tvaai No. 20679 LEIDSCH DAGBLAD, Zaterdag 13 Augustus Derde Blad Anno 1927 UIT DE RIJNSTREEK. F.RN DIAMANTEN BRUILOFTSFEEST. HEEREN ZELFBINDERS 14 CT> UIT DE OMSTREKEN. ALPHEN. In hotel „de Vergulde Wagen" hield de Vereen, voor den Handeldr. en in- dusbrieelen Middenstand een ledenvergade ring onder voorzitterschap van den heer D. Raaphorst. Bij de bestuursverkiezing werden in de plaats van de heeren M. v. d. Hoek en A. G Spreij, gekozen de heeren W. van Ga hen en G. Kooij. Tot afgevaardigden naar het congres en de jaarvergadering van den Ned. Midden standsbond aan het einde dezer maand te 's-Gravenhage te houden, werden gekozen de heeren D. Raaphorst en G. J. v. d. Kolk, en tot plaatsvervangers de heeren O. Kooij en D. van Dien. De commissie ingesteld ter bestudeering van het rooilijnen-vraagstuk bracht bij monde van den heer La-ros uitvoerig ver slag uit. Er ontspon zich een langdurige discussie over deze aangelegenheid welke tot resultaat had dat de commissie een crediet van f 50 werd toegestaan tot het continueeren der actie. De commissie zal echt-er haar werk eerst weer opvatten als de voorstellen van B. en W. omtrent de schadevergoeding ingediend zullen worden. Tot onder-voorzitter werd nog benoema de heer L. Honselaar. Na de rondvraag diie niets opleverde, werd de vergadering gesloten. Morgen, 14 Aug., za) het 25 jaar ge leden zijn, dat de heer K. R. Kuipers, veearts alhier aan de veeartsenij kundige school te Utrecht als zoodanig promo veerde. Bijna een jaar vertoefde de heer Kuipers in Sleeuwijk, waarop hij zich 23 Juni 1903 alhier als veearts vestigde. BODEGRAVEN. Burgerlijke Stand. Cdoren: Willemina, d. v. W. v. d. Nuet en D. Knok. Klara, d. v. J. Fioole en J. Polak. Hendrik Hubertus Cornells, z. v. C. v. Leeuwen en E. A. v. Balen. Ondertrouwd: A. Schouten, 27 j. en A. Knikman, 24 j. GetrouwdC. v. Duuren, 25 j. en H. Fokker, 22 j. Gevestigd: L. Brak en gezin, landarbeider, van Woerden. L. Brak, boerenarbeid ?r, van Waarder. M. J. v. d. Meer, dienst bode, van Ter Aar. J. v. Drimmeien, winkelbediende, van Zaandam. H. Keijgs- man en gezin, landarbeider, van Ouderkerk a. d. IJssel. C. van Leeuwen, kaas handelaar, van Waddingsveen. E. A. van Balen, zonder beroep, van Alphen a. d. R\)n. Vertrokken: M. Nagtegaal, schipper, naar Nederhorst den Berg. J. F. IJdo, zonder beroep, naar Zwammerdam. J. v. d. Waay, manufacturier, naar Zwammerdam. J. v. d. Tol en gezin, landarbeider, naar Alphen a. d. Rjjn. A. Verbree en gezin, land arbeider, naar Haastrecht. J. J. v. d. Panne, dienstbode, naar Hillegom. HAZERSWOUDE. Bij vonnis van het kantongerecht te Delft is aan H. van der Burgh, broodbak ker wegens overtreding van artikel 15 der Motor- en Rij wiel wet de bevoegdheid mo torrijtuigen te besturen, ontzegd voor een termijn van zes maanden, ingegaan op 21 Juli. Mej. H. H.. huishoudster van den heer B. v. d. Bosch had het ongeluk itn den kelder te vallen, waardoor zij haar arm kneusde, en heelkundige hulp moest worden verleend. Een zelfde lot onderging de metselaar M. Kr welke van een huis viel en zich inwendig bezeerde, doch gelukkig niet ern stig, zoodat de man na ecnige dagen rust, zijn arbeid wel weer zal kunnen her vatten. De Unie-collecte op het Dorp, heeft behalve de nagiften, nu reeds opgebracht de som van f 277.35. De schilder L. J. W. alhier, bezig zijnde met het schilderen van een molen te Voorburg, is, doordat een kram brak waaraan hij zich vasthield, van een hoogte van plm. 9 Meter naar beneden gestort. Doordat de val een paar maal werd on derbroken, is het ongeval betrekkelijk goed afgeloopen, anders had de man te pletter gevallen Terstond werd geneeskundige hulp ontboden, die gelukkig geen ernstige verwondingen kon bespeuren, zoodat de man met wat stijve ledematen, ontveld aan. gezicht en stuk gevallen handen naar