Geen uitlevering van den ex-Keizer. BUITENLAND. LAATSTE BERICHTEN. AMSTERDAMSCHE BEURS. Koersen voor Wissels uit het Buitenland. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 772.5 te Bre&- lau^; laagste stand 755.1" t? Stornoway. Verwachting tot den avond van döf* 24sten Meest matigen, zuidelijken tot zuicï\"yette lijken windnevelig tot zwaarbewolkt weinig of geen regen. Iets kouder. DE OORLOGS-LIQUIDATIE. Er ie een overeenkomst getroffen tusschen <de geallieerden en Duitschland betreffende de proviandoering der gebieden, waar een volks stemming zal worden gehouden. De geallieerden ïul'ièn daarvoor zorgen. De Duitsche regeering verbindt zich echter voort te gaan met de le vering van kolen, euiker en oemeni De be doelde gebieden zullen wekelijks Duitschland een bepaalde hoeveelheid slachtvee leveren. Uit Meseritz in 't nieuwe Poolsche gebied wordt van 'n incident bij de ontruiming melding ge maakt. De Fransche chef van de in Tirschtiegel aangekomen Entente-oommissie eischte de ont ruiming van Alt-Tixschtiegel, dat volgens het vredesverdrag Duitsch zou blijven. Hij stelde «en ultimatum van 24 uur en dreigde met een gewelddadige bezetting der stad. De Duitschers houden echter voet bij stuk. BELGIE. De premier heeft aan do Kamer voorgesteld een commissie van 24 leden te benoemen, die alle kwesties zal onderzoeken, die met het taal- vraagtstuk verband houden en die over deze Ijwestiee rapport zal uitbrengen. FRANKRIJK. Gisterochtend heeft het nieuwe kabinet voor het eerst met president Poincaré die tot 18 Febr. aanblijft geconfereerd. De miriisterieele verklaring werd goedgekeurd, waarna deze in de Kamer 's middags door kü'.erand zelf, in den Senaat door minister FHopiteau is voorgelezen. Over den inhoud gewerd ons nog niets officieels. ENGELAND. T" liberale bond te Pai6ly heoft met alge- meene stemmen Asquith candidaat gesteld voor de tusschentijdsche verkiezing, welke daar plaats moet hebben. Waarechijnlijk zal de coalitie zich onzijdig houden, hoewel het niet onmogelijk is, dat de plaatselijke unionisten met con candidaat voor den dag komen. De groote strijd zal echter gaan tusschen Asquith en Biggar. den candidaat die door de arbei derspartij en coöperatiepartij gezamenlijk can didaat is gesteld. Men verwacht, .dait de strijd 1 ^slissend zal zijn voor de toekomst van Asquith en het yrije liborolisme. De vroegere eerste- minister is nog nooit candidaat geweest voor een anderen zetel, dan die van het vijfde dia- tiïot East Fife, waarvoor hij 32 jaar zitting had, totdat hij in 1918 bij de algemeene verkie zingen verslagen worcl door den coalitie-can- didaat Te Dublin is de ^adjunct-commissaris van po litie Redmond op straat vermoord. Arian Jusuf Saad, de student, die schuldig bovonden was aan den moordaanslag op deh 2gyptischen eerste-minister in December, i6 tot 10 jaar harden arbeid veroordeeld. OOSTENRIJK. De meesto leiders der communisten te Karisfcein zijn in vrijheid gesteld. Kun, Bet- telheim, Posjany, Vago, Spohr en Förster worder in hechtenis gehouden en zullen waar schijnlijk spoedig naar aovjp.fc-Rus'and wordem getransporteerd. Hongarije eischte echter uitlevering, ge!:jk bekend. Sinds Woensdag staken te Weenen de chauffeurs. Zjj eischen een jaarwedde van 40000 kronen. In de hoofdstraten hebben ernstige relletjes plaats gevonden, doordat do chauffeurs do rijdende auto's aanvielen en vernielden. ITALIë. Over do