Inwoning COUPONS GERZON riompc Alle soorten Hoeden worden als nieuw naar elk gewenscht model vervormd Magaz, „DE BLOEMKORF" Verkoopster Ambachtsschool W. F. KORS Brandstoffenhandel i UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. UCIIIBud.sre». Verlaagde Prijzen - Voordeelige aanbieding in ECHTE LEERHOEDEN '■il rmnv "r.t.tw 4. Hulpgebouw Bedden en Tapijten Haarlemmerstraat 54 Gezondheids Matrassen 13.00, 11.35, 10.75. 17.75, 16.00, 13.50. le ETAGE Welriekende Viooltjes PIANOLA ROLLEN. LEIDEN Oe worden ook geleverd Mej. J. FRUITMAN, aillliilllllllllllllllllllllllllllllllllllll A. GEERTSMA WOENSDAG LAATSTE DAG Uit sluit end Maatschoeisel •f Alphen. Gisteravond hield de afdee- ttog Alphen a. d. Rijn van hot Cenlraal Ge nootschap voor Kinderherslellings- en Va- cantiokoloiiies in het Nulsgebouw een pro- fagan da-avond. De heer D. van Dien, die de leiding van Bezen avond had, gal. nadal de kinderen der O L. School aan de Schoolslraal een feelal liederen hadden gezongen, 'l woord En d.:-n lieer A. C. Bos, administrateur van t Genootschap, die in welgekozen woor- n bet doel, het nut en de werkwijze, liet Jfeiblijl en de resultaten van de zgn. vacan- liekoluuies sdiilderde. Hel geheele ontwik- Jtelin^proces dezer kolonies werd door spr. gememoreerd en de moeilijkheden welke men aanvankelijk had te overwinnen om te eindigen met te wijzen op de nultige uitwer king welke het verblijf in een dergelijke in lichting in de vacantie op bet gestel en hu meur van het kind maakt. Hierna werd een film gegeven die het ge sprokene in beeld bracht: het geheele leven in ee® vacanliekolonie met a! zij® afwisse lingen en de goede wijze van omgang met de kinderen werd op het doek gebracht Alsnog werd gelegenlieid gegeven om als Kd toe te treden waarna hel officiêele ge- Beeke van den avond was beëindigd en in Jedeivvergadering het bestuur werd gekozen benevens die statuten en huishoudelijk re- 'llement vastgesteld. De mandolineclub „Inter Nos' zorgde yoor een aangename aTwisseling. In het Koordeinde le Aar) ander veen kwilde het paard van don melkrijder G. v. D. Klading een brug oploopen. De bcstuur- bexnerkte dit te laat en kon zoodoende Diet meesr voorkomen dat paard en wagen Én de sloot terecht kwamen. v. D. sprong nog bijtijds van den wagen, ftooh de uil 20 buksen melk bestaande la- Hing ging verloren. Een bezoeker van hotel „Rijnlusl" be merkte bij het verlaten er van dat zijn Jijwïel, hetwelk hij onbeheerd had laten •taan het belastingplaatje was ontvreemd-, 'it Kost den man weer 3 pop, maar laat men Joch wat voorzichtiger zijn, het komt maar Dl te zeer voor dat het bel as lingpl aatje mol $cn touwtje aan het rijwiel is verbonden. Zoo is men niet verantwoord. Rijkspostspaarbank. Aan het posl- ifcmtoor te Alphtn a. d. Rijn en de daar onder ressor loerende hulppostkan toren Eerd gedurende de maand Februari 1925 gelegd 122.08 1 97, terugbel f 21.521.23. Het laatste door dat kantoor uitgegeven Soekje draagt hel nummer 16-f2i' Hazerswoude. Ingaande 2 Maart is de Zoetemelk op het Dorp met 2 cent per liter yerlaagd, en van 17 op 15 cent per liter gebracht. Mej. J. de Jong, onderwijzeres aan de gchool voor GereL Schoolonderwijs op het Dorp is met ingang van 1 Juni benoemd te J)e Bilt, en heeft die benoeming aange komen. Een tweetal jeugdige knaapjes van Hen heer B., aan den Rijndijk, die op weg .Waren naar Koudekerk en de brug over jflen Rijn moesten passeeren, kwamen een twaar beladen wagen met slroo tegen De yoerman, het gevaar ziende, trachtte nog met alle moeite zijn paard tot staan te brengen, doch het