BERICHT. lo. 20031. WOENSDAG 1 JULI Anno 1925. UITSLAG DER VERKIEZING. Officieele Kennisgeving. STADSNIEUWS. Burgerlijke Stand v. Leiden. Het voornaamste nieuws van heden. LEIDSCH DAGBLAD PRIJS DER ADVERIENT1KN: 30 Cts. per regel. Bij regelabonnement belangrijk lageren prijs. Kleine Advertentiên, uitsluitend bij vooruitbetaling. Woensdags en Zaterdags 60 Cts., bij een maximum aantal woorden van 30. Incasso volgens postrecht. Voor eventueele opzending van brieveD 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 6 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor 01reotie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postchèque- en Qlredienst No. 57055 Postbus No. 54 PRUS DEZER COURANT: Voor Leplen per 3 maanden ƒ2.86, per week ƒ0.18, Buiten Leiden, waar agenten gevestigd zijn, per week ,T„r 0.18. Franco per post ƒ.2.36 H- portokosten. BH nummer bestaat uit TWEE Bladen EERSTE BLAD. 8 Hedenavond zal aan onze bureaux op de welbekende overzichtelijke wijze worden medegedeeld de nitslag van de STAD LEIDEN en wat in den loop van den avond nog verder bekend mocht worden. DE DIRECTIE. GEMEENTELIJKE VISCHVERKOOP. Aan den gemeentelijken vischwinkel, Vischmarkt 18, tel. 1225 is DONDERDAG verkrijgbaar: SCHELVISCH a f 0.12f0.23 8CHOL a f 0.13f 0.26. GEH. KABEL JAUW a f 0.27 en TARBOT a f 0.50 per pond. 8^0 N. C. DE G1JSELAAR, Burgem. Leiden, 1 Juli 1925. Gem. Kweekschool voor Onderwijzers en Onderwijzeressen. De uilslag van het schooleindexamen van j&e Gemeentelijke Kweekschool voor Onder wijzers en Onderwijzeressen .alhier (onderwijzersexamen) is, dat alle candidaten yan de eerste groep, nl. zeven, zijn geslaagd ou wel de heeren C. Amersfoort, N. A. de Bruyn, J. A. Caslelein, H. F. J. Immens en H. J. Mol; en de dames H. Kramer en A. M. .C. Tielcmans. Uitslag van de tweede groep morgen. Het Leidsche Volkshuis. Gisteravond nam raej. H. Funke, de tegen woordige directrice van het Leidsch Volks huis, afscheid van het bestuur, de medewer kers en de bezoekers dier Slichting. Na tien - jftar lang deze Leidsche instelling, in 1899 door de professoren Drucker, Greven en an der Vlugt in het leven geroepen, te hebben geleid, gaat zij thans een welverdiende rust gemeten. De groole zaal van het Volkshuis was- vrijwel geheel met jongens en meisjes en volwassenen gevuld, toen mej. Funke te kwart na achten binnentrad en door een zeer hartelijk applaus weid begroet Zij werd het eerst toegesproken door den voor zitter van het bestuur, prof. dr. Roessingb, die in herinnering bracht, dat mej. Funke juist in de heel moeilijke jaren van en na den oorlog haar ambt in Leiden had ver vuld, toch steeds het werk op hoog peil had weten te houden en zich met heel haar hart en haar persoonlijkheid aan haar taak had gegeven. Hij stelde in het licht, hoe ten slotte in zulk een centrum yan sociaal hu- raanitairen aard alles draait om de direc trice, die medewerkers moet weten te be zielen en bezoekers, vooral de ongedurige jongeren, moet weten te binden-, daarnaast heeft het bestuur slechts een uiterst beschei den plaats. Namens het bestuur bood hij mej. Funke een geschenk aan en las een afscheidswoord voor namens prof. Greven, die voorzitter was in den tijd, toen mejuffr. Funke haar ambt aanvaardde. Een :oor van oudere meisjes zong daaTop een