HET EERSTE VALUTAHUIS WJ. ELSHOF ZOON I VELOURS DE LAINE f Velours Ottoman Meuliné Fa. D. v. AMERONGEN I COUPONMAGAZIJN „MAISON CHIC" SPORT. Hebt ge het bekende W.E.Z-Schilletje ft Reeds Geproefd f Haarlemmerstraat - Leiden, ••••••••••••«•«•••e Groote keuze Stoffen met rar d in moderne tinten J I^Ianel yoov pyjama's 52 ct., 58 c!., 64 ct. pen meten' Alleen Breestr. hoek Koornbrugst. Telt. 1940 Haarlemmerstraat recht over Pieck 1000 Gulden belooning aan ben die kan bewijzen dat wij gean echte AIDA's SIGAREN verkoopen Aida Para van 8 voor I Aida Kamil van 12 voor a Albadi ii e z I Mvpa i? li Almukhtaa 10 9 I Myra u Let op de adressen wü alleen staan borg voor echtheid Barnes en Kinderhoeden vermeerdering van vakkennis, zonder di rect tot groole uitgaven over te gaan. Een advertentie in dit blad wijst u den weg. Za- ierdagavond3 beslaat gelegenheid in het Gymnastieklokaal der openbare school van halfzeven lot halfnegen boeken of tijdschrif ten te bekomen; zoowel voor jongens en meisjes als voor ouderen. Door de openbare leeszaal en bibliotheek „Reuvens" te Lei den is hier sedert enkele jaren een corres- pondenlschap gevestigd (lidmaatschap min stens f 1 per jaar) en stelt het departement Voorschoten van de Maatschappij lot Nut van het Algemeen eveneens daar, tegen een gering bedrag, boeken beschikbaar. Niemand behoeft zich dus meer te bekla gen. geen lectuur te kunnen bemachtigen, er is voor „elck wal wils". Gemeenteraad. Voorzitter: E. Vernède. Afwezig wethou der C. Eggink en W. A. A. J. Baron Schim- melpenninck v. d. Oye; beiden met kennis geving. Na opening der openbare zitting door den Voorzitter, wordt door den waarn. secreta ris dcnolulen der vorige vergadering voor gelezen en onveranderd vastgesteld. B. en W. stellen den raad voor nu de renlestandaard belangrijk gedaald is en ge tracht is een tweetal loopende geldleenin- gen aangegaan tegen een rente van resp. 5 3/4 pet. en 6 pet. te converteeren in een gcldleening tegen sen lager rentetype. B. en W. zijn er in geslaagd het weduwe en wee- zenfonds van Europcesche Burg. Ambtena ren in Ned.-Indië 's-Gravenhage bereid te vinden het nog resfeerende bedrag van 2 geldlceningen acl f 66.200 te leenen tegen een rente van 4 7/8 pet. Waarbij nog wordt opgemerkt dat het bedrag hetwelk de ge meente moet aflossen voor de leening ad f 19.250, f 1250 grooter is dan hetwelk be grepen i9 in de geldileening ad f 66.200. Im mers f 19.250 -f f 48.200 f 67.450. Dit verschil vindt hierin zijn oorzaak, dat van eerstbedoelde geldileening op 1 Dec. 1926 f 1250 moest worden afgelost. Ten ein de evenwel eenheid le brengen in het tijd stip van aflossing is dit voor de nieuwe lee ning bepaald op 1 Januari. Daarom lossen de Gas en Waterleidingbedrijven in plaats van op 1 Dec 1926 dit bedrag op 1 Januari 1926 af en is dus in mindering nieuwe lee ning. Met algemeenc stemmen wordt tot converteeren besloten en aangegaan een geldleening groot f66.200 pari tegen een rente van 4 7/8 pee. Het plan van aflossing luidt van 19271934 jaarlijks f 3050; van •19351938 f2500; van 1939—1952 f2150 en in f 1953 1 1700. Rente en aflossing moeten gevonden wor den uit de gewone geldmiddelen. Met algemeene stemmen aangenomen. Punt 3 wordt van de agenda afgevoerd. Br zijn