TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Hoogste barometers tand 767.2 te 'Neu- ^ahrwasser. Laagste stand 755.1 te Hapa- randa.- .Verwachting tot den avond van 10 Aug. Zwakke tot matigen. Zuidelijken tot Wes {elijken wind. Zwaar tot halfbewolkto lucht Waarschijnlijk droog, behoudens kans op onweer. Vrij warm. Burgerlijke Stand. Omstreken. KATWIJK, Geboren: Leendeifc Cornelia, GJ. v. H» vL dl. Marei ea J. Krijgsman. JJlisabeth, 1>. van B. y. Dijk en A. van' Duyn. Cornelis, Z. van C. Voorjs en J, Êoezaard. Fo-kke, 'Z. vao J,: Muller en M. ben Haaö. Arendje, D. van R. Varkevis- eer en A. van Rijn. Jacob, v. O. Meij- yogel en J. Schaap. Overleden: G. van Rpn 79 j. wed. van T. Ouwehand. G. Peemau 69 j. echt.gt. van A- Struik. Gehuwd: J. Koot jm. en Cl. C. M. Belle ktra jd. A. Mi de Jong jm1. en _H. A. P. Kwaadgras jd. N. van der Ree jm. en B. C. van der Gugten. LISSE. Ondertrouwd: \V. van Graas en A. G. M. van Stein. J. van Haaster A. Willemszoon. H. -T. Eilers én J. C. van Pol. Bevallen: S. Kors—Weyers, IX M. J. M, van der Meer—Van Biel, Z. LEIDERDORP. Geboren: Cornolis, Z. van H. do Roodo en M. de Groot. GetrouwdD. van der Meidte en A." J. Leeuwenhoek. NOORDWIjK. Geboren: Johannes ÏÏendrikus, o, van H. Hoogeveen on J. Streng. Helena Margaretha Clazina, D. v. G. Wiering en C .v. d. Ploeg. Ondertrouwd: Albcrtus Petrus van dor Ham, 26 j. on Cornelia de Haas, 37 j., wed. J. Mooijekfnd. Getrouwd: R. A. van den Puttelaar, 30 j. en E. H. van der Heijden 26 j. Overleden: Pietje van Duin 1 Oj., D. v. C. v. Duin en P. van Beveren. Marga retha Duindam 64 j., gehuwd met A. van Rooijen. BUITENLAND. DE OORLOGS-LÏQUIDATIE. Do Engelscho en Fransche premier heb ben het noodig geoordeeld mondeling de Russischo kwestie nog eens te bespreken. Italië, dat blijkbaar geheel afzijdig staat men zie onder- Italië was wederom niet vertegenwoordigd. De ontmoeting heeft gisteren wederom te Hythe, nabij Folkestone, plaats gehad. Lloj'd George had te voren een nieuw pnderboud van 51,*) uur met Kamenof en Krassin gehad, zoodat hij met het laatsto nieuws te Hytlie kwam, vergezeld door ad miraal Beatty, terwijl Millerand maar- sohalk Fooli bij zich had. Het plan was deze conferentie alleen gisteren te doen duren, maar liet is anders geloopen. Enge land had sovjet-Rusland een nieuw voor stel doen toekomen, in het kort samenge vat hierop neerkomend: Een 10-daagsche wapenstilstand wordt gesloten, welke den 9en Augustus, des raiddernachts, begint. Beide legers blijven hun stelling bezetten, die ze momenteel in nemen. De geallieerden verplichten zich, geen troepen of oorlogsmateriaal naar Po len te zenden gedurende de perioden tus- schen de staking der vijandelijkheden en de onderteekening van den vrede. Daarop is een weigerend antwoord van Sovjet-Rusland gekomen. De Sovejt-regee- ring verkfesl rechtstreeks met Polen te on derhandelen en naar zij zegt Is reeds een zoodanige regeling getroffen, dat de Russi sche vertegenwoordigers Poolsche gedele geerden a.s. Woensdag zullen ontmoeten. De ,,Times"-corrospondent constateert, dat dit antwoord van Moskou aanmatigen- der van loon is, dan men had kunnen ver wachten, doch de Sovjet-regeering