lied, waarna door verschillende clubs herinneringsgeschenken aan mej. Funke werden aangeboden, meestal eigen hand work, soms vergezeld van kleine toespraak jes in proza of poëzie. Een aantal jongens en meisjes van de kinderclubs voerden daar na een klein tafereeltje op, aardig verkleed, in goed Leidsch-gesproken verzen, kleine tooneelspelers, die zelf dolle pret mee had- detn in hun spel. Een paar dreumessen van een jaar of zeven boden nog eens wat bloft- men aan en een boek aan mej. Laan, di© met mej. Funke het Volkshuis verlaat, aan welks bibliotheek zij zoovele jaren lang zorg en kracht lieefl gegeven. Dan sprak de lieer Eikerbout, oud-Volks- huisjongen, nu zelf lid van het bestuur, die getuigde van wat hij aan het Volkshuis te danken had en welke verplichtingen dat in hield voor eigen levenshouding; kameraad schap vond hij het groote dat het Volkshuis hem geschonken had. Mej. C. Ivuenen sprak namens de tatrijkc medewerkers en bood een groote staande eiectrische lamp aan. Het woord was ten slotte aan mej. Funke, die van haar werk vertelde, die dankte voor de medewerking, j welke zij telkens weer in zoo ruime mate had ondervonden en die sprak van het vele, dat haar zelve aan levensvreugde en dieper inzicht in deze jaren, in de aanraking met zoo groote verscheidenheid van allerlei .kringen en menschen. was geschonken. Zij 'hoopte op een volgend lentefeest weer hier zijn en wenschto het Volkshuis veel heil onder de nieuwe leidster, aan wie zij vol vertrouwen het werk overgaf. Nadat allen samen een afscheidslied had den gezongen, was er gelegenheid mejuffr. Funke persoonlijk de hand te drukken. Zeer velen maakten daarvan gebruik, door vriend schap van vele jaren met mej. Funke ver bonden, hetzij als medewerkers aan een zelfde sociaal werk, hetzij als bezoekers van club of cursus, waar men overal mej. Funke's leidende persoonlijkheid had leeren kennen en hoogschatten. Vereeniging „Het Leidsch Dierenasyl". Gisteravond hield de vereeniging „Het Leidsche Dierenasyl" in het Nutsgebouw een ledenvergadering onder voorzitterschap van ds. J. A. Prins. De vergadering was goed bezocht. Nadat de voorzitter de vergadering met een kort welkomstwoord had geopend, wer den de notulen der vorige bijeenkomst door de secretaresse, mevrouw J. G. van Poel geestBrand, gelezen en goedgekeurd, waarna mededeeling werd gedaan van eenige ingekomen stukken, waaronder een schrijven van een dame uit Hilversum, die een bezoek had gebracht aan het Leidsch asyl en nu schreef, dat deze inrichting, zoo lang zij aan dierenbescherming doet, haar steeds voor oogen zal staan, en voorts een dankbetuiging, vergezeld van een mand met afgesneden bloemen, voor de verzorging van een dobberman pincher, van iemand, die met zijn dochtertje alleen woonde, tij dens den langen duur van de verpleging van den vader. Ook werd mededeeling gedaan van een legaat van f 1000, door zekere mej. Van Buuren, vermaakt aan inrichtingen voor dierenbescherming, waarvan het dieren asyl een bedrag van f 10(1 toekwam. Uit het jaarverslag over 1924, eveneens door de secretaresse uitgebracht, bleek, dat de werkzaamheid dit jaar weder toenam. Verpleegd werden 551 dieren met 24.035 verpleegdagen (vorig jaar waren deze ge tallen 473 en 20.746). Bij het afsluiten van het jaar waren in het