nadere inlichtingen ontvangen waar door deze zaak volgens een eenvoudiger en minder kostende wijze is te volvoeren. Op een destijds ontvangen verzoek van de N.V. Het Lantschap Drenthe kunnen B. en W. hun inziens moeilijk ingaan. Het straalvuil wordt hier niet gesorteerd, of met faecaliën gemengd dus kan geen compost worden beschikbaar gesteld De raad ver- éenlgl zich met deze zienswijze. Enkele besluiten comptabiliteit worden genomen nadat de Voorzitter deze posten heeft toegelicht, het betreft een afschrijving en eea af en overschrijving van d^ post voor onvoorziene uilgaven. Begrooting Gasbedrijf. Afd. I Gewoon f76,015 in ontvangsten en uitgaven afd. II kapitaal-ontvangsten f 8602.70, uitgaven f 8432.50. Voordeelig saldo f 170.20. De heer Braggaar vraagt naar de bereke ning der loonen, uil de begrooling is niet op te maken of deze zijn berekend naar een normale werkweek. De Voorzitter antwoord bevestigend. Aldus goedgevonden. Begrooting Water bedrijf. Afd. I Gewoon (13.217 in ontvang sten en uitgaven; afd. II kapitaal ontvang sten f 4-560, kapitaal uitgaven f 4550. De Voorzitter deelt hierbij mede dal iu niet al le ver verwijderde toekomst het een en an der zal moeten gebeuren, daar de capicileit niet meer voldoende zal zijn om alles van water te voorzien. Door den heer Ir. Heede- rik is de zaak in studie genomen en zal hij nader met voorstellen komen op welke wijze op de een of andere manier uitbreiding is te verkrijgen. De heer J. A. Mens wenscht hierbij ter kennis te brengen dat bij een eventueele uitbreiding deze uitbreiding gebaseerd zal zijn voor een toestand van een dertigtal ja-- ren en niet dat na 14 jaar reeds uitbreiding moet komen zooals nu. De Voorzitter deelt mede, dat destijds is opgedragen alles zoo eenvoudig mogelijk te doen. U hebt het niet bijgewoond, maar ik herinner mij nog dat er wel eenige oppositie was, het zou schat- fen kosten, er kwamen niet genoeg aanslui tingen enz. 80 h 90 pet. is thans aangeslo ten en de uitbreiding kan mogelijk wel be slaan in het aanboren van een nieuwe bron of het aanschaffen van een nieuwe ma chine. Spr. is geen voorstander van zoo'n groote uitbreiding dat in 30 of 40 jaar deze niet meer behoeft plaats te hebben. Wij moeten 't kaJ-m aanleggen. Wanneer thans b.v. dag en nacht zou gewerkt worden be staat de mogelijkheid in conflict te komen met dr. v. Eek. Het water is goed, maar moet tij«4 krij gen om te bezinken en bij 'overhaasting zou dr. v. Eek wel een9 kunnen aanloonen dal het water niet zoo best was. De heer J. A. Mens handhaaft zijn wensch. De heer D. Limburg herhaalt de vraag van den heer J. Braggaar thans betreffende het Wa terbedrijf en vraagt of de hufpmachinist na Zondagsarbeid een andere dag vrij krijgt. De Voorzitter is er van overtuigd dat daarmede rekening zal worden gehouden. Zondagsarbeid beslaat niet in een geheele Zondag verrichten van arbeid. Zondags- arbeid wordt eveneens betaald. De heer J. Braggaar merkte nog op dat het loon van den fitter bedraagt f 29.60 per week waardoor hij beneden 't andere perso neel blijft, hoe is dat dan? De Voorzitter wil deze vraag in een volgende vergadering beantwoorden na raadpleging van den gas- en watermee9ler. Deze begrooling wordt evenals de begrooting van het