KOOPT SPATSJES Werkmeisje „Nut en Vermaak" CARNAVALSFEEST Groot Winkelhuis No. 20218. LEIDSCH DAGBLAD, Dinsdag 9 Februari Derde Blad. Anno 1926. UIT DE RIJNSTREEK.. SPORT. 10 pond Jac. Oostendorp, N.V. Banketfabriek „OE Bij" Bouwmanswoning, Te bevr.H. WALENKAMP, Haarl.skaal hoek Prinsessekade. M. DE TOMBE, Oude Singel 132. Lecons do Conversation Mme R. LAMP, Breesir. 67 Een Piano-takel, Bodegraven. De tijd der "uitvoeringen is nu blijkbaar aangebroken. Voor alle mo gelijke vergaderingen en uitvoeringen leest ir.en aankondigingen. Waarom dal nu alle maal tegelijk moet komen, begrijpen we echter niet, het is toch duidelijk dat alle partijen onder den overvloed van het goede •lijden moeten. Dat was ook duidelijk merk baar bij de uitvoering der zangvereeniging „Zanglust" in liet Zuid-Hollandsch Koffie huis. Hoewel deze vereeniging tocli een goeden naam heeft en op lieel wat con coursen eerste prijzen tot zelfs in de hoog ste afdcelingen verwierf, was toch de be langstelling voor de ééne uitvoering die in een heel jaar gegeven Wordt, niet bevredi gend. Daarvoor moest toch de zaal te klein zijn Niettemin hebben de zanger3 hun uiterste best gedaan. De verschillende num mers werden bijzonder goed uitgevoerd. Den leider, den heer de Beun komt veel lof toe. De verschillende sopraansoli van mej. van Ingcn, waaronder „het dochtertje van den juwelier", voldeden uitmuntend. Een tweetal afzonderlijke mannen- en vrouwenkoren trokken de aandacht. Een uitstekende pianobegeleiding werd gegeven door een broer van den directeur. Bij afwe zigheid van den eersten voorzitter den heer' Beyen werd de vergadering door den tweeden voorz., den heer v. d. Plaat geopend en door den heer v. d. Most met een toe passelijk spcechje gesloten. Een gezellig bal besloot den avond. Uit goede bron vernamen wij dat de waterleidingmaatschappij voornemens is aan alle aansluitingen in particuliere ge bouwen een watermeter aan te brengen om zoodoende liet verbruik te controleeren Men vermoedt blijkbaar, dat er door som migen teveel water naar verhouding van het betaalde bedrag wordt gebruikt. We herinneren er aan dat het tarief der water leiding verband houdt met dc grootte van liet huis van den aangeslotene en niet met hel aantal meters, dat verbruikt wordt, doek. vernamen nu dat het niet in de be doeling ligt om dit tot nu toe gevolgde tarief te wijzigen, doch eenvoudig groolere verbruikers meer te laten betalen. Doch gebruikt men minder water dan de grootte der woning doet vermoeden, dan betaalt men daarvoor niet minder. Voor den aan geslotene kan er dus nimmer voordeel uit voortvloeien, naar onze inlichtingen luiden. Echter zou het mogelijk zijn dat men ver plicht 'werd om het bedrag der melcrhuur van f 3 per jaar te betalen. Op de Noordzijde reed een vrachtauto door het uitwijken voor een paar groote woonwagens in de sloot langs den weg. Een drietal kinderen dat achterop was gaan hangen, ging mee in het water, doch kwam gelukkig met een nat pak vrij. De auto kon pas den volgenden dag op het droge worden geheschen. De heer van Bunningen l^ecft voor zijp.pulodienst Bodegraven-Alpbeq-Gouda een tweede groote Dion-Boulon-bus aange- scliaft. ongeveer gelijk aan den vorige, doch iels ruimer ingericht. Dil is nu dc zesde bus die voor dezen dienst rijdt. Hazerswoude. Dc offervaardigheid voor de slachtoffers van den Watersnood is in onze gemeente weer belangrijk ge bleken. De collectes hebben opgebracht op bet Dorp in de R.