is in kwaliteit nog steeds niet overtroffen. I I irrirTT ALLEEN HAARLENIIHERSTR. 122 1 rdi Vi Vi IVUR I TEGENOVER DE DONKERSTEEG EIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIUUIIilHIIIinilllllllUlllllllllfllllllllllllllllllllllUlllllllllllIllllllllliaillHIIIIIIIIIIIIIllllUlllllllllllllllllllllllllllllUIIIIIIIIUIIIIllllllUlimillllllHllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllliEl Reclame-Katoen De koninklijke familie heeft een bezoek aan de mijnstreek gebracht. Te gebouw der „Maurits". Dr. Frowein, directeur der Staatsmijnen, wandelt gasten passeeren de rijen Lutterade werd o.a. de staatsmijn Maurits bezichtigd. Links: voor het naast de landsvrouwe. Daarnaast het dorp In feesttooi; De vorstelijke vlaggende schoolkinderen. Ten bate van de slachtoffers der stormramp is een schaakwedstrijd met „levende stukken" op een grasveld te Weesp gehouden. De interessante partij ging tusschen de heeren dr. Euwe en Weenink, waarvan de eerste won. Het enorme „schaakbord"; als inzet dr. Euwe te paard. Bij de examens der Nijverheidsschool te Weert is het verkeersonderricht als leervak opgenomen. Een leerling moet verschillende verkeerspuzzles oplossen onder het scherpe oog der commissie. MODERNE ROMANTIEK. Een twintig d' eeuwsche en vrouwelijke editie van „St. Georg met de draak" ziet men hier afgebeeld. Mrs. Martin Johnson, de vrouw van den leider der expeditie van het Ameri- kaansche Natuurhistorisch Museum, bij een door haar zelf geschoten krokodil in de binnenlanden van Britsch Oost Afrika, De „Air Union Line" heeft een nieuwen vliegdienst tusschen Londen en Parijs ingesteld, waarvan elk vliegtuig een restaurant bevat, waar de reizigers onderweg een maaltijd kunnen gebruiken. Het interieur van een „restauratie"» De persfotograaf als caricaturist: een drietal grappige, maar op 't eerste gezicht Ietwat onwaarschijnlljKe opnamen. Een Verklaring van het „optisch be drog" is niet te moeljijk.

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 8