O, die Kinderen! i en Gerrit v. d Dool, je hoeft nog nge brieven te schrijven, je bent iog zoo jong, een enkel zinnetje is bed. Hansen, kijk een9 bij de nieuwe I dan heb je al antwoord op je je het wel? Evan der Wallen, wil je voorlaan op ook mijn naam, dien je onder de fcdentie zjet staan, zetten, je zette Ed Haag, Frederik Hendriklaan 157, liezorgt het wel. maar dan weten ze tuis niet voor wie die brief is. hit. vervelend dat je ziek bent ge lukkig dat je nu weer mee kon ,an. was je weer in den Haag? en en brief zelf gebracht? Je hebt wel raadsels gezonden maar zonder op- [1. ik begrijp ze wel, maar wil je er het antwoord ook bij schrijven? en Johan Romein, zes zieken tege- jullie thuis? hoe vervelend. Johan leest, ben je jarig, wel gefeliciteerd hoop dat nu allen weer beter zijn, e een vroolijken feestdag kunt heb- vers, zeker had je het goed gedaan heel netje9 en duidelijk. Oppelaar, nu dan hoop ik dat jij ook I prijs zult loten en dat je moeder boek Zondagsavonds kan voorlezeir: ar trouw mee, dan zal je beurt ook komen. Bronsgeest, zoo werden die zand- daar gemaakt door de stad, dus dan 11e kinderen uit het Kooipark er in Hoope. ja de plaatjes ruilen met een lat doen alle kinderen dan help je Gelukkig dat jullie niet nleedoet aan II Koevoet,'waarschijnlijk kom ik 7 in Leiden voor enkele dagen, ik wel even mijn naam schrijven ill nek Tk houd ook niets van sneeuw, digheid rs maar gevaarlijk.. Neèn zullen mij niet onder de sneeuw 1 Elderhorst. ik kom dan maar in Leiden, dus ik kan nog niets van bezoekjes afleggen maar als ij mochtpn zien je kent mij, kom ar evpn naar mij toe. Schimmel, wel ia stuur dan later eer pens een ander raadsel, ie Mieloo, ik zal al je nieuwe raad- mijn voorraad leggen, ik heb nu van- pn tijd om ze al te lezen. je begrijpt erst al deze brieven klaar moet hel)-- ziin er vandaag extra veel. en Sander Ru wrok aardig als jiillie aat meedoen. Dat was gelukkig cïaL eer beter waren op je moeders ver en Corrie de Hertogh.je hebt gelijk eel drukker als er prijsraadsels zijn a1 met extra nrijzpn, maar ik doe het rant de iengd vindt het zoo heerlijk, red kansen ziin de Rruin. zeker kom ik wel eens in logpprpn denkelijk in Februari od >*e-Rijndiik Rnos. heb'jp zoo heerlijk vioolles? Kil jp zeker veel van muziek als je heerlijk vindt Fn hen je ook een renvriend. al 2 dingen net zooals 'k, ook veel van muziek en veel van Oosiypen. het beeft in dpn Haag 2 oachls gesneeuwd, gelukkig heet M wag 'g morgens al verdwenen en *d meer. an Zaalb.erg. als ie vader jarig was, bd ie hoofd natuurlijk niet naar raad- o'n trouwe inzender als jij bent, mag s overslaan. dat went allemaal wel. als je eregeld blijft meedoen en goed lepst voor uitlegging geef bij de prijs- Boer. je mocht gerust een kansje waar je moet niet te gauw d^n riliezen als je niet dadelijk een prijs de la Bije. zeker mag je met meedoen. Cootie is immers e°n 1 van .je. hen ie niet blii voot haar Nipuwenhnis is ie grootvader al 98 nog hoeVmaal uit Drente naar Mmmen? Dat is dan een ze?r kra- de heer. door C. E. DE LILLE HOGERWAARD. - *k Heb heel wal te naaien, O, ik heb 't zoo druk, - Want mijn poppekind'ren Maken zóóveel stuk! - Hannie is een wildzang En bedenkt maar niet, - Dat dat robbedoezen Mij geeft veel verdriet. -Nu komt zij met gaten, Dan met vlekken thuis. - Nooit kan zij het helpen 1 O, het is een kruisl - Coba 's niet veel beter Och. haar nieuwe jas - Is alweer zoo slordig, Of 't een oudje was! Poppenmoeder moppert En ze heeft gelijk. Co en Han beloven: 'k Zal 't nooit meer doen. Kijk! Als wij weer eens wild zijn, Zal ik denken: Moes Moet straks alles maken En.zij is een snoesf Geef ons maar een kusje, Nee, een dikkerd, hoor! Want zoo'n luchtig zoentje Voelen wij niet voor! Poppenmoeder zegt nu: Toon me dat