H.M.PIERROT Onze Opruiming wegens Verbnuwing is noodzakelijk om RUIMTE te maken AGENDA. UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. Maarsmanssteeg 7-14-21 - Leiden Steeds meer ruimte in den bouw betrokken! BUITENLAND. TELEGRAMMEN. LAATSTE BERICHTEN. Vrijdag. K a t w ij k-a a n-Z e e (School Burgers- dijkstraat). Tentoonstelling, werk leerlingen Chr. Naaischool. Van 3—5 en 810 uur. Zondag. Jeruël (Groenesteeg 16)Samenkomsten te 10 uur voorm. en halfzeven nam. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 11 Juli a.s. tot en met Zondag 17 Juli waargenomen door de apotheek van den heer W. Pelle, Kotr-Rapenburg 12, telefoon 594. hebben tot de instelling van een sub-com missie van de centrale commissie van bij stand voor de arbeidsbemiddeling ter be handeling van het vraagstuk van de ver plaatsing wan arbeidskrachten, in welke commissie o.a. ook zitting zullen hebben èenige leden van de vereeniging. UIT DE TEXTIELINDUSTRIE. In de gisteravond te Hengelo gehouden vergadering van arbeiders der stoomspin nerij „Twenthe" met de besturen der orga nisatie is met algemeene stemmen besloten d« aangeboden loonsverhooging te aanvaar den en dus niet in staking te gaan. De audiëntie van den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen zal Maandag niet plaats hebben. RECLAME. RECLAME-AANBIEDING van een groote partij SPIEGELS, SCHILDERSTUKKEN enz. Ook voor het omlijsten van plaatwerk en foto's. Alles gaat "weg tegen ongekend lage prijzen. Lijstenmakerij „DE CON CURRENT", Haarlemmerstraat 62. 2884a ALPHEN. Het paard van den landbouwer v. d. S. te Gouwsluis stond gespannen voor een hooiwagen. Het dier werd schichtig en begon le steigeren, 't Ging echter zoo hevig (e keer dat de wagen omsloeg en het dier zich aan de dissel van den wagen ernstig verwondde, 't Moest zelfs worden afgemaakt. Het programma van hel concert door het Harmonie Gezelschap Crescendo" te Alphen aan den Rijn op Maandag a.s. des avonds te 8 uur op de tent in de Baaiberg straat luidt als volgt: 1. „,The Stars and Stripes Forever" Marsch Sousa; 2. „Le Tré- sor des Inca9" Ouverture Hoffman; 3. „Thee resen" Grande Valse, de concert, C. Faust; 4. „Une Soirée d'Automne aux Ardennes", Fantaisie, Govaerl; 5. Zwei Ungarisc'he Tanze Nos. 56", Joh. Brahms; 6. Orpheus in die Unterwelt" Ouverture Offenbach; 7. „Suspinul" Valse Roumaine, Ivannovici; 8. „Bergener Sdhutzen", Marsch Wolterstroff. BOSKOOP. De (heer J. L, Erkelens Jr. is benoemd tot assistent aan de school Rozenlaan al hier. Mej. M. H. v. d. Broek, alhier, slaagde aan •de Ohr. Kweekschool Rehoboth tel Utrecht voor het examen onderwijzeres. Gevonden voorwerpen: 1 bril in étui, 1 dril manspantalon, 1 zilveren dameshor loge, 1 zilver kinderkettinkje1, 1 belasling- mepk. LEIDERDORP. Chr. Oranjevereniging. Donderdagavond had in Irene een voor bereidende bespreking plaats van de Leider- dorpsche Christelijke Oranjevereniging voor het kinderfeest op 31 Augustps a.s. De voorzitter, de heer G. Goedhart H.zn. Opende deze bijeenkomst met gebed en heette alle aanwezigen hartelijk welkom, in het bijzonder de beide hoofden van scho len. Hierna ging men over tot het benoemen van een voorzitter der feestcommissie. De uitslag hiervan was dat gekozen werd de heer G. Goedhart Hz. Tot secretaris werd gekozen de heer H. D. v. Osnabrugge; tot penningmeester de heer Los en den heer v. Leeuwen (hoofd der O. L. school) tot alge- •jneen adjunct. Besloten werd om te trachten van het gemeentebestuur voor het feest een subsidie te mogen ontvangen. Hierna had de benoeming plaats voor col lectanten. De Chr. Muziekver. „Devote" zal gevraagd worden hare medewerking gedu rende dezen dagen te verleenen. Hierna had de indeeling plaats der fees telijkheden. Het programma