NIEUW BRUNHILDE" H. DE JONG, Opslagterrein W.F.KORS&Zn. A.v. d. Ouweelen Oude Couranten elk- soort Schoenen Luxe Auto's te huur SUMMER-DANCING REIZIGER SPORT. VRAGENRUBRIEK. Oproeping Üaar maat Lijdt gij Hedenavond Openlucht-Uitvoering op het Sportterrein Zoeterwondsohe Singel EAU DE COLOGNE PER MAAT Vraagt prijsopgaaf voor groote afstanden per dag of langer C. VERKOREN, TOLLENSSTRAAT 26 TELEFOON 2482 Morgen Donderdag 15 Juli Pror. Overijsselsche Zplsche Courant HULP IN DE HUISHOUDING GEWAPENDE TUINSLANG TÜINSPROEIERS, GIETERS TUINMEUBELEN EN 6RAS-MAAIMACHINES Hooigracht 106, Tel. 1069 CRICKET. De derde Tesfanatch. GisteTen werd de eerste Engelsche innings voortgezet en beëindigd. De scores waren: Macautay c. en b. Grimmett Strudwick c. Gregory b. Grimmett a Geary n. Extra's De Engelsche eerste innings sloot dus cp '*>94 derhalve 200 minder dan Australië. Hobbs en Sutcliffe openden de tweede in nings (foliowon) en scoorden tot aan dü lunch 15 runs zonder wicketverlies. (Hobbs Sutcliffe 11>- EtonHarrow. (Van onzen correspondent). 10 Juli 1926. Van al de „social events", die gedurende een Londensch seizoen plaats vinden, neemt de cricketwedstrijd Eton—Harrow wel een der eerste plaatéen in, maar laat ik er direct bijzeggen, niet vanwege het cricket. Het is een echt Engelsche aangelegenheid waar de vreemdeling, en vooral de alles maar koopende Amerikaan, zich absoluiit j,iet thuis voelt. Het-is een schouwspel zoo als men dat nergens anders ziet, en of schoon Henley-rcgatta en de Ascot-races be roemd zijn wegens hun „display of fashi ons", een atmosfeer als hedenmiddag op „Lords", dat classieke crick-elstrijdperk met 'zijn schitterende tribunes en particuliere loge's, staat geheel op zich zelf. Eton en Harrow zijn d e twéé scholen, waar de ionge aristocratie van Engeland wordt opgeleid voor de universiteiten Oxford en Cambridge, en aldys is 't feit verklaard, waarom Royalty, prinsen en prinsessen, hooge uit alle landen rvan de wereld, mi nisters, enz. enz. dezen dag beschouwen als een reuni, waar iedereen, die iéts is, ieder een. die iets is, ontmoet, en waar gedurende gapingen in het gesprek ook even naar het spel gekeken wordt. Waag niet om zonder hoogen hoed de fiere muren van „Lords" binnen te komen. U zoudt gauw bevriezen van de blikken om U heen, en U zoudt merken, dat de menigte een beetje uit den weg vo<*r IJ gaan zou, alsof U melaat9ch was. De heerendracht is *dan ook gekleede jas m. glimmenden hoogen hoed, witte slobkousen en lakschoenen; een bloem in 't knoopsgat en tenslotte een fancy vest, waar 't feitelijk om gaat. De strijd voor het mooiste is buitengewoon geanimeerd, en nog nooit heb ik in den tijd van een paar minuten zoo'n groote en prachtige verschei denheid gezien. De darnes-cosluums wil ik niet brachten te beschrijven; genoeg zij dat verschil tus- schen moeder en dochter nauw merkbaar is „Lords" is een van de weinige gelegenhe den, waar sommige welbekende families traditioneel naar toe rijden in