óff AMSTERDAM-BATAVIA V. V. DOOR DE LUCHT I '"'«I' "C> K°K J^T/lVlA 11 UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. Boe ie-fesfc N v J |S»RaUl-fitla.s foiacJU s I - c*tiutt*. NfttMkjaow y^Stwjoi". De route voor den vliegtocht Amsterdam—Ba tavia. De Koninklijke Luchtvaartmaatschappij ontving heden van Geyssendorfter een telegram uit Basra (aan den Tigris), waarin deze meldt dat de H-NADP gistermorgen om halfzeven uit Bender Abbas is vertrokken en des middags om kwart over twee bij Bender Dilam, 240 K.M. Oostelijk van Basra is geland wegens zware zandstormen. Vlieger9 en passagiers hebben in den af- geloopen nacht buiten gekampeerd. Van morgtta te 5 uur zijn zij van Bender Dilam naar Basra vertrokken en aldaar om 7 uur aangekomen. In verband met zware stormen in Mesopotamie moeten zij daar heden blijven. Morgen wordt waarschijnlijk de tocht langs den Tigris naar Bagdad (afstand pl.m. 450 K.M.) ondernomen. VERDRONKEN. Het driejarig dochtertje van W. Noort te Purmerend is te water geraakt en ver dronken. Een grasmaaier, werkzaam bjj den heer C. Bleeker te Oosthuizen, viel over boord van een schuitje en verdronk. Te Aalst is de 21-jarige mej. L. S. bjj het spoelen van goed in een diepen kuil gevallen en verdronken. Te Valkenswaard is de 17-jarige v. d. H. bij het baden in den Dommel verdronken. Zjjn lp is opgehaald. Te Beest is de 12-jarige H. bjj het visschen te water geraakt en verdronken. Te Wilsum bij Kampen is een 5-jarig knaapje in een kolk geraakt en verdronken. GRATIE VERLEEND. De Koningin heeft volledige gratie ver teend aan den caféhouder te Venlo van de hem opgelegde gevangenisstraf van negen maanden wegens het doodschieten van een lastigen bezoeker in zijn café. De begenadigde is de persoon, die tijdens het bezoek van de Koningin aan Venlo in de dagen van den watersnood in het water sprong, naar H. M. toewaadde en om gratie smeekte. AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN. Do 14-jarige K„ te Breda, die Woensdag werd aangereden door de stoomtram aan de Spoorstraat, is aan de gevolgen der beko men verwondingen overleden. BRAND. Te Riethoven is de boerderij van den landbouwer P. afgebrand. 90 kippen kwa men mede in de vlammen om. EEN NEDERLANDER IN DENEMARKEN GEVAT. In een wisselkantoor te Kopenhagen ver scheen deze week een man, die vreemd geld wenschte te wisselen. Hij slaagde er in, van een oogenblik van verwarring van de vrouwelpe kassier gebruik te maken en voor een totaal bedrag van 2200 kronen' aan dollars te ontvreemden. Denzelfdea avond werd hij echter in Helsingoer in hechtenis genomen, toen hjj poogde naar Zweden te vluchten. Hij werd naar Kopenhagen terug gebracht. Hij bleek een Nederlanascbe kell- ner, J. H„ te zijn. Daar de npin een on gemak aan zjjn vinger heeft, was hij ge makkelijk te herkennen. Hij loochende den diefstal te hebben gepleegd. EEN WORSTELING MET EEN INBREKER. De stationchef van Bndel gewond- In den nacht van Donderdag op Vrjjdag te één uur hoorde de staiionchef te Budel, de heer Annokkie, in de huiskamer ge stommel. H(j ging naar beneden en zag daar een persoon de kamer uitgaan. Da station chef greep den inbreker vast en er ont stond een worsteling. De inbreker bracht den beer A. daarbij e€n diepe snijwond aan den arm toe en wist zich daarna uit de voeten te maken. De heer A. leed veel bloedverlies en is, na door de huisgenootcn gevonden te zijn, per auto naar het R.