NATIONALE BANKVEREENI6ING SPAARBANK 4 Procent. VERHURING Herman F. H. Oamti&Zi, Leiden. S Antieke of (MerweMie ieéeien enz. No. 18666. SPORT. UIT DE OMSTREKEN, BEGINT in 1929 de studie in Fransch, Duitsch. Cursus Zelfontwikkeling, Bildcrdijkstr. 88 D, A'dam. TE KOOP GEVRAAGD: ROTTER DAM-SC HE BANKVE^EENIGING. LEIDSGH ACCOUNTANTSKANTOOR DE LE1DSCHE BEGRAFENIS-ONDERNEMING. fl.00 PEK a ONS. VOETBAL NEDERLANDSCHE VOETBALBOND. 'De uitslagen van gisteren zijn Westel. Ie klasse H. B- S--Sparta 21V. O. G- D. F. 0. 1—1AjaxV-. V. A. 2O Spar taan— H- V. V. 0—3 A- F- C—Blauw-Wit 02 U. V. V-Haarlem 21. Overgangscompetitie A. D- OFeyenoor.i 1—1R. F- O.—H. D- V. S- 2—1S. V. V— Stormvogels 12; R. C. H.Quick OO H. F. C't Gooi 11. Westel- 3e klasse D CeleritasD- V- V. 6-2- Ooetel. Ie klasse U- D.Tubantia 11 (Tkepde-Z. A. C. 1—0; Ensóhed©Be Quick ft—0 VitesseQuick ö-^O- Zuidel. Ie klasseN- O- A-Willem II 1—0M- V. V—Dosko 3—0B. V, V.—Wil- helmina 10. Koordel- le klasse Be QuickH- S- C. 62 ForwardVeen-dam 3—0. Overzicht. Be uitslagen van gisteren geven geen abnor male cijfers te zien en zooals wij Zaterdag ook voorspelden een wijziging in de competitiestand braohten do wodstrijden gisteren niet. Blauw- iWït on Ajax, die respectievelijk met 20 van A. F. C. en van V. V. A. wonnen, blijven aan den kop mot óón punt verschil. Nummer drie blijft Haarlem, maar door de nederlaag der roodbroeken in Utrecht, worden de kansen op een Haarlemsch kampioenschap nu toch- heel erg problematisch. H. B. S. behaalde een, zij het dun ook kleine overwinning op Sparta, zoo dat ook de volgorde in de onderste lagen van den ranglijst hetzelfde blijft, al probeerde V. O. C. zich een klein beetje in veiligheid te brengen, door één puntje op D. F. G. te veroveren. Bat H. V, V. zeker eerder in de bovenste dan in de onderste helft van den ranglijst thuis hoort, bewecst zij weer, door in Amsterdam Spartaan mot 3-^—0 te kloppen. Be stand in de Westelijke le klasse is thans: doelp. gesp. gew. gel. vorl. voor-teg pnt. Blauw-Wit 14 11 3 31—12 22 'Ajax 14 10 1 3 30—16 21 Haarlem 15 9 1 5 34—17 19 H. B. S. 14 7 3 4 21—15 17 U. V. V. 12 6 2 4 2221 14 B. F. C. 14 6 2 6 21—20 14 Spartaan 15 7 8 21—28 14 H. V. V. 13 6 1 6 25—19 13 V. V.' A. 14 5 1 8 20—29 11 ,V. 0. C. 12 2 4 6 12—28 8 A. F. C. 13 2 1 10 7—25 5 Sparta 12 2 10 11—25 4 Ohzo derde klassers hadden vrij af, zoowel het Ajax-veld, als het terrein in Delft werd af gekeurd, en wij zijn daarom eens even bij de L. V. B.-wedstrijden gaan kijken. Eerlijk gezegd, meegevallen is het ons niet, en wij willen va.n dezo gelegenheid gebruik maken om de desbe treffende voetbalautoriteiten er op te wijzen, dat men o.i. naar de wedstrijden der lagere elftallen do beste scheidsrechters moet zenden. Be jonge spelers moeten in do eerste plaats leeren, wat mag en wat niet mag, want die jonge spelers zijn straks de menschen, die Leiden's voetbal- naam moeten gaan boog houden. Zoo zagen wij bij den wedstrijd Lugdunum lilaA. S. G. IHb de grootste geniepigheidjes aan beide zij den, niet gestraft, terwijl dikwijls voor een on benullig en ongelukkig duwtje, een vrije sobop werd toegekend. Lugdunum lila won, zelfs als men een drie- of viertal buitenspel doelpunten niet meerokend, nog met zeer behoorlijke cijfers. Lugdunum I klopte U. V. S. II met 40, terwijl wij voor de beide andere nog gespeelde wedstrij den naar de verslagen verwijzen. D. V. S. I—D. L. y. II 1—0. Precies halfdri© stellen beide elftallen zich op. .D. L- V- heeft het voordeel van don vind, maar kan het niet verder brengen dan rde backs, zoodat doelpunten uitblijven- Di rect na rust neemt D- V. S- het spel in ban den en de D- L. V.