W.AJÜÜZERT Dr.V. LEESBERG Dr. von Winning TELEGRAMMEN. LAATSTE BERICHTEN. KUNST EN LETTEREN. SPORT. Afwezig*. Dr. DE BRUINE GROENEVELDT Noordeindsplein 8a AFWEZIG. WEERBERICHT. Barometerstand. Gistermiddag, 3 uur 762. Hedenpiiddag, 2 uur 760. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen in den morgen van 18'Juli,'medegedeeld door het Metereologisch Instituut te De Bildt Hoogste barometerstand 763.8 te Vest- manoer; laagslc stand 740.4 te Black sod. Verwachting tot den avond van 20 Juli. Zwakke tot matigen, wellicht tijdelijk krachtige zuidelijke lot zuidwestelijken wind, meest zwaarbewolkt, waarschijnlijk eenige regen of onweer, vooral aanvankelijk koeler. HOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK-a.-ZEE Voor Zondag: Hoogste standi dee morgens te 2.40 uur. Hoogste 6tand des namiddags te 2.59 uur. Voor Maandag: Hoogste stand des morgens te 3.17 uur. Hoogste stand des namiddags te 3.34 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting „De Zijl". Voorna. 7 uur: 21 gr. C. J8 Middags 12 uur: 22 gr. C. Zweminrichting Hooge-Rijndijk. Voorm. 7 uur: 24 gr. C. 's Middags 12 uur: 24% gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Zaterdag, 18 Juli: 9.41 nam. tot 4.32 v,m. Zondag, 19 Juli: 9.40 nam. tot 4.34 v.m. tot de orde geroepen, omdat hij beweerd had, dat de Bulgaarsche regeering uit moordenaars bestond ,en dat Mussolini een moordenaar is. Van der Velde, de minister van buiten- landsche zaken zeide dat België niet het ccnige land t\ju kan, dat de Russische re- gcering niet eikent, dat deze erkenning- nooit het resultaat is van onderhandelin gen die moetea strekken om onze belangen te doen erkennen en om zekere regelingen b.v. Georgië door ltusland, te laten erken nen. Zonder deze voorwaarden zou de er kenning niets zijn dan een ijdcl gebaar. Van der Velde verstrekte verder inlich tingen over de bepalingen met zekere lan den, als b.v. Frankrijk, om de economische belangen van België te vrijwaren. De onder handelingen zijn nog ntefc afgcloopen. Betreffende de ontruiming van zeker Duitsch gebied, zeide hij, dat dit een inter- gcallicerde kwestie is en hij dus op dit oogenblik zich niet kan uitspreken. DUITSCHLAND. Rumoer ln den Rijksdag Ren open brief aan Hinden burg - De staking in 't bouw bedrijf neemt toe. Het is gisteren in den Rijksdag eens weer tot onbehoorlijke tooneelen gekomen. De rechts-radicale afgevaardigde Frieck uitte scherpe beleedigingen aan het adres van den Pruisischen minister Severing en an dere afgevaardigden der linkerzijde. De sociaal-democraten antwoordden met gewel dig misbaar. Het gelukte president Löbe slechts met groote moeite de zitting vertrer te leiden. Het regende ordestraffen. Toen de rust eenigszins hersteld was, viel Frieck den vröegeren Berlijnschen hoofd commissaris van politie Richter aan, wat do sociaal-democraten weer in woede deed ontbranden. Daarbij wendde zich Frieck tot de rijks- en staatsambtenaren van joodsck geloof", wien hij onder geweldige protesten van het Huis wanbeheer verweet. Do democraten zonden daarop een spre ker op het podium, die omgekeerd den Völ- kischen verweet, dat zij alle recht tot het oefenen van critiek missen, daar zij hun propaganda met Fransch geld gevoerd heb ben. Tenslotte uitte de Völkische afgevaardig de Ramin bij de voortgezette behandeling over de uniformwet de beschuldiging, dat in de revolutiedagen 30 officieren vermoord waren. Men vroeg woedend: waar?, maar spreker bleef het antwoord schuldig. Daar op ontstond een geweldig kabaal en de zit