mocht hem wegens dc belling van de brug niet gelukken, wat ten gevolge had, dat het 4-jarig ventje, dat yoor den wagen liep, er onder terecht kwam en een der wielen over een zijner boenen eng. waardoor dit brak en door dr. V. van Koudekerk een voorloopig verband werd ge legd, waarna voor verdere behandeling het knaapje- naar het Ziekenhuis te Leiden jnoest worden overgebracht. Woubrugge. Door krankheid in zijn gezin was de voorzitter der Anti-Rev. kiesvcrecniging, de heer H. de Boer, ver hinderd de vergadering te leiden en berus- 'te de leiding bij den 2den voorzitter, de>n heer W. van 't Riet. Deze opent met het laten zingen van Ps. 35 2, het lezen van ï*a. 73 en gebed. Na een inleidend woord, [worden de eandidaten voor de Tweede Ka lmer besproken eD gestemd voor de hoofd lijst, alsmede de bijlijst. Het program van "actie wordt behandeld en toegelicht. De heer J. van Roosendaal stelde voor adhac- sie le betuigen aan de motie-Sncck, om geeu subsidie te veileenen voor de Olympi sche Spelen, hetwelk de algemeene goed keuring wegdroeg. Aan den aeeretaris werd opgedragen dé Anti-Rev I,vamerclnb daar mede in kennis te stellen. Tot hestuarslid worclt herkozen de heer W. C. van Dam. De secret-aria wensebt in bespreking te brengen de groote bcteeke- nis der Cbr. Radio telefonie, de Chr Radïo- vereenigïng en een ontvangststation. De voorzitter stelt voor, met het oog op het Late uur dit punt tot een volgende ver gadering aan te houden. Na de gebruikelijke rondvraag sluit dc voorzitter de vergadering en gaat de secre taris in dankgebed voor. Haarlemmermeer. Vrijdagavond werd in hotel de Beurs te Hoofddorp een bijeen komst gehouden van de coöperatieve vei- lingsvereeniging Haarlemmermeer, met t doel om te spreken over „het verbouwen van tirinbouwgewassen op contract". Er was nogal belangstelling: Het onderwerp werd op duidelijke wijze toclielit door den heer G. J. van Eerden, exporteur en groothan delaar in groenten te Beverwijk. Na het voor en tegen ernstig te hebben overwogen, gaven zich eenige personen op om voorloo pig gezameiijk met een 10 tal heklaren een proef te nemen. De toekomst zal moeten uitwijzen of er aanleiding bestaat om te dezen opzichte in den Haarlemmcrmeerpol- der op groote schaal te gaan werken. Bij de gehouden openbare aanbeste ding voor het aanbouwen van twee lokalen aan de Christ dyke TJ.L.O. School te Hoofd dorp, werd 't laagst ingeschrevenMetsel werk, door P. Bakker te Nieuw vennep voor f 9700; Timmerwerk. Witziers en Honig te Rijk alhier voor f 5500; Loodgieters werk. ,\V. Wainslekcr te Hoofddorp voor f 2u75, Schilderwerk, H. Kon*inga to Hoofddorp voor f 519;. Massa H. Doelcman te Hoofd dorp voor f 17.850. Voor het restaureeren en veranderen van de bestaande school waren laagste inschrij vers: Metselwerk, wede. W. Mienis te Hoofddorp voor f 3475; Timmerwerk, Jansen en Appelman te Nicuwvcnnep voor f 900, Schilderwerk, .1, Meijer te Nicirwvennep voor f 898Loodgieters werk, H. van Buiten te Nieuw vennep voor f 9G5; Massa-bouw en oud, A. Biesheuvel Jr. te Rijk alhier, voor f 25 wn. De gunning van een cn ander is nog aangehouden. In de Haarlemmermeer had de arbeider O die werkzaamheden verrichtte bij 't leg gen van de transportbuizen voor dc Amster dam sche Waterleiding het ongeluk met z'n hand onder een der pl.ra. 2100 K.G. wegenr de buizen bekneld te geraken. Geneeskun dige hulp werd ingeroepen. De Rijksveldwachter J. Moes is van Nicuwvcnnep overgeplaatst naar Midden Beemster. De Raad van deze gemeente komt in openbare vergadering bijeen op Donderdag 5 Maai t a.s. niet des nam. te 