De Europeesche Oorlog. Eerste Kamer. STOOMVAARTLIJNEN. Uit de Omstreken. SPORT. 408e Staatsloterij. liet het consortium gohcel vrij. Do Minister speelde de meest passieve rol, dh: zich den kon laat. Do koers der 5 pet. Nederland- Bcliö Ötftatsleening behoefde slecht- 1 pet. to dalen cn het consortium was volkomen vrij van het gehcole contract. Spr vraagt dan ook of de Minister niet oen -contract had kunnen sluiten, dat meer garantie bood. Voorts -wil spr. v eten wat de Mini-ter be doelde, toen Z.Esc. in zijn antwoord op schriftelijke vragen van spr. verklaarde, clafc IndiÖ geen zekerheid voor de nakoming harer verplichtingen bood en waarom de in schrijvers voor dc Indische leening w«l hun naam moesten opgeven, terwijl dit van in schrijvers op de Nederlandsche leening niet „werd gevraagd. Hij hoopt, dat de Minister in staat zal zijn zich te verdedigen, anders zal spr. zich ge noodzaakt zien een duidelijke uitspraak van dc Jvamer uit te lokken. Ten slotte stelt spr. een drietal vragen, waarin hij zijn betoog resumeert. Invoerrecht op Sinaasappelen enz. Aan de orde is de eindstemming over het wetsontwerp tot afschaffing van het invoer recht op sinaasappelen, mandarijnen, citroe- oen en bananen en op oudheden. De heer LOHMAN verklaart namens de Christelijk-Historiscncn, dat zij zullen te gen stemmen, omdat zij van meening zijn, dat in deze tijdsomstandigheden geen in komsten van den Staat mogen worden prijs gegeven zonder compensatie. Het ontwerp wordt aangenomen met 47 tegen 37 stemmen. Voor stemt de Linker zijde cn de heeren De Stuers (R.-K.) en Bi- chon (onafhankelijk Ohr.-H.). Hierop wordt overgegaan tot het trek ken der afdcelingen, waarna de vergade ring wordt verdaagd tot Woensdag half twaalf. Het tijdelijk gezantschap bij den Paus. I Eindverslag. Met greote belangstelling vernam1-de Coni- taissie van Rapporteurs uit de Memorie van Antwoord, dat de Minister onbewimpeld en •met den meesten nadruk kan verklaren, dab door de voorgestelde zending de neutrale, Stelling van Nederland geheel ongerept bljjft en dat in de verhouding der Nederlandse!©, regeering, tot geen der onzijdige of oorlog voerende Staten eenige verandering zal ko men ten gevolge van die zending. Zij zou het op hoogen prijs stellen, indien de Minister, bij de openbare beraadslaging deze verkla ring nader wilde toelichten. Voorts vermeldt de Memorie, dat, al heb ben de gezanten van de eone partij Rome verlaten ,rij van uit Zwitserland, waarheen rij zich begeven hebben, in voeling blijven met het Vaticaan, dank zij de door de Garan- tiewet van 1871 gewaarborgde vrijheid van post- en telegraafverkeer over het Italiaan- eche grondgebied. De Commissie van Rap porteurs meent hieruit te mogen afleiden, dab ongegrond zijn de persberichten, als zon de Garantiewet niet in haar vollen .om- vang z$n of worden gehandhaafd. Gaarne zou de Commissie vernemen, of deze mee ting juist is. Vertrouwende, dat de Minister deze beide vragen bij do openbare beraadslaging zal Willen beantwoorden, is de Commissie Van Rapporteurs van oordcel, dat de openbare, behandeling van het wetsontwerp; voldoende, is