B. WANNOORT, De Europeesciie Oorlog. Binnenland. Afdeeling Mode-Artikelen, Haarlemmerstraat 157, Groot gesorteerd in OVERHEMDEN en SPORTKIELEN. 408e Staatsloterij. te wachten tot na de beslissing van den Hoogeo Raad in een geschil over het leggen vtm een brug over eeoi watering in genoemd Kerkpad. Intussen en bl eek. dat. men van de zijde van Ged. S'aten geen aanleiding vond om ckie beslissing eerst af te wachten. Het verzoek van den heer Guldemond, dat berustte op zijn belang, om zijn bollen land op een voor hem niet te onvoordeclige wijze te doen snijden door het Kerkpad, word toegelicht door mr. P. Tidoman, te Bloemen daal, en bestareden door den bur gemeester van Noordwijkerhout, den heer Swoons. Do beslissing van Ged. Staten volgt later. OEGSTGEESR De schaalcollecte ten behoeve der Herv. School heeft f84 opgebracht. SASSENHEIM. Alhier ligt bij een boekhandelaar een adres ter teekening, om den Raad onzer gemeente zijn medewerking te verzoeken tor verkrijging van betere veiligheidsmaat regelen bij de tram ter voorkoming van on gelukken. VOORSCHOTEN. Morgen zal hot 25 jaar geleden zijn, dat de heer G .Hartveld in dienst trad bij do firma J. M. van Kempen Zn., alhier. W ADDINXV EEN. -- Gisteren brak des namiddags 'tegen halfzes een geweldige brand uit op het boe renerf van den heer A. Brouwer. Twee hooi bergen en de schuur brandden, ondanks de pogingen der spuiten, waaronder de stoonr- brandspuit, totaal af. De meubelmaker N. leed een zwaar verlies, door het verbran den van een groote partij hout, die in de 6chuur was geborgen en niet was verzekerd. De oorzaak van den brand is vooralsnog on bekend. Op de, voor dit jaar vastgestelde kie zerslijst komen voor: 859 vpor den Gemeen teraad, 1122 voor Prov. Staten en 1125 voor do Tweede Kamer. MICÏTUrOTP modellen Heeren-Stroohoeden MlUWoId H. A. TIMMERMAN, Hofl., N. R\jn 40, Tel. 142. AGENDA VAN DE WEEK: Donderdag: „Zomorzorg". Openbare Vergadering Ned. Bond Vrouwenkiesrecht. Spreekster: Mevr. v. Italliev. Emblem 's Middags 8 uur. Zondag: Nutszaai. Religieus-Socialistische Zondag bijeenkomst-. 7 u u r. Leddsche Schouwburg. Nederl. Zangavond Arnold Spoel, 8 uur. Dagelijks: Bioscope Variété Théater. Stationsweg 19. 7 uur. (Zaterdag, Zondag 8 uur). De Raad van Den Haag heeft met 21 tegen 18 stemmen, na verwerping van het daarop voorgestelde amendement, aange nomen de ontwerp-verordening van de oom missie voor de strafverordeningen, waarbij het bewonen van bioscoopvertooningen ver boden wordt aan kinderen beneden de 16 jaar, tenzij op hetgeen vertoond wordt voor af schriftelijk de goedkeuring is verkre gen van de daarvoor te benoemen bioscoop commissie. Bjj Kon. besluit is met ingang van 1 Juli 1915 lo. de vice-admiraal G. F. Tydcman eervol ontheven van de betrek king van directeur en commandant der Ma rine te Amsterdam; 2o. aan genoemden vice- adn.iraal op zijn verzoek wegens langduri- gen dienst eervol ontslag uit den zeedienst verleend onder toekenning van persicen en onder dankbetuiging voor de vele goede en gewichtige diensten, door hem aan den lande bewezen; 3o. het belrag van het pen sioen vastgesteld op f3000 'sjaars; 4o. do gepensionneerde vice-admiraa] G. F. Ty- dem.an bestendigd in de hem bij Kon. be sluit van 12 October 1914 opgedragen be trekking van voorzitter der commissie tot het examineeren van zeeofficieren. Het lid van -de Tweede Kamer en van den Haagschen Raad, de heer Helsdingen, die eenige weken lijdende is geweest aan cholera nostras, is g heel h rsteld en woonde gistermiddag voor het eer t na zijn onge- stel_kl weder de Raadszlting bij. De gewone audiënties van de Mi nisters van Marine en van Justitie zullen respectievelijk Vrijdag 4 en Zaterdag 5 Juni a.s. niet plaats hebben. Met ingang van 16 Juni is benoemd tot burgemeester van Gorkum do heer E. G. Gaarlanclt, met toekenning van gelijk tijdig eervol ontslag als burgemeester van Tessel. Ook do kerke-raad van do Ne-d.