Waar haalt U voor de Feestdagen Uw Koekjes, Gebakjes of fijn Krentenbrood Sokken Vrije Kath. Kerk Dienstbode MttJMATIEK Flinke Verkoopster INMAAK- A. v. d. OUWEELEN, Bezoekt de Groote WINDHONDEN-RENNEN Openbaar Slachthuis. versch Rundvleesch Ho. T970Q. LETDSCH OAGBLAO, Vrijdag 6 Juni. Derde Blad, Anno 1924. UIT DE OMSTREKEN. Begrafenis-Onderneming KEEREWEER Ie Hypotheek echt met nationalen band. Ten Hoeve's Roggebrood Ten Koeve's Roggebrood Moderne Dessins S. H. G. SMITS Zn., Glazen, Steriliseerketels, Gummiringen, Thermometers. MT Extra lage prijzen. Hooigracht 106 - Telefoon 1069. W.v.d. Wijngaard Zonen net Meisje Harley Davidson Ledpri Vergadorlng Gerockte Paling prima vette Paling Hillegoin. Op onderwijsgebied werd een bubbel jubileum gevierd: de heer P. J. Litjens „as dien dag- 40 jaar bij bet onderwijs, me vrouw LitjensVan der Donk 25 jaar. Er bad zich uit de oud-leerlingen een commis sie gevormd om dit heuglijk feit niet onop gemerkt te doen voorbijgaan. Des morgens werd het feest kerkelijk her dacht. Het zangkoor der St. Martinuskerk, ivaarvan de heer Litjens directeur is, voerde de 3-stemmige Mis van Hub. Cuypers uit, terwijl na den dienst een feestlied gezongen werd. Pastoor Krook hield een toespraak, waarin hij het verheven ambt van opvoeder der jeugd schetste. Van half 12 tot 2 uur was er gelegenheid het jubileum-echtpaar te complimenteeren. Daarvan werd een zeer druk gebruik ge maakt. Namens het kerkelijk bestuur werd een prachtige klok met speelwerk aangeboden, namens de oud-leerlingen een zilver thee servies met inscriptie, namens de leerlingen een prachtig bloemstuk. Een menigte van schriftelijke felicitaties stroomde binnen. Aan de leerlingen werd te half 5 een feestje gegeven in de voormalige pastorie, Van de 40 jaren, die de heer Litjens thans bij het onderwijs is, werden er 33 alhier doorge bracht, terwijl mevr. Litjens mede het groot ste aantal van haar dienstjaren hier door bracht. Katwijk. De oude straatweg, die beide dorpen aan elkander verbindt, is aanmer kelijk verbeterd. Er is een prachtig rijwiel pad aangelegd. Voor het talrijk wandelend publiek zal het zeker wel aangenaam stem men, niet telkens weder te moeten uitwij ken. Noordwijkerhont. In den vollen bloei des levens overleed hedennacht een onzer meest geachte ingezetenen: de heer A. van Dijk, na te Leiden een ernstige operatie te hebben ondergaan. In zija beroep van aannemer stichtte hij veel fraaie gebouwen, en het nieuwe sta- tlonsemplacement aan Piet-Gijzenbrug, dat onder zijn leiding tot 6tand kwam, getuigt van zijn kunde en bekwaamheid. In het particuliere leven maakte hij zich op verschillend gebied verdienstelijk: als administrateur der nieuwe begraafplaats, notabel der Ned.-Herv. Kerk, bestuurslid der Herv. Schoolvereen., lid der bouwcommis sie, enz. Zijn beengaan wordt in de gebeele ge meente diep betreurd. Zoeterwonde. Gemeenteraad. iAanwezig zijn alle leden. Voorzitter de burgemeester. De notulen van het verhandelde in de vorige vergadering worden door clan secre tins voorgelezen en vervolgens onveranderd goedgekeurd. Voor kennisgeving worden aangenomen is volgende ingekomen stukken. Bericht van tea Rijksontvanger dat in de gemeentekas 'a gestort f7896,64. Bericht van H. C. Bax- meijer, dat hij zijn benoeming