INSCHRIJVING GELDERSCHEN ACHTERHOEK EN TWENTE, No. 20638 MAANDAG 27 JUNI Anno 1927 BERICHT. STADSNIEUWS. GEMENGD NIEUWS. Het voornaamste nieuws van heden. LEIDSCH DAGBLAD PRIJS DER ADVERTENTIËN: 30 Cts. per regel. Bij regelabonnement belangrijk lageren prijs. Kleine Advertentiën uitsluitend bij vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 Cts. bij een maximum aantal woorden van 30. Incasso volgens postrecht. Voor eventueele opzending van brieven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 5 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postchèque- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54 PRIJS DEZER COURANT: Voor Leiden per 3 maanden 2.35, per week.Tm ƒ0.18 Buiten Leiden, waar agenten gevestigd zijn, per week 0.18 Franco per post 2.35 portokosten. Dit nummer bestaat uit DRIE Bladen EERSTE BLAD. Zie voor onzen Vacantiefoto-wed- strijd ons blad van Zaterdag j.l. DE DIRECTIE. VOOR DEN Wij ontvingen nog van: D. B. f 4; ge collecteerd door de leden van de Chr. Kna- penvereen. Irene f3.60; gecollecteerd op den feestavond van de Leidsche Biljartclub D. O. S. f 12.79; K. M. f 5; saldo feestpot f 3. Wij ontvingen in totaal f 1786.92. AFSCHEID DS. S. CLER. Gisternamiddag heeft ds. S. Cler, oudste predikant bij de Waalsche gemeente alhier, welke gemeente hij 31 jaren diende, na eerst 10 jaar in Frankrijk het predikambt te heb ben vervuld na verkregen eervol emeritaat afscheid van zijne gemeente genomen. Het kerkgebouw was geheel met belangstellen den beze't, waaronder velen uit de zusterge- meenten Den Haag, Haarlem, Delft, Rotter dam en Utrecht. Ds. Cler sprak naar aanleiding van Ro meinen 1 7 lsle gede"elte. De predikatie werd afgewisseld door liederen gezongen door het Waalsche Koor. Na afloop der godsdienstoefeningen werd de scheidede leeraar toegesproken door ds. M. Bresson, als Leidsch collega, door dr. J. C. M. Timmermans namens den Kerke- raad. door dr. Berthault, Waalsch predikant te 's-Gravenhage, uit naam van de commis sie Wallone. waarvan ds. Cler vele jaren lid en voorzitter was, door ds. Kraft uit Haar lem van welke gemeente ds. Cler consulent was, door ds. Micheün Mordeau uit 's-Gra venhage, die sprak uit naarn van de ver schillende zustergemeenten uit Zuid-Hol land waarna de gemeente den scheidenden predikant een afscheidslied toe zong. Na den dienst hield ds. Cler in het Kerkgebouw re ceptie, bij welke gelegenheid ds. Berthault den scheidenden leeraar en vriend mede deelde dat H.M. de Koningin hem de ridder orde van Oranje Nassau had verleend. Hedenmiddag werd ds. Cler in een bijeen komst in het gebouw van de Waalsche Bi bliotheek hij monde van den thesaurier de heer C. Peltenburg een enveloppe aangebo den, vergezeld van een album met de na men der deelnemers. HULDIGING VAN ZUSTER FERDINANDA IN HET ST..ELIZABETH-GESTICHT. Heden had de huldiging plaats van Zuster Ferdinanda iu het St. Eiisabeth-gesticht, ter gelegenheid van het feit, dat deze meest bekende verpleegster niet alleen in het St. Ehsabeth-gesticht maar ook in de stad 25 jaar geleden de wereld vaarwel zeide om zich te wijden aan de zieke, zwakke en lijdende medemenschen. Zij is daarvan 17 jaar werkzaam geweest in het Wijkgebouw aan de Middelstepracht (W(jk VII), om daarna overgeplaatst te worden in het ge bouw aan de Oostdwarsgracht (Wpk V). Hoewel zelf door een lichamelyk letsel gekv. cld, tengevolge waarvan zij hoogst waarschijnlijk den duim van haar rechter hand zal moeten missen, zoo meende een comité, dat zich voor haar huldiging had gevormd, dat het jubileum niet onopgemerkt mocht voorbijgaan. Nadat hedenmorgen een plechtig gezongen H Mis in de Kapel had plaats gehad, opgedragen door Z.Eerw. pater Blom, die een korte