de zoo sierlij ke coaches, getrokken door vier elegante paarden. De wagen wordt gestuurd door den ouden edelman zelf met grijzen hoogen hoed en grijzen broek met vierkante witte ruiten. Blijf maar thuis, automobiel, hoe mooi je ook bent' opgépoetst: in pure sierlijkheid zul je het nooit kunnen winnen van de vorige eeuw. De wedstrijden dateeren van 1805, en de origineele invitatie brief, nu een dokument /van waarde, luidt vertaald aldus; „De Heeren van Harrow verzoeken om de eer, zich in de vaardigheid van het cric ketspel te meten met den Heeren van Eton: Een spoedig antwoord, of a.s. Woensdag te Lords gelegen komt, wordt verwacht". Tot twee jaar geleden was het gewoonte, dat de twee scholen na afloop van den wed strijd flink begonnen te „raggen"'. Daar 't echter niet altijd bleef bij hooge hoeden in slaan, dreigde het „Lords"bestuur den grond voor verdere wedstrijden te sluiten, en daarom stelt de aristocratische jeugd zich nu tevreden, met 's avonds de voorstellingen in de thaters in de war te sturen. Ik kan moeilijk dit artikel besluiten zon der even te vermelden, dat de wedstrijd van J middag in een draw einigde, want tenslotte is het toch een cricketmatch. Eton heeft er tol nu toe 39 gewonnen tegen Harrow 35, 23 eindigden in gelijk spel. WATERPOLO. DuitsqjilandNederland. Voor den landenwedstrijd Duitschland Nederland, welke op 7 en 8 Augustus a.s. te M. Gladbach gespeeld wordt, zijn verschil lende spelers niet beschikbaar, t.w. G. Bchlandcr, K. Struys, W. G. BokhovcB, dr. D. A. Ysselslyn en G. F. Muller. Dit belee- kent bepaald een verzwakking van bet Ned. Zevental. LAWNTENNK. Om hei tenniskampioenschap van Nederland Thans is vastgesteld, dat de nationale kampioenschappen in een onafgebroken tournament verspeeld zullen worden en wel van Maandag 2 lot' Zondag 8 Augustus op de banen van de Hilversumsche L.T.C. Verspeeld worden de vijf nummers: hee- ren-enkel9pel (winnaar 1925 Jhr. C. van .Lennep), hceren-dubbelspel (1925 Timmer en Bryan),, dames-enkelspel (1925 mej. Bou man)., dames-dubbelspel (mej. Bouman en Mevr. Slroink), en gemengd dubbelspel (mei Bouman en Timmer). Bovendien zullen voor hceren-enkelspel, dames-enkelspel en ge mengd dubbelspel troostw^dstrijden ge speeld worden, nl. voor hen die in de eerste ronde van deze nummers verliezen. Waren op de kampioenschappen der laat ste jaren de feestelijkheden verre, dit *ja&r zullen er een Bonds-receptie, een cabaret avond en nog enkele andere afwisselingen zijn. Voor de oerste ronden van deze wedstrij den wordt vrijstelling gegeven aan spelers van eén bepaald spelpeil. Het zijn de dis- Irictsbesturen die dit te beoordeelen krijgen. ROEIEN. De Nat kampioenschappen te Groningen. De loling voor de nationale kampioen schappen had het volgende resultaat: Voorwedstrijden op Zaterdag 17 Juli. Skiff: 1.30 uur: le heat: 1. Willem 111, 2. De Hoop. 1.40 uur w.o. Het Spaame (wel verroeid). Tweeriemsgieken met stuurman. 7 uur: le heat: 1. Die Leythe, 2. Nautilus.