GROOTE OPRUIMING - ZATERDAG, MAANDAG EN DINSDAG H. LENS, JOH. DUINDAM W. VAN BEELEN Cz. Katwijk-Binnen en -Zee. LIHONADE (Rietjesgratis) Firma JOHN. KNEGTEL - Noordeinde 27 - Tel. 1665 H. DS MOOTT Net MEISJE gevraagd noodwoningen te Hoofddorp en Nieuw-Ven nep, die nalatig zijn gebleven in het betalen yan aan de gemeente verschuldigde huur penningen, werden B. en W. gemachtigd met deze huurders een rechtsgeding aan te vangen en in deze de noodige rechtsmaat regelen te nemen. Aan mej. G. de Boer werd eervol ontsla* verleend als onderwijzeres aan school No. 3 te Vijfhuizen en aan den heer S. Dronkers ah onderwijzer aan school No. 9 te Zwanen burg. Gunstig werd beschikt op verzoeken van G. Alders, koffiehuishouder te Nieuw-Ven- nep en van de wed. J. Roos, koffiehuishoud- •ter aan den Hillegommerdijk aldaar, om ontheffing van bij de plaatselijke verorde ning gestelde eischen betreffende verlofs lokaliteiten. Vastgesteld werd de aan de besturen van de bijzondere scholen alhier over 't dienst jaar 1922 verschuldigde vergoeding (exploi tatiekosten) overeenkomstig artikel 101 der Lager-Onderwijs-wet 1920, tot een totaal bedrag van f 8544. B. en W. stelden voor over te gaan tot aankoop van een te Hoofddorp aan het einde van de Manégelaan gelegen stuk grond met daarop staande loodsen, zijnde dit bij uitnemendheid geschikt voor de berging van allerlei materialen van de gemeente. De grootte bedraagt 7400 vierk. M. en de koop- lom f 9500. Alsmede om dan te verkoopen het aan de gemeente in eigendom toebehoo- rend perceel aan de Diaverslaan. Na eenige discussie warden beide voorstellen goedge keurd. Na voorlezing door den Voorzitter van eenige financieele regelingen, dienst 1923, werden deze goedgekeurd. De Voorzitter deed voorlezing van een brief van Ged. Staten, waarin werd mede gedeeld, dat dit college niet kan goedkeuren het besluit van den Raad dezer gemeente, waarbij de door de gemeente-ambtenaren verschuldigde pensioensbijdragen van 31/a op 81/a pCt. werden gebracht. De heer Koning stelde voor van dit besluit van Gedeputeer de Staten bij de Kroon in beroep te gaan. Hiervoor was evenwel geen meerderheid te verkrijgen, zoodat besloten werd op ho» voorstel van den heer Koning niet in te gaan en den brief voor kennisgeving aan te nemen. B. en W. werden nog gemachtigd een geld- leening aan te gaan ter voorziening in de behoefte aan kasgeld, tot een bedrag van f 100.000 tegen 61/«%voor den tijd van een half jaar. Hilleoom. Kerkvoogden der Ned.-Herv. Gem. alhier hebben één zitting gehouden voor het in-ontvangst-nemen van plaats gelden en van den kerkel ijken hoofd, om slag. Ook Maandag a.s. zal nog een zitting worden gehouden. De Kerkvoogden hopen, dat velen zullen komen om te betalen. Dan worden extra-kosten bespaard. „Kraaien II" zal zijn laalslen compe titie-wedstrijd op Zaterdag a.s. om zev^. uur spelen tegen „Advendo III". aan^ae Zandvoortsche laan. De Kaag^^S-fc-rreTij k bericht. c&:*=0CTvTGem.ZondagmorgCD, te half- elf, ds. Van Baaien. Katwijk-aan-Zee. Van de Irawl- visscherij kwam Donderdag te IJmuiden aan de markt de logger KW 138 met f 163 besomming. Noordwijk. Gemeenteraad. Aanwezig elf leden. Afwe-zig met kennisgeving de hceren O. 