2 uur, zooals aanvankelijk was bepaald, maar des nam. te 3 uur. Hillegorn. De wijzigingen in de politieverorde ning zijn afgekondigd en treden Donderdag 5 Maart a.s. in werking. Dan moeten hon- den, die gevaarlijk zijn op eerste aanzeg ging van B en W. voorzien worden van een muilkorf of muilband. Verboden is zonder schriftelijke vergun ning van B. en W. met autobussen op deu openbaren weg een standplaats in te nemen voorts is het rooken in autobussen verboden, en deze door spuwen te verontreinigen. Een verbod van beteekenis is ook: tegen een muur, raam, deur of kozijn van eenig gebouw te leunen of op eenige brug, stoep of eenig hek te staan of te zitten De prijs van dc melk is Maandag hier met 2 cent per liter verminderd en van 18 op 16 cent gebracht." Katwijk. Gisteren ia in den. Rijn een begin gemaakt met het uitbaggeren van dat gedeelte dat ten zuiden van het veiling- terrein ligt en de losplaats bij de nieuwe Kalkzandsteenfabriek ten goede zal komen. Katwijk aan den Rijn. Een blijde bood schap voor de huismoeders is dat de n iel le i-rijs niet ingang van heden met 2 ct. per li ter is verlaagd Katwijk aan Zee. De Diaconale Kas der Ned. Herv. Kerk alhier sloot op 31 Dec. 192* met een batig saldo a f 2607.74; over Januari 1925 met een saldo van (2383.32. Van de trawlvisscherij kwamen Maan dag te LJmuiden aan de markt de loggers KW 8 met f 366; KW 21 met f 675; KW 39 met f 457; KW 43 met f 443KW 57 met f 382'; KW 60 met f 531KW 79 met f 503 KW 87 met f 616; KW 1-11 met f 251; KW 83 «iet f 530: KW 148 met f 529; KW 16C met f 550 cn KW 177 met f 398 besomming. Noordwijk. Zaterdagmiddag werd door verzakking op den Nieuwe Zeeweg een stuk rail vernield, waardoor eenige stagnatie in het tramverkeer plaats had. Door spoedige reparatie was 's avonds de dienst weer ge regeld. Alhier is de melkprijs- van af heden met 1 cent per liter verlaagd, en de prijs zal spoedig nog worden verminderd. De prijs is thans-17 ct. per liter. Door B. en W. is aan Jac. Kaufman en Co. te Hoofddorp voor f 965.50 opdracht ge geven tot liet ontruimen van de vuilnisbelt, gelegen aan de Woensd. Watering, met bij- behoorend werk. Oegstgeesl. In hel gebouw ,.SL Wil li - brord", hield de R.-K. geitenfokvei'eeni- ging een bijeenkomst. De heer J. G. Tuk- ker, Rijks veeteeltconsulent was uïtgenoo- digd een lezing met lichtbeelden tc hou den. De voorzitter, de heer Schoonderwoerd, opent de vergadering met den chr. groet en heet allen welkom, inzonderheid kape laan L. Beune, den heer. J. G. Tukkei benevens den heer De Boer, die met zijn lantaarn een serie1 platen, betrekking heb bende op de gcitenfükkerij, zal op het doek brengen. Hierna krijgt de heer Tukker het woord, die zijn spijt betuigd, dat deze lezing al sedert 1923 is uitgesteld. Drukke werk zaamheden waren steeds de oorzaak. Spr. begon zijn lezing met te besprekenmelk. Hiervoor wordt genomen koemelk. De bc- standdeelen der melk worden in iedere hoeveelheid besproken. Deze genoemde cijfers van. het gehalte, worden vergeleken bij geitenmelk. Hieruit bleek duidelijk dat geitenmelk een groeitere voedingswaarde bezit, althans kan bezitten. Het vetgehalte wordt uiteengezet. Een goede geit kan per jaar gemiddeld een 600 K.G- melk geven. Nu is hierin wel altijd verschil, evenals met het vetgehalte. In de melk van de eene geit, zal 21 K.Q. vet gevonden worden, doch bij den ander 27 K.G. vet gemiddeld per jaar. Het on derzoek der melk wordt besproken. Volgens berekeningen van verschillende fokverecni. gingen wordt gemiddeld om de 3 weken do melk onderzocht. Den eersten tijd na