HET DEENSCHE ELFTAL, De loss. Tarp, scheidsrechter, Bauwens en Denis. dat rakelings over de lat gaat. Opnieuw krijgt Boer dam den bal. Thans speelt hij naar De Natris, die langs de lijn rent, maar z'n goeden voorzet door keeper Chistiansen ziet onderschept Vervolgens zijn de Denen aan het woord. Hun linksbuiten dringt ontstuimig op langs de lijn en Denis weet al-leen door corner te koppen, onheil te voorkomen. Zuiver komt de bal uit de hoekschop voor het doel, en als Laursen er z'n hoofd onder zet vreest men reeds voor een doelpunt, doch Van der Meulen redt keurig. Direct zijn de' uitste kend spelende gasten echter terug. Thans leidt de snelle Hansen den aanval en ook zijn voorzet is prachtig geplaatst Andermaal kopt Lanrsen in, andermaal houdt het publiek z'n hart vast.maar ook andermaal weet keeper Van der Meulen het gevaar te bezweren. Ha. hoe goed com bineeren die duivelsche roocühemden en hoe groot is hun technische vaardigheid, waar door zij telkens weer het Oranje-doel we ten te belagen! Edoch, hun schoten falen nog al eens, terwijl daarenboven bij ons keeper en backs uitstekend zijn. Ongetwij feld zijn de Hollandse he attaques veel min der talrijk en bovendien veel zwakker, door het gemis aan een sbevdgen ruggesteun, als gevolg van het falen van "Wamsteker op de spilplaats. Het is Buitenweg, die een enkele maal nog eens een kansje waagt, maar hij ondervindt weinig hulp -bij z'n buren en moet, door Jhet uitstekende spel van de Deensche backs, van te grooten afstand schieten om succes te hebben. Zoo krijgt de strijd me<er en meer een eenzijdig karakter. Keer op keer tijgen de Denen ten aanval en het zijn vooral bun buitenspelera, die verwarring brengen in de Hollamdsohe defensie. Een ver schot van midhalf Jensen, precies onder de lat, kan nog op 't nippertje door onzen doeknan wor den gestopt, maar nauwelijks heeft deze

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 12