luidt aldus; Voorm., van halfelf tot halftwaalf, ko- raalmuziek; des namiddags om 1 uur: op stelling op het terrein van „Voordorp" voor den optoohl door het dorp; daarna kinder spelen en opvoering van een sprookje. Den secretaris werd opgedragen aan den heer W. Koning te verzoeken om gebruik te mogen maken van zijn land voor de feestelijkheden. In de commissie van de kinderspelen werden benoemd de beide hoofden der scholen, de directrice van Voor dorp en de heeren Lo. en Van Beveren. Hierna hadden de behoemingen plaats van hen. die in de verschillende cominis- sie's plaats zullen nemen, o. a. in de com missie van de consumptie, prijzen inkoopen, spelartikelen. en voor het in orde maken van het feestterrein. Nadat door eenige aan wezigen npg enkele vragen waren gesteld, welke door den voorzitter werden beant woord, sloot deze de vergadering onder dankzegging tot de lanwezigen voor hun tegenwoordigheid. De heer De Zwet ging hierna in gebed voor. KATWIJK AAN ZEE. Gisteren had de eerste strandevangeli- satie in dit jaar plaats. Hoewel het weer niet erg aanlokkeljjk was, waren toch velen aan wezig. Dit vond zjjn oorzaak ook wel daarin, dat het de laatste maal was, dat ds. Voor- steegh als Katwjjksch predikant daar het woord zou voeren, daar hij eerstdaags van onze gemeente gaat scheiden. Toen ds. Voorsteegh het katheder beklom men had, liet hij zingen Psalm 42 vs. 1, waarna hjj in gebed voorging. Vervolgens sprak hjj de schare toe naar aanleiding van het onderwerp „scheiden". Daarna liet spr. zingen Gezang 2 vs. 3. Vervolgens betrad ds. Mejjering het spreekgestoelte, die liet zingen Psalm 89 vs. 7 en allereerst een woord van dank sprak tot ds. Voorsteegh voor al het vele dat hjj voor de strandevangelisatie had ge daan en dat dit niet weinig was, dat hjj hem „de ziel" van de strandevangelisatie noemde. Vervolgens sprak hjj naar aanleiding van het schriftwoord: „Uit het hart komen voort booze bedenkingen", enz. Nadat spr. hier over een beschouwing had gegeven ging hjj voor in dankgebed. Na hel zingen van Psalm 25 vs. 4 ging de schare uiteen. NOORDWIJK. De heer J. H. Groenewond, agent van dit Blad te Noordwijk-aan-Zee is verhuisd van Hoofdstraat 137 naar: Egbert de Groot straat 2. Door C. D. alhier is bjj de politie aangifte gedaan van mishandeling en be- leedigir.g door H. H., eveneens alhier. De politie stelt een onderzoek in. NOORDWIJK-BINNEN. Onze plaatsgenoot P. J. H. de Boer is toegelaten van de 3e naar de 4e klasse van het R.-K. Lyceum te Overveen. NOORDWUKERHOUT. Bevorderd is van de 2e tot de 3e klasse H.B.S. van het S.-K. Lyceum te Overveen J. Oostdam, alhier. OEGSTGEEST. In hotel „het Witte Huis" hield de Oranje- Vereeniging haar algemeene vergadering, waarvan wij in ons blad van morgen een uitgebreid verslag zullen geven. Door de politie is proces-verbaal opge maakt tegen een 10-tal jongens, wegens ongekleed zwemmen binnen den bij politie verordening vaslgestelden afstand vanaf den openbaren weg. De heer Jac. Kroon uit Leiden is be noemd tot directeur van de R.K. Harmonie alhier als opvolger van den heer Hupkens, die als zoodanig bedankte. De heer II. J. W. van Meurs alhier is geslaagd voor het examen Duitsche handels correspondentie, afgenomen vanwege de Vereeniging van Leeraren. RIJNSBURG. De 9 lorm ramp-collecte alhier heeft f 483.64 opgebracht. SASSENHEIM. Begunstigd door schitterend weer maakten de kinderen uit de klassen 5, 6 en 7 der Ned. Herv. School een reisje naar Am sterdam. Het is geweest een dag van genie ten. Artis werd eerst bezocht, terwijl ver volgens enkele bekende gebouwen, als Kon. Paleis, Bijenkorf, Beurs en Centraal Station werden bewonderd. Ter afwisseling werd over het IJ gevaren en de haven bezichtigd met de groote zee booten. Dat de