No 20310. LEIDSCH DAGBLAD. Dinsdag 1 Juni Derde Blad Anno 1926 SPORT. UIT DE OMSTREKEN. L. VANESOHWzn. gummi zoolen - gummi hakken DUIVENSPORT. „Steeds Sneller" (Nooidwijk). Wedvlucht vanaf Orleans, afstand hemels breed 502.30 K.M. Hieraan namen 82 duiven deel, die op onbekenden tijd los zijn gelalen. De tijd van aankomst was als volgt. 3 1'. Darnhoorn 2 uur 52 min. 38 sec.; 2. J Rakhorst, 3 44; 3. B. Haasnoot, 3.15.3'/"; 4 idem. 3 27.22; 5. P. Bosman, 3.29.10, 6. idem 3.29.10; 7. C. Caspers, 3.36.52; 8. H. II Dijsselbloem, 3.37, Voorhout9. N. Meijer 3 46.25'/"; 10. N. Bemelman, 3.46.46, 11. C. Caspers, 3.56.36; 12. B. Haasnoot, 4 .22'/»; 12. H. H Dijsselbloem, 4.11.25; 14. N. Meijer 43220, 15. J. Exler, 4.50.20; 16. id 4.51.3; 17 Th. Steenvoorden, 4.56.51; 18. J. Ivoudija, 5.10.48, 19. D Vfflk. 5.11.49; 20. N Bemel man. 6.32.48. Op deze vlucht werd het kampioenschap' vastgesteld der vluchten. Dit werd gewon nen door den heer J Rakhorst met 199 pnt. Daarna volgden de heeren J. Barnhoorn 178 punten, N. van Beveren 164 punten, B. Haasnoot 157 punten en D. Vink 140pun!en. De Ocievanr (Wassenaar). Wovdlucht vanaf Orleans. Afstand 504 K.M. De duiven werden om 9 uur losgela ten en kwamen als volgt aan- 1. A. de Smit 2 u. 56 m. 28 s.; 2. H. Gordijn 3.35.43; 3. Idem 3.52.15; 4. Idem 3.55.43. 5. P. van Rijn 3.56.22; 6 A. de Smit 4.1.22; 7. P. Oos- terveer 4.2 18. 8. P. van Rijn 4.31.59; 9. Id. 4.36 31 „l)e Gevleugelde Vrienden". (Alphen). Wedvlucht vanaf Noyon. Afstand 306 K.M. Duiven los to 10 uur. 1. A. Hoogendoorn 2 uur 11 min. 50 sec.; 2. G. Ververs 2.13.25; 3. Gebrs. Mens 2.14.14; 4. G. Thomassen 2.18.3; 5. C. de Groot v. Egmond 2.20.7; 6. J. de Graaf 2.23.8; 7. A. M. de Hei} 2.24.43 8. H. Hulscher 2.26.31; 9. G. Borgers 2.35.57; 10. id. 2.36.27; 11. id. 2.37.25; 12. C. V. d. Laken 2.37.31; 13. G. Borgers 2.3S.14. „De Zwaluw" (Voorschoten). Wedvlucht vanaf Orleans, afstand 506 K.M. Losgelaten om 9 uur. Aankomst: 1. K. I. Waasdorp 2 u. 58 m. 53 sec.; 2. idem 3.39.503. M. G. v. Adrichem 351.51; 4. idem 3.52.12; 5. idem 4.12.06; 6. idem 4.12.14; 7. idem 4.14.12; 8. C. Ouds- lioorn 4.27.43; 9. G. A. Niersman 4.34.22; 10. A. de Graaf 4.36.10. SCHAKEN. Zomerwedstrijd „Philidor". De deelnemers van dezen wedslrijd zijn de volgende: le groep: E. W. v. d. Burgh, C. Heine, A. W. J. Kamp. N. N:, H. I. de Nis, W. F. Snieder en G. Bosscha. 2e groep: J. J. Abspoel, A. M. I.„H. G. de Nie, Ph. Nieboer, J van Weeron en J. v. d. Wilk. 3e groep: J. Brouwer, P. M. J. Kemper man, A. J. J. Nicaise, J. J. v. d. Reijden, J. J. v. Sisseren, J. C. VeThaar en G. Verhoe ven. De volgende partijen kwamen in de eerste ronden tot een beslissing: le groep; G. Bosscha winl van E. W. v. d. Burgh. C. Heine wint van W. F. Snieder en verliest van Bosscha, A W J. Kamp verlies! van Snieder, II. I. de Nie winl van Snieder. N'. N verliest van Bosscha. N. N. wint van Kamp 2e groep- II. C. de Nie winl van J. J. Alispoe! en verlies! van A. M. I., A. M. I verlies! de tweede partij van H. C. de Nie Tli. Nieboer verlies! van A M I. 3e groep: J J. v d Reijden verliest van J. Brouwer, van P M T Kemperman en van G Verhoeven. J C Verhaar wint van G. Verhoeven, de tweede partij tuss-hen deze spelers werd remise, A. J. J. Nicaise Wint van J J. v Sisspren. Haarlemmermeer. Maandagmiddag' werd op de algemeene begraafplaats te Hoofddorp onder groote belangstelling ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den heer M. Oldenburg, die Woensdag iD deze gemeente bij een ernstig auto-ongeluk op zoo tragische wijze