aanneemt als lid der commissie van toezicht op het L. O. Bericht van C. DuUemans dat zij haar be noeming aanneemt als onderwijzeres in de nuttige handwerken aan de openbare lagere ochool. Missive van Ged. Staten ter begelei ding van de door d» Kroon goedgekeurde Bchoolgeldregeling. Missive van Ged. Staten waarbij wordt toegezonden de door hun col- vastgestelde gemeente-rekening over 1921. Missive van Ged. Staten waarbij wordt toegezonden de door hun college goedge keurde verordening op het Waterleiding bedrijf. Provinciaal Blad nr. 51 waarbij door Ged. SI. wordt bepaald dat de gemeente- rekening 1923 uiterlijk op den 31sten Aug. aan hun college moet zija ingezonden, Schrijven van B. en W. van Voorschoten waarbij wordt toegezonden het door Ged. Staten goedgekeurd gemeenschappelijk raadsbesluit, waarbij wordt geregeld de toe lating van kinderen uit de gemeente Zoeter woude op de openbare lagere scholen te Voorschoten .Besloten wordt te betalen uit dan post onvoorziene uitgaven 1923 een be drag van f 358,94 aan de gemeente Leiden voor 2 kinderen die de H. B. S. aldaar in 1923 hebben bezocht, alsmede een bedrag ran f 18,09 als kosten in de Huurcommissie «ar gemeente Hazerswoude over 1923. Voor kennisgeving wordt aangenomen het verslag der Geilenfokvereeniging „Zorg en Gijl" en besloten voor 1924 wederom een subsidie van f 40 te verleenen. Wederom is ingekomen een veTzoek van L. Berk e. a. om op bed Watertje gelegenheid te laten maken om te kunnen keeren met automobielen. De bedoeling ia op het erf van G. van der Hoe ven of wel urn een steiger te maken tegen over het huis van Klaassen. B. en W. stel len voor het adres voor kennisgeving aan te nemen. Ze vreezen dat bij inwilliging van dat verzoek meerdere dergelijke voor de ge meente bezwarv le aanvragen zullen bin nenkomen. Er v. >rdt hier geen algemeen, doch een particulier belang gebaat. Ook ach ten zij het maten van een steiger belemme rend voor de scheepvaart. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. wordl zonder hoofdelijke stemming of discussie besloten. Door J. Vlasv, i en F. Everink wordt ver gunning gevraagd lot het plaatsen van een hek op gemeeni.grond langs den Stompwijk- schen weg. B. en V7. stellen voor het ver zoek toe te staan iot wederopzegging toe en onder bepaling, dat bet hek wordt geplaalat minstens 2.25 M. uit de as van den weg, terwijl bij de wagenmakerij een schuine hoek moet gemaakt worden ter lengte van minstens 2 M.f a en ander in overleg met en ten genoege van den gemeente-opzichter. Aldus wordt besloten. De regelingscommis sie voor de Krirzwedstrijden voor de Bur gerwacht in de Federatie Rijnland Oost vraagt f 25 subsidie, als bijdrage in de kos ten. B. en W. dellen voor om evenals ver leden jaar f 10 te geven. In stemming ge bracht wordt het voorstel van B. en W. aan genomen met 8 tegen 2 stemmen (de beeren Starrenburg en Stadhouder). De heer D Boer is nog niet ter vergadering aanwezig Opheffing zek heidsteliing van wijlen C Slootweg gemeente-ontvanger. Aangezien de gemeenterekening over 1921 thans door Ged. Staten is vastgesteld, stellen B. en W. voor de gestelde zekerheid op te heffen. Hiertoe wordt zonder hoofdelijke «lemming besloten. Complabilileitsbesluiten. Besloten wordt tot het doen van af- en overschrijvin gen