kinderen genoten, het stond op hun gezichten te lezen en was te hooren aan het spontaan zingen, dat den heelen dag weerklonk, van 's morgens uit de school tot 's avonds in de school, waar de heerlijke dag besloten wérd onder dankzegging voor al het genotene. Het was een dag, waarop, behalve genoten, ook nog wel wat geleerd is, want: „Wat in de kinderjaren Het leven boeit en tooit Dat prent zich in het harte En men vergeet hel nooit." VOORHOUT. De collecte in deze gemeente gehou den ten bate van de slachtoffers van de Stormramp heeft opgebracht een bedrag van f 242.25'/». RECLAME. 5738 TELEFOON No. 1293 en 63 0 5738 Vele artikelen voor neer dan de helft van den pr(js VERLAAGD RECLAME. Het verzorgen van den Mond met Odol is bepaald heilzaam. 5725 DE ALGEMEENE TOESTAND. De ontwapeningsconferentie in openbare zitting bijeen Bridge- man wanhoopt niet aan een oplossing. Gisteren is dan de openbare bijeenkomst dei vl.ootconferentie gehouden, waarbij ech ter van overeenstemming nog niet zoo heel veel is gebleken. Tal van voorstellen zijn weer op de proppen gekomen, evenwel voorloopig zonder eenig resultaat Op on- dergeschikte punten is een accoord getrof fen, maar de kruiserkwestie blijft nog steeds aller aandacht vragen. Bridgeman, de leider der Engelsche dele gatie, die waarschijnlijk heden naar Londen gaat om over het kruiser-vraagstuk met de admiraliteit en het kabinet overleg te ple gen, heeft in de openbare zitting medege deeld, dat in ruime mate algemeene over eenstemming is gebleken bij het voorloo- pige onderzoek over een definitief bouw programma, waarbij wederzijds de aanbouw beperkt wordt. Bridgeman zeide, dat hij oorspronkelijk heeft gevraagd, een plenaire zitting te hou den, omdat naar het scheen, de atmosfeer verduisterd werd door grove misvattingen in sommige kringen omtrent het stand punt van Engeland. Met nadruk verklaarde Bridgeman. dat in strijd met anders luiden de berichten de gedelegeerden nooit den eerbied vooreikaars opvattingen hebben verloren en evenmin den ernsligen wensch hadden opgegeven, om de opvattingen met elkaar in overeenstemming te brengen. Hij achtte het zijn plicht in het openbaar te'zeggen, dat hij geen redenen van welken aard ook zag, om te wanhopen aan een oplossing. Gedurende de afgeloopen drie weken zijn terwijl men trachtte 'eikaars standpunt te begrijpen, door de technische deskundigen, sommige voorloopige adviezen gegeven, die van belang waren als een aanwijzing, dat er in belangrijke mate overeenstemming bestond omtrent de torpedojagers en de duikbooten en omtrent de classificatie der hulpschepen. Ook waren de technische deskundigen het er over eens geworden, het vraagstuk der groote schepen te bespreken en Bridge man geloofde, dat men een aanmerkelijken slap voorwaarts zal kunnen doen in de richting der beperking van deze klasse van schepen. Wat het vraagstuk der kruisers betreft, wees Bridgeman er op, dat een der hoofd punten der Engelsche voorstellen is, den wedstrijd in de offensieve bewapening te verhinderen door bepaalde- maxima voor de individueel e schepen in elke afzonderlijke klasse vast te stellen, zoowel wat betreft de tonnage als de bewapening. Deze maximum-cijfers zijn in geen ge val hooger dan die, welke thans bestaan en in vele gevallen zijn zij aanmerkelijk lager. Wat de totale tonnage betreft, wees Brid geman er op ,dat de hoofdzaak is, wat de schepen bevatten. Er is geen andere weg, om den wedstrijd in i de bewapening te voorkomen dan een overeenkomst omtrent den maximum-inhoud van ieder type en een vaststelling alleen van de totale ton- nenmaat of een verdeeling daarvan is ge heel nutteloos, tenzij zulks gepaard gaat met individueele beperkingen voor iedere klasse van schepen. Men moet er aan denken, dat