voorbereid. "Vergadering van Dinsdag avond halfn egen. (Voorzitter: J. J. G. baron Van Voorst tot Voorst. Regeling van werkzaamheden. De VOORZITTER deelt mede, dat de centrale afdeeling besloten heeft "Woensdag ochtend om elf uren verschillende wetsont werpen in de afdeelingen te onderzoeken, waarbij het buitengewone Marinekrediet, het buitengewone Oorlogskrediet, de wijzi ging van de Veiligheidswet, de aanvulling van de Landstormwet en eenige andere noodwetten. Aldus wordt besloten. De VOORZITTER deelt nog mede, dat Donderdag om elf uren een openbare4verga dering gehouden zal worden; indien de eindverslagen tijdig gereed zijn, zullen eerst behandeld worden het 'buitengewoon krediet en de ontwerpen betreffende de lichting 1916 en den landstorm; zoo niet, dan zal begon nen worden met het wetsontwerp in zake de Voorwaardelijke veroordeeling en strafop schorting; verder komen o.a. aan de orde de Eedswet en de Maaskanalisatie. De vergadering werd hierna gesloten. FIOOGE RAAD. Do Hooge Raad verklaarde niet ontvanke lijk de beroepen van den procureur-generaal te Leeuwarden tegen de arresten van het Gerechtshof aldaar, waarbij van overtreding der Loterijwet met betrekking tot Tijdgeest- st ukken, welke door het Hof evenals door de rechtbank werden aangemerkt niet als aandeelen in een loterij, doch als Obligation eencr geoorloofde premieleoning. Dc agenten der N. V. „De Tijdgeest", A. G. F. R., te BolswardS. H., te Leeuwar den P. W., te Harlingen H. W te Dok- kum; Th. W. H., te Bolsward: W. P., te Franeker H. v. d. W., te Sneck; K. S., te Per werd; Cl TV., te Witmarsum; J. S., te DokkumTV S., te Leeuwarden Chr. Th. J. M., te Sneek en J. K„ te Hoogeveen, werden vrijgesproken. HAAGSCH GERECïITSIIOFo Onlangs is melding gemaakt van een vor dering, door den stalhouder Ariens, te Nij- DiogeD, ingesteld tegen den Staat der Ne derlanden en strekkende tot scliadevergoe- ding op grond, dat oen door dien stalhou der voor het Rijk gestald Daard schurft had en door deze besmettelijke ziekte zijn paar den zonden zijn aangestoken. De rechtbank te 's-Gravenhage wees die vordering toe en veroordeelde den Staat tot betaling van een schadevergoeding van 6631.£0, waarna in hooger beroep het ge rechtshof te "s-Gravenhage bij "interlocutoir arrest, alvorens op de hoofdzaak te beslissen, den Staat oplegde te bewijzen, dat het rijks- paard indertijd vrij was van besmettelijke ziekte en geleden had aan een ziekte, welke geen schurft was. Van dit interlocutoir arrest van het Hof heeft nu de stalhouder Ariens cassatie aan- geteekend. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN Geboren: Elisabeth, D. van J. Klein, en 0. J. de Graaf. .Jansje, D. van J. J.. Guldemond en -G, M. Keercwe-er. Lena, D. van -.1. J. de Roer en A. P. van Veen. Helena Johanna, D. van J. Nievaart en S. M. van Schoonderwoerd "den Bezemer. Jo hanna Antonia, "D. van C. J. van Beukering en H. G. van Oerle. Geetrui Louisaj D. van B. 