Mo. 20289. WOENSDAG 5 MEI Anno 1926. Officieele Kennisgeving. STADSNIEUWS. Net voornaamste nieuws van heden. Burgerlijke Stand v. Leiden. LEIDSCH DAGBLAD PRIJS DER ADVERTENTIEN: 30 Cts. per regel. Bij regelabonnemenl belangrijk lageren prijs. Kleine Advertenliën, uilsluitend bi] vooruitbetaling, Woensdags en Zaterdags 60 Cis., bij een maximum aantal woorden van 30.' Incasso volgens postrecht Voor evenlueeie opzending van brieven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 6 Cts. Bureau Noordelndsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postchèque- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54 PRIJS DEZER COURANTt Voor Leiden per 3 maanden ƒ2.35, per week Buiten Leiden, waar agenten gevestigd zijn, per week Franco per post 2.35 portokosten. '/0.18. „0.18, BH nummer bestaat uit DRIE Bladen EERSTE BLAD. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter algemeene kennis, dat door hen vergunning is verleend aan: a. A. J.^ Stal ing» en rechtverkrijgenden, lot het opri hten vr.n een ondergrondsche bewaarplaats voor 4000 Liter benzine, met aftapinrichting, in het rrrceel Hoogewoerd No. 56, kadastraal beker,d Sectie D. No. 1501; b. E. Passier en rechtverkrijgenden, tot het oprichten van een ondergrondsche bewaarplaats voor 4000 Liter benzine in het perceel Utrechtsche (Veer No. 3, kadastraal bekend Sectie D. No. 1017; c. de N. V. Sajetfabrieken P. iÖoa Leembruggen en rechtverkrijgenden, tot bet uitbreiden van de fabriek van wollen garens in het perceel Langegracht No. 5, kadastraal bekend Sectie B. No. 2815; d. fie fa. v, d. Waals Co. en rechtverkrij genden, tot het oprichten van een onder- giondeche bewaarplaats voor 4000 Liter benzine in het perceel Noordeinde No. 25, kadastraal bekend Sectio F. No. 169. N. C. DE GIJSELAAR, Bui-gem. VAN STIilJEN, Secretarie. i Leiden, 5 Mei 1926. Een serenade aan het bestnnr der 3-October-Vereeniging. In de laatste vergadering van de 3-Oclober- Vereeniging deelde het bestuur mede, dat de Vereeniging zelf haar 40-jarig beslaan niet met openbare feestelijkheden zou berden ken, waar zij zich tot taak heeft gesteld enkel op den herinneringsdag van Leidens Ontzet feesien te organiseeren, en ieder gal liet daarin gelijk. Dit sloot echter niet uit, dat de burgerij, die nu 40 jaren lang, jaar pa jaar, van deze leesten profiteert, zich kan beijveren orn op den dag van dit jubi- X'um liel bestuur der Vereeniging op feeste lijke wijze te huldigen. En dal zal nu ge schieden. Het initiatief daartoe is uitgegaan van de Vereeniging lot bevordering van liet Vreemdelingenverkeer, de organisatie, die rr«en haast als een dochter der 3-October- Vereeniging zou kunnen beschouwen. En kinderen deelen immers altijd in bet wel en wee van hun moeder! Aan een kleine honderd stedelijke vereenigingen. die daar voor in aanmerking kwamen, richtte het be stuur van de V. V. V. een oproep om mede werking tot het brengen van een serenade aan het bestuur der 3-October-Vereeniging op den avond van den dag van bet jubi leum.' De vergadering daartoe word gisteravond in het Nutsgebouw gehouden. Een dertigtal vereenigingen hadden reeds haar vertegen woordigers gezonden, de meesten in de per sonen van voorzitter en secretaris. Het is sommigen misschien wat overvallen 7 er zullen er wel meer komen. Aan de bestuurstafel zaten, behalve