KODAK JOHAN GEIJTENBEEK OP REIS MET EEN Klap-Camera's UIT DE CMSTREKEN. LAND- EN TUINBOUW. LAATSTE BERICHTEN. VRAGENRURRIEK. Advertentiën. WEERBERICHT. Barometerstand. Gistermiddag 3 urn*: 767. Hedenmiddag 2 uur: 7.67.: TELEGRAFISCH WEERBERICHT. naar waarnemingen in den morgen van 22 Mei, medegedeeld door het Meteorologisch Instituut te De Bildt Hoogste barometerstand 766.8 te Karls*- etad. Langste stand 761.1 te Toulon. Ver wachting tot den avond van 23 MeiZwakke Noord-Oostelijke tot Noordelijken wind. Licht tot halfbewolkt droog weer. Zelfde temperatuur. HOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK-a.-ZEE Voor Zondag: Hoogste stand des v.m. te 12.38 uur. Hoogste stand des nam. te 1.03 uur. Voor Maandag: Hoogste stand des vooral, te 1.29 uur. Hoogste stand des nam. te 1.50 uur. Voor Dinsdag: Hoogste stand des v.m. te 2.12 uur. Hoogste stand des nam. te 2.29 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting „Hooge Rijndijk". 7 uur vooam. 15 gr. C. 12 uuir 'smiddags: 15V& gr* C. Zweminrichting „De ZijF'. 7 <uur voorm.14*£ gr. O. 12 uur 'smidags: 16 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Zaterdag 22 Mei: 9.25 n.m. tot 4.25 v.m. Zondag 23 Mei: 9.27 n.m. tot 4.24 v.m. Maandag 2*1 Mei9.28 n.m. tot 4.23 v.in. RECLAME. Prijzen vanaf 15.5715 9 x 12 vanaf f 10.75 Met 4,5 lens in Compür I 60.— De NIEUWE REFLEX, een ideaal apparaat, prijs f 160. Gevoelige Platen, Filmpack's en Rolfilms in alle soorten steeds verscb voorradig BREESTRAAT 79 - TELEF. 1851 Hazerswende. Gemeenteraad. Voorzitter de heer J. v. d. Meulen, bur gemeester. Tegenwoordig alle leden. Nadat de voorzitter de vergadering met gebed heeft geopend, deelt deze mede dat de secretaris door bijzondere omstandig heden de vergadering niet kan bijwonen, waarom besloten wordt de lezing der notu len ditmaal achterwege te laten en tot een volgende vergadering uit te stellen. Door den voorzitter wordt volgens regie- inent de wethouder Veelenturf als waar nemend secretaris aangewezen. De voorzitter doet niededeefiug van eeni- ge goedgekeurde raadsbesluiten door Ged. Staten, welke voor kennisgeving worden aangenomen. Daarna komt aan de orde die uitslag van do gehouden a-anbesteding van het Raad huis met woning van den concierge- en on- derwijzerswoning. De voorzatter deelt mede dat de laag ste inschrijvers Gebrs. van Noort van Bent huizen verzocht hebben van hun inschrij ving te mogen worden ontheven, en B. en "W. voorstellen hierop in te gaan, en het werk te gunnen aan den heer C. Bontebal Tan Reeuwjjk. Teneinde gelegenheid te geven over dit Dunt in geheime zitting te beraadslagen, terlaat de pers de zaal, en na heropening van de vergadering wordt besloten op het voorstel van B. en W. in te gaan, en wordt de bouw gegund aan G. Bontebal te Reeu- *ijk, al9 zijnde de langste inschrijver op ^én na. Voorts komt in behandeling, welke be stemming ie te geven aan gelden der ge meente, om deze zooveel mogelijk rente- gevend te beleggen. Tot dusver wordt van de Boerenspaar- en leenbank geen ge bruik gemaakt, omdat van de zijde der a Staten daartegen eenig bezwa-ar was. Aangezien dit bezwaar thans is opgeheven •telt de voorzitter voor, in 't vervolg van e BcereuEpaar- en -leenbank gebruik te aken, waartoe met algemeeno Stemmen Wordt besloten. hindelijk komt het '4e punt der 'agenda, wek en teekening van de nieuw te bou wen Oostbrug ter tafel, waardoor de leden in de gelegenheid gesteld worden daarvan nader kennis te kunnen nemeD, De voor zitter verstrekt daarbij de noodige inlich tingen en geeft een volledige uiteenzetting van het werk. Zooals de voorzitter reeds in een vorige vergadering heeft medegedeeld, worden de kosten van dit werk geraamd op ongeveer f 15000. Gespecificeerd kan thans alles nog niet worden opgegeven, omdat hierbij met vele bijkomende