-K. kerk f 400. in de Geref. Kerk f 335,50 en in dc Ned.-Herv Kerk bijna f 500. In de R.-K. kerk aan den Rijn dijk „Het Zwaantje" f 000, doch het bedrag, dat in de R.-K. kerk in den Groenendijk .voor dit doel werd ingezameld kwamen we niet te weten, maar lean veilig ook wel op f 400 worden geschat. De firma Van Nelle Ic Rotterdam liccft in het sportcafé van den heer C. Natzijl alhier een filmvoorstelling gegeven, die veel belangstelling heeft getrokken De kinderen werden des namiddags in de gelegenheid ge steld de voorstelling bij te wonen. Een col lecte, ten voordeelc van zieken en zwakken *n de gemeente heeft f 13.37 opgebracht. Leimuiden. In het laatst van de vorige week is de boekhoudcursus. uitgaande van bet Haagsch Instituut voor Handelsopleiding geëindigd. Door den leider, den hec-r II M. Verhuist uit Leiden, werden in tegenwoor digheid van eenige belangstellenden de verworven diploma's uitgereikt. De leider bracht eenige woorden van dank uit aan het gemeentebestuur voor de welwillende wijze waarop bet schoolgebouw in bruikleen was afgestaan. s Een diploma landbouwboekhouden werd Uitgereikt aan: mej. G. W. Kop. mej J W. Van Leeuwen, aan de beeren K. Stigter Jr., G. v. d. Snoek, J. de Rijk. J. Straathof W. Vonk, C. v. d. Akker, P. Kroon, II. Treur. J. Meyer en J. RoesL Een diploma enkel boekhouden aan L C. van Poelgeest. W. Kicbert, C. A. Schild II van Rijn, H. P. Munsterman. II. Straathof G. Beuk, F. van Heijningcn, G. A M Snee- boer. Aan 4 cursisten werd geen diploma uitgereikt. Sedert de vorige opgave vestigde zich bier: J. Broer en gezin uit Ter-Aar; Joha. v. d. Heuvel uit Utrecht; Hendrika de Ron uit Haarlemmermeer C. W. A. Buikx, uit Haarlemmermeer J. G. Vermalen uit Yin- keveen J. G. v. d. Vlugt en gezin uit Ter- Aar Anna Helena Eldonk uit Rotterdam. Vertrokken: Dorothea Koenzen naar Zoe- tcrwoude A. C. Buikx en gezin naar Noord wijk C. Aartman naar Aalsmeer W. Cl. Droogh en gezin naar Alkemade Johanna Kop naar Alkemade. VOETBAL. De eerste L. V. B.-kampioen? Door Zondag met 21 van U. V. S. 5 te winnen, slaagde Quick Boys 3 er in het kampioenschap van de 4e klasse L. V. B. te winnen. Een fraaie prestatie en de gTOote kans bestaat dat het 3e elftal der Katwijkers ongeslagen blijft. Het zag er in den beginne naar uit dat het een verloren wedstrijd zou worden Zondag. Tot op een kwartier voor het éinde was het nog I0 voor U.V.S. totdat plotseling Pluimgraaf! met 2 keurige doelpunten voor de overwinning zorgde. NorvicmT. H. B.: 32. Ondanks de voorspelling dat Norvicus niet bestand zou zijn tegen de aanvallen van T. H. B. heeft zij op kranige wijze de overwinningenreeks van de Haarlemmers gestuit en haar met een verdiende 32- nederlaag naar huis gezonden. Norvicus speelt het eerst met den zwakken wind mee en gaat direct tot den aanval over. Het blijkt dat de wil om te winnen aan wezig is. Onophoudelijk zwerven de rood- witten voor de Haarlemsche veste, waar echter taai wordt verdedigd. Na on geveer 20 min. doelpunt Wassenaar kalm in den hoek. Norvicus behoudt heb beste van