No. 20059. LEIDSCH DAGBLAD, Maandag 3 Augustus Tweede Blad. Anno I92S. UIT DE PERS. GEMENGD NIEUWS. HET NIEUWE MINISTERIE. FEUILLETON. JAREN LATER. UIT DE RIJNSTRtEK. Het nieuwe Ministerie. „De Standaard" (A. R.) is over de samen stelling van het nieuwe ministerie zeer vol- Jaan. Politiek gesproken aldus het blad lijkt het nieuwe Kabinet ons met oordeel «tamgesleld. Niet alleen door de wijze fraarop de portefeuilles verdeeld zijn, maar i>ok door de personen, die in hel K.ïbinet gullen worden opgenomen. De oplossing is geheel constitutioneel. Ze sluit zich aan bij den jongslen stembus- Uitslag. Ze kwam binnen redelijken tijd tot stand. Ze is in de keuze der personen gelukkig. Na ten aanzien van het regeeringspro- gram te hebben opgemerkt dat or alleszins waarborg is, dal er getrouwe uitvoering zal zijn van wat als voornemen werd aange kondjgd, zegt het blad niet over het hoofd te zien, dat de weg van hel Kabinet niet over rozen zal gaan. Nog afgezien van de reeds vooraf aangekondigde scherpe oppo sitie, zijn ook de tijdsomstandigheden geen.=- zins moedgevend Wel is met name do financieelo toestand veel beter dan twee jaar geleden, maar eco nomisch rommelt het nog door heel Europa. En den invloed daarvan ontgaan wij niet Als lichtpunt ziet de Stand de mogelijk heid. dat vraagstukken van meer geestetij ken aard thans een kan3 krijgen'om aan de orde le worden gesteld. En ook mogen we, zegt het blad, verwachten, dat scherp zal worden toegezien op handelingen die in on zen kring tot zoovoet ontstemming aanlei ding gaven. „Zoo treden wij het nieuwe Kabinet met vertrouwen tegemoei. Tot jubelen is geon roden. Daarvoor zijn de omstandigheden niet opwekkend genoeg." - De degelijkheid der samenstelling van het Kabinet-Colijn toetsende, zegt „De Nederl," (C. Tl.): „Of men ziet naar de algemeene leiding, naar Duitenlandsche Zaken, naar Justitie, naar Financiën, naar Arbeid, naar Waterstaat het is alles even degelijk en secuur. Als men een Ministerie kon laten maken, naar eigen model en feekening. dan zou men zeggen: zóó moet het wezen." Bij een nadere beschouwing der nieuwe ministers wordt o.a. ten aanzien van mr. Rutgers opgemerkt: „Het gaat, bij de toe passing der wet-1920, om het klaar en scherpzinnig zien van de quaesties, die zich bij deze toepassing voordoen De heer Rut gers zal daarin niet te ko: schieten. Dat hij, bij de rcge'irg cn ontwikkeling van het onderwijs, een groot vriend is van de vrijheid slemt, ten opzichte van dit be langrijk onderdeel der volksopvoeding, tot groote voldoening. Ten 3lotte ziet hot blad twee r.weitke pun ten: Landbouw en Marine. De hoer De Geer zoo schrijft het zal het ons niet ten kwade duiden, als wij de onderstelling wagen, dat hij. wat den landbouw betreft, nog in zijn studiejaren is. 'tet komen van het nieuwe Kabinet juist op >t oogenblik, dat de bekwame directeur "tan den Landbouw, de heer Van Hoek, s Rijksdienst verlaat, had de hoop gewekt ip zoodanige indeeling van de Departeme.. .ale afdeelingen, dat de afdeeling Landbouw Zou komen aan een Departement, waar zij onbepaald nummer één zou zijn in naam en daad.. Dat dit niet kon, zal ernige te leurstelling wekken. - De waarneming van het Dep: -lemen van Marine door den Minister van Oorlog duidt op oen poging te komen tot een Departe ment van Defensie, tot behartiging van de verdedigingsmaatregelen voor Nederland te lgnd en ter zee. Onze eigenlijke Marine zou dan in hoofdzaak onder leiding en gezag van de Indische Regeering komen. Wij juichen liet toe, dat een bekwaam man, als de majoor Lambooy, opnieuw het onder- Zoeken dezer denkbeelden ernstig zal ter hand nemen. Maar wij verwachten dat hij daarbij zal sluiten op moeilijkheden van nationalen