badhuisbe- drijf aldus vastgesteld. Hierna is de beurt aan de gemeentobegrooting. De heer J. Braggaar vraagt inlichtingen over de pen- I sioensgrondslag van een gemeenle-ambte- I naar, daar hij meende dat de post vrije wo- ning ten laste van dat bedrijf kwam en hierdoor de winst zou verminderen. De cij- I fers worden door hem op de begrooling van het gasbedrijf niet aangetroffen. Na breedvoerige inlichtingen van den Voorzitter is deze zaak de heer Braggaar duidelijk, vrije woning telt mede voor de pensioensgrondslag. Bij volgnummer 63 Schoonmaken Raadhuis vraagt de heer J. Braggaar wat gebeuren zal met de beide weduwen die thans alles schoonhouden, wanneer het nieuwe raadhuis klaar zal zijn; hij vreest wanneer dit aan iemand wordt opgedragen dat beide vrouwen dit niet meer zullen doen. De Voorzitter kan thans geen inlichtingen geven, deze zaak is nog niet nader onder de oogen gezien, echter wil hijcl zeggen dat de tegenwoordige mensct®! er geen schade van zullen heb ben. Bij volgnummer 73 vraagt de heer J. Braggaar of de verleeng voor hel stembu reau is vervallen. Deze post is onder een andere staat ondergebracht, aldus de Voor zitter, vereenigd met andere verteringen, of- ficieele ontvangsten enz. Volgnummer 83 en 91 geven een verschil hetgeen ontstaat door bijrekening van klee ding enz. Bovendien is de pensioengrond slag van Hilgersom hooger dan zijn salaris. Oorzaak zijnvroegere standplaats. Bij volgn. 110 Burgerwacht wil de heer Brag gaar geacht worden te hebben tegenge stemd. Volgn. 115 vraagt, de heer J. A. Mens op heffing Huurcommissie, deze f 150 zijn cri- sisuilgaven, een der laatste schakels dae ons nog binden. Hij wenscht deze post van de begrooting te verwijderen. Wij zijn een on derdeel van Leiden, aldus de Voorzitter en hij verwacht wel dat Leiden ook op zal heh- fen. Echter kan hij zoo maar niet beoordee- len of er geen gebruik meer,van wordt ge maakt. De commissie weet wel of er nog veel aanvragen zijn. Hij is er niet voor om zoo maar te zeggen afschaffen, liever wenscht hij in overleg te treden met de huurcommissie te Leiden. Verhoogen uiag men wel. De heer J. A Mens kan zich hier mede vereenigen. De heer J. Braggaar weet wel degelijk personen te noemen die er niet van hebben ondervonden, b.v. onze oud wethouder, de heer v. Kempen, ook deze moest zich vervoegen bij de huurc.onunis- sie daar hij anders op straat was gezet -op stel en sprong en tegen dergelijke praclij ken moet men zich kunnen weeren. Men behoeft bij de huurcommissie niet met een smoesje aan te komen. De heer D. Limburg sluit zich bij het betoog van den heer Brag gaar aan, de preventieve werking is van nog grooter belang. De heer J. J. Dijkman stelt het op prijs indien er inlichtingen worden ingewonnen. De heer J. A. Mens zegt dat de heeren nu juist zitten te pralen alsof de huisbazen maar hebben te commandeeren „je moet je huis uit" maor daar gaan ook weken over heen. De raadsleden Mens en Braggaar dis- cussieeren nog oen poosje over dit punt, in hoofdzaak over het uit huis zetten, wat de heer Braggaar persoonlijk daarvan heeft mogen meemaken. De zaak wordt onder zocht. De heer D. Limburg vraagt bij volgn. 