-keepcr krijgt handen vol werk. Na een halfuur spelen woet de mid- voor van D. V- S- met een pracktschot zijn club de leiding te geven- Aan weerszijden wordt nu hard gewerkt, maar verdere doel punten blijven uit, zoodat D. V. S. verdient wint- Scheidsrechter Roumen voldeed uit- etekend. Kweekschool v. ZBcrestein 31. Als er afgetrapt wordt neemt K- v- Z. het spel in handen, doordat zij met don sterkon wind' in den ruig speelt. Dan ©enige doorbra ken van Berestein, doch de voorhoede brengt het niet verder dan do backs, die alles retou- neeren. Eindelijk nu twintig minuten spelen weet Berestein K- v- Z- de leiding te goven, door uit een- hoekschop zelf in eigen doel te trappen 10. "Weer even later weet K. 'v- Z. het dool te vinden en onhoudbaar to scoren 20. Aan beide kanten worden nog eenlge hoekschoppen genomen, die niets opleveren en dun is het rusten- Na rust komt Berestein overdonderend opzetten en weet al heel gauw tegen te scoren 2Berestein zet er alles op om gelijk te maken, doch beide backs en keeper zijn in goeden vorm- Nog 10 minu ten voor tijd weet K. v. Z- haar voorsprong te verg.rooten 31. In dezen stand "komt geen verandering meer- Jammer, dat de scheidsrechter een speler van Kweekschool eVen na den "rust het veld moest uitzetten, wegens wangedrag- De leiding was goed. korfbal. Uitslagen. West I A. BeelosFluks: terr. afg. West I B. H. S. V.—A. L. O. 3—0: O. S. C. R.— Vitesse (H.) 110. VeloxRozenburg 1-4. West I C. B. 0. S. O.Advendo 2-T-2; HerculesHaar lem 3—2. B. B. V.—A. W. 9—0. West II E. FJuks II—Rood-Wit 2—0. Zilveren N. v. d. D.-bal. Vitesso (L.) IIVoorwaarts 31. Oost IA. Quick—B. O. S. 2—4. Overzicht. Het weer was gisteren al zeer ongunstig voor goed korfbals-pel. Weliswaar bleef rogen achter wege, maar de Z.-W. storm 2orgde er voor, dat er overal minder goed en snel korfbal gespeeld kon worden, terwijl men daardoor ook meer voetbaluitslagen kreeg. Be overvloedige regen in den nacht van Zaterdag op Zondag was oor zaak, dat het Bordtsc-he veJd in een modder poel herschapen was, waarom het bijtijds werd afgekeurd, on Fluks een vergeefsohe reis be spaard bleef. Ook bet B. E. B. veld bleek niet bestand tegen de slagregens. Zoodoende stond de geheele IA klasse stil. In de andere lo klassen konden alle ontmoe tingen plaats vinden. 0. S. G. R. en B. B. V. waren bier de eenigo uitzonderingen dio lak hadden aan den wind on groote overwinningen wisten te behalen. Vooral O. S. G. R. hoeft het Haagsche Vitesse geknakt. Be Hagenaars moch ten nog van geluk spreken, dat er zoo'n storm stond, anders was de overwinning van de Rot terdammers nog grootor geweest. Ben geheelen strijd was 0. S. G. R. in do meerderheid en wist mot de pauzo oen 60 voorsprong te be halen. Daarna werden er nog 5 aan bet totaal toegevoegd, zoodat Vitesso (H.) mot con zware 110 nederlaag naar de Residentie kon torug- keeren. De andere strijd, te Rotterdam, eindigde in een onverwachte zege voor Rozenburg, dat steeds hoogor op de compotitieladder klimt. Nu wist zij de derde plaats te bereiken, door een 41 zege, op Velox. Took heelt Velox niet on verdienstelijk gespeeld, maar het gemis aan een goeden schutter werd haar noodlottig. Tot rust hield zij zich nog goed staande, maar daarna zag zij in een 10-tal minuten dat Rozenburg zeer goed speelde, haar achterstand tot 41 zich vermeerderen, waarmee ook einde