aard, thans nog door menigeen onderschat. Er bestaat nog geen zelfstandig Nodorlandsch-Indié. Bovendien, de Konink lijke Marine is niet enkel een oorlogsinsti tuut, gelijk het leger, het is ook een zeer belangrijk vredes-inslituut. „Het Volk" bespreekt de verschillende leden van het nieuwe ministerie en merkt daarbij o.a. op, dat de nieuwe minister van defensie, de stafmnjoor Lambooy, een mili- larislische kemp!: i n vin de ergste soort is, dlc zich in zijn j i vooral verdienstelijk beett gemaakt als fel bestrijder der onlwape- ningsrlenkbeelden van prof. Veraart. Wat minister Rutgers betreft meent „Het Volk' „Kon men van den afgetreden minister van Onderwijs De Visser aannemen, dat hij met hartzeer het onderwijs door averecht- sche bezuinigingen verknoeide, zijn opvolger zal van zulke sentimenteele opwellingen geen last hebben. Daarenboven waarborgt diens voortdurend militaristisch geschrijf in de anti-revolutionaire „Rotterdammer", dat er in het kabinet een sterke strooming zal zijn legen al wal in de richting van ontwapening gaai, terwijl toch stappen in die richting de eerste eisch van een „zeer vooruitstrevend" program moesten ziju. Ten slolle concludeert het blad. da! het een kabinet van inderdaad conservatieve structuur is, waarmede de heer Colijn voor den dag komt. Een kabinet, dat geheel bij zijn persoonlijk heid past. Een kabinet, dat op den in democratische richting wijzenden verkiezingsuitslag slaat als een tang op een varken. Een kabinet, dat aan het kortstondige ge rucht van hef vooruitstrevend karakter der nieuwe regeering op ruwe wijze den bodem inslaat. Een kabinet, dat ook aan de goedmoedig- sten onder de democratische elementen ter rechterzijde onmiskenbaar zal aanwijzen, welken koers het in de komende regerings periode uitgaat. RECLAME. boeten Siukeeioopen, branderige, door eelt of knellend schoenwerk pijnlijk ge worden voelen, verzacht en geneest men met 16J2 30-60-90 ct, PUROL Daar het ratteneuvel zeer groot ie, sleMen B. en W. van Den Haag voor aan don Reinigings- en Ontsmettings- dienst op te dragen, de bestrijding ter hand te nemen/Volgens een voorioopige schat ting za4 daarmede f 30.000t tO.OOO zijn gemoeid. Het droeve gevat in de Cor- verslraat te Rotterdam, waar de vorige week een vader zijn vijfjarig kind zoo mishan delde, lat de kleine aan de gevolgen be zweek, houdt nog altijd de gemoederen van de buurtbewoners in beroering. lederen avond verschijnt in de omgeving van de straat een op relletjes belust publiek. Nieuwsgierigen uit alle deelen der gemeente en uit Schiedam getroosten zich 's avonds een gang naar deze straat. De politie zag zich de laatste dagen des avonds genoodzaakt de heele straat af te zetten, omdat het anders niet mogelijk, bleek de menigte in bedwang te houden. lederen avond bijna moeten er charges worden uitgevoerd. Enkele personen heb ben daarbij at eens klappen opgeloopen. De menigte heeft het. nu de vader is ge arresteerd, voorzien op de grootouders, die eveneens in bedoelde straat wonen. De men- sohen zitten in hun woning geblokkeerd. Levensbehoeften moeien hen door de politie verschaft worden. Uit vrees voor de buurt bewoners leveren de winkeliers en andere leveranciers het gezin geen waren. Een onder leiding van den rijksbemiddeilaar H. A. van IJsselstein ge houden bespreking (ussohen de partijen, be trokken bij de conflicten aan de Nieuwe Waterweg te Schiedam en (1 Droogdok- maatschappij te Rotterdam, I ft geenerlei resultaat opgeleverd. Te IJ muiden is aangebracht een lijk, door de sloomloodsboot voorgaats van IJmuiden orgevischt. Het verkeerde in staat van ontbinding, en de papieren waren onleesbaar. Vermoedelijk is het hel tijk van een Egyp tenaar van ongeveer 