GROOTE DEKEN-RECLAME TEHUIS P.J.v.d. ZANDEN'S Schoenhandel KWEEKELING Wij OPENEN binnen ENKELE DAGEN onze nieuwe afdeeling BEDDEN, ÜEICEiS en WIEGEN i Honing Zoet Wacht U even met het koopen van Uw DEKENS! UIT DE RIJNSTREEK. SPORT. VARIA. KUNST EN LETTEREN. RADIO-PROGRAMMA SPREEKCEL MET EEN HET BESTAAT NIET JAC. OOSTENDORP Lange Diefsteeg 17 Telef 118S De „Sts. Crt." bevat de statuten van de Pluimvee- en Konijnensport „Lisse «n Omstreken", gevestigd alhier. Noordwijk. Gevonden voorwerpen: 1 armbandje, 1 mouwschortje, 1 kip, 1 broche, 1 ceintuur. 1 beursje met inhoud, 1 sleutel, 1 portemonnaie met inhoud. Inlichtingen over bovenstaande voorwerpen worden aan het politiebureau te Noordwijk-Binnen ver strekt uitsluitend iederen Zaterdag van 121 uur. Bij het alhier gevestigde correspond dents-hap voor arbeidsbemiddeling zijn deze week als werkzoekende ingeschreven 4 per sonen, n.l. 1 broodbakker, 1 timmerman, 1 stucadoor en 1 kantoorbediende. Noordwijk-Binnen. Alhier is gister morgen een rijwiel ontvreemd staande voor een winkel in de Douzastraat. De politie stelt een onderzoek in. erkel. bericht voor Zondag. Ned. Herv. Kerk, voorm. 10 uur en nam. 2 30 uur ds. van Haatten; nam. Doopsbe- diening Noordwijk aan Zee. Kerke 1. bericht voor Zondag, Ned. Herv. Kerk, voorm. 10 uur ds. J. Ver meulen, voorber. H. Avondmaal en nam. 5 uur ds. Klomp van Aarlanderveen. Geref. Kerk. voorm. 10 uur en nam. 5 uur ds. Koers. Noordwijkerhout. Het Oranjefeest in de Zilk is Donderdag uitnemend geslaagd. 's Morgens om 9 uur werden de feestelijk heden geopend en (rok men in groole getale naar het feestterrein. Allerlei wedstrijden, als ringsleken per [iets, tonknuppelen, enz. werden er gehouden. Na den middag was er ringrijderij voor paard en tilbury, waaraan een twintigtal paren deelnamen. ,K°stb"® prijzen waren er voor uitgeloofd, s Avonds van acht tot tien uur was er concert van „Jeanne d'Arc". Wegens het zachte weer worden er nog steeds boonen op de veiling aangevoerd. Voorloopig wordt aan Piet-Gijzenbrug nog tweemaal per week geveild. De meeste aan- voer komt thans uit Voorhout. Rijnsburg. - Op de Dahlia-tcntoonstelUng in het sociëteitsgebouw van de Rolterdam- sche Diergaarde werden de volgende P")zen toegekend: aan den heer P. Heemskerk Johz. alhier een gouden^medaille voor een inzen ding sierkalebassen, een gouden medaille voor een inzending Dahlia's voor verschei denheid van soorten, en een verguld zilve ren medaille voor een groep Dahlias; aan den heer C. Vianen alhier een groote gou den medaille voor een inzending groep Dahlia's en aan de tirma Vianen en van Delft alhier een kleine gouden medaille voor een inzending groep Dahlia's. De tenloonstellingsplannen van de vei ling-ver. „Flora" alhier, ondervinden van alle zijden een gunstige ontvangst en ruime medewerking. Het plan is de tenloonstelilng te doen hou den op 2, 3 en 4 Februari a.s. Teneinde allen trekkers het deelnemen mogelijk te maken, zal naast de andere prijs vragen er ecne worden uilgeschreven voor een inzending vroege en enkele tulpen van zes kistjes. Het bericht in ons nummer van giste ren, omtrent gepleegde iraudes bij „Flora alhier, en niet van onzen gewonen cor respondent afkomstig, blijkt van allen grond ontbloot te zijn. Bij het bestuur van „Flora is van die fraudes hoegenaamd niets be kend. Sassecheim. Kerkelijk bericht Chr.-Ger. Gem., Kerklaan: Zondagmorgen, te tien uur, en 's namiddags, te vijf uur, Leeskcrk. Ned. Prot.