geflo ten werd. In Ben Haag had de plaatselijke ontmoeting een magere overwinning voor H. S. V. tot resul taat. H. S. V. speelde stukken beter dan A. L. O welke laatste wel vurig, maar zeer ontac tisch speelde. De hevige wind, die schuin over hèt veld stond, belette goed doelen, zoodat' H. S. V. met rust slechts een 10 voorsprong had. Na rust bleef H. S. V. de sterkere, maai- kon hel slechts in twee doelpunten uitdrukken, zoodat ze dezen niet zeer interressanten wedstrijd met 30 won, daardoor zich op de 2e plaats hand- havende met 1 punt verschil met 0. S. C. R. In de I G klasse werd de strijd, zooaïs we verwacht hadden, in liet voordeel van Hercules beslecht. Haarlem kon op het grindveld haar beste spel maar niet ontplooien, hoewel zij zich hardnekkig heeft verdedigd, Hercules nam tot 2 keer toe de leiding, maar 'telkens wist Haar lem gelijk te maken, totdat Hercules in de laatste 10 minuten nog eens de leidiiig hernam, om die niet meer af te staan. Door deze 32 zege staat Hercules op de lo plaats met 1 punt verschil met Haarlem, zoodat ze nog niet kan zeggen, dat ze binnen is. B. D. V. maakte A. W, met 90 af. Ze heeft nu weer haar oude roem te pakken. Tusschen B. 0. S. 0. en Advcndo werd een genoeglijk partijtje korfbal gespeeld. Hoewel D. 0. S. 0. in bet veld wat sterker was, kon ze dit niet in genoeg doelpunten uitdrukken. Nadat ze eindelijk met 20 voorstond, zag zij zich dezen voorsprong ontnomen door 2 goede doel punten van Advendo, waardoor beide partijen de punten verdeelden. In Leiden was het terrein in zeer goeden staat, waardoor de beide 2e Idas wedstrijden verspeeld konden worden. Fluks II handhaafde zich op de lo plaats door een magere 20 over-r winning op Rood-Wit. Ze had al bijzonder veel te kampen met den wind. Verschillende goede 6choton leverdén daardoor niets" op. Een Fluks- damo zorgde echter voor de leiding met de pauze. Na een zeer langen tijd in de meerder heid te zijn geweest, wist Fluks II eindelijk even voor het einde er 20 van te maken, waarbij het bleef. Vitesse (L II zorgde voor de verrassing. Plotseling schoot zij eens uit haar slof en wist het sterke Voorwaarts haar eerste nederlaag toe te brengen, al was het dit keer voor den Z. N. v. d. D.-bal. Vitesse is zeker wel een olub die spot met alle voorspellingen. Wij vinden het best, als dan baar spotternijen maar in haar voordeel blijven. Bit koer bleef bet in baar voor deel, daar Voorwaarts tegen het goede 6pel der blauw-wit'ten weinig bad in te brengen. Nadat Vitesse de leiding bad genomen en de Hage naars daarop tegenscoordon wisten ze nog 2 punten te fabriceeTen, waardoor ze met 31 wonnon. In het oosten behaalde D. O S. oen magere 42 overwinning op bet Nijmeegsche Quick. Veel voortgang zit er anders in deze Oostelijke compcülio niet. Bezen keer geven we den stand in W. I. B. en I G. West I B. gosp. g©w. gol. vcri. pnt v.—t. gem. 0. S. C. R. 8 7 1 15 64—15 1.88 H. S. V. 7 5 2 12 39—27 1.71 Rozenburg 9 5 1 3 11 24—29 1.22 Vitesse (H.) 10 4 1 5 9 31—53 0.90 Velox 8 3 1 4 7 28—24 0.88 D. H.B.S. C. 9 2 7 4 26—41 0.44 A. L. 0. 9 1 8 2 16—39 0.22 V/est I G. Horcutos 9 7 2 14 33—26 1.56 Haarlem 8 5 1 2 11 44—21 1.38 Excelsior 8 5 3 10 31—39 1.25 D. 0. S. 0. 9 5 1 3 11 35—28 1.22 D. D. V. 10 5 5 10 38—29 1.