asyl ó.m. aanwezig 19 zwerfhonden en 35 zwerfpoesen. De ge zondheidstoestand was over 't algemeen be vredigend. Meerdere malen werden voor onvermogenden de huisdieren gratis of te gen een zeer kleine vergoeding, behandeld. Ook werden voor dergelijke dieren telkens middelen verschaft tegen huid- on andere ziekten, waarmee de Leidsche achterbuur- ton in hooge mate besmet zijn. Hier gaat de hulp aan het dier ongetwijfeld samen met bevordering van de hygiëne onder de men schen. Bij dit alles bleef de heer Holsheimer dierenarts, de trouwe medewerker, die door de practijk steeds tegen meer gebeurlijk heden gewapend wordt. Prof. De Blieck, de directeur van het In stituut voor Parasitaire- en Infectie-ziekten te Utrecht, deed het asyl na onderzoekingen op aan de zoogenaamde kattenziekte over leden dieren, een serum tegen deze ziekte aan de hand, waarmee al enkele malen een gelukkig resultaat bereikt werd. De asyl bewaarders, die juist vóór den aanvang van bet jaar in functie traden, zijn tot genoegen van het asylbestuur er tot op heden werkzaam gebleven en geven steeds blijk veel te voelen voor de aan hun zorgen toevertrouwde dieren. Het echtpaar De Leeuw bleef assisteeren bij de voedering, verpleging en het vervoer der dieren. De geldmiddelen geven het bestuur aan houdend veel zorg; de inkomsten van de dieren stijgen wel, doch te langzaam,'en ook het ledental neemt niet genoeg toe. Giften van beteekenis voor het asyl komen nog niet binnen. Over 't algemeen onder vindt het asyl bij het publiek veel sym pathie. Toch zijn er twee categorieën van personen, die een verkeerde opvatting heb ben van het doel en de capaciteit van het asyl. De eersten meenen, dat hel asyl er is om hen goedkoop en gemakkelijk van de verplichtingen jegens hun huisdieren te ont slaan. Zij komen hun eigen poes als zwer ver aanbrengen of bedenken allerlei ver halen om hun huisdier voor wat of niemen dal tijdelijk onder dak te krijgen. En het zijn lang niet altijd de onvermogenden, die op zoo'n wijze het asyl willen uitbuiten. De tweede categorie bestaat uit personen, wel dierenvrienden, doch die meenen, dat de capaciteiten van het asyl onbegrensd zijn en die soms op grond van een jaarlijksche bijdrage aan Dierenbescherming het recht meenen te hebben naar goedvinden ongeli miteerd over het asyl en zijn werkkrachten te beschikken. Het verslag werd onder dankbetuiging aan de secretaresse goedgekeurd. Hierna bracht de penningmeester de heer Hugo van Poelgeest, het financieel verslag uit. De ontvangsten en uitgaven sloten met een bedrag van f 4713.72, waarbij onder de inkomsten echter een opgenomen voorschot van f 555. Onder de ontvangsten waren vermeld: contributies en giften f 690.08. pensiongelden en verkoop van zwervers f 1730.29, en verbruikte reserves f 508.59. Onder de uitgaven waren de voornaamste posten: f 1278.09 voor loonen, enz. en voor huishouding, voedsel en verpleging f 3336. Nadat namens de kascommissie de heer Bader had verklaard, dat de boeken en be scheiden hadden doen zien, dat de rekening prompt in orde was, werd deze goedgekeurd. Blijkens de daarop aangenomen begrooting bloek, dat de inkomsten en uitgaven het volgend jaar vermoedelijk zullen stijgen tot f 5335.. Tot leden der kascommissie werden be noemd mevrouw Eeltjes en de heeren