-Herv. Gem. to Helder heeft een motie aan do Tweede Kamer gezonden, met het drin gend verzcek, niet te willen medewerken, om het ontwerp inzake het tijdelijk gezant schap bij den Paus tot wet te verheffen. Op voorstel van mr. P. Tideman is in de vergadering van de Rcmonstrantsche Bloederschap te Haarlem een motie aange nomen, waarin de wenschelijkheid wordt uitgesproken ter al gem een e vergadering van de Broederschap een actie te voeren, om voor de Remonstranten ontheffing van den oedsdwang te verkrijgen. Id de parochiekerk van Onze jrieve Vrouwe van Lourdes te Scheveningen, had l de plechtige installatie p'aats van pastoor W. F Roozen, door den weleerw. heer P C. Wijtenburg, deken en pastoor te 7s-Gravenhago. Pastoor Wijtenburg hield een toespraak tot de geJoovigeo, die in grooten getale wa ren opgekomen. De gewijde redenaar wee3 er op, dat juist twee jaar geleden de over leden pastoor zijn ambt aanvaardde, en op fci December 1913 deze hulpkerk plechtig K E JL A Ml S 40 Cta. per regel. naast de Firma RAUMAS2N. Zoo juist ontvangen: een zending echte 4873 30 ENGELSCHE OVERHEMDEN merk „THE DERBY". Dit Overhemd is iets extra's, prijs f 2.60. Vergelijkt deze kwaliteit en afwerking met Overhemden van f 3.50 en 14.— JONGENS-OVERHEMDEN met en zonder Boord, aSie maten en prijzen. werd ingewijd en do eersto pastoor in zijn heilige bediening werd gewijd. Spr. her dacht wat deze eerste herder voer zijn pa rochianen gedaan had en het vele goede dat hij voor zijn parochianen tot stand had ge bracht ern betreurde met rijn verlies ook dat van Monseigneur Wdttert v. Hoogland. Ver- gens deed de deken uitkomen de moeilijke taak, die eten nieuwen pastoor wacht en deed vooral een beroep op den steun en. de medewerking der parochianen. Het plechtig lof werd gecelebreerd door pastoor Roozen, terwijl de heer Hezcmans het jongenskoor dirigeerde. HOOG MILITAIR GERECHTSHOF. Bovengenoemd College deed in openbare zitting in hooger beroep uitspraak in de zaak tegen J. W. P., oud 28 jaar, geboren te Rot terdam, milicien-soldaat der infanterie, die door den Krijgsraad in Den Haag was vrij gesproken van de beschuldiging van het to Leiden in do maanden Augustus en October 1914 wegnemen van twee rijwielen ten na- deelo zijnor kameraden. Het Hof oordeelde de ten lasten gelegde feiten wèl wettig en overtuigend' bewezen, verklaarde beklaagde schuldig aan diefstal, tweemaal gepleegd, en veroordeelde hem deswege tot acht maanden gevangenisstraf, in te gaan 19 Maart-, mot ontzegging van het recht om bij de gewapende macht of als militair geëmployeerde te dienen voor den tiju van vijf jaren. x Do Amerikaansclie Pers over Duitsehlands Antwoord op de „Lusi tania' '-Nota. Groote ontevredenheid is overal in de Vereenigde Staten gewekt door den inhoud en den t-oon van het Duitscho antwoord op de Amerikaansche nota betreffende het doen zinken van do ,,Lusitania" door een DuReohen onderzeeër, waarbij bijna 1500 menschenlevens verloren gingen. De ochtendbladen te New-York en andere deel en van de Vereenigde Stoten zijn het in hun besprekingen aangaande de Duitsohe nota er over eens. dat die aeer onvoldoende en onoprecht is. De „New-York Herald" verklaart, dat President Wilson's edschen, betreffende het afwijzen