- 7.20 uur: 2e heat: 1. De Hoop, 2. Willem III. Vierriemsgieken met stuurman: 7.40 uur: le heat: 1. Triton, 2. De Hunze (De Maas w.o.). Skiff (semi-final): 8.20 uur: le semi-final: 1. Winnaar le heai, 2. Het Spaarne. 8.40 uur: 2e semi-final: 1. Nereus, 2. De Maas. Eindwedslrijden op Zondag 18 Juli. Vienriemsgieken met stuurman: 2 uur: 1. De Maas, 2. Winnaar le heat. Tweeriemsgieken zonder stuurman: 2.20 uur: 1. Nereus, 2. Nautilus. Skiff: 3 uur: 1. Winnaar 2e semi-final; 2. Win naar le semi-final. Vierriemsgieken zonder stuurman: 4 uur: Nereus (alleen ingeschreven). Tweeriemsgieken met stuurman: 4.30 uur: 1. Winnaar 2e heat; 2. Winnaar le heat. Achtriemsgieken: o 5 uur: 1. Laga; 2. Njord. Laga heeft zich uit de nummers skiff cn oude vier teruggetrokken. ATHLETIEK. Nurmi verbetert twee wereldrecords. Voor 16.000 toeschouwers hebben Nurmi en Wide Maandagavond de 1609 M: geloo- pen, die door Nurmi in 4 min. 11.9 sec. ge- Wonnen werd (h,et wereldrecord over dien afstand staat op 4 min^ 10.4 sec.) De lijd van Wide was 4 min. 13.7 sec., hetgeen 6/10 sec. slechter is dan het Zweedsche record, dat op zijn naam slaat. De jonge Zweedsche looper Sjogren werd een goede derde met 4 min. 19 sec. Reeds direct na den start narn de Fin Kol- vunalho, die alleen om de snelheid van Wi de bij den aanvang tegen te gaan, had deel genomen, de leiding. Het gelukte hem een paar honderd meter voor te blijven, doch in de eerste bocht weid hij reeds door Wide ge passeerd, die weldra een voorsprong van 15 M. had. Na de tweede ronde kwam Nurmi naar voren en nam de leiding over. In de bochten was Wide ongeveer 3 M. achter, op de rechte einden vergrootte Nurmj zijn voor sprong met nog enkele meters. Op het laat ste rechte stuk zette Nurmi de eindspurt in, met een snelheid, die Wide niet meer kon volgen, zoodat de Fin onbedreigd won. Zoo wel hij als Wide werden door het publiek geestdriftig toegejuicht. Nurmi's tijd over 1500 M. wac. 3 min. 53.6 •sec.; over 3/4 Eng. Mijl 3 min. 6.6 sec. Voor Wide werden deze afstanden in resp. 3 min. 55.7 sec. en 3 min. 7.5 sec. afgelegd. Ten aansehouwc van 8000 toeschouwers liepen Nurmi en Wide een wedstrijd over 3000 meter, die door Nurmi met twee meter voorsprong gewonnen werd aldus meldt de ..'II Beiden liepen ze binnen wereldre cordtijd; de tijd van Nurmi was 8 min. 20.4 sec., die van Wide 8 min. 20,8 sec. Het we reldrecord dat thans door Nurmi verbeterd werd, stond met 8 min. 28,6 sec. op zijn naam. GYMNASTIEK. Openlucht-uitvoering „D. O. S.". De Chr. gymnastiek- en scherm vereeni- ging ,.D. 0. S." is voorriemens op Zaterdag 18 September a s. met al haar afdeelrngen een groote openlucht-uitvoering te geven op het terrein aan den Zoeterwoudsche-Singel Dete zelfde uitvoering zal nog eenmaal geheel belangloos herhaald worden op Za terdag 25 September a.s. voor de kinderen van „Voordórp" te Leiderdorp. MOTORSPORT. Hollanders nasr Spa. Aan de wedstrijden om de groote-prijzen van Europa, welke Zondag a.s. op het