ting moest geschorst en ten slotte gesloten worden Naar aanleiding van het onderteekenen der valorisatie-wetten door den rijkspresi dent heeft de organisatie der - betrokken spaarders en oorlogsslachtoffers een open brief tot Hindenburg gericht, waarin wordt gewezen op de geringe meerderheid, die do wetsontwerpen in den Rijksdag slechts Jconden krijgen door fractiedwang, waardoor vele afgevaardigden tegen hun geweten en in strijd met de aan de kiezers gedane be loften hebben gestemd. Verder wordt ver klaard, dat verschillende afgevaardigden Jiun mandaat voor persoonlijke belangen hebben misbruikt. De open brief constateert voorts, dat deze wetten de grondwet wijzigen en niet de daartoe vereischte meerderheid van 2/3 hebben gekregen. De organisatie eischt daarom het in de grondwet vastgelegde volksreferendum. Het is zeer de vraag, of deze nieuwe poging tot eenig resultaat eal leiden* Daartoe is n.l. een nieuwe wet noodig en men hoopt het door den afg. Bert reeds ingediende valorisatie-ontwerp, dat voor de betrokkenen natuurlijk veel gunstiger is, als zoodanig te kunnen gebruiken. Dan heeft men echter nog twee millioen kiezers noodig die een volksbeslissing wenschen, welke in dit geval wel bij elkaar zullen zijn te krijgen. Voorloopig zal het wel bij de zeer geringe vergoeding blijven en de woede der teleur- gestelden zal zich vooral keeren tegen de Duitsch-nationalen, die gouden bergen be loofden. De staking in de bouwbedrijven neemt steeds ernstiger vormen aan. In Berlijn staken ongeveer 36.000 man en in het ge- heele rijk 120.000 arbeiders van dit bedrijf. Een verdere uitbreiding is te verwachten. FRANKRIJK. Fiansche tegenslag in Marokko. De reis van Petain. De reis van Petain naar Marokko heeft groote verbazing verwekt en men vraagt zich af waarvoor het noodig is, dat er zich drie legerhoofden in Marokko bevinden. Bovendienis het niet zonderling dat er van Petain's reis niets bekend was en hij nu plots nog voor generaal Naulin in Ma^ rokko zal arirveeren? Naar de reden kan men slechts gissen, maar sommige Fran- sche bladen verkondigen al de meening dat een terugroepen van maarschalk Luau- tey er wel eens het gevolg van zou kunnen zijn. Deze toch is als zondebok genomen voor den aanvankelijken tegenslag en zal misschien geheel het veld moeten ruimen. Intusschen hebben de Rifmannen de Fran- sche post Rhiana aan de rivier Loekhos ge nomen. Behalve het garnizoen, bestaande uit twee officieren, tien Fransche soldaten en vijf tig Senegaleezen, die gevangen zijn geno men, werd een aanmerkelijke hoeveelheid geschut buitgemaakt Rhiana werd sinds eenige weken belegerd en de vliegende colonne uit Wezzan heeft getracht hulp te verleeiien. Vóór dat ech ter hulp verleend kon worden, moest de post zich overgeven. Ook Bab-el-Taza, dat toegang geeft tot Taza is verloren gegaan. ENGELAND. Een viervoudig verbond van arbeiders De zomertijd permanent. Het conflict tusschen eigenaars en arbei ders in de mijnindustrie is thans klaarblij kelijk op het doode punt gekomen. Men is elkaar de laatste dagen geen stap genaderd en ook het hof van onderzoek heeft niets kunnen uitrichten, omdat de arbeiders op de gisteren gehouden zitting van het hof met zijn verschenen. Maandag komt het hof nu opnieuw bijeen en men hoopt, dat de mijnwerkers vóór dien tijd hun houding zullen hebben gewijzigd. Deze laats ten heb ben intusschen niet stil gezeten en druk geconfereerd met verschillende andere vak bonden. Het resultaat is een viervoudig ver bond tusschen mijnwerkers, spoorwegman- nen, machinisten