hel Leisuur van Vreemdelingenverkeer een drie tal hoeren, aan wie het bestuur 'gevraagd -had hen te assisleQren, nl. de heeren Van der Heyden, Steyns en 1 Tdo. Bij afwezigheid van den voorzitter, den heer A. W Frentzen, ogende de vice-voorzitter, de lieer Ch van ali, de bijeenkomst met een welkom en zetle verder h:doel er van uiteen. Het was het bestuur bekend geworden, dat het 3-Octoberbesluur dien dag gelegenheid zou (Keven het geluk te wcnschen en nu meende Vreemdelingenverkeer, dat de beste wijze om dit eenigszins demonstratief te doen, was, hel bestuur een serenade te doen brengen door plaatselijke vereenigingen, liefst zoo talrijk mogelijk. Do datum van den oprichttngsdag valt dit joar op Hemelvaartsdag. Op dien dag zal wet geen vergunning voor een serenade worden gegeven en daarom heeft het be stuur van V. V. V. voeling gehouden met hel bestuur der 3-October-Vcreeh'iging en den datum op Woensdag'vervroegd. Hol bestuur 'zal dan des avonds in ..Den Burcht" bijeenzijn. Daar zal dus de stoet moeten aankomen en een drietal Lden van elke organisatie kan dan de heeren de hand drukken. De aandacht was~cerst op de Stadsgehoorzaal gevallen, doch èn de groote zaal en de Foyer is dien dag bezet. Men Tü°t M dus wel tot een andere gelegenheid hja toevlucht nemen. De historische Burcht 'cent zich trouwens voor zulk een beloo- k'iug uitstekend. De vooravond van den eigenlijken dag, nu deze op een Christelijken feestdag valt. acht men daarvoor ook liet Keest aangewezen. De opstelling zal met loestemming en medewerking van de militaire autoriteiten Ju de Doelenkazerne plaats hebben, een zee.;- geschikt terrein, dat kan* worden afge- oten. Daar kunnen de deelnemers te acht •ur '/.icli opstellen. Het bestuur van V. V V. jtorgl voor fakkels en de commandant jlir. 1 "Hl heeft verdere faciliteiten* toegezegd. bestuur van V. V. V. zal ter tégemoel- mgvan de vele kosten van elke vereeni- gn' meedoef, een bijdrage van f2.50 vragen, wat naar de voorzitter meerit, niet onbillijk is. Hij richt zich nu lot de aanwezige ver tegenwoordigers van diverse Vereenigingen of zij bereid zijn mee te doen, waarloc alle toezegging doen. De heer Bckooy (CJir. Oranje-Vereen.) wil daartoe wel in beginsel besluiten. Hij heeft er liter nog geen voeling met zijn medebe stuurders gehouden. Vermoedelijk zullen deze geen bezwaar maken, maar zij moeien bet toch mee weten. De heer Korteweg, voorzitter van de Neii Irale Middenstandsvereeniging alhier, op perde bezwaar tegen den avond vóór Hemel vaartsdag. Deze wordt als een Zaterdag avond beschouwd, de winkels blijven ge opend en de winkeliers verkoopen dan veel meer als op andere dagen. Waarom kan het niet op Vrijdagavond? De Voorzitter zeide, dat een en ander reeds met het bestuur van de 3-October Vereeniging is besproken. Hij weet niet of daarin nog verandering kan worden ge bracht. Van andere zijde werd. het bezwaar van den heer Korteweg vrij denkbeeldig geacht, maar de heer K., die voeling hield met neringdoenden, zeide, dal dit bezwaar inder daad geldig i3. De vergadering werd nu eenigen lijd ge schorst en in dien tijd werd langs telefoni- schen weg met het bestuur der 3-October- Vereeniging geconfereerd en daarna mede gedeeld, dat dit de verandering wel mo gelijk acht. De weg wordt nu eveneens in beginsel vastgesteld