-K. Gasthuis te Eindhoven vervoerd. Na daar verbonden te zijn, is hij weer naar nuis teruggebracht. Do inbreker had in de huiskamer alle laden -overhoop gehaald; van vermissing is nog niets gebleken. De dader is onbekend. Een woonwagenbewoner is gearresteerd maar weer vrijgelaten. DOOR ZIJN GEWEER GEDOOD. Gisternamiddag werd in een kersenboom- gaard, tengevolge van het uiteenspringen van een grendel van zijn geweer, de 28-jarige J. van Oyen, uit Zaltbommel, gedood. EEN NEDERLANDSCH SCHIP OP DEN RUN GEZONKEN. Volgens ontvangen berichten uit Dussel- üorp is eergisternaeht te ongeveer twee uur het Nederlandscbe stoomschip Mira, dat dichtbij Himmelgeist (in de buurt van Dus- eoldorp) het anker uitgegooid had, plotseling gezonken Drie leden der bemanning konden zich redden. Het lijk van den stoker is nog niet gevonden. De geredden vonden voorloopig te Himmelgeist onderdak. HET STOOMSCHIP „VEENDAM" IN AANVARING. Een draadloos bericht van het s.s. Vosn- dam der Holland-Amerika un meldt, dat het schip om 4.40 uur gistermorgen 4 mijlen ten 0. van Nantucket in botsing is gekomen met het Noorsche s.s. Sagaland, dat zonk. Het berioht voegt hieraan toe, dat allen aan boord van de Sagaland gered zijn, behalve één persoon. De Veendam, die niet beschadigd werd door de aanvaring, werd gisteravond te 7 uur te New-York in quarantaine verwacht, met de overleven den van de Sagaland aan boord. Weet je wel, Marietje. zei Ma tegen haar 7-jarige dochter, weet je wel, dat als jij ondeugend bent, jou kinderen het later ook worden. Even keek Marietje bedrukt, maar dan met glinsterende oogen: Hè, moe, nou hebt u uzelf voorbijgepraatl ALPHEN. Mr. J. W. Bosch te Groningen is ge ïnstalleerd als ambtenaar van het Open baar Ministerie aan het Kantongerecht alhier. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welke de afzenders onbekend zijn, terugontvangen in de lste helft der maand Juli; Brieven binnenlandMevT. Hooftman, Boskoop. Jac. v. Zwieten, Kwakel. W. Verburg, Meije Bodegraven. Briefkaarten binnenlandM. Toeion, Utrecht. Mej. D. v. Feen, Alphen a. d. Rijn. Mej. D v. d. Pol, Bussum. ALKEMADE. Raadsagenda. De raad dezer gemeente vergadert Dins dag 19 Juli a.s. des namiddags om uur ter behandeling van de navolgende agenda: Vaststelling raadsbesluit tot verlenging van den ontruimingstermijn van de woning gemerkt D 164. Voorstel van B. en W. oma. J. Schrama, tuinder alhier in ver band met zijn verzoek te ontslaan van do huur van het tuinland gelegen achter de R.-K. Jongensscbcol te Roelofarendsveen en wel met ingang van 1 November 1927b. dit tuinland vanaf 1 November 1927 on dershands te verhuren aan P. van der Hoorn, tuinder alhier en wel voor den tijd van 11 jaren Wijziging be-grooting, dienst jaar 1927. Reclames schoolgeld. Bespre king jaarwedden wethouders. Ingekomen 6tukken en mededeelingen. Burgerlijke Stand. Geboren: Dirk Jan, Z. van Jan Hoos en Johanna Gijsberta van Lienden. Jacoba Johanna, dochter van Johannes Borst en Johanna van den Berg Theodorus Mar- tinus, Z. v. Aörianus Johannes Zandvliet en Petronella Wilhelmina Dongelmans. Overleden: Petrus Johannes Duiven voorde, 11 m. BODEGRAVEN. Raadsagenda. Maandag a.s. zal de Gemeenteraad ver gaderen. De agen-da voor deze vergadering luidt: Ingekomen stukken. Onderzoek ge loofsbrieven benoemd verklaarde leden. Salaris ambtenaar ter secretarie. Aanbie ding gemeenterekening 1926. Comptabili teifc, beschikking gedeelte batig saldo 1920. Doorloopend trottoir in de Van Tolstraat. Subsidieaanvrage autodienst Meye. Wijzi ging electriciteitscontract. Burgerlijke Stand. Gehuwd: L. J Dikh'oof 21 j\ en J. F. lJdo 20 j. Geboren: Levenloos aangegeven kind