op de begrooting 1923 en 1924, alsmede tot het doen van betalingen uit den post on voorziene uitgaven 1923. Mede worden een aantal aanslagen wegens hoofdelijkea om slag, schoolgeld, en hondenbelasting over de jaren 1920 tot en met 1923 oninbaar en an dere verhaalbaar verklaard. Zekerheidstelling administrateur water leidingbedrijf. Overeenkomstig bet voor stel van B. en W. wordt het bedrag der zekerheid bepaald op f 1600. Jaarwedde administrateur. B. en W. zeggen in hun prae-advies, dat 't in de be doeling van de commissie voor bet water leidingbedrijf en van B. en W. beeft gelegen de administratie enz. op le dragen aan den gemeente-opzichter, op grond dat dit voor de gemeente voordeeligar is en op d« tweede plaats, ten einde eventueele moeilijkheden te voorkomen bij de toepassing van de in structie van den gemeente-opzichter en den administrateur. Zij stellen voor de jaarwedde van den ge meente-opzichter met f 300 te verlagen en die van den administrateur te bepalen op 1 3G0. Aldus wordt besloten. Benoeming administrateur. Aanbevolen worden de heeren H. J. van Mil en L. A. N. van Dommelen. Benoemd wordt de heer Van Mil met 9 van de 11 uitgebrachte stemmen. Benoeming directeur brandweer, Aan den heer C. J. Akerboom wordt wegens ver trek uit deze gemeente, overeenkomstig eigen verzoek eervol ontslag verleend als directeur der brandweer. In overleg met 't college van brandmeesters stellen B. en W. voor een nieuwen functionaris te benoemen uit de volgende aanbeveling: 1. A. J. van Vliet; 2. C. van Es. De heer A. J. van Vliet wordt met alg. stemmen benoemd. Broggestraat. In hun praeadvies zeg gen B. en W., dat naar aanleiding van de gehouden besprekingen in den raad, door hun college met de commissie uit den raad ter plaatse een onderzoek is ingesteld en dat beiden de rneening zijn toegedaan, dat het de beste oplossing is om in de sloot een rioleering te leggen en daarna de 6loot te dempen. Ook zou dan een betonschoeiing moeten gemaakt worden vanaf den rechtei- zijvleugel der Leiderdorpsche brug naar het terrein van den heer Brouwer. Met laatst genoemde is terzake geconfereerd en gecor respondeerd, doch het resultaat is geweest, dat ds heer Brouwer wel toestemming wenscht te geven voor de uitvoering van een en ander, mits de gemeente na demping der sloot een hek plaats aan den buiten kant dier sloot, welk bek dan tevens door de gemeente dient onderhouden to worden. B. en W. hebben getracht om een en ander in der minne met den beer B. te schikken, doch deze komt daar niet van in. Thans zijn twee wegen open, n.l. dat de heer B. ver plicht wordt de sloot op behoorlijk peil te houden, of om na ingewonnen advies der Gezondheidscommissie, tot uilvoering van vorengenoemde werken, zonder toeslemming van B. over te gaan, zulks op grond der be staande verordeningen. De kwestie, van wie en in hoeverre de sloot het eigendom van den heer B. of een ander is, wordt in het midden gelaten. Wel zal de heer B. ver plicht kunnen worden een hek te. maken ter afscheiding van zijn terrein van den openbaren weg, indien hij eventueel mocht overgaan tot het afbreken van den bestaan- den muur. Nadat eenige leden het woord gevoerd en inlichtingen hebben gevraagd, wordt beste- ten met algemeene stemmen om tot het leggen van de rioleering