NI VA TANDPASTA FINANCIEN. RADIO-PROGRAMMA SPORT. Bezoekt Zaterdagmiddag de SCHOOL- EN ONDERLINGE WEDSTRIJDEN VAN DEL.Z.C. Hooge Rijndijk 5400 Schrammen Kloosterbalsem SCHEEPSTIJDINGEN. September a.9. te Den Haag zal worden ge opend, zijn aangewezen de heeren Damme directeur-generaal der P. en T., Duynstee, waarnemend hoofdinspecteur der P. en T. en J S. van Gelder, hoofdcommies der P. en T. en voorts als toegevoegd ambtenaar P. C. Dammer, allen te 's Gravenhage. De conferentie zal zonder stemrecht als experts toelaten vertegenwoordigers van er kende luchtvaartmaatschappijen. Voor de K.L.M. zullen als zoodanig de heeren Ples- man, directeur en D. J. de Vries, afdeelings- chef, de conferentie bijwonen. Jhr. Mr. Dr. RöELL. Op 16 Juli a.9. zal het 12 1/2 jaar geledeh izijn, dat jhr. mr. dr. A. Röell het ambt van commissaris der Koningin in Noord-Holland aanvaarde. Voor dien tijd was hij eerst hoofdambtenaar ter griffie van Overijsel en daarna burgemeester van Leeuwarden, Arn hem en Amsterdam. Het ligt volgens de Tel. in de bedoeling van zeer vele leden der Prov. Staten om jhr. 'Röell een huldeblijk aan te bieden. DE OPENBARE RUST IN INDIÊ. Het Tweede Kamerlid L. de Visser niet toegelaten. In „De Tribune" lezen wij, dat de heer L. de Visser het wenschelijk achtte om, ten einde zich volkomen op de hoogte van de beslaande toestanden te stellen, in Ned.- Indië een persoonlijk onderzoek in te stellen. De heer De Visser heeft zich tot den minister van Koloniën gewend. Deze wend de zich tot den Gouverneur-Generaal van N.-I. Thans heeft de heer De Visser het vol gende antwoord ontvangen: 's-Gravenhage, 2 Juli 1927. Geachfe Heer De Visser, In antwoord op mijn telegram naar Indië over uw voornemen, een reis daarheen te ondernemen, ontving ik van den Gouver- eur-Generaal, dat deze, met het oog op de openbare rust ep orde, geen vrijheid meen de te mogen vinden tot uwe toelating Met mijn beleefde groeten verblijf ik, Uw zeer dw. (w. g.) KONINGSBERGER. ALGEMEENE NEDERLANDSCHE BOND VAN POLITIE-PERSONEEL. Derde dag. Het congres van den A!g. Ned. Bond van Politiepersoneel in Nederland werd gistermorgen voortgezet met een huishou delijke bijeenkomst. Na afloop daarvan werd medegedeeld, dat als bestuursleden waren herkozen de heeren Bijleveld, Overeem, De Vreede en [Wester, resp. met 110, 104, 109 en 109 van de 11-1 geldige stemmen en dat geko zen waren in de vacatures-Takes en v. d. Tas de heeren Vroegop (Amsterdam) en Ringnalda (Enschede) met resp. 91 en 101 stemmen. Besloten werd aan de commissie inzake de bezoldigde bestuurders tevens op te dra gen te onderzoeken, of en in hoeverre op de uitgaven van den bond kan worden be zuinigd. Aan de orde zou zijn de bespreking van hel belastingvraagstuk, met een motie- Amsterdam, waarbij wordt geconstateerd, dat de vorige motie-Amsterdam over deze materie nog niet is uitgevoerd in den vorm van organisatorische actie en waarbij het H.B. wordt verzocht, daartoe over te gaan gezien de taktiek der Regeering in deze materie. De bondssecretaris adviseert echter, deze motie af te voeren, daar deze zaak op po litiek terrein ligt. De afd. Amsterdam gaat hiermede ac- coord. Het voorstel tot contributieverhooging wordt door het hoofdbestuur teruggenomen. Aangenomen wordt een motie-Amsterdam inzake bondstaktiek. In deze motie wordt betoogd, dat het noodzakelijk is, dat de taktiek der organi satie door