RIEKJE. Zoo prachtig vertellen als Riekje kan geen, in 't schemeruur zitten wij fijn om haar heen de kind'ren uit 't buurtje, broer Ben op mijn schoot de oogen, die schitt'refo, de wangen zijn rood. Geen een, die een woordje wil missen, o, neenl zoo boeiend vertellen als Riekje kan geen: Je ziet wat ze schildert, als was je er bij nu beli je op zee en dan weer op de hei. Je reist in den trein en je vaart op een boot, dan komt er een storm en je schip is in nood of plotseling ben j' op een groote partij en wordt getrakteerd en bent vroolijk en blij. Ja, Riekje kan toov'ren Tc geloof dat bepaald I 't is eenig, zooals zei je alles verhaalt ze wordt heel niet moe en vertelt al maar door, tot Moes roept: t is bedlijdl nu eindigen, hoorl HERMANN A. genoeg voor. Kan je al goed zwemmen? Bram Linschooten, jij lootte ook met de getrouwen mee. Kijk maar wat ik mee deelde waar ik 18 Juli heenga. Je schrijft mij zeker wel of je bent overgegaan? Heer lijk als je dan een fiets krijgt. Neen ik heb nooit gefietst. Henny Waterreus, ik heb heusch nog al lerlei raadsels liggen, over een paar weken zijn ze misschien op, dan zal ik je waar schuwen. Verlang je zoo naar de vacantie? Jan en Coba v. d. Born, ja hoor in Breda onweerde het toen 's nachts ook heel erg. Willem en Jan Overduyn, ik vind heel aardig dat jullie mij zoo heel uitvoerig hebt geschreven. W« vertelde mij zóóveel over het uitstapje naar Arnhem en omstreken; ja, het is daar prachtig overal; ik begrijp dat je hebt genoten. En Jan vertelt mij over de groote wandeling, toen# kleine Zus ook mee mocht in den wagen, "dat vonden jullie zeker erg gezellig? Vond Zus het ook prettig of heeft ze ook geslapen? Agatha Braat en Jo Nagtegaal, je wa9 zeker allebei wel in je schik met de cijfers van het rapport. Blijven jullie maar trouw meedoen met de raadsels, dan mogen jullie later ook meeloten met de getrouwen. Jack en Chicky Dunn, nu heb ik jullie brieven op tijd ontvangen, zoodat je beiden ook in de courant staat. Als je trouw wilt gaan inzenden, kijk dan maar goed wat ik schreef over het inzenden der brieven Da de eerstvolgende weken. Wiesje en Heiltje Vis, nu was jullie brief mooi op tijd. Er hebben nu veel kinderen gevraagd of ik verleden week hun briot niet had ontvangen; ik kan er niets aan doen hoor. Weest maar blij, dat de brief met de prijsraadsels tijdig bij mij is ge* komen. Jeugd uit het Kinderziekenhuis, dit is antwoord op alle groetjes van deze week, dus van Jopie Heesterman, Jacquie, Freek ie, Jacob Grimm, Maarten, Pietje, Jantje, Ger-i ritje, Baby. Bartje, Gerrie, Eugène. Liesje, Koba, Katelin. Wat een dikke brief was het; ik kreeg heel w«Lt te lezen van jullie. Kala-*

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 17