'N. Vliegenthart en G. L. van der, Horst. Maria Margrietha, D. van A. Ro bert en G. M. de Bolster. Jansje, D. van L. Schijthuizen en T. Koome. Gerardus, Z. van L. L. van Erkel en G. Laman. Albertus Mar tin us, Z. van A. M. van de Ven en A. ivf. van Staden. Elisabeth Hester, D. van J. van den Burgh en C. J. van Po- lanen. Paul Jozef, Z. van P. H. Snijders en J. C. B. Doesburg. Dirk Jacobus, Z. van H. D. Miercmet en A. H. van Leeuwen. Hendirk Willem, Z. van H. W. Schuchhard en C. Klinkhamer. Helena, D. van C. van Heuzen en A, J. van der Zeeuw*. Frede- rik Josephus Z. van H. Buis en D. van Tongeren. Antonius, Z. van W. B. Roman, en M. E. van Djjk'. Rosalia, D. van J. A. Goris en M. P. Hellemans. Georgius Remy Maria, Z. -van A. Heylen en P. C. v. Hemel. Christoffel Johannes, Z. van J. Popeyus en J. Scheeler. Hendrica, D. van E. J. Roodakker en P. Cambier. Eliza beth Cornelia1, D. van N. de Vries en Th. J, E. Klam1. Josephina Hendrika, D. van H. L. v. Wel en H. J. Catin. Gehuwd: J. H. Knaap jnr. en M. P. Schalks jd. H. M. M. Albregt jm'. en J. W. Smits jd. J. van Egmond jm. en M. 0. Spek jd. J. Zitman jm. en A. M. de Keijzer jd. - J. Schipper jm. en A. Harland jd. A. Deijn jm. en J. H. Booml jd. D. van der Ven jm. en B. M„ Christiaanse jd. C. Paauw jm. en M. Ver hoeven jd. Overleden: C. van Kampen, z. 4 m. J. F. Kriek, m. 6i j. C. Onvlee, d. 1 i. ij P. Mioch, z. 3 m1. P. Jardin. m. 73 j. J. Nieuvrenburg, m. 67 j. S. P. Ouwer- kerk, m. 82 j. J. Selier, ml 47 j. A. A. Leuverman, z. 28 j. S. Klinkha mer, z. 37 j. II. van Dan> wed. II. de Jeu, w. 85 j. Levenl'. kind van G. J. Westerink en E. Draaijer. M. C. de Koek geb. Alexander, vr. 48 j. M. Era des wed. G. Sluis, w. 55 j. J. van Duijn, z. 1 m. M. Lemmerzaal, d. 12 uren. S. Brouwer, d. 6 \v. C. H. van den Berg, wed. J. Bedgen, w. 75 j. J. G. van den Berg, m. 72 j. A. M. B. Bou-t chier, vr. 65 j. OPGAVE VAN PERSONEN, DIE ZICH TE LEIDEN HEBBEN GEVESTIGD. J. A. W. van Kluyve en gezin, onder wijzer, Wasstraat 8. M. van Lienden en gezrn, bankwerker, Aloëlaan 8. G. Timmermans en gorin, spoor beambte, Bcerhaa vest raat 16 A. 0. Karmelk, bakker, Nieuwe Rijn 43. G. H. Koenders en gezin, letterzetter, Breestraat 79. J. Berkhuizen en gezin, zilversmid, Mare- dyk 177. H. J. Kila en gezin, werkman, Waard- gracht 157 A. K. F. Bouter, Langegracht 228. F. E. H Gebhardf, Zoeterw. Singel 60. Wed. J. B. Dumont, Witte Singel 90. P. M. van Beers, modiste, Mare 52. H. Tjepkema, onderwijzer, Rapenburg 80. A. C. Reekers, winkelierster, Haarlem merstraat 121. J. Dool en gezin, tuinknecht, 0 verfijn T. C. W'. Divenda], liefdezuster, Liefdege sticht, Pelikaanstraat. M. Konings en gezin, uitvoerder van grondwerker, Stadhouderslaan 4. A. E. J. Simon Thomas, officier, Plan tage 9. C. Leiten, dienstbode, Hoogl. Keritst. 2. Th. van der Graaf, scheepsteekenaar, Apothekersdgk 33. STOOMVAART-MIJ. NEDERLAND. „Boeroe/' (uitreis) vertrok 8 Juni vain Dji bouti Flo res" va n Amsterdam naar SaJir tos, is 7 Juni Dover gepasseerd „Rem- bi-andt (uitreis) passeerde 7 Juni Dunge- messRoepat" arriveerde 8 Juni van Jar va. te Amsterdam; „Prinses Juliana" (uit reis) vertrok 8 Juni van Oolombo; „Riouw" vertrok 6 Juni van Batavia naar Amster dam. ROTTERDAMSCHE LLOYD. „öeylon" (uitreis) arriveerde 7 Juni teJ Perim„Kawi" (uitreis) arriveerde 