staking weinig nieuws. In Noord- Jtalië ie do staking vrijwel algemeen, zcodai militairen daar den dienst onderhouden. To Milaan, Turijn en Pisa hebben arrestaties plaats gevonden. HONGARIJE. Op allerlei wijze blijft men doorgaan rouw te toonen over de vredesvoorwaarden. Inmiddels zijn wederom drie bolsjewisten ter dood* voroordeeld. Zeven andere beklaagden zijn tot gevangenis- en tuchthuisstraffen van één jaar en acht maanden tot vijftien jaar ver oordeeld. RUSLAND. Naar aanleiding van geruchten, die nog in geenen deele bevestigd zijn dat £00.000 man entente-troepen, 't zij dan Franschen, 't zij dan Engelschen, naar den Kaukasus gezonden zouden worden om daar tegen de bolsjewisten op to treden, nomen reeds enkele bladen scherp stelling tegen, zulke voornemens. Geen man en geen ♦•ent meer, is het opschrift van een artikel in het Engelsche blad do „Star" en zoo denken ook andere Diet-socialistische bla den er over. De sooialistische hebben altijd reeds op dat ötandpunt gestaan, gelijk men weet. Waarschijnlijk achten we die geruchten echter niet en zoo er een kern van juist heid in moge zijn geweest, gelooven we niet, dat er wat van komen zal Het ver zet onder do volken zal te groot blijken. Een eigenaardige kijk van den toestand achter Dcnikin 8 front geeft een brief van een oficder van Denikin aan een collega bij Koltsjak. Wel dateert deze brief reeds van begin 1919, maar verandering is er niet ge komen sindsdien, dos blijft het karakteris tiek. De brief, door de bolsj ewisfcen opge vangen, is door dezen gepubliceerd en de. „Manchester Guardian" ontleent er o.a. aan: „Achter het front viert de boreaukratie» hoogtij, nog erger dan onder het oude re gime. Zij verstikt fin verlamt alles. Wij hebben meer dan ooit behoefte aan - ster ke hand, die gesag weet uit te oefenen. Thans lijden we ónder een zwakke en wei felende politiek. IJdelheid en naijver spe len een groote rol. De kliek, die gij even goed kent als ik, gedraagt zich precies zoo als vroeger; zij heeft van do vreeselijke ramp, die ons arm Rusland heeft getroffen niets geleerd „Van onze „roemrijke" bondgenooten zijn tot dusver alleen de Engelschen ons tronw gebleven. De Franschen daarente gen alleu Jolen en vrijmetselaars hebben niets gedaan en alleen de weder geboorte van Rusland tegengehouden. De Fransche afdeólingen in Zuid-Rusland zijn voorgoed weg". Is het wond/er, gezien zulke erkenningen, dat het bolsjewisme in Rusland zich staan de» hield? VXREENIGDE STATEN. Directe behandeling van een in den Senaat door den demócraat Walsh inged.ende motie, waarin w.ordt verklaard, dat het optreden \an vïce-aclmiraal Sims, in zake het bekend maken van officieele instructies van den meest vervrouwelijken aard, waardoor inter nationale belangen worden geraakt, verdient door alle Amerikanen veroordeeld te wor den, werd geweigerd ten gevolge van het ver zet van den leider der republikeinen, het geen koren is op de molen dergenen, die be weren, dat de republikeinen achter Sim's uitlatingen zitten om zoodoende de regee ring en Wilson zooveel mogelijk afbreuk te j doen met het oog op de aanstaande presi- -dentsverkiezing. BUITENLANDSCH GEMENGD. In Tescheo Is een aantal gevallen van builenpest voorgekomen. Onder de bevol- king heerscht groote opwlodlng. TELEGRAFEN. De conferentie te Helsingfors. NEW-YORK, 23 Jan. (Draadloos). De .As sociated Press" verneemt uit Helsingfors, dat de conferentie