om het leven is ge komen UH de groote schare, waaronder be stuursleden van verschillende vereenigingen die aan de groeve was samengekomen om den overledene de laatste eer le bewijzen, bleek wel dal hij een geacht ingezetene was en vele vrienden had. Nadat ds Bax een rede had uitgesproken en woorden van troost en bemoediging tot de familieleden had gericht, werd nog het wcord gevoerd door den heer Millenaar na mens de kruideniersvereeniging „Door Een dracht Sterk". waarvaD de heer Oldenburg gedurende 12 jaren bestuurslid is geweest, met een hartelijk woord van dank voor den ijver en de toewijding, waarmede hij de be langen van deze vereeniging steeds heeft voorgestaan en behartigd De 14 jarige zoon van den arbeider C. beging Zaterdag op den Aalsmeerderdijk al hier de onvoorzichtigheid zijn hand in een der wielen te steken van een aldaar passee- renden wagen, waardoor hij zoodanig werd verwond dat geneeskundige hulp moest v orden ingeroepen. Hillegom. Burger 1. Stand. Ondertrouwd: H. Boolsma en B. Roos. O. Kabel en J. W. Schrama. Getrouwd: A. Bons en C. B. Dam. J. H. .van Waveren en A. M. Wiedemeijer. Bevallen: A. M. Brus3eede Nijs, d. R- P. HuisjesVeen, d. M. H. A. v. Beek Tan Schie, z. J. M. Phiilppo—Schrama, z. r- N. VlotmanBreedveld, z. R. J. M. Du ijsSchilpzand, d Katwijk aan Zee. De heer C. v. d. Rhee jubileert. De heer C. v. d. REEE. Heden herdenkt de heer C. v. d. Uhee den dag waarop hij voor 25 jaar zich ver bond aan het Christelijk Onderwas. Geboren den llöen Augustus 1881 te Alblasserdam, genoot hij aldaar het lager onderwas, om vervolgens de normaallessen te Elshout te bezoeken. Den 23sten April 1901 behaalde hjj de onderwijzersakte en werd 1 Juni van dat zelfde jaar benoemd tot tijdeijjk onderwijzer te Alblasserdam. Daarop volgde zijn benoeming tot onderwijzer te Ouddorp, waar hr. gedurende een groot jaar werkzaam was en nu ongeveer 23 jaar geleden werd h,Q benoemd te Katwijk a3n Zee, eerst als onderwijzer, daarna als 1ste onderwijzer, om ten slotte, den 9den Juli 1914, te worden benoemd tot hoofd der 1ste Herv. School. Rijkspostspaarbank. Aan het post kantoor alhier en de daaronder ressorteeren- 'de hulppostkantoren werd gedurende de maand Mei ingelegd f6004.11 en terug betaald f 7S93.34. Hel laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3719. Twee jongelui zaten gisteren op één fiets op de drukke Voorstraat, toen plotseling een drietal stoeiende meisjes de straat dwars over rende met 't gevolg, dat een van haar werd aangereden en tegen den grond gesmakt. Het bleek, dat zij aoor het stuur der fiets zoodanig geraakt was, dat zij een nogal bloedende hoofdwond onder het haar bekomen had. Op den hoek TramstraatSluisweg reden gisteren twee auto's op elkaar in en wel zoo, dat de een de ander nog al beschadigde. De heer W., uit Noordwijk, was bestuurder der eene en de heer V. uit Voorschoten, bestuurder der andere auto. De schade werd onderling geregeld. Per soonlijke ongelukken kwamen niet voor. Ho$ lang zal het echter nog duren, alvorens dit gevaarlijke punt met meer voorzichtigheid gepasseerd zal worden? Naar men ons mededeelt, heeft dr. G. C. A. van Dorp, door het slippen van zijn rijwiel, een been gebroken. Van de trawlvisscherij kwamen Maan dag te IJmuiden aan de markt de loggers: KW 8 met f457, KW 16 met f503, KW 22 met f531, KW 25 met f313. KW 38 met f 301, KW 39 met f 228, KW 45 met f 494, KW 110 met f374, KW 166 met f339 en RW 172 met f 518 besomming. Katwijk-aan-den-Rijn. De heer J. J. Hens, leeraar aan het SU-Willibrordus-col- lege alhier staat nummer één op de voor dracht ter benoeming van een leeraar aan de 3e H B. S. met 5-jarigen cursus te Ara sterdam. Nooidwijk. Loop der bevolking.. Aan gekomen personen. KA. Schuster, Am sterdam, kellner, Palace-hotel. F. Brin kerink (geh met M van Zuilekom) zonder, Boerenburgerweg 42 H A. J. L. Ade laars. Hilversum, kellnerin, N Boulevard 2. A. Vermeer, Pernis, loodgieter. Wilhelm.