van de verantwoordelijkheid voor heft doen zinken van de „Luritania", do ver goeding voor het verlies van Amerikaan sche menschenlevens en eigendommen en voorts betreffende de belofte, dat Duitech- land zal zorgeD, dat een gebeurtenis zoo zeer in strijd met do grondslagen van het oorlogsrecht, zich niet zal herha-len, beant woord zijn met een uitdaging, -die niet min der positief is om het feit, dat zij ver bloemd wordt in de taal der diplomatie, maar tegelijk gesteund door uitvoerige ar gumentatie. Het blad voegt er aan toe, dat ingeval Amerika te kiezen heeft tusschen Duit-sch- land en de beschaving, het zich aan de zijde der laatste zou scharen en dat tot het einde toe zal doen. Duitschland moet de rechten van non- combattanten eerbiedigen. Doet het dit niet, dan kan het niet verwachten, dat de Vereenigde Staten eenig woord of oenige daad zullen nalaten, die noodig mochten zijn voor het voldoen aan hun heiligen plicht. De Vereenigde Staten zullen zich niet van dien plicht laten afhouden door de spitsvondigheden van Duitschland. De World" zegt: De nota is echter dan ontwijkend, ze is onoprecht en stelt de fei ten verdraaid voor. Het blad zegt, dat het even zoo juist is, dat de „Lusdtania" een oorlogsschip was, als dat België Duitschland heeft aangeval len, dat de universiteit van Leuven en de Cathedraal van Rliedms versterkt waren en dat de verschillende zeebadplaatsen in En geland, waarop bommen werden geworpen, versterkte plaatsen waren. Het blad verklaart vervolgens, dat het fedt, dat de „Lusata-nia" ongewapend was, bewezen is en het ontkent, dat er Canadee- sche troepen aan boord waren. De regee ring te Berlijn geeft geen antwoord op de vragen van den president, laat den eisch tot schadevergoeding onbesproken en stoort rich ook niet axrn zijn opsomming van het onmetelijk kwaad, waarover hij zich be klaagt. Integendeel verbergt Duitschland zich, na plechtige internationale verdra gen geschonden te hebben, achter onwaar heden e>n uitvluchten en etelt ons voor de besprekingen onzerzijds uit te stellen, terwijl het zichzelf de vrijheid voorbehoudt ons volk en ons bezat te bedreigen. Indien Duitschland den ernst van den toestand niet inziet, dan zal het weer een nederlaag van zijn diplomatie moeten con stat eer en. Begrijpt het den toestand wèl en stuurt het op een breuk aan, dan dient het te bogrijpen, dat de gedragslijn van de Vereenigde Staten vastgesteld was, toen president Wilson verklaarde, dat Duitsch land niet moest verwachten, dat zij eenig woord of eenige daad zouden vermijden, die noodig mochten zijD om hun heiligen plicht te vervallen. De ,,Publio Ledger" te Philadelphia zegt, dat Duitsehlancfa antwoord een mengelmoes van bekentenis en ontwijking is en vervolgt dan, dat Duitschland nu tot rede dient te worden gebracht. De Vereenigde Staten kunnen zich niet inlaten met redeneeringen van het een of ander volk, wanneer het gaat om het leven van Amerikaanscho burgers, die brutaal weg opgeofferd worden door een regeering, die de wet der menschelïjkhcid niet kent. Do „Boston Advertiser" karakteriseert de nota als „een verbluffende beleedliging3 en zegt, dat als Duitschland den oorlog te- geh Amerikaansche schepen en burgers voortzet, president Wilson onmiddellijk tot daden moet overgaan. De „Chioago Herald" zegt, dat de nota de spanning niet vermindert, maar integen deel verergert-. De „Providence Journal" zegt, dat tenzij Duitschland de eischen van Amerika aanvaardt, er niets anders overblijft, dan de diplomatieke betrekkingen to verbre ken. „Iedere andere houding", zegt het blad, „zou