circuit van Francorchamps bij Spa worden gehou den, zalr o.mi door vier Hollandsehe rijders worden deelgenomen, te weten door A. ft Dom op Scot, Van Hamersveld op Gillet, H. Bieze op New Imperial en de Leidcnaar A. Dreef op A.J.S. BILJARTEN. Het biljartconcours te Lisse. De uitslagen der Jaatstgespeelde wedstrij den zijn als volgt: car. brt. h.s. gem. 200 51 19 3.92 157 50 14 3.14 200 25 46 8— 53 24 11 2.20 200 57 16 3.50 195 57 14 3.42 200 45 23 4.44 189 45 19 420 200 37 24 5.40 198 3G- 33 5.50 Hiermede is het concours afgeloopen. A.s. Dinsdag zal de prijsuitdeeling plaats hebben en alsdan zullen 300 caramboles worden gespeeld tusschen den winnaar van den beker J. v. d. Berg en den heer J. Schrama. DUIVENSPORT. P.-V. „De Trekvogel". Deze Vereeniging hield een wedvlucht vanaf Roozendaal, afstand 72 K.M. In con cours 170 duiven. De duiven bereikten hun hokken als volgt: H. Keizer le en 11e prijs. L. Ouwerkerk 2e en 13e prijs. Harmse 3e en 33e. %A. is. Erades 4e, 5e, 6e, 23e, 24e, 25e en 30e pr. Gebr. v. Dorp 7e en 16e. J. C. Flug 8e en 35e. J. Lepelaar 9e en 22e. J. Braxhoven 10e, 18e en 26e. P. Muizelaar 12e. K. Brandt 14e. H. Moene 15e en 17e. W. Ro- meijn 19e cii 20e. J .C. Koolo 21e en 32e. A. Gijzenij 27e. J. P. C. Kikkert 28, 29e en 34e. De Wit 31e. D. Klootwijk 36e. J. v. d. Lucht 37e. SCHAKEN. Zomerwedstrijd „Philidor". lste groep: W. F. Snieder verliest van E. W. v. d. Burgh. 2de groep: J. J. Abspoel wint van Th. Nie- boer; S. Immink remise met J. v. d. Wilk. 3de groep: J. Brouwer wint van J. J. v. d. Heijden; P. M. J. Kemperman remise met D. A. Smits, J. C. Verhaar afgebroken partij met J. J. v. d. Reijden. De stand in de groepen luidt: lste groep: Van den Burgh 21/a uil 6, Heine 1 uit 2, Kamp Va uit 4 (teruggetrokken), N.N. V/a uit 3. H. I. de Nie .V/a uit 3, Snieder 2 uit 7 en Bosscha 7 uit 7. 2de groep: Abspoel 1 uit 2, Immink 24/i uit 5, H. C. de Nie~3 uit 6, Nieboer 1 uit 5, Van der Wilk 34/a uit 4. 3de groep: 'Brouwer 2 uit 4, Kemüerman 2'/a uit 3, N. N. 2 uit 2, Van der Reijden 0 uit 5 eri 1 afgebr. partij, Van Sisseren 0 uit 1, Verhaar 34/a uit 4 en 1 afgebr. partij, Verhoeven 3Va uit 5 en Smits Va uit 4. A. v. d. P. te O. Leiden, Brug-Leider- dorp, Groenendijk, Hazerswoude, Wad- dinxveen, Gouda, Haastrecht, Vlist, Schoon hoven, Nieuwpoort, Goudriaan, Slingeland Schelhiinen, Gorinchem, Woudricöem, Rijswijk, Giessen, Neer- en Op-Andel, Veen, Spijk, Wijk. Aalburg, Heusden, Herpt, Hanreteeg, Vlijmen, \s-Hertogen bosch, Rosmalen. Totaal 95 K M. B. de K, te L. Leiden, Rotterdam, Bordrcefct, Lagc-Zwaluwe, Roosendaal, Bergen-op-Zoom, Goes, Middelburg, Vlis- singen. Terug over Roosendaal, Breda, Tilburg, Den Boech, per stoomtram naar Veghel en terug per trein via Utrecht naar Leiden Voor de kosten moeten wij u ver wijzen naar de Ned. Spoorwegen. H. M. te L. Leiden, Warmonderhek, Warmond, Sassenheim, de Leeghwater, Venneperdorp, Hoofddorp, de Lijnden, Slo ten, Amsterdam, Tolhuis, Buiksloot, Het Schouw, Broek in Waterland, Monniken dam. Totaal 56 K.M. Per 'boot naar Mar ken. Vertrek op werkdagen van Monniken aam te 6.20, 9.10, 11.lÖ, 1.15, 3.50 en 5.35; terug van Marken op werkdagen 5.30, 8. 