Denkt Woensdag, 13 October a.d. Roode Kruis-Collecte Dames- en Heeren-Kleermakers! JAC. DE NEEF, Rapenburg HO L. GUSSENHOVEN, Telef. 411, Oude Rijn 2 SLA6ERSBEDIENDE lo. 20423. UIT DE RIJNSTREEK. LEIDSCH DAGBLAD, Dinsdag 12 October Derde Blad Anno 1926. UIT DE OMSTREKEN. SPREEKCEL. GEDIPLOMEERD COUPEUR ALLIANCE FRANQAISE Conférence Slagersjongen R.K. Jongen ol Meisje Huishoudster bodegraven. Vergadering van den raad. kDe agenda vocx de openbare vergadering n dan raad dezer gemeente op Donderdag October a.s. namiddags 2 uur, luiut: 1. ingekomen Stukken. 2 Vaststelling gemoenlerekening 1925. 3 Aanbieding gemeentebegrooting 1927. i Driejasrlijkscbe verrekening Bijzon dere Scholen. 5. Voorzieningen inzake het slachthuis. 6! Electrilicc.üe van de Meye. Een onhoudbare toestand. ].',,n grappenmake. had Zondag op het tanplakboid van Hotel van Haatten een jljet aangeplakt waaroip een verpachting r-,n het VischvCater op den Rijksstraatweg tusschcn Hotel van Rossum en Oud-Bode- rraven »eid aagekondigd. Dat klinkt wel wat vreemd, maar er was lorraak voor deze spotternij. ZooaR men weet worden in de Van Tol straat en op den Overtocht nieuw". trottoirs Igclegd. waardoor een aanzienlijke verbree- Iding van den Rijksstraatweg wordt verkre- f.gen Dat weit is al, maar zooals we reeds Voor eenigen tijd schreven, weigert het Rijk itden straatweg in orde te brengen ir den winter. Wij ui (tan tosn ons vernio. -en dat nu het leggen van de trottoir wel niet zou ioorgaan, omdat daardoor een onmogelijke toestand zon worden verkregen. Dat is ech ter niet zoo gegaan. De trottoirs liggen er en Se rest blijft voorloopig, zooals het ia De straatweg ligt doorploegd van geulen door de vele rioolaansluitingen en de aanstui- b'ng aan de electrisohe kabels, terwijl daar boven de vreemde toestand is ontstaan ïoordat b.v. in de omgeving van het ge meentehuis de trottoirs met de rioolputten, die hel regenwater moeten .afvoeren tiental len centimeters boven het niveau van den weg liggen Wel ligt ongeveer 2 Meter van het trottoir al, dus nu midden in den ver keersweg, de oude goot er nog, maar deze heeft geen uitloozing naar het riool. Men begrijpt welke toestand daar nu bij den re genval van Zaterdag en Zondag is ont staan. Alle geulen in den weg zijn evenzoo- reol plassen geworden, terwijl in de omge ving van gemeentehuis de heele breedte van den weg onder water staat. Op de plaatsen waar vroeger de goot zich bevond staat dat zeker 15 c.M. hoog en kan in geen enkele richting worden afgevoerd. Auto's en voer tuigen moeten daar als in een overstroomd gebied diep door het water heen rijden, waarbij natuurlijk de modder huizenhoog opspat en alle voetgangers bedreigt Zoo was nu al den geheelen Zondag en Maandag de toestand geweest op een der drukste ver keerswegen van ons land en zoo za! het de zen winter bij eiken beteekenenden regen val blijven. Dat belooft werkelijk een at tractie te worden op den toch al zoo schit terenden straatweg Leiden—U trecht Eener- zijds is het begrijpelijk dat het Rijk den weg die zoo totaal met geulen doorploegd ge weest is. liever niet aanstonds bestraat, maar dan ie het toch onverantwoordelijk om het werk van de trottoirs te doen uitvoeren, voordat de toezegging van bestrating is in gekomen Nu zit men met de misère Het is niet het water alleen, maar ook de vele uwarsgeulen in den weg, waardoor het pas sopren voor auto's en wielrijders werkelijk [gevaarlijk wordt. Nationale Schietwedstrijden. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan per schietvereeniging „Willem Teil" zal een proote driewekelijksche nationale Schiet wedstrijd worden gehouden. De plannen fijn reeds definitief. Men denkt in Januari te penen. Burgerlijke Stand. Geboren: Agatha, d. van P. van Iperen en Zeilstra JohanDes Gerardus, z. van E. J Kroon en C. A. Annaars Geerlof Ja- tcbus, z. van G. J. Spijker en L M A. v. d. ierg Cornelia Hendrika, d. van Th. Leli- peid en C. Hoogenboom Overleden: A. C. de Groot. 67 jaar, ge huwd met F. Veerkamp P. J. Achterberg p9 jaar, gehuwd mest J. van Dijk. Gevestigd: E. L. Rijnheek. kleermaker v. kamerik G 1 Versteeg en gezin, mole naarsknecht, van Alphen a d. Rijn G. Kwakernaak en gezin, houtdraaier van Reeuwijk 3. Bikker, timmerman van Hei- pn Boeicop. Vertrokken: L. Breeveld, bakkersknecht, l aar Alphes a. d Rijn W. van Inge». V.'iclerwijzer, naar Oldeazaal F. Ross- kamp. dienslbode naar Bergambacht C. M. A. Reynders, zonder beroep, naar Til burg. BOSKOOP. De uitslag der alhier gehouden brand- bluschdemonstraties is als volgt: Spuiten. Ie prijs f 8. Spuit Dorpstraat (gaf water in 7 min.), 2e prijs Spuit Kerkstraat (gat water in 11 minuten). Slangwagens: le prijs f 10. Zuidkade gaf water in 3 min., 2e prijs f 7AO, Zijde (gat in 3 1/2 min. water): 3e prijs f 5. Achterkade (gaf in sl/2 min. water), 4e 5e en 6e prijs elk f 2.50. Slangenwagens: Laag Boskodh. Begraafplaats en Bieren welke water gaven in resp. 6, 7 en 8 min. OUDEWETERING. Inbraak. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag jL is ingebroken in de schuur van den rijwiel handelaar M. Meyer alhier. De dieven heb ben uit een aldaar gestalde automobiel een partij manufacturen, toebehoorende aan den heer A. Schoenmaker alhier medegenomen, terwijl zij van een eveneens gestalde auto mobiel, welke eigendom is van den heer Van der Veer twee complete wielen hebben ontvreemd. Het is zeer waarschijnlijk, dat de dieven per automobiel zijn aangekomen, daar gedurende ruim een uur een auto met volle lichten in de buurt van de schuur met volle lichten midden op den weg heeft ge staan. De politie stelt een uitgebreid onder zoek in. i WADDINGSVEEN. Gevonden: een motor-renkap en 3 porle- monnaies met inhoud. Inlichtingen op het raadhuis. Op Dinsdag 2 November a.s. des voor- middags te half tien uur zal de gelegenheid zijn opengesteld tot kostelooze inenting of herinenting ten huize van dr. Bruins Slot. De collecte in de Geref. Kerk voor de nieuwe kerk heeft opgebracht f141,77. HAARLEMMERMEER. De heer J. W. van der Aart, gemeente veldwachter ter standplaats Abhenes alhier, is in gelijke betrekking benoemd te Dedems- vaart, gemeente Avereest. Ruim 7 jaren is v. d. Aart bij den politiedienst in Haarlem mermeer werkzaam geweest. HILLEGOM. Door den pater-missionaris B. Vlasveld van Leiden is onder alle H. Missen in de St. Josephkerk een liefdadigheidspredikatie gehouden, gevolgd door een collecte ten bate van het Semcnarie ter opleiding van inland- sche priesters te Madras. Deze collecte .bracht op f 606.95. Het 6-jarig dochtertje van de familie van Z. is door een auto aangereden. Terwijl het kind aan de hand van het dienstmeisje liep, rukte het zich plotseling los om den weg over te steken op het oogenblik dat een auto naderde. Deze reed met een snelheid van 30 K.M. en remde sterk, maar de aan rijding was niet te voorkomen. Na een con sult van dr. Steenmeijer en een Haarlem- schen dokter, i9 het kind naar een zieken huis te Haarlem gebracht Drie ribben wa ren gebroken. KATWIJK-AAN-ZEE. Gevonden voorwerpenEen bril met brillehuis. Inl. bij de politie. Gisteravond te ongeveer 7 uur werd het lijk van den verdronken schipper K. Plug per lijkwagen van A. v. Schie van IJmuiden gehaald, en naar de woning van den overledene