van vertegenwoordigers van EstbJand, Letland, Lithauen en Polen tot re sultaat heeft de benoeming van een commissie om oen plan uit te werken voor een defon&ief verbond tegon Sovjet-Rusland. Bessarabië. PARIJS, 22 Jan. (Draadloos). De „Tempe" zegt, dat na Voiveds uiteenzetting de opperste raad slechts verklaarde niet bevoegd te zijn te beslissen aan wie Bessarabië moet komen, maar er bij voegde, dat de commissie voor de Roomeonscho zaken meende, dat Bessarabië aan Roemenië moet worden teruggegeven. De olievelden In Mexico. NEW-YORK, 23 Jan. (Draadloos). De „New York Times" bericht, dat do regeering van Ca- raiusa aan 46 buitonlandsche oliemaatschap pijen toestemming heeft gegoven tot het hervat ton der boor-operaties in Mexico. Het brandende schip. HALIFAX, 23 Jan. (Draadloos) Volgens officieren van heb schip „Bardin" is eeo sloep van h.t transportschip „Northern Pa cific" gisteren omgeslagen, bij een poging tcfc redding dor passagiers van het transport schip „Powhattan". Het marinedepirtement deelt echter mede, dat geen draadloos be richt omtrent een dergelijk ongeluk is ont vangen. Drie boeten die door de ^Northern Pacific" naar de „Powhatlan" wcimi gezon den, weiden wegens heege zeeën teruggeroe pen. Nieuwe Fransche vredesdelegaffe. PARIJS, 23 Jan. (R. O.) Een nieuwe vre- desdelcgatie is benoemd, bestaande uit Mille- rand, Marsal, Isaao, Paléolcgne on Paul Cambon. De staking der Toonedspelers. Wij ontvingen het volgende communiqué Ondergeteekenden, vroeger leden van 't K. V. Heb Nederl. Tooneol onder leading van den heer Eduard Ver kade, uitgetreden leden van de N T. K V, wenschen tot toelichting, van hun houding, het volgende te verklaren 1. Dat zij op de nachtvergadering van 3 op 4 Januari tegen het bestuursvoorstel om te staken hebben gestemd; 2. dat zij, hoewel aim de stemming tot staking word deelgenomen door een zeer groot aantal personen, van wie van te vo ren vaststond, dat zij in geen geval zouden behoeven te staken, en hoewel omiergetee- kenden zelve leden waren van een gezel schap, waarvan de overgixjote meerder heid zich tegen de staking verklaarde en dat b.v. op het punt van pensionneering (een van de hoofdeischen) sinds lange ja ren een regeling bestaat, beter dan nu werd geëischt door de N. T. K. V. uit een verkeerd begrepen solidariteisgevoel het besluit van de nachtvergadering hebben ge ëerbiedigd en tot staking zijn overgegaan. 3. dat zij evenwel het bestuur en dus de leiding van de staking van het begin af hebben gewantrouwd, welk wantrouwen tijdens de staking meer en meer is gerecht vaardigd geworden 4. dit naar hun meening de N. K. T. V. op verkeerden grondslag staat, omdat een vereeniging van toon eel spelers geen ge wone vakvereeniging is, dat een strijdwijze, als die van een gewone arbeids vak vereeni ging, de economische belangen van de tooneelspelers niet baten zal, maar wel hun artistieke belangen schaden 6. dat daarom de statuten van de ver eeniging gewijzigd - moeten worden 6. dat, afgezien van de genoemde over wegingen, deze staking in het bijzonder on gemotiveerd was, omdat al de eischen wa ren toegegeven, e»n slechts beraadslaging noodig was, wat betreft het pensioenfonds over de beste wijze van beheer dat een eenzijdig beheer, als door de N. T. K. V. wordt verlangd, ook zakelijk verkeerd is, en zelfs in de arbeidersvakvereeniging on bekend dat, hoewel deze dingen voldoen de waren