10, 12, 3rl5 efc 4.55. P. W. V., te L. Zoudt u zich niet beter kunnen wenden tot de Ver. voor Vreemde lingenverkeer 1 Deze beschikt over betere gegevens aangaande liet buitenland dan wij. P. v d. L., te L. Vraagt u p. o. van de Vereeniging tol Bevordering van Vreemde lingenverkeer inlichtingen en prospectus van hotel gelegenheid en prijzen in Valken burg en omgeving, dan krijgt u de beste informaties. J. S., te N. De voor-kinderen van de overleden tweede vrouw vdn uw vader, hebben sleehls recht op dat deel van den inboedel, wat hum moeder er in gebracht heeft. Het overige komt bij overlijden van vader u toe. Als er bij den dood van moeder niets aan u uitgekeerd is, hebt gij ook nu reeds het recht op de helft. Het lijkt ons voor u echter het verstandigst een notaris te raadplegen. Daar zult u bij eenige actie toch niet buiten kunnen. Abonné, te L. Er zal nog een van u militairen dienst moeten vervullen. W. P., te L. Voor het door u bedoelde visum moet u zich wenden ter secretarie uwer gemeente. Abonné R., te L. De buitengewone school voor L. O. (voor achterlijke kinderen) is gevestigd in de Ceaci li astraal. Hoofd dezer school is de heer P. Boet Jr. De leef tijd voor toelating is gelijk aan die van andere scholen. Er wordt onderwijs gegeven in lezen, schrijven, rekenen, Ned. taal, aardrijkskunde, kennis der natuur, zingen, handleekenen, vrije- en orde-oefeningen, nuttige handwerken en handenarbeid. Voor al het onderwijs in handenarbeid trekt hier de bijzondere aandacht. In sommige geval len moeten de leerlingen eerst door een ge neesheer van Voorgeest onderzocht worden voor zij worden toegelaten. Over 't systeem van het onderwijs zult u 't best doen het hoofd der school te raadplegen. In het alge meen kunnen wij wel zeggen, dat het on derwijs meer hoofdelijk dan klassikaal wordt gegeven. J. V., te L. Wanneer, u op den schoor steenmantel een metalen of poTSC-ieinen plaat plaatst en daarop de klok plaatst, zal het slagwerk helderder klinken. J. R., te L. Een middel om worm in de meubelen te bestrijden is: de gaatjes in te spuiten met petroleum, waarvoor u een naaimachinespuitje kunt gebruiken. De gaatjes vullen met meubel was en glad wrij ven. Naar uw beschrijving is het diertje, dat u beschrijft, een zilvertorretje, behoorende tot de schildvleugelige insecten. De maskers dezer diertjes leven onder den grond. Mis schien bevindt zich onder in de kast zuik een kweekplaats. Ziet u daar de diertjes uitkomen, dan met heet water de kolonie dooden. Overigens wat insectenpoeder in de kast strooien. Wetticht nemen ze daarvoor de vlucht. J. J. S., abonné te L. Zelf niet met de eeltzweer dokteren, maar er 'mee naar den fondsdokter gaan. De zweer kan wel ge nezen, maar er mee kwakzalveren is niet zonder gevaar. Mej. C (e L. Vlekken uit zijden stoffen te verwijderen gaal niet gemakkelijk en do. kans is groot, dat de slof er door wordt be- leedigd. De ijsco vlek in uw zijden japon bewerken met zuivere terpentijnolie. Is de vlek nog niet geheel verdwenen, dan na.