werken rekening moet worden gehouden, zooals het leggen van een noodbrug, gedeeltelijke afbraak van een huis enz., zoodat eenige ruimte moet gelaten worden. B. en W. stellen zich voor de aanbesteding in tweeën te doen plaats hebben, d.w.z. de grondwerken en onder bouw, en de bovenbouw van de brug. Daar niemand der leden eenige beden king heeft en ieder doordrongen is van de noodzaak om zoo spoedig mogelijk met dit werk aan te vangen, wordt met algemeene 'stemmen besloten om tot aanbesteding van dit werk over te gaan, hetgeen zal plaats hebben op 5 Juni a.s. Bij de rondvraag herinnert do heer Van Beek even aan de brug in de Loote en vraagt daarmede ook al spoedig een aan vang zal worden gemaakt, waarop de voor zitter zegt, dat de bouw van de Oostbrug noodzakelijker is dan dit in de Loete, en door overstelpende drukte van den gemeen, te-opzichter, deze nog niet geheel gereed was gekomen, maar dat de toezegging is verkregen dat ook hierbij de noodige spoed zal worden betracht. Niets meer aan de orde zijnde, werd de vergadering door den voorzitter gesloten. Woubrngge. Onder leiding van den heer P. F. Noordain vergaderden dc inge landen van den polder „Vierambacht". De commissie tot het nazien van de rekening 1925, rapporteerde, dat alles in orde bevon den was. De penningmeester, de heer Van Heijningen werd daarna gedéchargeert!. De onderhandse he aanbestedingen zullen door het bestuur weder worden uitgevoerd of het zal in eigen beheer worden genomen. Tot leden der commissie voor het nazien der rekening voor 1926 weiden benoemd de heeren F. Kroes, Verklei j en L. Donker. De» beide aftredende heeren P. Slangeslag en W. J. den Hertog Czn. werden herkozen. Breedvoerig kwam ter sprake het onder houd der wegen. Den 8sten Mei 1919 was besloten tot het onderhouden van den weg op den Woudschendijk en 6 Mei 1920 om bij te dragen voor het onderhoud van den weg in de Ridderbuurt. Nu kwamen ook de ingelanden van Ter Aar, voor den weg van de Kerkbuurt langs de Ringsloot (oudtijds was deze weg ge naamd „De Middelpolderwcg"), welke even wijdig loopt aan den „Langeraarse dijck" van De Driesprong lot Langeraar. Besloten wordt tot een toeslag voor den Heuvel weg en genoemden „Middelpolderweg1', terwijl de toestand aan den Woudschen Dijk blijft zooals hij is. In de vergadering werd er op gewezen, nu Rijnland aandringt op goed onderhoud van dijken, dat de Kalkovensche polder on der Oudshoorn in 't oog gehouden moet wor den. Breekt die kade door, dan heeft de Vierambachtpolder gevaar, met den Zuide lijken Slaperdijk. De vergadering, welke een goed verloop had, eindigde met een hondengevecht, zoo dat de tafel en de voorwerpen daarop schudden. Twee ingelanden hadden hun bulhonden medegebracht, welke gedurende de vergadering vreedzaam onder de tafel hadden vertoefd, doch op het eind le kwaad met elkaar kregen. Burger 1. Stand. Geboren: Jan, Z. van J. van de Meer en M. vanVel- zen. Helena Cornelia, D. van C. van der Klauw en H. van dei* Star. Jannie, D. v. J. van der Laan en M. Idelenburg. Gehuwd: P. Roos jm. 24 j. en N. C. Schijf jd. 23 j. Lisse. Hedenmorgen halfacht brak een felle brand uit in de bakkerij van den heer v. d. Z. aan de Engel alhier. Zoowel hand als motorbrandspuit waren spoedig ter plaatse, maar konden niet verhinderen dat de bakkerij geheel uitbrandde; het woon huis bleef behouden. Een groote hoeveel heid licht-ontvlambaar materiaal in de na bijheid der schoorsteen, was oorzaak van het uitslaan van den brand. Verzekering dekt de schade. Noordwijk. Bij het alhier gevestigde correspondentschap voor arbeidsbemidde ling zijn in deze week als werkzoekenden ingeschreven 22 personen, n.l. 12 visschers, 4 landarbeiders, 2 kantoorbedienden, 1 huisknecht, 1 lossen arbeider en een ge huwd paar voor keuken- en huiswerk. Alftier vergaderd© de