I O. 20353. WOENSDAG 21 JULI Anno 1926, BERICHT. STADSNIEUWS. GEMENGD NIEUWS. Het voornaamste nieuws van heden. Burgerlijke Stand v. Leiden. IDSCH DAGBLAD PRIJS DER ADVERTENTIEN: 30 Cts. per regel. Bij regelabonnement belangrijk lageren prijs. Kleine Advertentiën, uitsluitend bij vooruitbetaling, Woensdags en Zaterdags 60 Cts., bij een maximum aantal woorden van 30. Incasso volgens postrecht Voor eventueels opzending van brieven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 6 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postchèquo- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54 PRIJS DEZER COURANT: Voor Leiden per 3 maanden ƒ2.35, per week .-.T^rrr. i 05 0.18, Buiten Leiden, waar agenten gevestigd zijn, per wéék j 0,18, Franco per post ƒ.2 36 ,-f- portokosten. DH nummer bestaat uit TWEE Bladen EERSTE BLAD. Morgen zullen wij een aanvang maken met een nieuw boeiend feuille ton, genaamd „DE HOF DER LEUGENEN" haar het Engelsch van J. Mile Fosman. DE DIRECTIE. Leidsche Scherpsdmttersvereeniging. In de groote zaal van café-restaurant LZomerzorg" had gisteravond de uitreiking plaats van de op de door bovengenoemde jyereeniging ter gelegenheid van haar 60-ja- rig beslaan onlangs georganiseerde wed strijden behaalde prijzen. Vooraan naast !het met ontelbare medailles behangen vaan- Idel der vereeniging, was een tafel opge steld, waarop de schitterende collectie prij zen, bestaande uit rtiedailles en fraaie 'kunstvoorwerpen, smaakvol was tentoon gesteld. De voorzitter, dr. D. Timmermans, heette Öe talrijke aanwezigen, waaronder een aan tal dames, hartelijk welkom, waarbij hij gelegenheid vond in het bijzonder de afge vaardigden van zusterverenigingen van hier en elders te begroeten. Evenals hij reeds bij den aanvang der wedstrijden ge daan had, wilde spr. ook thans niet nalaten eon woord van hartelijken dank te richten tot de velen, die hetzij door hun schenkin gen, 't zij ook door hun zeer gewaardeerde medewerking, het welslagen der wedstrij den verzekeren. In het bijzonder dankte spr. If. M. de Koningin-Moeder, H. M. de Koningin en Z. K. H. de Prins voor de door Hen geschonken medailles alsmede Z. E. den minister van Oorlog, die zoo ^welwil lend was geweest gevolg te geven aan het verzoek van het -bestuur om verschillende korpsen te'doen vertegenwoordigen, terwijl ■hij bovendien den winnaar van den korps wedstrijd uit Bergen-op-Zoom in staat stelde dezen avond bij te wonen. Tenslotte bracht spr. een woord van hulde aan de baangrif- Xiers, voor de bij hun taak betoonde ijver en nauwgezetheid. Een waar genoegen was het spr. te kun nen mededeelen, dat het ©ere-lid der L.S.V. de heer Schaap, die zooveel had bijgedra gen om het groot aantal medailles, dat thans aan het vaandel prijkt, te behalen, bereid werd gevonden op dezen avond de prijzen uit te reiken. De heer Sóh&ap, hierna het woord ver krijgende, zeide met bijzonder veel genoe gen zich van deze taak te willen kwijten, temeer waar de vereeniging eenige jaren van niet al te sterk intern leven achter den rug heeft en de wedstrijden van onlangs bewezen hebben, dat deze periode tot het Verleden behoort. Hierna werd overgegaan tot de uitreiking der prijzen, waarbij ,de heer Schaap tot lederen winnaar afzonderlijk het woord richtte. Het duurde zoodoende geruimen tijd vooraleer de prijzen ten getale van niet minder dan 82 aan de rechthebben den ter hand waren gesteld. Na afloop stelde de heer Schaap voor; een driewerf hoera aan te heffen op de schietsport in het algemeen en de Neder- landsche in het bijzonder, waarmede allen van harte instemden. Namens alle deelnemers dankte de voor zitter van de O. O. S. V. „Generaal Snij ders" alhier het bestuur voor de keurige regeling der wedstrijden en de vriendelijke ontvangst, daarbij den wensch uitsprekende dat de Leidsche Scherpschu^tersvereeniging nog vele jaren zou blijven bestaan (applaus) Dr. Timmermans dankte dezen spreker voor zijn vriendelijke woorden en sloot hiermede het officieele gedeelte, waarna men nog geruimen tijd-bij gezelligen kout en dans bijeen bleef. Onzo stadgenoot, de heer M. W. Karstens, hoofd eener Openb. Lagere School alhier, slaagde gisteren te Groningen voor het examen Diploma B. Handenarbeid (Hout- arbeid). Voor het examen nuttige handwerken jaagden te Rotterdam de dames C. J. C. flaverkorn en J. J. Janzen, alhier. Aan de Middelbare Technische School te Haarlem hebben het einddiploma ver- •woryen: afd. Bouwkunde de heer J. J. de Kooij; afd. weg- en waterbouwkunde de ?Fe°O* Koet3 en P. J. van Zanden; JM. Scheepsbouwkunde de heer A. M. lüuyverman, allen alhier. Morgen herdenkt onze stadgenoot, Er Els.t- Ambtenaar van het O. M. 'En - J>ran.lonl&recht alhier den dag waar- I J> lij 2o jaar geleden dit ambt voor het gerst aanvaardde. De heer Van der Eist Mpn orda* met verschillende ban- °nze stad zich verbonden gevoelde r een andere betrekking bij de rech terlijke macht geambieerd, vandaar dat hij steeds ambtenaar is gebleven. Hij was van 1903 tot 1920 lid van den gemeenteraad en bekleedt meerdere functies bij verschillende vereenigingen. Hel is het uitdrukkelijk verlangen van den jubilaris, dat de dag tfan morgen voor hem geheel onopgemerkt voorbijgaat. De eerstvolgende vergadering van den gemeenteraad zal plaats hebben op Maan dag 8 Augustus. Door Dijkgraaf en Hoogheemraden van het Hoogheem raadschap Rijnland werd heden aanbesteed het bouwen van een dub bele woning bij de Zeesluis te Katwijk aan Zee. Het aantal inschrijvingen bedroeg 12 nt. van gebr. Oosterom, Warmond f 19.200; R. Massaar f 19.000; W. Oudshoorn en Zonen f 18.4-15J. Verloop A.zn., Katwijk-aan-Zee f 16.980; P. van Duijvenbode, Katwijk-aan- Zee f16.900; Gerrit Haasnoot, Katwijk-aan- Zee f 16.850; L. Guyt en T. Meyvogei, Kat wijk-aan-Zee f 16.750; K. v. d. flas, Kal- wijk-aan-Zee f 16.590/A. de Best, Kalwijk- aan-Zee f 16.000; G. van Rijn Katwijk-aan- Zee f 15.750; R Ouwehand, Katwijk-aan- Zee f 15.000 en J. v. d. Wia.1 f 14.985. Waar geen plaatsnaam is vermeld, is deze Leiden. Men schrijft ons: Evenals voorgaande jaren hopen ook dit jaar de Jongelieden- en Kuapenvereen., onderafdedlingen der C. J. V. Bred. XII: la met hun leiders eenige dagen onze Sleutel stad te verlaten om elders hun bivak op le slaan. De zoo schitterend geslaagde 3-daag- sche tocht naar Bussum verleden jaar ge houden, was voor de leiders een aansporing, en voor de leden natuurlijk niet