en het dempen der sloot, na de Gezondheidscommissie gehoord te hebben, over le gaan. Besloten wordt hel werk in het publiek aan te besteden. Veergeld Vliet. Naar aanleiding van het medegedeelde door het raadslid Star renburg in de vorige vergadering, hebben B. en W. inlichtingen ingewonnen bij den landbouwer H., aan den Vliet, inzake het door bem ontvangen overzetgeld zijner schoolgaande kinderen. Het is hun gebleken, dat H. niet in strijd met het genomen raads besluit heeft gehandeld. Het schrijven van II. wordt hierna voorgelezen. B. en W. stellen echter voor om in ver band met den nieuw aangelegden weg aan den Vliet het overzetgeld nader te regelen en wel volgens het tarief der provinciale pont. De heer. Stadhouder vindt het eigen aardig, dat de Vlietbewoners geen vrijen overtocht hebben met die pont, waar de gemeente toch in de kosten van den weg heeft bijgedragen. Hij stelt voor om alsnog een dergelijk verzoek tot Ged. Stalen te richten. De heeren De Graaf en De Boei voelen daar ook veel voor, terwijl laatstge noemde de vrijstelling zou willen uitbreiden tot alle inwoners. De heer Stadhouder te bang, dat wanneer men zooveel vraagt, men niets krijgt. Men moet eerst dit trachten te verkrijgen en dan kunnen de Statenleden bewerkt worden voor het overige. De heer Starrenburg vraag hoe de veerman moet censtateeren wie Zoeterwouder is en wie niet. De heer Van der Krogt zegt, dat de Zoeterwoudera bij het pont niet over be hoeven le gaan om reden die over kunnen bij Cronestein. De voorzitter voelt wel iels voor het voorstel-Stadhouder, doch daarmede is de kwestie nog niet opgelost van het veergeld. Besloten wordt dit te re gelen overeenkomstig het voorstel van B. en W. en aan Ged. Staten te adresseeren over eenkomstig het voorstel-Stadhouder. Uitbreiding electrisch net. B. en W. brengen het volgende praeadvieB uit; Naar aanleiding van het adres van de be woners van Gelderswoude, houdende het verzoek om ook aldaar electriciteit te bren gen, mede in verband met de besprekingen in den gemeenteraad op 19 December 1923, hebben wij ons gewend tot de Sted. Fabr. voor Gas en Electriciteit le Leiden. Tevens heben wij toen besproken de eventueele kosten van de straatverlichting aan den Vrouwenweg en Zuidbuurlsclien en Schen- kelweg. In verband daarmede ontvingen wij het volgende antwoord: 1. Voor de uitbreiding naar de buurt schap Gelderswoude i9 een hoogspannings kabel vanuit de Weipoort, een plaatselijk transformatorstation en een laagspannings- netje noodig. Voor het hoogspanningsstation zult u een gebouwtje volgens onze teekening en nadere opgave ter beschikking moeten stellen. De kosten van deze uitbreiding zijn aanzienlijk en het le verwachten stroomge- bruik is zoo gering, dat door u een aanzien lijke tegemoetkoming a fonds perdu zal moe ten worden gestort, alvorens wij tot deze uitbreiding kunnen overgaan. Deze tegemoet koming bedraagt f 20.000. 