- straat 8. C C J Kouwer. db., Amsterdam Hoofdstraat 88 C. Fai&n. zonder. Bloe- mendaal, St. Jeroensgesticht. C. van Es sen en fam electricien, Amsterdam, Kerk straat 32. A. Klein Deters, kruideniersbed., Emmen, Voorstraat 29. H. Brand, vee houdersknecht, Noordwijkerhout, Langeveid No. 30 - Vertrokken personen: Th. J. Kuyf, db., n. Den Haag, Maystraat 74 M. van Hoog- teylingen dbn Rotterdam, Maaskade 71b. C. J. Wassenaar en fam., arbeider, naar Oegslgeest. Duinzichtstraat 18 Noordwijkerhout. Burger 1. Stand. Tannetje Maria d. van W. J. de Graaf en P. E. Otte. Floris Martinus Jacobus z. v. A Duivenvoorde en G. C v. d. Weijden. Leonardo z. van A v. d. Burg en J. van Wieringen Jacoba Clasina d. van A. Hoogeduin en J van Duin Johannes Adrianus z van J. Heemskerk en M. Geer links. Cornelis Antonius Hubertus, z. v. J P. Corel en C M Wagener. Johanna Maria Theresia d. van H. M. van Haaster en J. A Warmerdam Christina Maria d. van C. van Egmond en E. Kwakkenbos te Leimuideh. Overl.- Johannes J P. Smit, 77 j., te Den Haag (St. Ba vol. Clara Agatha Turen- hout. 4 j. Petrus P. van de Wiel, 46 j., te Abcoude Proostdij (St. Bavo). Theodora Johanna de Jong, lj. Pieter van Zijl, 82 j te Wilni3 (St B^vo). Getrouwd- Leonardus J. Uitendaal 32 j. en Alida van der Raad, 32 j. Theodord' van der Aart 24 j. en Alida Martina Aartman, 22 j. Petrus Hermans, 35 j. en Gerarda Kortekaas. 21 j. Een gehouden collecte in de Ned. Herv. Kerk allnvr ten bate der zending heeft op gebracht ruim f 48. Na gehouden aanbesteding werd het bouwen van een landhuis voor de familie Steenvoort gegund aan den aannemer W. v d. Klugt alhier. Noordwijk aan Zee. De zendingscoL lecte in de Ned. Herv. Kerk alhier gehouden heeft opgebracht f 238. Oegstgeest. Burgerl. Stand. Gebo ren: Henricus Johannes, z van P. Vink en M. C. v. d. Hoeven. Cornelis Gerardus z. van P. Vink en M. C. v. d. Hoeven. Dirk, zoon van N. Bink en C. Rotteveel. Teu- nis z. van M. den Os en E. A. van Egmond. Ondertrouwd: F. G. Nijssen 34 j. en G. C. M Balk 26 jbeiden te Oegstgeest. De vereeniging „Gemeentebelang Oegslgeest".hield in hotel „Het Witte Huis" een algemeene ledenvergadering. De voorzitter, dr. Blok, opende de verga dering, waarna door den secretaris, dr. K. Simon Thomas, de notulen werden voorge lezen van de vorige vergadering, welke on veranderd werden gearresteerd onder dank betuiging voor de keurige redactie. De voorzitter deelt vervolgens mede. ,dat deze vergadering is uitgeschreven om te komen tot vaststelling van ontwerp-statuten tot verkrijging van de Koninklijke goed keuring. Deze, ontwerp-statuten werden ar- likelsgewijze^voorgelezen en behandeld Na enkele kleine wijzigingen werden deze statuten, bestaande uit 14 artikelen, vast gesteld.. Medegedeeld werd dal, naar aanleiding van een bij den gemeenteraad ingediend adres voor aanstelling van een assistente aan de O. L. School Leidsche Buurt, van ouders van leerlingen dezer school ge steund door een adres van deze Vereeni ging. thans een assistentie is aangewezen, welke bevoegd is tot het geven van onder wijs. De definitieve benoeming wordt dezer dagen verwacht Bij de rondvraag wordt