dan maar! Kinders, 'k moet nu doorgaan Anders' kom 'k niet klaarl Hannie en ook Coba Hielden werk'lijk woord. Nooit heb 'k van hun Moeder Meer een klacht gehoord. Jo Mader, blijf maar trouw meedoen en blijf maar steeds een kansje wagen als er prijzen zijn Ben je al buiten geweest en is het je goed bekomen? Cathanna van Egmond, als je mijn ant woord wilt weten over sneeuw hier, Aec9 dan maai wat ik aan Lena Oudshoorn heb geantwoord Wim de Bruin, dank voor je raadsel. Jansje Sjardijn, is er dan Zondags een feestje voor de naaischool en wordt daar dan cok muziek gemaakt: moeten jullie dan zingen? Michela en Lena de Vleeshouwer, al heb ben jullie niet gelukkig geloot, dan ben je zeker toch wel blij voor je vriendin Nellie. Leenen jullie elkaar de boeken ook wel? Gerda Bakker, heel aardig van je be dacht. maar als ik eens aan al mijn raad selneefjes en -nichtjes beloofde om hen te komen feliciteeren, dan kwam ik nooit klaar, en ik woon ook niet in Leiden, maar in Den Haag. Nelly van der Voet, ja 10 boeken was heerlijk veel. maar er zijn oneindig veel meer kinderen die meedoen, dus jij bent lang niet *de eenige. die maar weer moet hopen 'op een volgenden keer. Nellie van Dnk, mooi zoo. nu stond je naam er duidelijk Vond je het zoo'n leuk werkje om al die woorden te zoeken? Mini Metselaar, volkomen te begrijpen, dat je een keer oversloeg toen je moeder jarig was en er dus steeds familie en vrien den kwamen. Een dergelijk raadsel over die knoonen werd mij verleden week al toege zonden Bram Linschoolen'. ja ik bad het in d® courant gelezen, dat de buitenschool een week gesloten was geweest. Gelukkig dat jij nu ook weer naar school mag gaan. Annie van Oort. natuurlijk mag je weer mee gaan doen: je behoort nu tot de groo teren. Wat heb je een goeden verjaardag gehad. Hendrikus v. Daalen, dat raadsel heeft er al eens ingestaan. - Neeltje Oudshoorn, zeg maar aan Clazina, dat ze ook gerust mag meedoen. Nico en Wim Vavier, je behoeft er niet altijd een brief bij te schrijden. Greta Breedijk, ik wa9 met je kleine briefje ook best tevreden. Henny Hulsbergen Henning, bijzonder aar dig voor je, dat je met je vader mee mocht naar de drukkerij van het „L. D." en zoo vele machines in werking mocht zien; je vond het zeker wel heel mooi dat alles te mogen zien. Frans Popken, dat is goed; ga maar trouw meedoen. Ik zal je nieuwe raadsel bij mijn voorraad leggen, ik heb er nog meer. Clazina van Venetië, nu óf het een verras sing was, jullie wisten niet dat er prijsraad sels in aantocht waren en allerminst die 10 boeken in plaats van 4. De 2 keeren dat jij- een prijs had, gunde ik het je van ganscher harte, je bent zoo'n trouw nichtje. Annie de l'Ecluse, je schreef dat Hooge Rijndijk zoo heel ver is van de Mauritsstraat dus dat je mij niet kon zien, maar al9 ik in Leiden logeer, ga ik toch wel uit, dus kijk maar eens goed uit je oogen; zou je mij op straat herkennen naar het portret uit de courant? Corrie Wagemans, was Jopie ziek, kon je dus niet samen met haar den brief gaan wegbrengen, 'ik.hoop dat jullie het de vol gende keer weer samen doet. Nico van Wijk, weet je dat nog zoo precies wanneer je bent gaan meedoen, hoe aardig, Je hebt dat heele jaar trouw ingezonden en veel geschreven. Willem en Jan Overduyn, nu weer beiden present Is Willems hoest al beter? Zorg maar dat je de kleine Zus niet aansteekt. Jan, er zijn overal zóóveel zieken, dat ik dacht, dat jij ook meedeed aan de griep toen je ontbrak. Annie en Tini Epskamp, gezellig dat er weer brieven van jullie waren. Er behoeft heusch niet altijd een brief bij geschreven, ik ben ook tevreden met alleen de oplossin gen der raadsels. Ik ken jullie al genoeg om te weten dat je niet enkel meedoet om d«

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 17