2. De straatverlichting van den Vrouwen- weg hebben wij ons gedacht met behulp van 9 lantaarns op onderlingen afstand van c.a. 150 M. regelmatig verdeeld lusschen Vrou wenbrug en de Lammebrug. Hiervoor zal door u een tegemoetkoming a fonds perdu moeten worden betaald groot f 2950. Daarbij is gerekend; dat de lant' arnpalen met lan taarns uwerzijds beschikbaar worden ge steld. De inrichting is zoodanig geprojec teerd, dat de ontsteking geheel automatisch met behulp van een schakelklok geschiedt, welke geplaatst zal wordrn nabij ds Lamme brug en van welke laler bij eventueele uit breiding van de verlichting langs den Vliet- weg gebruik kan worden gebakt. De kosten van dezen klok met toebehooren zijn in bovenslaanden prijs inbegrepen. Elke lan- taarnaansluiting meer zal den prijs verhoo- gen met 150. Wij meenen evenwel dat met 9 lantaarns volstaan kan worden. 3. De straatverlichting langs den Zuid- buurtschen weg is door ons geprojecteerd met behulp van 7 lantaarns, eveneens op ou derlingen afstand van c.a. 150 M., welke lantaarns automatisch zullen worden onsto- ken met behulp van een schakelklok in een schakelkast op den hoek van Schenkelweg en Zuidbuurtschen weg. Met inbegrip van de kosten van deze kast, klok en toebehooren moet door u voor deze verlichting a fonds perdu worden betaald een tegemoetkoming groot f2675. I Uit het vorenstaande blijkt du3 dat de be- doelde uitbreiding zal kosten, buiten lan taarns en lantaarnpalen f 26000. Aangezien dit een zeer hoog bedrag is waardoor de be lastingdruk weer moet worden verhoogd heb ben wij getracht eene andere regeling in dezen 1e kunnen treffen. De Sted. Fabr. zijn n.l. bereid om het met hun afgesloten con tract inzake stroomlevering, helwelk in 192-3 eindigt, reeds thans te vernieuwen en bij die vernieuwing met bedoelde uitbreiding reke ning te houden. Volgens bet thans bestaan de tarief betaalt men le Leiden 25 ck per K.W.U. en te Zoeterwoude 27 ct., terwijl dit feitelijk voor Zoeterwoude 30 ct. moet zijn. In 1928 zal Leiden echter niet 2 ct. meer eischen per K.W.U. doch 5 ct., zoodat, aan genomen dat de prijs in 1928 nog 25 ct. te Leiden bedraagt, men in Zoeterwoude 30 ct. zal moeten betalen. Besluit de gemeente te vens tot uitbreiding als hierboven bedoeld, dan is Leiden genegen om legen eene ver hooging van 4 ct. per K.W.U. extra, deze uit breiding voor haar rekening te nemen, zoodat de inwoners van Zoeterwoude dan voortaan 9 ct. per K.W.U. meer moeten betalen dan Leiden Aangezien het echter onbillijk is om reeds thans die 9 ct. meer te heffen omdat het oude contract nog 4 jaar geldig is, zou tot 1 J anuari 1929 niet meer behoeven be taald te worden dan 29 ct., dus 4 ct. meer dan Leiden of 2 ct. hooger dan thans. Verder verplicht Leiden zich nog wanneer een contract als bovenbedoeld wordt geslo ten voor een tijdvak van 30 jaar om aan den |rteVBfiS'Ujk8Chen we6 een hoogspannings- Ww .ran 'het' indWf *én ont'c te leggen, terwijl voor den heeft grudi'ér- Lichting eene reductie worai r ;.y.mi, ilr I RECLAME. CREMATIE, AUTO-TRANSPORT OPGERICHT 1871 AALMARKT 16 j-s TELEF. 861 7797 üiet De heer De Qraai ie voor uitbreiding van het net in Gelderswoude, want de mensohen daar hebben al eoo lang bijge dragen in de gemeentebelasting en opge bracht voor waterleiding en electriciteit. De heer Wêaselingii is er ook voor. Hy adht de electriciteit ook van groot nut voor de teejboeren. Men heeft Gelders woude nooit eens tegemoet kunnen komen, doch nu is daar gelegenheid voor. De heer G. van Leeuwen regt, dat een vorbooging van 4 cent per K.W.U. niet weinig is en dat dan voor sleohts een paar personen. Het watergold is verhoogd en