127 hoe de kindertoeslag is geregeld bij de ge meentewerklieden. Bij welk kind vangt dit aan? De Voorzitter antwoordt bij het vierde kind. Vervolgens vraagt hij hoe het staat met de commissie voor de begraafplaats. Een lid dier commissie, de heer A. Verboom is aanwezig en deze antwoordt dat niette genstaande een jaar geleden een onderzoek door den inspecteur der Volksgezondheid is ingesteld en hij een verandering eveneens noodig vond, nog nimmer hiervan iets is vernomen. De commissie kan dus nok niets meedee- len. Bij volgn. 197 Werkverschaffing wenscht de heer D. Limburg in overweging te 'geven rekening te houden met de ge zinsbehoefte in verband met het kindertal. De Voorzitter weet niet of het wensciielijk zal zijn. Hij wil het in overweging brengen bij B. en W. Er is echter verschil. Steun aan uitgetrokken werkloozen is armenzorg. Spr. vindt het onbillijk bij werkverschaffing iemand met eeij grooter gezin mee rte ge ven. Billijk is een redelijk loon le geven bij werkverschaffing. De gemeente moet zich toch niet op een'ander standpunt plaatsen dan de bazen. Bovendien zou het zoo wor den dat de bazen de krachten met groole gezinnen naar de gemeente sturen. Dit on derwerp is zonder overleg niet te bespre ken. De werkeloosheid is nog wel niet ge heel verdwenen maar er zijn niet zooveel werkeloozen als voorheen. Het zal nader onder de oogen worden gezien. De heer J. Taal vraagt voor gemeente- personeel kindertoeslag van af het derde kind zooals bij groote lichamen gebruikelijk en b.v. bij het Rijk Wanneer de Voorzitter de loonen nagaat zijn deze nog niet zoo slechts dit komt voor enkele op f 31 p. week. Indien de loonen opnieuw werden vastge steld zouden deze wel minder zijn, f 24 h f 25 b.v. en dan was uit te maken of kinder toeslag moest worden verleend. De heer J. •Taal handhaaft zijn standpunt maar wil dit voorloopig intrekken, hij zal het nog wel eens ter sprake brengen. Ook is hier gebrek aan arbeiderswoningen en waar het parti culier initiatief ontbreekt, moet de gemeen te niet achterblijven, hij vraagt hierin voor ziening. Er is geen grond te krijgen of duur en een deskundige heeft hen medegedeeld een arbeiderswoning te kunnen maken voor 23 2400 gulden. De Voorzitter deelt mede dat er wel eenige plannen hangende zijn en men zich heeft afgevraagd, kunnen huizen met een wcekhuur van b.v. f4 loon end zijn voor de gemeente, zonder dat dit de gemeente geld kost, en dan lag 't op den weg van de wo ningbouwvereniging. Het is de heer Taal niet te doen om veel menschen te trekken maar waar particulier tekort schiet, moet de gemeente ingrijpen. De begrooting wordt vervolgens vastge steld gewoon in ontvangsten en uitgaven op f 188.414.71* en voor de kapitaaldienst in ontvangsten op f 8552.34 en in uitgaven op f 57.234.34*. Daar niemand bij de rondvraag meer het woord verlangt, sluit de Voorzitter de open bare vergadering. Wassenaar. Ke rkelijk bericht, Ned. Protestantenbond: Zondagmorgen, to halfelf, ds. G. J. Sirks, Rem. pred. te 's-Gra venhage. Zoeterwoude. De beurtschipper J Wes terman van Leiderdorp had gistermiddag de onvoorzichtigheid een in volle vaart zijnde vrachtauto te verlaten. Hij kwam natuurlijk te vallen en brak een zijner armen. Ook zijn aangezicht was deerlijk ontveld. In '1 ge slicht de Goede Herder werd hij voprloopig verbonden. Waarna dokter Persant