— Ready 8 2 1 5 5 30—31 0.62 Advondo 8 2 1 5 5 22—29 0.62 A. W. 8 1 7 2 1646 0.25 boksen. De bekende bokskampioen George Car- pen tier is Zaterdagmorgen in ons land ge komen, en onmiddellijk doorgereisd naar Amsterdam, ten einde daar 's avonds op te treden. De ontvangst aan het Centraal Station heeft den vorm aangenomen van een groot- sc-he huldiging, door een duizendkoppige enthousiaste menigte gebracht aan het wereld-boks-wonder. Carpontier begaf zich dadelijk per auto naar l'Europe, alwaar hij in een der zalen werd toegesproken door den heer W. F. Baron van TuylJ van Serooskerken, voor zitter van het Nederlandsoh Olympisch Comité, die in een geestige redevoering den 1 Franschman het type noemde van den vol maakten athleet Spr. zeide, steeds met be langstelling do verrichtingen van Carpen- tier te hebben gevolgd, en drukte vervol gens zijn genoegen uit over het foit dat dlezo thans naar Holland was gekomen om ook hier zijn sport capaciteiten tb demon streer en. Met eenige welgekozen woorden dankte Carpentier daarop Barpn .van Tuyll voor zijn rede. Dos avonds was de grooto zaal van het Concertgebouw natuurlijk gevuld met een groote schare belangstellenden, hoofdzake lijk gekomen om Carpentier te zien. Deze kwam na de pauze,, onder langdurige toe juichingen ir den ring en bokste met zijn sparring-partner Lenaers twee demenstra- tie-rondes, om daarna de laatste ronde te demonstreer en van zijn match met Battling Levinsky Ook te Rotterdam ontaardde den vol genden dag de ontvangst in een grootsche ovatie. Hier gaf Carpentier met Lenaerts een demonstratie in den Circus, voor een uitverkocht huis, waarbij men een uitste kenden indruk kreeg van het geniale werk van Carpenfier's vuisten en hersenen. Een groote menigte bracht Carpentier 's avonds de laatste ovatie toen hij in den trein stapte, om zooals hij van te voren verklaard heeft in Maart wedeirom een be zoek te brengen aan ons land en dan in Den Haag en Arnhem te demonstreeren. Ongetwijfeld zal hij dan weer met even groote vreugde worden binnengehaald! Naar ,,De Tel. meldt, zou Carpentier in een onderhoud aangaande den toekomsti- gen wedstrijd met Dempsey om het wereld kampioenschap, verklaart hebben, hierover zeer optimistisch t6 zij.n gestemd, Ver- der gevraagd omtrent het rondge strooide praatje dat hij woldra met boksen zou ophouden, zeide hij werkelijk van plan te zijn daarmee op te houden in geval hij verliest, dóch anders nog eenïgen tijd zijn titel te zullen verdedigen. In het Concertgebouw te Amsterdam trad Zaterdagavond verder op de Rotterdammer Westbroek togen den Franschen neger Wil son Forfab. dien hij, na iwec rondes volko men in de meerderheid te zijn geweest, in die derde ronde knocked-out sloeg. To Rotterdam had na het optreden van Carpentier een ontmoeting plaats tusschen P. v. d. Weer, kampioen van Nederland, zwaargewicht en don Amerikaan B. Mc. Clowsky. De blijkbaar ongetrainde Ame rikaan bleek absoluut niet opgewassen tegeai zijn veel grooteren tegenstander, en ging reeds in de tweede ronde knock-out. WIELRENNEN. Op de Brusselsche "Wintorbaan werd Zater dagavond, volgens ,De Crt.", een internati onale wedstrijd gehouden achter motoren 4 manehes van 10 K M- De einduitslag was lo. Storm (Holland), 3 punten Lejour, 5 punten Boogmans, 7 punten. HAARLEMMERMEER. In de laatste dagen heeft de politie alhier verscheidene personen wegens het een of ander ge pleegd strafbaar feit in voorloopig arrest moeten stellen. De arrestahtenlokalen te Hoofddorp en Nieuwvennep zijn dan ook steeds flink bezet geweest, zoo zelfs, dat men wegens gebrek aan behoorlijke ruimte twee personen in één cel heeft moeten in sluiten Dat zulks geen aanbeveling ver dient, ligt voor de hand en het zou dan. ook geen overbodige weelde zijn