het lammeren van de geit, bestaat dc melk uit een hoog vetgehalte, wat in het midden der melkgevende periode minder en tegen het emde weer hooger wordt dan bij het begin. Er zal dus bij het kaasmaken van de koemelk ook in het voorj^&r meer melk noodig zijn dan in het najaar voor eenzelf de hoeveelheid kaas Daar het onderzoek van melk een zeer kostbare geschiedenis is, is de mogelijkheid buitengesloten van alle geiten de melk te doen onderzoeken, waarom spr. aandringt om b.v van iwec van de allerbeste geiten, de melk te laten onderzoeken. Bij het voortkweeken van die geiten die steeds aan de hoogste eischen voldoen, kan men het beste vooruit komen. Een uiteenzetting wordt gegeven van het kweeken nit goede afstammelingen, waar uit duidelijk blijkt, dat een zeer goede uit slag verkregen wordt. Zoo iedere vereeniging twee van de beste geiten hiervoor, in samenwerking van eigenaar, vereeniging en het fokstation. disponibel stelt, zoo zal in Nederland het peil hoog opgevoerd kunnen worden. Ver volgens worden met lichtbeelden zeer dui delijk verschillende geitensoorten voorge steld en besproken Vroeger werd liier steeds voort gefokt met de inlandse he geit. Deze is bont en gehoornd. Later is uit Zwitserland de Sane geit ingevoerd, die wit is en ongehoornd. In Zeeland is de Sane-geit niet meer ge- we nseht. Vooral dient gelet te worden op den bouw. die flink en breed van borst dient te zijn. De longen die zich in de borst kas bevinden, dienen een goede ruimte te hebben zoo deze dus te smal ia, worden deze te veel ineengedrongen. Vervolgens worden ons verschillende toe standen van geiten voorgesteld en de aan. wezigen gewezen op de groote fouten. In Drente werden de Tftchenburger gei ten ingevoerd. Exemplaren van beider kunne worden voorgesteld. Vele soorten in groote verscheidenheid en conditie worden op het doek gebracht en de goede en slechte eigenschappen besproken. Opgemerkt werd dat wel eens bloedarmoede voorkomt bij kinderen, door het gebruik van geitenmelk. Na verschillende onderzoekingen is echter gebleken, dat hiervan de oorzaak is het eenzijdige voedsel van het dier. Gelukkig komt dit-maar sporadisch voor. Veel groen en verder afwisselend voedsel geven, zal dit niet voorkomen, zoodat de fout alleen schudt bij den houder van zulk een geit. Aan het einde van zijn rede viel spr. een hartelijk applaus ten deel. Een enkele vraag van een der leden, werd door den heer T. beantwoord, waarna de voorzitter den spreker hartelijk dank bracht voor zijn leerrijke rede Spr. hoopt dak de leden hierdoor bun voordeden zullen gezien en gehoord li eb ben en er profijt van zullen trekken. Ook de heer Be Boer, die een prachtige serie foto's voor de Vereeniging heeft gemaakt en deze heeft voorgesteld, ontvangt dank van den voorzitter. De vooratter doet vervolgens nog eeni ge mededeelingen w.o. een waarschuwing voor de leden, om geen jonge bokken aan te houden, dan in opdracht van het be stuur. Binnenkort zal een voorjaarsverloting ge houden worden en het aantal prijzen wor den uitgebreid. Medegedeeld werd hoe de samenstelling en indeeling van den gehouden stalwed- strijd is geweest. Tevens is helaas gecon stateerd dat de toestand over het geheel niet is vooruitgegaan. De uitslag van den wedstrijd is als volgt; 1. C. van Dijk. 2. F. R. v. d. Hoeven. 