Het ééne noodige Generaal Agentsch Sanatogen en F Eten om te leven. Sanatogen Prpmpt* hastening Is alleen verzekerd wanneer men neven- staandebrief- kaart op de aangegeven grootte uitknipt Mededeelingen. Briefkaart Iedere zieke moest bij eiken maaltijd naast zijn bord een busje Sanatogen hebben Dr- Sloos te Nijmegen voor het behoud van leven en levenskracht is: voldoende matige voeding." leder, die hierin niet voorziet, verzwakt, ve weerstandsvermogen en gaat ten slotte te gronde. Zwakte teeken dat het organisme niet voldoende en niet goed gevoed Door de voeding te verbeteren overwint men dus dezen toest Eten om gezond en krachtig te blijven. Eten om weer gez krachtig te worden. Dat is de oplossing van het probleem den Maar degenen, die een krachtige voeding het meest be kunnen vaak niet eten. Hun ontbreekt de eetlust. Zij niets verdragen. Zij zijn dus ook niet bij machte hun zwakte winnen. Tenminste niet met de gewone voedingsmiddelen. Zij hebben een voedsel noodig, dat in elk geval verdragen dat de verteringswerkzaamheid steunt, den eetlust opdekt en een rijke bron van lichaams- en zenuwkracht is is dit genezend voedsel voor alle zwakken De bewijzen daarvoor? Die vindt men in ver over de honderd artikelen in de medische tijdschriften der wereld, waarin de resultaten nemingen met Sanatogen zijn medegedeeld. Die vindt men in de meer dan 20.000 schriftelijke artsen, die allen de gunstige resultaten met Sanatogen Die vindt men in de tienduizenden mededeelingen van door Sanatogen levenskracht, gezondheid en levenslust gekregen. Interessante en fraaie brochures bevatten uitvoerige mededeelingen verklaringen van bekende professoren en artsen. Deze brochures ontvangst van onderstaande kaart- Men verzuime niet onverwijld kosteloos toegezonden, van dit aanbod gebruik te maken.

Leidsch Dagblad | 1916 | | pagina 12