ons bespottelijk maken in de oogen van de geheelo wereld". Op Duitschlands klucht, dat Amerika wapenen en munitie aan de Entente-mo- gendheden levert is van Engelsche zijde ge antwoord, dat Duitschland tijdens den Boe renoorlog wel wapens en munitie aan de Engelschen leverde. In de „New-York He- raldi" (de Ncw-Yorkseho uitgave) van 10 Mei wordt daarvan een boekje opengedaan. „In den Boerenoorlog", schrijft het blad, „leverdo Duitschland, hoewel het vriend schap betuigde voor de Boeren, die van de buitenwereld waren afgesloten, de volgen gen do oorlogsmunitie aan Engeland 1,378,600 metalen hulzen (geen munitie voor geweer of pistool)802 centenaar (1 cente naar is in Engeland gelijk 112, in Amerika gelijk 100 Eng. ponden van 0.45 K.G.) oor diet en andere rookzwakke explosiva en kruit25,800 centenaar dynamiet en andere brisante explcsiva8,082,540 patronen voor geweer en pistool2,931,123 ontstekingsbui zen en slagdoppen108 snelvurende vijf tienponders met 500 granaten voor elk ka non een menigto andere legerbenoodigd- heden." Weer een Zeppelin verloren gegaan. Uit Kopenhagen wordt aan de „Morning Post" bericht, dat het Duitsche bestuur bare luchtschip, dat op 21 dei zich van de kabels losrukte, als verloren wordt be schouwd. De Zeppelins, die er naar zochten in de Oostzee en op Doensch gebied, zijn onver- richterzake teruggekeerd. bij zjj De Duikbootenoorlog. Een Duitsche onderzeeër boorde Ouessant het stoomschip „Dixiana" den grond. De bemanning werd gered, nadat 24 uren in de booten had doorgebracht. Het Engelsche stoomschip „Dixiania", groot 2147 ton, was op reis van Savannah naar Havre. Volgens een LIoyds-bericht uit Brest zijn de stoomschepen „Glenlee" van Glasgow en do „Cysne" van Oporto aan den in gang van het Kanaal getorpedeerd en tot zinken gebracht door een Duitschen on derzeeër. De bemanning wer 1 gered. De „Glenlee", 4140 ton groot, was van stapel geloopen in 19Q3 en behoorde aan de Western SS. Cy. Heb Portugeesche schip „Cysne", ge bouwd in 1879, was 623 ton groot. Lloyds bericht ook nog, dat het stoom schip „Torejoil" bericht, dat het de ge- heele bemanning van het stoomschip Sobog" van Kopenhagen, dat veertig mijl ten N. O. van de Tyne getorpedeerd werd, gered heeft. Eeu Schadepostje voor de Oostenrijksche Vloot. Volgens een telegram uit Fiume aan de .Tribune de Genève", zijn in den nacht van 27 Mei vier Oostenrijksche torpedo- bootjagers iD het dok te Cantrida ge bracht; voor het kalifateren van twee der oorlogsbodems zullen zeer zeker drie knaanden noodig zijn. De beide andere schepen zijn geheel onbruikbaar. DuJtsehOostenrijksche Troepen-Coneentratie In Trente. De „Gazette de Lausanne" verneem/6 uit zeer betrouwbare bron, dat in de buurt van Bozen een aanzienlijke Duitsohe en Oostenrijksche troepen-concentratie plaats heeft; de centrale mogendheden zullen er een 12e leger vormen. Er is evenwel nog steeds geen oorlogsver klaring tusschen Duitschland en Italië., de Bommen op Pola. Een communiqué van den chef van Italiaanschen marinestaf meldt, dat °ea luchteohip Zondagavond een tocht naar Po- la ondernomen heeft. Bommen werden ge worpen op het station, het petroleum- depöt en heb arsenaal. Alle bommen ont ploften boven hun doel en een groote brand brak in het arsenaal uit. Het luchteohip keerde ongedeerd terug. Hedlen bombardeerde een flottielje torpe dojager» de werven van Monfalcone, waar groote schade werd aangericht. De torpedo jagers liepen geen averij op. De Ongeregeldheden <c Milaan. Van de 500 personen, die te Milaan in ver band met de balddadigheden van het gepeu pel in