Doelenkazerne, Varkenmarkt, Koordeinde. Prinsessekadc, Haarlemmer straat, Pelikaanstraat. Hooigracht. Water- steeg. Hoogewoerd, Breeslraat, Burchtsteeg naar Den Burcht. Mocht alsnog de Gehoor zaal beschikbaar komen, dan zal de route iels anders moeten loopen. De Vereenigingen zullen in alphabeüsche volgorde worden opgesteld. Gevraagd, welke muziekverenigingen wilden meedoen, gaven zich op: Leidsch j Muziekkorps, Tielernan Dros, Werkmans Wilskracht. Thalia, Perosi, De Post en lo- lyhymnia. Er werd door de bestuurders der meeste vereenigingen vrijdom voor de storting van 12.50 verlangd, waarlegen het bestuur geen bezwaar bad. I De Voorzitter deelde nog mede, dat het in I bet voornemen ligt aan het bestuur der 3- öctober-Verceniging op „Den Burcht" een oorkonde aan te-bieden, bevattende van elke vereeniging die meedoet drie namen. Gaarne zal hel bestuur daarom vóór 10 dezer schriftelijk deze namen ontvangen aan het adres van den heer Rollandet, Bank- Associalie Breeslraat Gl, waar vereenigin gen, die hier niet tegenwoordig zijn en toch mee willen doen, zich voor dien datum ook nog kunnen aanmelden. Ilierna werd met dankzegging voor de aanwezigheid gesloten, nadat eerst de heer Korteweg namens den neringdoenden mid denstand het bestuur nog bad bedankt voor de ter hunner wille gemaakte verandering. Gaarne wekken wij de Leidsche vereeni gingen, die gisteren niet vertegenwoordigd op. om zich en dan liefst zoo spoedig mo gelijk aan genoemd adres op te geven. Moe grooter de stoet, hoe mooieer. Rijnland. - Door dijkgraaf en hoogheemraden van Rijnland is aan de vereenigde vergadering van dat hoogheemraadschap aangeboden de rekening en verantwoording van Rijnland over 1925. Zij bedraagt in ontvangst f 623.105 29. in uitgaaf f505 180 18, slui tende alzoo met een batig saldo van fJ17.625.31. De kosten van openbare werken beliepen f 328.315.80, van huishoudelijk besluor .f 87.014.72, de inkomsten van omslagen der landerijen in Rijnland hedr. 1311.335.40. De behandeling der rekening tot vaststel ling zal plaats hebben in eene openbare ver gadering op Woensdag 2 Juni a s. in het ge- meenlelandshuis van Rijnland. De Leidsche Zweminrichting. Door de goede zorgen van den dienst van gemeentewerken is de Leidsche Zwem inrichting bij den Hooge-Rijndijk keurig op geknapt. Behalve de kleedkamertjes, die oen vol gende keer eens een beurt krijgen, is bijna de geheele inrichting frisch in de verf ge zet. De diepe bassins zijn geheel uitgebag gerd evenals de ondiepe bassins, welke bo vendien van schoon zand voorzien zijn. De schotten, welke de afscheiding vorm den lusschen de bassins en hel kanaal, zijn geheel vernieuwd en zullen nu, beter dan verleden jaar, liet drijvende vuil uit hel ka naal kunnen tegenhouden. Bovendien zal met een treknet al, wat zich nog aan oiige- rechtigs in het waler bevindt,'vlug en goed verwijderd kunnen worden. Wijzen wij er ten slotte nog op, dat ook de springtoren nu ingericht is volgen* de laatste eischen. De Leidsche Postzegelbeurs. Het zal builen de belanghebbenden zelf slechts aan wéinigen bekend zijn, dat ook in onze gemeentereen Postzegelbeurs is ge vestigd. En toch is dit zoo. Zij gaat uit van de Vereeniging van Poslzegelbeurzen in Nederland en heeU ten doel om jong en oud, maar vooral den jongeren rnet raad en daad bii te staan bij het verzamelen vaM