predicatie hield, werd het ge- gezamenlijk ontbijt genuttigd, waaraan be halve de Eerw. Moeder-Overste en andere zusters, ook het uitvoerend comité aanzat. Ook hier voerde pater Blom het woord. Te halfelf h3d de officieele huldigmg plaats in de antieke ontvangkamer van het gesticht aan de Hooigracht, die voor deze gelegenheid stemmig, doch keurig met groen was getooid. Daar vereenigden zich met het uitvoe rend comité en een aantal leden van het eere-comité, de jubilaresse met de eerw. Moeder-Overste en andere zusters, te half elf, en een aantal belanghebbenden, waar onder de Z.Eerw. h9eren pastoors Beukers, Cnmbag en pater Los, benevens dr. C. J. van Iterson, dr. J. A. Schreuder, dr. A. Kist, dr. H. P. Veldhnyzen en dr. W. Th. M. Weebers, de heeren A. H. Tieleman, Th. T Deumer en vele anderen. De voorzitter van het huldigings-comité, de heer L. C. Schrijvers, schetste in korte trekken de aanleid: tot deze huldiging. Toen het bekend geworden was, dat zuster Ferdinanda weldns zou jubileeren, de wijk zuster der in de stad en vooral in Wijk VII en Wijk V om haar toewijdende liefde voor haar hulpbehoevende medemenschen, met name voor arme zieken en zwakken, algemeen bekend en bemind is, toen rees spontaan bij velen de gedachte op, om dezen dag aan haar den tol der dankbaar heid en der vereering te brengen. Een commissie werd gevormd, een eere-comité volgde, en van alle kanten kwamen giften kioin en groot binnen. Zoo kon de spr. de eerw. Zuster een schoon geschenk aan bieden voor haar kapel, bestaande in een godslamp, vergezeld van een album, be vattende de namen van de deelnemers van het geschenk. De lamp was óm technische redenen hier niet aanwezig, wel echter een teekening, vervaardigd door ir. Van der Laan, die de algemeene bewondering weg droeg. Dr. Schreuder nam daarop het woord. In het Wijkgebouw komt hij bijna dagelijks met haar in contact en heeft daar haar werkracht, ijver en opofferende liefde en toewijding leeren kennen en waardeeren. Hij wilde het gul bekennen, dat zij door haar schitterend voorbeeld, invloed heeft uitgeoefend ook op zijn leven. Zij schept steeds een spheer van tevredenheid om zich en weet tot werken te prikkelen. Altijd is zij op haar post en altijd staat de barometer van haar humeur op mooi weer. Eenmaal slechts heeft spr. haar verstrooid gezien nl. toen nadat het Wijkgebouw juist prachtig was geschilderd, een fiets werd geplaatst in den gang van het gebouw wat na dien tijd niet weder is gebeurd, (gelach). Hij wensch- te haar een spoedig algeheel herstel toe en •hoopte dat zij nog vele jaren mag blijven gespaard voor haar werk en voor de verple- genden in het Wijkgebouw en daarbuiten. De heer Deumer sloot zich als lid van het eere-comité daarbij aan evenals de heer A. H. Tieleman, die namens de firma Tiele man en Dros, zuster F. dankte voor de wijze waarop zij bij voorkomende ongevallen op de fabriek steeds haar goede en zeer gewaar deerde hulp aanbood. Nadat door een aantal leerlingen van de school in de Pelikaanstraat op symbolieke wijze onder dans en muziek de jubilaresse een treffende bloemenhulde was gebracht en haar nog een kostbare bloemenmand werd aangeboden, dankte de voorzitter van het Comité allen die aan deze huldiging hadden meegewerkt, den wensch uitsprekend dat God zuster F. nog vele jaren kracht mag schenken om haar heerlijk werk te kun nen volbrengen. Hedenmiddag had een drukbezochte re ceptie plaats. Van verschillende zijden en door personen van eiken rang en stand werd de jubilaresse de hand gedrukt. Kapelaan Blom sprak ook namens den Deken die door ziekte verhinderd was de feestviering bij te wonen. CONCERT TEN BATE VAN DE STORMRAMP. Het begin van den avond was voor The Popular Jazz en