minder, ook dit jaar 3 dagen „er tusschen uit te gaan' Maar waar nu naar toe? We richtten onze pogingen naar Arnhem met gunstig gevolg, dank zij de welwillende medewerking van den 'heer J. B. Primus, eigenaar van het hotel-restaurant „De Waterberg", aldaar. Genoemde hotelhouder kon n.l. een stel letje „druktemakers" wel drie dagen herber gen, voor een niet buiten de begroot mg der vereen, gaanden prijs on daardoor is het den leiders gelukt voor het luttele bedrag van f 5.75 per lid (reiskosten inbegrepen) een reis naar de hoofdstad van Gelderland aan te bieden. De Jongeliedenvereen. zal D. V. Dinsdag 3, Woensdag 4, en Donderdag 5 Aug., en de Knapen vereen, veertien dagen flater, dus den 17en, 18en en 19en Augustus in de schoone omgeving vertoeven. Zondag 25 Juli a*. hoopt de Ned. Arb. Reisveareeni^ing, afd. Leaden, met een aantal van haar leden een bezoek te brengen aan de in aanbouw zgtmfe Noordzeesluizeu te IJmuideu. Het bestuur heeft zich ver zekerd van vakkundiepe toelichting van een der daar werkzaam zijnde ambtenaren. Het vertrek is bepaald op circa 9.45 uur vanaf het station H.S.M.; terujc in de etad circa 7.30 uur. Ook niet-leden kunnen aan deze belangrijke excursie deelnemen. Zaj hebben zich daartoe aan te melden bijt den Becretaris J. J. Limburg, Fr. v. Mierisstraat 5. Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij naar de kleine advertentie in dit nummer. Visschersvaartuig gestrand. Het visschersvaartuig Sch. 2, schipper J. Pronk, is bij hoog water op den kop van dam 6A aan het zeestrand te 's-Gravenzande ge- loopen. Daar aanvankelijk werd gedacht, dat het bij eb zou omslaan, is op het nood sein de reddingsboot van Ter Heijde uitge varen; ze heeft de bemanning, bestaande uit drie koppen, aan wal gebracht. Bij laag water is het vaartuig over den dam te be reiken. Het scheepje, dat op reis was naar Rotterdam tot herstel van den motor, moet als verloren worden beschouwd en is niet verzekerd. Inbraak. Gisternacht werd ingebroken in het huis van den heer H. J. S. aan de Zomerzorgerlaan te Bloemendaal. De inbreker kwam ook in de slaapkamer van mevrouw S., die wakker was, maar zich slapende hield om hem te kunnen gade slaan. Toen de kinderen wakker werden, sloeg hij op de vlucht. Hij had slechts eenige guldens buil gemaakt. Schip gezonken. Men meldt uit Hellevoetsluis: Gisterenmorgen is bij het binnenloopen van de buitenhaven van het Kanaal door Voorne een scheepje, genaamd Neptunus, beladen met schelpen, op den sleenen dam geloopcn, waardoor het schip lek sloeg en binnen 20 minuten zonk. Schipper en knecht konden zich bijtijds in veiligheid stellen. Brandkasfcopen gemaakt. Door middel van opensluiting heeft iemand zich in den afgeloopen nacht toegang verschaft tot een kantoor op de Geldersehekade, te Amsterdam. Bij het nasnuffelen vau de les senaars werden de sleutels van een brand kast gevonden. Dit was voor den nachtelijken bezoekers een gretige aanleiding om de brandkast open te sluiten. Een bedrag, van f530 wordt vermist. Zijn makker doodgestoken. Twee bakkersknechts, bewoners van een perceel op den GrimburgwoJ te Amsterdam hadden herhaaldelijk ruzie met elkaar. Toen het tweetal in den nacht van Zaterdag op