7 Juini te Perim; „Rindjani" (thuisreis) arriveerde 7 Juni te Suez; „Soerakarta" (thuisreis) passeerde 8 Juni Dungeness; „Tambora" arriveerde 6 Juni van Rotterdam te Bata via. KON. WEST-IND. MAILDIENST. Lode wijk van Nassau" vertrok 0 Juni van Curasao naar Amsterdam. IIOLLAND-AMERIK A-LIJN. „Waalwijk" arriveerde 8 Juni van Balti more te Rotterdam„Riohard" van Rot terdam naar New-York, passeerde 7 Juni Dover; „Westerdijk" van Baltimore naar Rotterdam, passeerde 8Jund Scdlly: „Mes- na" arriveerde 8 Juni van New-York te Rotterdam. KON. nOLL. IXOYD. „Eernland" (thuisreis) is 7 Juni Montevi deo gepasseerd„Hollandia" (uitreis) Arri veerde 1 Juni te Buenos-Ayres„Kenn6- morland" (uitreis) vertrok 7 Juni van Ba~ liia„Maasland" (uitreis) arriv. 7 Juni te Leixoes; „Zeelandia" .arriveerde 8 Juni van Buenos'Ayree te Amsterdam. ACADEMIENIEUWS. Leiden. Hedennamiddag opende dr, D. H. Wester, apotheker te 's-Gravenhage, zijh lessen als privaat-docent in de artsenijbo reïdkunde aan de Rijks-universiteit alhier, met eon redo in het Klein Auditorium van het Academiegebouw, getiteld: „Terug tot de samengestelde geneesmiddelen." Geslaagd zijn voor het tweede natuur kundig examen de heer F. J. G. Beek; vcor het doctoraal examen in de Neder- landsche letteren de heer N. van der Laan. HOOFDDORP. Brj liet station alhier ontspoorde do trein, dio te 6.36 des avonds naar Haar lem vertrekt. Persoonlijke ongelukken kwa men gelukkig met voor. De materieele schade 13 met groot. De dienst werd maar voor t.-n oogen'olik gestremd. De ontsporing ge^chieddo juist op een wissel. Oorzaak onbekend. i I i LEIDERDORP. I Onder hot vee van den landbouwer J. R. is mond- en klauwzeer uitgebroken. De dieren zijn naar het Slachthuis te Lol den overgebracht. NOORDWIJKERHOUT. De heer H. Oostveen, die op de voorr dracht stond voor gemeente-secretaris te Castricuin, is als zoodanig benoemd. Mej. Mouwen, onderwijzeres aan de bijz. school „De Voorzienigheid", alhier, heeft als zoodanig ontslag aangevraagd, OEGSTGEEST. Vrjjdag wordt hier. het Regeeringsbrood verkrijgbaar gesteld. WASSENAAR. Hedenmorgen vond de landbouwer P. W. Lzn., aan den Leidechen weg, alhier, een koe in de bocht. Het dier was hedennacht door den bliksem getroffen en godood. BURGERLIJKE STAND.-OMSTREKEN. WARMOND. Ondertrouwd: Gerardus Cornel&'Beii- gelsdijk jm. 52 j. en Cornelia van den Kerkhof jd. 32 j. Getrouwd: J. A. van Kempen en B. 0. Melman. CORRESPONDENTIE. P. H, te R. Zulk een stuk kunnen wij niet opnemen. KUNST, LETTEREN, ENZ. Die Haghe-speters. Door een verzuim zijn, naar men meldt, op het tableau de Ia troupo van „Dio Hagho- speler3" de namen van twee artiSton uitge vallen, n.I. de heercu Anton Yerheyen en O. Dommelshuizen. Voetbal. De bestuursvergadering van dan li. ,V. B. Behandeld werden eemgo rapporten der enquête-commissie en conform het advies dier commissie werden twee spelers van Norvicus geschorst tot 1 Januar. 