zegels en hen te waarschuwen tegen ver- valschingert en deze te doen kennen. Bo vendien bevordert zij en vandaar den naam Beurs het ruilen van en den eer lijken handel in zegel9. De Leidsche Beurs, die Dinsdags van G7 en van 79 uur in -een der lokalen van het Nutsgebouw, ingang Langebrug, wordt ge houden, slaat onder leiding van den heer Mex. B. Benver, algemeen secretaris van de Vereeniging te 's-Gravenhage, terwijl als commissarissen optreden de heeren P. M. Fnzerink, H. Limlha en J. J. Swan. Dooreen genomen wordt de Beurs weke lijks door een 75-tal jongens en meisjes bezocht, meermalen onder leiding van hun onderwijzerfes). Ook komen er nogal veel ouderen. De heer Benver organiseert cursussen om de jongelui en ook wel de ouderen op de hoogte te brengen met de kunst van het postzegel verzamelen en op de opvoedkun dige waarde er van te wijzen, enz. Danrtoe uitgennodigd, brachten wij gister avond een bezoek aan de Beurs, waar toen een groot aantal jongens en eenïge ouderen in volle actie waren Geschaard om tafels, dre vol met zegels lagen, dreven de bezoe kers blijkbaar nog al handel en waren druk aan het ruilen. De commissarissen hielden een oogje in het zeil en de alge meene leider kwam er bij te pas als er du- bieuse gevallen waren en inlichtingen over over bijzondere postzegels werden gevraagd. Ter dekking van de kosten is de entrée voor kinderen 5 cent en voor oudoren 10 cent. „Jernël". De conferentie in het gebouw „Jeruël", Middelslegrachl, is gisteren aangevangen. Des morgens te halfelf had er in de verga derzaal een, gezien het uur van den dag, tamelijk goed bezochte bidstond plaats. Bij <Je middagbijeenkomst was echter de zaal bijna gevuld, terwijl de avondbijeenkomst zoo'n geweldige toeloop had, dat de straat deuren geopend bleven, en menigeen zich daar met- een staanplaats tevreden stelde. Als sprekers traden op de heeren J. Snoeks van Haarlem, De Vries van Texel. J. Se- rensma van Amsterdam. Hildering van Amsterdam en J. Verweij van Zwolle, die beurtelings de schare toespraken. De onder- werpeh des middags stonden-alle in ver band tot „De blijdschap der eenheid die ge smaakt zou worden, indien de geloovigen ophielden met elkander te bestrijden, te be lasteren en verdacht te maken, en in ver draagzaamheid en eenvoud zouden leven met elkander". Dit te bevorderen werd allen aanbevolen. Des avonds luidde het onder werp: „Wat Gods liefde deed voor de we reld". De toespraken werden afgewisseld door zang van het koor en een dubbel- kwarlet. Waar de toeloop zoo enorm was, verwacht men heden- en morgenmiddag en -avond een nog groolere schare, aangezien dan het bekende Haarlemsche zangkoor ..Eben Jlaëzer" zich zal doen hooren, welk koor op het perron van d* H. S. M. te halfacht zal verwelkomd worden. Aanbesteding. •Door Commissarissen der Stedelijke Fa brieken van Gas en Electriciteit werd gister middag len kantore der Fabrieken aanbe steed: Het grond- en heiwerk van 144 M. beton nen walrnuur en 40 M. dubbel toevoerkanaal met filterputlen en het uitdiepen van de Maresingelgraoht langs genoemden walrnuur. Ingeschreven werd door Th. Blijleven Az. te Made (N. B.) voor f31.340 F. G. en C. P. van Balen, te Oudenrijn (Ulr.) voor f31.148; J. W. Verheul, te Rotterdam voor f 29.000; E. van Luiing, te Woubrugge voor f29.750; W. Smallegang, te Haarlem (N. H.) voor f 27.200, en P. H. Meyer en A. J. de Laler te Leiden voor f 26.975. Bestemd is voor den Indischcn dienst ir. A. Klein, ingenieur 3de kl. bij den Wa terstaat en 's Lands B. O. W. alhier. De heer J. Wessel alhier is te Utrecht geslaagd voor het examen Dullsche Handels correspondentie, afgenomen door de Ned. Vereeniging tot bevordering der Handels- weienschappen. Heden is plotseling overleden de ruim 70-jarige J. Bos, rijwielbewaarder aan het postkantoor alhier. Met Bos is een bekend persoon uit het dagelijksche leven heenge gaan. Slechts weinigen genieten zulk een a'geheele populariteit als Bos, dien iedereen kende, zooals hij daar zat. rustig op zijn vouwstoel lie naast de deur, met zijn kleine, doch pientere oogjes gericht op de fietsen, die legen een vérgoeding van enkele centen aan zijn hoede waren toevertrouwd. Nijdig kon hij zich maken op hen, die bun rijwielen niet bij hem in bewaring ga ven en deze onbeheerd lieten slaan. Wij herinneren ons een geval, dat een dezer fietsen was gestolen en hoe Bos den armen bestolene nog de huid vol schold, omdat hij zoo schriel was zijn karretje niet voor 3 centen aan hèm toe. te vertrouwen.... En nu is Ros van ons henen't Zal vreemd zijn pon ander in zijn plaats te zien aangesteld. Onder verwijzing naar de desbetref fende advertentie in dit Blad, deelen wij mede, dat Zaterdag 15 Mei a s. de Leidsche Reddingsbrigade in den Foyer van de Stads- zaat een feestavond heeft georganiseerd, waarvan het batig saldo ten goede zal ko men aan 't materiaal der brigadd, dat drin gend vernieuwing en uitbreiding behoeft; het laatste mede dankzij de welwillendheid van eenige onbekende „heeren", die liever het materiaal „in eigen exploitatie" nemen 1 Zonder op het programma al te veel te willen vooruitloopen, mogen wij toch gerust te mogen zeggen, dat de avond er een be looft le worden van groot „vermaek ende jolijt". De a.s. tentoonstelling der Leidsche Geitenfokkersvereeniging mag zich verheu gen in veler belangstelling. Reeds ontving het bestuur toezegging van een medaille van de volgend* heeren: jhr. mr. dr. N. C. de Gijselaar, Akkerman, J. M. v. d. Moolen, H. D. Sierag, L v. d. Berg. Jeugdgroep van dierenbescherming en J. Slootweg. De heer Ch. v. Spall schonk een geldprijs. De Directeur van het Postkantoor al hier brengt ter kennis, dal, in verband met de slaking in Engeland, de gelegenheid is geopend tot het verzendon van correspon dentie uitsluitend voor Groot-Brilannië cn terland, per extra vliegtuig vanuit Roller- damW aalhaven. Voor deze verzending geschiedt de laatste buslichting aan het hoofdkantoor te 2.40 *8 nachts. De stukken zijn onderworpen aan het ge wone luchtrecht. Gistermorgen te half twaalf kwamen op den Rijnsburgerweg een brandstoffen- auto van den bandelaar B. alhier en een tweewielige wagen, waarvoor een paard was gespannen bestuurd door W. J. O., met elkaar in bolsing, tengevolge waarvan aan laatstgenoemd voertuig een schade van circa f 10 werd toegebracht. Gistermiddag half drie had op de Oude- Vest een aanrijding plaats lusschen een motorrijwiel, bestuurd door den 18-jarigen monteur de B. alhier en een vrachtauto. De oorzaak was, dal de auto plotseling met „vol gas'* achteruitreed, zonder deze bedoe ling eerst door signalen aan de B. kenbaar te maken. Hel motorrijwiel werd deerlijk ge havend. Hedenmorgen is de ge me en te-ambte naar S., die Zaterdag j.l werd aangehouden in verband met frauduleuze administratie, naar Den Haag overgebracht. Opgave van personen, die zich te Leiden hebben gevestigd. A Th. M. van Dijk, dienstbode, Zoeler- woudsclie Singel 41 a J. C. v. d. Linden v. Straten, Seringenstr. 