BEOORDEELINGS -WEDSTRIJD 1000 SCHITTERENDE PRIJZEN Vraagt Uw Winkelier naar speciale attractie: niet met horten en stooten, doch met een regelmatig steeds sneller wordend tempo. De strijd om het Nederlandsche publiek te overtuigen, dat een 100% Nederlandsch fabrikaat evengoed, ja zelfs beter kan zijn dan een buitenlandsch, is moeilijk. Veel vooroordeel moet men overwinnen. Ons energiek volhouden en staag werken is echter niet vergeefsch geweest. De verkoop wordt dagelijks grooter, hetgeen niet alleen ons fabrikaat doch ook den verbruikers van Sultane-zeep en Sultane-zeeppoeder ten goede komt. Wij vervaardigen thans een product, dat in kwaliteit niet te evenaren is. terwijl de prijzen hoewel dit geen hoofdzaak mag zijn om tot koopen over te gaan steeds tot de allerlaagste behooren. Zijt gij reeds verbruiker van onze artikelen Zoo neen, dan hopen wij U het nemen van een eerste proef aantrekkelijker te maken door het uitschrijven van een Onder toezicht van Notaris R. Kuipers te Dordrecht. betreffende 10 in deze advertentie verkleind opgenomen reclame- teekeningen voor Sultane.-zeep en Sultane-zeeppoeder met waaronder als eerste prijs een keuze uit: Eeh 5-persoons automobiel (met volledige uitrust.)» Een automatische Kastner-piano, Een cassette tafelzilver met 4 laden (214 stuks). Een Harley Davidson motorrijwiel m. zij span wagen. Een paarlen halssnoer met diamanten slot, Een zilveren theeservies (7-deelig), Een armband, goud en platina met groote parel en briljanten, Een tilbury met paard, Een eiken huiskamer- met slaapkamer-ameublement,. Een zeiljacht met compleet tyig. Voorts oog verschillende prachtige prijzen. zooals r Huiskamer-ameublement, slaapkamer-ameublcmeut, rijwielen, naaimachines, waschmachines, stofzuigers, fototoestellen, gouden heeren- en dameshorloges, gasfornuizen enz., en waarvan de minste prijzen nog uit gouden en zilveren voorwerpen bestaan. Voor diegenen, die ons streven willen steunen en onder hun familieleden, kennissen of vrienden voor dezen be- oordeelingswedstrijd propaganda willen maken loven wij, uit als voor wie ons 6 nieuwe deelnemers aanbrengt, o.a.een zilveren collier met hanger, een paar zilveren manchet- knoopen: voor 12 nieuwe deelnemers, a.o. een zilveren horlogeketting, een zilveren potlood syst. ..Eversharp" enz., rot voor 120 nieuwe deelnemers, een 14-karaats gouden heerenhorloge, een 14-kar. gouden dameshorloge. Hiervoor hoeft U slechts op onderstaand strookje 6. 12 of meer wedstrijd-formulieren aan te vragen, die U onmiddellijk gratis ter verdeèling, zoolang de voorraad strekt, zullen worden toegezonden. De cadeaux worden direct, nadat de door U aangebrachte deelnemers hebben ingezonden, toegestuurd. Doet mee. Aan de NAAML. VENN. VEREENIGDE ZEEPFABRIEKEN, Afdeeling Reclame, ZWIJNDRECHT Gelieve dii) te zenden 1 wedstrljdformulicr met plaatjes in kleurendruk, benevens exemplaren vooi de deelname aan de speciale attractie- Naam Straat i—Woonplaats.iVv\ %U drukwerk 4p open. tnyelonpt ®t« 2 cents-postzegel Ingejondeo worden).IV^N In te zenden voor 15 Augustus In ge sloten enveloppe met 10 ct. gefrankeerd, aan N V. Vereenigde Zeepfabrieken. Afd. Reclame. Zwijndrecht.

Leidsch Dagblad | 1923 | | pagina 4