van G. Lammers en P Achterberg Jan Wil lem, Z. v. J. A Blonk en G. BrandhorX. Overleden: M. M. van Kippersluis 1 j. P. G de Groot, 6 d. T. van Engelen 90 j., echtgenoot van D Drost (overleden te Hekendorp). In den loop dezer week vestigden zich in onze gemeente de volgende personen: N. de Korte en gezin, timmerman, van Gouda. H. de Gier, chauffeur, van Waarder. W. J. Wessels, zonder beroep, van 's-Hertogenbosch. J. v. d. Poorte en gezin, timmerman, van Zwammerdam, F. van Wensveen, tuinder, van Reeuwijk. P. v. d. Veer, opzichter van Amsterdam. Inmiddels vertrokken, de volgende per sonen J, A. Lipmann, winkelbediende, n. Velsen. E. C. v. cL Neut, dienstbode, n. 's-Gravenhage. J. v. d. Tier en gezin, los werkman, naar Zwammerdam. A. H. Groenen, dienstbode naar Leiden. Gedurende de maanden April en Mei zijn volgens de bepalingen der vleeschkeu- ringswet ter keuring aangegeven in onze gemeente: 1985 nuchtere kalveren, 115 run deren, 3 graskalveren, 2 vette kalveren, 171 varkens, 14 geiten, 13 schapen. Onze plaatsgenoot de heer G. van Beek, heeft met gunstig gevolg het eerste deel van het candidaatsexamen medicijnen afgelegd aan de Rijksuniversiteit te Utrecht Aan het stedelijk Gymnasium te Gouda werden de volgende Bodegravensche leer lingen bevorderd: Van klasse 4 naar 5, mej. C. Veenman en J. Poot; van 3 naar 4, O. G. A. van Beek en W. Nell; van 2 naar 3, J. Bat el aan en L. v. d. Giesen; van l naar 2, M. M. van Beek, J. van Bruggen, F. la Gro ën J, de Kruyff. In de bestuurskamer der Verhoeff-Roll- manscbool had de a-anbested/ing plaats van den bouw van een Christelijke Bewaar school ten behoeve van de onlangs opge richte Chr. vereen, voor voorbereidend on derwijs, Ingekomen waren de volgende bil. jetten: Metselwerk: M. van Vliet f,.Vi03; O. Ooms f 2995; P. de Jong f3190. Schilder werk: P. Huisman f 590; Jac. Vogelaar f 397.45; H. Broker f 499.50. Loodgieters- werk: A. v. d. Zaal f241; M. Lok f 270; G van Waveren f 290. Smidswerk: A. Kloot f 120. Electrisch werk: J, L A. Doornbos f 59. TimmerwerkJac. de Bruin f 2995. In een na de aanbesteding gehouden be stuursvergadering werd besloten de plan nen voort te zetten en het werk te gun nen aan de laagste inschrijvers. Wij her inneren er aan dat het gebouw zal verrij zen in de z.g. „Verlen'gde" Willemstraat, even voorbij het kruispunt Koningstraat en zal bevatten twee flinke schoollokalen en een groot speellokaal, terwijl aan de ach terzijde een groote speelplaats zal worden ingericht. BOSKOOP. Rijkstuinbouwschool. Het einddiploma met aanteekeningen voor handelscorrespondentie in de achter hun namen aangegeven talen en voor ma- chineschrijven behaalden: C. D van Gelderen (Fransch, Duitsch, Engelsch en Mach te Boskoop; H. Hard- ijzer, id. id.A. de Ruyter (Duitsch, En- gelsch en Mach), id.; J. Spaargaren, id. id.; C. P. Wezelenburg (Fransch), te Ha- zerswoude; D C. Plugge (Fransch, Duitsch Engelscb en Mach.), te Alphen a, d. Rijn; S. J. Hogerzeil (Machineschrijven), te Naarden; T. Tersteeg, id. id,; Th. Ruys (Fransch, Duitsch en Engelscb), te De demsvaart; R. B. Damaté (Fransch, Duitsch Engelsch en Mach.) te Oe'gstgeest; P. v. d. Weijden, id., te Hilversum; H. A. M. Schlüter, id. te Amsterdam; W. Heuss, id. te 's-Gravenhage; J. M. v. Paasschen, (Machineschrijven), id.; P. H. Verbrugge (Duitsch, Engelsch en Mach.id.; P. B. A. Vierling, (Fransch, Duitsch, Engelsch en Mach.) id.; L. A. C. M. Brouwers (Fransch Engelsch). te 's-Hertogenbosch; J. J. J. Overdijkink, (Machineschrijven), te Oister- wijkG. F. Moerdijk (Duitsch, Engelsch en Mach.), te Wolphaartsdijk. KOUDEKERK. De gehouden collecte voor den gewa- penden dienst heeft opgebracht f2L377». Onze plaatsgenoote mej. H. M. Haspers is te Utrecht geslaagd voor het Mulo-exa men A. LEIDERDORP. A.s. Donderdagavond om halfaoht geefl de Chr. Harmonie-Ver. „Devote", dir. de heer J. Noordanus, uit- Leiden, in het Van Leeuwenpark een concert. ROELOFARENDSVEEN. Onze plaatsgenoot de heer P. C. van der Meer, leerling van de Bisschoppelijke Kweekschool te Beverwijk, slaagde dezer dagen voor het onderwijzersexamen. WADDINXVEEN. De schoolreisjes zjjn aan de orde van den dag. De kinderen der Chr. M.U.L.O.- school maakten Donderdag een reisje naar Arnhem en omstreken. Het weder klaarde spoedig op, zoodat er veel genoten is. Vrijdag zjjn de leerlingen der 0. L. school in het dorp een reisje gaan maken naar Amerongen en omstreken. Opgetogen over alle3 wat gezien en genoten was kwamen de kinderen thuis, opgewacht door ouders en vriendjes. Beide keeren werd gebruik gemaakt van de auto-bu3sen der gebrs. Buitelaar, alhier. In den nacht van Donderdag op Vrij dag zjjn aan de Kleikade van aen werk man G. v. T. 2 fietsen gestolen, een heeren en een damesfiets. WOUBRUGGE. Burgerlijke Stand. Geboren: Marion, d. v. Abr. den Hertog en J. de Rjjnsburger. De heer J. den Ouden, alhier, komt voor op het zestal voor godsdienstonder wijzer te Gorredjjk (FrieslandX ZWAMMERDAM. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: Pieter Broere, jm. 25 j. en Lijsje van den Berg, jd., 21 j., te Bar- woutswaarder. Getrouwd: Joost van der Waaij, jm. 29 j. te Bodegraven en Geertruida Graafland, j d 25 j. In den loop der a.s. week zullen de raadsleden dezer gemeente langs de huizen der ingezetenen een collecte houden ten bate van de door de stormramp geteisterde streken in den Achterhoek. Dat ruim moge worden geofferd voor den nood die zoo omvangrijk is. Door de kinderen der hoogste klassen van de Ned. Hervormde School alhier werd, onder leiding van het hoofd en enkele be stuursleden, een uitstapje naar Rotterdam gemaakt. Met 2 autobussen naar station Gouda gebracht, trof men het daar juist, dat in een trein naar Rotterdam het detache ment Oost-Indische Militairen gezeten was, die natuurlijk de belangstelling der kinderen trokken. Het schoolhoofd was dadelijk zoo actief om de eerste 2 coupletten van het „Wilhelmus" te laten zingen, wat door de bruine soldaten in militaire houding werd aangehoord en waarna één der mannen vriendelijk dankte voor deze attentie. Vervolgens werd naar Rotterdam ge spoord, waar een boottocht door de havens gemaakt werd. Daarna werd het Witte Huis bezichtigd en in een dichtbijzijnde lunch room de inwendige mensch versterkt Hierna werd naar de Lloydkade gewandeld en het stoomschip „Insulinde" bezichtigd. Begrijpelijkerwijze waren de kinderen opge togen over de grootsche en schitterende in richting van deze zeeboot. Ook de Diergaarde werd bezocht en daar na weder langs Stadhuis en Postkantoor naar het slation gewandeld. Tegen 9 uur des avonds keerde het gezelschap hier weer terug, dankbaar en voldaan over hetgeen dezen dag, die door prachtig weer begunstigd werd, genoten was. En de thuisblijvers?? De kleintjes?? Wel, deze werden des morgens op school feestelijk onthaald en maakten des middags per mooi versierde motorboot der firma de Grauw een boottocht naar en over de Braassemermeer. Na in hotel .Molenaarsbrug" ruimschoots op verfrisschingenenz. onthaald te zijn, keerden dezen te ruim 6 uur weder hier terug. AALSMEER. Gemeenteraad. Voorzitter