ieder kan worden begrepen en wordt de meening uitgesproken, dat ten aan zien van de algemeene arbeidsvoorwaarden georganiseerd overleg voor de politie dient te worden verkregen. Verder dient volgens deze motie voor verbetering der niet-goede arbeidsvoorwaarden van de Rijks- en Ge meenteveldwachters zoo noodig contact te worden gezocht met politieke fracties van Staat of gemeente en wordt het logisch geacht, dat voortzetting van die acties met een bepaalde fractie van Staat of Gemeente geschiedt. Onder intrekking van te dien aanzien vroeger genomen besluiten wordt het hoofd bestuur verzocht dienovereenkomstig te handelen. Medegedeeld werd, dat in de commissie inzake de bezoldigde bestuurders en de bezuiniging zijn g°kozen de heeren Gordijn (Rotterdam). Hummelink (Nijmegen) en Vingerhoed (Amsterdam) en als plaatsver vangende leden de heeren Biesheuvel (Rot terdam) en Rietveld (Utrecht). Het hoofd bestuur zal in deze commissie een zijner be zoldigden en een zijner onbezoldigde leden benoemen. De voorzitter .deelde mede, dat het orgaan voortaan in groot formaat (krantvorm) zal verschijnen, hetgeen een bezuiniging van f4000 op de drukkosten zal geven. Besloten werd, de vorming van plaatse lijke acties van het A. C. O. P. te bevor deren. Vervolgens is aangenomen een voorstel- Utrecht. waarbij het hoofdbestuur wordt uitgenoodigd voorstellen te doen inzake op richting van een ondersteuningsfonds ten behoeve van leden, die door ziekte, hetzij van henzelf, hetzij van vrouw of kinderen, in financieele moeilijkheden komen te ver- keeren. Tevens werd aangenomen een voor- stel-Amsterdam om ingaande 1 Januari 1928 één cent per lid en per week voor het steunfonds te doen storten. Aan de orde was toen een motie-Amster dam waarbij het congres, van oordeel dat verbetering van onze strafrechtpleging en reclasseering dringend geboden is. en over tuigd, dat het tegenwoordige stelsel van straffen (celstraf) gebaseerd is op afschrik king en nooit verbéterend kan werken, be sluit een commissie te benoemen, die rap port zal uitbrengen inzake strafrechtpleging en reclasseering. Namens het hoofdbestuur zeide de heer De Vreede, dat verbetering van het straf stelsel gepaard dient te gaan met verbete ring der menschheid. Oplossing van dit vraagstuk gaat de krachten van den Bond te boven. Mede wees spr. erop, dat het moei lijk aangaat, dat dezelfde, die tot taak heeft, bezwarend materiaal aan te voeren, tevens in tegenovergestelde richting werkt. Het voorstel werd daarop met groote meer derheid van stemmen verworpen. Een voorstel-Amsterdam om de opleiding van overheidswege meer op den voorgrond te plaatsen, werd aangenomen. De bondssecretaris, de heer A. Leewis, sprak vervolgens over het georganiseerd overleg. Na rondvraag volgde sluiting. NEDERLANDSCHE BAKKERSBOND. Te Dordrecht is de jaarvergadering van den Ned. Bakkersbond gehouden. De contri butie voor 1928 werd wederom op f 5 vast gesteld; de begrooting voor 1928 met een bedrag van f 23.450, w.o. f 1500 voor on voorziene uitgaven. Herkozen werden de heeren H. C. Kloet, Haarlem, H. G. van Mill, Dordrecht, C. Kuipers, Leiden en H. T. Oberman, Tzummarum, als leden van het Centraal Bestuur; de heer Fred. C. Stahle als bondsvoorzitter. De vraag of het bestuur pogingen moet aanwenden ter verkrijging van een één heidsgewicht van wittebrood en roggebrood op 500 gram en veelvouden ervan gaf aan