Snoep liQip verder behandelde. GYMNASTIEK. Het geschil in den Leidechen Turnkring. Een verklaring van bevoegde z ij d e. Naar aanleiding van het royement van „Donar" uit het K. N. G. V. deelt men van zeer bevoegde zijde aan de „Tel." mede, dat dit royement een gevolg was van een schriftelijk verzoek van afle overige ver- eenigingen uit den turnkring Leiden en Om streken. Het is aan ingewijden niet onbekend, dat er tal van jaren, ten gevolge van het af treden van „Donar" en speciaal door het drijven van eenige leden van genoemde ver eniging, in den Leidschen Turnkring on genoegen heerschte, waarvan ten slotte een totale ontwrichting van genoemden kring het gevolg is geweest. Pogingen, door de hoogere leiding van het K. N. G. V. onder nomen, om dezé kwestie ih der minne te regelen, mislukten. Hoofdzakelijk omdat er niemand in de Leidsche turnwereld te vinden was, die in het bestuur van den kring zitting' wilde'nemen, zoolang „Donar" ei* nog lid van was. Toen dan ook, aldus de verklaring, yan allo zijden de royeering van „Donar" gevTaagd werd. heeft het vol ledige bestuur jzan het K. N. G. V. met al gemeene stemman. besloten deze uit te spre ken, ten einde daardoor totale uiteenvalling van den kring, te voorkomén. Men hoop' nu, dat door dezen stap de rust in de Leidsche turn beweging zal weerkeeren. De oneenigheid in het E.N.G.V. Behalve Mevr. van Geuns—Weinberg en de heer Van Dijk, heeft nu ook de voorzitter van de Technische Commissie van het K.N. G.V., de heer R. J. C. Blönr, te kennen ge geven, dat hij hel 't vorige jaar genomen besluit, nog 9lechts één jaar in functie te blijven, handhaaft. De heer Blom zal dus in den vervolge geen deel meer uitmaken'van de technische commissie, waarvan hij circa 20 jaar lid was. VOETEAL. De stemmenverhouding in den N.VJ3. Naar een bevredigende regeling. Naar „De Sportkroniek" mededeelt zijn er onderhandelingen gaande om tot overeen stemming te geraken tusschen de tweede-, derde- en vierdeklassers eenerzijds en de le klasse clubs anderzijds in zake de stem menverhouding in den N.V.B. Door de tweede-, derde- en vierde klassers is een voorstel ontworpen, dat mogelijk belangrijk aan de bezwaren der eerste-klassers tege moet komt De mogelijkheid is dan ook niet uitgesloten, dat de le klassers zich hiermede accoord zullen verklaren, in welk geval het voorstel officieel bij het N. V. B.-bestuur zal worden ingediend en waarna dus bijv. door een schriftelijke stemming de zaak spoedig haar beslag zou kunnen krijgen. Ook in zake de promotie- en degradatie regeling hoopt men tot een voor beide par tijen bevredigende regeling te kunnen ko men. LuxemburgZuid-Nederland. De N.A.C.-spelers De Bruin, Petit en Ter beek, alsmede de M.V.V.-speier Felix heb ben, volgens de „Tel." bedankt voor de keuze in het Zuidelijk elftal. In verband hiermede zijn aangeschreven Seegers (M.V.Vj, om te spelen in plaats van De Bruin, Van Dijk (P.S.V.) in plaats van Petit en Fleuren (B.V.V.) als mid-voor in plaat9 van Terbeek. De Laat (Wilhelmina) en Van Erp (Eindhoven) zijn als reserve aangezocht. Om den Onaihankelijkheidsbeker. RECLAME. De samenstelling elftallen. der Op Zondag 15 November a.s. wordt op het terrein van Sparta te Rotterdam de jaarlijk8che wedstrijd om den