Zondag beschonken thuis was gekomen, ontstond weer ruzie. De woordenwisseling ontaardde in een vechtpartij, waarbij het mes werd gebruikt. De een bekwam steek wonden, welke zoo ernstig waren, dat hij aan de gevolgen is overleden. De dader is gisternacht gearresteerd. Hij zeide in drift een mes gegrepen te hebben en niet ie we ten, wal hij ermee gedaan had. Watervliegtuig te pletter geslagen. Toen het vliegtuig W 59 nabij de Mok, op Texel, op het Water zou neer strijken, slieten de drijvers tegen den dijk, met het gevolg, dat het toestel geheel te pleiter sloeg, en de waarnemer te water werd geworpen. Zwemmende bereikte hij wal. De vlieger wist ongedeerd onder de vernielde machine weg te komen. Een speer in den rug. Men meldt uit Enschede: Bij onderlinge spelen in de Lossersche zandbergen door eenige daar vertoevende personen uit Enschede, had een hunner het ongeluk een speerpunt in den rug te krijgen. De getroffene is in ernstigen toestand naar een der Enschede- sche ziekenhuizen vervoerd. Verkeersongevallen. Te Dieverbrug is de motorrijder Z. uit Meppel in botsing gekomen met de auto van den heer KI ijsing te Dwingelo. De motor werd vernield en zijn berijder ernstig verwond. De auto werd ook zwaar beschadigd; de inzittenden kwamen er goed af. Een groote autobus van den autobus ondernemer Spee te Grevenbicht, die een dienst onderhoudt tusschen Sittart-Grevcn- bicht, geraakte op den weg van Born naar Grevenbicht in brand. Gelukkig zaten geen passagiers in de bus. De chauffeur kon zich nog tijdig redden. Van de autobus bleef niets over dan het ijzeren geraamte. Op den Apeldoornschen weg te Arnhem reed met vrij snelle vaart een motorrijder, toen tegelijkertijd een automobilist, ko mende van de Paul Krugerslraat, wilde, oversteken. Niettegenstaande de motorrij der het laatste oogenblik zijn stuur om wierp, en tusschen de zich op het midden van den weg bevindende boomen geraakte, volgde een botsing tusschen beide motor rijtuigen. De motorrijder N. kwam onder de wielen van de auto. Zijn rechterbeen werd verbrijzeld. Het slachtoffer verloor geen oogenblik het bewustzijn. Hij is per zieken auto naar het Gemeente-ziekenhuis ver voerd. Op de terreinen van de nieuwe groente veiling te Loosduinen is een vrachtauto, door achteruitrijden, op een schuit met bloemkool terecht gekomen. De schuit zonk Met behulp van den kraan wagen werd de auto weer op het droep gebracht. Branden ie Tubbergen is de nieuwe boerderij van J. Terhaar door het inslaan van den bliksem afgebrand. Het vee werd gered, alles is verzekerd. Te Wychen is afgebrand de woning van van S. De brand ontstond bij het aansteken van een kachel. Verzekering dekt de schade. Te Gieten is door onbekende oorzaak de woning, bewoond door den heer K. ten H., tot den grond afgebrand. Niets werd gered. Verzekering dekt de schade. Te Woensdrecht is tengevolge van het in- siaan van den bliksem de boerderij van G. O. totaal afgebrand. De woning van C. R., in de Molenstraat le Made, werd tijdens een onweer door den bliksem getroffen en brandde geheel uit. Te Heeten sloeg de bliksem in de boerderij van zekeren R. De woning is geheel afge brand. Verzekering dekt de schade. Te Uden brandde door onbekende