het doel der conferentie is, den weg door beperking van de bewapening ter zee voor te berei den voor een algemeene overeenkomst voor ontwapening door den volkenbond, welke overeenkomst andeTe landen dan de drie thans betrokken mogendheden zal om vatten. Zonder dergelijke beperking kan geen land weten, met welke krachten het zich zal moeten meten, omdat een land van de tonnage gebruik kan maken om groote schepen te bouwen, die, indien zij talrijk zijn, een aanvallend karakter zullen heb ben, waardoor aan de overige partijen de noodzakelijkheid zou worden opgelegd het zelfde te doen. Indien de Engelsche voorstellen worden aangenomen, zal voor de toekomst een definitieve vermindering van de offensieve kracht van ieder scheepstype zijn vastge steld. Spreker zeide tenslotte, in verband met de bepeïking van den bouw der kruisers, dat het vooral tot een vermindering van het aantal groote kruisers van 10.000 ton moet komen. Hij betoogde dat zijn delegatie door den eisch van Amerika om 25 dergelijke kruisers te bouwen, verontrust was, omdat de offensieve macht der vloot daardoor geenszins verminderd zou worden. Jellicoe, zich beroepend op de ervaringen van den laatsten oorlog, verdedigde de aan spraken der Engelsche admiraliteit op een bepaald aantal lichte kruisers voor de in standhouding der internationale verbindin gen op zee en den overzeteschen handel. En geland eischt er 70, terwijl 117 onder den oorlog onvoldoende bleken. Isji herfiaalde het vroegere Japansche voorstel; toewijzing van een totale tonne- maat in de verhouding 450.000. 450.000, 300.000, hetgeen neerkomt op een vermin dering van 30 pCt, Hij vroeg vervolgens eén beperking der groote kruisers in de verhou ding 10, 10, 7. De Amerikaansche gedelegeerde verklaar de zich eens met Japan ten aanzien van de beperking der totale tonnemaat. binnen welke gretozen elk land volgens zijn behoef ten de gewenschte scheepstypen zou kun nen bouwen. Het was onjuist, dat Amerika onder alle omstandigheden 25 groote krui sers eischt. Hun aantal hangt veeleer af van de toegewezen tonneimaat. BELGIE. Ruzie in de Kamer tusschen socialisten en communisten. Gistermiddag hebben zich in de Kamer bij de bespreking van het wetsontwerp be treffende de benoeming van arbeidersgede legeerden bij de mijninspectie geweldige incidenten voorgedaan. De aanleiding tot het kabaal gaf de communist Jacquemotte, die den socialisten verweet een van de voor naamste eischen van de arbeiders, namelijk de aanwijzing van deze gedelegeerden door de vakorganisaties, te hebben opgegeven. Minister Van der Velde noemde dit verwijt weerzinwekkend, andere socialisten riepen „Saboteur, lafaard, schijnheilige", maar de beide communisten lieten zich niet onbe-t tuigd en antwoorden in den zeilden toon en weldra was, trots de pogingen van voorzit ter Brunet, het tumult zoo geweldig, dat de schreeuwers elkander niet meer verston den. Het kabaal verminderde een oogenbbk, doch nam weer toe toen de socialist Samijn, die zich achter Jaquemotte en Van Over- slraelen had geplaatst, herhaaldelijk met halfluide stem de communisten voor lafaards schold en weldra werden de socia listen en communisten handgemeen. De socialisten van Hoeylandt, Delattre, Missiaen en Samijn sloegen op de twee communisten los. Andere Kamerleden en de boden wier pen zich tusschen de vechters, maar liepen zelf vuistslagen op. De Kamervoorzitter ver liet daarop den presidentieelen zetel en gaf bevel de tribunes te ontruimen, terwijl nog eenige slagen vielen. Toen na een pauze van enkele minuten het debat werd hervat, spoorde de voorzitter de Kamer tot kalmte aan. Hij zeide het inci dent te betreuren, maar voegde er aan toe, dat de houding van Jacquemotte daartoe aanleiding had gegeven. De