voelt, dat zij Polen bij de keel heeft en wil blijk baar niemand tussehen haar en haar slacht offer laten komen. Met het oog op het on bevredigend antwoord besloten de leiders clcr Fransche on Engelscho regeeringen gisteravond de zaak te verwijzen naar Hun respectieve militaire en maritieme advi seurs. Hun adwies zal mógen worden be sproken. Millerand zal derhalve zijn terug keer naar Parijs tot hedennamiddag uit stellen en Lloyd George zal zijn beloofde verklaring niet eerder dan morgen in het Lagerhuis kunnen afleggen. Het ziet er dus thans zeer ernstig naar uit, of opnieuw de oorlog zal worden ont ketend. Een hinderpaal tot den vrede Is ook gé neraal Wrangel in de Krim, dien sovjet- Rusland beslist weg wil hebben, terwijl het blijkbaar de entente-bedoeling is de zee- bovelhebbers in de Zwarte Zee zouden al order daartoe hebben om dezen generaal krachtig te steunen wanneer tot den oor log wordt besloten. Men ban gerust zeggen, dat de vraag oorlog of vrede thans ln de crisisperiode is gelreden. Aan het front zelf is de verandering niet bijzonder groot. De Poolsche communiqués doen het voorkomen, alsof de situatie zion- deroogen verbetert, doch het roode leger- bericht meldt kleine nieuwe vorderingen. Do Poolsche regeering heeft nog een op roep tot het Poolsche volk gericht, een te wapen, terwijl de Poolsche socialisten zich wenden tot de socialisten der Westersche landen om hulp. Deze voelen daarvoor wei nig, gelijk bekend, zooals blijkt uit de wei gering om munitie etc. aan Polen te doen vervoeren, enz. De Duitsche socialisten doen zelfs een beroep op hun Fransche en Engeleche col lega's toch vooral in dezen aan hun zijde to staan en dwang op Duitschland, dio niet is uitgeoefend, naar het officieel heet, to keeren. De geruchten over dwang op Duitschland houden evenwel aan, ovenals op andere lan don, als Hongarije, enz. Het zijn nog alle maal geruchten, dat vergete men niet. Er wordt echter op gewezen, hoe Hongarije, dat maar 35.000 man mag hebben, een le ger van 125,000 man heeft, dat zich nog uitbreidt. Frankrijk zou, er op aandringen, dat Hongarije een leger van 140.000 zou zenden met betere grensregeling als* be- looniug. Ten koste van wien, wordt er niet bij verteld Damad Ferid Pasja, de TurkscEe minis ter van buitenlandsche zaken, heeft een proclamatie uitgevaardigd,, waarin hij aan alle nationalisten, uitgezonderd de leiders, amnestie aanbiedt, als zij den strijd wil len opgeven. Hij zegt verder in de procla matie, dat het volharden der nationalisten in hun verzet tegen liet vredesverdrag de afscheiding van Klein-Azië ten gevolge kan hebben. Ook wijst hij er op, dat do Mo hammedanen niet kunnen samenwerken met de bolsjewiki zonder hun godsdienst prijs te geven. Naar verluidt, zou Damad Ferid den nationalistischen leiders toe staan te vluchten, als de nationalisten on middellijk den strijd wilden staken, maar men acht het onwaarschijnlijk, dat zij dit zullen doen, daar Moestafa Kemal, vol gons ontvangen berichten juist gereed is gekomen met de reorganisatie der natio nalistische troepen in twee legers, het le ger van Broessa en dat van Smyrna. Het algemeene hoofdkwartier is to Eskichenir, van