gebracht. NOORDWIJK. Gemeenteraad. Versiering van de raad- zaaL Opnienw: de bouwverorde ning. Een commissie van geor ganiseerd overleg? De raad be noemd te dezer zake een commis sie van onderzoek. Voorzitter: jhr. van Panhuis. Afwezig met kennisgeving de heeren Lieffennk en dr. van Nes, de eerste wegens een lichte ongesteldheid, de ander wegens een meer ernstige ziekte. De voorzitter kon echter mededeelen dat de toestand van den heer Van Nes zeer veel beter is geworden, zoodat zijn algeheel herstel kan tegemoet worden gezien. De voorz. sprak daarover zijn vreugde uit en wenschte dat de heer Van Nes zich weder spoedig aan zijn taak zal kunnen wijden (applaus). De voorzitter deelde daarna mede dat in de bovenramen van de raadzaal bij de pu blieke tribune zijn aangebracht in gebrand geschilderd glas de wapens van de families der ambachtshecren, die in Noordwijk heb ben geregeerd, alsmede van de achtereen volgende burgemeesters. Wat de ambachls- heeren betreft zijn dit: Van Northge (1168 1231), Van Velzen (1558—1296), Van Hene gouwen (13081356), Van Bloys (135G 1397), Van Boechorst (1439—1502). Van der Does (15021620), Van Enssum (1620 1G39), Van Limburg Stirum na 1810. En voorts van de volgende burgemeesters: Ilackrnan Bosse (18411853), Jhr. van de Brandeler (1853—1856), Jhr. H. A. G. de la Bassecour Gaun (185618G6), C. L. 0. W. Pické (18661884), tnr. H. Graaf van Lim burg Stirum (18851890), jhr. M. J. Quar- ie9 van Ufford (18911901), E. L. baron v. Hardenhroék (19021908), en jhr. W. C. van Panhuys van 1908. Hij dankte roor de medewerking bij de .'estauratie ondervonden van de heeren A. A. Kok, architect te Amsterdam en de dorps- genooten de heeren Kloots en van Ecdcn. Hij ineende met deze mededeelingcn de Raadzaal! officieel voor geopend te mogen verklaren. Ingekomen waren eenige disposities van God. Staten, houdende goedkeuring van ver schillende raadsbesluiten en enkele andere stukken, die voot kennisgeving werden aan genomen. Voorts was ingekomen ©en adres van eige naren of huurders van woonhuizen, gelegen aan den Oude Zeeweg en Koepelweg (in het geheel 12) waarin zij klagen over den toe- nemenden hinder en schade, welke zij on dervinden van de wijze waarop de daar ter plaatse wonende poelier A. Waal, zijn be drijf uitoefent. Moeiden voor 1925 eenige der omwonenden binder ondervonden hebben van de walgelijke uitdampingen van afval put en varkenshokken, na dien tijd is het bedrijf nog uitgebreid, zoodat ganzen- en eendenhokken met ren aan den openbaren weg zijn opgericht, terwijl aan uitmesting niets wordt gedaan. Naast ©en ondragelijke lucht die verspreid wordt, houdt het gekwaak en gekwek menig omwonende 's nachts uit den slaap. B. en W. moeten de gegrondheid der klachten voor het grootste gedeelte als juist erkennen, maar het lijkt hun niet mogelijk aan de hand van de bestaande verordenin gen daartegen* op te treden. Een poeliersbe- drijf valt niet onder de Hinderwet, zoodat een vergunning uit dien hoofde niet noodig was. B. en W. stelden nu voor een commissie uit den raad te benoemen, die zal onderzoe ken hoe tegen de boven aangegeven ©n an dere soort gelijk© klachten het best kan worden opgetreden. Na ©enige discussie wordt bij acclamatie het voorstel van B. en W. aangenomen. De voorzitter wijst nu als leden van deze commissie aan de heeren Alkemade, Meijer en Van der Wiel. De hoeren Alkemade en Meijer hebben be zwaar om in deze commissie zitting te heb ben. De voorzitter stelt de benoeming nu tijde lijk uil De raad kan dan eenig overleg voor af plegen. Alsnu kwam ter tafel een adres van Jac. Vallentgoed, houdende het verzoek om, nu B. en W. afwijzend hebben