als te dezen opzichte eens afdoende maatregelen werden genomen. Dat de zuigelingensterfte op het aan tal overledenen in deze gemeente een be langrijk percentage uitmaakt-, moge hieruit blijken, dat er van do 2-16 alhier in 1920 overleden personen een 60-tal den leeftijd van een jaar nog niet had bereikt. Alzoo ongeveer 25 pet., hetgeen wel vermeldens waard is, in aanmerking genomen, dat door hot Centraal Bureau voor de Statistiek de zuigelingensterfte in Nederland op onge veer 9 pet. is vastgesteld H. v. D. aan den Vijfkuizerdijk alhier, kwam Vrijdagmorgen tot de onaangename ontdekking, dat een boerenwagen, die voor zijn in Halfweg staande werkplaats was neergezet, 's avonds of 's nachts in een sloot was gereden. Nadat do man met de namen van de drie vermoedelijke daders was bekend geworden, deed hij aangifte bij de politie, die proces-verbaal opmaakte. Toon Vrijdag alhier de bestuurder van een auto op den Sloterweg moest uitwij ken voor een passecrend rijtuig, zakte de auto aan den kant van den weg zoover in den modder weg. dat mensohelijke krach ten te kort schoten om den wagen weer op den vlakken grond te krijgen. Gelukkig kon de hulp worden 'ingeroepen van een chauffeur van het Provinciiai Eiectric&eitfe- bedrijf te Bloemendaal. die juist mot. de vrachtauto kwam aanrijden en met dit ge vaarte de auto spoedig weer uit den mod der op den weg hadi getrokken. Met betrekking tot de in deze ge meente in het nabij Schiphol golegen vlieg kamp van de Koninklijke Luchtvaartmaat- ecbappij gepleegde inbraak met diefstal, vernemen we, dat de vermoedelijke dader, een Belg, op wien reeds ernstige verden king rustte en een opkeoper, bij wien eenige van do gestolen vliegeniersjassen in beslag werden genomen, Vrijdagmiddag ter beschikking van de Justitie te Haar lem werden gesteld KATWIJK-AAN-ZEE. - De Gerof. jongedoohtersvereen. Dorcas" heeft dosen winter wederom een uitdeel in g gehouden. Er werden 147 kleedingstukken uitgereikt. Bijna twintig gezinnen werden hierdoor ge holpen. Alhier is een Geref. knapenvereeniging opgericht. Zes en twintig knapen traden reeds toe. Gedurende de wintermaanden zijn de kustvisschersyaartuigcn gerepareerd zoo- dat thans al'lo vaartuigen weder zee kun nen kiezen. Sommige de>zer vaartuigen on dergingen een belangrijke reparatie. Een aantal bemanningen zijn weder aangemonsterd voor die trawlvisscherij. Het gaat tot op dit oogenblik nog langzaam met het aanmonsteren. Andere jaren was het aantal om dezen tijd veel aanzienlijker. In het laatst van de maand December van het loopende jaar werd meermalen aange monsterd om dan dadelijk na nieuwjaar reeds de trawlvisscherij te gaan uitoefenen. De minder gunstige vooruitzichten van de visscherij in het algemeen zijn waarschijn lijk hiervan de oorzaak. Met den handel in haring, speciaal op Duitschland, gaat het nog steeds niet naar wensch. Er zijn wel reeds partijen afgele verd doch di- staat niet in verhouding tot de groote voorraad. Het valt dan ook niet te verwonderen, dat men-hierover 6omber gestemd is. Ook de aflevering naar Ame rika gaat niet vlot. De vooruitzichten voor nu en voor het volgende seizoen zijn niet moedgevend, te meer niet omdat er ia Duitschland hard gewerkt wordt om aldaar giroote reederijen met een aanzienlijk kapi taal op te richten. De gemeente-tuinman is sedert eenige weken bezig om het talud langs den zeeweg in plantsoen te veranderen. Het laat zioh aanzien, dat dit werk dc-ze omgeving zeer verfraaien zal. De heer J. Schuring, directeur en