Groot en Klein. Jo van Duuren en Rika van Leeuwen jul lie hebt zeker met elkaar het prijsraadsel opgelost. Heb ik dat niet goed geraden? Corrie de Groot, stellig heb jij meegeloot met de getrouwen, ik ken je al zóó goed door je brieven. Aardig van je om als woord voor het raadsel van Boekeren te kiezen. Nel van Biezen wel ja dan neem je de kindercourant maar als je woordjes moet zoeken, daar staan er heusch wel genoeg in. H Bram Hemerik, dat treft mooi dat het zilveren feest van je ouders in de vacantie zal zijn, dan kan je er beter van genieten als je geen school hebt en geen huiswerk. Henk Broers, allen thuis waren zeker heel tevreden toen de dokter je vader zoo goed vooruitgegaan vond. Gaan jullie met elkaar de stad uit en waarheen? 'Bob Lan, het is den laalslen tijd dikwijls te winderig om aan zee te zitten, maar wie weet hoeveel mooi weer of we nog dezen zomer krijgen. Marie van Dijk, neen dat is nog nooit ge beurd sinds ik raadseltante ben, dat iemand voor de 3e maal een prijs kreeg, maar het bad nu ditmaal toch best kunnen gebeuren; velen hebben meegeloot bij de trouwen en de anderen, die at 2 maal een boek kregen. Qeloof jij niet dat er gevallen beslaan waar in men het uitkloppen van een stofdoek ge lijk kan stellen met het uitsteken van een vlag? Begrijp je mij? Nelly de Boer, je doet anders nogal trouw mee dus neem ik het niets kwalijk als je een enkel keertje moet overslaan. Clazina van Venetië, ik begrijp dat je naar den uitslag van deze loting verlangd, maar je zult teleurgesteld worden zooals zóóveel anderen, maar ik weet wel, je blijft toch wel fee doen. Niesje de Gelder, ik vond het zelf ook tóó prettig, dat ik dezen keer extra veel anderen gelukkig mocht maken. Jij hebt iet nog pas ondervonden hoe prettig het is »m een prijs te krijgen. Jo en Adriaan Reyngoud, dus Jo heeft een fiels gekregen; heeft. Adriaan er ook al een? Een stijf pootje voor een duif is heel vervelend,.maar gelukkig kan zij toch nog vliegen. Hoe oud is Bobbie? En wat voor •rt hondje is het? Geertje Hoff, goed geraden; ik heb dezen keer met de prijsraadsels extra veel werk. Mien Rëmmelenkamp, al kreeg je pas een prijs; daarom mocht je toch evengoed weer »elplen. llazina Singér-ling, als je moeder je thuis nocdig heeft, is het heel natuurlijk, dat je, nu je van school af bent, in de huishou ding helpt; dat kan toch ook heel prettig zijn om alles samen met je moeder te doen. Martha Marcelis, ben je ook zoo bang voor een hittegolf zooals ik, dat je dal woord te pas bracht in je raadsel? Dat raad sel van echo stond er al eens in. Suze Mazurel. je raadsel was volstrekt niet fout, maar heel grappig bedacht. Ve; scheidene kinderen namen mijn naam of een deel er van. Die A. voor Koopmans be- teekent Aleida, dat mogen jullie gerust we ten, dat is geen geheim, hoor. Betsy Rijnders, zoolang het mooi zomer weer is, moet je zooveel mogelijk buiten lijn. je moet weer flink gezond en sterk Iworden. Is het weer koud en guur dan kan je weer geregeld iedere week de raadseb in- 1 zenden. Come Mens, als kind heb ik ook eens In alkmaar gelogeerd, maar ik ben er na dien tijd niet weer gewees-t. Toen ik nu onlangs in Haarlem logeerde, heb ik met de auto door Alkmaar gereden en vond het erg leuk dat stadje met de groote kaasmarkt weer eens «te zien. Louis Hartkamp, 17 Juli hoop ik naar i -Zeeland te gaan. Klooslerzande (Zeeland) Jr» dan mijn adres. Vandaar uit ga ik ook weer in Utrecht logeeren, maar in Klooi» lerzande weten ze altijd mijn adres, r Jet du Croix, wat heb je mij nu een grap- pige serie plaatjes gestuurd met een heel ■rerhaal er achter op. Greta en Stina Sirag. ik ontving nu 2 brieven van jullie, ook die der vorige wee^ Lt ^ena Planken, ik zat toen in een Victo ria, ik was geheel in het bruin en een veu- I .-ren boa om; daaraan herkende een kind mij later, dat ze mij in een rijtuig had gezien. Weet jij het nu ook weer? - Goeieridag, mevrouw Giraffe, He, wat bent u heerlijk groot! - Goeiendag, mijn kleine dreumes, Jij reikt nog niet tot mijn poot! - Ja, ik ben een stukje kleiner, Maar toch ruil ik niet met u, - Want als i k zoo groot was, kon 'k niet Onder Mammie's paraplu. door C. H. Ook mijn bedje was te klein i En mijn kamer, alles thuis 1 Met mijn hoofd stak 'k door de xold'ring U hebt wel een heel hoog buis t Zeker baasje, 'k woon in Artia; 'k Heb een huis daar naar mijn zin: Eén verdieping, maar een hooge, Daar kan ik gemakHijk in. J ij moet nog wat groeien, ventje, Want je bent heusch reuze-klein 1 'k Doe mijn best al, want ik wil graag Vaders groote jongen zijn! Bob Holtz, ik dank jou en je moeder zeer voor het hartelijk briefje, dat bij je raad sels was. Geniet jij maar volop van het mooie weer en je fiets, dan kan je 's win ters weer trouw meedoen als je binnen zit Ik wou, dat ik eens eindelijk goede berich ten over mijn broer kon geven, maar we moeten nog zooveel geduld hebben. Mientje Hennv, ik heb liever dat je eens een ander raadsel instuurt, ik vind dit rniu der geschikt. Drie zusjes van Oort, vergeten heb ik jullie nog niet, volstrekt niet en als ik mijn album met de kieken der raadsel jeugd be kijk, zie ik jullie ook weer voor mij. Er zijn heel veel kinderen, die er in den zomer zoo moeilijk toe kunnen komen om te schrijven en raadsels op te lossen. Gerrie Slootweg, je hebt zeker meegeloot met de getrouwen! Is het schoolreisje naar Rotterdam en Dordrecht prettig geweest? Jullie troffen wel mooi weer. In mijn jeugo vond ik opstellen maken een van de pret tigste dingen op school. Ina en Tonnie Houpt, »orgen ga ik naai Utrecht en hoop heel erf mijn broer einde lijk wat beter aan te treffen. Coba Hoope, was je weer druk aan het tcekenen en daardoor geen tijd om te schrijven Rika Bliek", als ik later eens bij de zusjes Uittenbogaard kom, dan hoop ik jou Datuur- lijk ook te zien als je er vlak naast woont, dat spreekt van. zelf dat ik dan ook nxA jou wil kennismaken, je bebt maj at aóó dfe

Leidsch Dagblad | 1924 | | pagina 17