en transportarbeiders voor onderlinge hulpverlening in geval van strijd, 't Is echter de vraag of de mijnar beiders daarbij het te wachten staande con flict nog iets aan zullen hebben. Immers Clynes, de bekende arbeidersleider, ver klaarde na afloop, dal het mechanisme der vakbonden te gecompliceerd is om de vor ming van het nieuwe verbond, dat nog maar voorloopig is en nader moét worden goed gekeurd, aan den strijd der mijnwerkers te kunnen dienstbaar maken. Het Lagerhuis nam gisteren zonder stem ming de derde lezing aan van het wets ontwerp, door kolonel Lambert Ward inge diend, waarbij de periode van den zomer tijd permanent wordt vastgesteld. Het ont werp bepaalt, dat de zomertijd 6 maanden zal d-uren van af den eersten Zoüdag in April tot den eersten Zondag in October, doch een amendement werd zonder be spreking aangenomen, dat de eerste helft van April zou worden uitgesloten. De aan genomen periode begint derhalve op den derden Zondag in April. Natuurlijk moet 't wetsontwerp nog door het Hoogerhuis wor den aangenomen. POLEN. Het conflict met Duitschland. In verband met berichten als zou de Pool- sche regeering voornemens zijn op groote schaal Duitsche optanten uit het land te zetten vernemen de bladen, dat de Duitsche regeering ook zal overgaan tot de verban ning van Poolsohe optanten uit Duitscli- land, indien Polen zijn voornemen verwe zenlijkt. Het aantal Polen in Duitschland, die voor Polen hebben geopteerd, wordt op 8000 a 10.000 geschat. CHINA. Het voorstel van Amerika over een conferentie. Behalve de 9 mogendheden, die het ver drag van Washington onderteekend hebben, zijn Zweden, Denemarken, Spanje en ifern officieel op de hoogte gebracht van de Ame- rikaansche zienswijze in het Ohineesche vraagstuk. Het Amerikaanache standpunt is dat de regecringen, die het verdrag on derteekend hebbep en de resolutie voor de wapenconferentie in aanmerking komen om deel te nemen aan de douane-conferentie en de commissie om een onderzoek in te stellen naar de exterritoriale rechten van China. BUITENLANDSCH GEMENGD. De strafkamer te Berlijn heeft het arres tatiebevel tegen den vröegeren directeur- generaal der Skinbank Iwan Kutisker opge heven, op grond van een medisch getuigenis volgens hetwelk Kutisker in levensgevaar verkeert. Bij een verder verblijven in de Gharité moet men er niet op rekenen, dat Kutisker in staat zal worden gesteld om een verhoor te ondergaan. Van borgstelling heeft de strafkamer afgezien, omdat de financi eel© toestand van Kutisker het hem onmo gelijk maakt een groot bedrag Je fourneerepc Naar de „Schlee. Prov. Korr." uit Katto- witz meldt, zijn bij de contróle der boeken van de Deutschlandgrube ernstige onregel matigheden ontdekt. Gedurende de beide laatste boekjaren is voor 300.000 zloty ver duisterd. Zes boekhouders zijn op staanden voet ontslagen en ter beschikking der justi tie gesteld. Ook op de Blüchermijnen, die tot dezelfde maatschappij behooren, moeten dergelijke onregelmatigheden zijn voorgeko- De overslroomingen in Zuid-Korea wor den steeds ernstiger. Het aantal dooden be draagt reeds ongeveer 3000. Vele duizenden zijn dakloos. De a.s. bijeenkomst van den^Volkenbond. LONDEN, 17 Juli (V.D.) De Britsche re- geering zal in de in September a.s. te Genè- ve plaats vindende vergadering van den Volkenbond vertegenwoordigd worden door Chamberlain, minister van Buitenlandsche Zaken, lord Cecil, Sir George Graham, den Britschen gezant te Brussel, de hertogin van Athol, conservatief lid van 't parlement, Sa