de belasting verrwaard, terwijl, de inkomens minder worden. Men moet eerst eens goed over wegen alvorens te besluiten. Wij kunnen toob niet helpen dat die mcnschcn ia een uithoek wanen." De heer De Graaf: Waarom moeten die mensohen dan wel voor ons betalen 1 De beer Stadhouder: U bent gelukkig aan den Rijn geboren, doch u moest daar maar eens geboren zijn. De heer De Boer is bet wel mot don heer Van Leeuwen eenigazms cons, dooh men moet ook niet vergeten, dat men aan den Vliet f 5500 heeft gegoven voor oen weg, dat men ten oi>mobte van den H.-R. ean offor brengt in don vorm dor Kruggo straat, dat voor bet Westeinde onlangs f 7000 is gevoteerd voor licht, dus dat men, wil men consekwent blijven ook wel iets voor de buurtschap Gelderswoude mag overhebben. De boor G. van Leeuwen zou hot met den heer De Boer eens ciju als de tijdsom standigheden andetfs waren. De vraag ia of bedoelde uitbreiding is in het Dolang van het grootste gedeelte der inwoners. De heer Starrenburg vraagt of liet ta rief nog niet wat lager kau. Do Vooratter stelt voor om in prints£.»e tot de voorgestelde uitbreidingen to be sluiten en dan nog nader met Leiden to bespreken de uitbreiding in het Lagerak co de prijsvermindering. Hiertoe wordt na nog eenige discussie met algemeene stem men besloten. Bouwgrond Hoogc-llijndijk B. en W. dooien mede dat zij een ondorhoud hebben - - ^liad met don R.K. Volksbond en dat uit ct. per K.W.U. voor eiken K.W.U. bovéii flê" dè^ofk^idcn conferentie is gebleken dat 2500. Het komt ons college billijk voor om be doelde kosten van uitbreiding te dekken door een tariefverhooging, omdat dan zoo goed als iedereen in de meerdere kosten bijdraagt, hetgeen bij belastingheffing niet steeds het' geval is. D© vergadering wordt vervolgens een oogenblik gesohorsohb. Na heropening vraagt de heer Wewelingb of het wel noo dig is dat do Vrouwenweg verlicht wordt. De voorzitter meent van wel, vooral waar daar het verkeer zoo is toegenomen in ver band met de aieuwe tramlijn. De heer Wes eelingb zegt dat het Lagerak ook een ver keersweg is die zeer druk gebruikt- wordt al is het dan niet door Zoeterwoudera di rect. De heer Noordam vraagt of de bewo ners uit Golder8woudo zich verplicht heb ben om eleotrioiteit te gebruiken. De beer Kompier antwoordt van neen, doch zulks is ook niet noodig, want dat is een zaak die ons niet aangaat. De heer Wesselingh vindt het goed dat er bij de Stedelijke Fabrieken op gewezen wordt, dat wanneer in het Lagerak oicu- trioiteit gebracht wordt, wellioht ook hui zen daar gebouwd zuilen worden en dus stroomverbruik zal volgen. De waterleiding ligt er reeds. Misschien komen or wel fa brieken. De Voorzitter wil eerst een besluit ne men inzake Gelderswoude, dan kan men verder prat-en. De heer Stadhouder vindt de aanbieding van Leiden nog zoo kwaad er gebrek aaiï"Hrbeidorswoningcn heersoht. Ook is ingekomen oen verzoek van A. M. Vollenberg om grond beschikbaar Te "Stel len voor het bouwen van 6 arbeiderswonin gen onder voorwaarde dat do gemeente gedurende 10 jaar een hypotheek geeft huis en grond van 05 pOt. B. cn W. »zeT- len voor om een commissie uit den Raad te benoemen die met B. en W. het ningvraagstuk nader onder de oogen neb. Na eenigo discussie wordt een commis sie benoemd bestaande uit do heeren