het spel en T. H. B. moet alle zeilen bij zetten om doelpunten tc voorkomen. U Vlak voor de rust speelt v. Beelen den bal naar Exter doch deze blijft staan en de toeloopende mïdvoor zorgt voor den gelijkmaker. Na de thee neemt Norvicus direct het leder ever. Bebelman zet op tijd over naar Wassenaar en een uitbundig gejuich verkondigt dat Norvicus wederom leidt. Fel wordt er gestreden en het spel gaat- snel van doel tot doel. De aanvallen van Norvicus zijn veel gevaarlijker dan van T. H. B. doch verscheidene malen wordt de paal aan den verkeerden kant gemillime terd. Als Hoogendam opdringt geeft nij over aan den vrïjstaanden Bouwmeester, welke naar Wassenaar plaatst die den kee per voor de derde maal met een harden schuiver passeert. Er is dan nog ongeveer een kwartier te spelen en T. H. B. probeert het spel te forc-eeren wat tot resultaat heeft dat scheidsrechter Jonker verscheidene vrije schoppen uitdeelt. De voorhoede van Nor vicus begaat de fout om geheel terug te komen waardoor T.H.B. de laatste vijf mi nuten sterk in den aanval komt. Een voor zet van links volgt en de midvoor verkleint den voorsprong met 'n schitterenden kop bal. De laatste minuten verstrijken onder gToote spanning en als de scheidsrechter inrukken blaast is de stand nog ongewij zigd. Norvicus heeft een zwaar bevochten doch verdiende overwinning behaald. Als uitblinkers noemen wij het backstel met den keeper terwijl bij T.H.B. midvoor cn rechtsbinnen het gevaarlijkst waren. Scheidsrechter Jonker wa6 wel eens slap in zijn optreden. Een Duitse lie firma die voetballers isvert Door een Duitsch blad wordt vermeld, dal in Dusseldorp een firma beslaat, welke haar bemiddeling verleent, om voetbal- vereenigingen aan goede spelers te helpen. Reeds zijn gedrukte offerten uitgezonden, van de volgende strekking: „Wij hebben de eer u hierbij den spe ler X. aan te bieden, die gaarne van ver eeniging wilde veranderen. Wij zouden gaarne zien, dat uwe beslissing ons per ommegaande bereikte, daar wij reeds met een andere club in onderhandeling zijn." De Wesl-Duïlsche Voetbalbond heeft de zaak reeds in handen genomen, zoodat ge noemde firma wel spoedig haar werkzaam heden althans in hel openbaar zal moeten sfaken. Alphen Lugdunum D V. C. Hillinen V D S. Bodegraven U V. s. Celerilas Competitie N. V. B. 3e klasse A. doelp. gesp gew. gel. vcrl. v.t. pnt. 10 9 7 9 10 9 7 9 1 44-13 18 1 2 2 1 C 6 1 5 1 7 33—7 2 11—10 25—30 24—37 22—27 14—3G 13—26 3e klasse B. doelp'. Forlüna gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. 10 8 2 42—16 18 L. F. G 9 7 1 1 32—12 15 Delft 10 5 2 3 22—15 12 R. V. C. 8 3 2 3 17—27 8 Delfia 10 2 3 5 16—27 7 Leonidas 8 2 6 11—27 4 Schiedam f) 3 2 9—13 3 Ylaardingen 9 3 6 13—26 3 4e klasse A. doelp. gesp. gew. gel. Verl. v.—t pnl. T. H, B. 10 9 1 37—11 18 Aurora 9 5 1 3 19—11 11 Norvicus 7 4 3 19—22 8 E. H. S. C 3 3 22—13 G H. D. V. 5 2 1 2 7—14 5 P. v. Y. 7 1 6 13—24 2 Dio 8 1 7 10—35 2 Bes. 2e klasse A. doelp. 'gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. s v. v. n 8 7 1 31—9 15 A. D. 0. II 7 5 1 1 28—16 11 V. V. II G 4 1 i 19—23 9 A S. C. II 9 4 5 19—28 8 H V. V. III 10 3 2 5 19—28 8 Olympia II 10 3 2 5 22—36 8 B. M. T. II 12 3 2 7 20—27 8 Quick II 10 2 1 7 24-35 5 Bet. 3e klasse A. doelp. ge%>. gew. gel. verl. v—t. pnt. v. u. c. n 11 7 2 2 44—32 16 li. b. s. in 10 7 3 40—32 14 Alphen II 8 4 2 2 2fr12 10 L. F. c. n 7 2 3 2 13—14 7 n. v. v. iv 10 3 1 6 20—33 7 Concordia I 7 2 5 21—32 4 Lugd. II 9 2 7 21—39 4 KORFBAL. Fluks IIVitesse II: 43. Vitesse verschijnt met 5 dames en 5 heeren. Fluks laat uitvallen. Het eerste begin is voor de Vitesse-reserve's, hoofd zakelijk door beter spel van het midden vak. Na een kwartier neemt Fluks de lei ding door een goed schot van mej. Muse- gaas. (1—0). In de Vitesse-aanval heeft de alleen spelende heer van de dames niet voldoende steun. Toch weet hij uit een door braak gelijk te maken. (11). Na de wisse ling is de Fluks-aanval weer het eerst aan bod, en Hoeks geeft zijn club de leiding (11). Voor de rust ondergaat de stand geen wijziging. Na de rust zijn de rollen omgedraaid en komt Vitesse in de meerderheid. De gelijk maker komt door mej. v. d. Noordaa. (22). Vitesse blijft het meeste van het spel hou den cn v. Zoest geeft met een fraai schot Vitesse de leiding. (32). Het Fluks-mid- denvak kwijt zich nu weer beter van zijn taak en zet den aanval aan het werk. In de Vitesse-verdediging laat een der dames haar tegenpartij vrij spel, waardoor Fluks op gemakkelijke wijze aan den gelijkmaker komt. (33). Nu outspint zich een vinnige strijd om de leiding. Fluks is hierbij het gelukkigst en een doelpunt van mej. Jan sen bezorgt haar de overwinning (43). Vitesse had een gelijk spel verdiend. S. D. 0.—Fluks III: fr-0. In een meer pittig dan mooi gespeeldcn wedstrijd, heeft S.D.O. haar 6e overwinning behaald, ditmaal ten koste van Fluks 3. Om even 2 uur fluit de plaatsvervangende scheidsrechter (de aangewezen scheidsrech ter was zoo vriendelijk niet te verschijnen) beginnen. S.D.O. loopt hard van stapel. Haar mid den is goed op dreef, waardbor de Fluks- aanval weinig te doen krijgt. Als ongeveer een kwartier gespeeld is, wordt de score door dames-handen geopend. (1O). De Fluks-korf wordt dikwijls gevaarlijk be dreigd en de Fluks-verdediging heeft volop werk. Zooals te verwachten is wordt het spoedig 20. Voor de rust komen er geen doelpunten meer. Na de pauze krijgt dc nieuwe S.D.O.-aanval kansen genoeg, maar door onzuiver en overhaast schieten, blij ven de punten uit. Door een ver -schot wordt het 30. Even later scoort een dame, vlak onder den paal, het vierde doelpunt. (4O). De wisseling ife Fluks gunstig. Vooral bet Fluks-midden met v. d. Zanden aan net hoofd, doet goed werk. Fluks werkt hard voor een tegenpunt, doch zonder succes. Kort voor het einde heeft de S.D.O.-aanval nog tweemaal succes, zoodat het einde met 6—6 komt. Stand 2e klasse G. gsp.gew.gel. vrl. pnt. v.-t. gem. Die Haghe 0 1 IC 35-15 1,77 Fluks II 8 6 2 12 27-15 1.50 Emma 9 C 3 12 33-11 1.33 D. O. 9 6 3 1*2 28-14 1.33 H.K.V. II 8 5 3 10 31-17 1.25 Vitesse II 6 1 5 2 13-24 0.30 Fluks III 7 1 6 1 8-40 0.11 H.S.V. II 9 1 8 1 9-40 0.11 ATHLETIEK. Jaarvergadering dei N.A.U.' De reorganisatieplannen aangehouden. Te Utrecht heeft de N.A.U. Zondag haar jaarvergadering gehouden. Volgens „De Cou rant" waren vertegenwoordigd 65 vereen i- gingen en 10 bonden. Na een openingswoord van heer P. W. Scharroo werd liet jaar verslag van den heer Hardeman, dat reeds in ons blad werd