afdeeling van Bloembollencultuur. De Voorzitter, de heer G. J. Parijs, opende de vergadering. De notulen der vorige ver gadering werden vastgesteld. Daarna kwam in behandeling de kwestie- Gebouw te Haarlem of Hillegom. Volgens de toelichting was het standpunt van 't hoofdbestuur, dat 't gebouw te Haar lem moet verrijzen. Niemand ter vergade ring was daar voorstander van, daar, vol gens de aanwezigen, Hillegom gunstiger is voor terrein, aan le leggen proeftuin, ex-t ploitalie etc. Met algemeenestemmen .werd ten voor- deele van Hillegom beslist. ToC afgevaardigden en plaatsvervangers werden aangewezen: Jan Braun, G. J. G. van Parijs, Af. de Jonge en J. C. van der Meer. Er werden twee moties aangenomen, één inzake de gevaarlijke bocht in den Gooweg en één ora den Raad te verzoeken, geen gelden toe te staan voor het voeren van een procedure inzake het Kerkhofpad. De onvoldoende controle op het snijverbod kwam bij de rondvraag tei- sprake. Het be-, stuur zegde onderzoek toe. Hierna sluiting. Nooidwijk-Binnen.Alhier werd gisteren door de gemeentepolitie controle gehouden over de rnwïclbelastingplaatjes. Een viertal rijwielen werden in beslag genomen Ncoidwijkerhout. Wederom lieerschle feestvreugde in „De Zilk". Ditmaal ter eere van bet diamanten huwelijksfeest van het echtpaar Vreeburg. Overal vlaggen, muziek en zang en een groote eerepoort ter eere van het 60-jarig jubileum. Oegitgeest. Ten huize van de presi dente, mevr. Kort, werd Vrijdagavond een buitengewone algemeene vergadering ge houden van de Vereeniging „Ziekenverple ging voor alle gezindten", alhier. Het hoofddoel dezer vergadering, die een zeer gezellig huiselijk karakter droeg, was de behandeling van een voorstel van het bestuur om, naar aanleiding van het eindi gen van den geldigheidsduur der rechtsper soonlijkheid dezer Vereeniging op 1 Jun a.s. een verlenging aan te vragen voor den tijd van 29 jaar en 11 maanden, gerekend van af 1 Juni 1926. Na voorlezing cn besprekng der statuten, wordt besloten deze statuten ongewijzigd te handhaven met toevoeging van het be stuursvoorstel aan artikel 6, en hel bestuur gemachtigd de daartoe noodige maatregelen te nemen. Na bespreking van enkele huishoudelijke zaken wordt vastgesteld, behoudens onvoor ziene omstandigheden, de alg. jaarvergade ring te houden op 16 Juni a.s. Achter het „Groene Kerkje" werd door een geladen vrachtauto, komende uit een weiland, en bestuurd door J. v. d. L., al hier, op den straatweg de passeerende mo torrijder den H. uit Wassenaar, aangereden. De aanrijding geschiedde met zoodanige kracht', dat den II. met z'n motor over den straatweg heen tusschen de tramrails ge worpen en deerlijk aan het hoofd verwond werd. Hij werd voorloopig door de politie verbonden. Froces-verbaa! is opgemaakt. Hei Vlle Internat. Zuivelcongres. In de iaaisle zitting van het Congres le Parijs is een voor ons land zeer belangrijk vraagstuk ter sprake gekomen: het vast stellen van den werkelijken naam van de kaas. Als rapporleur-generaal trad bij dez» afdeeling dr. Swaving,. waarnemend direc teur-generaal van den landbouw op. lie voorstellen zijn unaniem aangenomen en' hiiden ongeveer als volgt: Ten einde bedrog to vermijden bij den verkoop van kaas is het noodzakelijk dat de naam van' de kaas. zooals Emmenthaler, Gouda, Edam, Rockefort, Cheddar, Camem bert, Parmesan, enz. zonder andere toe voeging slechts wordt gebezigd voor die producten, die uit hot land van den oor sprong dezer soorten komen. In andere landen moeien de namen gevolgd worden door den naam van het land van herkomst, waarbij dan nog het merkleeken van dit huid moet worden gevoegd? De naam van de niet oorspronkelijke kaas mag slechts dan gebruikt worden, wanneer bij de fabricage dezelfde melksoort wordt gebezigd. Tekst en afbeelding van de etiketten van