waaruit Moestafa Kemal de operaties tegen de Grieken leidt. BELGIE. In antwoord op een tot de regeering ge richte vraag of de regeoring niet in het 'bijzonder een belasting zou heffen op den aankoop door vreemdelingen van onroe rende goederen in België ten einde specu latie ten hadeele van Belgische onderdanéa te voorkomeen, heeft de minister van finan ciën geantwoord, dat er een onderzoek wordt ingesteld naar de mogelijkheid van het in stellen van een aanvuUingsbelasting op den aankoop van onroerend góed door vreemde lingen, alsook van het verbieden, althans voorloopig, van het vervreemden van be paalde onroerende goederen in de nabijheid van de grens. ITALIë. Sforza heeft in de Kamer een rede ge houden. Over de verhouding' tot Rusland zeide hij: Volgens mijn persoonlijke meening zal, naarmate onze betrekkingen met Rus land vi'ij er zijn, onze gezonde Latijnsche geest minder peiging krijgen zich los te mak en van de zekere en snelle evolutie onzer eeuwenoude" tradities. Volgens dit beginsel heb ik ook openhartig te Spa gesproken en gehandeld. Daarom hebben wij met de regeering van Moskou een overeenkomst aangegaan ter toelating van een vertegen woordiger van elk land om de handelsbetrek kingen te ontwikkelen. Over de met Griekenland ontstane kwestie, zeide Sforza: Ten gevolge van het besluit der geallieerden te Spa nopens Klein-Azië genomen, zag de Italiaansche regeering zich genoopt om zrjn doel te wijzigen en deelde dit mede in een nota, die te Spa aan Veni- zelos ter hand is gesteld. De Italiaansche regeering is voornemens om in harte!ijken geest den nieuwen toestand met Griekenland te bespreken en tot ein vol ledige en bevredigende oplossing te komen. En ovex het Adriatieche vraagstuk zeide minister, dat heb geschil niet onoplosbaar rë, indien de Italiaansche gematigdheid door, de andere partjj beantwoord wordt met be grip voor de onvermijdelijke noodzaak van Italië om behoorlijke grenzen te krijgen en waarborgen, waarvan het niet af kan zien. BUITENLANDSCH GEMENGD. Uit Darmstadt wordt gemeld, dat in de mijn Kaiserstuhl II, behoorende aan de fir ma Eisen- und Stahlwerke Hoessh, gister morgen kort na zes uur bij het opstijgen van cfe nachtploeg het lifttouw en de z.g. koningsslang zijn gebroken, waardoor de lift met 24. mijnwerkers - naar beneden stortte.» Allen werden gedood. Beneden aan den liftkoker werden nog zes mannen zwaar gewond%Het bergingswerk is in vol len gang. De schuld wordt toegeschreven aan de nalatigheid van den machinist, die, naar verluidt, gepoogd heeft zelfmoord te plegen, door zich de polsaderen open te snijden. Hij is naar het ziekenhuis overge bracht. Te Frankfort in Illinois hebben ernstige relletejs tegen de vreemdelingen plaats ge had. Vijf menschen zijn er bij gedood. Er zijn vijftig huizen van vreemdelingen in brand gestoken en op de bewoners werd een aanval gedaan toen zij de brandende gebouwen uitvluchtten. Duizenden zijn er naar de stad gevlucht. De gouverneur heeft vijf compagnieën militie opgeroepen om de orde te herstellen. Uit Tokio wordt geseind, dat de Brïlsche vliegers Kilby en Summan tijdens een de monstratie met hun watervliegtuig tus sehen het publiek