onderzocht en van meer dan een deskundige zijde zakelijk toegelicht, het bestuur van de N. T. K. V. ondanks het aandringen van sommige leden, overleg en bemiddeling halsstarrig weigerde 7. dat naar hun m-eening de z.g. drie eischenpensioen, verhoogd se jour en mi nimum gage, niet de eigenlijke motieven zijn, die het bestuur of althans ©en deel van het bestuur hebben doen aanstoken tot stakingdat de werkelijke motieven zijn politiek en inmenging in de artistieke lei ding 8. dat naar hun innerlijke overtuiging eenhoofdige goede artistieke leiding van een tooneelgezlcshap voor ieder tooneelspe- ler artistieke en economische een hoogei belang is, dan welk belang ook, dat in de vakvereenigingen kan worden behartigd en dat doorvoering van verkeerd begrepen ultra-democratische beginselen in de ar tistieke leiding moet borden tegengegaan j 9. dat eindelijk ondergeteekenden, toen hun tengevolge van het besluit van den heer Verkade de noodlottige en door som mige personen in en buiten de N. K. T. V. beoogde gevolgen van do actie van de N. T. K. V. geheel duidelijk waren geworden, hebben gemeend met de z.g. solidariteits- gevoelens te moeten breken en zich op nieuw beschikbaar te stellen te spelen on der leiding van Eduard Verkade, indien hij dat wenschte en het nog mogelijk as. (w. g.)Fie PisuisseCarelsen, Jenny van Oogen, Albert van Dalsum, Paul Haf, Dick vaA Veen. OncDergeteekenden, leden van andere ge- zeischappen, uitgetreden leden van de N. T. K. V., verklaren zich volkomen homo geen niet alineae 1; 3, 4, 5, 6, 7 en 8 van het bovenstaande. (w. g.) Sara Heyblom, Enny van Biene clo Leeuwe, Sylvain Pocns. Z. K. H. do Prins bracht hodon een be zoek aan de overstroomde streken nabij 'Zutpheii. Do Eerste Kamer is bijeengeroepen togen Woensdag 28 dezer, 's avonds te halfnegen. Do Voorzitter zal dan voorstellen Donderdag Het Ministerie van Bnitsnlandsche Za ken deelt mede, dat is geantwoord op het verzoek tot uitlevering van ex-keizer Wil helm, 16 Jan. jl. door den secretaris-gene raal der vredesconferentie aan onze ge zant te Parijs overhandigd (in ons blad van Maandag jl. uitvoerig vermeld). Het antwoord, in het Fransch in origine opgesteld, luidt vertaald als volgt: 's-Gravenhage, 21 Januari 1920. Bij nota verbale van 15 Januari 1920, overhandigd aan Harer Majesteits Gezant te Parijs, vragen de Mogendheden, onder verwijzing naar artikel 227 van het Ver drag van Versailles, aan de Nederlandsche Regeering Wilhelm von Hohenzollern, ge wezen Keizer van Duitschland, in haar handen te stellen ten einde te worden ge vonnist. Ter ondersteuning van dit verzoek doen zij opmerken, dat, indien de gewezen Kei zer in Duitschland gebleven ware, de Duit sche Regeering krachtenshet bepaalde bij artikel 228 van het Vredesverdrag verplicht zou zijn geweest hem over te leveren. Terwijl de Mogendheden als opzettelijke schendingen van de internationale verdrar gen en ten bewijze van de stelselmatige ter zijde stelling van de allereerste rege len van het volkenrecht, tal van handelin gen, in den oorlog door de Duitsche over heid gepleegd in herinnering brengen, doen zij de verantwoordelijkheid, althans de ze delijke verantwoordelijkheid daarvoor op klimmen tot den gewezen Keizer. Zij spreken de meening uit, dat Neder land zijn internationale plicht niet zou ver vullen, indien het weigerde zich naaj de mate zijner kracht, bij haar aan te s'uiten om de bestraffing