muel, onderstaatssecretaris voor den Over- zeeschen Handel en Sir Cecil Huret, juri disch adviseur voor het ministerie van Bui tenlandsche Zaken. Mijnen stopgezet. SAARBiRUCKEN,, 18 Juli. (Wolff) Heden zuiden -de mijnen Phoenix, Wellesweiler, Hirschbaoh en AHewald worden stopgezet. Als reden van deze sluiting worden de ongerechtvaardigde eischen van een deel der arbeiders genoemd. liet gelukte den arbeidersorganisaties niet deze maatregel der mijneigenaars te voorkomen en te verhinderen. Het Dnitsch-Spaansch handelsverdrag. MADRID, 18 Juli (Belg. Tel. Ag.). Duilseh- land heeft het op 25 Juli 1924 gesloten han delsverdrag met Spanje opgezegd, doch op verzoek van Duitschland zullen onderhan delingen worden geopend voor het sluiten van een nieuwe overeenkomst. Kabinetscrisis in Portugal. LISSABON, 17 Juli (Belg. Tel. Ag.) In de Kamer werd na eeo langdurig debat een motie van wantrouwen in de regeering met 58 tegen 49 stemmen aangenomen. De minis ter-president zal oomiddellgk het ont slag der regeering indienen. Huizen ingestort. HONGKONG, 18 Juli. (Reuter) Te To- hungfong bij Hongkong zijn 7 huizen inge stort; 15 mensehen. werden gedood, 19 ge kwetst; allen zijn Chineczen behalve twee wakers, die Britsch-Indiërs zijn. De instor ting is te wijten aan hevige regens. Het red dingswerk wordt voortgezet. Einde der staking in Australië? MELBOURNE, 18 Juli. (V.-D.)) De Ver- eeniging van Stoomschip-eigenaren heeft toegestemd in een conferentie met den Zee- liedenbond, welke Dinsdag zal plaats vin den. In vakvereenigingskringen vertrouwt men op een beëindiging der staking tegen het einde der volgende week. Het vervoer van kinderen per spoor is in de laatste dagen bijzonder groot. Geen trein kan er paseeeren, ot er zijn één of meer extra-wageuis aangehaakt Uit Den Haag ie het vervoer van kinderen vooral in de richting Breda zéé groot, 'lat al eenige dagen 'a morgens een extra-trein loopt, ajl- leen voor het vervoer van kindergezclschap- pen. Gisteren bezochten de kinderen van een paar gemeentescholen uit Utrecht de ge meente Leiden en gingen daarna door naar Katwijk-aan-Zee. Per circulaire ie door de Direclie der Ned. Spoorwegen aan haar personeel bekend gemaakt dat het bekleeden van onbezoldig de bestuursfuncties van muziek-, zang-, gymnastiek-, turn- en voetbal-vereenifin- gen en Kerkgenootschappen voortaan geoor loofd ie. Mooht er nog eenige twijfel be staan, dan is het gewenscht eeret inlichtin gen te vragen. Voor den Indisaben dienst ie bestemd als candidaat, gezaghebber bij het biiv- neni. bestuur, Chr. Rupke, te Waddinge- Op het geneeskundig congres to War schau is aan <te Nederiandsche Philips- fabrieken de hoogste onderscheiding toe gekend voor de door die fabriek vervaardigde electrische lampen voor de behandeling met X-straleD. Hen. Mossel, f Te Nooidwijk is plotseling overleden de bekende pianiste mevrouw Mossel, ge boren Belonfante, woonachtig te Laren. Mevrouw Mossel was een leerlinge van Julius Röntgen en in de muziekwereld va» groote bekendheid. Om gezondheidsredenen heeft ai) zich den laatsten tijd alleen aan de muziek-paodagogie gewijd. Pensioenfonds Concertgebouw-orkest Amsterdam. Verschenen is een voordracht van B. en W. van Amsterdam, waarbij dezen den Raad voorstellen, over te gaan tot de op- riohtlng van een pensioenfonds voor de Ié. den van het Concertgebouw-Orkest Huoo de Groot Aan de gemeente Delft zijn dertien por. tretten van Hugo de Groot en familieleden gelegateerd, ter plaatsing in het