-Bond: Zondagmorgen, te half- elf in de zaal van den heer B. Hoogstraten, ds. D. Drijver, van Haarlem. Valkenburg. Kerke I. bericht. Ned.-Herv. Gem.Zondagmorgen, te tien uur, en 'e avonds, te vijf uur (Zondag -18), ds. Hermanides. Voorscholen. Gistermorgen omslreeks halfzes sloeg een paard, gespannen voor een vecrwagen van den veehandelaar H. den H. op hol en rende den Rijndijk op. Door enkele melkers werd het paard gegrepen en tut staan gebracht. In de gehouden vergadering van de af- deeling VoorschotenVeur der Algemeens vereeniging voor Bloembollencultuur, welke hoofdzakelijk was gewijd aan den beschrij vingsbrief, werd met algemeene stemmen besloten: punt 6 ..amendement Hillegom" te steunen; punt 8 het aanbod van Hillegom niet af te wijzen; punt 9 het aanbod van den Bond van Bloembollenhandelaren dank baar te aanvaanien; punt 11 tegen het voor stel van het hoofdbestuur te stemmen, be treffende aankoop „Spaar en Hout Wassenaar. - Bij de gisteren gehouden aanbesteding voor het maken van^grond- rioleerings- en bestratmgswerken met pa- denaanleg op de terreinen van het park „De Drie Papegaaien", werd ingeschreven al. T°Tt P de Geus,' te Looeduinen, voor f 22 888; J. Kruithof, te Voorburg, voor voor f 24.900; J. P. Hiiner, te Wassenaar, voor f 28.900; J. v. Ginderen, te den Haag, voor f 24.900; J. v. Gmderen te den Haag, voor f 99.980; Gebr. Kmjnenburg, Jto l3che- veningen, voor 32.403; W. de Jong, te Alk maar, voor f 33,542; Fa. BEiUegooijen Mostert, te Teteringen voor f 33.972. - De raad dezer gemeente vergadert op. Woensdag 30 September 's-voormiddag. 9% UU1.' Ingekomen stukken en medcdcelingen o a inzake Ziekenauto. 2. Reclame bchool- veld 3. Ontheffingen Bouwverbod. 4. Be noeming Voorzitter en leden Gascommiseie. 5. Benoeming twee leden Burgelijk Armbe stuur (periodieke aftreding van de Heeren Booijakkers en van der Kooij). 0. Benaming van wegen. 7. Wegenplan Persijn. 8 Wip- ging begrooting 1928. 9. Voorl. Vaetstelhng Gemeenterekening 1924. 10. Uitbreiding brandweermatcfiaal. 11. Verbetering en on derhoud Bloemluststraat en Kerkehout. 19. Voorstel van vaste aanstelling bode (de Smit) en teekenaar (Bontenbal), en salaris- regeling bode, teekenaar en controleur Bouw- en Woningtoezicht. Voorstol tot ver koop van gebouwde eigendommen. Aan D. van Strijnenberg, aannemer te 's Gravenbage is opgedragen het maken van grind-, rioleerings- en bestratingswerken op het landgoed de Pauw voor f 12.984. Inwijding van de nieuwe kerk. Gisteravond vond de plechtige plaats van de nieuwgebouwde kerk der Ned- Hervormde Gemeente in het park „De Kie vit" Een groole schare wav samengekomen om 'van deze plechtigheid getuige te zijn. Onder de aanwezigen waren de oud-rarnis- ter dr. De Visser, de predikanten dr. n. Schokking van Den Haag, ds. Tichelman en ds. Den Breems van Schevemngen, ds. Troelstra namens het provinciaal kerkbe stuur, ds. Mansvelt uit Amsterdam, ds. Her manides uit Valkenburg, ds Van Geest uit 's-Gravezande en ds. D. Nauta uit Katwijk. Nadat de godsdienstoefening door den voorganger der gemeente ds. A- H. Donszel- mann op de gebruikelijke wijze was ge opend, sprak deze een r(de mt, waann hi] gewaagde van de groole uitbreiding die in de gemeente plaats had en waardoor een tweede kerkgebouw noodig was. Spr. heette allen welkom, in het bijzonder oud-minister De Visser. De kerkeraad dankt met wsM aan de groote liefde en voortvarendheid, waarmede dr. De Visser de lot-sland-koming van dit kerkgebouw heelt bevorderd Als onderwerp voor zijn rede had sjg- gekozen Ps 26 8: Heere, ik