingsbrigade aanwezig met ver- bandmateriaal; zij zijn kenbaar aan de witte rozet op de borst. NOORDWIJKERHOUT. Het programma der Oranjefeesten, welke half September gevierd zullen wor den, is verschenen en ziet er veelbelovend uit. Hoewel de kermis, welke altijd met het Oranjefeest samenviel, thans is afge schaft, zal de bevolking ,den verjaardag van H. M. de Koningin, op even grootsche wijze vieren, als steeds de gewoonte was. Etalagewedstrijd, ringrijden met paard en tilbury, ringsteken per fiets, allerhan- den volksspelen en een schitterend vuur werk, beloven veel genoegen. Met de behandeling en het onderhoud der nieuwe stoom-brandspuit, wordt belast onze - dorpsgenoot, de autohandelaar B. Zandbergen. OEGSTGEEST. De Winkelweek. Zaterdagmiddag was de belangstelling voor de winkelétalages wederom groot. Des avonds vooral werd in verschillende win kels goede zaken gemaakt, waaruit* bleek dat de w'inkelweek ook in dit opzicht aan het doel beantwoordt. De muziekgezel schappen de N.Z.H.T.M. en de R.-K. mu ziekvereniging „Triumph" maakten van 68 uur een wandeling door do ge meente. Het was ditmaal voor het eerst dat laatstgenoemd corps, hetwelk thans onge veer één jaar bestaat, een muzikale wan deling door de gemeente maakte. De voor zitter van de W.W.-oommissie dankte den directeur en de leden voo» deze eerste pres-- tatie. Maandagavond zal wederom, te half- acht een muzikale omgang gemaakt wor den. RIJNSBURG. Het programma voor het schoolkin- derfeest van de Chr. Oranje-Vereeniging op 31 Aug. a.s. is samengesteld als volgt: 9 uur voorm. rondgang met muziek van alle schoolkinderen door de gemeente. Te volgen route: Kerkstraat, Heerenweg. Lan- gevaart, Dubbelebuurt, "Vliet N.-Z., Koe straat, Brouwerstraat, Vliet Z.-Z., Smid- steeg, Oegstgeesterweg, Tramstraat. Kerk straat. Daarna traktatie der kinderen in de verschillende scholen en pauze. Des nam. 2 uur aanvang der verschil lende kinderspelen, opgeluisterd - door mu ziek. Terrein: Het plein voor het Raadhuis, de schoolpleinen der O. L. School, Koningin Wilhelmina- en de Julianaschool, de Kerk straat, Hofstraat en zoo noodig de Burcht- straat De leerlingen van het 1ste, 2de en 3de leerjaar, ongeveer 450, spelen vrij op de schoolpleinen onder toezicht van onder wijzeressen en jongedames der meisjesver- eenigingen. Als attractie zal een grabbelton aanwe zig zijn met aardige verrassingen. De leerlingen van het 4de, 5de, 6de en 7de leerjaar zullen de volgende spelen doen, waarvoor per groep van 25 kinderen 5 prijzen beschikbaar zijn gesteld: Ton- kruien voor jongens 4de .leerjaar, zakloopen voor jongens 5de leerjaar; hardloopen met hindernissen voor jongens 6de en 7de leer jaar. Turfrapen voor meisjes 4de leerjaar; bal- kruien voor meisjes 5de leerjaar; stoelen dans voor meisjes 6de en 7de leerjaar. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren.: Sfcijntje WiLhelmina Johanna, D. v. C. Bins en W. J. Schippers. Geer- truida, D. v. P. Jongeneel en J. E. van Til. OverledenP. M. Nouwens, 77 j. E. A. van "Grassteek—Broers, 74 jaren. WARMOND. Zaterdagavond gaf de R.-K. harmonie- en zangvereeniging „Stx Matthias" (direc teur Gerardus Dik) een concert op de Baan te Warmond. Dit concert, waarop beide afdeelingen de op de concoursen te Diemen (Harmenie) en te Schipluiden- (Zang) be kroonde werken ten gëhooYê zouden bren gen, genoot bijzonder veel belangstelling van de zijde van het publiek. Met een op vallende stilte werd de uitvoering van de verschillende zang- en muzieknummers aan gehoord. De uitspraak en zuivertieid van den zang werd alom geprezen. Herhaald aanhoudend applaus vertolkte den dank van de toehoorders. ZOETERWOUDE. Zondagmiddag reed de heer Van R., afkomstig uit Leiden, per rijwiel langs den Rijndijk alhier. Doordat de voorvork van zijn rijwiel brak kwam hij te vallen en bleef bewusteloos liggen. Bij den heer Van 0. binnengedragen, bl^ek hij vrij ernstig aan hoofd en bëenen verwond le zijn. De prijs van de' melk is hier met één cent per liter verhoogd en gebracht op 13 cent thuisbezorgd en 12 cent afgehaald bij den veehouder. Zaterdagmiddag geraakte het paard, gespannen voor een brik van den veehou der Van H.