hier kon worden overgebracht. LEIMUIDEN. Gemeenteraad. Vaststelling gemeente rekening dienst 1926. Aan bieding gemeentebegrooting 1928. Een kleine belasting- verhooging. Aanwezig alle ledem. Voorzitter: de heer J. A. Bakhuizen, bur gemeester. De voorzitter opent de vergadering met gebed. Daarna leest de secretaris de notulen der vorige vergadering, welke onveranderd vastgesteld worden. De voorzitter biedt namens B. en W. het verslag van den toestand der gemeente over het jaar 1926 aan den raad aan. De voorzitter doet mededeeling van een schrijven van den Commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland, waarin hem verlof gegeven wordt zich van 10 tót en met 30 Aug. buiten de gemeente te be vinden. Aangezien van 20 tot 30 Aug. ook de beid? wethouders tijdelijk afwezig zullen zjjn. wordt de heer W. Koot. als zijnde het oudste raadslid, tot waarnemend burgemees ter aangewezen. Van het R.-K. schoolbestuur is ingekomen een aanvraag tot het beschikbaar stellen van gelden ingevolge het bepaalde bij art. 72 der L 0,-Wet 1920. voor den aankoop van een tiental schoolbanken en eenige schoolborden. De eerste aanvraag was f303.60. B. en j W. hebben zich echter in verbinding met j het schoolbestuur gesteld en hebben de aanvraag tot f248.60 terug weten te bren gen. j De raad besluit deze gelden toe te staan. Aan de orde komt thans de voorloopige vaststelling van de gemeenterekening, diens; 1926. De voorzitter deelt mede, dat van de commissie, die de rekening nagezien heeft, I een schrijven is ingekomen. De commissie j deelt'mede, dat het haar bevreemding heeft gewekt, dat de posten bureaubehoeften en druk- ep bindwerk zoo geweldig overschre- 1 den zijn. De voorzitter geeft eenige toelichting en j geeft de toezegging, dat in den vervolge de grootst mogelijke zuinigheid betracht zal worden. De rekening wordt daarna op voorstel I van de commissie voorloopig vastgesteld i Gewone dienst in ontvangsten f 68.510.08l/a en in uitgaven op f 63.201.75VaJ batig slot alzoo f5.308.33. Kapitaaldienst in ontv. op f65.556.19 e\ in uitg. op f 68.364.99VaJ nadeelig slot al- zoo f2.8O8.8OV2. De voorzitter zegt de commissie dank vooi het omvangrijke werk, dat door haar ver richt werd. De bedde wethouders onthielden zich van stemming. Namens B. en jjV. biedt de voorzitter daarna de begrooting voor het dienstjaar 1928 aan. Deze sluit in ontvangsten en uitgaven met een bedrag van f58.331.06. Een kleine belastingverhooging zal, wil men niet voor verrassingen komen te staan, nood zakelijk zijn. De belastingopbrengst vertoont in deze gemeente ook een dalende lijn. Het percentage zal voor de gemeentelijke in-: komstenbelasting van 1.25 op 1.50 gebracht me eten worden. De voorzitter verzoekt de heeren H. J. Visser, W. Koot en P. Rietdijk zitting te villen nemen in de commissie tot het na zien der begroeting. Deze heeren neni2n hun benoeming gaarne aan. Thans komt nog aan de orde enkele ft- nancieele besluiten tot wijziging der be groeting dienst 1927. By den post Archief deelt de voprzittei mede, dat het archief geheel gereorganiseerd is en is overgebracht naar de vergaderzaal. Het ligt in de bedoeling van B. en W. om aan den persoon, die het archief geheel belangloos opknapte, een kleine vergoeding j te geven. De raad kan zich daarmede geheel ver- eenigen. De voorzitter deelt nog mede, dat de noodslachtplaats met ingang van 2 Sept. i in gebruik zal worden genomen. Door aanplakborden op de gemeentelijke aanplak- borde- zal een en ander ter openbare ken nis worden gebracht. Ive'-. meer aan de orde zijnde, sluit de voerzitter de vergadering. De stcmranip-collecle heeft in deze gemeente f715.52 opgebracht Het schilderen van het Raadhuis met de bijgebouwen is niet gegund. WOUBRUGGE. Burgerlijke Stand. Overleden: Johanna Helena Knoop, echt- genoole van