hechtenis zijn genomen, is tegen 260 rechtsingang- verleend. De meesten waren nog in het bezit van gestolen goederen. Do arrestaties worden voortgezet. In Milaneesche bladen komen tal van ad vertenties van kooplieden voor, waarin zij bekendmaken dat zij ondanks hun Duitgchën, Slavischen of Hongaarschen naam goede Italianen zijn. Dc Paus verlaat Rome niet. De „Morning Post" meldt uit Madrid, dat» Spanje den Paus niet het oog op de gebeur tenissen, gascvrgheid heeft aangeboden en het Escuriaal te zyner beschikking stelde voor hem, de kardinalen en de noodige amb tenaren van het Vaticaan. De Paus be tuigde zijn welgemeend en dank, maar sloeg het aanbod af, daar bij voorloopig geen plan heeft Rome te verlaten. In Oostenrijksche kringen loopt het ge rucht, dat de Paus tijdelijk naar Zwitser land zal gaan. De vroegere Vaticaansche me dewerker van de „Reichspost" vertelt, dat ■men met de mogelijkheid van deze ver plaatsing rekening houdt. De plaats, die in aanmerking zou komen voor dit tijdelijk ver blijf zou Neusiedel zijn. Italië cn dc Entente. Italië's deelneming aan den oorlog maakt volgens /een telegram uit Milaan aan de „Köln. Ztg." een nauwe militaire samenwer king .piet de leden der drievoudige entente noodig, door middel van militaire commissies. Zulk een commissie, uit Fransche en Engel sche (officieren bestaande, moet reeds te Rome zijn aangekomen. Binnenkort wordt ook een Russische verwacht. Deze commis sies etaan onder leiding van een generaal en zullen zoo spoedig mogelijk naar liet front vertrekken om de krijgsverrichtingen te volgen. Er zjjn ook Italiaansche militaire commissies naar de andere gevechtsterreinen vertrokken. Dc Strijd ij. het Oosten. Do Oostenrijkers en Duitsehers zijn vol gens de Russen niet al te .waarheidlievend. Ze vc-rgrooten wat in hun voordeel is en ver kleinen, wat ten hunnen nadeele plaats grijpt. Zco oritiseerde een telegram van gisteren de mededeelingen inzake liefc terugroepen van Oostenrijkers door een grooler vjjande- ljjke macht volgens de Oostenrijkers. Grappig is wel, dat de Russen constateeren, dat het hier een vijandelijke macht was, die de Oostenrijkers volgens hun eigen ver klaringen al een paar maal totaal hadden vernietigd. Dirpetrograd komt nu weer een telegram, dat een nieuw bewijs wil leveren van de onbetrouwbaarheid van de berichten uit Duit sche bron, De Duitsehers verzekerden, dat een regiment van de Oussouri-brigade ver nietigd was. Uit een betrouwbaar onderzoek is geble ken, dat alle {regimenten van de Oassouri- brigade ongerept zijn en dat de rijand hen niet te lijf durfde gaan. Slechts een half eskadron dragonders werd door de vijande lijke ruiterij omsingeld en wist overigens weer te ontkomen. De Russen schijnen het offensief in Gali- ciè weer te hebben overgenomen. De Russische generale staf bericht: In de streek vqn Schawli blijven de Duitsehers ons door lievige beschieting tegenstand bie den. De 'gevechten in die streek houden nog steeds aan en nemen een voor ons gunstig ver Loop. Aan het front tiusschen de Pilitza en den Boven-Weichsel maakten wij van 12 tot 24 Mei 209 officieren en 8617 manschappen krijgsgevangen. In Galicië ontwikkelen de gevechten aan de San zich eveneens te onzen gunste. Onze troepen zijn met succes een aanval begon nen, trokken in den nacht van 29 op 30 Mei over de Loebaczowka, bezetten het dorp Monasterz en brachten den vjjand zware verliezen toe. Het offensief van den vijand, uitgaande van het front Jaroslaf-Radymno in ooste lijke richting, i» door ons vuur tot staan gebracht. In de streek aan de overzijde van de