'd©n Hollander en A. Balkenende. De Voorzatter opende de vergadering en deelde eenige ingekomen stukken mede. In de eerste plaats disposities van Ged. fltatcD, houdende goedkeuring van in vo rige vergaderingen genomen besluiten Over een enkel besluit waren eenige opmer kingen gemaakt, welke ecuter niet van be- teekenis waren. Het besluit werd in dien rin gewijzigd. Naar aanleiding van het in gekomen verslag van de vee- en vloesch- keuringsdienst over hot ]aar 1923, werden enkele opmerkingen gemaakt. De heer Van der Wiel wilde het verslag laten typen. Het is slecht geschreven en valt moeilijk te ontcijferen. De heer Alkemade vroeg naar eenige bijzonderheden. Hij had het rapport niet gelezen. Na antwoord van den voorzitter, die er eenige bijzonderheden uit meedeelde, werd het verslag goedgekeurd, evenals het verslag over 1923 van de afd. Noordwijk van de Maatsohappij van Nijverheid en Handel. Voorts was ingekomen een adres van den Ned. Bond van Technici, te Amsterdam, houdende aanmerkingen op het besluit der gemeente, tot aanstelling van een bouw kundig opzicht-er tegen f *10 per weck, wat don Bond voor een gediplomeerd bouw kundige niet een behoorlijk loon aoht. Bo vendien oordeelde de Bond het niet be hoorlijk, dat zulk een ambtenaar per week betaald wordt. Dit adres werd voor kennisgeving aan genomen. Naar aanleiding van een opmerking van deu schoolopziener te Leiden over den slechten staat van de schoolbanken in de openbare school, werd aan B. en W. een crediet verleend van f 360, voor aanschaf fing van nieuwe banken. De heer Van der Wiel wenschte niet, dat deze banken nu in gebruik worden gege ven aan een bijzondere school. (Gelach). De voorzitter meende, dat de banaen ook niet voor andere scholen geschikt zijn. De heer Van der Wiel kon dus gerust zijn. Door het Hoofdbestuur van den Alg. Ned. Politie-bond was ingezonden een adres inzake het salaris van den beambte in buitengewonen dienst J. Verburg, die de helft der bezoldiging ontvangt van het geen hij vroeger had, toen hij nog agent van politie wa9. De heer Meijer vond het verzoek billijk. De man doet niet minder werk dan vroe ger. De heer Vink sloot zich daarbij aan en deed een voorstel in dien geest, wat mede gesteund werd door den heer Cas- perse. De Voorzitter wenschte, dat dit voorstel in handen van B. en W. gesteld werd om praeadvics. Do heer Meyer wilde den heer Verburg dan ook ander werk geven als zijn gewone werk hem niet geheel in beslag neemt. De heer Vink zou hem al dadelijk een toeslag willen geven, wat de Voorzitter gaarne zal overwegen. De heor Liefferink, wethouder vond de salarisverhooging niet verkeerd, maar hij wilde dit niet doen op gezag van den Po litiebond. Deze beeft er niets meo te ma ken. Hij wenschte dit adres dus voor ken nisgeving aan te nemen. Het voorstel-Vink o.s. werd aangenomcii met 7 tegen 4 stemmen. Tegen steraden de hecren Van Nes, Admiraal, Liefferink en Alkemado. De heer Von Nes wilde bij het praead- vies ook nog gaarne nadere inlichtingen over deze zaak. Indertijd is het besluit den ontslagen agent een half salaris te ver- lecnen genomen, daar had toen ieder vrede mee. En nu is het weer geheel anders. Hij wilde daarvan de gronden weten. Niet goedgekeurd door Ged. Staten was een besluit van den Raad cm aan den amb tenaar Geelen op to dragen, boek on fc-s van den gemeentc-dntvanger geregeld na te zien. Dit berustte volgens Ged. Staten officieel bij B. en W. Besloten werd dit besluit nu in te trekken. Aan do drie bijzondere scholen in deze gemeente zal op het verzoek der besturéii een voorschot worden verleend van ïn totaal f 15.259. De heer Van Neg- maakte naar aanleiding van dit. besluit eenige op merkingen. Hicrrjs gin'g de Raad over tot benoeming 'van een commissie voor het nazien van de gemeente-rekening en begrooting 1923. Benoemd werden de hecren Van Nes, Al kemade en Admiraal, respectievelijk met 8, 8 en 7 stemmen. De overige stemmen waren o-p verschillende leden verdeeld. Behandeld werd een reclame op het ver gunningsrecht van den heer A. Marenkelle, eigenaar van het Oranje-hotel alhier. Op voorstel van B. en W. werd na opmerkin gen van den heer Van der Wiel besloten di+- bedrag te handhaven op f 62.50. Op de reclame van mej. O. Hoekstra, die verleden jaar aangeslagen was voct f 50, werd