leiding tot veel discussie. De meeste spre kers opperden bezwaren. Met groote meer derheid werd besloten om geen wijziging in het huidige gewicht te propageeren. Het be stuur stelde voor om het Adviesbureau te wijzigen in dien zin dat er één Bondsbureau worde opgericht met een of meer gesala rieerde adviseurs. Amsterdam had voorge steld gewestelijke bureaux, doch het bonds- bestuur ontraadde dit idee sterk. Andere stemmen waren voor aanhouding van het punt tot de volgende vergadering. Ten slotte werd met 853 tegen 282 stem men besloten, om de kwestie aan te houden tot de volgende vergadering. Naar aanlei ding van dezen uitslag deelde de vóorzitter mede, dat het Centraal Bestuur zich zou be raden welke houding het thans aan te ne men heeft. Vervolgens hield dr. J. J. van Eek, dir. van den keuringsdienst te Leiden, een lezing over: Warenwet en Broodbesluit. De bondssecretaris besprak vervolgens de nieuwe ontwerpen van wet op de winkel sluiting en het werktijdenbesluit. De voorzitter wees eveneens op het be lemmerende van vele nieuwe voorschriften en stelde voor, dat de Bond zijn bezwaren aan de Regeering zou kenbaar maken. Dit voorstel werd aangenomen. Aan 156 afdeelingen was verzocht hoe men dacht over een landelijk of plaatselijk steunfonds. £lechts 17 antwoorden kwamen in; 7 afdeelingen waren voor het eerste, 6 voor het laatste. De zaak zal door het bestuur in overwe ging genomen worden om desgewenscht een studiecommissie te vormen. Als plaats der volgende vergadering werd Enschedé aangewezen. Te half zeven sluiting der vergadering. CHRISTELIJK POST- TELEGRAAF- EN TELEFOONPERSONEEL. Gisteren is te Utrecht de jaarlijksche ver gadering van den Nederl. Christelijken Bond an Post-, Telegraaf- en Telefoonpersoneel voortgezet. Het hoofdbestuur werd opgedragen te ijveren voor een spoedige invoering van den acht-urigen werkdag voor de lagere groepen, en te bevorderen, dat zoolang dit niet ge schied i9, de meer verrichtte diensttijd ver goed wordt. Voorts werd besloten, in 1928 ter gelegen heid van het twintigjarige bestaan een drie- daagsch congres in Zeist te houden. Naar aanleiding van een voorstel van de afdeeling Arnhem en Middelburg tot aan sluiting bij het Christelijk Nationaal Vak verbond, werden uitvoerige besprekingen gevoerd, waarin betoogd werd. dat de be zwaren. die tot afscheiding geleid hebben, thans nog Aanwezig zijn. Besloten werd, dat de Bond zich thans nog niet zal aansluiten. De bekende Nederlandsche Stoom- sleepdienst voorheen P. Smit Jr., te' Rotter dam zal morgen 50 jaar hebben bestaan. UIT NED. OOST-INDIë. REISPLANNEN VAN DEN G.-G. SOERABA.JA, 7 Juli. (Aneta). Volgens het „Soer. Hbld." zal de Gouverneur-Gene raal op 6 September a.s. een bezoek bren gen aan Makassar. Het is voorts het voornemen, op 7 September vandaar te vertrekken naar Balikpapan en vervolgens naar Menado, Ambon, Banda, Koepang cn Endeh op Flores. Op 3 October zal Z. E. weer te Tandjong-Priok terug zga RECLAME. VOORKOMT TANDBEDERF en poetst 's morgens en 's-avonds met Tö ets.per '/i tube. 25dsp. 'A tube. 5215 VER. HOLL. SIGARENFABRIEKEN. Naar wij vernemen, zegt het „Hbld", wa ren de resultaten over het afgeloopen boek jaar bevredigend. De winste bedraagt f 133.146 (v. j. f78.135). Voorgesteld wordt een dividend uit te keeren van 6 pCt. (als vorig jear). De statutenwijziging, welke op de bui tengewone vergadering aan de orde komt, behelst in hoofdzaak een voorstel tot wij ziging der winstverdeeling. VOOR ZATERDAG 9 JULL Hilversum, 1050 M. 12 u.Politieber. 