burgemeester J. Kastelein. Na openiDg, kwam in behandeling het voorstel van B. en W., om a de aansluitin gen der perceelen aan het Gem. electrisch bedrijf voor rekening van het bedrijf te nemen, en b. om de veranderingen der binnenleidingen eveneens voor deszelfs re kening te doen geschieden. (In de vorige vergadering, waarin een 3-tal leden afwe zig was, staakten over beide voorstellen de stemmen 55). Met 76 stemmen werden de voorstellen van B. en Waangenomen. Vervolgens kwam in behandeling: Be slissing over al dan niet aankoop perceel van den heer B. Broeckmans. Met 93 stemmen besloot de raad, het pand voor f 10.000 te willen overnemen. (De heer Broeckmans onthield zich van stemming.) De verlichting aan den Zwarteweg zal een punt van bespreking in de commissie voor het Gem. Eleetr. Bedrijf uitmaken, naar aanleiding van een vraag in deze door een der raadsleden. Zondag 24 Juli zal „Aalsm. Fanfare corps" voor de tweede maal deelnemen aan den wedstrijd om den wisselbeker in de het Fed. Concours te Arnhem. Vorig jaar wist het corps dien zilveren wisselbeker te veroveren. Ook nu hopen onze gemeente- naren, dat ,Jl. F." zijn mededingers zal kunnen verslaan en definitief het zegd- teeken mee naar hui9 zal brengen. HAARLEMMERMEER. Vrijdagavond is een knecht van den smid van D. wonend te Hoofddorp op den Sloterweg alhier met zijn motorrijwiel, ver moedelijk doordat bij het passeeren niet vol doende ruimte werd gelaten om behoorlijk uit te wijken, met een personenauto in bot sing gekomen en eenige meters verder tegen den grond geslagen. Bloedend verwond en met een gebroken sleutelbeen werd hij naar zijn woning vervoerd, alwaar geneeskundi ge! hulp werd ingeroepen, w_.1 HILLEGOM. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: J. Pruyssers en A. J. van Dreunen. Getrouwd: C. N. Apeldoorn en M, M. Schrier. C. F. van Kempen en A. Smit. J. A. de Groot en G. W. van Maris. J. Vreeken en J. van Kerkhoven. D. H. G. Langeler en E. E. Enthoven. Bevallen: C. KeyzersTromp D. J. A. HeemskerkPijnacker, Z. S. van der MeySchoone, D. H. E. Klinkenberg— Broerse, Z. Het bestuur der Chr. Oranjevereenl- ging heeft besloten zich te wenden tot de hoofden van alle scholen in de gemeente, om gezamenlijk op 31 Augustus een kinder feest te organiseeren. De heer N. J. C. Schoen is geslaagd voor het diploma Engelsche handelscorres pondentie vanwege de Vereeniging van Leeraren in talen en handelscorrespon dentie. De hoogste klassen der Julianaschool maakten onder geleide van het onderwij zend personeel een zeer goed geslaagd reisje naar Den Haag en Scheveningen. KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Wilhelmina, D. v. A. Ouwehand en W. van Duijn. Klaas, Z. v. A. Horten- sius en .M. van Egmond. Henrina Cor nelia, D. v. A. H. Botermans en S. Zand bergen. Riena, D. v. L.' Haasnoot en A. Haasnoot. Adriana, D. v, G. J. van Leeu wen en A. Noort. Kornelia, D. v. C. Boe- zaard en G. Vlieland. Jan, Z. v. Nic. van Duijn en M. Varkevisser. Arie, Z. v. M. van der Zwan en C. Guijt. Elisabeth, D. v. Joh. Heemskerk en A. van der Meij. Jan, Z. v. J. Kuyt en C. van Duijvenbode, Jacob, Z. v. D. van Duijn en M. Guijt. Overleden: Zegert Barnhoorn, 77 j., we duwnaar van M. van der Bent Hasina van der Perk, 67 j., echtgenoote v. W. v. d. Gugten. Undertrouwd: Huig Schaart en Dirkje Plug. Jacob van Dijk en Lena Haasnoot Gehuwd: Jacob Zwanenburg en Neeltje Schuitemaker. Amerik van Duiven voorde en Cornelia van Dijk. Het maken eener haven ten dienste voor het inladen van