zijn terecht gekomen. Beiden werden gedood. Eveneens zijn twee toeschouwers gedood terwijl velen werden gewond. Uit Konstantlnopel wordt gemeld, dal in Perzië do republiek zou zijn geprocla meerd. De Perzische legatie te Pafijs 'ver klaart, dat zij geen enkel bericht daarom trent heeft ontvangen, doch in de omge ving van deze legatie verklaart men, dat het bericht niet onwaarschijnlijk klinkt. TELEGRAMMEN. De Volkenhond. LONDEN, '9 Aug. (Draadloos)! Lord Ro bert Cecil verklaarde in een interview aan gaande de in November te houden verga dering van den Volkenbond o.a., dat naar zijn meening de vergadering een beslissend d stem moet hebben in de toelating van leden er. zeide te hopen, dat ook Rusland eu Duitschland zouden vragen als lid toe te treden en toege'.aten zullen worden. Voorts is hij van meaning, dat de vergadering een parig de uitnemende voorstellen van do internationale, be 's-Gravenhage gehouden vergadering der internationale juris tenco'n- ferentie zal aannemen. Sprekende over heb vraagstuk van den" waarborg, dat aan de besluiten- van den bond uitvoering wordt gegeven, zeide hij, dat de macht van den bond voornamelijk een moreele is, en er van een internationaal leger voorshands geen sprake kan wezen, en hoewel in de toekomst de bond zijn kracht moet zoeken in het economische wapen, is hij er toch voor stander van om als dwangmiddel zoo noo dig van een internationale zeemacht ge bruik te maken, daar zij gemakkelijker is te organiseeren dan ëen landleger en op kerten termijn voor vlagvertoon gebezigd kan worden. SAN SEBASTIAN, 9 Aug. (Draadloos). De vergadering van den raad ran den 'Vol kenbond heeft cfen secretaris-generaal ge machtigd, de noodige stappen te doen om dei: hoofdzetel van den bond te Génève te vestigen. i De weigering van Rusland. LONDEN, 8 Aug. (Reuter). Een Russisch draadloos telegram aan de regeering zegt: Do Poolsche regeering verklaart zich bereid gedelegeerden naar Minsk te zenden tot hét sluiten van een wapenstilstand ea vredes- berprekingen. De eovjet-regeering méént derhalve, dat het doel der geallieerden, na melijk staking der vijandelijkheden en ves tiging van vredelievende betrekkingen tus sehen Rusland en Polen, op den grondslag van volledige onafhankelijkheid van Polen op de spoedigste en eenvoudigste wijze door directe onderhandelingen bereikt zal wor den. De sovjet-regeering geeft als haar meeuing te kennen, dat de geallieerden dan ook zonder twijfel zullen toegeven, dat hun doel op de aanstaande conferentie te Minsk geheel bereikt zal worden. De maatregelen der Entente. 1 LONDEN, '8 Aug. (Reuter)! Tussehen (Washington,- Londen en "Parijs wordcö Voort durend druk telegrammen gewisseld omtrent Polen. Bekend is alléén, dat de geallieerden aan Amerika: een proef program voor hulp- verleening aan Polen in overweging geven, doch de bijzonderheden worden zorgvuldig geheim gehouden. Poolsch legerbericht. 