„ uit Leiden, op het Jaagpad alhier op hol. Het voertuig brak middendoor en het paard, dat met het voorste gedeelte van den wagen doorholde, sleepte den bestuur der, den 17-jarigen H uit Leiderdorp, aan de teugels -mee. Hij bekwam daardoor eenige verwondingen. Door Van der M. werd het dier later tot staan gebracht. Zaterdag reed den vrachtrijder E. uit Benthuizcti alhier langs den Hooge Rijndijk met een veewagen geladen met vette var kens. Ter hoogte van de Bruggestraat werd ihet paard "plotseling onwel en begon kramp achtig om zich heen te slaan. Met moeite werd het dier afgespannen en in een stal gebracht, waar het spoedig moest worden afgemaakt. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats. GROETEN. Omtrent John Brown, den bekenden ka merdienaar der Koningin van Engeland, wordt de volgende anecdote vermeld. Toen hij bij Prins Albert, den gemaal der Koningin in dienst trad, hoorden de kleine prinsesjes dat haar vader hem kort weg Brown" noemde en daarom spraken zij hem op dezelfde wijze toe. Mama verbood dit en Voortaan zeiden de jonge dames meneer Brown. De kleine prinses Louise was de eenige, die tegen het moederlijk gebod zondigde, zij bleef hardnekkig voortgaan om het voorbeeld van haar vader te volgen'. Toen Victoria dat op zekeren morgen weer hoorde, zeride zij tot het kind, dat het gestraft zou worden met naar bod gaan, wanneer het den kamerdienaar met „Brown" aansprak. Deta volgenden mor gen kwam de man het vertrek binnen*, waar de koninklijke familie bijeen was en het kleine meisje zeide schalks: Goe den morgen Brown. Onmiddellijk daarop Stond zij, toen zij bemerkte dat de Konin gin naar haar keek, op, maakte een bui ging en' vervolgdeen meteen goeden nacht, Brown, want ik ga naar bed. De volgende geschiedenis wordt verhaald van den Russischen veldmaarschalk Suwa- row, die uit de handen van een onder officier, die zich herhaaldelijk reeds in den oorlog had onderscheiden, een telegram aannam, en nu eens dien man in de war wilde brengen: „Hoeveel visschen zpjn cr in den Donau?" vToeg Suwarow. „Allen, die tot nu toe niet gevangen zjjn, was 't vlugge antwoord. Hoe ver is de maan hier vandaan? vroeg de maarschalk weer. Twee geforceerde marschen van dat soort, die 't uwe Excellentie behaagt ons zoo dikwijls te laten doen, klonk het met een strak gezicht. Wat zoudt ge doen als ge zaagt, dat uw soldaten in 't gevecht terugweken? was de derde vraag. r Dan zou ik hun zeggen, dat er achter den vijand een wagen met vaten vol brandewijn stond, zei de sergeant. Ten slotte vroeg de maarschalk, die merkte, dat de ander^ hem te slim was: Welk onderscheid is er tnsschen een kolonel en mij? Mijn Kolo nel kan niemand tot luitenant benoemen, maar uwe Excellentie heeft maar één woord uit te spreken en danIk spreek het uit, zei de maarschalk, ge zijt luitenant, want ge zult een flink officier zyn. DUIVENSPORT. N.L. P. V. NEUTHALE BOND. Wedvlucht vanaf Lier (114 K.M. met oude jonie duiven. De duiven werden om 7.30 in vrijheid gesteld en bereikten hun hokken als volgt: 1 R. v. d. Zeeuw 9 uur £0 min. 21 sec.; 2. W. Kuver 9 23 33; 3. P. v. Zijp 9.25.41; 4 W. de Wit 9.25.42; 6. R. v. d Zeeuw 9.25.43 6. P. V. Zijp 9.32.41; 7. W. Kleijn 9 32 58. 