eveneens afwijzend, beschikt. Goedgekeurd werd de balans en vcrlies- en winstrekening der bedrijven over 1923, waarbij de heer Meyer eenige opmerkingen maakte. Er bleek uit, dat de netto-winst van de expio'tatie der Gasfabriek heeft bedragen f 23 731. De heer Meyer dacht, dat in 1924 er ook wel een groote winst zal gemaakt worden. Do Voorzitter merkte op, dat B. en W. voornemens aijn eerstdaags met een nieu we verlaging van den gasprijs bij den Raad te komen. Die verlaging zou dan met 1 October a.s. kunnen ingaan. De heer Vink drong er op aan, dat er steeds een grootere voorraad cokes bij de Gasfebriek aanwezig is. Wanneer de winter invalt, is de cokes altijd spoedig op. De heer Van Nes drong ook op verla- ging van de cokesprijzen aan. De Voorzitter zei de, dat men rekening moet houden met de omliggende gemeen ten. Ia de cokes hier al te goedkoop, dan wordt zij door handelaren opgekocht en naar andere gemeenten vervoerd. Do ge meentenaren profiteeren er dan toch niet van. De heer Van Nes maakt eenige opmer kingen over de balans van hei; Waterlei dingsbedrijf. Het heeft hem getroffen, dat bij de levering van water over den meter de prijs 30 cents per M3. is en bij abonne ment slechts 28 cent8. Ligt het nu niet op den weg der gemeente de levering meer over den meter te doen gaan? De Voorzitter releveerde de bezwaren daartegen nog kortelijk, waarna er niet verder op werd ingegaan. De begrooting van ontvangsten en uitga ven over 1923 was door Ged. Staten te ruggezonden met eenige opmerkingen, welke door den secretaris werden voorgele zen. Daaruit bleek, dat Ged. Staten het salaris van den inspecteur van politie wil len verhoogd hebben tot f 1700, terwijl de Raad er slechts f 1000 voor had uitgetrok ken. De heer Van Nes wil daarmede niet mee gaan. De heer Van der Wiel daarentegen wilde zich nu liever neerleggen bij den wensch van Ged. Staten. Men krijgt het er toch niet af. De heer Alkemade wilde daarmede ook meegaan. De inspecteur is na bet besluit ook weer twee jaar ouder geworden. Hij doet uitnemend zijn plicht en verdient dus ook wel iots meer. De heer Admiraal daarentegen sloot zich bij den heer Van Nes aan. Met een inspec teur van f 1000 kan men het wel doen. Wethouder Liefferink, die lid van de commissie is geweest, welke indertijd be zoek bracht met betrekking tot deze zaak bij Ged. Staten, welk bezoek toen in zoo verre succes gehad heeft, dat zij Ged. Sta ten hebben weten te bewegen met een sa laris van f 1700 genoegen te nemen, meende dat men daarin nu ook moest berusten. Het voorstel, om het salaris vast te stel len op f 1700, werd aangenomen met 7 te gen 5 stemmen, van de heeren Vink, Van der Niet, Van Nes, Casperse en Meyer. De heer Van Nes wilde nu meteen het salaris voorgoed vaststellen op f 1700. De Voorzitter wil daarop niet ingaan. Dit zou in strijd zijn met de meening van Ged. Staten, die alleen voor een jeugdig inspecteur f 1700 genoeg achten. Als hij ouder wordt, zullen Ged. Staten een hoo- ger salaris wensohen. De man beeft niet de eeuwige jeugd. (Gelaoh.) Er ontstond daaruit nog een verward debat. Sommigen meenden, dat men nu bet salaris voorgoed op f 1700 heeft vast gesteld. De beer Alkemade wenseht, nu de Voor zitter dit voorstel anders interpreted fc, zijn stem vóór uitgebraoht, terug te nemen. De Voorzitter heeft daar bezwaar tegen. De heer Liefferink stelt nu voor te be palen, dat het salaris van den inspecteur in kwestie wordt vastgesteld op f 1700 zon der meer. Dit voorstel werd zonder hoofdelijke j stemming aangenomen. De heer Vink constateert, na aanneming van dit voerstof, dat de geheele salarisre kening van Noordwijk nu op losse schroe ven staat, wat de voorzitter beaamde. Zonder hoofdelijke stemming werden hierna eenige