J Bloemberg, oud 43 jaar. ZWAMMERDAM. Gemeenteraad. Geen gemeentelijke steunregeling voor werkloozen j Een mooi aanbod van den heer Schreuder De gemeente-reke ning 1926 Een oude geschiede nis, die voor de leden steeds nieuw blijkt te zijn Een geldleening. Voorzitter, de heer P Hoogenboom. bur- j gemeester Afwezig wethouder Hoogendijk. Na opening der vergadering door den j Voorz. worden de notulen der beide vorige j vergaderingen voorgelezen, die daarop onver anderd worden vastgesteld. Ingekomen is een missive van Ged Sla- 1 ten. waarbij de goedkeuring wordt bericht van de aankoop van de buitenplaats ..Bui tendorp" met boerderij en weiland Het gemeentebestuur van Reeuwijk heeft ingezonden een afschrift van de door den Raad dier gemeente gewijzigde poitieveror- dening. waarbij, met het oog op de- in die gemeente voorgekomen gevallen dat des nachts schapen en zwanen door honden werden vermoord, het strafbaar wordt ge steld om een hond tusschen zorsonder- en I zonsopgang te laten losloopen. Gevraagd wordt nu of een gelijke verordening voor Zwammerdam ook niet wenschelijk zou zijn. B. en W wiilen hieromtrent den Raad geen voorstel doen en stellen voor dit adres voor kennisgeving aan te nemen. Na een zeer lange discussie wordt op voor stel van den heer Linschoten besloten, dat B. en W. in eene eerstvolgende vergadering zullen komen met een herziening der poli tieverordening door opneming van een alge- meene bepaling tegen hinder of overlast, door honden veroorzaakt. B. en W van Bodegraven hebben bericht dat de Raad dier gemeente besloten heeft niet over te gaan tot het treffen eener ge meenschappelijke regeling voor toelating van leerlingen uit deze gemeente tot de Open bare 9chool voor U.L.O aldaar. Adres van verschillende arbeidersorgani saties in Bodegraven gevestigd, met verzoek voor deze gemeente een steunregling te wil len samenstellen op gelijken voet als zulks in de gemeente Bodegraven is gedaan. De Voorz zegt dat B en W geen motie ven hebben kunnen vinden die een derge lijke steunregeling voor deze gmeente nood zakelijk maken In enkele slechts sporadisch voorkomende gevallen is altijd nog een weg gevonden om ingeval van nood hulp te ver leunen Na eenige bespreking wordt ten slotte met algemeene stemmen besloten aan de bedoel de organisaties te berichten, dat het ontwer pen van een dergelijke steunregeling/voor dozp gemeente nog niet noodzakelijk wordt geacht. Hierna komt de heer Scheer, gemeente opzichter ter vergadering om enkele toelich tingen te geven op het door hem ontworpen plan voor bebouwing van de door de ge- 1 meenie aangekochte terreinen achter de buitenplaats „Buitendorp". De zitting wordt nu geruimen tijd geschorst, waarna de leden ziöh met den gemeente-opzichter naar de bedoelde terreinen begeven, teneinde ook de situatie daar ter plaatse in oogenschouw te nemen. 1 Na heropening der vergadering wordt be sloten het gedeelte achter de villa zoo spoe dig mogelijk bouwrijp te maken en zal de opzichter nog nader een kostenberekening maken van slooldemping en hetgeen verder met deze plannen in verband slaat. In verband hiermede deelt de Voorz. nog mede, dat het wel gewenscht is dat de ge meente eigenares wordt van de Kerklaan. De heer F. Schreuder Sr. heeft zich bereid verklaart deze voor f 1 aan de gemeente af te staan. Met algemeene stemmen wordt besloten op dit aanbod in te gaan en onder goedkeu ring van Ged. Staten tot aankoop daarvan te besluiten. Aangeboden wordt nu de gemeente-re kening over het dienstjaar 1926, sluitende op den gewonen dienst met een .bedra^aan ^ontvangsten van f 78670.78 1/2 en aan uit gaven f 68110.33 1/2 en derhalve aanwij zende een batig saldo van f 10560.41-1/2. De kapitaaldienst geeft aan. aan ontvangsten f 1043 95 en aan uilgaven 18179.67 en sluit alzoo met e^n nadeelig saldo