8. P. v Zijp 9.35.21; 9 Idem 9 37.8; 10. W. Kteljn "10 2.38; 11. W. Kuyer 10.3.11; 12. W. de Wit 10 3.31. DE LUCHTBODE. Concours vanaf Liet (België), afstand 114 K.M. De duiven, om 8 uur gelost, bereikten als volgt hun hokken: W. de Wolf le, 4e. 6e L. v. d. Nieuwendijk 2e, 8e. 16e; H. le Nobel 3e; N. de Haas 5e, 7e», 9e, He; W. Gijsman 10e. 12e, 17e; J. Gijsman 13e, 14e. tie eerste vogel werd geconstateerd om 9 uur 23 min. 49 sec. De laatste vogel werd geconstateerd om 10 uur 15 min. 17 sec. DE TREKVOGEL. Wedvlucht van af Lier. De dieren werden in vrijheid gesteld te 8 uur en bereikten bun hokken als volgt: 1. A. de Wit 9 u. 27 m. 14 sec.: 2. J. Lepelaar 9.30.25; 3. A. Gijzenij 9 32 32; 4. Hedet 9.34.51; 5. A. N. Eradus 9.39.52: 6. J, Braxhoven 10.5; 7. Joh. Seriier 10.10.218. D. Klootwijk 11.21.36. N B De kampioensprijs voor jonge duiven werd behaald als volgt: 1ste kampioen W. de Romijn2de kampioen J. Braxhoven. G. v. Z. „HET OOSTEN". Wedvlucht vanaf Breda op Zaterdag 27 Aug. Afstand 77 K.M. De vogels zijn om 2 uur in vrijheid gesteld- en bereikten hun hokken als volgt: J. W. Wolters 1. 6. 7, 10, 11. 14, 16; Ph. Waardhuizen 2; .1. Boekkooi 3, 17; G. Jongs leen 4; J. Koorehnan 5. 12, 15, 18; L. N. G. Wijling 8. 21, 22; J. Wesselius 9; A. Faber 13. 20; Chr. Selicr 19. De eerste vogel werd geconstateerd (e 3 uur 8 min. 55 sec. en de laatste 2 uur 25 min. 12 sec. SCHAKEN. VERGADERING NEDERL. SCHAAKBOND. Te Den Bosch is dc jaarvergadering ge houden van den Ned. Schaakbond. Van de 114 vereenigingen, aangesloten bij den bond. warem er slechts 12 vertegen woordigd, die 54 van de 300 mogelijke stem men uitbrachten. Notulen en jaarverslagen werden goedge keurd. Tot hoofdredacteur van het tijdschrift werd herkozen de heer jhr. H. Strick van Linschoten. De aftredende bestuursleden ms. G. C. Oskam en O. Bening. werden her kozen. Alvorens tot een bespreking van het ver slag der commissie inzake klassen-indeeling over te gaan, werd een principiecle beslis sing genomen over het al of niet behouaen der klassen. Met 45 stemmen vóór en 9 blanco werd de klasse-indeeling gehand haafd. Met een enkel amendement in zake het meesterschap werd het bestuur opge dragen het ontwerp-reglement van de com- missie-Rueb c.s. voor den lijd van een paar jaar aan de practijk te toetsen. W. de Z., te L. Leiden, Oegstgeest, Sassenheim,. Lisse, Hillegom, Bennebroek, Haarlem, Schoten, Santpoort, Velsen, be verwijk, Cast-ricum, Limmen, Heiloo, Alk maar, Koedijk, Schoorldam, Sbolpervlot- brug, 't Zand, De Kooi, Den Helder, (100 K.M.) Inlichtingen betreffende het pont- veer verschaft men u zeker gaarne aan de kiosk van Vreemdelingenverkeer op het Stationsplein. De Waddeneilanden zijn on derling verbonden door geregeld varende postbooten. Er zijn overal fietspaden. A. v. d. W., te N. Wij kunnen alleen op mededeeling van de initialen en de jaar tallen op de doeken vermeld, de afkomst' misschien gissen, maar niet met zekerheid opgeven. Ook van deskundige zijde acht men dit te gewaagd. Kunt u eT niet eenö persoonlijk mee gaan naar het Sted. Mu seum „De Lakenhal". Directeur en ad- junctdirecteur kunnen na kennismaking met het werk misschien den schilder er uit vinden, althans u aangeven of het stuk. ken van waarde zijn. Abonné, te L. Wij geven hier te uwen behoeve een recept voor brood voor lijders aan suikerziekte: 150 gr. gluten, 200 gr. amandelbn, 100 gr. boter, 4 eieren, zeer weinig zout, 1 d.L. melk en 10 gr. gist. Roer de boter tot room, voeg de eierdooiers» één voor één toe, evenals het gluten, de gist, aangemaakt met de lauwe melk. de gemalen amandelen, het zout en het laatst» het zeer stijf geklopte