Aal- bersberg en Bursch. In de plaats van ds. J. A. Prins, die niet weder voor een herbenoeming in aanmer king wenschte te komen, werd benoemd mr. J. Klein, kantonrechter alhier. Herbe noemd werd mr. Nord Tromson. Hierna werd de najaarsactie besproken. Er zal nog een verloting plaats hebben, waarvoor reeds de prijzen aanwezig zijn en vele loten genomen, terwijl in het najaar weder een bazaar zal worden georganiseerd. Vervolgens werden bij de rondvraag nog eenige zaken het asyl betreffende, bespro ken, waarna de vergadering, nadat de heer Hugo van Poelgeest ds. Prins had bedankt voor het vele, dat hij in hot belang van het asyl heeft gedaan, werd gesloten. Aan den vooravond der verkiezingen. In een drietal politieke vergaderingen hebben gisteravond nog eenige voormannen van Partijen den Leidschen kiezers steml- onderricht gegeven, zoodat thans aangeno men kan worden* dat elk kiesgerechtigde zyln lesje voldoende kent. Wjj kannen de verslagen gevoeglijk weglaten, daar het doel hiervan, propaganda, toch niet meer bereikt zon worden; immers de stembusstrijd is ten einde, al is dan ook de uitslag nog niet bekend, en de gevoerde verkiezingsactie is achter den rug. Gelukkig, zouden wij bijna zeggen, want als er ooit door het geheele land gekibbeld wordt, dan is het wel met de Tweede-Kamer verkiezingen. Aanvankelijk leek het er op, alsof de belangstelling miniem zou zijn; hoe meer echter de dag der verkiezingen naderde, dies te beter ook het bezoek bijl de openbare vergaderingen werd, zonder dat evenwel gesproken kan worden van een levendigen verkiezingsstrijd) waaraan door alle rangen en standen van ons volk wordt deelgenomen. tVoor het grootste deel is dit zeer zeker toe to schrijVen aan het schrikwekkend' aan tal Partijen on Partijtjes, die alle haar candidaten stellen en waardoor den door snee Hollander, die zich gewoonlijk weinig om politiek bekommert, ae keuze in niet geringe mate bemoeilijkt. Maar de stemplicht dwingt hem er toe te stemmen en zoo gaat dan tegen den verkiezingsdag eens rondkijken, wien hg tot den „man zgns harten" zal maken. Stampvol was het gisteravond in een der zalen van „Prediker", in de Janvossensteeg, waar ds. K. H. E. Gravemoyer, uit Den Haag, voor de afdeeling Leiden van de Hervormd (Geref.) Staatspartij1 een verkie zingsrede hield. Op „Den Burcht" was door de plaatselijke afdeeling van de S.D.A.P. oen openlucht- jrieeting georganiseerd', waarbij als sprekers optraden mevr. Miedema en de heer K. ter "Laan, uit Zaandam. Ook hier was ae opkomst groot, naar schatting waren er 1500 belangstellenden. Het muziekkorps „Nieuw Leven" onder leiding van den heer Bur- gerdort en het koor „De Stem des Volks", luisterden deze vergadering op door het spelen en zingen van socialistische liederen. De groote Stadszaal was in beslag ge nomen door de Communistische Party- Men had evenwel gevoeglijk een kleinere Iocali- teit kunnen huren. Zeker niet meer dan 125 personen luisterden naar hetgeen dr. (J. A. N. Knuttel, van hier, en de heer G. van Burink, uit Rotterdam, spraken. Bij Kon. besluit is voor den duur van het studiejaar 19251926 benoemd tot rec- tor-magnificus der Rijksuniversiteit alhier, prof. dr. W. de Sitter. De volgende week wordt dr. Vincent, president der Rockefeller Foundation hier verwacht tot het