'WARSCHAU, 8 Aug. (Reuter)". PooIsoTi communiqué 7 Aug.: Het oprukken der bols- jewiken in de richting Warschau, Grodno, Bialostok is tot staan gebracht. De Polen blijven hun posities Pan den linkeroever der- Boeg handhaven. Op h'et noordfront hébben de Polen Lomza ontruimd. Verdere berichten over Polen. SAN SEBASTIAAN, S Aug. (Reuter). De minister van 'buitenlandsche zaken ontving 'berichten uit Warschau, meldende, dat het corps diplomatique maatregelen heeft ge nomen om het personeel en archieven dei- legaties naar Posen over ie brengen. De hoofden der missies zullen echter te War schau blijven. Volgens door den minister uit Praag ontvangen bericht is de Tsjcho-SIowa- kische minister van buitenlandsche zaken voornemens met een belangrijke zending naar Boekarest en Belgrado te vertrekken, doch stelt hij zijn reis een week uit wegens den toestand in Polen en met het oog op een mogelijke bezetting van Warschau. LONDEN, 9 Aug. (Draadloos). Volgens berichten uit Warschau heeft de clrirad,- looze dienst te Moskou geweigerd het radio gram, bevattende dé Poolsche nota, op te nemen, bewerende dat atmosferische en andere toestanden dit verhinderden. Roemenië neutraal. BOEKAREST, 9 Aug. De premier ver klaarde in de Kamer, dat Roemenië in den oorlog tussc'uen Rusland en Polen geheel neutraal blijft; geruchten omtrent door de regeering gegeven verlof tot doorvoer van troepen naar het Poolsche front, zijn vol komen ongegrond. Duitschland en Rusland. BERLIJN, 5 Aug. (Wolf). Volgens de bladen verklaarde minister Simons in een interview, dat, zoodra de regeeriDg te Mos lcou zich bereid verklaard heeft voor den moord op graaf Mirbach genoegdoening te geven, naar het herstel der diplomatieke betrekkingen met Rusland zal worden ge streefd. Duitschland en de meeste andere landen hebben Russische grondstoffen even zeer noodig als Rusland de industriecle modewerking van het buitenland.. De oorlog in de Krim. WARSCHAU, S Aug. (V. D.) Het of fensief van de roode troepen in de Krim is met de verovering van Alexandrowsk be gonnen. De opmarsch der roode troepen duurt yoort. Staat van beleg PARIJS, 8 Aug. (Havas)l .Volgens de „Matin" is te Saarbrücken de verscherpte staat van 'beleg afgekondigd. Staking in Weenen. WEENEN, 9 Aug. (Wolf). Naar de ,-Arbeiter Zeitung" meldt, is, wegens het niet inwilligen van sommige eischeD, door dc employes van posterijen en telegrafie besloten in staking te gaan. Aan inrich tingen van openbaar balaDg en aan diplo matieke vertegenwoordigers en missies zal echter gelegenheid gegeven worden van de telefoon gebruik te maken. Uit Hongarije. BOEDAPEST, 6 Aug. (Houg. ivorr. Bur.)., De commissie voor de immuni teit besloot met meerderheid van stemmen in openbare zitting der Nationale Vergade ring het voorstel in to dienen om aan het verzoek van het openbaar ministerie, strek konde tot opheffing .der immuniteit van den afgevaardigde Friedrich wegens ern stige verdenking tot aanstichting van den moord op graaf Tisza, gevolg to geven. BOEDAPEST, 8 Aug. (V. D.) Tengevol ge de verklaringen der aangeklaagden in het proces-Tisza keerde Stephan Friedricli terug, om zich vrijwillig als getuige in Set proces te melden. Fx'iedricli verklaarde tot don verslaggever eener courant, dat hij voor het gerecht de mededeelingen dei- aangeklaagden, voor zoover dio zijn per soon betroffen, zou ontzenuwen. BOEDAPEST, 8 Aug. "(Hong. Korr. Bur.) Omtrent de invrijheidsstelling van Bela Kun