leeraar van de visscherijsohool heeft zioh metterwoon alhier gevestigd. Het laatste gedeelte van het noorder talud van hot Prins Hendrikkanaal wordt afgezand door den heer Boezaardi en ver der klaar gemaakt voor teelland. Deze werkzaamheden zijn reeds in een vergevor derd stadium gekomen. N00RDWIJKERH0UT. Door den storm kwam de waterkeeriiig, hoven de wijzerplaat van het torenuurwerk, maar beneden vallen, zon der ongelukken te veroorzaken. Tot groote tevredenheid der huismoeders is de melkprijs thans bepaald op 20 ets. per L. thuisgebracht; afgehaald 18 cents. Namens den Kerh-eraad der Ned.-Herv. Göhl heeft de ouderling J. Parfe vliet, een vergadering uitgeschreven -van stemgerechtigde leden. Bc vraag zal zijn of een cand'idaah dan wel een ge vestigd predikant beroepen zal worden. OEGSTGEEST. la 1920 bedroeg het aantal geboorten 93, huwelijken 33, over ledenen 113 en levenloos aangegeven 2. Over 1919 bedroog het aantal geborenen 117, huwelijken 39, overledenen 151 en 3 levenloos aangegeven en. Het aantal processen-verbaal die over 1920 werden verzonden bedroeg 181. W0UBRUGGE. Bc veehandelaar B. zou zich Zaterdagavond even laten scheren, plaatste zijn fiets op een afgesloten terrein, naast de coiffeurszaak, doch kwam, terugkomende, tot de onaangename ontdekking, dat zijn kostbaar rijwiel wa-s ontvreemd. Engeisch, NederMaal en Rekenen, Boekhouden, Schoonschrijven, Stenografie, Aïg. Ontwikkeling met onze schriitelijke lessen. Kosten f 0.65 per maand. Proefles en inl. gratis. Zend briefkaart aan 2331 Oudst geïmporteerd merk. Ongeëvenaarde onover troffen Kwaliteit. Op de etiquetten is de kwaliteit vermeld. Indien Uw leverancier U deze merken niet leveren kan, vraag s. r. pl. nader adres aan de contractanten voor Nederland en Koloniën. 1050 K - door heer van particulier. Alleen op brieven met beschrijving en verlangden prijs kan worden gelet Brieven aan het bureau van dit blad onder No. 2355. HANDELSCREDIETEN, REK.-DOÜRANT, WISSELS, BELEENING-CEDULLEN KAPITAAL EN RESERVEN f 12.700.000, wier verplichtingen worden gegarandeerd door de :s KAPITAAL EN RESERVEN f 105.000.000 1132 EFFECTEN - COUPONS - PROLONGATIE - DEPOSITO - CHEQUES Inschrijving* voor den tijd van V IJ F JARfcN van een perceel Weiland en een perceel Tuinland onder de gemeente Zoeterwemle in den Zwet- polder aan den Schinkel, samen groot 2 hectaren, 22 aren, 90 centiaren. 2182 Inschrijvingsbiljetten worden ingewacht vóór 20 Januari 1921 ten Kantore van den Notaris A. D. YIJGH te Leiden, Rapenburg 62, die tevens nadere inlichtingen' verstrekt. tiaagissg 31 LEIDEN Telef. 1173. Inrichten, Bijhouden en Regelmatige Controle. Opmaken van Balans, etc. 2124 SRgB5SCaEBSKi3^$55gH2SI Opgericht 1 Juli 1876 door wjjlen J. GOEBELJEE Sr. Directeur: Kantoor: J. GIRKSE Jzn. HOOIGRACHT 33, LEIDEN. TELEFOON 432. 8622 Bszoekt i!e Tentoonstelliny van GAS- EN ELECTRICITEIT3-ART!KELEN in de Kleine Zaal van de Stads-Gehoorzaal, (ingang Aalmark), op II, 12 en 13 Jan. t..s. Programma voor Dinsdag II Januari. 10-12 u. v.iji. Inlichtingen over en demonstraties van Gas- en Electriciteitsartikelen. 2—5 u. n.m. Bakken van Tulband, Cake, Koekjes Krentenbrood etc. in bet Gasfornuis en losse Gasovcntjes. 2336 u. n.m. Lezing over: ..Het beveiligen van electrische huisinstallaties." sw TOEGAM YRIJ. GIG I GROEI De la&g-st© prijsnoteering van dik vet gemokt Hollandsch Sp©k is bij F. H. J. ITILlïBBUrB,©, Levendaal 165, hoek Rijnstraat. Tel. 1307. 8474a Beleefd aanbevelend.

Leidsch Dagblad | 1921 | | pagina 5