vermeld, goedgekeurd. Vervolgens werd l,angdurig in comité-ge neraal gesproken over versterking van 's bonds financiën. Het resultaat was dat aan de vereenigingen zal worden verzocht om een vrijwillige bijdrage binnen een bepaal den termijn. Is hel totaal der toegezegde be dragen onvoldoende, dan zal er een hoofde lijke omslag worden geheven. Direct daarop teekenden verschillende ver eenigingen met de A.V. 1923 en V. en L., die el£ f 50 schonken, voorop, voor flinke bedragen. De begrooling werd lot oen bedrag van f 4450 in ontvangst en uilgaaf vastgesteld. In het nieuwe bestuur werd de heer Wolff niet herkozen. Het is thans samengesteld als volgt: P. W. Scharroo, eerte voorzitter, Amersfoort; W. A. Deenen, 2e voorzitter, Dordrecht; J. M. Hardeman, secretaris-pen ningmeester, Den Haag; H. N. van, Amster dam J. C. Wartena, Zwo!le; F. B. C. D. v. v. Ven, Vcnle; H. Yuyk, Amsterdam; G. F. v. d. Meulen, Groningen; E. H, Huizinga, Cu- lemborg. allen als commissaris. De Technische Commissie, in welke de heeren G. Buff en D. de Vries niet werden herkozen, werd voorloopig als volgt samen gesteld: J. W. Meyer, secretaris, Amsterdam; B. Venraai, Rijswijk; II. A v. d. Mey, Haar lem en C. F. Kellenbaoh, Amsterdam, allen leden. De Reeord-Commissie werd samengesteld uit de heeren. G. F. Kcllenbach, II. A. v. d. Mey, G. J. Buff. VV. Bolk Jr., D. H. J. Hin- driks. De Heer, J. C. Wartena, die evenveel slemmen verkreeg ah: de heer Hindriks, stel de zijn plaats beschikbaar voor dezen laat ste. In plaats van den heer Huizinga, die lid van het bestuur is geworden, werd om deze reden de heer G. Buff benoemd tot lid van de financieele commissie. Over de reorganisatieplannen werd vrij lang gesproken waarna besloten werd dal' de Commissie dé zaak opnieuw en studie zal nemen om dan met een volledig plan te ko ken. Een technische bondsvergadering zal wor den ingesteld. Deze wordt gevormd door de Technische Commissie van de N.A U. en af gevaardigden van de bonden. De voorzitter der T. C. is ambtshalve voorzitter. Van de slarlnummers zal dit jaar niets ko men hoewel het principe wel werd aanvaard. Na hel behandelen der voorstellen deelde de heer Deenen mede, dat de Reorganisatie- commissie de verschillende elroomingen in de N.A.U. niet schijnt te kennen. Daarom verzocht hij voor dit jaar andore leden aan te willen wijzen. Hieraan werd voldaan. De nieuwe commissie zal beslaan uil dc heeren: P. Tolmeyer, E. H. Huizinga, L. T. Verwoord en A. J. G. Slrengholt. Hierna had bespreking van de klas-indee ling der athleten plaats. Met algemeenc 9temmen sprak de vergadering zich eerst voor klasindeeling uit. Met 61 stemmen voor, 12 tegen, 5 blanco sprak de vergadering zich uit voor indeeling aan de hand van de prij zen. Aan de Technische commissie zal het uitwerken worden voorgesteld. De reorganisatie van de nationale kampi oenschappen werd goedgekeurd. De kampi oenschappen zullen den eersten dag in de bonden en den tweeden dag in de finale worden gehouden. De vraag of de finale van de kampioenschappen op één dag dan wel op twee dagen moet worden gesteld, werd met overweldigende meerderheid in den zin van twee dagen beantwoord. Hel bestuur zal zijn aandacht wijden zulks overeenkomstig het verzoek van Blauwwil-A.A.C., A.V.A.C. en