heb hef do woning van uw Hui» en de plaats des taber nakels Uwer eer." Nadat gezongen was Gezang 2 1 beüa dr J Th. de Visser het spreekgestoelte, bpr. wilde beginnen met te zeggen dat hij,toen hij nog hier woonde, aan den lijve de nood zakelijkheid van een kerkgebouw onderron, den heeft. Dit kerkgebouw zal het karakter moeten dragen van een zendingspost te midden van zoovelen, die de schoonheid dei natuur beminnen, maar die de schoonheid van het Evangelie met kennen. Spr. zette vervolgens de beteekenie van het go^ms onder de Nieuw-Testamentische bedeehng U1 Den kerkeraad wenschte yr. geluk, dat thans naast het inwendige huis gods. ook een schoon uitwendig is verrezen Plato zegt in een van zijn werken: Be idee van het goede wordt het best bereikt door de idee het schoone. Dit gebouw van schoone kunst doet ons de waarheid van Plato's woord zien. Spr. wilde hulde brengen aan den prem- dent-kerkvoogd. jfar. Beelaerts van Blok land voor het vele, dat hij m het belang van 'dit kerkgebouw heelt gedaan. Hoe heerlijk zal het zijn zoo eindigde spr als alle godshuizen eens afgebroken kunnen worden en vernietigd, als de nieuwe aaide zal zijn gekomen, waarop geen zonde meer zijn zal, als alles zal opgaan in dezen jubel; Soli Deo Gloria! Vervolgens werd gezonden Gezang 49 0. Daarna voerde het woord ds. G. Mans veld, predikaat te Amsterdam, die sprak als oud-inwoner van Wassenaar. Namens het provinciaal kerkbe-tuur bracht dr. Troelstra de gelukwenschen aan den kerkeraad over. Ds. Tichelman sprak namens den Ring. Nadat ds. Dönszelmann alle sprekers be dankt had voor hun wenschen ,werd de godsdienstoefening op de gebruikelijke wijze gesloten. Zoeterwoude. Kerkelijkberi cNht Ned--Herv. Kerk, Zondagnamiddag, 2 uur, ds. Jacobs, van Hoogmade. Waddingsveen. Gisteravond te 8 uur gaf de heer Spaanderman van Scheveningen voorheen Organist der Groote of St. Jans- kerk te Gouda, een orgelbespeling in de nieuwe Geref. Kerk alhier. Het nieuwe or gel voldoet aan alle eischen, de schoon heid en rijkdom van het instrument kwam goed tot zijn recht onder de handen van dezen bekw"amen musicus. Velen hadden zich ook opgemaakt om hiervan te genieten, zoodat de kerk weer tot in alle hoeken ge vuld WÜ8. Kerkelijk bericht, voor Zon dag. Ned.-Herv. Kerk, voorm 10 uur, lees- dienst nam. half zeven ds. A. H. de Geus. Geref. Kerk, voorm. 10 uur en nam, 6 uur ds. W. Veder. Aan de T. commissie zal verzocht worden de eischen vast te stellen ter verkrijging van een scheidsreohtersdiploma. De bedoe ling is, dat alle jerkende bonden, die een zoodanig diploma wenschen uit te reiken, zich bij afname van een examen zullen houden aan deze eischen. Bij wijze van proef zal op Zaterdag 3 Oc tober in Amsterdam een bijeenkomst van N. K. B.-scheickrechlers worden gehouden, onder leiding van mr. Vliegen en als inlei der de heer K. J. Heijboer. Doel daarvan is tot meer eenheid van opvatting te komen ten opzichte van eenige belangrijke spelre gels. Bij slagen van deze proef zullen ook elders dergelijke bijeenkomsten worden ge houden. Tot het bestuur van den Qhirislelijke Korf- balhond zal een schrijven worden gericht inzake een mogelijk contact tussöhen N. K, B. en Ohr. K. B. De leeftijdsgrens vanadspiranlen wordt op 16 jaar bepaald. Boven dfien leeftijd wordt men administratief niet meer als adispirant aangemerkt. Den scheidsrechters van den N. K. B. zal een kosteloos abonnement op het officieel oogaain Korfbal, worden aangeboden. AÏHLBTIEK. „Donai". Op de Zoodag door het