van f7135.72 De Voorz. merkt op dat dit laatste saldo niet behoeft af te schrikken, aangezien dit bui tengewone uilgaven zijn, die nog door een geldleening moeten worden gedekt. Voor hel onderzoek dezer rekening wordt bij loling 'n commissie van 3 leden aange wezen. n.l. de heeren Hoeks, Linschoten en van Wijngaarden. Aan de orde is nu het onderzoek van de geloofsbrieven van de nieuwbenoemde raads leden. De Voorz. verzoekt de heeren van Vliet, Linschoten en Edelman zich daar mede te willen belasten. Bij monde van den heer Linschoten wordt daarna gerapporteerd dat alle stukken in orde zijn bevonden en mitsdien tot toelating kan worden geadviseerd, waartoe vervol gens met algemeene stemmen wordt be sloten. Naar aanleiding van een ingekomen ver zoek van het Bestuur der Federatie van Vereenigingen voor Ziekenhuisverpleging en Ziekenzorg in Nederland wordt met al gemeene stemmen besloten instemming te betuigen met een adres, door genoemd Be stuur gericht tot den Minister van Onder wijs, Kunsten en Wetenschappen, om de verpleegprij^en 'in de verschillende Acade mische Ziekenhuizen niet te doen verhoor gen. Een «schier eindelooze discussie wordt hierna gevoerd over het agendapunt waarbij dé uitvoering der Vleeschkeuringswet weder aan de orde werd gesteld. Na daarover reed9 gevoerde beraadslagingen in de beide vorige vergaderingen, was het resultaat der be sprekingen ook nu weder nihil Ofschoon de zaak reeds meerdere malen van alle zijden is bekeken werd ook nu nog peen besluit genomen. (Daar de gevoerde bespre kingen vrijwel een herhaling vormden van hetgeen hierover reeds in vorige raadsver- slagen is opgenomen, zullen wij. om niet „taai" te worden thans hierop niet verder ingaan. Verslaggever). Het eind was het nog- eens zal worden onderzocht of het niet mogelijk is ter wille van dien eenen slager, alsnog een uitzonderingsbepaling te maken. De Voorz. deelt nog mede dal door Gede puteerde Staten was gevraagd de gemeente rekening 1925 eenigszins te wijzigen. Deze wijziging welke een 'overbrenging van enkele cijfers naar een ander dienstjaar betreft, wordt door den Voorz. nader toegelicht en vervolgens met algemeene stemmen goedge keurd. Eveneens wordt goedkeuring verleend aan een voorgestelde wijziging der begrooting voor den dienst 1927, waarbij tevens mach tiging wordt verleend tot het aangaan van een geldleening groot f 45000 waarmede de kosten van aankoop van „Buitendorp" ais- mede de kosten van bestrating enz. zullen worden gedekt. Tenslotte deelt de Voorz. mede, dat B. en W. de boerderij, behoorende tot de buiten plaats „Buitendorp" voor den tijd van 3 jaren hebben verhuurd aan den heer F. J. Boerefijn te Alphen voor de som van f 950 per jaar. terwijl de vruchten uit den boom gaard voor f 70 aan dezelfden zijn verpacht. De heer Edelman vraagt bij de rondvraag de medewerking van B en W. om te komen lot verbetering van het loonoad over het Spoekvijksche dijkje. Besloten wordt hieromtrent een aan schrijving tot het Bestuur van den polder Reeuwijk te richten, tot welks eigendom het bedoelde dijkje behoort De heer van Wijngaarden vraagt naar de 3-jaarlijksche verrekening der bijzondere scholen. De Voorz. hoopt zoo mogelijk dit in de Seplembervergadering aan de orde te kun nen stellen. Vervolgens klaagt de heer van Wijngaar den over verontreiniging van een sloot ach ter de Brugstraat door afval van een slagerij daar ter plaatse. Ook hierin wordt voorziening toegezegd. De openbare vergadering wordt hierna gesloten om vervolgens in geheime zitting over te gaan Maandag 15 Augustus a~s is het feest in de nederige woning van W. Waasdorp en A. Meeuwenoord te Noordwijk-aan-Zee. Op dien dag herdenkt genoemd echtpaar n.L den dag, waarop hun levens door de banden'des huwelijks aan elkander verbon. den werden. De bruidegom heeft thans den