1916 en tot 1 April 1916. Een verzoek van L. F. O. en den heor Batelaan, om het kampioenschap der eerste klasse niet aan Berwteyn toe te kennen, werd afgewezen. Het bestuur besloot zich uit te spreken vcor het houden der algemeene vergade ring van den N. V. B., overwegende, dat het wenschelijk was, dat alles weer zjjn normale loop nemo en dat de vereemgingen op de jaarvergadering grieven en bespre kingen kunnen ter tafel brongen. Het Bondsnieuws van den L. V. B. zal binnen eenige dagen uitkomen en o. m. ook de voorloopige agenda bevatten der alge meene vergadering van den L. V. B., aie vastgesteld is op 26 Juni. Het bestuur, dat verder nog eenige huis houdelijke zaken behandelde, zal kort voor de jaarvergadering nog oens bijeenkomen. De Duikbootoorlog. Volgens een Lloydsboricht uit Margate ia het Belgische stoomschip „Menapier" Maan dagavond te 7 uur 30 door een Duitschen onderzeeër getorpedeerd. De tweede stuurman, de tweede machinist en zes man van de bemanning zijn te Marga te aangebracht. De kapitein, zijn vrouw, zijn doohter, de eerste stuurman, de loods en 12 man van de equipage worden vermist. Het schip zonk in een halve minuut. Noorsch schip getorpedeerd. Een Duiteche duikboot heeft in de Iersohe Zee de Noorsahe stoomboot „Trudvang" in den grond geboord. De „Trudvang", een stoomschip van 1040 ton bruto, in 1897 gebouwd, behoordfo aan de Dpsk. Jhudvanga Rederi te Borgen. Komende van P omar on, was het stoomschip vermoedelijk geladen mot zwavelerts. Een Engelsche torpedojager op een mijn geloopen. De Engelsohe torpedojager „Mohawk" is in de Noordzee op een mijn geatooten. Hij kon de haven nog bereiken, waar hij echter zonk. De „Mohawk" is een schip van 880 ton Gn is in 1907, te water gelaten. Het vernielen van een Zeppelin bij Gent. Do koning van Engeland zond het volgen- do tclegraini aan don tweeden luitenant- aviateur Warneford„Ik wonsah u geluk met het schitterende feit, dat gij gisteren bobt volbracht dooi* geheel alleen een vij and cl ijken Zeppelin te vernielen. Met groot genoegen verleen ik U voor deze dappere daad het Vdctoria-kruis." Italiaansch luchtschip vernield. Officieel wordt uit Weenen medegedeeld, dat het Italiaanscho luchtschip „Citta di Ferra" gisterochtend te zes uur door het marine-vliegtuig „L. 48" tei zuidwesten van Lussin in brand geschoten on vernield werd. Twee officieren en vijf man werden ge vangen genomen." Vliegers boven Venetië. Volgens een officieel© Oosten rijles oho be kendmaking heeft liet marine-luohtsehip „L. 47" gisterochtend met succes bommen in Ve netië geworpen en wel op de ballonhal Mu- ramo Oampalto en twee vijandelijke torpe dovernielers, waardoor eenige branden ont stonden. Ook werd het tentenkamp met een ma chinegeweer besohoton. Rusland's gebrek aan munitie. Do „Times"-correspondenfj to Petrograd eeindo Zaterdag j.l. aan rijn blad on het nieuws wordt thans door de communi qués bevestigd dab zoolang Rusland niet kan wordOn voorzien van voldoende hoe veelheden munjitdo, het leger rioh tot een de fensieve houding zal moeten bepalen. De oogst in Duiischland. De Berlijnsche briefschrijver van het „Hbld." zegt in rijn brief d.d. 7 Juni o.mt. „Het mooie, zonnige, warme weer wil maar niet eindigen. Of de barometer vóói> of achteruitgaat, de wind uit het noorden, zuiden, westen of oosten komt, heb