voeren van verschillende besprekingen. Gisteren was het de laatste dag, dat de heer J. P. Hemerik, opzichter der ge meente-plantsoenen, in betrekking was. Na een reeks van jaren was nu ook voor hem de tijd van rust aangebroken. Het tuin- en weg-personeel wilde dezen dag niet laten voorbijgaan zonder officieel afscheid van den scheidenden opzichter en hem nog eens de hand te drukken. Na afloop van de werkzaamheden verza melde allen zich in een der lokalen van de Sladslimmerwerf en werd de hoer J. P. Hemerik door den oudste der werklieden, den heer M. Galjaard, toegesproken. Deze schetste in korte trekken zijn werkzaam leven in dienst der gemeente en wonschte hem een welverdiende rust nog vele jaren toe. Als herinnering werd hem namens bijna alle werklieden een schilderij aangeboden, „Zo meravond", reproductie van W. Maris, en werd, mej. Hemerik een vaas met roze® aangeboden.. De heer Hemerik dankte voor dit bewijs van erkentelijkheid en sprak den wensch uit, dat het personeel onder den nieuwen op zichter met denzelfden lust en ijver zou werkzaam zijn als onder zijn beleid. Hierna werd ook de nieuwe opzichter, de heer J. JoDker, welkom geheelen en was men nog eenige oogenblikken bijeen om den schei denden opzichter persoonlijk de hand te drukken. Per auto werd hierna de heer Hemerik met zijn echtgenoote huiswaarts gebracht Bij de Leidsche Spaarbank is in Juni ingelegd f317.599,18 en terugbetaald f 224.668,87, terwijl 94 nieuwe inleggers zijn ingeschreven en 62 boekjes geheel werden uitbetaald. Het tegoed der 16.377 inleggers bedroeg einde Juni 15.462.004,16. Hedenavond opent de heer B. Erades in het perceel Morschstraat 36 een nieuwe bloemenzaak. Reeds van buiten maakt het geheel gerestaureerde pand een frisschen in druk, vooral dank zij het werk van den aan nemer, den heer Barthen, die de onderpui vervaardigde. Het timmerwerk werd ver richt door den heer Dusoswa, terwijl de heer Briët een en ander keurig in de verf zette. Ook van binnen ziet de winkel er netjes uit In de ruime étalages prijken tal van vazen, opgevuld met de mooiste bloemen, die de heer Erades steeds- frisch voorradig zal heb ben. Behalve snijbloemen vindt men er ook nog vaste planten als palmen, enz. Ongetwijfeld is deze nieuwe zaak een aanwinst voor den winkelstand in do Morschstraat Gisteravond 6 uur werd op de Oranje- gracht de 5-jarige .A. S., toen hij plotseling de straat wilde oversteken, aangereden door een onbekend gebleven fietser, waardoor hij kwam të vallen en zijn been brak. Nadat de knaap door den Eersten Hulpdienst ge neeskundige bijstand was verleend, weid hij ter verdere behandeling naar het Acad. Ziekenhuis overgebracht. De „Sts.-Crt." bevat de statuien van de vereeniging „Schoolkindervoeding en School- kluderkleeding" alhier. GEBOREN. Abraham Gerardus, z. v. P. [Fakkel en W. v. d. Hoed. 'Cornelius flfermanus Petrus Josophus, z. v. A. J. Sormani en M. H. ll Klaverwgden. IHendrica, d. v. P. Massaar en C. UI jen. Johanna Rondrika Maria, d. V. II. F. t. d. Elshof en O. v. d. 