wijzigingen aangebracht in de begrooting van uitgaven over 1923, welke uitgaven weder worden gedekt door meerdere ontvangsten, waaronder een aan zienlijk bedrag, verkregen door een hoo- gere opbrengst van den lioofdelijken om slag. De heer Van Nes was getroffen door Je aanzienlijke bijdrage vcH>r het middelbaar en het gymnasiaal onderwijs te Leiden. De Voorzitter antwoordt, dat het school geld, door do ouders betaald, de kosten van het onderwijs lang niet dekt. Dit meer dere moeten de gemeenten waaruit kinde ren do inrichting bezoeken pondpondsgewijs betalen. Ook maakte do heer Van Nes een aan merking op den kindertoeslag aan den se cretaris. Hij meende, dat ambtenaren met f 2500 en hoogcr geen kindertoeslag beboe ren te ontvangen. De Voorzitter dacht, dat dit stond in de salarisverordening. De secretaris vei beterdebij Kon. be sluit is dit bepaald. Overeenkomstig het advies van den in specteur der volksgezondheid, de beer v. Booiven, werd op voorstel van B. en W. besloten tot het laten maken van een nieuw uitbreidingsplan door den heer C. Brau- des, architect te 's-Gravenhage, waar voor een crediet werd verleend tot een maximum van f 5200. Er werd vooraf over dit voorstel echter druk gediscussieerd. De heer Alkemade vroeg waarom men den heer B. Spijker, uit Leidem heelt losgelaten, die voo-r aoht jaar reeds een plan maakte, dat veel goedkooper was. Hij meende voor slechts f 500. De Voorzitter zei4e, dat het vorig plan reeds verouderd was. Bovendien heeft de heer Van Booven den heer Brandes a-anbe- volen en daar beiden in Den Haag wonen, is samenwerking mogelijk en nuttig. De heer Alkemade herhaald, dat bera een voortwerken op het grondplan van voor acht jaar toch bet-cr voorkomt. De heer Meyer vroeg of op de begroo ting van 1923 hiervoor een bedrag is urt- getrokken De Voorzitter antwoordde ontkennend maar merkte op, dat dit geen bezwaar heeft. Dit bedrag kan er op aangebracht worden. De heer Meyer zou toch liever wachten tot de vaststelling van de nieuwe begroo ting. Dat is regelmatiger en de voorzitter plaatste zich vroeger ook op dit stand punt. De heer AJkemade zag toch nog niet de urgentie van een uitbreidingsplan in. De Voorzitter antwoordde, dat hij hier niet alles zeggen kan. De beer Alkemade had dan de vergadering van B, en W. moeten bijwonen. De heer Van Booven heef drie uren lang met B. en W. gecon fereerd. Dat kan hij niet alles oververtellen. Dan moet de heer Alkemade maar wet houder worden. De heer Alkemade: U behoeft niet boos to worden 1 De Voorzitter: Ik word nooit boos, maar ik ben ook geen schaap, dat altijd hetzelf de temperament heeft. (Gelaoh). De heer Admiraal voelde toch ook wel iets om de zaak uit te stellen, waarna wet houder Liefferink nog eens de urgentie traoht aan te toonen. De heor Van Boo ven heeft B. en W. er van kunnen overtui gen. Het voorstel wordt nu, zooals bovon ge zegd, zonder hoofdelijke stemming aange nomen. Zonder hoofdelijke stemming en siechts n.v een korte opmerking werden daarna ook eenige wijzigingen aangebracht in de voorwaarden in de levering van het gas. Hierna kwam aan de orde het voorstel tot wijziging der instructie vai^" meente-ontvanger B «y De Voorzitter stelde voor voor Ueu- ren eenigen tijd te sluiteD, waartoe werd besloten. Naar verluid wilden B. en W., dat de gemeente-ontvanger, die het boekhouders schap van een particuliere maatschappij waarneemt, daarvan afstand zou doen, wat deze niet zou willen doen, omdat daar over niets in zijn instructie werd vsrmeld, Vermoedelijk zou de geheime zitting daar over gaan, dacht men Na ruim drie kwartier gingen de deuren weder open. Het voorstel tot wijziging der instructie van bovengenoemden ambtenaar werd nu zonder discussie en hoofdelijke stemming aangenomen. De