- wrijven met een doekje in chorolorm ge doopt. J. v. R en anderen. Vroeger zag men in de bladen dikwijls oproepingen vo<xr: politie-agent of veldwachter. Dit is thand niet meer noodig, omdat er geregeld aan-» biedingen bij burgemeesters of coumxissaris- sen binnen komen, niet zelden van perso nen in het bezit van het politie-diploma:. De leeftijd voor de aanstelling varieert van 30 tot 35 jaar. De sollicitant moet een ge zond gestel en geen lichaamsgebreken heli- ben, behoorlijk lager onderwijs hebben ge noten, een goede hand schrijven en behoor lijk kunnen stollen. U weet nu zelf wel ot u met eenige kans van slagen zoudt kunnen solliciteeren. In dat geval zouden we U raden bij den commissaris van politie een$ een onderhoud aan le vragen en u aan t§[ bieden. L. B., le H. Hazerswoude, Groenendijk, brug Leiderdorp, Leiden, Oegstgeest, Sassen-# heirn, Lisse, Hillegom. Bennebroek, Haarlem, O verveen, Bloemendaal. Santpoort, Drie-* huizen. Velsen, Beverwijk. Castricum, Eg-» mond-Binnen, Egmond a. d. Hoef, Egmond* aan-Zee. Totaal 72,5 K.M. Mej. B. van W„ te L. Leiden, Leider-, dorp, Hoogmade, Ofwegen, Woubrugge. zift v/eg naar Ter-Aar, Nieuwveen, Vrouwen- akker, yithoorn, Vinkeveen, Baambrugge, Loenersloot, Vreeland, Kortenhoef, 's-Gra- veland. Totaal 57,1 K.M. G., te L. Voor een uitstapje naafl Duitschland is een bewijs van Nederlander schap niet voldoende, doch moet u in het bezit zijn van ear» pas (zonder visum), aan te vragen ter gemeente-secretarie alhier. J. O., te H. Harlingen, Kimswcrd, Arum, Byrgwerd. Hartwerd, Nijland, IJsbrcchtum, Sneek, Hommerts. Spannenburg, Follega* Eestirga, Lemmer, Schoterzijl, Kuinre, Blan- kenhem, Blokzijl, zijweg naar Vollenhove, Zwartsluis, Genemuiden, Afsched, Grafhorst IJsselmuiden, Kampen. Totaal 108,2 K.M. Mevr. A. H. D.Van V., fe O. Rij- wiolkaarten zijn uitsluitend geldig op het» net der Ned. Spoorwegen en kunnen dus niet dienen voor expeditie naar Antwer pen. U moet dus uw rijwiel als vrachtgoed eventueel ijlgoed verzenden, vooruitzenden' is te allen tijde gewcnscht. Het bedrag van de waarborgsom is af hankelijk van de getaxeerde waarde van de fiets, zoodat wij u dit niet op kunnen' geven. Aangaande uw vraag of u op elk wille keurig grensstation de gestorte waarborg som terug kunt bekomen, hebben wij onn om inlichtingen gewond tot de Ver. voor Vreemdelingenverkeer en do Ned. Spoor wegen. waar men ons echter niet helpen kon. Wel kon men ons mededeelen, dat die» mogelijkheid bestaat, echter gaat dit ge woonlijk met veel vijven en zessen ge paard. U zoudt u in dat geval schriftelijk moeten wenden tot het douanekantoor van' storting onder vermelding van het kan toor, waar u het land verliet, datum etc.,, waarna u het bedrag porpostwissel over gemaakt wordt. NIEUWE UITGAVEN. De vierde halfmaandelijksche aflevering •van „Duizend en een kijkjes in Zwitser land", uitgave Elseviers Amsterdam, schenkt hoofdzakelijk aandacht aan de Alpen van' Vaud. Schitterende foto's verluchten deni tekst. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken: C. de Bruin, fouragehandelaar to Lei den, Acaciastraat 23. R.-c. mr. W. Lun- singh Tonckens. Cur. mr. F. J. J. Trap man te Lciden. Bart Zandbergen, houder eener autoga- ragc en reparatiein rich ting, wonend© tel Noordwijkerhout, Schippersslootweg 87j R.-c. mr. P. W. J. Bijnen. Cur. T. Breed- veld, candidaat-notari8 te Noordwijk. Th. J. Wcrter, koopman te Leiden, Pa steurstraat 30. R.-c. mr. P. W. J. Bijnen.» Cur. jhr. mr. C. L. van Beyma thoo King- ma te Leiden. Allen, die iets te vorderen hebben van verschuldigd z(jn aan of stukken of andere bescheiden onder zich hebben, behoorende tot de nalatenschap van Mejuffrouw ELISABETH VLAANDEREN. weduwe ran den Heer COItNEIjIS .JOHANNES EKANCISCUS BOGNET- ÏEAU, in leven kofliehuis- noudster, gewoond hebbende te Leiden, Boommarkt 1, en aldaar overleden den 26 Juni 1926, wordt verzocht daarvan opgaaf, betaling of afgifte te doea vóór den len Augustus a sten kantore van den Notaris B. II. STUAIPEL to Leiden, Hooigracht 40. 7981 Inrichting vaor voeten met gebreken BOMKERSTEEGNo.9 2824 aan verstopping (trage ont'asting) gal, slijm, koortsigheid, maag- of hoofdpijn, geen eetlust, slechte spijsverteering enz. neem dan 2643 Worielboer's Kruiden ofWortelboer's Pillen van Jacoba Maria Wortelboer van Oude Pekela en gij zijt spoe dig weer hersteld. Overal verkrijgbaar 9 60 cent. aangeboden, gunstig gelegen aan Spoor en Water. Brieven aan het Bureau van dit Blad onder No. 7987. SS Beschermvrouwe Mevrouw A. DE GIJSELAAR—Virolt. AANVANG HALE ACHT 7372 TOEGANGSPRIJS I 0.25. Slechts in één kwaliteit verkrijgbaar a 75 ct per origin, maatje DROGISTERIJ DE JONGH, N. RIJN 53 ALLEEN ZDIVERE EAU ÜE COLOGNE' 7996 met Chauffeur, 25 cent per K.M. 2825a GAKAGE DAG EN NACHT GEOPEND. in den Tnin van „Zomerzorg", met mede werking van de Funny Ogo Togo Band. 7395 Entree als gewoon. Vïng„ Beknopt, Volledig en Goedkoop is de EN Dit meest gelezen dagblad van Overijssel en omgeving geeft de meest doeltreffende publi citeit in alle kringen. Advertentie-tarief wordt op aanvrage gaarne toegezonden. Telefoonnummers: 101 en 506. Telegr.-Adres: TIJL ZWOLLE. Weduwnasr, werkman P.G. vraagt vrouwelijke Brieven onder letter B, aan W. HOOGENDÖORN, Agent v. d. blad, Alphen a. d. Rijn. 7986 Ingevoerd Reiziger gevraagd voor Leiden en omstreken door bekende Ëanketlabriek. Brieven bureau van dit blad onder No. 7991. IHaarl.straat 241—243,1 Haari.straat 3 by de Prinsessekade. Witte ifelNEPSJASSBS IN SMOKING- EN SINGAPORE-MODEL 8001 in alle maten tegen scherp concurreerende prijzen 7968 Pakken Oude Couranten verkrijgbaar a f 0.30 ptr 5 K.G. Bureau Leidsch Dagblad, Noordeindsplein. 3-2

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 7