Onafhanke lijkheidsbeker gehouden tusschen 't Rotter- damsche elftal en het Bondselftal. Dit laat ste is als volgt door de N.E.C. samenge steld (links naar rechts) Doel: Rambonnet (Be Quick); achter: Tetzner (Be Quick) en Van Haeren (Wil helmina); midden: Groen (Be Quick), Leg ger (Be Quick), Veldkamp (Enschedé); voor: Fröhlich (Enschedé). De Haas (Be Quick), Ter Beek (N.A.O.), Hermans (Noad) en Nagels (Enschedé). Het Rotterdamsehe elftal bestaat uit: Doel: Van den Bergen (Excelsior); achter: Dijke (Feyenoord) en Van Zwieteren (Cparta); midden: Steeman (Sparta), Bul (Feyenoord) en Van Heel (Feyenoord); voor: Beyers (V. O. C.), Formcnooy (Sparta), Pijl (Feyenoord), Bak (Excelsior), Manssen (Excelsior). KORFBAL. Den HaagLeiden. De jaarlijksche ontmoeting om den „,Avondpost"-beker, tusschen Den Haag en. Leiden, zal plaats vinden in de 2e helft van Januari. SCHERMEN. De competitie. Dinsdagavond, aanvangende acht uur, trekt de Leidsche Schérmvereeniging alhier voor de competitie op degen en sabel tegen den Haagschen Schermbond. SCHAATSENRIJDEN. Kampioenswedstrijden. De „IJsbode" meldt dat de kampioen schappen wan de I. E. V. 1925'26 (Inter- nalionaler Eislauf -Vcreinigung) als volgt worden verreden: 2324 Jan 1926: Europeesch kampioen schap hardrijden te Chamonix; 3031 Jan. 1926: Europeesch kampioen schap schoonrijden voor heeren te Davos; 7—8 Febr; 1926: Wereldkampioenschap schoonrijden voor dames te Stockholm; 1314 Fcbr. 1926. Wereldkampioenschap schoonrijden voor hoeren te Berlijn; 1314 Febr. 1926- Wereldkampioenschap paarrijden te Berlijn, 2021 Febr. 1926: Wereldkampioenschap hardrijden te Trondhjem. BILJARTEN. Leidsche Biljartbond. De insc h r ij v i n g e n. Hieronder volgen de inschrijvingen voor de onderlinge competitie van den L. B. B. en tevens het wedstrijd-programma voor No vember (de data worden door de clubs zelf bepaaldX DOS. (Leiden) met 3 vijftallen, De Poff (Leiden-) met 3 vijftallenExcelsior (Liss?ï met 2 vijftallen. R.A.V. (Roelofarendsveeri) met 1 vijftal; Groenendijk ilJazerswoude) met 1 vijftal; Café Veltman (L. Rijndijk) met i 1 vijftal. Waarschijnlijk komt er nog een Per Liter f3.50 - Per Flacon 11.40 5784 enkele club bij, waarvan de toezegging reeds Is ontvangen. Het programma is al9 volgt: le aldeeling: D.O.S. IDe Pool I; Excel-t sior IR.A.V. I. 2e afdeeling: Excelsior li-de Groenendijk;' Dc Pool II—D.O.S. H. 3e afdeeling: D.O.S. IIICalé Veltman De Pool III vrij. DUIVENSPORT. Leidsche Bond van Postdnivenveieenigingen Op voorstel en verzoek van 't bestuur van den Leidschen Bond van Postduiververeeni- gingen zal den 8en, 9en, lOen, 11 en en 12en Nov. a.s. de heer A. A. Marquinie de alom in den lande en in 't buitenland bekende postduiven liefhebber en -kenner uit Sas van Gent alhier vertoeven om de hokken van 34 liefhebbers hier ter stede en in de om geving te bezoeken, keuren en koppelen. Verder zal de bond gedurende de a.s. Kerstdagen een tentoonstelling houden van oude cn jonge postduiven, verdeeld in vlieg en schoonheidsklassen, waaromtrent bin nenkort nadere bijzonderheden zullen wor den bekend gemaakt. PAARDENSPORT. De „Cios van den Hezenberg". Gisteren is door de K. M. S. V. de „Cross van den Hezenberg" gehouden bij Hattem. De uitslag was: 1. Luit. A. y. d. Kroon