Vlaamsche nationalist Staf Declercq waarschuwde de socialisten, dat, mochten zij of andere teden der meerderheid zich op dezelfde wijze aan de Vlaamsch-nationale minderjieidsfractie vergrijpen, dit hen duur le staan zou komen, waarop links nog even grinnekend werd gelachen en Jacquemotte vervolgens, zonder verdere incidenten, zijn betoog kon voortzetten. Later in den middag is het wetsontwerp door de Kamer aangenomen. FRANKRITK. Een nieuw proces-Daudet. Te Parijs is een nieuw proces tegen Dau. det begonnen. Aanklagers zijn de poJitie-ambtenaren Delange en Colombo, door Daudet beschul digd zijn zoon Philippe te hebben ver moord in het sousterraiin der woning van den boekhandelaar Le Flaouttez. De aanklagers eischen beiden een-schade loosstelling van. 100,000 frs. ENGELAND. De opvolger van O'Higgins. In de plaats van den vermoorden ler- schen minister Q'Higgins is Blybhe, de mi nister van financiën, benoemd tot vice- voorzitter van den ministerraad. GRIEKENLAND. De buitenlandsche politiek Een verklaring van den minis ter v?m buitenlandsche Zaken De minister van buitenlandsche zaken, Michala Gopoelos, die momenteel te Rome besprekingen voert met Mussolini over sa menwerking in de Middellandsche Zee, heeft de vertegenwoordigers der pers ontvangen en zich met hen onderhouden over de bui tenlandsche politiek van Griekenland. Hij constateerde allereerst de verbetering der Grieksch-Italiaansche betrekkingen. Onze relaties met Albanië zijn goed, zeido hij verder. Griekenland heeft ter wille van den vrede afstand gedaan van zijn rechten op Albaansch gebied, het wenscht slechts, dat de kleine staat een stabiel element woTde op den Balkan. De Grieksch-Roemeensche betrekkingen zijn uitstekend; een pact tusschen beide landen zou ze niet beter kunnen maken. Wat Joego Slavië betreft, memoreerde de minister het tot stand komen van het ver drag tusschen Pangalo9 en dat land. Die overeenkomst was een aanslag op de Griek- sche souvereiniteit. En de nieuwe regeering had die overeenkomst dan ook niet kunnen sanctionneeren. Griekenland zal Joego Sla vië alle mogelijke faciliteiten bieden voor zijn handelsverkeer, maar geen territoriale rechten. Dezelfde beginselen zullen Griekenland leiden ten opzichte van Bulgarije. Wij zul len dat land faciliteiten verleenen voor de vestiging van een uitgang op de Egeïsche zee maar geen „corridor" over Grieksch gebied. CHINA. De vrijlating van mevronw Borodin. Een Reuter-telegram uit Peking meldt dat de bevolking zeer opgewonden is over de vrijlating van mevrouw Borodin en de drie Russische koeriers. Daar de in vrijheid ge stelde Russen zich thans in de legatiewijk bevinden hebben de Chineesche autoriteiten aan den Nederlandschen gezant als deken van, het diplomatieke corps gevraagd, dat de Russen aan hen zouden worden uitgeleverd of dat verlof zou worden gegeven om hen gevangen te nemen. Na raadpleging van het diplomatieke corps weigerde de gezant de Russen na hun formeele invrijheidstelling als misdadigers uit te leveren. BUITENLANDSCH GEMENGD. HET VLIEGTUIG VAN NUNGESSER EN COLI? Uit Si Johns (New Foundland) wordt door Reuter gemeld, dat twee jagers in het binnenland' wrakstukken hebben gevonden, welke, naar men vermoedt, afkomstig zijn van het vliegtuig van Nungesser en ColL I DE ZUIDPOOL-EXPEDOTE VAN BYRD. De „New York Herald" verneemt uit San Diego nadere berichten over de Zuidpool- plannen van kapitein-luitènant ter zee Byrd die het blad verstrekt zijn door den heer G. M. Byrd, den walkapitein van de Mexi- eaansche walvischmaatschappij, die agent is van het stoomschip G. A. Larsen, een Noorsche walvischvaarder, welke het groot ste deel van de expeditie zal vervoerem Dit schip zal de groote Fokker met drie moto ren, het kleinere vliegtuig met één