de nagemaakte kaas, mogen niet geïmiteerd worden, opdat de kooper niet de meening zal zijn toegedaan, dat hij de-oorspronkelijke soort krijgt. Het wordt noodzakelijk geacht, dat de regeeringen van de landen overgaan lot het vaststellen van voorschriften, opdat bij uit voer op de facturen, de douaneverklaringen en op de aanbiedingen van de produclen een ailom bekend merk wordt aangebracht, waaruil de ontvanger kan opmaker, dal hij te doen heeft met een kaassoort, die niet in het land van oorsprong i9 gemaakt. Op dit merk zal nog aangegeven moeten worden het gehalte van do kaas, dns zooals bij ons reeds gewoonte is. Men heeft dan ook aangenomen, dal de officieele nu in gebruik zijnde garantiemer- ken kunnen worden beschouwd als cer tificaten van oorsprong. Er hebben 22 landen medegewerkt om tot deze voor schriften te komen. Enkele landen, zooals de Ver. Stalen en Auslraliij, wenschten zich niet aan een regeling te onderwerpen. STADSNIEUWS. Huldiging van den rlirectenr ran gemeentewerken Ir. G. L. Driessen. In den voor dit doel sober maar keurig aangekleeden Foyer der Stadszaal is heden voormiddag onze bekende geacble directeur van gemeentewerken ir. Driessen officieel gehuldigd. De beer Driessen was er met zijn zeer talrijke familie aanwezig waaronder ook zijn hoogbejaarde moeder. Van de personen die aan de hulde ging deelnemen of daarvan getuige waren noe men wij hier het College van B. en W., de Commissie van Fabricage, leden van andere Commissiën, benevens eenige leden van den gemeenteraad. Voorts de hoofden van dienst in deze gemeente en tal van ambtenaren van deze diensttakken benevens eenige col lega's van den jubilaris uit andere gemeen ten waarvan wij hier noemen de heeren irs. Dumont en Dudok, resp. directeür van gemeentewerken te Haarlem en Hilversum. Bovendien was voor zoover de dienst het toeliet het voltallig personeel van Gemeente-; werken op het appèl, Er had zich uit het gemeentepersoneel een zangkoor gevormd, dat zich op het po dium had geposteerd en bij het binnenko men van den heer Driessen met de familie onder leiding van de opzichter van ge meentewerken, den heer Barendse, den ju bilaris een welkomstlied toezong waaruit de groote sympathie van het personeel voor den oppersten chef bleek. Nadat dit lied was gezongen waarop een hartelijk applaus volgde, trad de burgemees ter, jhr. De Gijselaar naar voren om namens het College van B. en W» en den secretaris, de Commissie van Fabricaga, alsmede den gemeenteraad en naar hij meende ook van een groot deel der burgerij den jubilaris met dezen dag geluk fe wenschen. Hij herinner de er aan dat de heer Driessen hier aan het hoofd van dezen belangrijken tak van dienst kwam te slaan in een lijd van op komst. Voor dien was Leiden een stille provinciestad, toen spr. hier student was, kon men bij wijze van spreken op sommige uren van den dag een kanon op de Bree- straat afschieten zonder iemand te treffen. Na 1900 is dit anders gewonden en de heer Driessen heeft daartoe veel bijgedra gen. Spr. ging evenals wij gisteren hebben ge daan na wal er gedurende zijn directeur schap in Leiden is veranderd en hoe Lei den een stad is geworden waar het aange naam wonen is, dank zij het uitbreidend verkeer waartoe ook de jubilaris zijn aan deel heeft gehad. Spr. getuigde verder van den vriende lijken omgang van hem persoonlijk met den heer Driessen en van de aangename behan deling van zaken, ook bij verschil van mee ning. Na hem ten slotte nog eens te hebben ge- lukgewenscht alsmede ook diens familie inzonderheid zijn hoogst bejaarde moeder bood hij den heer Driessen aan het com* plefe werk van Frans van Mieris' „De Be schrijving© van de Stadt Leiden" in drie deelen, er aan herinnerend dat hem van het gemeentebestuur reeds een bloemen hulde was aangeboden. De wethouder van