geïnformeerd naar de gelden voor de Kon. goedkeuring, welke gelden bleken aanwezig te zijn. Enkele be sprekingen werden nog gghouden over hin derlijke puinhoopen en mestvaalten op en langs de openbare wegen in de gemeente; alsook over den nog steeds niet gearriveer- den sproeiwagen, doch waarover geen be sluiten werden genomen zoolang de Kon goedkeuring niet is verkregen. Naar aan leiding van een in de vorige vergadering ge stelde vraag over een ledenlijst, werd den aanwezigen leden een lijst aangeboden en werd deze verkrijgbaar gesteld. Niets meer aan de orde zijnde, wordt de vergadering gesloten door den voorzitter. Het bestuur van den „Hofpoldcr" al hier besloot over te gaan tot electrische be maling van dezen polder Meer en meer i3 den laatsten lijd gebleken, dal de wind molen het overtollige water niet voldoende kan verwerken Om toch le kunnen malen bij stil weder, zal dan in het vervolg van electrische kracht gebruik gemaakt kunnen worden, en bij sterke wind wordt dan de windmolen gebruikt. Het uiterlijk van dezen molen zal dus blijven beslaan. Dezer dagen is een aanvang gemaakt met het leggen van den kabel Het door den gemeenteraad genomen besluit om de „Schoulenbrug". aan den Wijlenbachweg te verlagen is thans lol uit voering gekomen De hooge oprit daar ter plaatse veroorzaakte menigeen groote las ten. alsook de bewoners aldaar Hun hui zen ontvingen al het afloopende water van den weg. Thans is deze toestand prachtig verbeterd en wordt de laatste hand aan dit goede werk gelegd. Aan dén Rhijngeeslerstraalweg. ter hoogte van den Rijnzi<?litweg, had een aan rijding plaats. Een vrachtauto, komende uit de richting Den Haag. reed met flinke vaart op de luxe-auto van den heer B. uit Leiden. Een zwerver. Z genaamd, die met de vracht auto medereed. werd er afgeslingerd en bleef bewusteloos liggen en bekwam eenigè niet ernstige wonden aan het hoofd De man werd door dr. Timmermans behan deld. De luxe-auto werd licht beschadigd, doch de vrachtauto was zóó gehavend dat de reis niet kon worden voortgezet, waarom deze wagen ter reparatie werd gehaald door de firma v. d Ameele Bij de politie werd aangifte gedaan door den heer G. uit Leiden,.dat zijn rijwiel door onbevoegden was jvèggehaald voor een perceel aan de Regenlessclaan. Gebleken is. dat dit rijwiel circa 2 uur in den avond onbeheerd had buiten gestaan. Hel is dus geen wonder, dat het is verdwenen. Sassenheim. 25 jaar bij de N. Z. H. T. M. x. Op het Braassemermeer zijn Zondag de zeilwedstrijden var» .Hollandia" ge houden. Onze foto geeft een moment uil den strijd der zesmeters. Vooraan ligt de „Kemphaan" (H 2), gevolgd door de „Brasemermeer" (H 4>, waarvan later de mast werd weggeslagen. De heer W. L. KtNEMANN. Heden is de heer W. L. Künemann 25 jaar als goederenagent bij de N. Z. H. Tram weg Mij. werkzaam. In 1885 werd als zoodanig aangestelde vader van den jubilaris, zoodat de familie Künemann ruim 40 jaar bij de Maatschappij in dienst is. Voorschoten. Burgerl. Stand. Geboren: Elizabeth Maria, D. van C. van Wiesen en C. van der Valk. Voorhomt. Loop der bevolldn|. Gevestigd: H. W. Braun en gezin van Noordwijkerhout. G J. H Jansen van Naaldwijk. W. J. Nelissen van Haarlem en M. v. d. Slot van Noordwijkerhout. Vertrokken: M. L. van Nieuwendijk naar Noordwijkerhout. Het door Voorhoul's gemengd koor ge organiseerde tuinfeest in den tuin der Ned. Herv. pastorie, is wegens het slechte weer niet door kunnen gaan en is thans* vastge steld op Vrijdag 4 Juni a.s. Burgerl. Stand. Geboren: Pe trus Canisius Adrianus, zoon