12-352 u.Lunchmuziek door het Lunch trio. D. Groeneveld, viool, A. v. Leeuwen, cello, P. Jochemse, piano. 46 u.Con cert door het A.N.R.O.-orkest. Soliste: Mej. Cor Ige9Z, sopraan. Egbert Veen, pianobegel. 67.45: Concert uit Rotter dam, Een middag aan de Leede, met me dewerking van de Rotterdamsche Harmo niekapel. Dir. G. J. Jouvenaar. Gem. koor „Zuider Tuindorp", Dir. J. J. v. d. Bos. Mannenkoor „Ver. Zangers", Dir. J. J. v. d. Bos. Openingswoord van den heer C. B. H. Deutekom Jr., voorz. v. d. Ver. „Het Zuider Tuindorp." 7.45: Politie bericht. 10.30: Nieuwsber. 8.10: V.A.R.A.-avond. Concert in het Concertge. bouw te Amsterdam, door „De Jonge Stem", dirig. mevr. Betsy Rigter—Men de®. Het „Remscheider Volkschor", uit Remscheid, dir. Max Hersmann Keulen. „De Stem des Volks", dir. F. Rigter. A. Krelage, begel. 1. De Stal, C. v. d. Linden (De Stem). 2a. Lente, Cath. v. Rennes. b. Ruim baan, Cath. v. Rennes. (De Jonge Stem). 3a. Mein Herz hat 6ich gesellet (Volkslied uit de 15e eeuw, bew. door Wilh. Witzke). b. Landsknechtsstandchen, Or lando di Lasso (Remscheider Chor). 4a. Wenn die Rosen blühen, Mania, b. Hoffen und Harren, Mania (Vrouwenkoor Rem scheid). 5a Die Nachtigall, Mendelssohn- Bartholdy. b. Lerchengesang, Mendelssohn- Bartholdy (Remscheider Chor). 6a. An den Brunnele b. In der Ferne, Silcher (Man nenkoor Remscheid). 7a. Vom Naschen, Mozart, b. Der Jager aus Kürpffaltz, v. Ottegraven (Remscheider Chor). 8. De Schoonste Feestdag, C. v. Rennes (De Jonge Stem). Sopraan, mej. Jo Toet. Pauze. 9a. Morgenrot, Otto de Nobel, b. Der Freiheit mein Lied, Uthmann (Rem scheider Chor). 10a. Sproeiliedje, v. Tus- 6chenbroek. b. Bontekoe, Rich, Hol (De Jonge Stem). 11a. Frühlingsbotschaft, Uth- man. b. Sturm, Uthmann (Remscheider Chor). 10.40: Uitzending uit de Passagebioscoop te Amsterdam. Alwaar opgevoerd wordt de revue „Bemoei je d'r niet mee", in 1 proloog en 10 ta-freelen, door Tom Prince's revue-ensemble. Jean Janssens, tenor. Kalman Knaack, komiek. Mathieu van Eysden, revuekomiek. Pau line Hervé revuevertolkster. Jo Demulder Operette-diva. Lina Eman, soubrette. Bobby Green en The City girls. Corry Vonk. Het orkest is o.Lv. R. Hettema. Daventry, 1600 M. 2.35—5.15: Athle- tiek en cricketwedstrijd in Stamford Brid ge. 5.35: Kinderuurtje. .6.20: Cricket- wedstrijd: Eton versus Harrow. 6.50: Tijds., weerber., nieuws. 7.05: Cricket (vervolg). 7.20: Causerie. 7.35: De sonates van Beethoven. 7.45: Lezing: Mountain climbing. 8.05: Het Moss oc tet. S. Logan, bariton. 8 50: De Clark- son Rose Concert Party in AVestcliff-on-Sea 9.20: Weerber., nieuws. 9.40: Lezing door Mr. Macdonald/'schrijver. 1- 9.55: „Paris calling", een nieuwe revue met vroolijke zang en muziek, schetsen. 10.5512.20: Dansmuziek. Parys „Radio-Paris", 1750 M. 10.50 11.20: Concert. 12.502.10: Orkestcon cert. 6.055.55: Radio Jazz symphonie. 8.50—11.20: Galaconcert. Orkest, jazz band, vocale en instrumentale solisten. Dansmuziek. Langenberg, 469 M., Dortmund 283 M., Munster 242 M. 1.252.50: Westfaalsch harptrio. 5.506.50: Liederen en instru mental soli, (sopraan, cello, piano). 8.209.35: Kamermuziek van Beethoven. 9.4011.20: Vroolijke avond. G. Herr mann, declamatie en Orkest. Daarna tot 1.20: Dansmuziek. Königswusterhausen, 1250 M. en Berlijn 434 en 566 M. 3.10—8-05: Lezingen en lessen. 