6a C. J. M. den Eisen, dienstbode, Hooigracht 58 J. v. d Spek en fam., veehouder, Zoelerw. Singel 48 P. S. L. van Brero. arts, Ocgst- geesterfaan 29 C. IJ. Vervloet, Mariën- poclstr 1 a C. G. P. P. de Bruijn en fam. koopman, Acaciastr, 29 J Warnaar, dienstbode, Wasstiaat 33 A Helm en fam retoucheur d& Coslaslr. 18 A. H Stadlander—Djeveen. Dahliastr 5 a E. Lampmann, pianostemmer. Botermarkt 28 II. A v. d Lande, dienstbod*. Haarl.str. 213 T' J Hoogerbrugge. W Rozenstr. 64 A. IVr Tresoor, winkeljuffr.. Te Binnen- vestgr. 15 A Meijer, los werkman, Prinsenstr. 94 W. F. da Graaf, broodbak ker, Meidoornslr. 4-9 J. Scbonevcld, on derwijzer, de Genestehlr. 52 N C. M. Oudshoorn, ITooigr. 21 A. van 't Ver laat, verpleegster, Acad. Ziekenhuis A. Bosma, verpleegster, Acad. Ziekenhuis J. P. A. Arts, kok, Hansenstr. 51 C. A Mechelse, graveur, Leuvenslr. 47 G. II. van Keulen, chauffeur. Scringemlr. 22 a A. Sloos, Pasteurstr. 42 G. Olderiks, mah. houtbewBilitonstr. la J. Roo- denburg en fam vertegenwoordiger, Haarl - straat 112 M. Vonk en fam. L. Agnieten- straat 9 W. M. A. M. v d. Lugt, Vreewijk straat 4 C. Zeilen en fam.. v Speijkstr. 4 P. A Karthaus, Boisotkade 9 E. Hen tenaar, Kanaalstr. 9 A. van Beek, dienstbode, Warmonderwcg 49 L. M. A. Borgrink, Acad Ziekenhuis O. I\ F. Im- mink én fam., luit. ter Zee. le klGrocn- hovenslr. 6 A. Gehrig, dienstbode, Serin genstr. 22 a. I Opgave van personen, die uit Leiden zijn vertrokken. P. A. Wernink, Wassenaar, Kerkdam. A. H. Ph. Ballot, Den Haag, Vos in Tuinstr. 2. H. v. d. Worp, ITnttem, Waazichl 61 P. J. Molenkamp. Oegstgees!, Wijlen- bachweg 1. A. W. J. v. der Pluijm, Rot terdam, Leliestr. 2. IJ. Rodenhuis, Voor schoten, Hotel Deurlo. G. J. Rosier, Lisse, Heerenweg 266. H. C. Hienkens, Oegst- geest, de Kempenaerslr. 67. A. v. der Knijff, vr., O. Wetering A 93. C. Fr. Smit, Oegstgeest, de Kempenaerslr 32. G. Bronmeijer, Delft, Weslerstraal 70. II. v. d. Dol, Oegstgeest, H. Morschweg 77. D. Kruissink. Heemslede. Binnenweg 108. Jacob Schots, Krommenie, Zuiderhoofd- slraat 54a. G. A. A. v. d. Bent. Utrecht, v. Speijkstr. 4 Th. M. A. Bergsma. vr.. Leideidorp, Achthovenscbe weg 2. M. A. Simonis, idem, idem. C. E. Len (-Simons, Alphen a. d. R., SL Josephgestichl. H. D. Waterloo, Nijmegen, Hei weg 125. Th. Ph. C. de Winter, Den Haag, Spui 118a n. Smaling, vr., Kockengen, bij W. Smaling c-, C. Chr. van Staaden, Den TIaag. Rem- BINNENLAND. Zitting der Tweede Kamer. De subcommissie uit de Commissie voot de Economische Politiek, die zal hebben na te gaan, welke maatregelen in het belang der alg. welvaart knnnen en moeten worden genomen, is geïnstalleerd. Ernstige brand le Rotterdam. Groote schade. BUITENLAND. I Weinig verandering in de Engelsche staking. Saklatvala op borgstelling in vrijheid gesteld. De Belgische minister van financiën over den toestand daar te lande. braudslr. 321. M. II. Bootsgezel, vt., Oegstgeest. „Endogeest". H. J. Baak, vr Iiazerswoude, Groenendijk bij Wesseling M. Colien, Den Haag, Celebesstr. 