3. J. van Tol. Hiervoor waren prachtige prijzen dispo nibel gesteld. Bij opbod worden de bokkenlanimeren 1925 verkocht. Het hoogste bedrag f0.35 werd geboden door H. v. d. Hoeven. Het bestuur heeft besloten den a.s. feestavond niet te houden in den vastentijd, doch de juiste datum is nog niet vastgesteld kun nen worden. De heer Van Dijk brengt mede namens de andere prijswinners een woord van har telijk dank aan de commissie voor haar ge dane werkzaamheden cn stelt voor den eek- sten prijswinner de volgende keuring hui ten te stellen, wat een prikkeling zal zijn, voor de anderen om mede te doen om het peil hooger op te voeren. Hierna wordt een verloting gehouden om een C-tal doelmatige prijzen. De voorzitter sluit vervolgens de verga dering met den Chr. groei en met dank voor de opkomst. Rijnsbuig. Nadat de vorige week reeds de melkprijs met een cent per liter was ver laagd is gisteren weder eem prijsverlaging van een cent ingegaan. Vermoedelijk zal Maart a.s weder een verlaging volgen. Kerkelijk bericht. Ned.-Herv. Kerk Biduur om het gewas. Woensdagavond 7 uur ds. A. Altena. Sassenheim. Kerkelijk bericht. Chr.-Ger. Gemeente, Kerklaan: Donderdag avond te kwart over zevenen, ds. Joh. Jan sen van Leiden. Mej. Cohen Hartveld alhier heeft het diploma als costumière behaald. Nauwelijks zijn onze straten waterleiding-operatie in behoorlijken staat of ze dreigen weer opgebroken te wordï **ord„ geleiding. De opmetjngen zijn al gebeurd. en, v™r de ondergrondse lie telefoon Valkenburg. Niet minder dan 8 geM. digden meldden zich aan voor kassier dri Boerenleenbank alhier. Eerstdaags zal algemeene ledenvergadering haar keuze ii deze doen. Voorscholen. Gistermorgen Troeg vap.'J perde in een gedeelte van onze gemeenle da nationale driekleur ten teeken dat er ieli bijzonders gaande wis. En dal was. ook zoo. 8 Immers, de heer C. van Meurs, oud-veld. wachter en thans gemeentebode herdaeh! I den dag, dat hij vóór <0 jaar geleden u dienst trad der gemeente. Te ongeveer hall ell voormiddags begaven de burgemee ster f met de beide wethotders en vele leden van! den gemeenteraad, de ambtenaren en werk- lieden der gemeente en eenige andere dameil en heeren zich naar de Raadszaal om den I jubilaris .le huldigen en geluk te wenschca. Hij werd door den gemeente-ontvanger, den heer J. P. Schram de Jong van zijn woning afgehrald. Nadat de jubilaris met zijn kin deren (zijn echtgenoote was helaas wegena ziekte verhinderd) was binnengekomen, sprak de burgemeester, de heer E. Vemèdei den jubilaris toe en herdacht hij de trouwe plichtsbetrachting van den jubilaris gedu - rende de iO jaren, die hij in gemeentedienst heeft doorgebracht en bood hem namens den gemeenteraad een couvert met inhoud aan. Vervolgens deelde de burgemeester hem mede dat het H. II. de Koningin behaagd had den jubilaris de eere-medaille in brons, ver bonden aan de orde van Oranje-Nassau te schenken en spelde hem het eere-melaal op de borst'. De heer J. P. Schram de Jong sprak namens de ambtenaren den jubilaris toe en bood hem als geschenk van het ambtenaren corps een gouden ketting aan, terwijl de heer D. J. van Cuilenhurg namens de commissie uit dc burgerij sprak en hem een gouden horloge aanbood en een sierlijke ruststoel. Hierna ging de cerewijn rond Zichtbaar aangedaan en ten zeerste ont roerd door de vele blijken van belangstelling bedankte de jubilaris allen voor de huldiging hem dezen dag bereid en voor de stollelijke blijken van belangstelling. Na nog eenigen tijd in gezelligen kring te hebben doorge bracht werd de jubilaris wederom per rijtuig naar zijn woning gebracht, waar in huiso- lijken kring onder zeer groote belangstelling de dag verder werd doorgebracht Warmond. Bij de heden gehouden, aanbesteding voor de werken aan de los plaats is ingeschreven als volgt: fa. Macken, Warmond, perc. I 