de overige medewerkers aan dezen ten bate van de slachtoffers van de stormramp georganiseerden feestavond al zeer weinig bemoedigend. Om halfnegen was er nog vrijwel niemand in den Foyer van de Stadsgehoorzaal aanwezig en te ruim negen uur was de opkomst van het publiek nog maar zeer matig. Ook later in den avond bleef er weinig belangstelling voor de uitvoering van het programma, waaraan behalve de leden van The Popular Jazz ook de zangers van het Solanus Mannenkwartet en het L. M E. Euterpe" op zeer verdienstelijke wijze hebben medegewerkt. Het uit vier personen bestaande koor dat in keurige costuums met den zang veel bewondering afdwong, had minstens een warm applaus van een volle zaal verdiend. Gelukkig kwam laat op den avond het schoone volk, zoodat het bal. waarmede dezen avond werd besloten, en dat tot laat in den nacht geduurd heeft, ook wat de opkomst van de bezoekers betreft, volko men geslaagd mag worden genoemd. De avond heeft ondanks alles, nog een» bedrag van f 100.30 ten bate van de slacht offers opgebracht. JONGE INBREKERS. Men zal zich herinneren dat in een school aan het Schuttersveld in korten tijd tweemaal werd ingebroken, zonder dat het mocht gelukken den dader of de daders te arresteeren. De politie stelde een onderzoek in, maar ook het personeel van de school bleef waakzaam. En met succes. Want toen Zaterdagmiddag een onderwijzer van de bedoelde school met twee collega's zich hadden opgesloten in de school aan het Schuttersveld in de hoop dat de daders zou den terugkomen zij waren ook eerder op Zaterdag geweest gelukte het hun de in brekers, toen deze een derde poging wilden wagen, op heeterdaad te betrappen. De politie werd ter plaatse gehaald en bevond na fouilleering op de twee deugnie ten, die resp. 13 en 14 jaar oud zijn, een volledig stel inbrekerswerktuigen Tevens bleek dat de jongens, de gebroeders J. d. O. en P d. O., zooals dat te doen gehruikelijk is, een derden „man" op den uitkijk hadden gezet. Het bleek een eveneens zeer jeugdig ventje C. v. d. M. uit Leiden te zijn. Ge makkelijk was het niet de jongens ..klein te krijgen", want zelfs na op heeterdaad te zijn betrapt, hadden zij nog veel praatjes en deinsden er niet voor terug verkeerde namen op te geven. De politie maakte tegen de veelbelovende knapen proces-verbaal op. STAMBOEKKEURING VAN GEITEN. Zaterdagnamiddag had op het erf van een lid van de Leidsche Geitenfokkersvereeni- ging, den heer Van Vliet, aan den Zoeter- wousche-Singel, die dit terrein belangloos had beschikbaar gesteld, de stamboekkeu ring plaats, uitgeschreven door den Provin cialen Bond in Zuid-Holland. Er waren een groot aantal dieren van geitenhouders bij een. De voorzitter der L. G. V., de heer H. W. van Zijp, heette de keurmeesters, de hee ren Bosman, rijksveeteeltconsulent, Zuidam, assistent, Marbus en Roest, recpectievelijk voorzitter en secretaris van den Prov. Bond van Geiten fokkersvereenigingen, welkom en dankte de heeren voor hun overkomst, zooals hij de geitenhouders uit Leiden en omgeving dankte voor hun aanwezigheid en den heer Van Vliet voor het welwillend afstaan van het terrein. De keuringscom missie sprak haar voldoening uit over de aangeboden geiten en de aanwezigen ver- eenigingsbok, welke dieren alle in goede conditie waren. Voor de overjarige geilen was een me daille beschikbaar gesteld door den Provin cialen Bond, die gewonnen werd door „Leentje" stamboeknummer 2452, eigendom den heer H. van Poulides. Verder was een medaille beschikbaar gesteld voor éénjarige geiten, waarvan de heer H. Sirag bezitter werd als eigenaar van „Nellie", stamboek- nummer 4081. Hoewel er weinig bekendheid aan deze keuring was gegeven en het terrein van den weg af is gelegen, was