26-jarigen leeftijd, die aan boord van een schip de functie van stoker bekleedde. Op het etablissement der Koninklijke Nederlandsohe Stoombootmaat schappij aan de Surinamekade te Amster dam heeft Zaterdag een motorschipper eon op onverklaarbare wijze uit een hijsch-ge vallen vait met hars op het hoofd gekregen. De man is overleden. Vrijdagmiddag had te Noord- scharwoudo een ongeval plaats, waarvan het wel een wonder mag heeten, dat het too goed ia afgeloopen. Een bakwagen van den heer Blokdijk uit Heerhugowaard kwam de hooge roskam- brug oprijden, toen van de tegenoverge stelde richting een auto aankwam. Door de hoogte van de brug kon dit van den wagen Van links naar rechts bovenste rij: 1. H. Colijn (Min.-President en Financiën: 2. tbr. Van Karnebeek (Boitenl. Zaken); 3. Mr. I. Schokking (Justitie); Ir. M. C. E. Bon- gaerts (Waterstaat). Van links naar rechts ondersts rij: 5. Mr. V. H. Rntgers (Onderwijs); 6. Mr. Dr. D. A. P. N. Kooien (Arbeid); 7. Jhr. Mr. D. J. de Geer (Binnenl. Zaken en Landbouw); 8. I. M. J. H. Lambooy (Oorlog). De heer Colijn sal ad interim Kolonién waarnemen, daar de voor dese portefeuille aangezochte buitenslands is. De heer Lambooy is tevens Minister van Marine ad Interim. Door FRITZ HERMANN. Geautoriseerde vertaling van SUZE VOS. De professor moest in een klein stadje Jit den trein gaan, om in den trein naar Dmsbrück over te stappen. Hij had eenigo uren oponthoud. In een kwade bui ging hij naar de wacht kamer, bestelde een glas wijn, dat warm Jfl zuur was. Hij vloekte in zijn binnenste, betaalde en dacht er over wat hij in den langzaam voortkruipenden tijd zou begin nen Het plaatsje bekijken? Hij wist niet eens. wa^r hij eigenlijk was. Bijna auto matisch had hij dc aanwijzingen van den ftonducteur gevolgd, die zijn kaartje geknipt had. Toen hij uit het kl;-5ne station kwam, ont dekte hij plotseling, dat het plein en de hui den hem bekend voorkwamen, dat hij hier eens was geweest. Heel lang geioden. Geen twijfel mogelijkEen toeval had hem lö het stadje gebracht, waar hij eens als r* student op een voetreis door de ber- eenige dagen wm geweest. Als hij zich niet vergiste, stond het loge ment, waar hij vroeger zijn intrek had ge nomen, op de markt. Hij stapte wat aan; zijn gezicht begon »o gloeien. Een toeval dat geluk kon bedui den. He!) logement zag hij niet meer. Op de zelfde plaats was nu eon ateenen gebouw, waaróp „Hotel'' stond. Hemel 1 Twintig bijna dertig jaren wa ren er sindsdien verloopen. Indertijd was er in dit stadje een meisje ..geweest, jong en blond en mooi... En dit meisje had Annie geheeten. En dat meisje had hij liefgehad en gekust. Duidelijk, als opstijgend uit de diepte van een droom, stond haar beeld vóór hem. Haar ouders hadden een kweekerij genad en hier had hij haar gezien -,toea hij bloe men wilde koopen. In plaats van één dag was hij bijna een week in het stadje geble ven hij was op dit meisje verliefd gewor den, zoo al 8 alleen een student van even twintig dit kan, en Annie had hem ook liefgehad. In dien tijd... en thans... Hij had haar nooit vergeten... en toch... Hij was oud geworden... had van geen ander gehouden, was nooit eetromvd... Maar uit niet bijtijds gezien worden en zoo moe9t het paard op de brug tot stilstand gebracht worden om den auto te laten pac- 3eeren. Het paard begon achteruit te Ioo- pen met gevolg, dat paard en wagen, waar op behalve de voerman, een vrouw en vijf kinderen, waarvan de oudste 4^ jaar en de jongste zeven weken, gezeten waren, in het water terecht kwam. Door een flink aantal helpers wist men alles weer behouden op het droge te bren gen. B ij den brand in de che mische fabriek bij de firma Wennekos Van Neck te Oosterbeek is een schade- van