Wes- selingih, Stadhouder en De Graaf. Na be handeling van eenige reclames schoolgeld volgt de rondvraag. De hoer Stadhouder vraagt oi net school geld niet per week kan betaald wordon. Ook zou hij een soepeler toepassing van loonbeslag willen zien. De voorzitter zegz dat een en ander geregeld is volgens ver ordening en wet. De heer G. van Leeuwen vraagt of de schoolbesturen het geld niet kunnen innen. Do voorzitter antwoordt dat de wet de be voegdheid aan die besturen geeft om de gemeente er mee te belasten en daar heb ben de besturen in deze gemeente gebruik van gemaakt. De heer Starrenburg vindt het optreden van den gemeente-deurwaarder niet ad rem, hetgeen hij nader uiteenzet. De voor zitter zegt dat alles geheel wettelijk ge schiedt. Nadat dan nog eenigo persoonlijke kwes ties ter sprake zijn gekomen, wordt de ver gadering gesloten. Gevraagd 6000 op solied find, met ruime overwaarde, door particulier, Brieven Bur. T- d. Blad onder No. 0455a, y.95 SlUO R belden verkrijgbaar b(j n A„BrOERSE, Haarl.straat, D W. F. DE WAAL, Mare. 2729 dat TEN HOEVE dagelijks bakt, bewijst dat bet meerendeel der Hagenaars geregeld eet. En nog neemt de omzet goregeld toe. Zeker omdat zoo gezond en smake lijk is. U kunt het by Uwen bakker koopen. 2725 voor onze afdeling Stoffen gevraagd, uitsluitend dames, die met deze branche bekend zijn en over goede referenties van le klas zaken beschik ken, gelieve zich aan te mel den tussen 10 en 12 uur. GERZOM, Breestraat 2759 per paar 10.55 per 3 paar f 1.50 PRIN8ES8EKADE 3-4 DOEZASTRAAT 20 2753 2605 BIJ 2796 in de van onds bekende adressen. Slagroomtompoacen 8 ct. Slagroom soezen met Aardbeziën 8 cent per etnk. Ons f(jn Krentenbrood is zooals m. de Paascbdagen EXTRA, EXTRA FIJN ZONDAG 8 JUNI, mor- ëens te halieli, dienst in de lonifaclnskapel, Stille Rijn la De Kape! zal Zaterdag en Maandagmorgen gesloten zijn. 2782 Gevraagdt een voor d. en n., klein gezin. Mevr. DE COCK, v. Bever- ningksfr. 2, Den Haag. 2747 op Maandag 2den Pinksterdag a.s., bij DE VINK Aanvang 2 uur - Entree f 1.— op bet terrein Voorverkoop van kaarten 80 cent bij VAN ZWICHT's Boekhandel, Breestr. 126, J. H. STADHOUDER, Hooigracht 49, H. JANSEN, K. Rapenburg 14, BONGENAAR's Sigarenmag., Haarl.str. 180. Kinderen beneden 12 jaar onder geleide vrijen toegang. Stalling voor fietsen en auto's, s.v.p op het terrein. 2786 geheel electrisch, speedo- en ampère-meter, hoorn, duo, enz in prima conditio— ie hoop. Moet voor Zondag weg. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 0435a. Hongaaraoha fSANnTsj BUSTEPILLEN wonderb. uitw. onschadelijk. O. F. B0HNEIDEE Den Haaf f, Wagenstr. 118 leiden Staenaohuur 1 2724 Saterdag VSO 3 tOt 18 uur verkoop van een grOOte partü prima wet (voorwaardel. goedgekeurd) Vet en Beenderen Lappen 40 ct. p. pd. Rollade50 3754 Verkooper J. J. VAN MASTRI8T. ALGEMEENE VAN DETEREENIGING TOT BEVORDERING VAN DEN BOUW VAN WERKMANS WONINGEN TE LEIOEN op Diasdag 10 Jcni 1924, des namiddags te halivijf, in het Nctsgebonw aan het Sleen schuur, alhier. 2792 De Secretaris Mr._E._A. COSMAN. Mevrouw VAN DEI! STOEL V; vschoten, vraagt met 1 Juli een nelte bekend mei koken.2769 Zaterdag Ld het Visclihalsje, Aalmarkt JOH. v. d. HORST, Palingrooker, Groenesteeg. 0302*

Leidsch Dagblad | 1924 | | pagina 9