A.V. 1923 aan den opzet en de financiering van de training der Nederlandschc Athleten voor de a.s. Olympische Spelen. Wat betreft het startverbod voor buiten- landrsche wedstrijden werd het bestuur ver zocht om met overleg in deze richting werk zaam tc zijn. Aangaande de daadwerkelijke propaganda voor z.g. dual-mcets werd overeengekomen, dat het bestuur zich niet zal binden. Indien mogelijk zullen 2 dagen beschikbaar worden gesteld. Met betrekking tol de interpretatie der re- cordbepalingen werd overeengekomen, dat op bonden wedstrijden geen Ncdcrlandsciie records kunnen worden gemaakt. Van den Beighe te Berlijn. Onze landgenoot Van den Berghe stortte Zaterdag te Berlijn, doch had geen succes. Körnig was beide malen eerste. Hij liep de 60 meter in 7 seconden, de 70 meier in 7.8 seconde. ZEILEN. De intern, zesmeterwedstrijden te Genoa Ook nu weinig succes voor 0 Holland. Gisteren werd te Genua de tweede race van den landenwedstrijd verzeild. Er was alweer weinig wind, zoodat ook ditmaal de Italiaansche zesmeters zegevierden. De ge- détailleerde uitslag is als volgt: 1. Cora III (Italië) 3 u. 35 m. 58 sec.;' 2. Enigma (Italië) 3 u. 41 min, 55 sec.; 3. Bambi XI (Denemarken) 3 u. 54 min. 39 sec.; 4. Prinses Juliana, 4 u. 21 min. 5. Bonzo (Denemarken) 4 u. 23 min. 32 s.f G. Braassemermeer. 4 uur 30 min. 30 sec.; 7. Saenden, 4 uur 31 min. 29 sec.: Nur- dug V (Denemarken) 4 u. 31 min. 35 scc.f Mebi (Italië) 4 u. 32 min. 24 sec. Door de Saenden werd een protest legen de Mebi ingediend. De voorloopige punten telling luidt thans: 1. Italië 18 pnt.; 2. Denemarken 14 pnt.? 3. Nederland 13 pnt. Het „Hbld." meldt nog dat onzo landge- nooten de Italianen zullen uitdagen voor een nieuwen wedstrijd. WIELRENNEN. Het congres van de U. C. L te Parijs. De wereldkampioenschappen te Milaan. Onder zeer veel belangstelling is Zater dag te Parijs het congres van de Union Cvcli9le Internationale gehouden. Een van de voornaamste voorstellen, nl. van Frankrijk om één wereldkampioen schap te houden voor amateurs en profes sionals werd verworpen met 74 tegen 26 6temmen. Vóór stemden Frankrijk, Luxem burg, Argentinië en Tsjeeho-Slowakije. Het voorstel werd door Nederland en Engeland bestreden. Besloten werd dal in liet jaar van de Olympiade eveneens wereldkampioenschap pen in een ander land zullen worden geor ganiseerd. De prijzen voor preds weiden ift Fransche gouden francs als volgt vastgesteld: voor sprint le pr. 1000 francs, achter motoren 1250 francs. De Federatie, welke de wereldkampioen schappen organiseert, kan niet anders dan die renners engageeren. welke officieel zijn aangewezen. In geval van weigering kun nen de renners met drie weken schorsing worden bestraft. Het wereldkampioenschap in 192G zal te Milaan en Turijn worden gehouden van 23 Juli tot 1 Aug. In 1927 worden de we reldkampioenschappen in Duitschland ge houden. De plannen voor het a.t. seizoen. Voorbereidingen van Swift cn Vios. Dc bij de Federatie van Wielervereni gingen in Zuid-Holland aangesloten ver eenigingen zijn reeds aan het werk om hun program voor hel zomerseizoen vast te stellen in Zuid-Holland. Onderlinge wedstrijden als Den Haag Brussel en afstanden als Den HaagAra-, hem worden niet als bizondcre ritten