pl.m. f 60.000 aangebracht. De brandweer van Arnhem, hoewel Ier plaalse, mocht geen water geven, daar geen verzoek van den betrokken burgemeester inkwam. De firma verklaarde zich bereid de kosten te betalen! OpdenGrebenberg bij Wa- geningen heeft gisteren een vreeselijk ongo- luk plaats gehad. De heer Onnes uit Amers foort reed met z?ijn echlgenoote per auto uit de richting Utrecht naar Arnhem. Een twee tal jongens, die op eenigen afstand achter de auto reden, bemerkte plotseling achter bij het benzine-reservoir een vlam. Zij reden uit alle macht om de auto in te halen en de inzittenden te waarschuwen, doch de wa gen had te veel vaart en zij moesten hun pogingen opgeven. Eensklaps had een ont ploffing plaats, d? wagen maakte eenigo slingeringen over den weg en reed vervol gens tegen .een boom. Degenen, die te hulp wilden schieten, zagen, dat de inzittende heer door het ver brijzelen van het portierraam nog trachtte uit de auto le komen, doch ds eerste ontplof fing werd gevolgd door een tweede, die veel heviger was. Een geweldige vuurzuil sloeg op, die den wagen in minder dan geen tijd in lichterlaaie zette. Toen het ten slotte gelukt was de vlammen te dooven, vond men in de bijna geheel verbrande auto de verkoolde lijken van de beide inzittenden. De heer Onnes was woonachtig te Amers foort, waar hij een drukkerij exploiteerde. Het echtpaar laat geen kinderen na. Om trent de oorzaak van het ongeluk is nog niets bekend. (,,De Ct.") De schildersknecht v. D.. w o- nende te Langbroek ,die Donderdagavond kermis heeft gehouden te Wijk bij Duur stede, heeft onder den invloed van sterken drank zijn weg naar huis toe niet kunnen volbrengen en is op den zandweg te Wijl: bij Duurstede ter hoogte yan de boerderij van den heer Van Heiligenberg vermoede lijk blijven liggen en door de tram, die om elf uur 's avonds uit Wijk bij Duurstede vertrekt overreden, waarbij een zijner bee- nen even onder de knie werd afgereden, meldt het „U. D." Omstreeks twee uur 'a nachts werden de bewoners van genoemde boerderij door zijn gekerm gewekt. Nadat een eerste verband was gelegd, is v. D. onmiddellijk per auto door de politie naar de Rijksklinieken te Utrecht overgebracht. Terwijl de 17-jarige schil- der J. Loohuis, woonachtig te Denekamp, werkzaamheden verrichtte in een textiel fabriek te Nordihorn, werden zijn kleeren gegrepen door een in werking zijnden drijf riem. Loohuis werd eenige keeren rondge slingerd en overleed kort na het ongeluk. Zaterdag heef fc zioh inde bos- schen onder de gemeente Aalst, bij Eind hoven, een stroopersdrama afgespeeld. De beruchte wildstrooper Teun v. d. L. uit Eindhoven liep met een geweer gewapend, toen hij omstreeks 6 uur '3 morgens werd aangetroffen door den onbezoldigden jacht opziener Cox te Aalst. De jachtopziener schijnt door v. d. L. bedreigd te zijn, waar op Cox een tweetal s.choten loste met ha gel, ten gevolge waarvan v. d. L. in de borst en in den linkerbovenarm werd ge troffen. Hij werd zeer ernstig gewond en is in levensgevaarlijken toestand naar het ziekenhuis te Eindhoven overgebracht. Boorde marechaussee te Slo- ten (Fr.) is aldaar aangehouden en gevan kelijk naar Leeuwarden vervoerd en ter be schikking van de Justitie gesteld de slager P. v. d. G. uit Sloten (Fr.), die er van verdacht wordt, dat hij den laatsten tijd bij verschillende veehouders in den omtrek aldaar 's nachts schapen, die in de weide liepen, doodde en dan den volgenden dag naar die veehouders ging om de doode schapen te koopenè. Hij verkocht dan het vteesch ongekeurd. pok om haar had hij zich niet meer bekom merd... De tijd... en zijn werk... zijn be trekking... Zou zij ooit naar de oorzaak gevorscht hebben? Stellig niet. Zij