8.50: Een avond in Halsensee. Een bezoek aan het Lunapark. 10.50— 12.50: Dansmuziek door dr. Becce's orkest. Hamburg, 394.7 M. 5.35: Vroolijk con cert. Orkest en F. Senf, humorist. 6.20: Vroolijk orkest concert. 8.2011.10: „Brüderlein Fein", Daarna nieuwsber. Brussel, 509 M. 5.206.20: Dansmu ziek. 8.20: Orkestconcert. 9.20: Con cert in de Kursaal Ostende. 9.5011.20: Dansmuziek in de Kursaal Ostende. CRICKET. BELGIE—NEDERLAND. Voor het eerst weer na'den oorlog. De dertiende ontmoeting. Een sterk, maar niet het sterkste Nederlandsche elftal naar Antwerpen. Voor het eerst weer sinds 21 Juni 1914 wordt op het terrein van de British Sport Club te Antwerpen, Zaterdag en Zondag de landenwedstrijd BelgiëNederland gespeeld 't Is eigenlijk niet heelemaal juist om te spreken van een wedstrijd BelgiëNeder land, want het Belgische elftal, dat den strijd zal aanbinden met ons nationale team bestaat ditmaal uitsluitend uit tijde lijk of definitief in België wonende Engel- schen. Vroeger waren er steeds enkele Bel gen in de ploeg, o.a. de uit de internatio nale sportwereld zoo bekende Graaf d'Oul- tremont en Seeldrayers, Daumerie e.a., maar die ouderen hébben blijkbaar de be langstelling voor het cricketspel in het Belfenland niet kunnen warm houden en thans, nu voor het eerst weer na den oor log, het „Belgische" elftal tegen Nederland in het veld moet, zijn 't uitsluitend Engel- schen. die de Belgische kleuren zullen ver dedigen. De wedstrijd .BelgiëNederland heeft na tuurlijk een geschiedenis. Niet zoo lang, niet zoo glorieus als die van den voetbal kamp tusschen beide naties, maar toch zoo belangwekkend, dat slechts onze plaats- RECLAME. Aanvang 2.30 uur. Entree f 0.25 ruimte ons weerhoudt om hier uitvoerig van dezen landenwedstrijd te vertellen. Bepalen wij ons tot enkele hoofdzaken. Sinds den eersten wedstrijd tegen de Bel gen op 27 Augustus 1905 te Antwerpen, vonden twaalf ontmoetingen plaats, waar van er negen door ons en twee door de Bel gen werden gewonnen, terwijl één wed strijd,'t was den laatsten, op 21 Juni 1914 te Haarlem door den regen onbe slist eindigde. In het „Sportblad" vonden wij de gemiddelden van deze twaalf wed strijden; een merkwaardig staatje, waarop wij namen terugvinden van spelers, die nu, meer dan tien jaren na den laatsten wed strijd, nog steeds behooren tot de besten in ons tegenwoordige Nederlandsche cricket. Noemen wij Rincker, Kees Feith, Posthuma, Eigeman, Van Booven, enz. In de batting average staat J. C. Schroder „Barba- rossa" was een all-round sportsman, want ook in de voetbalwedstrijden tegen de Bel gen in de grijze oudheid, speelde hij een voorname rol aan den kop met een ge middelde van 43.50. Schroder houdt overi gens twee records: hij scoorde tegen de Belgen' de meeste runs n.l. 261 en hij heeft de hoogste score tegen de Belgen op zijn naam n.l. 117. In de wedstrijdenreeks val len er aan onzen kant twee honderden te vermelden, die van Schroder en een 116* van Van \Yaveren. Bij de Belgen scoorde R. Worthington een century, n.l. 102 op 16 Juni 1912. Vermelden wij nog even, dat Eigeman in de batling-average de twaalfde plaats de gemiddeldenlijst geeft twintig namen inneemt. De Leidsche aanvoerder scoorde in 3 innings 50 runs met 20 als hoogste score. De bowling-averages geven Van Booven als nummer één, met 10. Posthuma en