verklaarde de premier graaf Teleki in de Nationale Vergadering, dat Duitsch- lands bewering, als zou deze zijn geschied omdat bet verzoek tot uitlevering te laai was ingekomen, onjuist is, doch dat Duitschland den stap deed onder pressie van het oprukken van het sovjet-leger eb uithoofde van de door den Duitsohen mi nister van buitenlandsche zaken als nood zakelijk verklaarde economische betrek kingen met de sovjet-republiek.. Treinramp. "UDINE, 8 Aug. (Reuter)! Bij een onth sporing van den sneltrein WeenenUdine Triëst zijn 6 menschen gedood, velen gekwetst. LAATSTE BERICHTEN In de Ridderzaal op het Binnenhof to Den Haag werd gistermiddag officieel het' twaalfde Esperante Congres geopend. Ver tegenwoordigd waren Nederland, Frankrijk' Engeland, Duitschland, Denemarken, Zwe den, Noorwegen, ItaJië, Spanje, Oosten- rijk-Hongarije, Rusland en Servië. Voorts waren aanwezig de burgemeester der re sidentie mr. Patijn. vertegenwoordigers der Spaansche, Italiaansche en Hongaaiische regeering: de vertegenwoordiger van den Minister van Onderwijs, dr. Van Gelder directeur van den dienst van Kunsten cn Wetenschappen; Engelsche, Fransche, Zwitserscho en Duitsche journalisten en voorts talrijke genoodigden. De leiding van het Congres werd opgedragen aan den lieer Insbrucker, te 's-Gravenhage. Gistermiddag is te Zandvoort een 12-jarig knaapje W. G., dat zich te ver ln zee had gewaagd, verdronken. MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 9 Aug. Op de markt" waren heden aangevoerd: 263 vette run deren; 204 vette- en graskalveren; 364 var. kens; 507 schapen of lammeren. Men noteertVette koeien le kwal. f 2,20 a f 2,30; 2de kw. f 2.00 a f 2,10: 3de lcw.; f 1,80 a f 1,90. Ossen le kw. f 2,20 a f 2,25; 2de kw. f 1,95 a f 2.05; 3de kw. f 1,75 a f 1,85. Kalveren le kw. f 2,30 a-f 2,40; 2do kw. f 2 a f 2,15; 3do kw. f 1,75 a f 1,90.; Schapen -le kw. f 1,60 a f 1,70: 2de kw. f 1,40 a f 1,50; 3de kw. f 1,20 a f 1,30. Lam meren f 1,60 a f 1,70. Varkens le kw. f 1,75 a f 1,85; 2e kw. f 1,60 a f 1,70; 3o kw. f 1,40 a f 1,50; licht soort f 1,30. Advertentiën. Geb oren: AGATHA JAPIKJE. Dochter van: T. C. VAN DER STOEL. R. VAN DERSTOEL-Dijk. Leiden, Haagweg 62. 7 Aug. 1920. 1057a Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen bjj Jvet overlijden van onzen ge liefden Vader, Bebnwd- en Grootvader, den Heer MARTINOS ANTONIDS TAN WEI betnigen wjj hiermede onzen bartelijken dank. Familie VAN WEL 0970a v. d. Kroot. Dr. leehner, OOGARTS 8611 Is na ZATERDAG 14 Augustus tot nader bericht AFWES5IO. Op een groot Laboratorium wordt een LEERLING-BE DIENDE gevraagd, leeftijd minstens Ï0 jaar. Brieven Bur. v. Blad No. 1066a. AMSTERDAMSCHE BEURS. (Naar do officieele prijsnoieering van de Vereen- voor den Effectenhandel). Koersen voor Wissels uit het Buitenland. Noteering te: Amsterdam. 6 Aug. Engeland Duitschland. Frankrijk..' Zwitserland Oostonrljk, Zweden Ifoorwogon Denemarken Belgio 6225 46.40 4610 23.10 9 Aug. 10 91 6 42Ja 2145 50— 1.60 62 25 4625 4610 9 Ang. 1980 STAATSLb N. W. 1000 H. W. 1000 O. IndJB 1000 Hong. '62-U0 Kr. 2000 Ooêionr. Jan.-Jüit Kr. 201 Portug. Toij.il. fr. 600 4 Tbièl. Cccoui. 