73. A. P. J v. d Linden, Alphen a. d. R., Pr Ilcn- driksir. 121. M A. Schouten, Den Haag, j Irisplein 56. J. C.h. S. Mok, Den Haag, J. Moëtswijckerstr. 90 L. Verhoeven, Oegst- geeSl, Ilgarl.trekvaart 7. G. Wanninkhof, Den Haag. Iepenplein 175. C. van Schie, Ileleren, Driel B. 107. A. H. C L. Rink. vr., Nijmegen, Groesbeeksche weg 104. A. Kwesiroo, Rijnsburg, Smidsteeg 7. K. J. C. Beekman, vr., Oegstgeest, Pension „Gru- nerie". A. Schumacher, vr., Den Haag, Lindestr. 50. W, Schreur, Ovorvcen, Pin - nenpal C L. Tielenius Kruijlhoff, Den Ilaag. Malakkastr. 115 A de Mooij, vt.. Rijnshurg, Koeslr. 33 F. C. Leesiouwer, vr., Helder. Verf. Jonkersir. 43 C A. v Dorp, vr., Vcur, Veursche slraalweg 26 A. Sipkema, Den Haag, Noordpolderkade 2-1(5. A. v. d. Meer, vr., Utrecht, Calhrijne- singel 52. C W. Franken Rolterdam, N. Binnenweg 391. W. J. Leertouwer, Ede (G.), Veenderweg 0 AA Luijendijk, Oegstgeest, Regentessetaan 21 M. de Korte. Rotterdam, W. Pyrmontlann 6 R. v. Oosterhout, vr., Den Haag, Wassenaar- scheweg 4. H Holbmeijer, Goes, Oost singel -Li. J. Parmcntier. Hillegom, Leid sche straatweg 68 Wed. Reinke-Veere, Lisse, hij v. Werkhoven-Engelenbrüg. J. v. d. Blom, Voorscholen. Leidsche weg 161. GEBORENWillem, Z. v A. de Wage naar en A. Kikkert. Wllhelmina Anna, D v. L T. v. der Laken en A. Zirkzee Maurit-s Calixkie Francs. Johs-, Z. w M. C. F. J. Cosijn en H E. C Oblensehlagcr. Hubertus Jacobus, Z. v. J. P. van Kem pen en C. P. Bizot. Johanna, D. v. F.- van Kan cn E. Meijers. Jan, Z. v. W. Dnsoswa en M. W. Plu. Maria Cat-hari- na, D. v. J. S. Timmermans en M. C'rama. Jacobus Gijsbertus, Z v. J Azier en J v. cl. Laan Hendrik, Z. v. N. v. Hooi donk en J M. C. Stouten. Johannes, Z. v. J. Marijt en A Tuinhof de Moed. Jacobus, Z v. W. C v. d. Wilk en J. Quesfcroo. Johanna Wilhelmina, D. v. K. Wassenaar en J. Trouwee. Lodewijk Theodorus, Z. v. L. F. Raar cd J. J. v. Rijnswou. Maria Johanna, D. v. J. Ver burg en I>. Kik. Cornelia Gerarda, I). v. D. Krel en C. G Keij. Johanna C'a- tharina, I>. v J. P. Ziegelaar en J. C. Groenendijk Elizabeth, D. v. P. G. v. dor Geer en E Maas. Gerrit. Z v. A v. Schoon der woerd den Bezemer en G. Hoog kamer. Maria Trynbje, D. v. A. Elker- bout en H. Roelfs. Cornells Antonie. Z. v. H. Disseveld en H Goedhardi Cor nelia Petvonella, D v. S. P v. Kins en G C. A. Hofdijk. Anfje, D v. H Boom en E Azier. Catharioa, D. v. J. Beek man en F. Wassenaar Willem. Z v. W. C. Voorzaat en A. v d. Mee. Aleida Ot- tharina, D. v. P. Grin en A Peetoom. Maria, D. v. J. sSegijn en S. M. J. Lat*r veer, Hendrikus Johs. Jacs., Z. v. G Verbeek en J. Plan ie. Johannes Gernr- dus, Z. v. W. C. Verhoeven cd M v. Win kel Margarefcha, J> v. W. Rietbergen en J. v. Helden. Johanna Maria. D. w C. W. v. Heel en C. J Zonderop. Adra. Maria Thera., D. v A. P A Bamhoom en M. G. Gybels. Pctronella Hcnda. Ma ria, D. v. P. W v. Hartevelt en H. M. v. d. Linden. Franrrntje, P. v. J M v. Maanen en C. J. Slootweg. Cornelia Adra Caro'.ina, D v J W. L Gerne en A v. d. Voort. Hemlriku?. Z. v. P Oer. ritsen en S. Gressie. Wilhelmina, D. v. J. de Wit en A Bolstier. Johnnn*?. Z. v. J .J. A". Bchellekens en J. Zaatkamp. Pieternella, D. v. T. Nieboer en J. C_Kra- Francisous Oerardus, Z. v. r. u. Schlagwcïn en J. E v. <L Zeeuw.

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 1