van de begane misdrij ven na t-o streven of (fie althans niet te be lemmeren. Zij doen het bijzonder karakter uitkomen van haar verzoek, dat niet een periodieke in beschuldiging stelling, maar een daad van hooge internationale politiek beoogt, en zij doen een beroep op Nederl and's eer bied voor het recht en rechtvaardigheids zin, opdat het niet met zijn zedelijk gezag dka verkrachting voor Duitschland dekke van de grondbeginselen der solidariteit tusschen de volkeren. Harer Majesteits Regeering heeft de eer aanstonds te doen opmerken dat de ver plichtingen welke voor Duitschland zouden hebben kunnen voortvloeien uit artikel 228 van het Vredesverdrag, niet kunnen dio- nen om de plichten te bepalen van Neder land, dat bij dat verdrag geen partij is. Harer Majesteits Regeering, harerzijds eveneens bewogen door onaantastbaro re denen, kan de door het verzoek der Mo*» gendheden gerezen vraag niet anders schouwen dan uit het oogpunt harer eigen plichten. Zij zb volkomen vreemd geweest aan dö omstandigheden waaruit de oorlog is voort gekomen en heeft, niet zonder moeite, haar onzijdigheid tot den einde toe bewaard», Zij staat mitsdien tegenover de oorlogsfed- fcen anders dan do Mogendheden. Zij wijsrti met kracht elke verdenking af als zoude zij met haar eouverein recht en haar tede-t lijk gezag schendingen van de grondbegin selen dor solidariteit tusschen de volkeren willen wekken maar zij kan geen interna tionalen plicht erkennen om mede te wer-, ken tot. de daad van hooge internationale politiek der Mogendheden. Indien in de toekomst door den Volkenbond een inter nationale rechtspraak mocht worden inge steld, welke bevoegd zou zijn om, in het geval van eenen oorlog, recht te sprekqp over feiten, welke tot raisdkrij- ven gestempeld en aan sanctie onderwor pen zijn door een aan de pleging vooraf gaand statuut, zal het aan Nederland staan1 zich bij d© nieuwe orde van zaken aan t© sluiten. Harer Majesteits Regeering kan in het tegenwoordig geval geen anderen plicht erkennen dan die, welke haar de wetten des Rijks en de nationale traditie opleg gen. Welnu, noch de op alom erkende rechts beginselen gegronde fundamenteele wet geving des Rijks, noch een eerbiedswaar- dige traditie van eeuwen her, welke vair dit land te allen tijde een toevluchtsoord heeft gemaakt voor ben? die in interna*- tionale conflicten het onderspit hebben ge dolven, veroorloven aan de Nederlandsche» Regeering gevolg te geven aan het verlan gen der Mogendheden en aan den gewezen Keizer de bescherming van die wetten en dfie traditie te onttrekken, 't Recht en dö nationale eer, welke te eerbiedigen 'n hei lige plicht is, verzetten zich daartegen. Het Nederlandsche volk, geleid door gevoelens waarvan in de geschiedenis de wereld recht heeft doen wedervaren, zou het ven- trouwen niet kunnen beschamen van he% die zicb op zijn vrije instellingen hebben' verlaten. Harer Majesteits Regeering vertrouwt' dat de Mogendheden de gegrondheid zul len erkennen van deze overwegingen, welk© ach boven eenige beoordeeling v_.i men- schen verheffen en welke haar afdoende voorkomen, dat zij redelijker wijze geen vrijheid kunnen geven Nederland in een verkeerd daglicht te stellen. (get.) VAN-KARNEBEEK, 29 Januari een vergadering te houden uitslui tend Ier behandeling van het leemngsoutwerp. De heer B. B.