Garage „Het Centrum" Nieuwstraat 33-35 - Telefoon 355 - Leiden „Flint-Six" „Durant" en „Rugby" Automobielen /-AH5TETO1. Rechtstreeks van Producent tot Consument ROTTERDAMSCHE BANKVEREENIGING AMSTERDAM. 15X1125 2. Geen land waar meer publieke liefdadigheidsfestijnen gehouden worden dan Engeland ANTONIO MAURA, de leider der conservatieven Parijs kan zich op het oogenblik verheugen in een tentoonstelling van luxe-honden. Een Een straattooneel in Brighton, waar talrijke studenten, ten bate van een kinderhospitaal, |n spanje, is, 73 jaar oud, te Madrid overleden. deel der vertroetelde viervoeters in de zaal Wagram. een pushball-wedstrijd hielden. L. C. STEFFELAAR, Sinds enkele dagen ls bij de Rott. Bankver. een machine In gebruik, die het plakken van postzegels overbodig maakt. Automatisch worden de brief- e eze wee jaar eecre ars-penning omslagen enz. voorzien van een stempel, dat In de plaats der postzegels meester van den A. N. W. B. was. treedt en tevens datum en plaatsnaam vermeldt. De Joodsché schilder Pilchowski heeft het portret geschil derd van lord Balfour, dat bestemd Is voor het Joodsche gemeentehuls te Tel-Avlv« De eenige vrouwelijke minister der were! mevrouw Nina Bang, de Deensche (sei minister van onderwijs, in haar Kabini Dom de Gruijter heeft J. B. Schuil's bekende boek „De Katjangs" vour het tooneel bewerkt. Het wordt opgevoerd bij „De Speeldoos Links, de tantes, mevr. Van KerckhovenKling (Foke) en mevr. Van der Poll (Koosje). Rechts: Joh. Kaart in actie als Jochem, de huisknecht. Een December-tafreeltje uit Saint Cloud: eenige dozijnen vrouwelijke deel nemers aan een wintersche cross country. Een pronkjuweel van een typiste is miss Mitchell, een JonkvrouvJ die het „schrijfmachine-record" heeft verbeterd door 8B3 letter! grepen per minuut te tikken, d. 1. 14 per seconde! udolf Valentino, de fameuse film-ster, gekiekt op het station e. Parijs. Helaas blijkt de held van de rolprent In 't meedoogen- ooze daglicht iets van zijn fdllooze filmschoonheid in te boeten. Te Roermond Is een uitvinding gedaan, die in de klompenindustrie een ommekeer zal teweegbrengen; men heeft n.l. een onbreekbare klomp weten te vervaardigen. Het bovenste gedeelte is van zeer licht metaal, terwijl de zool van hout is Links oen oud. rechts een nieuw model.

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 6