beschikt op zijn verzoek om vergunning voor den bouw van acht landhuisjes, omdat het bouwterrein langs den weg niet breed genoeg was, hem een strook grond van het terrein van den Watertoren ter breedte van 2.80 M. en ter diepte van ongeveer 26.50 M. en grenzende aan den hem toebehoorenden grond te ver- koopen, %roor den kostenden prijs plus de onkosten of bedoelden grond 't zij in erf pacht te geven of in gebruik af te staan, tegen betaling van een jaarlijksche recogni tie. B. en W. meenden dat het verzoek niet in overweging kan worden genomen, omdat het naar hun meening meer op den weg der ge meente ligt naar uitbreiding van gemeente- bezit daar ter plaatse te streven, dan naar inkrimping. Bovendien wist adressant roor hij den grond daar kocht, dat hij er niet bouwen kon zooals hij wilde. Ook hoorden B. en W. dat hij den grond had gekocht op voorwaarde, dat hij bouwvergunning krijgt B. en W. meenen te moeten adviseeren afwijzend op het verzoek te beschikken. De heer Van der Niet meent dat er toch iets aan moet worden gedaan, opdat dc bouw doorgaal De heer Van der Wiel wil wel eens weten wat er waar is van het beweren, dat adres sant is gezegd dat hij door een bedrag van f75 te storten wel zou kunnen bouwen. De voorz. zegt, dat de onderhandelingen, die met den gemeente-architect geschied zouden zijn. geheel builen B. en W. zijn om gegaan. Mogelijk beeft de gemeente-archi tect een oplossing aan de hand gedaan, doch dit sluit niet in dat B. en W. zich daarbij zouden neerleggen. Dc heer Alkemade begrijpt niet waarom voor het ecne gedeelte grond meer moet wor den gevraagd dan voor hot andere deel. Hij wendt zich tot den Raad met de vraag of er niet een uitweg te vinden is door den raad zelf. De heer Vink sluit zich bij den heer Al kemade aan. De heer Yan Eeden vraagt^ nu wat er zal moeten geschieden als het' praeadvies wordt afgestemd. Zal dan dc grond moeten wor den verkocht aan adressant of hem in erf pacht gegeven. Deze vraag wordt door den voorzitter be vestigend beantwoord. Daarover wordt nu nog eens uitvoerig ge delibereerd zonder dat men tot ©en bepaalde conclusie komt. De heer Alkemade wil ten slotte het ad vies van B. en W. wel aanvaarden. De heer Vallentgoed kan dan met een nieuw verzoek komen. Het adres wordt nu zonder hoofd, stemming afgewezen. Ingekomen was ook een adres van de ver schillende organisaties van de bouwvakar beiders om de collectieve contracten in de 'bestekken vanwege de gemeente op te ne men. De voorzitter wü dit adres afwijzen en afwachten de invoering van de desbetreffen de wet. De heer Van der Niet kan zich daar mede niet vereenigen. Qp de invoering van de wet te wachten beteekent dat er niets van komt. De heer Vink sluit zich daarbij aan. De heer Van der Wiel pleit ook met warmte voor aanneming van een collectief contract. De heer Gaspers is het met de heeren Van der Wiel, Vink en Van der Niet cene evenals de heer Meyers Ten slotte wordt in strijd met. het ad vies van B. en W., het gevraagde in het adres toegestaan, met alge meen e st em men. Eir was ook ingekomen een adres van gebroeders C. en J Verloop inhoudende ©en beroep op den raad legen het vroe ger genomen besluit waarbij hun geen vergunning was verleend tot het bouwen van een dubbel landhuis aan den Pieter- nelweg. B. en W. stelden voer weder afwijzend op het verzoek te beschikken, waarmede de leden zich verecnigden. Hierna werd met de behandeling der agenda begonnen. Tot leden der Commissie voor het nazien van de rekening der gemeente over 1925 en der bcgrooting van ontvangsten cn uit gaven over 1927, werden benoemd de hee ren Van der Wiel met 9, Den