Fabricage de heer Mulder sloot zich als voorzitter der Com missie van Fabricage bij de woorden van den burgemeester aan Hij wees op den toe- nemenden arbeid van dezen gemeente dienst door mee te deelen dat, toen hij wet houder werd, het aantal rapporten dat van don heer Driessen binnen kwam per jaar pas 200 bedroeg en thans reeds meer dan 800. Hij hoopte dat God den directeur nog lang voor de gemeente mocht doen behouden en als hij straks rust gaal nemen, dat hij dan nog een tijd op zijn volbrachte taak zal mo- men terugzien. Ir. A. M. de Blaauw, voorzitter der hul digingscommissie, herinnerde er daarna aan, dat de heer Driessen aanvankelijk den wcnsch had te kennen gegeven vap een bij zondere huldiging ve.rschoond te blijven, doch later, toen hij vernam, dat deze ge heel spontaan opkwam, langer geen tegen stand heeft geboden. Hij schetste vervolgens do bcteekenis van dit jubileum en van het werk door den heer Driessen gedaan, deed uitkomen dat hij altijd is geweest en nog is een hoogstaand chef en een nobel mensch, zooals hij dit reeds in het voorwoord van het album, dat hij den jubilaris wilde aan bieden namens de ambtenaren van ge meentewerken, aangaf. Dit album, waarvan het artistieke werk is te danken aan de ambtenaren Van Dijke cn Jonker, terwijl het is uitgevoerd door de firma Mulder, bevatte de photografiën vai de voornaamste werken, gedurende de laatste 25 jaren uitgevoerd. De vertegenwoordiger van het personeel uit de werklieden, de'heer Galjaard, bood nu nog een zilveren inklstel aan. De heer Van Klinkenberg, directeur van de Stedelijke Fabrieken van Gas en Elec- tricileit, sprekende voor de ambtenaren vah de overige takken van gemeentedienst, over handigde vervolgens den heer Driessen eenige fraaie antieke borden van Delftsch porselein. De heeren Dumont en Dudok die beiden hier onder den heer Driessen hadden ge werkt en nu zijn collega's wareD, getuigden met erkentelijkheid van het vele dat zij van diens leiding voor hun volgend leven heb ben geprofileerd. Luit. Bruins bood den ju bilaris daarna nog een bloemenmand aan namens den Bond van Lichamelijke opvoe ding, waarvoor de heer Driessen zooveel voelt en waarvoor hij reeds veel deed. Ten slotte sprak de heer Verhoog, hoofd opzichter van gemeentewerken, nog een persoonlijk woord, waaruit de bijzondere waardeering voor zijn chef bleek. Eindelijk kon de jubilaris zelf aan het woord komen. Toen hij aanving stonden allen van hun zetels op. Hij had van mor gen gedacht toen hij met een rijtuig ge haald werd, te zullen worden ontvangen in de Commissiekamer op het Stadhuis, waar hij een dertigtal menschoD zou zien en men bracht hem in deze versierde zaal waar 200 a 300 personen hem ontvingen. Voor hij dankte voor deze hulde moest men het hem veroorloven een persooD, biervoor uit Hengelo gekomen, n.l. zijn hoogbejaarde moeder, allereerft te geden ken. Hij omhelsde daarna mevrouw Dries sen, welke daad van piëteit en moederlief de op de aanwezigen diepen indruk maak te, zoodat er een geweldig applaus op volg de. Hierna bedankte hij de verschillende sprekers en ging in vogelvlucht zijn ambte lijk leven eerst in Amsterdam, dan in In- dië en daarna te loeiden na. Tenslotte verzocht hij de aanwezigen en allen die hier thans niet aanwezig konden zijn, om hedenmiddag hier terug te komen dan wilde hij recipieeren. Hiermede was de plechtigheid geëindigd. Bijzondere leerstoelen voor de Dnüsche taal- en letterkunde. Onlangs ia rceda medegedeeld, dat de Nederlandsch-Duitsche Vereeniging, daar toe gemachtigd, curatoria heeft benoemd voor de door haar op te richten bijzondere leerstoelen voor de Duitsche taal- en letter kunde aan de Univesiteiten te Utrecht en te Am-sterdam. Deze curatoria hebben thans vergaderd en 'hebben benoemd: tot bijzonder hoog leeraar te UlTecht dr. Th. C. van