leeftijd van 85 jaar bereikt, doch het klim men der jaren schijnt op hem geen vat te hebben. Nog dagelijks verricht hij te Kat wij k- Binnen zijn werkzaamheden ir.et een ijver en een nauwgezetheid, welke menige jon gere kracht ten voorbeeld kan strekken. Nog krasser is de bruid, dl© 82 jaren telt. Gedurende ruim vijf en .twintig jaar- bezorgt zij iederen dag opnieuw ons Blad bij de aborrné's. Onae foto toont haar, zooals aJle Noord- wiikers haar kennen met den krantenzak om. „Jaan de krantenvrouw" is de naan», waaronder zij ook bij tallo.oze vreemdelin gen wolbekend is. Te Sassenheinn en Voorhout, waar zij met visch vent, noemt men haar algemeen „Jaan de vischvrouw". Doch haar bekend heid is niet alleen van plaatselijken aard, noch beperkt zij zich tot de naaste om geving. O neen, de oude vrouw maakt als het ware een onderdeel uit van alles wat ons in deze schoone badplaats zoo buitenge meen weet te bekoren De „vaste" badgasten, die iecfer jaar, hetzij uit liet binnenland, hetzij uit het buitenland in grooten getale naar Noord- wijk komen, vinden daar steeds weer onze Jaan en er zijn maar heel weinigen, die niet naar haar toestappen en een vrienue- j lijk woordje met haar spreken. En zoo is haar naam tot ver over de vaderlandsche grenzen bekend; in een hotel te New-York moet zelfs een portret van. haar hangen. Moge zij nog jaren aan de zijde van haar krassen echtvriend blijven, wat zij al zoo vele jaren geweest is: een persoon zonder wélke Noordwijk zichzelf niet zou zijn. RECLAME. BKEEDE J fl I 6902 Ernstig ongelnk. Op den rijksstraatweg alhier is Vrijdag middag een vrij erngtig ongeluk gebeurd. De heer B die per fiets den weg overstak, werd gegrepen door een motorrijder, waarop een duo-passaeier was gezeten, komende uil Oegstgeest Den heer B die met ernstige wonden op den weg bleef liggen werd een oor geheel afgenjkt De duo-passagier werd eveneens met ernstige wonden opgenomen De slachtoffers zijn naar het ziekenhuis Ie Bodegraven vervoerd. Hun toestand is zo'rgelijk. AALSMEER. „Fanfare Uiterweg" maakte Donder- dagavond een wandeling, onder afwisseling j van muziek, langs den Uiterweg, naar aan- leiding van de overwinning van het corps op het te Arnhem gehouden muziekcon cours, waar een le prijs m de le afd. werd i behaald. Na afloop werden in café „De j Tuinbouw" nog eenige nummers ten beste gegeven. Een groot aantal jongelui ver gezelde het corps bij zijn wandeling. A.s. Maandagavond zal de Ohr. Zang. i vereeniging „Halleluja" en het Chr. Man nenkoor een gemeenschappelijk concert geven in de muziektent te Aalsmeer-Oost. Een zoon van den kweeker P. V., te Oosteinde, was op het dak eener warme kas geklommen. Toen hij zich naar bene den wilde begeven, had hij het ongeluk mis te stappen, met 't gevolg, dat hij door de ruiten viel. Hij bezeerde een zijner pol sen vrij ernstig aan de glasscherven en moest zich dadelijk onder dokters behan deling begeven. AALSMEERDERDIJK. Het bestuur van de Vereen, van Op stalrechthouders heeft zijn leden per circu laire aangeraden, om geen verhoogde op stalrechten te betalen alvorens overleg te hebben gepleegd met het polderbestuur en zal zich ook met een adres tot den raad wenden, waarin wordt verzocht, bij eveii- tueele vaststelling van een buurverorde- ning met de belangen der opstalrechthou- ders rekening te willen houden. HAARLEMMERMEER. - Uit het Fonds der Geestelijke behoef ten werd een toelage verstrekt van f 1000 voor de drie godsdienstonderwijzers alhier en van f500 aan Nieuw Vennep voor de godsdienstonderwijzer in de buurtschap Abbenes Men schrijft ons: In deze en de vorige week is er bij de landbouwers in den Haarlemmermeerpolder tot laat in den avond hard gewerkt om het rijp geworden graan te maaien en voorzoo- ver dit reeds geschikt was om binnenge haald te worden, van het