was hem vergeten, zooals hij haar. Zou zij zoo eenzaam geble ven zijn als hij? Zou zij hem nog kennen, zooals hij haar? De professor dacht even na. Ik ben een dwaas^ die niets anders ver dient. Het komt me toe, dat er niemand meer geweest is, die mij heeft liefgehad. Het is gek, dat ik een meisje zoek, dat nu een oude vrouw is. Ik moet niet vergeten, dat er tusschen toen en nu een lange tijd ligt en dat ik een teleurstelling zou bele ven, als ik haar zocht, die ik eens liefhad en die ik nog steeds onveranderd voor zie. De professor informeerde bij den kellner naar de kweekerij. Hij kreeg tot antwoord, dat hij geen menschen kende van den naam, dien de professor noemde. En de naam van dep nieuwen eigenaar der kwee kerij wist de professor niet. De toerist had nog veel tijd. Hij wilde langs een omweg weer naar het 'Btation te rugslenteren, om daar op den trein te wachten. Arts (tot patiënt): „Al die alcohol werkt ongetwijfeld schadelijk voor u." Patiënt: „Ja dokter, daar hebt u wel ge, lijk aan. Als 'n nvensch 'n beetje aange goten is brengt de kellner hem wel eens een paar glaasjes meer in rekening, dan hij gedronken heeft." Voorbij de kweekerij gaan? Waarom niet? Hij vond haar gemakkelijk. Zij was "in de straat, die naar de bergen leidde. Helder en m goudglans stond de avond boven de bergtoppen en de weiden glin sterden tegen de hellingen. Vóór het huis, dat hij zocht, zat een jong meisje. Toen de professor haar uit de verte zag, bleef hij besluiteloos staan, glimlachte en liep door. Toen hij dichterbij kwam, leeek het meisje op, zag hem aan en groette even. Zij bemerkte niet de verwarring van den man, dien zij nooit gezien had. Hij echter wist, wie zij was. Hij kon zich niet ver gissen. Hetzelfde fijne ovale gezichtje, de blonde vlechten, het haar met een schei ding Toen de professor nog steeds bleef staan, stond het meisje op. Haar vorschende blik was een vraag. .,Ik wou wat bloemen hebben", zeide hij. ^,Wilt u meegaan „Neen, ik blijf wachten." „Wat voor bloemen moet ik u brengen?" „Rozen." „Rozen?" „Roode rozen." ,,Een oogenblik." De professor wachtte. Na eenige minuton Toen Zondagmiddag de farn. van dcc Salm alhier uit do middagkerk thuis kwam, vond zij tot haar grooten schrik, de oudste dochter, die men even te voren gezond en wel verlaten had, dood. in haar bed liggen. Men vermoedt hartverlamming. Algemeon is men onder den indruk van het droevige geval. kwam zij terug met een prachtigen boucjuet in haar arm. Astublieft." Hij nam de bloemen aan en bekeek ze. Hij wist zelf niet goed, hoe hij tot d&t ver langen gekomen was. Hij betaalde ze en bood ze toen aan het jonge meisje aan. „Ik wilde ze u geven." „Mij?" ...Ja." Voordat het meisje kon antwoorden, was hij weg. Toen lachte ze. Een stem uit het huis riep: Annie". „Ja, moeder?" „Wat is er?" Zooeven was er een oude lieer hier. die bloemen kocht en die heeft hij mij gege ven." „Wat een vreemde man Toen de moeder van het meisje buiteA kwam ,was de professor langs den over kant der straat naar het station verdwenen. RECLAME. Trouwen van Nederland. Neemt liw geluk ter hand. 1640 Waarom toch meer betaald Voor zeep die by FLOR niet baalt? Vraagt proefpak aan Uw winkelier Tot eigen voordeel en plezier. Vlokkenzeep FLOR, slechts 25 cent. (Ge koopt bet steeds, als ge 't eenmaal [kenti Wascht zyde, wol en 't lünste linnen Al Is t zoo dun als 't web der spinnen. I I Alphen. Zaterdagmiddag wilde een autobestuurder met zijn wagen nabij de asphaltfabriek alhier omkeeren. Bij het achteruitrijden schenen plotseling de rem men niet meer te functionneeren, waardoor de auto met inzittenden in de sloot reed. Twee er van sprongen er bijtijds uit, doch de beide anderen kwamen tot hun hals met het natte element in aanraking. Voor het examen nuttige handwerken zijn geslaagd de dames T. J. Dillo en G. Soeteman, alhier. Rijkspostspaarbank. Aan het post kantoor alhier en de daaronder ressortee- rendo hulppostkantoren werd gedurende de maand Juli 1926 ingelegd f 24164.53, te rugbetaald f 20028.31. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het num mer 16560. Het programma van het volksconcert hedenavond 8 uur te geven door de barmo- nievereeniging „Crescendo"- in de muziek tent aan de v. Boetselaerstraat alhier, luidt: 1. „Vieux Camarades", marsch, C. Feike. 2. „Le Tresor des Incas", ouverture, Hoffman. 3. „Armida", valse de concert, Ursin. 4. „Lo Trouvère", potpourri sur l'Opéra, Verdi. Pauze. 5. „Miss Mary" ouverture, Snoeck. 6. „Donauwellen", wal- zer, Ivannooici. 7. Une soiree a Trionon, Coquelet, 8. „Le concours de Monthuel", Langlois. 9. Finale. Hazerswoude. B u r g er 1 ij k e S t a n d Bevallen: O. Hassefras geb. Kraan 1). Gehuwd: A. Bogerman en M Matze, A. van der Lelie en H. J. Noordam. Bodegraven. Zoo zal dan morgenochi tend om halfnegen door onzen burgemeester; ons nieuwe marktterein worden geopend. Bedriegen do voprteekenen niet, dan zal zeker het gcheele terrein rondom klaar kun nen zijn. Het voorterrein, de verbinding tusschen de beide markten, dat belangrijk moest worden opgehoogd is do geheele week bewerkt met puin, aardo cn grind, terwijl er bijna voortdurend met een 1200 K.G. zware wegwal9 die door een Fordson tractor word getrokken, over werd gerold. De verharding van den tweeden toegangs weg, do Bouwosteeg, ia nog niet geheel ge reed, doch zal ook heden nog wel worden voltooid. Het eigenlijke marktterrein ech ter, een mooi spiegelglad bestraat plein, is al enkele weken voltooid. Vergeleken bij bet nu afgedane oude terrein is het een geweldige ruimte. De achterzijde iB nu nog geheel leeg, zoodat men een vrijen blik heeft op de achtergelegen weiden. Hier zal echter later, in de vere toekomst worden gebouwd, doch volgens de plannen zal het eerste gedeelte van een plantsoen worden voorzien. Hierin wordt dan ook het urinoir gebouwtje geplaatst. Aan de Oostzijde gren zen de mooie boerderij en de proeftuinen der firma Turkenburg en de tuinen aan de Kerkstraat. Do pastorie der Herv. Gemeen te, die aan de westzijde de markt begrenst, ia nu geheel omgeven met een werkelijk mooi ijzeren hek, met steenen palen. Aan alle zijden liggen trottoirs, terwijl voor electrische verlichting is gezorgd. Aan de Noordzijde liggen nog de met een muur af gescheiden eigendommen der firma Scheer en Karman, terwijl het^ overige deel een open verbinding vormt met de oude markt. Vanuit het terrein heeft men daar ook een heel mooi gezicht gekregen, langs het aar dige nieuwe bemalingsgebouwtje, op de vrijgekomen Ned.-Herv. Kerk. Dat alles zoo vlot verloopen is en zoo op tijd kan worden geopend, is een succes voor den burge meester, die steeds dezen datum in uitzicht heeft gesteld. Wij zien nu de opening van het nieuwe plein met verwachting tege moet. De aanvoeren der vorige weck doen op een flinken aanvoer hopen, waardoor te gelijk de doeltreffendheid van het terrein kan worden bewezen. Zij de datum van 4 Aug. er een waaraan later steeds kan wor den herinnerd als een begin van grooten bloei van ons marktwezen. Nu tenslotte wat de opening betreft. De markt wordt door den burgemeester op bet gewone uur, om halfnegen, geopend, daarna gaat de markt haar gewone gang. Om II uur echter zijn een groot aantal genoodig- den en alle kaashandelaren uitgenoodigd tor bijeenkomst in hotel Van Hanften, waar dan ter gelegenheid van de opening het ge meentebestuur zal ontvangen.

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 5