van P. de Rid der en M. v. d. Slot. Gerardus en Leonar dus Hendrikus, tweelingzonen van G. v. d. Nieuwendijk en II. Steenvoorden. Klaas, zoon va"b N. van Schaik en M. Handgraaf. Overleden: Theodorus Adrianus Does, 11 weken. Ondertrouwd: C. v. d. Klauw, 25 j., van Noordwijkerhout, en X de Groot, 25 j., van Voorhout. Getrouwd: P. v. d. Berg, 30 j. en M. L. v d. Nieuwendijk, 30 j. H. J. Raaphorst, 23 j. en C. v. d. Ploeg, 24 j. Gemeenteraad. Voorzitter: de burgemeester. Afwezig de heer C. Colijn. Ka het gebed worden de notulen gelezen en goedgekeurd. Mededeeling geschiedt van de ingekomen stukken, waaronder een afschrift van een Kon. Besl., waarbij de heer G. Bulten tot burgemeester is herbenoemd. De heer Roozen wenscht hem namens den raad met deze herbenoeming geluk. Een adres van een aantal bewoners van de huizen in de Boerhaaveslraat in zake verbetering van het drinkwater is niet ge zegeld en komt derhalve niet in behande ling. Van pastoor Flodr te Stompwijk is een schrijven ontvangen, wa'arin gezegd vordt dat de naam van den 's Gravendamschen weg historisch onjuist is. B. en W. zijn h9t hiermede niet eens, weshalve besloten wordt geen wijziging aan te brengen. Naar aanleiding van een ingekomen rerzoek wordt de Klokkemakersweg herdoopt in „Engelsche-laan." Hierna doet de voorzitter voorlezing van een schrijven van Ged SLrien betreffende wijziging van de verordening op de heffing eener wegenbelasting in welke verordening een regeling ontbreekt voor het geval, dat de eigenaar van een goed niet is een na tuurlijk persoon doch een naamlooze ven nootschap of een ander rechtspersoon. B. en W. stellen daarom voor art. 6 der verordening te wijzigen als volgt: „De belasting bedraagt jaarlijks 3 pet. van de belastbare opbrengst. Dit percentage wordt met 2 vermenig vuldigd: a. voor de belastingplichtige personen, die bij den aanvang van het belastingjaar buiten de gemeente hoofdverblijf hebben; b. voor de vennootschappen of stichtin gen wier zetel bij den aanvang van het belastingjaar buiten de gemeente is geves- lied. Verandering van hoofdverblijf of ver plaatsing van zetel in den loop van het belastingjaar, brengt geen vijziging n htt heffingspercentage voor dat jaar. In welke gemeente een belastingplichtig -persoon hoofdverblijf heeft wordt uaar de omstandigheden beoordeeld.-' Zonder hoofdei, stemming wordt aldus besloten. Goedgekeurd wordt vervolgens om het garantiebedrag van f 45.000 voor de wo- ningbouwvereeniging „Herman Boerhaave" met f 2000 te verhoogen. Bij het punt in zake de wegenverbetering gaat de raad in besloten zitting. Na her opening wordt besloten tot het overnemen Van beheer en onderhoud van de Bultbrüg in de Teylingerlaan, de Steenenbrug ;d de Van den Berg van Heemstedeweg, alsmede yan laatstgenoemden weg. voor welke overname het waterschap „De Zandstoot" een bedrag van f 8000 in eens aan ie ge meente zal vergoeden. Tevens worden B. en W. gemachtigd ongeveer 3 R.R. grond nabij de brug van den heer Van Werkhoven aan te koopen en om een brugplan te laten ma ken door een deskundige. B. en W. worden gemachtigd met de versterking der wegen door te gaan zooals dat tot dusver is ge schied. Een blanco crediet wordt verleend. Besloten wordt het hek voor het perceel Van Werkhoven in de Hoofdstraat achteruit te zetten en Van Werkhoven een bedrag Tan f 100 te vergoeden. Aan de orde komt dan een met de wed. Alkemade ,te Noordwijk te sluiten orer-. eenkomsl inzake het verbreeden van oen 's-Gravendamschen weg over een engte vin pl.m. 500 M. De wed. Alkemade zal aan