Voorzitter deelde slechts mede, üat de verordening, die dateert van 1886, eenigszms verouderd was. Hij was nu aan gevuld met eenige punten, die de proctijk vereisohte. Een voorgestelde wijziging in de be staande schoolgeldregeliog werd ook zon der hoofdelijke stemming aangenomen. Hierna kwam aam de orde het voorstel tot versterking van het politietoezicht ge durende het badseizoen. Voorgesteld weid een bedrag van f 800 aan den burgemeester toe te staan, voor aanstelling van een tij del ijken politiebeambte. De heer Van Nes vroeg stemming, waar na het voorstel met 6 tegen vier stemmen v/erd verworpen. Vootr stemden, met Je wethouders Liefferink en Van Eeden, de heeren Van Went en Van der Wiel. De Voorzitter merkte na deze beslissing op, dat er in den zomer wel eens moeilijk heden uit dit besluit konden ontstaan eo dat hij nu niet instond voor de goede orde v,an het strand. De beer Van Nes wilde, nu de Voor zitter gemeend heeft, na de besprekingen in geheime zitting, toch nog in het open baar te getuigen, ook zijn stem tegen m> t'veeren. Geroep: Zeer goed! Hij constateerde dan, dat hij het politiekorps, zooals het nu is, voldoende acht. De heer, Alkemade bracht er nu ook neg het ontslag-Verburg bij te pas. Waarom heeft men dien dan ontslagen? De heer Casperse herinnerde er aan, dat men straks, om deze recht te doen, nog meer geld heoffc gevoteerd. Do heeren zouden dit alles niet weer ge zegd hebben als de Voorzitter had gezwe gen, zeide de heer Admiraal. De heer Liefferink stelde nu voor Je notulen der geheime zitting met betrek king tot dit punt te publicceren. i De heer Vink hield nog een felle philip- pica legen den Voorzitter. De uitgave vooi de politie worden ons maar opgelegd. Als het eens niet goed ging, zal de Raad er den schuld van krijgen; daar bedankt spr. voor. De pogingen, om tot dit voorstel te komen, zijn reeds lang voorbereid. De klachten van den Voorzitter zijn gefanta seerd. Het gaat bij hem niet om de f80U, maar om het drijven tegen den Raad. Hij zit hier niet om met een blinddoek te worden voortgedreven. Men heeft ons in de geheime zitting willen bedriegen. De kwêslie-Verburg zit er ook nog weer achter. Nadat de Voorzitter op de beweringen van den heer Vink heeft geantwoord, stelde hij voor de pers een extract uit de geheime notulen betreffende dit punt te verstrek ken, wat aangenomen werd. De 3ecretaris zal er voor zorgen Hierna kwam men tot de rondvraag- De heer Van der Wiel maakte aanm.. kingen over de verlegging van da atac(] plaats voor de auto's. Men heeft deze een kerk weggenomen (de Hervormde v» slagg.) en weer bij een andere kerk Geref.) gebracht. De heer Liefferink: Achter het kerb bouw. De heer Van der Wiel: Maar daar b ook een uitgang. Eerst dacht hij, dat het was opdat de kerkgangers er zouden kim, nen ïm tappen, maar dat is het doel ni^ (Vroolijkheid). De plaatsing is daar zeer hinderlijk op Zondag, vooral voor den pre* dikant, die den dienst leidt. De heer Liefferink: Wijs u een betere plaats. De Voorzitter: Het is zeer moeilijk een geschikte plaats er voor te vinden. Hij zal echter zien of er wat aan te doen Is. De heer Van der Wiel wenseht, dat er vóór Zondag verandering komt. Geroep: Meer politieI De heer Van Nes wenschte, nu er betera banken in de openbare school zullen ko men, ook eens te wijzen op den toestand der school zelve. De heer Meyer pleitte voor meerdere drinkgelegenheden aan het strand. De heer Casperse wees nog eens op dea gevaarlijken toestand voor het verkeer bij den boek Douza- en Pické-straat. Daar zullen nog dooden vallen. De Voorzitter antwoordde, dat B. en ^in onderhandeling zijn getreden met den eigenaar. Zij hebben hem een bedrag van f 800 aangeboden voor afstand van grond, waardoor de toestand