Stockum, te Hilversum, en tot bijzonder lector te Amsterdam dr. IT. T. Rosenfeld, te Amsler-. dam. Ontslag gemeente-ontvanger Leimtuden. Men schrijft ons: Ged. Staten van Zuid-Holland hebben, 'gelijk gemeld, het besluit van den Raad der gemeente Leimuiden, waarbij den heer C. van Heyningen ongevraagd ontslag is ver leend als gemeente-ontvanger, goedgekeurd. Het' bestuur van de aid. Zuid-llolland van den Nederl. Bond van Gemeenteambtenaren heeft thans oen adres over deze aangele-» genheid tot de Kroon gericht. Tot lid en voorzitter van den Nederl. Klokken- en Orgelraad is benoemd prof. dr, G. van der Leeuw, te Groningen. Er is eenige wijziging gekomen in de samenstelling der Hollcyadsche delegatie naar het Congres van den Wereldbond voor Vrouwenkiesrecht. Dr. Jacobs is door on-i gesteldheid verhinderd. Voor de Unie van Yrouwenbelangen zijn als afgevaardigden aangewezen, behalve mevr. Weslerman, mevr. Blaauw en mevr. mr. BakkerVan Bosse. Abonné H. Uw aanslag in de Pers.-Bel is juist. A. D. v. L. te K. Uw aanslag in do Pers.-Bel. is juist. De aanslag wordt niet altijd berekend naar den huurprijs, maaï naar de huurwaarde. Vermoedelijk is de huurwaarde van Uw buurmans woning lan ger gesteld dan de huurprijs. J. v. d. M., te L. Bij een huishuur van f 4.75 per week bedraagt de belasting in hoofdsom op de huurwaarde 110.75. W. F. R.. te L. De huurwaarde van uw woning is geschat op f 170 per jaar. ACADEMISCHE EXAMENS. LEIDEN. Geslaagd is voor het doctoraal examen Vrije Studie de heer A. Borger; en voor het candidaatsexamen Nederl. Letter ren rnej. E. de la Fontaine Verwey. MARKTBERICHTEN. RIJNSBURG. Bloemenhandel. Mei het oog op de Pinksterdagen is het zeer beA grijpehjk dat de aanvoer in het laatst der week groot was. Men rekent dan op eeiy groote vraag. En ook de prijzen zijn als regel dan wel iets beter. Ook dit was thans het geval. Alleen voor Darwin-lulpen, dtf laatste wel ongeveer, viel het niet mee* Deze worden niet meer gevraagd in massa* De beste gingen tot f 1.80, Pvrethrums blij* ven gevraagd en gaan van f2 tot f4, Pioe* nen zijn duur, vooral wat 1ste kwaliteit is, deze gaan tot f 7.50, 2e soort kan nog tot f 4.50 halen. Anjers wit f 0.65f 0.75, Trol- lium flf 1.30 per 100, Anemonen f 2.1(1 f 2.40, Margrieten wit f 0.25f 0.30. ALPHEN, 21 Mei. N.V. Tuinbouwvei ling „Alphen aan den Rijn". Spinazie f lf f25; Peulen f 10-1; Postelein 126f30, per 100 K G. Radijs f 2f 3. R.ibarber f 3.50 f4.80. Peen f lo-C. 'fv V»s. K^od* sla I f3.60—f5.90. Kropsla 17 f 1.40—f 2.60. Komkommers II f 17f 24. Bloemkool I f 31 —f44, Bloemkool II 120—125, per 100 st Aardbeien f 100 p. 100 p. Eierenveiling. 20 Mei. Aangevoerd 13156 stuks. Kipeieren f 5f 6.20; Eendeieren f 4.90—f 5.60. Weiboter f 80 p. 100 p. Wegens Beursvacantie ontbreketf heden de noteeringen der Amsterdam sche Beurs. 5 Juni ».s. hopen onze geliefde Ondere 5671 JACOBÜS LEVINUS VAN AS en FRANC1ENA HELENA VAN WIJK, den dag te herdenken, dat zü vOór 25 jaar in den Echt werden verbonden. □un dankbare Kinderen, en Kleinkinderen. Leiden, 23 Mei 1926. Heden overleed, tot onze diepedroefheid.naeen lang durig lyden, nog onver wachts, onze gelteide Echtgenoote, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster, Tante en Nicht, Mejuffrouw JOHANNA HARTING geb SIERAG in den ouderdom v. 63 jaar. Dat haar heengaaD vrede was, lenigt onze diepe smart Meda namens de Familie J. W. HARTING. J W. HARTING Jr. H. HARTING-Van WltHiN R HARTING. J. HARTINGDijkman. E. J. W. VAN STADEN— Darting. H. J. VAN STADEN en Kleinkinderen. Leiden, 22 Mei 1926. Anna Paulownaetraat 4. Door afwezigheid adres Amallastraat 17. De teraardebestelling zal plaats hsbben Woensdag 26 Mei te 11 nnr op de Begraalplaats „RhijDboT*. Algemeene kennisgeving. 5736 M

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 3