Dnjester werden op 29 Mei allo aanvallen van den vijand aan het front Gaderewaca- Bolesjof-Jaworof met groote verliezen aan zijn zijde afgeslagen. Daarna gingen onze troepen in den nacht van 30 Mei met groot succes tot het offen sief over. Aan het genoemde front namen wij meer dan 7000 man gevangenen en maakten wij 30 mitrailleuses buit. De vijand begint in wanorde terug te trekken. Aan de andere sectoren van ons front heeft op 30 Mei geen verandering va<n eenig belang plaats gehad. Een Engelsche Onderzeeër voor Konstan tinopel. In een telegram uit Dedeagatsj wordt het volgende verhaal gedaan van de verrichtin gen van de „E 2 bij KonstantinopelToen Dinsdag aan de kade bij de kanonnen fabriek van Tophaneh troepen aan boord van vier schepen werden gebracht-, deed de Engel sche onderzeeër een aanval op die vaartui gen. Ten gevolge van de hevige strooming echter geraakte de torpedo, naar men ver moedt, uit haar koers en trof zij een lichter, geladen met vuurvasten steen, die langszij ae „Stamhui" van de Duitsche Levantljjn lag. De lichter werd tot splinters vermor zeld, terwijl in de „Stamhui* een gat werd geslagen en aan de tegenovergelegen kust op het strand moest worden gezet. De ontploffing veroorzaakte te Konstan tinopel een hevige paniek, alle winkels wer den gesloten, alle troepen weder ontsoheept Een aantal kapiteins weigerden met hun schepen langer in de binnenhaven van den Gouden Hoorn te blpven liggen, ook die van het Duitsche stoomschip „General", dat tot logies diende voor de Duitsche officieren. VIJFDE KLASSE. Trekking van 1 Juni 1915, No. 20581 f15000. Nosl 1098, 2851, 8972, 16763 f1000, No. 1841, 7614, 8415, 16426 ieder Non 1295, 13915,16117, 16014, 17$ ledwf, 898 6693 5745 9698 19110 19519 20102 12424 2067Ï Nos. leder f 200. Nos. 638 14051 17650 ieder flOO. Prijzen van f70. 23 77 110 181 193 497 455 474 480-64* 664 660 788 796 869 888 1001 1130 113? 1236 1279 1859 1468 1469 1501 153S 164" 1767 1820 1919 1928 2067 2241 2251 $44' 2643 2577 2635 2638 2648 2849 3007 3i0il 3288 3349 3485 8528 3567 3576 3G10 364T 3691 3716 3750 3779 3899 3969 4061 419? 4177 4279 4384 4379 4547. 4728 47S6 48M 4900 5043 6114 6247, 6290 5310 5394 549S 6603 5550 6660 6C17 5664 6685 5671 6702' 5742 5786 6854 5857 5887 5933 6148 6194 6190 6215 6220 6323 G670 6781 6790 6855 6913 6997 7034 7057 .7221 7324 7332 735 7403 7509 7626 7633 7907 8010 8106 8131 8206 8286 8341 8416 8425 8625 S665 6801 8834 8933 9087 9248 9337 9126 9695 970Ï 9707 9763 9910 10011 10043 10013 10063 10235 10341 10365 10386 10469 10516 10319 106S6 10603 10820 10866 11CG1 11128 llig? 11301 11452 11907 11923 11992 12Ü4S 12069 12111 12316 12429 12487 12634 12653 12719 12808 12917 12960 13084 13104 13248 13259 13327 13435 13535 13592 13598 13689 13695 14264 14495 14623 14606 14863 14694 1411S 14918 1503? 16027 15C60 '16072 132 67 15263 15312 15343 15391 15404 15410 15477 15191 15667 15691 1578S 15981 16033 IU1G2 1G528 16632 16634 16902 16974 16989 1 7186 17203' 17273 17323 17402 17506 17596 17684 17841 17945 18013 18053 18138 18t53 18336 1837 18438 18512 18577 18685 18708 13770 16823 18829 18842 18855 18860 10125 19215 19435 19406 19635 19644 19786 19795 19S92 19S9S 19977 2023 20395 20917 20969 20975 Nieten. 