K. N. G. V. te houden wedstrijden op „Te Werve" wordt door ..Donar" deelgenomen in de nummers 100 Meter kampioenschap K. N. G. V.; 400 Meter kampioenschap K. N. G. V.discus werpen kampioenschap K. N. G. V., er 4 X 100 M. estafette K. N. G. V. Bovendien wordt met een ploeg deelge- nomen aan den gewestelijken driekamp Hiervoor moeien twee deelnemers 100 M. loopen, twee 400 M., twee hoogspringen, twee verspringen, twee speerwerpen en twee kogektoolen en allen 4 X 100 M. estafette. Prijsuitdeellng Athletiekdag. Men verzoekt ons mede te deeien, dat hedenavond te 8 uur in de bovenzaal van „De Harmonie" (Breestraat) do prijzen van den eenige weken geleden gehouden athle tiekdag zullen worden uitgereikt KORFBAL. Opera „I Pagliacci", opgevoerd door the British National Opera Cy. Uitzending van het Theatre Royal te Leeds. Cardiff (353 if. öJVA). Popiair Concert. 9.05: Parijs (1780 M. SFR). Concert. Gala. concert van „Le Matin". 10.55 Londen, Daventry (365 M. 2LO ea' 1000 M. 5XX). The Savoy Orpheans and tho Selma Band. HILV. DRAADL. OMROEP. Zaterdag 26 Sept.. 8.10: Opera-concert. Greta Santhagens. Jules Moes. Richard van Helvoirt Pel. Het H.D.O.-orkest o. 1. v. Francois Lupgens. Bouwmeesters gedenkteeken. Het Comité deelt ons mede, dat er ver schillende sub-comité's thans in wording zijn en wel te Amersfoort, Alkmaar, Delft, Harlingen, Arnhem, Bussum, Enschede, j Leiden, Haarlem, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Nijmegen, Groningen, Zutphen, j Zeist. Het Comité verzoekt tevens Bouwmees- j ter's vereerders, in plaatsen waar nog geen commissie is gevormd, hiervoor stappen te doen. Inlichtingen verstrekt gaarne de 8e- oretarêsse mevr, E. F. Pos—van Ameron- gen, Weesperzijde 3, Amsterdam. Nederlandsche Kolibalbond. In zijn laatstgehouden vergadering heef t het bestuur van den N. K. B. besloten, de pers- en propagandacommissie uit te brei den tot vijf leden, waarvan er drie, n.l. de heeren S. A. Wilson (voorzitter), K. J. Heij boer (secretaris), en H. Ribbels uitsluitend worden belast met de propaganda in het buitenland en dlrie, n.l. de heeren Wilson (voorzitter), L. D. Versluys en een nog te benoemen secretaris uitsluitend met de propaganda in het binnenland. OOak stelde het bestuur de verschillende permanente commission samen. Aan mr. H. W. Vliegen woTC&t als lid van het bestuur opgedragen de vergaderingen der commissie tot samenstelling voor 'het Noordelijk 12-lal bij te wonen; voor die voor het Zuidelijk 12-tal krijgt de heer Heij boer eenzelfde opdracht. De commissie tot samenstelling van het Nederlandsch twaalftal zal ziöh niet meer behoeven te beperken tot 'de overgamgsklas. Besloten wordt de eerstvolgende Holland België-wedstrijd in Amsterdam te houden Het bestuur van den A. K. B. zal worden verzocht de leiding op zich te nemen. Besloten wordt S. S. S. te Zuid'laren toe te laten tot de le klas Noord. In-zake de promotie en degradatie le klas Noord wordt bepaald, dat aan het eind van het seizoen in elk der drie Noordelijke provinciën de laagstgeplaatsle der twee le klassere zijn plaats zaïl hebben te verdedigen tegen den kampioenen der N. K. B. 2e klas. Aan alle scheidsrechters zal een circu laire worden gericht, waarin wordt aange drongen op strenge keuring van het spel materiaal. Inzake de promotie- en degrada tie-regeling wordit besloten voor dit seizoen weer de regeling van hel vorige seizoen te treffen, zoodat een heele competitie zal wor den gespeeld tusschen no. laatst der Weste lijke le klas Noord-Holland en den kam pioen der overgangsklas N.