Rincker, thans nog bowlers zooals er maar weinig op Hollandsche vel den rondloopen, deden grootscher .dingen. Rincker nam 40 wickets voor 391 runs, Posthuma 38364. Enkele cijfers van deze „cracks": 1905 in Antwerpen: Rincker 47 Posthuma 610. .En met cijfers, alsmaar cijfers zouden wij kunnen doorgaan. Ver melden wij tot slot van de geschiedenis, dat Rincker, Posthuma en Van Booven in den eersten wedstrijd tegen de Belgen uitkwa men en thans, 22 jaar later, nog geregeld aan eerste klasse-cricket in ons land deel nemen. Rincker en Van Booven zijn in dezen eersten wedstrijd na den oorlog ook nu weer van de partij. En thans de wedstrijd van Zaterdag en Zondag. De samenstelling der elftallen is: Nederland: A. de Beus (H.CC. II), aan voerder, M. Jansen (H.C.C. I), A. Schill (H. C.C: 1). Van Booven (Hilversum), Ch. de Beus (H.C.C. I), Terwiel (Quick), Bouw meester (H.C.C. II), Rincker (V.R.A.), Maas (Haarlem), Vis (H.C.C. 1), J. Groolmeyer (V.V.V.). België: Bridges, aanvoerder, Baile, Alpen, Dauncey, Wright, Dunford, Spafford, Wat son, Tepper, Gravener, Maxwell, Jackson. Er gaat- een sterk elftal naar Antwerpen, maar niet het sterkste, doordat verschil lende spelers, die voor ons nationale elftal in aanmerkirfg kwamen, verhinderd zijn. Nemen wij het Nederlandsch elftal zooals dit aanvankelijk was samengesteld ook toen al had de elftalcommissie rekening gehouden met het feit, dat verschillende spelers verhinderd waren dan is het uit vallen van P. Feith en H. van Manen een duchtig verlies voor het batting-team; een verlies dat Charles de Beus en Van Booven als invallers zeker niet goed kunnen ma ken. Hun keuze verwondert ons dan ook min of meer, vooral omdat het Nederlandsch elftal als batting-team na het verdwijnen van Fejth en Van Manen niet uitgesproken sterk is. Vooral batsmen, die in een snel tempo kunnen scoren, zijn er maar weinig in het Nederlandsche elftal, dat morgen de Belgen bekampt. Bowlers daarentegen zijn er genoeg. Max Jansen, Rincker, Maas, Jan Groolmeyer, Charles de Beus, Terwiel. Van Booven; wat wil men nog meer? Of er ondanks het groote aantal bowlers vol doende afwisseling in den aanval zal zijn, zal nog moeten blijken. Dat Tonny de Beus achter het wicket een zeer groot aandeel in den aanval zal hebben, behoeft nauwe- lijks'betoog. In het Belgische elftal vinden wij oude bekenden terug; batsmen als de oud-Austra liër Alpen, de captain Bridges, Wright, Maxwell enz. en bowlers als Bridges en Maxwell. Tenslotte: een voorspelling? Wij wagen ons er niet aan. „Cricket is cricket!" WIELRENNEN. DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN. Moeskops neemt niet deel. Naar de „Tel." meldt, zal Moeskops niet deelnemen aan de wereldkampioenschappen. De redenen, welke hem tot dit besluit gebracht hebben zjjn de volgende: In de eerste plaats is de som gelds, waarmede deze prestatie wordt betaald, niet groot genoeg, aldus onze wereldkampioen. Voorts kan Moeskops zich niet vereenigen met de opvattingen van de U.C.I. of liever met die der leiders van de wedstrijden om het wereldkampioenschap. VOETBAL. GEEN WEDSTRIJD NEDERLAND- ZWEDEN IN OCTOBER. De N. V. B. is er tot dusver niet in ge slaagd in zijn pogingen om in October 1927 e'en „thuis"-wedstrijd te krijgen, Van Zwe den is thans bericht ingekomen, aldus d» Sp.kr., dat de wedstrijd NederlandZweden dan niet kan worden gespeeld. Thans bestaat de mogelijkheid