oorzaak de woning van P. L. en de in de nabijheid daarvan staande hooimijt tot den grond toe af. Te Koewacht is tijdens een onweer de blik-, sem ingeslagen in de landbouwschuur van de wedr P. A. van Vooren. De schuur met inhoud ging in vlammen op. Verloren gingen een aantal kippen, een dorsclimachine, een hoeveelheid aardappelen, slroo en riet. Alles was verzekerd. Overreden Het zes-jarig zoontje van V. K. te Nijmegen, dat op de treeplank van de in gang zijnde tram der M. B.S. wilde springen, kwam daarbij te vallen waarbij een der beenen totaal werd verbrij zeld. Alen vreest voor het leven van het knaapje. De landbouwer J. H. Mensingh te Zweeloo is, toen de paarden voor den door hem be stuurden wagen op hol gingen, van den wa gen gesprongen, met het gevolg, dat hij er onder geraakte. Zwaar gewond aan borst, schouder en hoofd i& hij naar het zieken huis te Assen overgebracht. Maandagnacht is een woonhuis met café aan de Hengeloschestraat te Borne afge brand. Hooibroei schrjnt de oorzaak te zijn. De bewoners, er waren drie gezinnen met een groot aantal kinderen in de verbrande perceelen gehuisvest, konden zich redden. Van de inboedels is weinig gespaard ge bleven. Verzekering dekt gedeeltelik de schade. Te Mierlo is de ruime stalling en vroe gere ververij en weverij van den heer J. Manders afgebrand. Aan de gevolgen overle- dcn. De 21-jarige B. uit Hummelo, die Zondag in hel zwembad te Laag-Keppei bij het doen van een duiksprong zijn rugge- graat brak, is in hel Diaconessenhuis te Arnhem overleden. De 61-jarige St. uit Kaatsheuvel, die en kele dagen geleden door een tram te Waal wijk is aangereden,'is eveneens aan de be-: komen verwondingen overleden. Windhoos. Boven Sit- tard woedde gisteren een geweldige wind hoos, die ongeveer een kwartier duurde en gepaard ging met zware regenvlagen en hagelbuien. Het- water stroomde op ver schillende plaatsen de huizen binnen. Meer dere boomen werden ontworteld. De veldvruchten in een wijden rayon om Sittard hebben veel geleden. Talrijke koren- en havervelden zijn geheel plat geregend. Aanranding. Toen zekere K. Maandagavond te circa halftwaalf van de richting Grave naar Uden kwam, werd hij ter hoogte van het Hoekske, aangeval len door een paar onbekende personen, dio K. een klap op zijn arm gaven. K. wilde terugslaan, doch bemerkte al spoedig dat men hem met een mes had gestokeil, dwars door zijn arm heen. Hij is ter verpleging in het R. K. Ziekenhuis te Uden opgenomen. Inbreker aangehouden. Gisternacht waren de rijksveldwachter Cooymans en de gemeente-veldwachter van Zon te Oyeh op surveillance toen zij op cenigen afstand hoorden schieten Op het geluid afgaande, hoorden zij van H. v. Tec- felen, dat bij hem een poging tol inbraak gepleegd was en hij door te schieten den dief of dieven op de vlucht had gejaagd. Later in den nacht wisten de beide veld wachters de hand te leggen op een berucht inbreker uit Oss, zekeren G. van R. Staking te Valkenswaard. De acht dagen geleden aangezegde staking bij de sigarenfabriek van P. Gijrath te Val> kenswaard is ingetreden. De besprekingen tusschen patroons en bond hebben niet tol overeenstemming geleid, en ook de tusschett- tkomst van den