334 386 392 '459 611 534 G37 701 717 721 .775 83G 929 951 962 996 1005 1055 1C77 1120 1132 1138 1230 1214 1252 1284 1311 132G 1412 1435 1464 1505 1518 1579 1017 1655 1606 1667 1671 1G83 1G97 1700 1720 1739 1758 1772 1798 1889 1936 1993 2010 2115 2137 214S 2179 2190 2234 2277 2226 2300 2301 2338 2348 2364 2419 2151 2503 2522 25-10 256 62685 2610 2667 2671 2C76 2679 2682 2699 2710 2741 2702 2764 2820 2922 2964 3000 3014 3129 3152 3173 31G8 3202 3217 3258 3323 3352 3360 3373 3433 3444 3574 3584 3600 3617 3054 3733 37Si 3797 3865 3911 3959 3967 3978 3991 40C •106S 4111 4117 4124 4132 4156 4167 -119G 4211 430G 4341 4428 -1451 4629 4661 4CS7 4721 4724 4737 4761 -JÉ92 4S12 4822 4S04 4897 4909 4925 4960 5003 5008 5!t3 5171 5177 51S7 5211 5215 5201 5203 5303 5334 5371 5402 541G 5426 5475 54S1 5520 5532 5565 55GG 5590 6640 5668 5670 5673 5760 6808 5809 5826 5845 5862 5893 6303 5904 5928 5950 6977 6013 6079 6090 6136 6140 6140 6159 6163 6169 6184 6263 6283 6291 6303 6370 6392 6396 6397 6402 6436 64CS 6467 6475 6493 6544 6552 6568 6612 66(5 6653 6G6S 6680 6683 G699 6772 6776 6777 6836 6842 6879 6890 6945 6936 6956 6993 6994 69S9 7015 7054 7084 7170 7137 72 7263 7252 7290 7307 7337 7343 7318 7361 7415 7434 7457 7471 7476 7487 7194 7511 7524 7555 7586 7603 7623 7652 7C54 7659 7673 7710 7747 7750 7770 7825 7872 7950 7955 7970 8081 80S9 810S 8127 8138 8150 8163 8204 8208 8300 8311 8323 8343 8363 8375 8395 8431 8453 8472 850L S504 8565 8610 8632 8641 8671 8673 8689 8698 8693 871 18713 8727 8841 8965 9011 9048 9123 9166 9210 9230 9252 9256 9258 9324 93G0 9402 9462 9475 9506 9520 9589 9641 96C2 9694 9725 9772 9794 9802 9813 9881 8913 9922 9923 9937 9985 10002 10174 10151 10164 10181 10248 10274 10366 10441 10143 10505 10523 10608 10G49 10669 10GS9 10725 10726 10753 10790 10805 10810 10333 10399 1092G 10943 11032 11034 11085 11121 1113 11180 11238 11271 11402 11430 11541 11637 11640 11654 11710 11717 11743 11714 mit 11887 12021 12029 12040 12066 12113 12124 12146 12147 12149 12151 12211 12245 122S6 12298 12445 12467 12483 124S5 12571 12641 12664 12672 12689 12717 12774 12832 12827 12889 12931 12952 13079 13085 13089 13144 13196 13228 13295 13325 13338 13365 13386 13411 13475 13527 13558 13636 1363S 13661 13699 13704 13719 13747 13755 13776 13883 13808 13817 13323 13869 13895 139-16 1.1P25 13958 13979 13980 14003 1405G 14112 14165 14170 14172 142151 11258 14269 14289 14360 14369 14387 14448 14477 14497 1-1500 14541 14551 14605 1467J) 14715 14780 14797 14808 14842 14858 149' 14995 15001 15028 15019 15035 15101 151'. 15143 15184 15222 15229 15235 15239 1521 15292 15341 15368 15472 15473 15567 15594) 15621 15623 15G24 15G33 15661 15752 15180 15847 15941 15984 16013 16056 16075 16090 16115 16125 1C171 16179 i6200 16203 16222 1G22S 16242 16264 10293 16351 1G384 16423) 16435 16498 16519 16550 16602 16608 16611 16655 16669 16724 15726 16825 1GS57 16870 16S91 16392 16901 16921 16937 16943 16971 17011 17012 17052 17072 17112 17147 1717 17183 17244 17290 17293 17362 17430 175-13 1 <629 17639 1764G 17659 17671 17713 17733 17752 17984 17963 17985 18004 1802-1 18037 18092 18101 18105 18149 1S1SG 18195 18235 18279 18328 18371 18398 18407 18450 184541 18479 18607 1 °642 18731 18753 1S7S5 18812 18878 18S97 j ,--898 S905 18917 1894218945 189-49 18953 1S961 18975 18980 19001 19072 19088 19117 19174 19175 19192 19221 19319 19355 19383 19397 19458 1.9461 19489 19512 19505 19569 19623 1963-4 196 !S 19650 1967 19G94 19705 19790 19793 19801 19827 19850 19874 19885 19900 19925 19932 19968 20003 200S9 29130 20208 20219 20277 20287 20334' 20335 20390 20413 20118 20434 20446 20-187 20438 20508 20605 20650 20673 20687 20693 20706 20735 20780 20799 20S05 20819 20853 20911 20918 20922 20936 20952 20979 90993 l'AILLISSIDlKMIiiN. O. van Dieen, te Almkerk. J. J. Weeniug, zonder beroep, Am sterdam. J. Catharina (zich noemende C.) van den Bo&ch» zoyder heyn&n.

Leidsch Dagblad | 1915 | | pagina 2