blijfti nu al een maand lang warm en droog. De landbouwer in Duitsohland zieb met angsf en bezorgdheid naar den eeuwigen blauwen hemel op. Want hij heeft voor zijn graan en zijn aardappelen dringend regen noodig j niet een enkelen onweer-plasregen, doch een tijd van geatadigen neerslag. Waar het graan op lichten zaudgrond ge plant is in de Mark om Berlijn, en een groot deel van Mecklenburg en -Oost-Pruisen daar vertoont het al een gele tint, niet van rijpheid, maar van verschrooiïng De oogst moet al in vele streken ernstig geleden hebben. Komt er niet spoedig veel regen, dan vreest men voor het ergste. En wat dit thans voor Duitschland bcteekenen zou, behoef ik niet nader uitéén te zetten. Ook de vTuebtenoogst dio zooveel beloofde na het mooie voorjaar, zoüder ern stige nachtvorsten, schijnt, ten gevolge van do droogte, lang niet te zullen geven, wat hij aanvankelijk beloofde. Hetgeen dubbel gevoeld zal worden, nu Italië den invoer van een aanzienlijk gedeelte gestaakt heeft". De stemming te Konstantinopel en de Dardanellen. Volgens verklaringen van reizigers, die nit Konstantinopel te Athene aankomen, heerscht er een hevige typhus-epidemie in het leger en onder de burgerlijke bevol king in Klein-Azië. Reeds zrjn 75 genees- heeren, waaronder zeven Grieksoho, aan de ziekte ten offer gevallen. Het gebrek aan steenkool wordt te Kon stantinopel sterk gevoeld, zelfs zoover, dat misschien de waterleiding, die de stad van water voorriet, zal moeten worden stopgezet. Do meelfabrieken hebben hun productie verminderd en de dagelijkse! e hoeveelheid brood is dientengevolge onvoldoende. Uit vrees, dat de geallieerden de Darda nellen zullen forceeren, raden de Duitschers den sultan aan, naar Kornak te vertrek ken, onder voorwendsel van een pelgrims tocht naar het klooster van de Merlevl- derwischen te willen ondernemen, ten einde de bevolking niet te verontrusten. De sultan heeft echter, ten einde de bevolking niet noodeloos te verontrusten, geweigerd de hoofdstad te verlaten, doch stelde voor den troonopvolger Joessoef Izzendin naar Ko rnak te zenden. Volgens betrouwbare berichten, doet de vredespartij in Turkpe pogingen oj» op het spoedig sluiten van den vrede te bevorde ren, voor welk doel zij een verandering in het ministerie teweeg tracht te brengen, met Tewfik pasja, aen vroeger en ambas sadeur te Londen als groot-vizier. Tooh ziet men in, dat zonder een volkomen ne derlaag van de Jong-Turken en den Enver- pasja-kliek, die alléén voor den oorlog aansprakelijk is, er weinig hoop is, dat zij haai* doel zal bereiken. Het vertrek en massa van Duitsche families uit Konstantinopel, begint het ver trouwen te schokken, zelfe van die Turken, (lie tot nog toe 'overtuigd waren van de juistheid der Duitsche verklaring, 'ÏÏat de Dardanellen ondoordringbaar zouden zijn. Het bewijs, dat de vooruitgang der ge allieerden op het schiereiland Gallipoh be vredigend is, wordt geleverd door het feit, dat ae Duitschers opnieuw krachtige pro paganda maken in de neutrale Balkan3ta- ten door het verspreiden van valsche ver klaringen omtrent detze operaties en om trent den Europoesclien