1880 G.R. 02i ..B-ct. 1/2 pet. •5 pet. Rust. 1889/00 Hope Q.E. 825 4 pet. Rus! Oe Km. 1894 G.R.025 3oct. Gr. Russ. Spoorw. G.R. 025 8 po. Mexico 1-4 Serie doll. 1000 5 pet. Mexico 1899 5 pet. BrazlllO funding 1898 5 pet. Brnzlliö 18S9 4 pet. BrazlllO funding 1914 ....Spot, BANKEN.S Amst. Bank Aand Kolonlalo Bank Aand Ned.-Ind. Hand.b. Aand. 1000 Nodori, Bank Cert. v. Aand,.., Ncd. Handel MIJ. Aand Rot lord, Bankvg. Aand,... INDUSTRIE. „Insullndo" Ollotb. oudo Aand, ld. Nieuwo Aand Werkspoor Aand Ned. Gist Spirit.fab, Aand,.. Philips Gloeilampen Aand Vercon. Bllkfabrieken Aand..., Vereen, Holl. Slg.fab. Aand. Wester Suikerraffinaderij Aand. Am. Cor, Foundry Cert. G. A"..., Am. Hide, Leather Oert. Ur. A. Am, Smelt, and ref, Oert. '4, Ananconda Copper Oert. Aand. Central Leather Gew, Aand... Studobaker Cert. Gew, Aand,.. United Cigar Cert. Corp. Aand. United St. Steol, Cert. Gew. A. m 67 125/0 -r 635£ -* L io2y. CULTUREN. Cult. Ï1IJ. der Vorsten!. Aand. Cult. MJJ. d.Vorstcnl.Wlnslbew. Handelsvg. Amsterdam Aand... Java Cult. iff). MIJNEN, „Aequator" Aand, Redjang Lcbong Slngkep Tin Aand Pittsburgh Cool Gew, Aand... Swansea Oert, v: Aand PETROLEUM. Dordtsche Petrol. Gew, Aand.,, Geeons. Holl. Petrol. Cert. A. KonJnkl. Potroloum f 1000...... Konlnkl. Petrol. Ondcra. 100 Konlnkl. Petrol. Cert. v. A. 100 Moeara Enlm Aand... „Orion" Aand. L 2000..... Stedua Romano Amsterdam Rubber Aand,....n Dell Batavia Rubber Aand Nederl. Rubber MIJ. Aand,.... Oost-Java Rubber Aand.......c. Intcrc, Rubber Cert. v. Aand,.. SOHEEPVAABT, Holl. Am. LIJa Aand».. Gem. Hg. Id. Aand Java China Japan Aand, t.v.Y. I 2271i 114 h t Kon. HolL Lloyd Kon. Ned. Stoomb. MU. Aand. Kon. Vakelvaart Aand Ncd. Scheepvaart Unie Aand.. Rotterd. Lloyd Aand Stoomv. MIJ. Nederland Aand. Int. Merc, Marino Gew. Aand... Int. Mero. Marine Pref. Aand.„ TABAK, Amstcrd. Dell Oy. Arendsburg Aand Dosookl Tabak Aand,. Doll Batavia Aand...< Dell Maatschappij Aand, Mcdan Tabak Aand, Rottord. Dell Aand. Senembah Tabak Annd, THEE. Bodjong Terong Aand. BaDjoowangl Thee Aand Amst. Ballast Mlj Aand Houthandel Altlus Gew, Aand, Houthandel Pont Gew, Aand. Maxwell L. G. Cert. y. Aand... Maxwell L. G, Cert, X, Inc. B. SPOREN. Dell Spoor Aand, Holl, Spor- MU. tot i 1È7 - 470 4. 484- Ned. Ind. Spoor Aand Or. Eeast. Rway. Cort, v. Aand. Zuid-Ital. Spoor 8 pet. Moskow K. Wor4 1/2 pet. Mosk. Wind. Rybinsk 1819 4 pet. Bjasan Uralsk 4 pet. Wladlkawkas 1912 ....4 1/2 pet. Wladikawkas 18S5 4 pet. Wladlkawkas 1898 4 pet. Zuldoostspoor 1898 4 pet. Atch. Top. Sanld F6 Cert, G.A. Denver Oert. y. Aand, Erleo Gew. AaDd Illinois Central Cert. V. Aand... Kansas Olty. Southern Cert. Kansas Oily South. Cert. Pr. A. Missouri K, Toxis Cort, 5 MIss.K.& Tex. Oert. 4 pe, le Hyp. Mlss.K.& Tex. Oert. 4 pe. 2o Hyp. Oregon Calif lo H. Goud..5pet. Southern Paciflo Cert. Gew. A. South. Rway Oy, Orig, Gw. A. Southern Rway Oy. Cert. T. A. Union Poclflo Cer(. y. Gew, 4. §r. Trunk Rway Cert, Gew. A, r. Tnink Rw, Cert, 8 Pret, A) TRAMWEGEN, Madoora Stoomtram Aand,..., ïtacloera Stoomtram'" Prèï.Aahd, Seijyu^ng Joana St.tAnfi A,...; Sernaraig OheriWh Btlrarit A, 13735! Prolongatie 137K eji 1%' T i- '5 I-

Leidsch Dagblad | 1920 | | pagina 3