zou kunnen worden verbeterd en blijven op dit punt diligent De heer Van der Niet klaagde ten sl over de verkeerde wijze van werkverschaf fing bij de ophooging van den Duinweg. Er worden willekeurige loonen uitbe taald; de een verdient f 18. de ander f30. Daartegen hadden B. en VV. maatregelen moeten nemen, De Voorzitter zeide. dat het werk is aan besteed met de conditie, dat daarvoor zoo veel doenlijk werkloozen uit de gemeente zouden worden gebruikt. Dat is geschied. Maar B. en W. kunnen nu den aannemer niet dwingen, wat de loonen aangaat. Hierna w?rd de vergadering gesloten. Noordwijk-aan-Zse. De 15-jarige v. d. N., alhier, had het ongeluk met een zak bloembollen van een zolder te vallen. Dacht men aanvankelijk, dat hij zich niet bezeer de, toch moest geneeskundige hulp van dr. llcrmanides worden ingeroepen. De marine-kustwacht houdt oefeningen 10 K.M. benoorden ons dorp. De drukte, die dit vroeger meebracht, is geheel achter wege gebleven. Oegstgeesfc. K e r k e 1 ij k bericht. Ncd.-Herv. Gcm. Zondagmorgen, te tien uur, in ..Irene", ds Jansen Schoonhoven* Valkenburg. K c r k e 1 ij k. b e r \ch/t Ned.-Herv. Gein.Zondagmorgen, te tiari uur, en 's avonds (Zondag 12), te halfzeven, ds. Nermauides. Voorschoten. Nabij het „Haagscht Schouw" had op den Haagweg een aanrij ding plaats tusschen een hooiwagen van v. d. H. uit Wassenaar, en een ijswagentje uit Leiden. Het ijswagentje moest het on derspit delven en de voorraad ijs ging ver loren. Daar de eigenaar van den hooiwagen geen schadevergoeding wilde geven, niet tegenstaande een vijftal getuige hem als schuldige aanwezen, is deze zaak in han den van de politie gesteld. Kerkelijk bericht. Ned.-Herv. Gem.: Zondagmorgen, te tien, cn 's nam. te vijf uur, ds. H. P. Forlgens. Geref. Kerk: Zondagmorgen, te tien, en 's nam. te vijf uur. ds. P. N. Kruijswijk. R.-K. Kerk: Zondag, te halfdrie. inwijdnig Beeld. Congr. H. Hart. ONZE TELEFOONNUMMERS Voor de Redactie, voor het Nieuws, is het Nummer: I.EIDSCH DAGBLAD 150 7. Voor Directie en Administratie- aangelegenheden dus voor Advert ten tie-orders, voor Abonnement ten. Adresveranderingen, enz.: LEIDSCH DAGBLAD 17». Alleen Niemve Rijn 5ö, Filiaal Mare 52 3 EXTRA RECLAME-DAGEN, SPECIAAL LINGERIE'S - KOUSEN - CORSETTEM DIK VET SPEK 11.75 MAGER SPEK1 2.25 RAUWE REUZEL 12.00 4 alles per 5 pond. VETTE LAPPEN van ai 10.30 BUNDERLAPPEN v. ai 10.70 per pond. Aanbevelend, Koornbrngsteeg 2. 2282a Gedurende deze dagen verkoopen wij tegen extra lage prijzen E22 Agent Leidscü-Dagblad voor beveelt zich beleefd aan tot het plaatsen van Ad- vertentiën, het aannemen van abonnementen en Drukwerk voor denhandel. Reclame Sinaasappel Limonade per flesch f 0.85, per H flesch f 0.45, per Liter f 1.10. Limonade in verschillende smaken per fl. i 1.00, f 1.25 en f 1.65. Sorbetta per flesch f 1.40, per H flesch f 0.75, per Liter f 1.65. Sorbet per flesch f 1.75. Ranja C.P. per flesch f 1.65. Leverinjj van Bier, Cider en Mineraalwater. Het goedkoopste Adres voor Inmaak-Brandewijn. Inmaak Brandy per Liter f 1.25 en f 1.50. 3620 Luxe Brood-, Beschuit en Banketbakkerij. Prima kwaliteit Melkbrocd. Cai'a Mcntbrocd. Kientenbrood, Snn-Maid Rczijnenbrood, Rozijnen-tarwebrood. Aanbev. E. R. BEULINK. Teleph. 1133. Lange Mare 0. 8622 POELIER Lange DieUteeg 18 Tel. 1184 Voorhanden: alle dagen ver- sche gemeste Piepkuikens, Braadkippen, alsmede le kwa liteit Soepkippen. Beleefd aanbevelend. 2309a H. LIS'fS, Alleen Nieuwe Rijn 55, Filiaal Mare 52 3576 14 A 15 jaar, voor lichte hui selijke hevigheden en school gaand kind van 6 jaar, van half acht, tot 's avonds hall acht uur. Zondags van 9 lot 1' uur. Aanmelding 's avonds na acht uur Amsterdamsch Cou pon Magazijn Donkersleeg^^v-

Leidsch Dagblad | 1924 | | pagina 6