eiwit. Laat ddt deeg in een met boter ingewreven broodvorm een halfuur rijzen en bak het daarna bij matige hitte in den oven. Ter leeD gevraagd met 10 pCt. voor korten tijd. Brieven Bureau van dit Blad onder No. 6850a. Krachtens Art. 1223 B.W. Notaris H. Ekrdbbek te Kat wijk zal op Dinsdag 30 Aug. bij opbod en Dinsdag Sep tember 1927 bij afslag, tel kens des voormiddags 11 uur, te Oegstgeest in het Café „Centraal" aan de Geversstraat in het openbaar verkoopen: Het Woonhnis, thans in gericht a s Drogisterij, met bchuur en Erf, aan de Kempe- naerstraat nummer 7 'te Oegstgeest, kadaster gem. Oegstgeest, Sectie C nummer 1593, groot 2 aren, 17 centiaren. Bevattende benedengroote Suite, Keuken, Kelderkast; boven: twee groote en twee kleine kamers, voorzien van electriciteit, gas- en water leiding. Grondbelasting 1927 f 29 28. Verhuurd -tot 1 November 1927 tegen f 600.— 's jaars. Aanvaarding in eigendom en betaling op 31 Oct. 1927. Bezichtiging eiken Dinsdag en Donderdag van 24 uur namiddag. Flinke hypotheek beschikb. Nadere inlichtingen verstrekt genoemde Notaris. 7446 op Donderdag I September, 's namiddags om 2 uur voor Geregistreerde Paarden 7457 MEERBURGERSTRAAT 5 Dipl Conservatorium, Amsterdam 7453 Piano Harmonie - Muziekgesch. Solfège Beveelt zich aan voor het geven van les. Ook het instudeeren van trio's en samenspel. Diploma's Orkestspel- Onderwijskunst. Einddiploma Solospel. 6371a LANGE RAAMSTEEG 89. aangesloten by de in 1911 Kon. Goedgekeurde Vereeniging van Mode-Vakscholen in Nederland, St. 45. Opleiding voor Examens als: Costumière, Coupeuse Leerares en Lingerie-Naaien. Tevens grondig onderv^js voor eigen gebruik in Linnen-, Costunmnaaïen, Mantelvak en knippen. TEVENS PATRONEN OP MAAT VERKRIJGBAAR. MORGEN-, MIDDAG-, AVOND- EN PRIVAATLESSEN Aanmelding onder de Lesuren. 7451 Directrice; C. H. LAKKEE, Rapenburg 81. 14-daagsche Passagiersdienst naar Ned. Indië Snelste verbinding Pïssageprijzen per mailstoomer van f 440. tot f 1250.Per vrachtstoomer f 740. NAAR SOUTHAMPTON, TANGER, SPANJE, MARSEILLE EN CORSICA f 1,35 p. flesch Trakteer U op dezen witten pittigen zoeten Wijn. Huis de Vlijt, Den Haag. H. j. de Ru, L. C. Aftourtit, C. M. Meijer, N. H.'Hemmes, W. G. Brand, C. de Rijk, A. Laman, Joh. Sierat. 7162 verkoopen wy deze week als Reclame, een heele flesch (geest v. salmiac). Alleen deze week. g Lange Mare 38. KOOPT GIJ BILLIJK BIJ: BEDDENMAGAZIJN RREESTKAAT No. 121 7444 1L5.30. Geeft Direct Verlichting! Slechts enkele seconden zijn noodig om het hevigste jeuken tot bedaren te brengen. Een paar druppels D.D.D. brengen reeds verlichting. Deze bijzondere vloeistof is een verzachtend middel tegen huidziekten Van allerlei aard. Het dringt diep in de poriën door, doodt de ziekte- brengende bacteriën onder de huid en werkt uitstekend bij Ekzoeni, Open Beenen, Ringworm,* Huidroos, Uitslag en andere huidaandoeningen: bevrijdt U van jeuk en doet U rustig slapen. Waarom zoudt U wachten Koop nog beden een flacon van f.0.75 of f.2.50 bij Uw apotheker of drogist. D D.D. zeep f.1.per stuk. 7411 alle lengteD en maten. met veer. zonder veer PRIMA 7414 het beste wat men kan vinden. Speciaal adres: SCHNEIDER'S SAN1TAS, Den Haag, Wagenstr, 118 Leiden, Steeoschmir 1 le koop, zeer solied en onder architectuur gebouwd, staande te Oegstgeest, dicht bij tramhalte, bev. 4 gr. en 4 kl. Kamcrs%w.o. Badk. met rubber- vloer en een afvoer voor vaste Waschtafels, Kelderkast 2 W.C.'s en gr Keuken. Ruime berg- en droogzolder, voor-, zij- en achtertuin met Schuuc Koopprijs zeer billijk, direct te aanvaarden. Brieven aan het Bureau van dit Blad onder No. 7450. 3-2

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 7