er toch nog vrij wat belangstelling voor deze keuring. In de plaafs van door den rec'or-mag- nificus prof. mr. E. M. Meyers, die door om standigheden verhinderd is, zal de Leidsche Universiteit op het 5e eeuwfeest van de hoogeschonl te Leuven op 28 en 29 dezer worden vertegenwoordigd door prof. dr. P. J. Blok, die tevens namens de Leidsche Uni versiteit een oorkonde met gelukwenscht zal overhandigen. De Leidsche hoogleeraar prof. dr. W. B. Krislensen, die een Deen van geboorte is. zal hij de herdenking van dat 5e eeuwfeest de Universiteit te Oslo vertegenwoordigen. Prof. Van Vollenhoven wordt, naar wij vernemen, half Augustus hier te lande te- versiteit een oorkonde met gelukwensch zal daarmede zijn afgeloopen. Aan den res. kapitein H. W. Stehouwer van het 4e regiment infanterie is op het daartoe door hem gedane verzoek eervol ontslag verleend uit den militairen dienst. Voor het apothekersexamen is niet ge slaagd de heer J. H. van der Graaf, doch de heer J. D. van de Graaff, geb. St. Anna- land. Voor leerares in de oude talen aan het gymnasium te Winschoten wordt alleen aanbevolen mej. M. Mol alhier. Voor het examen L. O. zijn voor de eerste groep leerlingen der Chr. Kweek school geëxamineerd geslaagd twee can didates n.l. de dames P. Dönszelmann, Wassenaar en P. Krom, Voorschoten. De heeren J. Bosman en H. A. van der Voort hebben aan het gemeentelijk gym nasium te Nijmegen met gunstig gevolg het eindexamen B afgelegd. Beiden waren vroeger leerlingen van het Leidsch gymnasium. Hier ter stede heeft zich een Dames- Comité gevormd om in de maand November a.s. een grooten Bazar te organiseeren, voor den arbeid van ontslagen gevangenen, zwervers, alcoholisten en maatschappelijk ongeschikten in de drie kolonies der ver- eeniging „Het Hoogeland", „Het Hoogeland" te Beekbergen, „Filadelfia" te Vries (Dr.) en „Wilhelminahoeve" te opende (Gron.). In December van dit jaar zal het 35 jaar geleden zijn, dat de vereeniging „Het Hoo geland" werd opgericht. Vijf en dertig jaren van zwaren arbeid onder de gevallen menschen van alle ge zindten werd verricht. Met het oog op het jubileumjaar en de uitbreiding van den arbeid der Vereeniging, besloot ook de „drie cents fonds"-afdeeling hier ter plaatse een nog krachtiger actie te ontwikkelen. De houw van 174 arbeiderswoningen inclusief slootdemping, rioleering, terrein- ophooging enz. benoorden den Morschweg voor de Vereeniging tot Bevordering van den Bouw van Werkmanswoningen is op gedragen aan de firma T. W. Achilles, Den Haag, voor f 343.598. Een jongen. S M verwondde zich Za terdagmiddag met pootje baden in de Cobet- straat, door een stuk glas aan zijn voet. Na door omwonenden voorloopig te zijn ver bonden werd hij per auto naar het Acade misch Ziekenhuis gebracht. De rijwielhandelaar J. R., alhier, heeft aangifte gedaan van huisvredebreuk en be- leediging. gepleegd door den melkhandelaar y. d. H., eveneens uit Leiden. De chauffeur J. K. was ten zeerste erover verwonderd dat hij, toen hij Zater dagavond om elf uur zijn rijwiel wilde mee nemen dat hij om acht uur tegen een café aan de Nieuwe Beestenmarkt had geplaatst, tevergeefs naar de fiets moest zoeken. Hij deed aangifte van de ontvreemding van de fiets. De politie heeft Zondag naar het bureau geleid M. L. H., die in een danszaal aan den Middelweg de rust en goede orde poogde te verstoren. In de Stedelijke Werkinrichting alhier waren in de afgeloopen week opgenomen 210 volwassenen en 6 kinderen, totaal 216 personen. VROUWENHANDEL. Dezer dagen werd de aandacht van den Vreemdelingendienst aan het hoofdbureau van politie te 's-Gravenhage gevestigd op een advertentie, welke eenigen tijd geleden in enkele Haagsche avondbladen verscheen en waarin