nog van eén wedstrijd NederlandItalië, doch het doorgaan daarvan is zeer dubieus. BILTARTEN. OM DEN LISSER WISSELBEKER. De uitslagen van Donderdag zijn: pnt brt. h. s. gem. B. de Roo 200 33 37 6,06 P. Duivenv. Sr.155 33 22 4,75 B. de Roo 200 26 40 7,69 P. Duivenv. Jr. 112 26 21 4,30 De heer ff de Roo uit Leiden heeft thans de leiding met 4 gewonnen partijen. BOKSEN. PAOLINO—HARRY WILLS. Paolino zal 13 Juli a.s. te Brooklyn tegen Harry Wills boksen, DEMP SET. Dempsey oefent zjoh voor zijn gevecht met Sharkey op 21 dezer m zijn meest ge liefde fraimngskwartier te Saratoga Lake (N.-Y.). Naar Amerikaansche bladen melden heeft hij zich een nieuwe strijdmethode eigen gemaakt. Hij vecht nu in en plaatst lichaamsstooten op korten afstand inplaats Van, zooals vroeger, zijn stooten op langen afstand te plaatsen, terwijl romp en hoofd voortdurend in beweging blijveta en hij ge bruik maakte van den ring. Hij zal rechtop ■willen boksen en niet zijn gewone crouch aannemen. RECLAME. l en kwetsuren wonden, brandblaren en huidaandoe ningen genezen vlug zonder lltteekens lüet den pljnstlllenden. zuiverenden Akker'» 5394 STOOMVAART-MU. „NEDERLAND". SINGKEP, uïtr., 5 Juli te Sabang. KARIMOEN 7 Juli van Amst. te Batavia. PRINSES JULIANA 10 Juli van Amsterdam te Balavia verwacht. PRINS DER NEDERLANDEN, thuisr., 9 Juli te Genua verw. P. C. HOOFT, uitr., 9 Juli bij Perim verw. ROTTERDAMSCHE LLOYD. BUITENZORG, uitr., 6 Juli van Djeddah. DJEMBER, thuisr., pass. 7 Juli Sagres. INDRAPOERA, uitr., 9 Juli te Colombo verwacht. HOLLAND—AMERIKA-LUN. VEENDAM, R'dam n. New-York, 6 Juli van Southampton. MAASDAM, New-Orleans n. R'dam, 6 Juli van Havana. RIJNDAM, New-York naar R'dam, was 5 Juli 598 mijlen van Scilly. VOLENDAM 9 Juli van R'dam te New-York verwacht. STOOMV.-MAATSCH. „OCEAAN". PROMOTHEUS 7 Juli van Padang naar Balavia. TEIRESIAS 6 Juli van Port Swettenham n, Amsterdam. LAERTES, Amst, naar Java, pass. 7 Juli Perim. ROTTERDAM—ZUID-AMERIKA-LUN. ALCYONE 6 Juli van Hamb. n. Antwerpen. POELDIJK, uitr., 5 Juli te Rio Grande. JAVA—NBW-YORK-LUN. SALAWATI 6 Juli van Belawan n. Batavia, HOLLAND—BRITSCH-INDIË LUN. SOMMELSDIJK, uitr., 6 Juli te Bombay. KONINKLIJKE HOLL LLOYD. SALLAND, uitr., pass. 7 Juli Ouessant. GELRIA, thuisr., 10 Juli te Las Palmas venvacht. HOLLAND—AFRIKA-LUN. GRIJPSKERK, thuisr., 10 Juli te Genua verwacht. IJSTROOM, uitr., 9 Juli te Teneriffe verw. CERES, uitr., 9 Juli te Bordeaux verwacht. KON. NED. STOOMBOOT-MIJ. JASON en ORION arr. 7 Juli te Amsterdam. ALKMAAR, uitr., 5 Juli van Caldera. VESTA arr. 6 Juli te Calamata. DIVERSE STOOMVAARTBERICHTEN. GEORGIA, Amst, naar Abadan, pas9. 6 Juli Oitavos. HILLEGOM 6 Juli van Riga te Borga. SPAR 5 Juli van Amst. te Tampico. WALCHEREN 6 Juli v. Norfolk n. Panama, JONGE MARIA, R'dam naar Malaga, pass. 6 Juli Finisterre. JONGE JACOBUS 6 Juli van Barcelona n, Genua. EIBERGEN, Swansea n. Montreal, was 6 Juli 32 mijlen van Ierland. SAN ANTONIO, m. s., 1 Juli van Lajache te Setubal. CALANDPLEIN, R'dam n. Wabana, was 6 Juli 5 u. n.m. 600 mijlen W. van Scilly, REV AL, m. s., arr. 5 Juli te Holtenau. ZEESTER, m. s., arr. 5 Juli te Holtenau. BELLATRIX 6 Juli van Hamburg naar Ar changel. MAASHAVEN, Hamina n. R'dam, pass. 1 Juli Brunsbuttel. SASSENHEIM, Kotka n. Calais, pass. 6 Juli Holtenau. STOLWIJK 6 Juli van Almeria naar IJmuiden. 3-3

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 6