toestand in het algemeen. In do hoop, die staten tot hand having hunner neutraliteit te bewegen. Toch gevoelt men wel, dat deze pogingen een volkomen fiasco zullen bljjken, even als dat met Italië het geval was. Omtrent de operaties bö de Dardanellen melden de geallieerden steeds gestadige vooruitgang, t Gaat langzaam, maar ze vorderen. Zo hadden zich dit misschien wel iets vlugger voorgesteld. Al net zoo lang als do operaties daar te lanae gaande zijn, melden de Turken, dat de positie der geallieerden onhoudbaar is. Hier op valt aan te merken, dat ze tot nu toe behouden is. .VIJFDE KLASSE. Trekking van 9 Juni 1915. No. 12113 f 100 000. Vos. 8951 12702 14771 15845 185qn 18835 20684 iedor flOOO. Nog. 974 9492 17170 ieder f 400 Nos. 3625 4592 16094 17235 195',« 20092 20199 ieder 1200. Nos. 2Ü05 324Ö 6273 7310 7842-7964 8553 10564 11000 11694 11953 l^o? 19791 20740 ieder f 100. Prijzen van f70. 81 109 155 399 423 525 551 707 rks 882 883 105S 12S8 1621 1624 1692 1740 1810 2027 2109 2114 2129 2178 2232'jwtó 2373 250-4 2556 2618 2707 3110 31S4-34U 3526 3615 3707 4023 4249 42S3 4307 A4'>Ö 4441 4556 4964 5126 5172 5220 5268 S.® 5389 5422 5424 5442 6500 5521 5719 5M 5829 5844 6003 60U 6072 6073 6085 6Ï2R: 6437 6454 6557 6676 6679 6386 6752 '6878 6941 7138 7178 7188 7402 7438 7712 7759 7S20 7SS0 7913 7933 7951. 8^818856 8513 8546 8579 8648 8659 8900 8937 9012 9077 9103 9169 9214 9355 9413 9501 9557 9599 9758 9850 9855 9895 9908 10070 10084 40096 10098 10163 10260 10269 10329 10348 10555 1065110654 10688 10S92 10S95 10909, 10937 1101011039 1? 269 11380 11441114SC/ 11470 11528 11578 11695 11696 11723 lUöff 11780 11812 11884 11932 11989 12090 12100 12273 1228112375 12491 1285.3 12864 12922 12992 13022 13048 13062 14139 142491486! 14409 14491 14528 14628 14708 14770 14913 14932 14963 15078 15146 15163 15207 15313 15359 15357 15480 154S8 15497 15665 15754 16019 16049 16072 16239 16448 16545 16570 16660 16706 16818 16835 1G917 16919 16952 17031 17054 170S7 17133 17243 17466 171031 17498 17532 17539 17680 17770 17907 1S099 18218 18364 18492 18557 1S740 1S742 19000 19244 19250 19269 19335 1S654 19703 19743 19913 19958 19965 2CÜ1S 20149 20250 20607 20973. Nieten. 5 13 24 29 46 49 63 107 128 207 223 561 337 340. 402 468 464 494 535 544 563 622 632 653 655 664 705 719 750 756 761 820 851 863 943 1014 1059 1071 1063 1091 1096 1112 1140 1302 1337, 1375 1382 U83 1511 1587 1598 1614 1635 1653 1'659 17iS 1761 1771 1856 '1885 1895 1911 1913 1917 1957 1981 2037 2054 2156 2191 2208 2223 2246 2250 2263 2306 2321 2382 2107 2Ö5 2440 2601 2537 2559 2579 2591 2615 2C36 2641 2666 2686 2735 2785 2315 2S27 2S30 2911 2972 2986 3001 3010 3016 301S 3062 3092 3113 3125 3139 3193 3227 3233 3272 3306 3399 3423 3431 3435 3461 3487 3641 3644 3703 3725 3735 3760 3778 3891 3936 3937 4001 4008 4031 4092 4095 4111 4115 4268 4350 4371 4406 4416 4431 4433 4448 4465 4509 4514 4516 4520 4539 4544 4589 4593 4672 4733 4743 4735 4793 4886 487S 4879 4951 4958 4965 5004 5012 5013 5083 5127 6139 5145 5155 5212 5298 5352 53Sll 5147 5449 5464 5501 5572 5642 5696 5732 5738 6774 6832 5885 5886 5933 5940 5307 