een persoon kennismaking vroeg met jonge dames, ten einde samen in ver schillende vreemde talen te kunnen con verseeren. Men kon op deze advertentie schrijven fn de Fraosche, Duitsche, Itali- aansche of Spaansche taal. Naar aanleiding van deze advertentie ont stond er tusschen den steller en een aantal Haagsche jonge dames, onder wie enkelen uit de zeer gegoede kringen, een corres pondentie, in welke de steller zich nu eens letterkundige dan weer journalist noemde. De brieven waren meestal onderteekend met den naam: Felix de Bouvioli, terwijl enkele de onderteekening van Felix de Bouvioli Cavalcabo (een oud-adeljjk Itali aanseh geslacht) droegen. Hjj woonde in een perceel aan den Stationsweg. Een en ander gaf de politie aanleiding eens een onderzoek in te stellen naar den Italiaanschen graaf en diens omgeving. Aan het opgegeven adres trof men een vreemdeling aan, die zich uitgaf voor journalist en mede-redacteur van De groote wereld, een z.g. mondain tijdschrift, in het genre van Pan en De Zwarte Kat. Bjj informatie bleek echter, dat hjj nooit tot de medewerkers van Do groote wereld had behoord. Aan het hoofdbureau van politie ontboden, gaf hjj voor Karl Odermatt te heeten en Duitscher van geboorte te zijn. Hjj was ook in het bezit van een Duitsch paspoort en van een geboorte-akte op dien naam. Bij het doorzien van zjjn bagage bemerkte de politie echter, dat de paspoortenkwestie nog niet afgeloopen was. Zij vond n.L in zijn koffers: een geboorteakte op naam van'Felix Beigel, geboren te Zürich, 7 Juli 1900, een pas. afgegeven door de Tsjecho-Slowaak- sche regeering ten name van Tsjecho-Slo- wakjje ten name van Ernst Sandov. Het eigenaardigste was, dat op al deze passen en geboorteakten het bewijs voorkwam van hem, die zich thans Odermatt noemde. Al zeer spoedig bleek, dat de pas, afgegeven voor Ernst Sandov, geheel en al vervalscht was. -Alle handteekeningen, alle stempels en inscripties, welke er op voorkwamen, wa ren valsch. Aanvankelijk trad Odermatt zeer brutaal op en eischte op hoogen toon zijn vrijlating. Toen hij echter bemerkte, dat in zijn bagage de valsche papieren en passen ontdekt waren, begreep hij, dat hij het spel verloren had. Hij verklaarde te heeten Felix Beigel en een Pool van geboorte te zjjn. Hoe hij aan de verschillende passen kwam, kon hij naar het oordeel der politie niet voldoende ophelderen. Hij sprak wel van onbekende personen, die hem aan de passen geholpen hadden, maar elke nadere aan duiding bleef achterwege. Een ernstig vermoeden bestaat, dat hij deel uitmaakt van een internationale bende, die een handel drjjft in vrouwen en meisjes. Het schjjnt, dat hij zijn bedrijf ook in de residentie wilde gaan uitoefenen, maar door de politie in de uitvoering van zijn voor nemen verhinderd werd. Het is dan ook niet verder gekomen dan tot correspondentie met verschillende jonge dames. De aangehoudene is naar het huis van bewaring overgebracht en daar ingesloten. De vreemdelingendienst heeft hem ter be schikking van den procureur-generaal ge steld om hem langs diplomatieken weg naar zjjn land te doen terugbrengen. De consul van Duitschland te Rotterdam en de consul-generaal van Tsjecho-Slowakije zjjn van een en ander in kennis gesteld en ook in die landen zal een onderzoek worden ingesteld naar de wijze, waarop Beigel aan de valsche paspoorten is gekomen. MISHANDELING. Zaterdag had de 46-jarige caféhouder P. C. v. D. van de Liokei Rottekade te Rot terdam, zijn twee zoontjes van 11 jaar en 13 jaar, om een bo<xischap gestuurd. Toen hem even later bleek, dat zij nog niet wa ren weggegaan, werd hij zoo kwaad, dat hij een hondenzweep greep en hen daar mede afranselde. De zweep eindigde in een gegoten ijzeren haak en beide