Hollander met 8, en Admiraal met 7 stemmen. Over het vierde lid moest nog een vrije stem ming worden gehouden. Benoemd werd dc heer Alkemade met 6 stemmen. Door B. en W. werden daarna aange boden de gemeente- en bedrijfsrekeniugen 1925 en dc gemeente- en bedrijfsbegrootin- gen over 1927, die werden aangenomen, overeenkomstig de aanbieding. Ter goedkeuring werd door B. en W. voorgedragen de ingediende rekeningen van de beide Gasthuizen en het Weeshuis over 1925; de rekening van het Gasthuis te Noordwijk-Binnen in ontvang en uitgaaf op f4191.22 (batig saldo f464.84-; de reke ning van het Gasthuis te Noordwijk aan Zee op f 4665.74 (batig saldo f 1202.88). Vorder werd voorgesteld van do ge meonschappelijke uitgaven ten laste te brengen van Noordwijk-Bum en f 1003.68 en van Noordwijk aan Zee f 1401.10. De rekening van het Weeshuig wijst aan in ontvang en uitgaaf f 8420-55 (batig saldo f 3638.77) De kapitaalrekening bedroeg op Januari 1925 f 100 934.95 e-n op 1 Januari 19» f 103.392.69, zoodat het kapitaal is toege nomen met f 2457.74. De heer Meyer vroeg of ook halve wee zen roor uitkeering in aanmerking komen, waarop de Voorzitter toestemmend ant woordde. (Wordt vervolgd). Opening van de Rijkhzinbonwwiniercnrgut. Gisteravond is in een van de localen van de U.K. Jongensschool geopend een tweeja rige cursus, die is ingesteld door de goede zorgen van de patronaatscommissie. Kap. Hesp heette alle genoodigden en cursisten welkom. Hij opende als directeur van Patro naat en gezellenverceniging, waarover hij als geestelijk leider is aangesteld. Naast de geestelijke ontwikkeling die het voornaam ste is, wil het patronaat de leden ook ont wikkelen op algemeen maatschappelijk ter rein. Spreker hoopt dat deze cursus vele vruchten voor de jongens zal afwerpen. Het zal een werk zijn van volharding, maar spr. hoopt aan het einde van het tweode jaar alle jongens nog present te zien. Hij dankt in het bijzonder den lieer C. Verweij, die veel deed voor het tot stand komen van de zen cursus, alsook de heeren van de Rijks tuinbouwschool te Lisse voor de modewer king. De heer J. Schouten van Zoeterwoudo sprak als leider van den cursus aanmoedi gende woorden lot de cursisten en wijst er op dat zonder moeite niets verkregen wordt en spoorde aan tot trouw cursusbezoek. inmiddels waren wethouder van Eeden en de raadsleden A. Meijer. Th J. van Went cn A. Caspers binnengekomen. Wethouder van Eeden drukt de jongens op het hart om vooral niet eigenwijs te zijn en niet alles beter le willen welen dan z'n meester. Dit is een kwaal die in de bollen streek chronisch voorkomt Ook de heeren H. G. de Boer en H. de Boer spreken woor den van waardeering aan de patronaatscom missie en wenschen de commissie geluk met het groot getal leerlingen en de leerlingen met hun genomen besluit. De cursus wordt gegeven Maandag-, Dinsdag- en Vrijdag avond. Burgerlijke Stand. Gevestigd: H. Jansen, Rijksambtenaar, v. Cuijk, Kerkhofpad 35. J. van Rijn, met selaar, van Katwijk, Molenstraat 58. G. F. Poos, onderwijzeres, van Schaijk, Bronck- horststraat 42. P. Rijnsburger, melkven ter, van Oegslgeest, Voorstraat 100 L. R. M. Gerrits, religieuse, van Didara. Bronckli.