-G. Felix, van Boskoop, is aan de Technische Hoogoschool te Delft ge slaagd voor het can didaatsox amen voor schei kundig ingenieur. Mon meldt ons nit Sch evening en In den afgeloopon nacht war? een groote ijze ren cylinder aangespoeld nabij het gestrande oorlogsvaartuig aan het zgn. „stille strand". Door den strandvonder werd dat gevaarte naar diens bergplaats aan het Molenslop gehaald. Echter werd het cylinder vandaar weggehaald door den commandant van het mijndetache- ment den luüenant-ter-zee 1ste klasse Roozen- daal en aan het strand gedemonteerd. Geluk kig, want het bloek, dat meu te doen had met een zeer gevaarlijke mijn, waarin een lading van 200 K.G. schietkatoen in bussen, waartus- schen een zeer gevaarlijke lont. Als do lading in het Molenslop tot ontploffing was geraakt, zou er zeker niet veel van dat dichtbebouwde, uit stegen, .sloppen en gangen bestaande ge deelte van Schcvcningen, zijn terechtgekomen. Onder de levensmiddelen, welke door Ne derland krach lens do crediot- en kolen ovcreen- komst aan Duitsohland zullen worden geleverd, komen, naar wij vernemen, in do eorslo plaats in aanmerking haring en kaa^, waarvan hier te lande groote voorraden aanwezig zijn. Naar vrij vernemen, zijn do 2400 ton koel- huisboter, welke hier als winterreservo werden bewaard, thans, nu ten gevolge van de ruime bolerproduclio het aanhouden van die reserve niet meer noodig bleek, aan Engeland ver kocht. ACADEMISCHE EXAMENS. Leiden: Bevorderd zijn tot doctor in de rechtswetenschap, op Stellingen, dö heer J. P. E'vker, geb. te 's-Gravenhage tot doctor in de klassieke letteren, op proefschrift: „De Apologia Xenophontea cum Platonics comparata", de heer Pe Vrijlandt, geb. te Nieuwerkerk aan den IJsel. Geslaagd zijn voor het candidaats-exa- men in de rechten de heeren H. J. Viotfca en J. F. A. van der Heyde. Groningen: Bevorderd ia tot1 arts de heer E. Brouwer, geb. te Ann©r- veenscheksnaal. MARKTBERICHTEN. HOORN, 22 Jam. Kaas. Aangevoerd 4 sta-* pels fabriekskaaa £50 en 2 sfc. boeren com missie f53, totaal 6 stapels, Wegende 42461 K.G. Handel goed. SCHIEDAM, 22 JaD. Spiritualiën. Mout* wijn 46 pCt. f40, melassesplritus ad 100 pCt. per H.L f80, ruwe graanspiritus pes: H.L. ad 50 j>Ct. f38, zonder fust, spoiling per ketel f3.10. CORRESPONDENTIE. Ingezonden stukken, waarvan de inzender^ hun raam en adres niet aan de Redact iet bekend hebben gemaakt, worden niet ge plaatst. Koersen der edele metalen. (Medegedeeld door H. Drijfhout en Zo.) Ougefineerd goud in baren f 1850 p. K.G. fijn* Ongefineerd zilver in baren f 87 50 p. K.G. fijn' (Naar de officieels prijsnotering van de Vereen, voor den Effectenhandel) Noteering ta: Amsterdam. Engeland Duitschland Frankrflk EwltseilandOostourfok Zwedou. Noorwegen Donemarken. £3 Jftn. 19»© 8TAATSL. K. W. 1000 5 pet. N. W. 1000 4 1/2 pet. .0. Indiö 1000 5 pet. Hong. 'Ö2-'10 Kr. 2000 4 pet. Oostenr. Jon.-Jull Kr. 2000 4 pc. Portug. Tab^l. fr. 600 4 1/2 pet. ttual. Gecon»; 1880 G.R. 025 4 pet. Vorige Koers 88 82V6 100JÓ 6H 6% 62 L.K. H.K. 87- - 100M - - V>i - 61% - 12H' li Rusl.1889/00 Hoiio G.R..625 4 pet. Rusl 6e Em I8u-i U if 625 3 oct Gr. Russ. Spoonv G.R 626 3 pc Mexico 1-4 Serio doll. 1000 5 pet. Mexico 1899 3 pet. Braziliö funding 1898 5 pet. Brazilië 1889 4 pet. Brazilië funding 1914 5 pet. BANKEN. Amst. Bank Aand Koloniale Bank Aand. Ned.-Ind. Hand.b. Aand. 1000 Nederl. Bonk Ccrt. v. Aand.... NccL Handel MIJ. Aand Rotterd. Bankvg. Aand INDUSTRIE. „Insulindo" Ollcfb. oude Aand. ld. NIeuwo Aond. Wort spoor Aand Ned. Gist Splrlt.fab. Aand.. Philips Gloeilampen Aand Vereen. Bllkfabrleken Aand...