gemeente, igueeum, „Poppenkast". De Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, dr. J. Th. de Visser, zal Maandagmiddag a s. de voorstelling van Bernard Canter's „Poppenkast" in het open luchttheater kasteel „Oud-Wassenaar'1 bij wonen. ZEILEN. DE KAAGWEEK. (Van onzen specialen verslaggever). Ook de tweede dag van de Kaagweek is l>et schitterend weer; de wind is aanmerke lijk sterker dan gistereD, heigeen het zeilen in niet geringe mate ten goede komt. Aangevangen wordt met de internationale 6-Meter-klasse, waarvoor zeer groote be langstelling bestaat. Voor dit nummer wordt gestart door de Hollandsche zesmeters Ad miraal de Ruyter, Prinses Juliana, Braasse- mermcer, Saenden. Hollands Hope en do Belgische zesmeters Uijlenspiegel en Ciss. De start is niet buitengewoon mooi. Saen den is het eerst weg, gevolgd door Holland» Hope, de Ruyter, Juliana en Braassemer- meer (de oude Gollywog), terwijl de beide Belgen in de achterhoede blijven. De Ruyter ligt het hoogst voor den wind en loopt di rect uit, zoodat bij de eerste boei op bet Zweiland deze reeds een voorsprong heelt op Hollands Hope en Braassemermeer. De baan is vrijwel geheel te bezeilen, alleen op het gedeelte van het Norremeer naar het Zweiland moest gekruist worden. Bij de boei op het Norremeer heeft de Ruyter nog steeds de leiding, gevolgd door Hollands Hope en Juliana. Tot op do Dieperpoel komt in deze volgorde geen wijziging; op den te rugweg loopt Hollands Hope weer iets in. Bij het begin van de tweede ronde liggen de deelnemers in de volgorde de Ruyter, Hol lands Hope, Prinses Juliana. Saenden, Braassemermeer. ver achter Uijlenspiegel en Ciss. Bij de boei op het Zweiland was hierin nog geen wijziging gekomen. Op Die perpoel hadden de Prinses Juliana en Saen den van plaats verwisseld; op het Norre meer vetanderda do situatie weer sterk, doordat de Hollands Hope (vermoedelijk door het vastloopen aan den lager wal) de overige Hollanders liet voorgaan en harden 9trijd moest voeren om met de Belgen gelijk ie blijven. Bij het ronden van de laatste boei op het Zweiland waren de Belgen zelfs voorgekomen. In deze volgorde kwam geen verandering meer, zoodat do uitslag van deze eerste race wordt: 1. Admiraal de Ruy ter, stuurman mr. J. R. Carp, in i uur 32 min. 67 sec.; 2. Saenden, st. W. Schouten in 1 uur 33 min. 25 sec.; 3. Prinses Juliana, sL J. G. Hibma, in 1 uur 33 min. 57 sec.; 4. Braassemermeer; 5. Ciss; 6. Uijlenspie gel, 7. Hollands Hope. Intusschen was alweer gestart voor de Vrijbnitersklasse, waaraan deelgenomen weid door Klaas Compaen, Vrijbuiter, Ka per Jan Haring, Dolhain, Dirk DuyveL 't Jonge Hoen, Paul-Jones, Jean Bart, Geu- zenkind en Lumey. De start is schitterend. Met miniem verschil vertrekken respectie velijk Dirk Duyvel, Lumey, 't Jonge Hoen, Klaas Compaen en Jean Bart, terwijl de an dere booten goed bij elkaar blijven. Wan neer één ronde is afgelegd heeft Lumey zich tot de eerste plaats opgewerkt met onge veer 100 Meter voorsprong op Kaper, Dirk Duyvel en Paul-Jones, die onderling 1 lengte verschillen. Dirk Duyvel kan het dan niet langer bolwerken en zakt geleidelijk af. De uitslag luidde: 1. Kaper, stuurman P. Bosch van Drakestein in 1 u. 37 m. 48 9.; 2. Paul Jones, stuurman A. J. Markx Jr., in 1 u. 38 m. 20 s.; 3. Lumey, stuurman W. Beekhuis, in 1 u. 38 m. 54 s.; 4. 't Jonge Hoen, stuurman dr. F. W. Prins en W. A. Prins Jr., in 1 u. 42 m, 2 e. Vijfde werd Dirk Duyvel met slechts geringen achter stand op t' Jonge Hoen. De wind wakkert sleods meer aan: was om tien uur de windsterkte 3.20'/> Meter per minuut, om 12 uur bedroeg zij reeds 3 58 M. per minuut. Ook do lucht betrekt hoe langer hoe meer, zoodat de vooruitzichten voor de volgende dagen minder gunstig zijn. Laten wij echter maar optimistisch blij ven en hopen op een onweersbui. LAWNTENNIS. 