-Holland. Zoo ook in de overeenkomstige afdeeling Zuid-Hol land. Een heele competitie zal gespeeld worden tusschen nummer laatst van den overgang Zuid-Holland en no. één der kampioens- oompetitie 2e klas Zuid-Holland. In verband met tot uiting gekomen wen schen betreffende verbetering der promotie kansen voor de 2e klas^rs, wordt aan de heeren Heijboer en Vliegen opgedragen het bestuur te rapporteeren over de mogelijk heid van een andere campetitie-indeeling VOOR ZATERDAG, 26 SEPTEMBER. 8.50: Hamburg (392 M.) Morgenomroep. 10.15: Amsterdam (1D50 M.) Tijdsein yan het Persbur. Vaz Dias (Off. Amst. tijd). 11.20: Barcelona (Madrid 430 M.) Con cert. 12.20: Leipzig (454 M.) Concert op de Hup- feld Pbonola. 12.50: Parijs (1780 M. SFR). Concert. Lu- cien Paris. Vioolsolo. Myddleton. Cardiff f 353 M. 5WA). Concert. Luch- lime-music. Orkest uit het Carlton Rest. 2.20: Mimster (410 M.) Concert. Het Sta tionsorkest. 3.20: Cardiff (353 M. 5WA). Orgelcon cert uitgezonden door de Park Hall Cinema 3.50: Cardiff (353 M. 5WA). Garforth Mar- timer and his Orchestra. Leipzig (454 M.) Concert der Hauskapelle 4.05Birmingham (479 M. ölT) The De cameron Orchestra. Dan Caroll. Uitzending van het Palais de Danse. Bournemouth (386 M. CBM). Orkest van het Royal Bath Hotel. Dansmuziek. Manchester (378 M. 2ZIJ). The Pendle ton Public Prize Band from the Municipal Gardens. Aberdeen (495 M. 2BD). The Wireless Orchestra. Lotti Willanson (mezzo sopraan;. F: ter Kane (bas). 4.20: Londen (365 M. 2LO). Tijdsein van Greenwich. Glasgow, 422 M. 5SC). The Wireless Quartett. 4.35: Londen (365 M. 2LO). Concert. The ,,2LO"-Octet. Newcastle (403 M. 5NO). Concert. Saxo phone-solo. 5.06: Parijs (1780 M. SFR). Concert, ge organiseerd 1'Association des Radio-Ama teurs Frangais. Birmingham (479 M. 5lT). Afternoon To pics. Piano-concert. 5.20: Brussel (262 M.) Concert. Cardiff (353 M. öWA). De „Five o'Clocks" vocaal en instrumentaal concert. 6.20: Londen (365 M. 2LOX Lichte muziek. Birmingham (479 M. 5lT). Lozells Picture House. Orchestra. 7.20: Londen Daventry (365 M. 2LO en 1600 M. 5XX). Tijdsein van de Big Ben. Weerbericht. 8.20: Daventry (1600 M. 5XX). Feature Programme. Delayed to ,,5ZX". 'Pictures and a Visit to Old Time Fayre. The Wire less Orchestra, o.a. Venetian Picture. ,,Mu- 8ique sur l'Eau le Soir Venise". Bij de uit voering van laatstgenoemd orkestnummer wordt getracht als het ware een schilderij van een avond op het water te Venetië tot leven te brengen en de karakters daarin te doen uitkomen. (Kleuren in de muziek). Londen (365 M 2LO). Militair Orkest. Het aantal Joden ter wereld. In een in de „Univers Israelite" verschot nen statistiek wordt gezegd, dat het aan tal Joden in de geheele wereld op ongeveer 14.830.000 wordt geschat, d.i. ruim 1 pCfc.; der wereldbevolking. De volgende cijfers worden voor de ver schillende landen afzonderlijk gegeven: In Polen wonen 2.829.456 Joden; in ge heel Rusland 5.253.324 Joden, waarvan 2.626.667 in Europeesch Rusland de Oekrai- ne 1.772.479 Joden; in Roemenië 834.344 Jo den in Duitschland 575.000 Joden in Hon garije 473.310 Joden; in Tsjecho-Slovakije 354.342; in Groot-Britannië 286.000; in Oos tenrijk 300.000; in Frankrijk 150.000; in de Vereenigde Staten 3.600.000 en in België 12.000. Het totaal in Europa zou 9.232,576 bedra gen of 2.1 pCt. van de geheele Europeesche bevolking. De voedingswaarde van kaas. Kaas bevat per pond tweemaal zoover vast© bestanddeelen of eiwit als versch vlee6ch. Dat wil zeggen ,dat na proefnemin gen gebleken is, dat de hoeveelheid eiw^fc, a-anwezig in een pond kaas, bijna gelijk was aan de hoeveelheid, gevonden in twee pond versch vleesch, en ook, dat de voedings waarde van een pond kaas gelijk stond met de voedingswaarde van twee pond eieren.