14537,33, C. J. Kiebert, Sassenheim, perc. I f3946, perc. II 14000, massa 17900; J. P. Straathof, Leiden, perc. I f 4250, perc. II f 3580, massa f 7790J. Paarl, Sliedrecht, massa 17648; W. F. Mar- celis en Heemskerk, Leiden, perc. I 14050, perc. II f 3-150, massa I 7500D. v. Stuiven- berg, den Haag, perc. 1 f 4019, perc. U f 3388 massa f 7390; J. Sarros, Oudewetering, n,as- sa f 6922; J. Bron, Schoten, massa f 6S94; J. v. Riet, Leiden, massa f 6884; H. Base en Steenkist te Haarlem, in massa 16868; A. J. de Later en Meijer, leiden, massa f 6860J. v. Evert te Leiden, massa f 6666 De gunning wordt later bekend gemaakt. Wassenaar. Zaterdagmiddag werd hier een jachlrit gehouden, waaraan werd deel genomen door de leden van de Z.-H. Jacht- vereeniging. De rit nam een aanvang achter calé Lievense aan het Wassenaarsche Slag, ging vervolgens door de duinen naar Rijks dorp en verder door weilanden naar het eindpunt aan den Middelweg. Omstreeks drie uur arriveerde daar de stoel onder groote belangstelling, waarna in den Ouden Dcijl de thee werd aangeboden. Omstreeks hall vier Zaterdagmiddag werd de brandweer gealarmeerd voor een binnenbrand, ontstaan in de vertinnerij van de machinefabriek van T. Knape alhier, ver moedelijk door het gloeiend branden van een rookkanaaL Door personeel werd aanvan kelijk met emmers water getracht het vuur te stuiten, doch de autospnit moest te hulp komen. In korten tijd was toen het vuur ga- bluscht. Er werd veel waterschade aange richt, vooral in de gereedstaande linbaden. Zoeterwoude. Kerkelijk bericht Ned -IIerv. Kerk: Woensdag 4 Maart, des avonds te 7 uur, ds. J. Hengeveld, van Schipluiden. OUDE RIJN 4 EERSTE (fcvruagd, in een zaak van Fournituren en Dames-Hand- Werken. Brieven met opgave van uitsluitend prima referen ties en verlangd salaris onder No. 4379 bnrcau van dit blad. OE DAfóE die Maandagmiddag 5 uur, van liet postkantoor naar huis ging. wordt verzocht Cor- jrespondentie-Adrea op te geven aan W. L. DE SMET, vafé „Zomerzorg", Leiden. 5372a Yoor dadelijk gedurende eenige maanden 4372 In beschaafd gezin, ge zocht voor jougmenach, die ln Leiden komt stndeeren. Br, met opgave condities ond No. 80 aan THIELES Boek handel, Parkstraat 6 Yelp (Q.) ORIGINEELE DEVENTER 1 PERSOONS 2 PERSOONS 4358 Linnen D?lahen 1.70. TE HEER AANGEBODEN voor 2 personen, bevattende: vier kamers, keuken, closet, enz. Rustig wonen, centr. stad, onmiddellijke nabijheid tram. Huurprije 1450.Brieven No. 4366 bureau van dit Blad. GROOTBLOEMIGK Vanaf 25 ct. p. bosje 2x daaga Versch, Firma DOEVE, Bloemen- cn Frmiihnndel. p.K. KOORSTEEG 12. 4371 Een partij 88-tonige rollen aangeboden k fl.Brieven Bureau van dit Blad onder No. 4368. door 4337 HAARLEMMERSTR. 241 Nette Modellen Lage Prijzen Openbaar Slachthuis. Woensdagmorgen om 8 u verkoop Tan een groote partij prima Varltensvlccseli, reu zel en Spek. Voorwaar delijk goedgekeurd. Carbonado 50 cenia per pond. h. F. t. WEEREN Co. TeL 1074 en 2311. 5397a Hebt iets op te ruimen V Zendt dan een briefkaart naar Horschstraat 52. 1894 voorheen B. BROKAAR, LAGE RIJNDIJK lOb-IOc. TELEFOON 1728. Beveelt zich beleefd aan voor het leveren van alle soorten brandstoffen, speciale prima Belgische Anfhracict en Indnstrf ekolen. 5358a Vraag Prijsopgaaf. iniiifiiiiiiiiiiiniiitiiiiiiiiiiiiiituiiiiiuiiiijiiiuiiiiiiitittiiiiiiiiiiitiiiiiittitiiiiitiiittiiiiiiiiiiii WOLLEN, ZIJDEN,KATOENEN STOFFEN uit onzc KONFEKTIEFABRIEKEN ENGROS AFD. ia het aangewezen middel tegen voetlijden, en niets anders. J, A, SCHRAMA, MJÖer Mauritsstr. 59

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 8