hts< schouwd, omdat daaraan steeds alleen de leden onderling deelnemen. Van de bizondcre nationale ritten, open gesteld voor alle nieuwelingen, amateurs cn veteranen van Nederland, zijn er reeds een zestal vastgesteld. De 's-Gravenhaagsche Wielrenver. Ex celsior organiseert einde Maart haar groo- ten jaarlijkschcn veldrit, in April haar vaardigheidsrit. De 's-Gravenhaagsche Wielervereeniging D. O. S. houdt op Hemelvaartsdag een 80 K.M. vaardigheidsrit, in Juli haar jaar lijkschcn 12 uur-rit en in September als sluiting van het seizoen een nationalen be- Irou wbaarheidsri t De Vereenigingen üollandia. de Kam pioen, Apollo en de Pedaal ridders, V.I .O S. en Swift zijn aan het voorbereidend werk bezig, zoodat de wielersport dil jaar ia Zuid-Holland heel wal belooft BOKSEN. Wedstrijden in Den Haag. De uilslagen van de bokswedstrijden, welke gisteravond voor matige belangstel ling in de groote zaal van den Dierentuin le 's-Gravenhage hebben plaats gehad, lui-t den als volgt: Amateurs. 4 ronden van 2 minuien: Van Nicuwcnburg (Den Haag) wint door knock out in de eerste ronde van Van Klaveren (Rotterdam): Geenen (Rotterdam) wint op punten van v. d. Vlist (Leiden). Beroepsboksers. 10 ronden van 3 minu ten: Piekaar (Den Haag) wint in de tweede ronde van Rook. die knock down was ge weest, «en toen, in de louwen Langende, verliezer werd verklaard. Wcslbrock wint na een slechte partij op punten van Alonzo (Spanje). De Brons (Den Ilaag) wint in de Ode ronde van Plantsoen (Den Haag), die we gens te laag slooten werd gedisqualificeeid. DienerPaolino. Naar gemeld wordt is de match Dicner—i Paolino vastgesteld op 12 Februari a.s. mooie Goudrenetien f 1.50. Beukelaer Exquis f 1 1 Op.doos koordeinde 33. 7554a Noordwijk Zcc of omgeving te huur gevraagd voor familie di~ zich aldaar wil ves'igcn Vi Ia, I andhnis of Vrije Woni"ff. Br. No. 33 Boekh. C. KOOYKER, Leiden. 469 Mevrouw. Bestelt weer ee"s een busje van deze fijne TAFELKOEKJES bij Uwen winkelier? Uw Kinderen verlangen er naar489 gevraagd. Restaurant „Zomerzorg". Aanbieding na 7 uur. 488 I IT UK HAND TE KOOP: Een zeer gunstig gelegen met ru m 30 Hectare uitste kend Weiland (kleigrond), onder de gcm. Voorschoten, nabij 't Haagschc Schouw in de onmiddellijke nabijheid tram halte den Haag—Leiden. Aanvaarding naar verkiezing Te bevr. bij C. v. DOliP, Valkenburgsche weg 3, Voor schoten. 487 De aangevraagde Introductiekaarten moeten worden afgehaald Donderdagavond v u 810 nar Apothckersdijk 20. De ingang voor Ciccostnincerden is de Hoofd-Ingang cn voor Toeschouwers de ingang aan de zijde van de Vrouwensteeg. (Wijzigiog). Het aanvragen van Lcden- kaarten is Woensdagavond gesloten. Introduces kunnen, voor zoover er nog kaarten beschikbaar zyn, na Woensdag alleen Kaarten bekomen tegen verhoogdeu prijs Aan de Zaal wor Jen in geen geval kaarlei» verkocht. Sorties worden onder geen voorwaarde afgegeven. 474 HET BESTUUR. Te lliiur of tc koop tegen 1 Maart Haarlemmerstraat 237, niet aparte Bovenwoning Gemakkelijke bctalingscond Genegen voor solieden huurder modern te verbouwen. 6563a Offertes par dame dc Nationality. 7582a TE KOOP: 2 en 3 schijf, zoo goed'als nieuw. Adres: Hooglandsche Kerkgracht 42. 7570»

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 9