jongens werden vrij ernstig verwond. Een moest zelfs in het ziekenhuis aan den Bergweg ter verpleging worden opgenomen. De vader is aangehouden en opgesloten. BINNENLAND. Diverse jaarvergaderingen. (Binnenland, 2e blad). De H.N. A. D. P. vervolgt op vlotte wijze haar reis en is nog slechts drie etappes van Batavia verwijderd. (2e blad en Laatste Ber., Ie blad). Het afscheid van mr. S. Cler van de Waalsche Gemeente. (Stadsn., Ie blad). Een excursie naar Boskoop, en de lijdens geschiedenis van den spoorweg Alphen BoskoopGonda. (2e blad). Het 25-jarig bestaan van Valkenbnrg's Harmonie. (2e blad). Nienwe Belgische propaganda in Limbnrg. (Binnenl., 2e blad). In het tennistonrnooi te Wimbledon be reikte Timmer de kwart-finale in het heerenenkelspel. (Sport, 3e blad). Een vrouwenhandelaar te Den Haag gearresteerd. (Gem., Ie blad). BUITENLAND. Moeilijkheden ter maritieme conferentie. (Buitenl., Ie blad). Dandet, Delest en de communist Sémard nit de gevangenis. (Buitenl., Ie blad). Het Roode Kruis tegen de Rnssische exe cuties. (Buitenl., Ie blad). VERDRONKEN. Te Rotterdam is de 24-jarige matroos L. K. uit V lissin gen, die zich met de sleep boot ,,Adri" van de Boompjes naar den op stroom liggenden mijnenlegger „Hydra" wilde begeven over boord geslagen en ver dronken. De rivierpolitie heeft zijn lijk opgehaald. Het is naar Crooswijk vervoerd. AUTO TE WATER. Zaterdagavond is op den hoek van de Kostverlorenkade en Jacob van Lennep- kade te Amsterdam een auto te water gereden. De chauffeur was met zijn meisje, zonder zijn patroon daarvan in kennis te hebben gesteld, een toertje door de stad gaan maken in de vrijwel nieuwe auto. In de Kinkerstraat reed hij door onvoor zichtigheid een 65 jarigen man aan, die daarbij eenige minder ernstige kwetsuren opliep en in het Wilhelminagasthuis moes* worden behandeld. Het publiek schreeuwde den chauffeur toe, dat hij moest stoppen, doch deze gaf daaraan geen gevolg en rerd in vliegende vaart de Kostverlorenkade af. Vermoedelijk werd hem het uitzicht door den zwaren regenval belemmerdhij ver zuimde althans aan het eind van de Kost verlorenkade gekomen, links den hoek te nemen om langs de Jacob van Lennepkade verder te rijden. Hij reed daardoor par does het water in. De chauffeur sprong nog bijtijds uit den auto, maar het meisje ging met den wagen het water in. Door omstanders werd zij spoedig ge red en daarna in het Wilhelminagasthuis van droge klecren voorzien. De chauffeur was aan den haal gegaan en werd door de politie gezocht. VERKEERSONGEVALLEN. Te Waalre is de heer Jansen uit Eind hoven met zijn motor geslipt. De motor vloog in brand en werd deerlijk gehavend. De heer J. bekwam ernstige brandwonden en werd in bewusteloozen toestand naar Eindhoven vervoerd. Zaterdagavond omstreeks halfnegen heeft op den Hoenderlooschen weg nabij Ug chelen, gemeente Apeldoorn, een ernstig auto-ongeval plaats gehad. De heer Van der Ven uit Arnhem reed in zijn auto den sterk hellenden weg af in de richting naar Apeldoorn, toen plotseling do auto begon te slingeren en de heer Van der Ven het stuur niet meer meester kon blijven, tengevolge waarvan de auto naast den berm in het struikgewas tegen een boom reed. De inzittenden, vader en zoon, werden ernstig gewond en de wagen zwaar beschadigd. BeideD werden, na door dr. Van den Brink verbonden te zijn, onder diens geleide naar Arnhem vervoerd. De zoon is er nog het ergst aan toe. De oorzaak van het ongeval moet aan het slippen vaD de auto worden toege schreven. Te Castenray zij Venray is een auto, komende uit Venlo, waarin gezeten waren de heeren G K. en J K. uit Venray, tegen oen boom gereden. J. K. liep hierbij eoo-

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 1