motor en een groot deel van de verdere uitrusting naar .Steward eiland brengen, waar een basis gevormd zal worden. Dan zet het schip zijn reis voort om de 50.000 vaten traan machtig zien te worden, welke het jaarlijks pleegt te verwerken. Overste Byrd gaat met het schip mee en zal dit op 11 gr. Zuiderbreedte verlaten voor zijn poolvlucht. Het vliegtuig zal draadloos in verbinding trachten te blijven met den walvischvaar der, die de berichten naar de bewoonde wereld door zal geven. De expeditie zal bestaan uit ongeveer 50 man, van wie er vijftien den 20en Oc tober zullen vertrekken, terwijl de overi gen reeds 16 September scheep gaan naar Steward eiland, dat aan de Zuidpunt van Nieuw Zeeland is gelegen. OPNIEUW ONWEER IN DUITSCHLAND. In het Ertsgebergte, met name boven het geteisterde gebied, heeft het gisteren zwaar geonweerd. Alle rivieren zwollen aan en het water richtte opnieuw belangrijke ma- terieele schade aan. In het Gottleubadal staat het water weer meer dan een halven meter hoog. Menschenlevens schijnen er ditmaal gelukkig niet te betreuren te zijn. SPANJE EN DE VOLKENBOND. LONDEN, 15 Juli. (V.D.) De „Daily Telegraph" meldt-, dat Spanje voornemens zou zijn weer tot den Volkenbond toe te treden, indien het het uitsluitend recht van politiebewaking van de Tanger-zone zou krijgen. Het zou daarvoor den steun van Engeland hebben gevraagd. GRAVIN MARKIEVICZ f. LONDEN, 15 .Juli. (Reuter). Gravin Mar- kievicz, de bekende Iersche republikednr sche figuur, ie hedenochtend te Dublin o verl eden. HET CONSULAIRE VERDRAG TUSSCHEN CHINA EN NEDERLAND. LONDEN, 15 Juli. (V. D.). Het door de nationalistische regeering te Nanking in gestelde comité voor de herziening der ver dragen met buitenlandsche mogendheden heeft volgens een telegram uit Sjanghai be sloten het consulaire verdrag met Neder land van 1911 op te zeggen. Met Nederland zullen onmiddellijk onderhandelingen wor den geopend. DE REGEERING TE NANKING. SJANGHAI^ 15 Juli. (Reuter). Wang Tsoeng Tsjai is 14 dezer als minister van Justitie van de regeering te Nanking ge ïnstalleerd. Tsjang Kai Sjek en de andere nationalistische leiders woonden de impo sante plechtigheid bij. Wang Tsjoeng Tsai heeft een schitterende loopbaan gehad. Hij is minister van Justitie van China geweest, heeft Ohana op de conferentie van Wash ington van 1921 vertegenwoordigd en is plaatsvervangend rechter bij het perma nent© hof va-n Internationale Justitie te Den Haag. DE AARDBEVING IN PALESTINA. LONDEN, 15 Juli. (V. D.) Het ministerie van koloniën ontving een telegram uit Pa lestina waarin wordt gemeld dat bij de aard beving geen Europeanen zijn gedood of ge wond. Het aantal dooden bedraagt ongeveer 600, terwijl de materieele schade op 250.000 pond sterling geraamd wordt. EEN BRUG INGESTORT IN SPANJE. VALENCIA, 15 Juli. (V. D.) In het dorp Alarrey i9 een brug ingestort. Negen perso nen werden gedood. DE HITTEGOLF IN AMERIKA TEN EINDE. NEW-YORK, 15 Juli (Reuter). In de laatste drie dagen zijn in de Oostelijke Staten van Amerika meer dan 40 men- schen aan de hitte bezweken. Gisteravond echter is boven deze streken een ontzet tend onweer losgebroken, dat aan de hitte golf een einde heeft gemaakt. In Colorado heeft bovendien een hagel storm gewoed, waardoor de te velde staande graanoogst sterk heeft geleden. De schade wordt op l1/» millioen dollar geraamd. STADSNIEUWS. TOELATINGSEXAMENS GEM. H. B. S. MET 5-JARIGEN CURSUS. Tot de eerste klasse zijn nog toegelaten: J. Buys en C. S. van Kuik. In de vorige opgave stond abusievelijk P. Prins; dit moet zijn P. Vrins. Tot de tweede klasse zijn toegelaten A. Buys, J. J. G. M. Cornelisse, J. H. Ger ritsen, W. Gout; J. W, Heringa, L. C. Ketle- 2—1

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 2