rijkebemiddelaar heeft niet hel gewenschle resultaat gebracht. De kwes tie" loopt over het ontslag van een 31 arbei ders. Bij deze slaking zijn 114 personen be trokken. Al ijnonge val Maandagmor gen is op de staatsmijn Emma de 53-jarige A. L. Geurls uit Beek bij he( rangeeren tus schen twee buffers geraakt en ernstig ge wond. In het ziekenhuis te Heerlen is hij overleden. Aan het been gewond. Do schipper van den logger Wisselvallig, Sch. 422, rapporteerde bij zijn binnenkomst vorige week te Lerwick, dat de matroos C. Bron aan een been was gewond bij het val len van het grootzeil door den boom. Hij is ter behandeling in het ziekenhuis te Ler wick opgenomen. Het 8.S. Prins der Nederlanden beschadigd. .Volgens een telegram uit Port Said zrjtn van het te Suez aan-< gekomen stoomschip Prins der Nederlanden van de Stoomvaart Mij. Nederland, dj ketels defect geweest. Alet het repareereu van de schade is men inmiddels gereed gekomen. Bovendien ia echter een blad van de etuur- boordsschroef gebroken. Een duiker zal een Bchroefblad bevestigen. Het oponthoud zal niet van langen duur zjjin. Het stoomschip ia op weg van Batavia i^ar Amsterdam. Door den bliksem getroffen Te Geesteren is de landbouwer J. Keyzer, vader van zeven kinderen, door den bliksem doodgeslagen. De dokter met een drukke pra- ttfk opende de deur van zijn wachtkamer en vroeo, toen h$ zeer veel patiënten zag zitten: „wie van de dames en heeron lieeft al hcjt langst gewacht?" Een man met oen enveloppe in de hand gprong op en riep: „Ik, dokter. Ik heb u twee jaar geleden een kostuum geleverd, en hier is do kwitantie!" Opgave van personen, die zich te Leiden hebben gevestigd. H. Zaalberg, kantoorbed., Prinsenstr. 1. M. P. Brandtv. Amsterdam, v. Speijk- abraat 26. M. W. Vreeken—Briedé, Rijns burge*weg 121. N. I. van Teylingen, dienstbode, Rijnsb.weg 19. Wede. Th. M. C. BroringDriesen, Hoogewoerd 31. H. F. JV. van Aken, keilner, Nieuwe- Rijn 110. L. J. van Bronswijk, letterzet- ter, Molenstecg 18. E. M. A. van Dcene, Breestr. 12. C. J. Lager, brooder, Haag weg 13. I. Vermaak, trambeambtc, 6e- ringenetr. 16a. J. P. J. Griep, landmeter, Öroenhovecstr. 10. G. Nederstigt, dienst bode, M. Moonastr. 36. J. v. d. Burg y. Ginkel en gez., Brandewijnsgr. 2. H. W. van Venetië en gez., reiziger, Ra penburg 60. D. ter Haar, dienstbode, N.- Rijn 65a. G. Bargmann, ddensfcbode, Rijnsburgerweg 4. M. G. Avis, apoht.- as8., R. en Schiekade 16. 'Al M. de Feij- ter, Haarl.weg 21. M. P. H. v. d. .Werf, winkeljuffr., Breeetraat 11. H. de Bruin en fam., De Genestetatr. 122a. L. J. A. I/ut, iWannonderstr. la. J. M. Dekker, BINNENLAND. De memorie van antwoord betreffende het ontwapeningsvoorstel-Ter Laan c.s. Het voorloopig verslag over het wijzl- gingsontwerp betreffende de bevoegdheid der t andtechnici. Ds. van den Brink en de Kerkeraad te Zandvoort oit hun ambt ontzet Vragen van Kamerleden. Mr. Zimmerman is naar Amerika ver* trokken. BUITENLAND. De zwakte van het Fransche kabinet Her riot. Hervatting der Chineesche douane-con ferentie? L. Scheistr. 7. E. M. Sztrom, dienstbode* Noordeinde 17. B. M. BierlaaghTim- mermana, De Genestetstr. 