> Verecu. Holl. Sig.fab. Aand. Woster Suikctraffinaderij Aand. Am. Car. Foundry Cort. O. A..« Ara. HIdo. Leatkor Cert. Pr. A. Am. Smelt, and rof. Oert. A. Ananconda Oopper Cert. Aand. Central Leather Gew. Aand... Studobaker Oert. Gew. Aand... Dnltcd Ctgar Oert. Oorp. Aand. Onlted St. Steoi, Oert. Gew. A. V.K. L.K, H.K. 13}* 13% 14 20'-4 - 189 255 189 - 295 294 293 200 - 223 234 - 231 ifi 229 232 211 210 212 105h 105% 355 - 680 678% 134 134 - 135 135 - 144 143% 122H 121% 73% 73 - 135% 134 - 103 lOQJrf - 114% 114% 70 78% - i «K 111 as CULTUREN. Oult. MIJ. der Vorstenl. Aand. Cult. MIJ. d.Vorsten!.Winstbew. Handclsvg. Amsterdam Aand... Java Cult. MU MIJNEN. „Aequator" Aund. Redjang Lebong Slngkep Tin Aand Pittsburgh Coal Gew. Aand... Swansea Cert. v: Aand. PETROLEUM. Dordtscbe Petrol. Gow. Aand... Geeons. Holl. Petrol. Oert. A. Koninkl Petroleum 1000. Konlnkl. Petrol. Ondera. 100 Koninkl. Petrol. Cert. v. A- f 100 Moeara Enlm Aand „Orion" Aand. L 2000.. Stedua Bomana RUBBER. Amsterdam Rubber Aand Dell Batavia Rubber Aand Nederl. Rubber MIJ. Aand Oost-Java Rubber Aand. Intoro. Rubber Cert. v. Aand..- SOHEEPVAART, Holl. Am. L(]n Aand. Gem. Elg. ld. Aand Java China Japan Aand, V.K. LK. H.K. 286% 284 287 272i i 270 272 641% 63S 642 535% 536 544 78% - 245 - 31 80 - 639% 622 628 279 270 282 837 636 845% 639% 636 833 835 789% 764 768 6-2 62 •246 243 249 152 "9% 119 17 - 460 457 460 445 443% 446 322 SM 328 Kon. Holl. Lloyd Kon. Ncd. Stoomb. Mij. Aand. Kon. Vaketvaart Aand Ned. Scheepvaart Onio Aand. Rotterd. Lloyd Aand. Stoomv. MIJ. Nederland Aand. Int. Mere. Marino Oew. Aand.., Int. Mere. Mniioo Prof. Aand... TABAK. Amslcrd. Dell Cy Arendsburg 4ancL Besoekl Tabak Aand Dell Batavia Aand Dell Maatschappij Aand Mednn Tabak. Aand Rotterd. Deli Aand Sonembah Taoak Aand. THEE. Bodjocg Tcrong AancL Banjoowangi Theo Aand DIVERSEN. Amst. Ballast MU Aand. Houthandel Altlu9 Gew. Aand. Houthandel Pont Oew. Aand. Maxwell L. G. Oert. v. Aand,.. Maxwell L, G. Cert. y. Inc. B, SPOREN. DeH Spoor Aand Holl. Spoor Aand Mij. tot Expl, y. Staatesp, A V.K. E.L. RK VK. L.K. H.K. 178 175 177 Ned. led. S»-oor Aand. 220 234 231 232 Gr. Eeast. Rway. Cert. v. Aand. 240% 239 240 Zuid-ltal. Spoor 3 pet. 290 2S6 Moskow K. Wor. 4 1/2 pet. 292% 294 297 Mosk. Wind. Rybinsk l83U4pct. 10 351% 351% 357 Rjasan Uralsk 4 pet. - 8 43 - Wladikawkas 1912 4 1/2 pet. 11% 4296 43% Wladlkawkas 1SS5 4 pet. 13 Wladikawkas 1898 4 pet. 232 Zuidoostspoor 1828 4 pet. Atch. Top. Santd Fti Cert. Q.A. 88% Denver Cert. v. Aand. SS1 419 209 150% Eriee Gew Aand. 18 14% 383 Illinois Central Cert. v. Aand... 207% 230 209 Kansas City Southern Cort. A. 16,% 16% 234% Kansas City South. Cert. Pr. A 49% 48 420 425% Missouri K. Texas Cert. v. A. 9*6 9% MIss.K.& Tex. Cert. 4 po. lo Hyp. M1SS.K.& Tex. Cert. 4 pc. 2o Hyp. 26 5S*S 25 34% 34% Oregon Call! Ie H. Goud 5 pet. 97% 97% Southern Pacific Cert. Gew. A. 106% South. Rway Oy. Orig. Gw. A. - 22*6 213% 212 Southern Rway Cy. Cert. v. A 21% 101 100% 73 Union Pacllio Cort. v. Gew. A. 138% 129 Gr. Trunk Rway Cert. Gew. A. 15% Ür. Trunk Rw. Cort. 3 Pref. A. 24 - TRAMWEGEN. Madoera Stoomtram Aand 60 - -f 203 202% Madoora Stoomtram Pref.Aand. 58% Semarang Joana St.tram A.. 143 Semarang Cberibon St.tram A. 3« 3M

Leidsch Dagblad | 1920 | | pagina 3