BEZOEKT ONZE MAGAZIJNEN - DE GROOTSTE SORTEERING - DE LAAGSTE PRIJZEN *-»- Nu het weer rustig Is in Londen. De bataljons „Guards", die in Victoria-Park en in de „Docks" gelegen hebben, vertrekken, onder groote belangstelling van het publiek. De turners, die het K. N. V. G. op de internationale wedstrijden te Lyon zullen vertegenwoordigen Rambouillet heeft dezer dagen een bloemenfeest gehad. Bij deze gelegen heid werd een koningin gekozen. H. M. stapt uit haar keurig versierde met een kroon getooide koets. Vol ijver Is men te Scapa Flow nog steeds bezig het groote slagschip „Hindenburg" te lichten. Een gemakkelijk werkje is het zeker niet. Maar toch worden er uitstekende vorderingen gemaakt. Voor de verbin ding op het schip is een hangbrug gebouwd. Een bewoner van een huis aan de Hudsonrivier heeft geen halve verhuls- maatregelen genomen. Hij liet zijn woning op stellages en schuiten van den eenen naar den anderen kant overbrengen. Warschau heeft eenlge dagen geleden onrustige uren beleefd. Welk beeld Op filmgebied heeft Duitschland weer eens Iets nieuws beleefd. Een energieke jonge de stad In de roerige dagen bood, getuigt dee. photo. dame hee,t ..schaduwtilm," in elkaar gezet en eprookj.a uit „Ouiaend-en-een Nacht" als-aOnderwerpen genomen. Een tweetal dezer silhouetten. Engeland heeft sportlievende prinsessen. Ziehier Prinses Mary, die In padvinster-costuum te Aylesbury een tehuis De Aero Club Feminin heeft een ballonwedstrijd georga niseerd, waarvan de start In het Pare St. Cloud heeft s voor padvindsters heeft geopend. Prinses Mary groet de voorbijtrekkende sportmelsjes. plaats gehad. Een der deelnemers zoekt ond er groote belangstelling het luchtruim op.

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 14