met „Kronprinz Wilhelm"; 2. luit. v. d. Voort v. Zijp met „Silverpiece"; 3. kapt. v. Santen met „Old Gold"; 4. luit. F de Vries met „Mary Pick- ford"; 6. luit. jhr. Gevaerls met „Master Tom"; 6. luit. v. Nymatten met „Kakker lak". SCHAKEN. Competitie 3de klas district Znid-Holland. Voor de derde klas competitie 1925-1926 in het district Zuid-Holland zijn de volgende wedstrijden in de daarbij genoemde plaatsen en op de daaitoij vermelde data vastgesteld: Derde klasse A: Leiderdorpsche Schaak verenigingLeidsche Schaakclub Philidor, te Leiderdorp 17 November; Leidsch Schaaks genootschap IISchaakclub Voorschoten, tó Leiden 24 Nov.Leidsche Studenten Schaak clubLeiderdorpsche Schaakver., te Leiden 2 Dec.; Leidsche Schaakclub Philidor Leidsch Schaakgenootschap II, lokaal PhilL dor, 4 Januari; Schaakclub Voorschoten Leidsche Studenten Schaakclub, te Voor schoten, 12 Januari; Schaakclub Voorschot tenLeidsche Schaakclub Philidor, te Voor schoten, 2 Febr.; Leidsch Schaakgenootschap IILeiderdorpsche Schaakvereniging, te Leiden, 23 Februari Leiderdorpsche Schaak verenigingSchaakclub Voorschoten, te Leiderdorp, 9 Maart; Leidsche Schaakclub PhilidorLeidsche Studenten Schaakclub, lokaal Philidor, 15 Maart; Leidsch Schaak genootschap IILeidsche Studenten Schaak club, lokaal L. Sch G 20 April. Leidsch Schaakgenootschap. Van den winterwedstrijd vermelden we nog de volgende uitslagen: Groep A: D. P. Karnin verliest legen W. H. v. d. Nat Jr.; W. A. A. v. Otterlo wint v^n F. Niewold. Groep B: G. Bosscha wint beide partijen, van H. G. Hofman; M. Bloem verliest tegen M. J. Dieben. Groep C: W. H. Bosscha verliest tegen IJ. de Jong; D. NoleboomJ. D. v.#Slijpe, afi gebroken partij. Groep D. Ir. J. J. G. v. Hoek wint beide partijen van Ds. C. R. Rijnenberg. Groep E: Hierin speelt nog mede de heer L. Dricssen. Het beste resultaat hebben thans bereikt: In gr. A. W. Demmendal 3 uit 3, W. H, v. d. Nat Jr. 27? uit 3 cn W. A. A. v. Ot terlo 27» uit 3 Gr B: G. Bosscha 4 uit 4, C. Drossaart v. Dusseldorp 3 uit 3 en M. J. Dieben 2 uit 4. Gr. C: C Hins 1 uit 1 en 1 afgebr. partij in winslstelling. Gr. D: G Bol 2 uit 2, G. Schoppen 1V* uil 2 cn Ir. J J G. v. Hoek 4 uit 5. Gr E: P. C. Segaar 2 uit 2. In den zomerwedstrijd won in groep II Kapt. G. Kuyper van A. Tb. Calien en 5Ü groep IV verloor Th. A. *M. Couwenber^ tegen G Schoppen. ïYSftflKSMAHSSTEEG 4 LEADEES 3.75, 4.S0, 5.25, 5.50 p.M. 130-140 cM. breed f 5.50 per Meter, 130 c.M. breed 5778 Het nummer in de Banderol waarborgt de echtheid. 8603a Verder x Jolian v. Oldenbarnevcld, Karei I, Ritmeester, Uiltjes, Velasqncs, Edison, Victor Hngo, IJsala, A. 1). Bank, Spatram, Wali, en niet to vergeten ZITA's van 10 voor 8, 8 voor 7, 6 voor 5 enz. enz. Het heet dat AIDA-SIGAREN alleen verkrijgbaar zijn hij bona-fide Winkeliers echter hij ons ook alleen GOEDKOOP en DROOG en BETER VERZORGD hebben wij door onzen groolen voorraad daartoe gedwongen de prijzen van onze aanmerkelijk VERLAAGD. In Bontvellen het artikel van dit seizoen, ziju wij enorm gesorteerd, tegen extra voordeelige prijzen. 5749 Zendt ons nw oude Vilthoeilen ter ver vorming, gij krijgt ze als nienw terug v. f 1.50 HAARLEMMERSTRAAT 145-147

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 6