6014 6051 6065 6074 6115 6174 6175 6275 6312 6326 6335 G349 6100 6465 6592 6625 6704 6765 6837 6876 6863 6889 6962 6972 6901 6977 6986 7009 7022 7043 7099 7102, 7103 7122 7149 7167 7183 7277 7331 7423) 7436 7456 7472 7493 7502 7514 7550 7557 7573 7593 7658 7692 770-1 7751 7769 2773 7782 7798 7837 7310 7931 795'-' SI.9 8-5,: 8242 8252 8279 8304 8338 8368 8370 8385 8387 8393 8431 8470 8478 8514 8566 8672 8680 8695 8722 8754 8784 8789 8797 8798 8862 8879 88S1 8980 9021 9C5ij 9061 9114 9127 9223 9279 9282 9380 9422 9187 9549 ft>52 9561 9587 9601 9623 9632 9643 9654 9673 9680 9696 9728 9757 976Q 9769 9799 9809 9892 9920 9954 9957 10046 10060 10111 10146 10215 10265 10C01 10323 10347 10378 193S1 10415 10435 10439 1044-i 10199 10511 10521 10533 10536 10571 1C572 10583 10587 10620 10764 10767 10824 1084,' 10870 10S80 10919 10940 10351 11026 J1066 11066 11109 11147 11160 11185 11211 1124ÓJ 11319 11356 11373 11379 11403 ïilli 11450 11474 11531 11532 11549 11579 11608 11612 11620 11659 11673 11674 11699 11731 117-i" 11851 11858 11866 11873 11906 11929 11S90' 12026 12063 12099 12129 12144 12192 lP.i.y 12194 12211 12214 12221 11249 12269 DSSv 12360 12365 12370 12405 12420 12474 125C; 12593 12597 12613 12615 12618 12629 12.'22 12639 12658 12695 12720 12731 12776 12782 12814 12874 12886 12916 13028 13038 13073 13151 13165 13200 13256 13277 13284 13293 13351 13355 13394 13453 1S572 13591 135?i 13596 13610 13616 136-99 13651 13669 13u-7, 13V23 13754 13784 13810 13S60 13889 13906 13919 13995 14044 1-1052 14089 14095 14129 14130 14152 14189 14266 14281 11297 14303 14305 14341 14346 14354 14373 14"90 14393 14459 14538 14558 14580 14634 .1635 14643 14604 14693 14703 14759 14S90 14S15 14829 14833 14839 14864 14914 14916 15C05 1502o. 15030 15088 15091 1613S 15165 15180 15239' 16246 15255 16258 15323 15354 15-107 15422 1544S 15494 15498 15499 15513 15535 1554': 15556 15568 15579 15627 15615 15671 156S5 15688 15696 15735 15748 15771 15772 15S43 16882 15920 15938 16947 15966 15987 15999 16031 16037 16010 1605116104 16112 16123 1613h 16220 16226 16340 16348 1-383 1639/ 16409 16438 16443 16484 16504 16562 1660" 16613 16630 16654 16707 16718 16720 16733 16737 16780 16798 16904 06907 16928 16935 16967 16998 17004 17027 17089 17192 17107 17115 17138 17180 17189 17279 17352 17389 17403 17444 17471 17512 17584 17576 17590 17600 17645 17647 17703 17729 17773 17777 17797 17833 17852 17898 17970 18002 18021 18061 18074 18089 18094 18112 18199 1S211 18244 18302 18348 18355 18392 18-118 18440 18455 18466 184S9 18509 18637 18687 18683 18729 18732 18738 18760 18774 18787 18797 18808 18825 18852 18S94 18918 18967 18970 1S983 18989 19000 19017 19023 19070 19138 19156 19164 19183 19196 1920S 10211 10284 19306 19310 19312 19346 19S*3 19379 19n32 19466 19473 19490 19523 19555 19591 1953? 1972-1 19736 19782 19861 19880 19890 19857 19976 19994 20007 20001 20091 20133 25145 20151 20157 20168 20207 20259 30263 £0281 20302 20306 20313 20430 20441 20445 20474 20513 20534 20602 20615 20622 20641 20660 20704 20708 20715 20753 20874 20883 20913 20926 20986 20999.

Leidsch Dagblad | 1915 | | pagina 2