- straat -42. M. Mulder, agent van politie, van Dirksland. Voorstraat 12 C G van den Berg, dienslbode, van Sassenheim, Pickéstraat 4. J. C. Frevel, civiel inge nieur, van 's Gravenhage. Remhrandtw 12. Vertrokken: F. W Bonnet ©n fam., stu dent biologie, naar Zierikzee, Oude tlaven D 496. P. J. Langelaan en fam bloem- kweeker, naar Anna Poulowna, Breezand. A. Bolt, kok, naar Groningen, van Sijsen- slraat 39. A. A v. d. Sijde, boekhouder, naar Lisse, Veldhorststraat li. E. G. Log- tenberg, naar Hattum, Dennenoord Naar wij van het bestuur van hel Fan farecorps Excelsior vernemen hoeft haar di recteur zijn functie als zoodanig neergelegd. De heer S. Hiep is, toe* ruim vijf jaar gele den dat korps opgericht werd, directeur ge worden. Het was echter een directeur die het deed zonder er geldelijke voordcelen van te gemeten, dus ook louter uit liefhebberij. Hij heeft met vele moeilijkheden te kampen gehad, maar heeft het korps lot bloei weten te brengen. Een ander zal nu zijn plaats moeien innemen daar het den heer Hiep door de voortdurende hoofdpijnen die de re petities hem bezorgen onmogelijk i9 langer de leiding op zich le nemen. Moge hij nog vele jaren met genoegen terugzien op het fanfarekorps en zich verheugen in haar groei en .bloei. NOORDWIJK-AAN-ZEE. Een persoon, door de politie op het strand aangetroffen terwijl hij bezig was planken enz. afkomstig van door den storm vernielde strandtentjes bijeen te verzame len, gaf de politie op haar vraag te ken nen dat hij deze planken op het politiebu reau te Noordwijk Binnen wilde deponee- ren als gevonden voorwerpen. Hiertegen had de politie natuurlijk geen bezwaar cn onder toezicht heeft de gedienstige toen zijn woord gestand gedaan. Of dit oorspronke lijk de bedoeling was welen wij niet! VOORSCHOTEN. De gehoudeir Roode-Kruis collecte heeft opgebracht ongeveer f 80 DE RUNSBURGERSIHGEL. Naar aanleiding van de Spreekcel" van den heer N. G. in ons Blad van Maandag j.l., schrijft de heor J. van N ons. dat toet jammer zou zijn om door wegkappen der boomen ten behoeve van de ontlasting van het verkeer, voor een dag pa jaar het fraaie aspect onzer singels voor altijd te ontsieren. Z.i. moeten veeleer de kramen en tenten langs den Singel verdwijnen, dit ia hetgeen de opstopping veroorzaakt. Bo vendien zou het wenschelijk zijn om ook aan den Maredijk een toegang tot het Schuttersveld te maken. van 10 000 1. Eenzine aangeboden, ook in kleinere Ikwantums, beneden de thans I geldende prijzen. J Brieven Bur. van dit Blad onder No. 532a. Direct voor Voorschoten «Bevraagd: een flinke, nette zellst. k. werken en kokon, €- v. Sal. f35.— p. m., sues inbegr. Brieven met in- nCrW?£en W^Ük adres Mevr. HOOGENSTRAATEN, Bad- fcfllsWeS 56, Scheveningen of pers. aanm. des avonds Ir-Suur. 11551 Zooals vorige jaren gelegenheid de Coupe te leeren. Mijn onder richt berust op meer dan twintig jaar practijk. Vele bewijzen van tevredenheid. Vraagt inlichtingen en conditie 2030 (Genootschap tot beoefening der Fransche taal en letterkunde) COMITé DB LEYDE. VENDREDI, 15 OCT. 1926, 8 b du soir. Salie da Hal, Steenschuur. de M. ANDRÉ BELLESSORT, de Paris. Sujet: Les romans d'Alphonse DaudeL 2026 LE BUREAU. Levering raa Diners, Dejeuner», Soupers, Koudeen Warme Schotels, desrerhiezend met bijleveriujf ran Servies, Zilver, Glaswerk, Lianen en bediening. 292 W ZAAL DISPONIBEL gevraagd zelfstandig werken en een 2001 Firma C. J. LEIJH P.K. Koorsteeg 26. SLECHTH OORENDEN. Bij voldoende deelname zal met Nov. een nieuwe Curias ia liplezen geopend worden. Inl. bij Dr. C.J.A. v. ITERSON, Voorz. der Vereen, v. Slechth., Rapenburg 2, tusschen 1 en 3 uur Spoedige aanmelding bi] Mej. MIEN DRIESSEN, Ra penburg 112, ni 31 October Nieuwe-Rijn 87a 8002 Gevraagd: eca voor kantoor- en magazijn- werk. Loon voorloopig fö. per weck. Aanmelding Woens dag 13 October, 's morgens tusschen 1012 uur bij ..Ara Catholica", Nieuwe-Mare 21. 2031 GEVRAAGD m. 1.. N. H.. op een dorp bij Leiden; liefst van buiten. Brieven Bur. van dit Blad ondH fio. 814*. J

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 9