de gemeente afslaan een strook grond van 2 M breedte aan de oostzijde van den s-Gravendam schen weg. terwijl zij daartegenover het recht verkrijgt tot het bouwen van een aantal woningen op den overblijvendea grond tusschen hel voetpad en het vaar water, alsmede tot hel maken van een doorvaart in den s-Gravendamsch«n weg en een brug over die vaart Het leggen van de b'rug zal geschieden op kosten 'an de wed. Alkemade. De brug moet zijn van samenstelling en constructie als de nieuwe belonbrug in de Engelsche laan. met andere afmetingen. De voorzitter geeft nog eenige toelichting waarna B. en W. worden gemachtigd de overeenkomst aan le gaan. Tenslotte do^i de burgemeester mededeeling dat het budget van de Koehoornbrug zal worden vernieuwd en dal het asphalteeren van de Teylinger laan en den 's-Gravendamschen zeg tot na de zomerzitting van de Prov. Staten zal worden uitgesteld. Eerst kan dan het sub sidieverzoek der gemeente aan ds orde komen. De vergadering wordt hierna gesloten. Warmond. Het circus A. Roberli, dat in deze gemeente enkele voorstellingen heeft gegeven, heeft zijn reputatie wederom ge handhaafd. Met genoegen hebben wij de ver schillende nummers gevolgd. Het zou ons te ver voeren in bijzonderheden te treden doch voorzeker verdient een woord van lof de „Canadeesche Hercules" Hans Siegfried, die verschillende staaltjes liet zien. die bijna aan het ongelooflijke grensden Ook mej. Amanda dwong ieders bewonde ring af als paardrijdster en door de prach tige staaltjes van paardendressuur die door haar werden vertoond. Wij hopen dat het circus ons nog eens met een bezoek zal vereeren. waardoor de thans thuis geblevenen eveneens in de gelegenheid worden gesteld de prestaties te bewonderen. RECLAME. IMUVKERSTKEG 5. SPECIAAL ADRES. 6108 GEVONDEN VOORWERPEN. Portemonnaie met inhoud vulpenhouder, rijwielbelastingplaatje in etui. zakschaarl portemonnaie inh. spaarzegels. reticule, ceintuur, doublé broche, sleutels, bankbiljet A f 10.--, paar lage heerenschoenen, doublé lorgnet in etui, motornummerplaat H 35424. leuning van een armstoel zak waschgoed, koperen dop van een as. zilveren bpursje met inhoud, gouden ring mpf steentjes en pareltjes, jongenscape. koperen vouwbeen, portemonnaie inh lucifersmerken, kosteloos rijwielbelaslingpla.itje in étui zilveren hals kettinkje, manchetknoop met portrel wit kinderschoentje rozenkrans, zilveren ring. zilverbon loopplank, bronzen letter A B K. kerkboekje, wandelstok 2 theedopfcen dek kleed jongenspet. ladder (13 sporten* zil veren Droche met lila steen rozenkrans in étui. vederen bont. boodschappenfnsrh 3 fo to's van Tjassens Reiser rekenboekje post duif. zilveren broche mei diamant damps- hoed. kindertaschje. spatlap van een riiwieï zwarte gummi kindercape riiwieltasrhje van J. Rooy^kkers. korte heerepjas bont schort, insigne van een muziekvereeniging, lederen muilkorf, bril. vulpotlood Fver Sharp", electrische lamp voor marktvprlich- ling. bruin lederen pantoffel, paspoorl van D. v. Hinloopen Labberlon. paspoort van mevr. Hinloopen Labberton geboren Van Motman. schaar, meisjesschort. gummi re genjas. damesmantel, gouden ring met let ters. duimstok. Gevonden in de leerzaal Reuvens: Ver moedelijk zilveren broche met 2 kallen- oogen. damesparapluie. Gevonden in de Electrische Tram (Slads- lijn): Parapluïe. paar handschoenen. Terug te bekomen en inlichtingen te ver krijgen ten Politiebureele alhier eiken werk dag, behalve Donderdag en Vrijdag, tus schen 1 en 3 uur n.m.

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 9