'Aon. .Willem, a. v. W. Immink en J. C. Hille. Ca roline Catharina Jeaoetie, d. v. C. W. Oost- veen en Ut M. Segaar. Sara Maria Louisa, d. v. B. Dreef en C. v. d. Berg. j Johannes Hendrikus, z. v. C. J. van j ,Veen en C. Barendsen. Judith, d. v. j J. de Roode en M. B. Staal. Maria en j Pieternella (tweel.) d. v. L. Tol en E. A. de Jong. Anna Petronella, d. v. P. J. v. d. Heust en A. O. Maas. Meintje Eli sabeth ,06. v. P. D. v. d. Berg en E. v. iWeeren. Johanna Catharina,- d. v. D. J. Fasseur 6n J. C. Stouten. Jaoobus, z. v. F. v. d. Steen en O. Wolters. Maarten, z. v. T. Lepelaar en Hl Boelee. Su sanna, d. v. W. F. de Koning ert H. Scheur water. Willem, z. v. W. Sjardijn en M. Bergman. Suzanna, d. v. P. Pattist en S. J. Prins. Wilhelmina Johanna, d, v. J. Ridder en J. E. B. Zitman. Willem, a. v. W, van Westbroek en D. v. d. Voord. Wilhelmina^ d. v. P. A, de Jong en C. i iW. Verhaar. Martinus, z. v. J. Thelen en W. C. Litzaoth. Catharina Jacoba, d. v. j P. Laterveear en A. v. d. Burg. Maria, d. v. A. Siera en W. O. v. Rossum. Oorneli3 Durk, z. v. D. J. Dubbeiaar en C. C. Kamman. Hendrik, z. v. 'A. J. Ehren- ihard en P. Dijkman. Gjsbeth, z. v. T. Sloos en C. Petit. Johannes, z. v. IL v. d. Lucht en S. v. Poelgeest. Adriaan Willem, z. v. J. v. Egmond en M. v. d. Meer. Izak, a v. J. O. Selier en 'A. (Hellensteijn. Johannes, a v. 'J. v. i Leek en J. Smits. Jan, z. v. L. A. Truijers en A. Robbers. GEHUWD: M. N. A. Swels jm. on G. C. Eelkens jd. J. Francken jm. en E. J. Hillebrand jd. P. C. v. d. Sleet jm. en M. Klinkhamer jd, J. J. v. d. Reijden jm. en Th. G. Roest jd. W. Trago jm. en L). v d. Oever jd. B. J. Jansen jm. en M. Kalkhoven jd. J. Gijzenij jm. en S. P. Cornet jd. G. Buis jm. en J. C. Wallaard jd. W. F. Laterveer jm. en H. J. Crama jd. H. Nagtegeller jm. en M. J. v. d. Linden jd. J. P. Homan jm. en B. C. Vorhoog jd. OVERLEDEN. G. A. EgginkWesselink, vr., 67 j. J. v. 't Zelfde, zn.. j. crwerjj, m. 45 j. J. A. Platteel, m., 72 j. A. O. Rodenburgv. d. Valk, vr. 51 j. A. M. v. d. Rejjden, wed. J. Nievaart, 85 j. J. M. BrakelGorree, vr. 61 j. M. a v. d. Krogt—Vogels, Wed., 79 j. M. P. Bergers, m. 60 j. Opgave van personen, die zich te Leiden hebben gevestigd. J. J. van Vliet, Formosaslr. 10. W. C. Hagemam, colporteur, O. HcereugraCht 20. A. J. G. Janssen, koopman. Rapenburg 1. G. Houtkamp en gez., tabaksbewerker, Maurilsstr. 69 P. Rietkerk en gez., boe renarbeider, L. Rijndijk 18. D. J. Wee- beT, electricien Willem et r. 7. M. J. M. Bokern-Kiroh, noogewoerd 150. P. Vooijs, arbeider, Vlicrboomspt. 1. P. J. Hofman. Vreewijkslr. 16. W. v. d. Heu vel, verpleegster, Acad. Ziekenhuis. P. C. van de Graaf en gez„ stlvipper, Galge water 19. E. J. Doornebos, anb.-remmer N. S., v. Spcijkstir. 8. IT. 'Hookx, dienst bode, Haarl.sfr. 315, A. P. A. Snolders, constr.-bankwerker, Ileerenstr. 43a. A. G E. Jansen, arts, Acad. Ztebeühuia. O. BINNENLAND. Afscheid van mej. F unite als directrice van het Leidsche Volkshals. De Bezninigingscommissie. De Kon. Vereeniging „Onze Vloot" heeft voor den kruiser „Java" een scheepsklok aangeboden. BUITENLAND. De eischen aan Dnifschland inzake de luchtvaart De pensioenwetgeving in Engeland. Eenige verbetering in den toestand ia China? Smilde, verpleegster, Zoeterw. Singel 83. J. Brookema, colporteur, Looyerstr. 20. J. E. van Galen, v. d. Helmstr. 23. P. Wirtlh .dienstbode, Plantsoen 27. A. Wa- gemans, De Geneetetstr. 66. P. J. A. Dingjan, blocker, L. Rijndijk 17. A. J. v. d. Wilk, 1.1. machinist N. S., De Genestet- straat 50. P. Rlijswijk en gez., arbeider, Bouwelouwenst. 