40. M. T. J4 Jönsbhövel, verkoopster, Noordainde 44. M. O. A. v. DeinseArnault de ia Manar- dière, Hartesteeg 2a. Al. H. Hafner— Kokkedee, Raamstraat 14. B. J. W. Ha- zenbosch en gez., rijwielmonteur, v. Speijk- straat 11. C. Lamens, verpleegster, Rijke Ziekenhuis. O. Buitelaar, id. id. Y. de Jong, dienstbode, Seringonstr. 17a. M. de Jong, diensbb., Breestraafc 15a. A. de Jager, dienstbode, N.-Rijn 103. A. Terpsbra, dienstbode, Oobetsbr. 10. M. H. Verhoeven, dienstbode, Terwee* park 2. H. Korenhof en gez., smid, Ufcr. Jaagpad 15. Al. M. Zwijnen, verpl.j» Rijks Ziiokenhuis. C. A. Wormsbecher, id. id. M. A. G. Bosman, llijnsb.weg 27. C. Bosman, id. id. F. Bos, naohtstoker ff. 6., Lage Morschweg 7. J. de Jong, Jos workman, Rijndijkstr. 60. L. P. van Leeuwen, dienstbode, Levendaal 48. Opgave van personen, die uit Leiden zijn vertrokken. J. Döring, vr., Hannover, In den Tief* feuriecfe I. P. A v. Wijk, Schoten, 01- menstr. 31 J. C. Wassenburg, vt., Haar lem, Oorn. v. Noordesrtr. 20rood. O. Hee- scher, Noordwijk. A. M. Plomp, vr.* Winterswijk, Molenpad 56. F. A. Kart- haus, vr., Apeldoorn, Amersf.weg 11. Ruyzendaal, vr., Noordwijk, Zwarte weg, bij mevr. Joeg. P. de Jong, Zoeterwoude H.-Rijndijk f 195a. B. A. Prinsen, Al melo, Adastr. 34. J. W. Blorahoff, Haar lemmermeer, Park Ja an 78. H. W. Goe man, Voorburg, Vondelstr. 28. M. L. v. Rooij, vr., Den Haag, Snijdersstr. 92. P. Jasperse, Oegetgeest, Koninginnel aan 5. J. Broekhuijsen, Den Haag, Ieplaan 89. J. C. v. Steen, vr., N.-Vennep, Hoofd weg. M. R: v. Alphen de Veer, Den Haag, Gem. Ziekenhuis. D. S. Heide, Den Haag, St. Jacobstr. Oudeliedcnhuis.- C. J. M. den Eisen, vr., Zoeterwoude* [Wcipoort. C. E. Kliissener, vr., Bloe mendaal, N. Stationsweg 2. J. B. Sens, Hillegom, Hoofdetr. 80. M. E. Laurillard vr., Voorburg, Koninginnelaan 9. H. G.j Esser, vr., Ma kleum 32. Raden Widjaja Koesoomali, Bataria, Ind. gouvern.-arts. P. J. Scheepbouwer, Veur, Leuvensfcr. 19., A. Ph D. J. v. 't Zelfde, Weltevreden, K. P. M. P. G. A. Timmerman, vr., Vlissingen, Bellamypark 54. J. J. v. dei^ Heul, vt. Vlaardingen, Sohiedamscheweg 107. J. M. Enghardt, vr., Mierloo, Stip- houtschewcg. K. v. Rassen, Voorschoten, Rijndijk 126. L. A. v. Leeuwen, Voor schoten, Leidscheweg 96. D. Knotter, Hengelo (O.)e Paetoriestr. 19. L. O. Du- four, vt., Haarlem, Zijlweg 79. 'A. K. Abr. Burgdorffer, Amersfoort, Anjerstr. 6. J. Grootegoed, vr., De'ft, Koornm .86. GEBOREN: Dina Adriana, D van A. Overeynder en J. Groen. Maarlje Cor nelia, D. v. C. Ruis en M. Spaargaren. Maria Catharina, D v. A. v d. Kaag en C. J. Jansen. Willemina Gerarda, D. v. G. J. A. v, d. Berg en G. G. W. v. d. Hei- steeg. Peter. Z. v. L W. C. Zuiderduln en A. M. Getz Louise Allegonda Frieda, D. v. A. L. v. Berge Henegouwen en A. Jansen. Jan, Z. v. P. Smit en A. v. Wijk. Abraham. Z. v, J. Duk en L. Verstraaten. Johan Louis Marie, Z. v, J. J. H. v. Alphen en W. G. M. Pieck. Matthijs, Z. v. J. M. Luiten en J. G. Wolters. Eli- na Gertrud Cornelia, D, v. J, H. Belgraver en A. E, Broekstra. Adrianus Hendrikus Maria, Z. v. A, H. Rijsbergen en Th. A. v. d. Zijden. Catharina, D. r. H. G. Benck- huysen en E. M. van Heuven, Catha rina Johanna, D. v. J. C. Laterveer en J. C.

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 1