zand van de afzan- derij waarvan we vorige week melding maakten, heeft nog een andere geschiedenis tengevolge gehad. Voor deze haven was een perceel land gekocht onder voorwaarde dat er geen enkel servituut op wa9. Hiervan, van zulk een servituut, was dan ook toen niets bekend, dus werd het verkocht vrij van elk servituut. Toen de koop eenmaal gesloten was en de koopacte klaar, is bij nader onderzoek gebleken dat niet alleen op bedoeld perceel, doch op al het land, bekend onder den naam „De Doornenhei ning" bouwverbod ligt. Een der bewoners van den Valkenburgscheweg is in het bezit van dit servituut. Het eigenaardige geval doet zich voor dat dit servituut is van 1876 en sindsdien zijn er op „De Doornenhei- nmg" reeds 6 perceelen gebouwd. Er ligt ook nog veel onbebouwd. Dit zal door dit feit veel in waarde dalen al is de wensch om aan den Valkenburgscheweg te wonen, door het stichten van de Kalk-Zandsteen- fabriek, ongetwijfeld geluwd en de vraag naar bouwgrond aldaar, niet zoo groot meer sinds die fabriek de bekende onaan gename dampen verspreid. Velen zullen met aandacht thans deze zaak volgen. KATWIJK AAN DEN RIJN. Tuinbouw. Meer en meer gaat blijken dat men zich in de teelt van vroege aardappelen gaat be perken. De aanvoer is aanmerkelijk kleiner dan zulks andere jaren het geval was. De "redenen zijn de vorige week reed9 vermeld. Mogelijk dat de goede prijzen van thans oorzaak zijn dat er volgend jaar weer wij ziging in komt temeer omdat meer en meer blijkt dat voor de mooie Katwijksche zand- aardappelen betere prijzen worden betaald dan in de andere streken, zelfs daar waar de teelt van groote beteekenis is. De export prijs is geregeld aanmerkelijk lager dan men in binnenland voor mooie zandaard- appelen wil geven. De teelt is, al is het beschot -over het algemeen niet zoo best, dit jaar zeer goed loonend. Met de prijzen van bospeen is het anders feesteld al is deze iets beter dan vorige week. Maandag begint het veilen van peen voor conservenfabrie- ken. De voorraad is groot genoeg om hier mede aan te vangen. Als dit gaat wordt de aanvoer van bospeen kleiner. Van een met groenten geladen vracht auto sprong op den Wassenaarschen weg een band, waardoor de chauffeur het stuur niet meer meester was, de auto in den berm van den weg geraakte en de sloot inreed. Met een hijschtoestel uit Leiden werd de wagen er uit gehaald. De wagen was bijna geheel vernield en kon op eigen kracht niet meer rijden, H\j werd op sleep touw genomen en naar Den Haag vervoerd. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De materieele schade was vrij groot, Hedennacht zijn van een stukje land in „de Meent" een drietal kisten met aard appelen gestolen. Dit is niet voor 't eerst; reeds meerdere malen werd bij de politie aangifte gedaan van het vermissen van de aardappelen. Een ieder zij voorzichtig met het 's nachts laten staan van aardappelen. Door de politie wordt een onderzoek inge steld. Waar reeds eenige vermoedens zijn wordt er 's nachts scherp toezicht gehouden. KATWIJK AAN ZEE. De leden der Chr. Jeugd-organisatie kwamen Vrijdagavond in huishoudelijke vergadering bijeen, teneinde afscheid te nemen van ds. Voorsteegh, die vanaf de oprichting haar voorzitter was. Na officieele opening en 't lezen der no tulen hield de scheidende voorzitter een hartelijke toespraak, waaruit o.m. zijn groote liefde voor 't jeugdwerk tot uiting kwam. De vice-voorzitfer. de heer P Side- rius nam nu het woord om ds. V. hartelijk a—2

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 6