- Verder vond men uit, dat een pond kaïs dezelfde hoeveelheid bindende bestanddeel len (kaasstof) en bijna dezelfde hoéveelheid vet bevatte als een liter melk. Aldus blijkt duidelijk van hoe groote voedingswaarde kaas over het algemeen is. Periodieke werkzaamheid in vulkanen? Er is al veel gestreden over de vraag, of er eenige periodiciteit te vinden is in de vulkanische uitbarstingen. Men kan deze vraag eigenlijk in tweeën splitsen: le. Be staan er periodiek terugkeerende tgdvakken of tftdstippen, waarin de algemeen© vuica- nische activiteit van de aarde sterker is dan gewoonlijk? en 2e id. met betrekking tot één vulkaan of een vulkanisch gebied. Ten aanzien van de eerste Vraag is tot dusver niets positiefs gevonden. Wat de tweede be treft, zouden de onderzoekingen van T. A. Jaggar over de vulkanische activiteit van den Kilauea toch een bevestigende beant- woordingon doen neigen. Hij vond toch, dat do groote uitbarstingen van dien berg zich hebben voorgedaan in de jaren 1790, 1823, 1855, 1887 en 1920; net gemiddelde interval is 321/2 jaar en de afwijkingen zijn gering. Voor den Vesuvius is ook net interval 33 vaak voorgekomen (brjV. 1872 en 1906). Met Omori's resultaten voor Japan zou overeenstemmen, dat 130, 65 en 32Va be langrijke intervallen zgo vulkanisme. („Tijdschr. Aardr. Gen.") Morschweg. „Opmerker" zegt: Voor de zooveelste maal is men weder om van stadswege bezig den levensgevaar lijken, bij den dag drukker wordenden ver keersweg „Morschweg" op te lappen, trots «il de kenbaar gemaakte bezwaren in de Dagbladen, Tot op heden werd 't blijkbaar ook niet noodig geacht, dien weg te ver- breeden door afgebakende, nutteloos lig gende ruimten te benutten in algemeen be lang of voor de aldaar reeds jarenlange gebouwde huizenrij, trottoirs te plaatsen, niettegenstaande de bewoners, zelfs in hun deur staande, gevaar loopen, een auto-on geluk te bekomen. Aan het einde van den Hooge Morschweg, waar vTijwel gèèn ver keer is, was men haastig bezjg den weg te harden en te verbroeden, terwijl men, ofschoon de huizen nog niet te bekennen zijn, reeds vlijtig trottoirs aanbracht. Pracht tactiek l Haarlemmerstraat 96—98—100—113 Bevraagd, mot huiselijk ver keer voor blinde juffr., die daarbij eenigen steun in haar toestand vindt. Brieven mot tarndkies zoo spoodig mogelijk Brecghelstraat 244, Den Haag 3988 dnt IJ ergens anders dan In het Sigarenmagazijn 3SET HAARLEMMERSTRAAT 91 "We zulke uitstekende 4 cent SIGAREN kan bekomen, tevens nog voorhanden een goede 3 cent Sigaar, benevens voor lichte rookers een geurig 2^ ct. Sigaartje. Neemt proef. 3957 Aanbevelend, J. G. WIJNBEEK urooi van korrel en blanw van kleur *Kn de DRUIVEN van 35 ct p. p. (Frankenthalers). KOORDEINDE 38. Ë2l4a Door bijzondere omstandigheden zijn wij in staat het Leidsch publiek, een interessante verzameling schoeisel uit vele landen der wereld te laten zien, een verzameling, die ook op de Tentoonstelling voor Schoen-en Lederindustrie te Waalwijk groote belangstelling trok. 4013 Aan de Openluchtschool van het Rott. Zèebospitinm te Katwyk Zee, kan een met acte geplaatst worden. Zich aan te melden saan de school. 3951

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 6