land te rijden. Over 't algemeen genomen, valt de opbrengst niet tegen. De nieuwe tarwe, die reeds op de Beurs werd verhandeld, is vrij goed van kwaliteit De erwten, die nog voor een groot gedeelte op ruiters staan, leveren wel niet zoo'n rijk beschot op als aanvanke lijk werd gedacht, maar geven toch wel be vredigende resultaten De bieten, een der hoofdproducten dit jaar waarmede duizen den hektaren in deze gemeente werden be zaaid. zijn in de laatste weken flink ge groeid en seven den landbouwers ook veel reden tot tevredenheid. HILLEGOM. Gemeenteraad. Zes rooilijnen vastge steld De hnnr-verordening aan gehouden. De raad dezer gemeente vergaderde onder leiding van burgemeester Wenthoii, Alle leden waren aanwezig. Na de vaststelling der notulen en de in gekomen stukken werd direct begonnen met een rooilijn voor de Oostzijde der Leidsche- straat, de volgende rooilijnen betroffen per- ceelen van H. A. Francken, H. W. Mailand, N. V. Joh. M. Lommerse, de geheele Maria- straat, en bet perceel van L. Stassen. Alle verzoeken werden ingewilligd, maar de op merking is gemaakt, dat de hekken niet behooren gezet te worden voor de raad er goedkeuring aan gehecht heeft. De raad dient niet voor feiten gesteld te worden, waarop de voorzitter zei, dat het onhebbelijk is een hek te plaatsen en daarna eerst toestemming tot afwijking van de rooilijn te vragen. Goedgekeurd werden de verordeningen op de heffing en invordering van rechten voor aansiuiting op het gemeente-riool. De raad benoemde tot leden der schattings commissie voor de Rijksinkomstenbelasting de heeren J. O. Vermeer en M. de Groot. De ingediende verordening ter voorkoming onredelijke opdrijving van huurprijzen van woningen was vergezeld van een advies van B. en W., waarin zij de vraag stelden of h6t niet gewenscht en beter was af te wachten boe de Kroon beschikt op verorde ningen van groote gemeenten, die ter ver nietiging zijn voorgedragen. De heeren Fijma, Loerakker, Vermeer en Hoogmoed voerden het woord over dit advies van B en W. Men wilde door de aan neming van de verordening laten voelen, dat zij noodzakelijk is, dat de huurwetten te vroeg zijn ingetrokken en dat aanneming een soort demonstratie kan zijn. Het slot vas, dat besloten werd de verordening aan te houden en er op terug te komen zoodra het oogenblik er gunstig voor zijn mocht. Het gemeente-verslag over 1926 is aan geboden. Het reglement voor de zweminrichting is zoodanig gewijzigd, dat B. en W. in overleg met de commissie de bevoegdheid hebben te beslissen over de uren van openstelling der inrichting. In de rondvraag verzocht de heer Klaver om scherper toezicht op auto's, die in de kom der gemeente veel te hard rijden. De heer Vooren vestigde de aandacht op racers, die des Zondags woest door de gemeente rijden en te Lisse een dame omver gereden hebben. De heer Van Houten drong aan op - be straten van het voetpad der Weerestein- straat, waartoe is besloten. Wethouder De Vreugd zei, dat Under werk voor moest gaan. Dezelfde vrager meende, dat het feest op 7 en 8 September op een ongunstigen tijd, den drukken paktfid, wordt gehouden. De heer Selhorst sprak over electrici- teit in de Haarlemmerstraat en over be- stiatmg van de Brouwerlaan. Overweging van deze zaken werd door den voorzitter toegezegd, ook de verplaatsing van een telefoonpaal der tram, waarom de heer v. d. Loo verzocht Ten slotte sprak de voorzitter de drie raadsleden, die niet in den nieuwen raaa zullen terug komen, met vriendelijke woor den toe, waarop de heer v. d. Loo antwoordde. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd. W J M Kervel en S Th. P. Faase B. van der Knijff en A. E. Mas ter F. Keur en J Koper. Getrouwd P Vrepken pn P flellendoorn. Bevallen: C. WarmerdamMesman, z.

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 9