8. J. M. Kok en gez., Witte Rozenstr. 14. A. de Wit, bediende, Zijlsingel G5. A. C. P. Harühoorn en gez los werkman, v. d. Helmstr, 14. P. J. Mink en gez., los werkman, v. Iluigdw.slx. 16. C. J. Neuteboom en gez., koopman, H. Morsen weg 7. J. C. Iloogendam en ge zin, aimbt. R. v. A., Kanaalstr. 4-1. J. F. Sdhauleli en gez., spoorlegger, Keet Posi- 'huislaan. A. Eikelcnboom en gez Noord- einde 20. J. W. van Beek, boekdrukker, Koninginndaan 30.M. den Brave, dienst-, bode, Haar!.air. 44. K. Wolf, dienstbode, Haagwcg 18. Wede. J. W. Exalto-Vaik- flioff, Steenslr. 9. J. Iiuizer, dienstbode, Z. W. Singel 18. M. Iiuizer, dienstbode, Rapenburg 59. M. Langman, onderwijze res, 11. Rijndijk 48. E. A. A. Ilimmler, zendelinge, lltr. Veer 11. Opgave van personen, die uit Leiden zijn vertrokken. H. J. v. d. Mussele, Ilillegersberg, Koot- schelaan 9 Mej. J. Steleman, Steenwijk, Woldstraat 83a P. II. M. S. v. d. Voort, Noordwijk, Kerkstraat 26 Joha. Verhaar Singeling, Heemstede, Gewceritraat 6 C. Reeling Knop, Den Haag, Van Looslraat 85 Mej. A. KranenburgVis, Koudekerk, Groenendijk W. v. Dijk, Rotterdam, Kla verstraat 27 F. D. van 't Hoen, Hamme (B.), Rue Guillaume 14 Mej. M. J. Star* reveld, Gouda, Achterweg bij de ouders Mej. E. F. Eekhardt, Den Haag, K. Molen straat 9 Mej. Clara Werner, Hannover, KI. DAuelstr. 12 Mej. W. Wagenaar Koster, Noordwijkerhout, Lceweg 5 of 9 M de Nie, Rotterdam, Da Coslaslraat 10a Johs. de Bruijn, Wassenaar, Rijksstraat weg 116 L. J. de Groot, Rotterdam, Krui- zemuntstr. 16c Mej. J. A. v. Kersen, Schie dam, Parallelweg 246 G. Smitlenaar, Vire (Fr.), Rue des Dégrès Mej. G. J. G. v. d. Wassenberg, Alphen aan den Rijn, Raadhuisstraat 269 A. W. Rombout, Bu ren (G.), Molenstraat 80 Mej. J. P. Klaaijs- sen, Antwerpen Adrs. Augustinus, Voor hout, 's-Gravend.weg 104 L. M. v. d. Velden, Warmond, Hcerenweg 88 Mej. C. W. Meijer, Den Haag, Conradkade 31 M. Stöckl, Swinemünde (D.), Gr. Markt 8 Mej. A. A. de Rook, Utrecht, Zadelslr. 17 Mej. C. Hoogervorsi, Zoeterwoude. U 65 Mej C. M. C. van Kijk, Zoeterwoude, Vlietweg E 11 R. C. Wap, Zoeterwoude, II. Rijndijk f190 11. van Ronkel, Den Haag, Gr. Hertog.laan 97 J A. v. Dijk, Genemuiden, Langestraat Abr. Bavelaar, Voorburg, Oranjelust 29 II. Fijma, Enk- huizen, David Vlugstr. 106 Mej. Th. J. van Seggelen, Warmond, C 51 Mej. V. Slegtenliorst, Den Haag, Galvanistr. 2 II. L. du Boeuff, Waddinxveen, Holel „De Unie" Mej. M. M. Hemsbergen, Haarlem, Klcverparkweg 20 J. Schnieman, Ilelft, Emmastraat 4 Mej. P. H. Mou-lioorn, Alkmaar, Emmastraat 19 A. do Neet, Goes, Piccaardslr. 57 C. Colpa, Rotter dam, Stationsweg 72 A. II. van Rotten burg, Amsterdam, Vijzelgracht 9 J. W. Roeloffs, Rijswijk (Z.-IL), Vredenburgweg 94 Mej. P. Wielink, Amsterdam. Reinward- stT. 36 I Mej. V. Schoenmakers, Rotter dam, Nieuwehavc-n lG7a Th. J. A. v. Bcl- lokom, Breda, Nijverheidssingel 10 Jobs. Gieling, Heemstede, Zandvaarlkade 4 1. H L. Kimmenade, Rotterdam, Schied.vn- schewpg 235 J. II. Smit Sibinga. -uw- koop, Rem. pastorie W. Fr. Kinthoven, Oegslgee3t, Emmalaan 61 Mej. D. A Schavemakers, Alphen aan den Rijn, Julia- nastraat 89 W. Fr. G. J. Breekvcldt, Hen gelo co.), Leliestraat 17 P. J. Lucas, Den Haag, Zuidbuitensingel 267.

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 1