0m den Davis-Cup. Naar wij vernemen zal door de Edelme- taalbedrijven Kon. Begeer te Voorschoten Maandagmiddag aan de Fransche en Neder iandsche spelers een zilveren legpenning worden aangeboden ter herinnering aan de zen wedstrijd. MARKTBERICHTEN. LEIDEN, 18 Juli 1925. Botermarkt. De prijzen van boter op de heden gehouden markt waren als volgt; prima fabricksboter (controle) f 2.25; prima boeren van f 2.20 zen f e.50—f 8. Turfmarkt van den 13 Juli tot en met tot f 2.30 per K.G. Aangevoerd 6/3 3/6 vaten wegende 2175 K.Q. Handel vlug. AT.Ph icW Veiling van 17 Juli. Tuinboo- nen f 8.509.20. Heerenboonen f 2527. Rnijboonen f 2627. Postelein 69. Aard appelen f68.10 per 100 K.G. Rabarber f 1013. Peen f 013 per 100 bos. Krop sla 1 f 3.70642). Komkommers I f 6—10. Bloemkool 1 f 1216. II f 48. Meloenen f 56. Perziken f 11 per 100 stuks. Fram bozen f 22. Aardbeien f 2029. Roode bes sen f 12 per 100 pond. Aangevoerd 8950 eieren op 10 Juli. Kipeieren f 67.40. Eend eleren f 6.70—6.30 per 100 stuks, KATWIJK a. d. RIJN. Veiling van 17 Juli. Duo of York per kist van 26 K<G. f 1.30 2.10. Idem drielingen f 0.601.20. Peen per 100 boe f 6.20—8.50. Aanvoer 1060 x 28 K.G. groote aardappelen. 120 x 26 K.G. drielingen. 8060 bossen peen. Losse nummers van ons Blad lijrl behalve^ aan ons bureau ..rij ook verkrijgbaar bij de Firma A. HILLEN, Breestraat 154 Firma A. HILLEN, Stationsweg*' T- J. RIJSBERGEN, Sigarenhandefi Heerenstraat a, Fa. A. SOMERWIL Azn. Hoogew. 24 Firma A. J. H. WIJTENBURG, Haarlemmerstraat a, A. M. VAN ZWICHT. Kiosk Prinsessekade. s en des Zaterdags bij JOH. HOGERVORST, Haarl.str. iaij en bij I A. GERRITSEN, Alphen a. d. Riji( Wegens Beursvacantie ontbrekei heden de noteeringen der Amsteri sche Beurs. ■eken damt Advertentiën. Ondertrouwd: T. VALENTGOED XN P. H. DE WIT Leiden, 18 Juli 1925. Rijnkade 16a. 8939e Witte Rozenstraat 39. Getrouwd den lBden Juli, H. L. v. KAMPENHOUT IN J. v. d. BERG, die, namens wederzijdscho Familie, hartelijk dankzeggen voor de belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. 8967a Leiden, Maresingel 35a. De Heer en Mevrouw VAN HUUWENINGEN GRAFT- D1JK—Cobhen geven kennis van Me geboorte van een ZOOM. Leiden, 18 Juli 1925. 1096 Hiermede vervullen w\j den treurigen plicht,kennis to geven, dat is overleden, na een langdurige ziekte, onze gelielde Echtgenoot©, Moeder, Behuwd- en Groot moeder KLAZINA VAM DIJK, Echtgenoot, van C. ScHADDll YAH DOGK.N. Dat haar heengaan vrede we», lenigt onze diepe smart. 1097 Uit aller naam: C. SCHADDEE VAN DOORN. Katwijk a. Zee, 15 Julil926. Mr. D. D. Cnrtinaatraat 89. Voor de hartelijke deel neming ons betoond bij bet overlijden van onze lieve vrouvr en Moeder betuigen wij onzca dank. 1063 Ds. H. VAN DRUTEN en familie. Soest, 18 juni 1935. Hiermede betuigen w(J onzen bartelijken dank voor de betoonde deelneming n* het overlijden van onzen (4; liefden Zoon en Broeder LAMMEST VERHAAB. Uit aller naam, L. VERHAAR. L. VERHAAR— v. Ecmono en Kinderen/ Haagsche Schouw, Voorschoten. 89G6a ARTS, AFWEZIG toé nader aan* kondiging. Praktijk wordt waargenomen door de doktoren 8899a HOVENS GREVE, MULDER OVERWATER, DE GRAAFF neemt de praktijk waar. 1078 V ronwenar t m, ia van Maandag 20 Juli tot nader aankondiging 1091

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 3